Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 10:39   #2791
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

Ale myślisz że to tak po jednym razie zapamiętała. Może o coś innego chodzi. To dziwne że aż tak panicznie sie boi przewijania i ubierania. A na nianię jak reaguje - pozytywnie?
Nie wiem sama... Po pierwsze tego czopka się bala a po drugie odciagałam jej gluty i zakraplalam nosna leżąco (na poduszce) i też strasznie histeryzowała za każdym razem przy tym. Po prostu darła się jakby się żywcem paliła. I teraz tak samo reaguje na każdą próbę połozenia ja do przewijania...
Co do niani- z naszych obserwacji jest ok. Mała lubi z nią przebywac, mowi ciągle "niania,niania". jak ona przychodzi to mała zwiewa, nie chce jej dac czaśc ani buziaka a za chwilę juz siada obik niej i "czytają" książeczki. ale jak my wracamy to robi tak samo... zwiewa i się cieszy a buziak i cześć to dopiero po jakimś czasie. Więc chyba wsio ok...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 11:49   #2792
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Witam po starsznej nocy

Maciej budził się z płaczem co dosłownie 15 minut nie miał gorączki ale za to gardło miał strasznie zawalone jakąś wydzieliną ciągle kaszlał , dałam mu około 4 (rano) nurofenu bo przecież preciwbólowy i przeciwzapalny jest i podziałało śpi do teraz (po mału wstaje) do lekarza mamy na 12;10

Nie orientujecie się czy jego lekarka może wypisać mi jakieś leki bo moje gardło znowu się odezwało drapie mnie srasznie ciągle kaszle ...


my smoczka odstawiliśmy w samą porę po roczku i super sie udało a pieluchy palnuję na przyszły rok na wiosnę mi się wydaje że jeszcze za wcześnie dla Maćka
biedny Maciuś, oby mu szybko przeszło

co do smoka, to wiesz ja tez zbieram się kurna od kilku miesięcy i ciągle mówię jutro! jutro! jak z moim odchudzaniem ale teraz jeszcze neurolożka powiedziała, że po tz może mieć problemy ze zgryzem i żeby jak najszybciej odstawić. Na razie oduczamy pampersów, więc smok znów zostaje

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Witam poniedziałkowo

Jestem tak zmęczona że masakra, wczoraj cały dzień poza domem, stanie, schylanie się itp przez kilka godzin, jak wróciłam do domu to po prostu padłam

idę Was nadrabiać
a gdzie byłaś??? w kwestii formalnej pytam

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Wy tu o nocnikowaniu a moja od kilku dni robi straszne sceny przy każdej zmianie pieluszki. Po prostu koszmar. jak tylko widzi lub slyszy pieluchę to ucieka a jak ją łapie i chcę połozyc to straszny, histeryczny placz, jakby ją ktoś obdzierał ze skory. We dwójkę czasem nie dajemy rady. jakimś wyjściem jest przebieranie na stojąco ale też nie jest dobrze... strasznie się tym przejmujemy. Pierwsza nasza mysl- niania jej coś zrobiła i się teraz boi... ale...musimy jej zaufać...
Wczoraj jak wróciłam z pracy to tż plakał. Mała juz spala a on jak mi opowiadał jak plakała przy ubieraniu po kapieli to az mu łzy poleciały. Zaczelam czytać na necie i... mam trop... nie wiem czy słuszny. jak teraz była chora to dalam jej 2 razy czopka. Przy drugim strasznie plakała. jak jej wlożyłam go i zapinałam pieluchę to jakby ją bolało. lapała się za pieluchę... może teraz kazda chcec połozenia jej i zabieranie się za przewijanie jej się z tym kojarzy??? jak myślicie??
Moze to dobry moment na odpieluchowanie??





---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

[/COLOR]Moja smoka ma nadal tylko do spania. jak usypia to wypluwa. Więc w sumie stwierdzam, ze nie jest jakiś szkodliwy więc nie zabieram na razie. A latwiej jej się usypia. Bo jak widze, ze jest śpiaca i jej zapodam smoka to oczy momentalnie jej uciekają a mi to ulatwia sprawę przyznaję się bez bicia
Asiulek powiem ci, że nasze dziewczyny sa podobne i tak jest też tym razem. Amelka robi dosłownie to samo ale jak tz chce jej pieluchę zmienić, jak ja to robię to jest ok, ale jak tylko tz jej mówi "zmienimy pieluszkę" albo widzi go z czystą pieluchą to zwiewa gdzie się da, jak on już się zbliży wtedy rzuca się na ziemię i wygina w trzy światy, potem ryk i histeria, a jak już zmienia jej pieluchę to tak się drze, że traci dech tz strasznie się z tym czuje, więc tym bardziej nie chce jej zmieniać tych pieluch. Ja myślę, że ona po prostu tego nie lubi, ze mną się nie drze bo to i tak jej nic nie da, ja ją trzymałam kilka razy i koniec, a tz czasem mięknie i w rezultacie ona ucieka mu bez pieluchy. Co prawda jak jesteśmy przy ludziach to ja zmieniam jej pieluchę, bo jak robi takie cyrki to aż wstyd Ja obstawiam, że ona ma taki sposób na niego, tak nim manipuluje, częsciej wobec tz używa takich zagrywek. Ja jestem bardziej konsekwentna. U nas na bank to nie ma nic wspólnego z czopkami, bo ja nigdy jej nie aplikowałam czopków, ani temperatury w tyłku nie mierzyłam, mam blokadę psychiczną na takie rzeczy.
Jak dla mnie nie ma się czym martwić, Wercia z Amelką ten sam typ

Ps. odkąd oduczamy pieluch problem nie zniknął, bo jak mała się zesika w majtki i tz chce jej zmienić to jest to samo więc na ogół kończy się na tym że chodzi bez gaci, bo tz zdąży je tylko zdjąć, nie ma siły dłużej się użerać, więc się poddaje, a mała szczesliwa, że znów się udało i koło się zatacza
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 11:52   #2793
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia-dobrze że już wychodzisz do domku

Asiulek- Zosia też tak reagowała jak chciałam jej pieluche zmienić. Teraz jej przeszło.

Odnośnie nocnikowania ja na razie odpuściałam, mała jak widzi nocnik to ucieka.

Byłam dzisiaj z Zosią u lekarza. Cały czas ma biegunke. Wczoraj zrobiła chyba z 7 kup. Dzisiaj na razie jeszcze nie. Mam dawać jej dalej nifuroksazyd- (chyba tak to się pisze).

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Obeszłam wszystkie sklepy z butami i nic nie kupiłam Zosi. Zaden but jej nie wchodzi na noge;/
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 11:53   #2794
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny, to ja drugi dzień z rzędu wpadnę na chwile i ni z gruchy ni z pietruchy spytam: macie jakieś sprawdzone kwatery w karpaczu?? z atrakcjami dla dzieci rzecz jasna (nadrobię Was jutro)

Co do imprezy było suuuuper a suszy mnie do teraz
jak bedziesz w KArpaczu daj znać chętnie sie spotkam :P
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:04   #2795
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

widziałyście ten filmik na blogu Zosi? tak się uryczałam
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:20   #2796
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witajcie laseczki
U nas przez cały weekend była taka piękna pogoda że wykorzystaliśmy ja na maksa, cały dzień na dworze. Mam nadzieję że wszystkie miałyście podobną pogodę i odpoczęłyście.
No i prawie zapomniałam - moja Zosia zdrowa i szaleje jak przed wirusem

A teraz spróbujemy nadrobić zaległości.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:30   #2797
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Asiulek powiem ci, że nasze dziewczyny sa podobne i tak jest też tym razem. Amelka robi dosłownie to samo ale jak tz chce jej pieluchę zmienić, jak ja to robię to jest ok, ale jak tylko tz jej mówi "zmienimy pieluszkę" albo widzi go z czystą pieluchą to zwiewa gdzie się da, jak on już się zbliży wtedy rzuca się na ziemię i wygina w trzy światy, potem ryk i histeria, a jak już zmienia jej pieluchę to tak się drze, że traci dech tz strasznie się z tym czuje, więc tym bardziej nie chce jej zmieniać tych pieluch. Ja myślę, że ona po prostu tego nie lubi, ze mną się nie drze bo to i tak jej nic nie da, ja ją trzymałam kilka razy i koniec, a tz czasem mięknie i w rezultacie ona ucieka mu bez pieluchy. Co prawda jak jesteśmy przy ludziach to ja zmieniam jej pieluchę, bo jak robi takie cyrki to aż wstyd Ja obstawiam, że ona ma taki sposób na niego, tak nim manipuluje, częsciej wobec tz używa takich zagrywek. Ja jestem bardziej konsekwentna. U nas na bank to nie ma nic wspólnego z czopkami, bo ja nigdy jej nie aplikowałam czopków, ani temperatury w tyłku nie mierzyłam, mam blokadę psychiczną na takie rzeczy.
Jak dla mnie nie ma się czym martwić, Wercia z Amelką ten sam typ
U nas było to samo, ale ostatnio Igor jakoś lepiej już reaguje na pieluchy. Do tego tym wymiękającym rodzicem jestem ja i mnie ucieka czasem, a tżowi nie - leży dzielnie - też go kilka razy przytrzymał, mały się siłował i darł, a on robił swoje.
Tak - przyznaje - jestem miekka.


W sobotę bylismy w zoo. Zobaczyłam wyjątkowo dobrze, jak Igor działa - jest chwilę na rękach taty - siedzi jak truś, zobaczy mnie w pobliżu i już jest u mnie, a u mnie kręci się, pokazuje, że chce sam na nogi, ja puszczam, on ucieka, czasem czeka na mnie, później znów chce na ręce ale koniecznie do mnie, bo jak zobaczy coś ciekawego, to ja go puszczę. Jestem zupełnie zmanipulowana
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 12:43   #2798
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Własnie odebrałam paczuszke z Douglasa.. tusz i 2 próbki perfum
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:45   #2799
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Hej babulki moje
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
U nas było to samo, ale ostatnio Igor jakoś lepiej już reaguje na pieluchy. Do tego tym wymiękającym rodzicem jestem ja i mnie ucieka czasem, a tżowi nie - leży dzielnie - też go kilka razy przytrzymał, mały się siłował i darł, a on robił swoje.
Tak - przyznaje - jestem miekka.


W sobotę bylismy w zoo. Zobaczyłam wyjątkowo dobrze, jak Igor działa - jest chwilę na rękach taty - siedzi jak truś, zobaczy mnie w pobliżu i już jest u mnie, a u mnie kręci się, pokazuje, że chce sam na nogi, ja puszczam, on ucieka, czasem czeka na mnie, później znów chce na ręce ale koniecznie do mnie, bo jak zobaczy coś ciekawego, to ja go puszczę. Jestem zupełnie zmanipulowana
chłopak wie jak sobie z kobietą radzić

ja miałam ubaw w wekkend z Daniela,były dni Łodzi i na Piotrkowskiej były koncerty,Daniel na środku ulicy prawie cały czas tańczył,do muzyki rockowej machał też głową,ludzie się uśmiechli,fajnie było.

Minka to tego"że co?" prostuję,ujędrniania może niekoniecznie odchudzania,bo mi się jakaś opona do brzucha przykleiła i nie chce zejść teraz zaczęłam chodzić na fitness mam nadzieję,że się uporam.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
widziałyście ten filmik na blogu Zosi? tak się uryczałam
boję się zajrzeć
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:46   #2800
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Megi - ja też jestem miękka. Oliwka woli iść do mnie bo wie że ja jej na więcej pozwalam.


Co do pieluch to my jakoś nie mamy z tym problemów. Oliwce każdy może zmieniać pieluchę a jeszcz jak przy okazji może se tam pogrzebać i co nieco wygrzebać to już calkowite szczęście.


Co do smoczka to powiem jedno - dziewczyny cieszcie sie że to smoczek a nie paluch. My próbujemy oduczyć od palucha i to dopiero jest trudne. - Nie ma możliwości zabrania palca. Owijamy, rękawiczki zakładamy - ściąga.
Smarujemy czymś niedobrym. Raz nawet papryką - głupi pomysł - wtarła w oczy.
Tłumaczymy że paluszek be. I ona nawet wie że be. Czasami jest tak że jak jej czegoś nie dam czy nie pozwolę na coś to ta ostentacyjnie palucha pcha do pyska.

Grymelka - jak Ty Hanię oduczyłąś tego palucha?
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:01   #2801
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
fotki dwie ostatnie z wczoraj, a te wcześniejsze z ostatniego tygodnia
Przystojniak śliczny ma uśmiech

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Jestem padnieta za szybko pochwaliłam się że Maciej się odemnie nie zaraził niestety ale się zaraził ma gorąaczkę strasznie kaszle i ma mega wielki katar z samego rana idziemy do lekarza oby jak najszybciej nas przyjeła nasza Pani dr bidulek tak mi go szkoda...
w sumie to i tak sukces bo ostatni raz chorował mi w grudniu oby mu szybko przeszło i bez antybiotyków
oj współczuję u nas było odwrotnie, to Kuba mnie zaraził ale jest już lepiej z nim, katar słabnie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrobię ale najpierw wstawię aktualne zdjęcia Oliwki bo zapomnę.
My dzisiaj spędziliśmy dzień z dinozaurami - w tym parku jest super.

Jedno oczywiście z do kolekcji "malujemy"
pięknisia

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość


Dziewczyny któe na allegro wystawiaja .. jakis darmowy program do wrzucania fotek na all.. znacie.. bo na fotosiku chcą kasę za miesiac 17 zł!!! W życiu!
spróbuj na imageshack.com - tylko musisz tam założyć konto aby pobierać linki do wrzucania obrazków (link bezpośredni) Ale wszystko jest darmowe a do zdjęć swoich masz podgląd. Możesz też wrzucić na wrzuta.pl bądź pokazywarka.pl

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość

Jaki kolor cieni i lakieru do paznokci do ciemnozielono-czarnej sukienki na wesele? Ja się kompletnie nie znam:

A jakie będziesz miała dodatki? możesz coś poszaleć ze smokiem
np:
http://3.bp.blogspot.com/-NCSH7n23lp...8/s1600/a3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ceU1Wa8gnK...0/s1600/a6.jpg
żeby coś zielonego było, to możesz na dolną powiekę dać turkus/zieleń
https://lh3.googleusercontent.com/-z.../s1600/bl3.jpg
albo na górną:
http://2.bp.blogspot.com/-F4CZwvwZUz.../s1600/a10.jpg

albo typowo klasycznie - wycieniować oko lekko brązem i dać wyrazistą kreskę:
https://lh6.googleusercontent.com/-d...kw/s1600/6.jpg

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Nie wiem sama... Po pierwsze tego czopka się bala a po drugie odciagałam jej gluty i zakraplalam nosna leżąco (na poduszce) i też strasznie histeryzowała za każdym razem przy tym. Po prostu darła się jakby się żywcem paliła. I teraz tak samo reaguje na każdą próbę połozenia ja do przewijania...
Co do niani- z naszych obserwacji jest ok. Mała lubi z nią przebywac, mowi ciągle "niania,niania". jak ona przychodzi to mała zwiewa, nie chce jej dac czaśc ani buziaka a za chwilę juz siada obik niej i "czytają" książeczki. ale jak my wracamy to robi tak samo... zwiewa i się cieszy a buziak i cześć to dopiero po jakimś czasie. Więc chyba wsio ok...
Nie zazdroszczę, Kuba rzadk robi sceny z zakładaniem pieluchy. A próbowaliście z pieluchomajtkami? Nie musiałaby wtedy leżeć

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość


a gdzie byłaś??? w kwestii formalnej pytam
W kwestii formalnej? :P Stałam na stoisku i malowałam przez kilka godzin babki w ramach promocji firmy :P Miałam tylko malutką przerwę 15minutową
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 13:05   #2802
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
bao ja też w szoku że nikogo nie ma
darusia murzynka z Ciebie pewnie kiedy wychodzisz? jutro?


moje dziecko dzisiaj od godziny 12 lata bez pampersa i znowu dosłownie ani razu nie nasikała nigdzie tylko do nocnika czyżby już załapała?
wow

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Jestem padnieta za szybko pochwaliłam się że Maciej się odemnie nie zaraził niestety ale się zaraził ma gorąaczkę strasznie kaszle i ma mega wielki katar z samego rana idziemy do lekarza oby jak najszybciej nas przyjeła nasza Pani dr bidulek tak mi go szkoda...
w sumie to i tak sukces bo ostatni raz chorował mi w grudniu oby mu szybko przeszło i bez antybiotyków
o kurcze oby to tylko infekcja, nie angina albo gorszy syf daj znać po wizycie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrobię ale najpierw wstawię aktualne zdjęcia Oliwki bo zapomnę.
My dzisiaj spędziliśmy dzień z dinozaurami - w tym parku jest super.

Jedno oczywiście z do kolekcji "malujemy"
hehehe w bałtowie byłaś?? fajne to trzecie zdj.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Bao- Fajny ten Twój chudzielec
I super że Ci sie dzieciaki w szkole spodobały



Darusia - trzymaj się. I nie ukatrup swojej nowej współlokatorki.




Zdrowia życzę.

My też próbujemy uczyć nocnika. Nie boi się go ale też nie zawsze woła. Czasami sie uda a innym razem nie bo się bawiąc zapomina i leje po nogach. Z kupą jest jeszcze gorzej bo jej sie lepiej robi na stojąco.
Ale nie poddajemy się i uczymy. Mop często jest używany.
chyba nsze dzieci są najchudsze na forum...dwa rzygacze i dwa chudzielce

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Witam po starsznej nocy

Maciej budził się z płaczem co dosłownie 15 minut nie miał gorączki ale za to gardło miał strasznie zawalone jakąś wydzieliną ciągle kaszlał , dałam mu około 4 (rano) nurofenu bo przecież preciwbólowy i przeciwzapalny jest i podziałało śpi do teraz (po mału wstaje) do lekarza mamy na 12;10

Nie orientujecie się czy jego lekarka może wypisać mi jakieś leki bo moje gardło znowu się odezwało drapie mnie srasznie ciągle kaszle ...


my smoczka odstawiliśmy w samą porę po roczku i super sie udało a pieluchy palnuję na przyszły rok na wiosnę mi się wydaje że jeszcze za wcześnie dla Maćka
i jak po wizycie??? my też odpieluchowanie dopiero jak 2 lata skończy zaczniemy. Kiedyś mu zdjęłam na próbę, ale on co kucnie to mu kapie z zaworka

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam!!!


Oliwka ma prześliczne oczka!!

Aneczka zdrówka duzo!!!

Dziewczyny a ja mam pytanie chodx katarek jakoś sam w nocy przeszedł.. ale na przyszłość:.. co teraz można robic podawac przy katarku.
Jedyne co miałam pod ręką.. to Katarek i odciągałam.. ale jakies wspomagacze poza sprayem do noska? Czy jeszcze za wszczesnie na krople?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dziewczyny któe na allegro wystawiaja .. jakis darmowy program do wrzucania fotek na all.. znacie.. bo na fotosiku chcą kasę za miesiac 17 zł!!! W życiu!
na fotosiku nigdy nie płaciłam, 100 zdjęć jest za darmo. Ja mam 2 maile to miałam 2 konta i 200 zdjęć
Padam na ryjjjj, po wstaniu o 5ej - mały też się obudził - masakrycznie ciężko się umalować razem z nim i wyszykować więc zmęczona już do pracy poszłam no i 6 godzin też dało swoje ehhh mały śpi, zaraz sę obudzi, zje i idę na spacer - odpocząć sobie z nim
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:17   #2803
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

To udało mi się troszkę nadrobić.

Libra - to drożdźowe można do lodówki dać ? Ja zawsze myślałam ze lubi ciepełko. Udało mi się wyśmienicie a wyjęłam z piekarnika tuż przed 12-tą

Też jestem chętna jeśli chodzi o przyszłoroczne wakacje. Problemu tylko z tym czy będę miała za co. U nas w grę wchodzą wyłącznie miesiące wakacyjne.

Co do nocnikowania to moje dziecko przez tego wrednego wirusa się popsuło. Strasznie była płaczliwa i nie chciała siadać. Mi już wystarczyło że ma nos zatkany i muszę ją męczyć odciąganiem i zrezygnowałam z nocnika. Teraz powoli wracamy. Szmaty są ciągle w użytku, majtki i spodnie zalane często bo dużo pije. Wie już powoli o co chodzi bo np raz zawołała sisi i poleciała tam gdzie zwykle nocnik stoi i tam się zlała. Tatuś wcześniej zapomniał gdzie nocnik nalezy postawić. Nie znosi zakładania pieluchy a wogóle to najchetniej biegałaby nago i w butach

No i smok u nas jest w uzyciu przy zasypianiu.

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Izazula - mi tu Zosia wygląda na straszną łobuziarę... prawda to? I przy tym kochaną bardzo
U nas Patryk też jest coraz mocniej podobny do matki... i nie widzę żadnego podobieństwa z Igorem.

.
I tak jest. To przekochana i przecudna łobuziara

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
nie chce zeby tz ja bral, wiec jak on do mnie jedzie to zostawia mala z moja lub swoja mama.
Podobno chodzi i mnie szuka, ale jakby ja tu wzial i mialaby sie poplakac jakby ja tz zabieral to chyba by mi serducho peklo wiec zostaje w domu .
Jeszcze 2 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też bym tak zrobiła

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No a mój synek normalnie już taki placzliwy, że ak widze że piszecie o ciążach i chęci na kolejne dzieci, to mnie aż ciarki przechodząNormal nie jak żyć z takim jęczydupą od ponad tygodnia tylko ryczy, w nocy się drze, a jak coś mu się nie pozwala to wali głową w coś co ma najbliżejoczyw iście ignoruję, ale cierpliwości mi braknie. Z pozytywów, to coraz więcej mówi, juz nawet układa mini zdania, ala pan leci(jak widzi lotnie)niania mniam(Eryk daj jeść)
Ale dzieciaki to jest zobowiązanie 24h, jeszcze super jak macie kogoś z rodziny z kim można dziecko choć na godzine zostawić, ja takiej możliwości nie mam
Tak to jest przy chorych dzieciach

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Muszę Wam napisać że mam coraz bardziej cudowne dziecko. Ona od początku jest cudowna ale teraz to jest taka mega cudowna. Szczególnie wczoraj i dzisiaj. Zwykle jak przyjeżdżam w piątki to mnie albo olewa albo nie chce do mnie iść - tak na początku, dopiero po chwili zatrybia że to ja.
A w ten piątek jak przyjechała to wybiegła przed dom mi na spotkanie krzycząc mama i sie przytuliła do mnie. I potem już nie chciał się ode mnie oderwać. Dzisiaj też cały dzień jest tylko mama i mama. A na dobranoc jak jej powiedziałam że ją kocham to ta podeszła (ja leżałam) nachyliła sie i mnie pocałowała. Wiem że to niewiele ale dla mnie bardzo dużo bo ona raczej nie całuśna i nie przytulaśna jest.
To dopiero słodycz. Aż się łzy kręcą

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
fotki dwie ostatnie z wczoraj, a te wcześniejsze z ostatniego tygodnia



Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Jestem padnieta za szybko pochwaliłam się że Maciej się odemnie nie zaraził niestety ale się zaraził ma gorąaczkę strasznie kaszle i ma mega wielki katar z samego rana idziemy do lekarza oby jak najszybciej nas przyjeła nasza Pani dr bidulek tak mi go szkoda...
w sumie to i tak sukces bo ostatni raz chorował mi w grudniu oby mu szybko przeszło i bez antybiotyków
Pewnie to wirus jednak i obędzie się bez antybiotyku.
Dużo zdrowka

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrobię ale najpierw wstawię aktualne zdjęcia Oliwki bo zapomnę.
My dzisiaj spędziliśmy dzień z dinozaurami - w tym parku jest super.

Jedno oczywiście z do kolekcji "malujemy"

Gdzie ten park z dinozaurami?

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Witam po starsznej nocy

Maciej budził się z płaczem co dosłownie 15 minut nie miał gorączki ale za to gardło miał strasznie zawalone jakąś wydzieliną ciągle kaszlał , dałam mu około 4 (rano) nurofenu bo przecież preciwbólowy i przeciwzapalny jest i podziałało śpi do teraz (po mału wstaje) do lekarza mamy na 12;10

Nie orientujecie się czy jego lekarka może wypisać mi jakieś leki bo moje gardło znowu się odezwało drapie mnie srasznie ciągle kaszle ...


my smoczka odstawiliśmy w samą porę po roczku i super sie udało a pieluchy palnuję na przyszły rok na wiosnę mi się wydaje że jeszcze za wcześnie dla Maćka
Może

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam!!!
Dziewczyny a ja mam pytanie chodx katarek jakoś sam w nocy przeszedł.. ale na przyszłość:.. co teraz można robic podawac przy katarku.
Jedyne co miałam pod ręką.. to Katarek i odciągałam.. ale jakies wspomagacze poza sprayem do noska? Czy jeszcze za wszczesnie na krople?
Ja dawałam Nasivin ale tylko wieczorem. Lekarz w ciągu dnia kazał odciągać. Jak już wcześniej pisałam najlepiej dziecko znosi te czynności na siedząco (przynajmniej Zosia a sposób podał doktor). Dostaliśmy też Quixx aerozol (stężony roztwór soli fizjologicznej) ale nie kupowałam bo okazał się niepotrzebny

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Wy tu o nocnikowaniu a moja od kilku dni robi straszne sceny przy każdej zmianie pieluszki. Po prostu koszmar. jak tylko widzi lub slyszy pieluchę to ucieka a jak ją łapie i chcę połozyc to straszny, histeryczny placz, jakby ją ktoś obdzierał ze skory. We dwójkę czasem nie dajemy rady. jakimś wyjściem jest przebieranie na stojąco ale też nie jest dobrze... strasznie się tym przejmujemy. Pierwsza nasza mysl- niania jej coś zrobiła i się teraz boi... ale...musimy jej zaufać...
Wczoraj jak wróciłam z pracy to tż plakał. Mała juz spala a on jak mi opowiadał jak plakała przy ubieraniu po kapieli to az mu łzy poleciały. Zaczelam czytać na necie i... mam trop... nie wiem czy słuszny. jak teraz była chora to dalam jej 2 razy czopka. Przy drugim strasznie plakała. jak jej wlożyłam go i zapinałam pieluchę to jakby ją bolało. lapała się za pieluchę... może teraz kazda chcec połozenia jej i zabieranie się za przewijanie jej się z tym kojarzy??? jak myślicie??
Moze to dobry moment na odpieluchowanie??
Zosia też nie lubi zakładania pieluchy ale nie reaguję na jej płacze i histerie. Jest ciężko ale jak trzeba to trzeba. Jak już pisałam najchętniej biegałaby nago
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:36   #2804
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
wow
hehehe w bałtowie byłaś?? fajne to trzecie zdj.
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
.

Gdzie ten park z dinozaurami?
To nie w Bałtowie tylko w Krasiejów
http://www.juraparkkrasiejow.pl/
Jest tam też świetny plac zabaw dla dzieci.
Nam sie tam strasznie podobało małej też bo dużo ludzi a ona co jak co ale ludzi to lubi. Zaczepia wszystkich - raz nawet podeszła do jakiegoś Pana (stał odwrócony) to klepnęła go w tyłek i usiekła. No i bylo na co sie wspinać.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:40   #2805
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
To nie w Bałtowie tylko w Krasiejów
http://www.juraparkkrasiejow.pl/
Jest tam też świetny plac zabaw dla dzieci.
Nam sie tam strasznie podobało małej też bo dużo ludzi a ona co jak co ale ludzi to lubi. Zaczepia wszystkich - raz nawet podeszła do jakiegoś Pana (stał odwrócony) to klepnęła go w tyłek i usiekła. No i bylo na co sie wspinać.
Właśnie sprawdziłam. To też niedaleko nas jest. Szkoda ze razem się nie zgrałyśmy
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:41   #2806
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja Erykowi obiecałam dzisiaj jeziorowięc jadę z chłopcami rowerami, około 10 km w jedną stronę, na szczęście tylko kilka groźnych przejść przez drogędamy radę.Auto stoi na parkingu, tylko w baku susza, w razie co zostawione troche oparów

izazula dobrze że już u was ok

Wczoraj zrobiłam w Tesco zapas kredek Bambino tych drewnianych, na rok mam zapewnione, a w tym roku zamiast srebrnej to złotą dołączyli, za niecale 5 zl zestawy były.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:43   #2807
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
To nie w Bałtowie tylko w Krasiejów
http://www.juraparkkrasiejow.pl/
Jest tam też świetny plac zabaw dla dzieci.
Nam sie tam strasznie podobało małej też bo dużo ludzi a ona co jak co ale ludzi to lubi. Zaczepia wszystkich - raz nawet podeszła do jakiegoś Pana (stał odwrócony) to klepnęła go w tyłek i usiekła. No i bylo na co sie wspinać.
właśnie zajrzałam na stronkę, to jest to samo co w bałtowie, do którego mam niedaleko my się wybieramy na dinozaury w przyszłym roku w wakacje, jak będzie bardziej kumaty
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:49   #2808
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sidorcia - Twoja Natalka jak zwykle cudowna.
Dopiero teraz zauważyłam że kilka postów mi zżarło
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:50   #2809
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam. To też niedaleko nas jest. Szkoda ze razem się nie zgrałyśmy
Może nastęnym razem nam się uda.


Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
właśnie zajrzałam na stronkę, to jest to samo co w bałtowie, do którego mam niedaleko my się wybieramy na dinozaury w przyszłym roku w wakacje, jak będzie bardziej kumaty
Tak to ta sama sieć parków. Fajne są.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 14:13   #2810
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A jakie będziesz miała dodatki? możesz coś poszaleć ze smokiem
np:
http://3.bp.blogspot.com/-NCSH7n23lp...8/s1600/a3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ceU1Wa8gnK...0/s1600/a6.jpg
żeby coś zielonego było, to możesz na dolną powiekę dać turkus/zieleń
https://lh3.googleusercontent.com/-z.../s1600/bl3.jpg
albo na górną:
http://2.bp.blogspot.com/-F4CZwvwZUz.../s1600/a10.jpg

albo typowo klasycznie - wycieniować oko lekko brązem i dać wyrazistą kreskę:
https://lh6.googleusercontent.com/-d...kw/s1600/6.jpg
Wiedziałam że na Ciebie mogę liczyć

Z dodatków to złote kolczyki i obrączka czarne buty i torebka... nic więcej nie planuję... Coś z tych wybiorę tylko muszę się na zakupy wybrać bo takich cieni nie mam, a jakie paznokcie?
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 14:45   #2811
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Wiedziałam że na Ciebie mogę liczyć

Z dodatków to złote kolczyki i obrączka czarne buty i torebka... nic więcej nie planuję... Coś z tych wybiorę tylko muszę się na zakupy wybrać bo takich cieni nie mam, a jakie paznokcie?
to w takim razie zdecydowałabym się na ten:
https://lh5.googleusercontent.com/-O.../s1600/bl4.jpg

albo na ten: http://2.bp.blogspot.com/-KfiblhxWd7...U/s1600/a9.jpg

w obu ten metaliczny brąz to Rimmel 102 Backstage. W pierwszym użyłam w zewnętrznym kąciku czerni + pigment Mac Deep Blue Green, natomiast w drugm tylko czerni Inglota, - rozcierasz cienie między sobą aby ładnie w siebie przeszły. Beżowym cieniem podkreślasz pod łukiem brwiowym i przy okazji rozcierasz górną granicę cieni. Dolną powiekę to już jak wolisz, albo tymi samymi cieniami, albo tak jak w pierwszym dajesz turkus Do tego czarna kreska Ogólnie nie są to jakieś bardzo skomplikowane makijaże - 2-3 cienie - ważne aby dobrze rozetrzeć między sobą, ale ten cien rimmela jest na tyle fajny, że bezproblemowo się go nakłada i ze wszystkim współgra.
A paznokcie to bym dała też w jakiejś ciemnej zieleni, bądź jakiś inny odcień

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

tak sobie teraz pomyslałam - na pazurkach zrobiłabym french - do wszystkiego pasuje
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 15:46   #2812
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Madzia - daj linki do strojów, które licytujesz, żebyśmy ze sobą nie walczyły na końcówce. I jak rozmiarówka tych strojów? Ja licytuję 75C i ubrania 36/38 - chociaż sama nie wiem, czy nie za duże.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:09   #2813
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość

A jakie będziesz miała dodatki? możesz coś poszaleć ze smokiem
np:
http://3.bp.blogspot.com/-NCSH7n23lp...8/s1600/a3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ceU1Wa8gnK...0/s1600/a6.jpg
żeby coś zielonego było, to możesz na dolną powiekę dać turkus/zieleń
https://lh3.googleusercontent.com/-z.../s1600/bl3.jpg
albo na górną:
http://2.bp.blogspot.com/-F4CZwvwZUz.../s1600/a10.jpg

albo typowo klasycznie - wycieniować oko lekko brązem i dać wyrazistą kreskę:
https://lh6.googleusercontent.com/-d...kw/s1600/6.jpg



Nie zazdroszczę, Kuba rzadk robi sceny z zakładaniem pieluchy. A próbowaliście z pieluchomajtkami? Nie musiałaby wtedy leżeć

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



W kwestii formalnej? :P Stałam na stoisku i malowałam przez kilka godzin babki w ramach promocji firmy :P Miałam tylko malutką przerwę 15minutową
no i wszystko jasne, znaczy, że działasz

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Co do nocnikowania to moje dziecko przez tego wrednego wirusa się popsuło. Strasznie była płaczliwa i nie chciała siadać. Mi już wystarczyło że ma nos zatkany i muszę ją męczyć odciąganiem i zrezygnowałam z nocnika. Teraz powoli wracamy. Szmaty są ciągle w użytku, majtki i spodnie zalane często bo dużo pije. Wie już powoli o co chodzi bo np raz zawołała sisi i poleciała tam gdzie zwykle nocnik stoi i tam się zlała. Tatuś wcześniej zapomniał gdzie nocnik nalezy postawić. Nie znosi zakładania pieluchy a wogóle to najchetniej biegałaby nago i w butach

No i smok u nas jest w uzyciu przy zasypianiu.
dokładnie


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
to w takim razie zdecydowałabym się na ten:
https://lh5.googleusercontent.com/-O.../s1600/bl4.jpg

albo na ten: http://2.bp.blogspot.com/-KfiblhxWd7...U/s1600/a9.jpg

w obu ten metaliczny brąz to Rimmel 102 Backstage. W pierwszym użyłam w zewnętrznym kąciku czerni + pigment Mac Deep Blue Green, natomiast w drugm tylko czerni Inglota, - rozcierasz cienie między sobą aby ładnie w siebie przeszły. Beżowym cieniem podkreślasz pod łukiem brwiowym i przy okazji rozcierasz górną granicę cieni. Dolną powiekę to już jak wolisz, albo tymi samymi cieniami, albo tak jak w pierwszym dajesz turkus Do tego czarna kreska Ogólnie nie są to jakieś bardzo skomplikowane makijaże - 2-3 cienie - ważne aby dobrze rozetrzeć między sobą, ale ten cien rimmela jest na tyle fajny, że bezproblemowo się go nakłada i ze wszystkim współgra.
A paznokcie to bym dała też w jakiejś ciemnej zieleni, bądź jakiś inny odcień

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

tak sobie teraz pomyslałam - na pazurkach zrobiłabym french - do wszystkiego pasuje
sory że się wtrĄcam ale jak je rozetrzeć między sobą?? na oku czy przed nałożeniem ??

przyszło mi zamówienie z avanti, dostałam złą bluzkę, hehe będę w niej sprzątać chyba, bo jest z Batmanem
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:15   #2814
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dziewczyny ja tylko na moment
wsio czyste , oskrzela itd czyściutkie ma zapalenie gardła dostaliśmy leki ma też inhalacje oraz syropki elofen i nurofen, ma mu przejśc w ciągu pary dni, jak nie przejdzie to pojdziemy po antybiotyk oby nie trzeba było antybiotyku


Dziękujemy za dobre fluidy napewno się przydadzą


Dziewuszki duzo zdrówka dla chorych dzieciaków co to się dzieje, pogoda super a dzieciaki chorują ....


mam nadzieje ze wieczorkiem będę miała chwilkę na wizaż
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:16   #2815
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Zobaczcie co znalazłam na kompie u siebie :d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aniap- Ola.jpg (20,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asiuulka89 - zuza.jpg (46,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daniel wizaz- tylkooliwka.jpg (96,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF446sidorcia - natalka.jpg (36,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GABRYSIA - MROWAK.jpg (52,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gmyrelka - marcel.jpg (106,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IZAIZULA basia i antos.jpg (34,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joannM Gabrysia.jpg (39,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JULKA- drcron.jpg (31,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kalinka - machaj.jpg (40,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:17   #2816
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuba wizaz.jpg (79,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuba-ferrou.jpg (53,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg libra777- Miko.jpg (18,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Matylda- sponsa-bella.jpg (17,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megi-megi IGOREK.jpg (20,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg misialkowaty-IZUMI.jpg (116,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miska wizaz Madziwnia.jpg (41,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moda 1989 - Dawidek.jpg (84,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NINKA-ankazar.jpg (53,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olinek okraglinek- darusiaa.jpg (95,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:18   #2817
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl-madzia - ERWINEK.jpg (17,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg werka- asiulek 23.jpg (50,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zosia21- Daria.jpg (37,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZOSIA izazula.jpg (31,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lenka- aixa.jpg (115,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsley- michaś.jpg (63,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olunia- dusikaki.jpg (39,3 KB, 17 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 18:43   #2818
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

super zdjęcia, dzieciaczki śliczne

ale chyba kilka Mam się wogóle nieodzywa, bo nie kojarze dzieci
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 18:59   #2819
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Madzia - daj linki do strojów, które licytujesz, żebyśmy ze sobą nie walczyły na końcówce. I jak rozmiarówka tych strojów? Ja licytuję 75C i ubrania 36/38 - chociaż sama nie wiem, czy nie za duże.
ja narazie nic nie licytuję, bo dopiero w przyszłym tygodniu w kilka kolezanek się zbieramy, co licytowaćja musze kupować 38/40 C/D Więc licytuj spokojnie. Ja jak licytuję to się staram tylko te co nikt o nie jeszcze nie walczy, i dlatego udało mi sie za te 9,9 kupić Teraz pewnie też mi się uda, bo to już nie sezon na stroje.

Wróciłam z wycieczki rowerowej nad jezioro. Po godzinie jazdy w każdą stronę, i nawet popływałam, bo chłodno jest, i plaża pusta, z Erykiem na zmiane się kąpaliśmy, jak ja pływałam to on młodego pilnował. Ale jestem cudnie zmęczona.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:28   #2820
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Madzia - fajnie popatrzeć na te nasze maluchy. JA wszystkie mamusie kojarzę. Ale ......... gdzie moja mała
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2011-09-05 o 19:34
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.