pomocy/brak inspiracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 12:05   #1
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151

pomocy/brak inspiracji


No więc wychowawczyni wyznaczyła mnie do zrobienia projektu logo na koszulke o temacie szkoła bez przemocy, powiedziała mi o tym dopiero wczoraj i raczej nie mogłam jej odmówić prosto w twarz teraz rozpaczliwie szukam pomocy, bo wogóle nie mam pomysłu a mam to oddac do piątku proszę pomóżcie!!to ma być dowolna technika i dowolny format, myślałam o tym żeby zrobić wagę i najednej szalce "coś co jest przemocą" a na drugiej serce ale kompletnie już sama nie wiem
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:00   #2
Wróbelek
Rozeznanie
 
Avatar Wróbelek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice/Zabrze
Wiadomości: 557
GG do Wróbelek
Dot.: pomocy/brak inspiracji

a może zrób taki znak stop, czerwone kółko przekreślone a w środku coś co kojarzy się z przemocą. Nie wiem, pałka, albo dwie postacie się bijące (oczywiscie prosty piktogram).

Ten jest akurat o zakazie zaśmiecania terenu placu zabaw, ale wstawiam żebyś widziała o co mi chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tablica infor.jpg (81,7 KB, 4 załadowań)
__________________
różności
decoupage
karteczki
malowane szkło

Wróbelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:07   #3
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Cytat:
Napisane przez Wróbelek Pokaż wiadomość
a może zrób taki znak stop, czerwone kółko przekreślone a w środku coś co kojarzy się z przemocą. Nie wiem, pałka, albo dwie postacie się bijące (oczywiscie prosty piktogram).

Ten jest akurat o zakazie zaśmiecania terenu placu zabaw, ale wstawiam żebyś widziała o co mi chodzi.
moze to byc maskotka z siniakiem pod okiem albo złamaną łapką itp ... to nie ma być namalowane jak słoneczko na kartce tylko ma zachęcać do myslenia . i zrozumienia że przemoc to nie rozwiązanie . waga raczej odpada , pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:13   #4
cola
Raczkowanie
 
Avatar cola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 418
Dot.: pomocy/brak inspiracji

tak,to musi byc cos mocnego...bo przemoc to nie rozwiązanie,ale oznaka słabości.
__________________

cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:23   #5
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pomocy/brak inspiracji

aha ... robilam niedawno plakat o aids . ogladalam mnostwo stron ... bo to musialo byc cos mocnego ... cos co trafi ... mialo być w tym roku ,, Rodzina przeciw Aids " No i wymyslilam ... Zrobilam czarny gruby napis na górze ,, My jestesmy w rodzinie bezpieczni ... ( byly te kropki ) a na dole duze A TY ?

po środku byl domek z kominkiem i żółtym światlem z okien ( ze tam bezpiecznie no nie ) Po bokach domu był mur z cegieł a w mur uderzaly strzykawki i odbijaly się ...( choc nie tylko tak mozna sie zarazic ale najczesciej przez narkotyki ) i po prawej stronie plakatu za maruem i strzykawakmi byl duzy ( wygladal jakby z brudu bllee ale oto chodzilo ) napis AIDS . Plakat w szkole zajął 1 miejsce ... a teraz poszedl dalej hehe . Takze poszukaj stron ( organizacji ) przeciw przemocy i tam cos znajdziesz . Tak jak ja choc moj pomysl był odrębny .. ale dzieki pomocy internetu .. hehe pozdrawiam i powodzenia
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 16:28   #6
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: pomocy/brak inspiracji

hmmmmmmmmm...... musze przyznac ze temat trudny dosc........tez mi sie podoba to z tym znakiem o ktorm mowila wrobelek...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 19:34   #7
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: pomocy/brak inspiracji

no dzisiaj rozmawiałam z pania i ostatecznie powiedziała że moge oddać w poniedziałek, co za szczęście
dziękuje za wszystkie rady tak to musi być coś to silnie uderza, zaraz zabiorę się przeglądanie stron o przemocy
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 14:17   #8
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Cytat:
Napisane przez Lovvely Pokaż wiadomość
no dzisiaj rozmawiałam z pania i ostatecznie powiedziała że moge oddać w poniedziałek, co za szczęście
dziękuje za wszystkie rady tak to musi być coś to silnie uderza, zaraz zabiorę się przeglądanie stron o przemocy
no no poszukaj ... ja znalazlam wiele pomysłów i dzięki nim wpadlam sama na pomysl . tylko nie rób takiego samego jak na stronkach ! pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:01   #9
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Przeglądałam dużo stron,obrazków,gazetek, książek itp. i ze wszystkich które mi sie spodobały wziełam coś fajnego, narazie mam w głowie coś takiego że jest szkoła a w niej są uczniowie między nimi taki malutki 1/3 innych - (symbolizuje ofiare), a nad nim taki wielki ogromy but z kawałkiem nogawki(symbolizuje przemoc) na pół obrazka,może glan, ten mały bardzo wystraszony a reszta wysokich uczniów krzyczy: nie, stop!!,koniec!! i ich gesty są skierowane przeciw temu butowi, na środku wielki czerwony napis:
STOP PRZEMOCY, albo NIE PRZEMOCY, albo POWIEC NIE PRZEMOCY czy coś takiego,
co o tym sądzicie, macie jakieś zastrzeżenia sugestie??
ide zrobić wsteony szkic zrobie fotke i wkleje żebyście moje kochane zrozumiały o co mi chodzi
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:18   #10
cola
Raczkowanie
 
Avatar cola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 418
Dot.: pomocy/brak inspiracji

no,ciekawy pomysł a uczniów znęcających się nad tym chłopcem chcesz ''postawic'' po przeciwnej stronie tych, którzy krzyczą i protestują? tak że ten chłopiec jest po środku,pomiędzy nimi?
__________________

cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 21:10   #11
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: pomocy/brak inspiracji

chodzi mi o to że wszyscy uczniowie bronią tego małego przed dużym i złym butem
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 21:39   #12
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Pomysł ciekawy ... ale średniooryginalny ... poza tym przy takim raczej się nikt nie zatrzyma

Ostatnio widziałam eko plakat łoś pod drzewem wokół śmieci on trzyma butelkę alkoholu a a obok napis: natura sobie poradzi ... graficznie odjechany plakat zwrócił uwagę ... także pomyśl jeszcze
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:41   #13
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Pomysł ciekawy ... ale średniooryginalny ... poza tym przy takim raczej się nikt nie zatrzyma

Ostatnio widziałam eko plakat łoś pod drzewem wokół śmieci on trzyma butelkę alkoholu a a obok napis: natura sobie poradzi ... graficznie odjechany plakat zwrócił uwagę ... także pomyśl jeszcze
Tak pomysł okej ale za dużo szczegółów aby zwrócił uwagę . Ja szczerze bym obojętnie przeszla . w szkole kazdy szybko idzie bo się spieszy i nie ma czasu aby się zastanawiac nad tym o czym jest plakat tylko nad sęsem powinien się zastanawiac . wiem bo sama bym tak zrobiła . Poza tym co ma but do przemocy ? Dzieci broniące innego to zbyt proste . Poza tym ma to być o przemocy . STOP przemocy i że nie powinnismy się bać i powinnismy to zwalczac . I jeszcze Powiedz a nie Powiec ( jak napisalas choc nie wiem czy uwazasz to za poprawne pisanie czy bład podczas pisania na klawiaturze ) . Hasło musi być inne . Stop przemocy to zerówka robi . Pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:50   #14
Wróbelek
Rozeznanie
 
Avatar Wróbelek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice/Zabrze
Wiadomości: 557
GG do Wróbelek
Dot.: pomocy/brak inspiracji

A ja jeszcze pragnę zwrócić uwagę, że w szkole jest problem z przemocą między rówieśnikami. Także motyw że rówieśnicy się bronią jest niezbyt dobrym pomysłem. To już bardziej oni nie bronić a atakować powinni i to było już bardziej poprawnie. Bo to jest na dzień dzisiejszy najbardziej aktualny problem.
__________________
różności
decoupage
karteczki
malowane szkło

Wróbelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 12:09   #15
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: pomocy/brak inspiracji

Zwykle jest tak, że gdy kogoś się bije reszta patrzy ...

pomyśl jeszcze o plakacie zobacz innepomysły coś nietypowego ...
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.