Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 17:38   #3421
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Ja przy okazji proponuję badania hormonalne Czasem kosmetyczka i super zabiegi nie pomogą, gdy hormony szaleją, niestety.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:40   #3422
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja przy okazji proponuję badania hormonalne Czasem kosmetyczka i super zabiegi nie pomogą, gdy hormony szaleją, niestety.

o właśnie! Dobrze piszesz! Dlatego jak jest coś upierdliwego na twarzy to zawsze polecam dermatologa i on może podpowiedzieć, które hormony warto zbadać i w międzyczasie jakieś miejscowe leczenie wprowadzić.


mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:41   #3423
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
ojeej ale mam nadzieję żadnych blizn i przebarwień nie zostawił po sobie? Kurde, z zabiegami na twarz jak z fryzjerem. Ciężko o dobrego specjalistę, który zrozumie.
Na szczęście zeszlo i wszystko było jak dawniej. Kobieta była przemiła, otwarcie powiedziała, że ona leczyła się retinoidami. Nie inwestowałam w bardziej inwazyjne kuracje, bo to by była już za droga impreza na moją kieszeń a w dodatku moja cera jest naczynkowa, więc niestety muszę bardzo uważać i ograniczam eksperymenty z nieznanymi substancjami dlatego teraz ograniczam kosmetyki, pilnuję składów, czas pokaze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:42   #3424
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Wkurza mnie szusz mało wiele nie po jej myśli i wszystko kasuje. Trudno jej się przyznać że przegięła z tym debilem, a może tak ocenia innych tylko ona cudowna i wspaniała....
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:45   #3425
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54380381]Rozumiem. Ja zaczęłam kwas migdałowy+retibrazję. Kosmetyczka mi mówiła, że czasem złuszczanie to nie tylko odchodzenie płatami skóry, ale pylenie się i może się wydawać, że nic nie widać, ale ta skóra się łuszczy jednak, tylko mniej inwazyjnie. Dzięki Mostly odnalazłam mojego Świętego Graala, czyli serum Hosanna z Antipodes, jest rewelacyjne, co tu dużo gadać. Tak naprawdę to przy nim pozbyłam się wyprysków. Reszta pielęgnacji została po staremu.[/QUOTE]

Te Antipodes tak kuszą, ale cena..

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
o właśnie! Dobrze piszesz! Dlatego jak jest coś upierdliwego na twarzy to zawsze polecam dermatologa i on może podpowiedzieć, które hormony warto zbadać i w międzyczasie jakieś miejscowe leczenie wprowadzić.


Muszę się rozejrzeć za nowym dermatologiem, bo moją lekarke juz dawno skreśliłam. Co prawda część problemów wyleczyła, ale do innych miałam mnostwo zastrzeżeń, łącznie z tym, że a) leki nic nie dają b) leki na recepcie są zupełnie zbędne c) leki są identyczne jak ostatnio choć przyszlam z czym innym
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:47   #3426
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
Wkurza mnie szusz mało wiele nie po jej myśli i wszystko kasuje. Trudno jej się przyznać że przegięła z tym debilem, a może tak ocenia innych tylko ona cudowna i wspaniała....

A ja myślę, że ona się zagalopowała i niechcący pokazała swoją prawdziwą twarz i ton, w jakim rozmawia ze swoim lwemlwem na codzień. Akurat biedny komentator stał się debilem, ale podwjrzewam, że więcej ludzi ma takie albo gorsze nazwy w jej rozmowach. W związku z tym proponuję jak większość dziewczyn tutaj odpuścić sobie jej wideła i się nie denerwować.




---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Te Antipodes tak kuszą, ale cena..

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------





Muszę się rozejrzeć za nowym dermatologiem, bo moją lekarke juz dawno skreśliłam. Co prawda część problemów wyleczyła, ale do innych miałam mnostwo zastrzeżeń, łącznie z tym, że a) leki nic nie dają b) leki na recepcie są zupełnie zbędne c) leki są identyczne jak ostatnio choć przyszlam z czym innym

może ma dobry kontrakt z firmą farmaceutyczną?


mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:55   #3427
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54379356]Nie wiem, najlepiej iść na konsultację do kosmetyczki. Ja jedynie żałuję tej kasy wydanej na effaclary, pharmacerisy, toniki z kwasami, bo za to mogłam mieć ze 2 zabiegi w salonie A i lepiej doradzą czego używać. Chociaż wiadomo, co człowiek to opinia, na pewno na kogoś działają środki kupione w aptece i domowe spa.[/QUOTE]

Na pryszcze giganty, gule i inne ogniska, najlepiej iść do dermatologa/endokrynologa. Kosmetyczka może tylko pogorszyć stan.
Jeśli ktoś ma faktycznie tylko zanieczyszczoną twarz, zaskórniki, pory,przebarwienia to wtedy można spróbować z kosmetyczką lub domowym spa, to już zależy co kto lubi

akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 17:56   #3428
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
Wkurza mnie szusz mało wiele nie po jej myśli i wszystko kasuje. Trudno jej się przyznać że przegięła z tym debilem, a może tak ocenia innych tylko ona cudowna i wspaniała....
Mnie najbardziej rozwala to że ona ma tyle widzów.Czy ludzie serio nie widzą tego co robi? że nie szanuje widzów, nazywa ich debilami, usuwa wszystko co nie brzmi jak pieśni pochwalne na czesc jej osoby..strasznie to słabe
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:59   #3429
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54380141]Ale raz byłaś? Przecież żeby był efekt trzeba serii. Ja bym wolała chyba na razie uniknąć brania jakichś retinoidów, bo już z trądzikiem nie mam jako takiego problemu, za to z efektem po owszem [/QUOTE]

No to jeśli tylko "efekt po", to w takim przypadku faktycznie lepiej spróbować z kosmetyczką. Ja po retinoidach dopieszczałam twarz u kosmetyczki: kilka mikrodermabrazji i kwas glikolowy. Teraz sama zakupiłam zestaw i kwaszę się migdałem w domu i jestem zadowolona z efektu Każdy musi znaleźć swoją drogę
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 17:59   #3430
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54380381]Rozumiem. Ja zaczęłam kwas migdałowy+retibrazję. Kosmetyczka mi mówiła, że czasem złuszczanie to nie tylko odchodzenie płatami skóry, ale pylenie się i może się wydawać, że nic nie widać, ale ta skóra się łuszczy jednak, tylko mniej inwazyjnie. Dzięki Mostly odnalazłam mojego Świętego Graala, czyli serum Hosanna z Antipodes, jest rewelacyjne, co tu dużo gadać. Tak naprawdę to przy nim pozbyłam się wyprysków. Reszta pielęgnacji została po staremu.[/QUOTE]

Potwierdzam - u mnie już leci druga buteleczka peelingu kwasowego (stosuję od września z jednomiesięczną przerwą) i skóra jest wyraźnie gładsza, nawet pory trochę się zwężyły, a złuszczania nie było widać nic a nic.
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:00   #3431
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
Wkurza mnie szusz mało wiele nie po jej myśli i wszystko kasuje. Trudno jej się przyznać że przegięła z tym debilem, a może tak ocenia innych tylko ona cudowna i wspaniała....
Człowiek, który w ten sposób mówi o swoim widzu, dzięki któremu robi hajs (a reszta widzów może słusznie przypuszczać, że i o nich z jakiegoś powodu może mówić nie lepiej do swojego lewciątka) jest zwyczajnie głupi. Głupi ludzie mają bardzo ograniczoną zdolność autorefleksji i samokrytycyzmu - więc wiesz, ona pewnie uważa, że nic się nie stało i jest niesłusznie atakowana
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 18:01   #3432
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za rady odnośnie rękawicy kessa, zdecyduję się na Alepię z gumką
A niech Ci się dobrze używa
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:04   #3433
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Wiem, że trzeba serii, ale skóra miala zacząć się złuszczać, nie złuszczyło się nic. No nic się nei zmieniło, zero efektu choćby krótkotrwałego. Dlatego zmieniam pielęgnację i bardziej obserwuję skórę, czekam na cud
Spotkałam się z takim podejściem, że jak kosmetyczka ma "nową twarz " przed sobą, to pierwszy zabieg robi delikatniej, nie wie jak zareaguje skóra i nie chce zrobić krzywdy. Przy następnych robi wywiad i jeśli nie było zbytniego łuszczenia się, a powinno być, wtedy zwiększa stężenie, wydłuża czas zabiegu.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:06   #3434
PaniNadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dziewczyny dajcie link do filmiku z "debilem", chce to zobaczyć
PaniNadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:06   #3435
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Człowiek, który w ten sposób mówi o swoim widzu, dzięki któremu robi hajs (a reszta widzów może słusznie przypuszczać, że i o nich z jakiegoś powodu może mówić nie lepiej do swojego lewciątka) jest zwyczajnie głupi. Głupi ludzie mają bardzo ograniczoną zdolność autorefleksji i samokrytycyzmu - więc wiesz, ona pewnie uważa, że nic się nie stało i jest niesłusznie atakowana
był czas, kiedy miałam ją za inteligentną babkę. i teraz nie wiem, czy źle ją odbierałam, czy tak się zmieniła
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:07   #3436
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Katosu i vlog z LA
tak jak myślałam - Katosu fajnie nagrała i zmontowała filmik.
U niej na filmiku nie miałam takiego wrażenie (jak u Maxi), że było duo Katosu+Maxi i gdzieś tam Ewa oraz jak u Ewy, że ona w ogóle sama jakby tam była.
Jedyne co było trochę infantylne, to buźki z Whatappa, ale to może tylko moje osobiste odczucie,bo kojarzy mi się z niemieckimi vlogerkami, które bombardują tym widzów
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:19   #3437
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Vlog u Katosu pełen profesjonalizm, świetna jakość, od razu widać, że ciekawie spędziła czas. Czego nie było widać u Maxineczki
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:21   #3438
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Katosu i vlog z LA
Bardzo przyjemnie się to oglądało, najlepsza prezentacja wypadu do LA z całej trójki
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:25   #3439
miska23
Raczkowanie
 
Avatar miska23
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 158
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie link do filmiku z "debilem", chce to zobaczyć
No właśnie, też bym zobaczyła o co chodzi
miska23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 18:30   #3440
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie link do filmiku z "debilem", chce to zobaczyć
Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
No właśnie, też bym zobaczyła o co chodzi
https://www.youtube.com/watch?v=8eCQnErIMZ4

od 6:30
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:34   #3441
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Szczerze Wam sie dziwie, ze jeszcze te szusz ogladacie i nabijacie jej wejscia, serio.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:35   #3442
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie się to oglądało, najlepsza prezentacja wypadu do LA z całej trójki
super, że tyle z wycieczki na plany filmowe pokazała - oglądałam z opadem szczeny. I bez gimbazjalnych podniet RLM <3
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:40   #3443
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
No właśnie, też bym zobaczyła o co chodzi
atak zimy 6:30 na jej kanale. Nie polecam. Dotrwałam do nazwania widza debilem a zaraz potem była pieśń pochwalna na cześć pizzy i opadłam z sił
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:41   #3444
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
super, że tyle z wycieczki na plany filmowe pokazała - oglądałam z opadem szczeny. I bez gimbazjalnych podniet RLM <3
A jak zobaczyłam Wisteria Lane, to padłam - uwielbiam Desperate Housewives
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:46   #3445
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
Wkurza mnie szusz mało wiele nie po jej myśli i wszystko kasuje. Trudno jej się przyznać że przegięła z tym debilem, a może tak ocenia innych tylko ona cudowna i wspaniała....
Ja myślę, że ona wcale nie uważa, że przegięła. Przecież montuje filmik, to wie co wrzuca. Po prostu dla niej widz mający jakieś "ale" to debil i tyle

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54383566]Szczerze Wam sie dziwie, ze jeszcze te szusz ogladacie i nabijacie jej wejscia, serio.[/QUOTE]

Jedni lubią filmy z wydzielinami, a inni Szusz. To ten sam mechanizm
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:46   #3446
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
niedawno ktoś pisał tu o ever skin tone od catrice, dla mnie jest bardzo fajny
począwszy od odcienia, po krycie, może trwałość nie jest 12h, ale na pewno zasługuje co najmniej na 3,5 gwiazdki
Byłam dzisiaj znów w drogerii porównać ciemnienie podkładów. Jedyne, które nie ciemniały ( ale mają delikatny - ale naprawdę delikatny, dla mnie tolerowany, mimo że różyk to ostatnia rzecz jaką sobie życzę) to dwa Max Factory:
* Lasting Performance Make - Up
* Face Finity 3w1 ALBO Mircale Match, kurczę, podobne mają butelki i już nei jestem pewna.
Sprawdzałam najjaśniejsze odcienie. Tylko cena w Niemczech kosmiczna - 12-13 Euro.
A Ever Skin Tone na ręce zamienił mi się w w dorodną pomarańczę, taką aby nawet w świetle sklepowym nie mieć wątpliwości .

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Nie, ale ja mam zwykłą czapkę, a nie gałgana

"Jakiś debil napisał..." - tak wygląda szacunek dla widza w wykonaniu Szusz
Szusz - brawo, a czapkę zakładam czasem przed kurtką

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Racja, rzadko wygląda korzystnie, ale wydaje mi się, że na cerze Karoliny większość podkładów będzie wyglądać bardzo niekorzystnie. W sumie jej współczuję
Mogę spytać, na czym polega kłopotliwość cery Karoliny? Chodzi Ci o trądzik? Wydawało mi się że dobrać podkład, z jej możliwościami finansowymi nie byłoby trudno, pytam z ciekawości .

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
ja używam właśnie inglota takiego płaskiego
No to może ja mam talent. Kupiłam nowe cienie, spróbuje znowu, może ten stary cień jest już "za stary".

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jakis czas temu rozmawialysmy o olejach, wtedy uswiadomilam sobie, ze mam jojoba gold i nie testowalam na twarz. Od tamtej pory uzywam na noc, twarz wyglada coraz lepiej..
czy jestem jedyną tu, której oleje na twarz nie pomagają (choć mam cerę podręcznikową [w kwestii problemów] do olejowania), a wręcz twarz wygląda po nich na mocno zmęczoną i taką..wymiętą?

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Musiałaś mieć piękny odcień skóry
Tak jak ta pani, która troszkę pomyliła się z użyciem lush'a:

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...bing-skin.html
Hmm...ale jak siedzi w wannie godzinę z tą miksturą, to chyba też kolor mógłby na niej "osiąść"?

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie się to oglądało, najlepsza prezentacja wypadu do LA z całej trójki
Katosu bardzo ładnie i wygląda i prezentuje te kilka dni z LA . Tak radośnie, energetycznie i jednocześnie autentycznie to wszystko wygląda.
U RLM byłam naprawdę zaniepokojona, gdybym miała taką współlokatorkę na wyjeździe, chyba wolałabym się z kimś zamienić. Ona zachowuje się jak małe dzieci w filmach dla dzieci (albo kreskówkach), gdy po raz pierwszy jadą do jakiegoś ekscytującego miejsca.

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:26
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:48   #3447
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
niedawno ktoś pisał tu o ever skin tone od catrice, dla mnie jest bardzo fajny
począwszy od odcienia, po krycie, może trwałość nie jest 12h, ale na pewno zasługuje co najmniej na 3,5 gwiazdki
Ooo to widocznie co skóra to inaczej
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:51   #3448
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Mąż mojej znajomej wstawił jej na tablicę "To jest X(jej imię). X uwielbia budzić swojego faceta pieszczotami oralnymi. X jest mądra. Bądź jak X". Oczywiście karuzela śmiechu i salwy heheszków w komentarzach .
Po takim czymś wstawiłabym na tablicę faceta coś takiego: "To jest M (czyli ja). M ma faceta idiotę, którego właśnie rzuciła. M jest mądra. Bądź jak M."
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:51   #3449
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Ooo to widocznie co skóra to inaczej
i mi nie ciemnieje a mam dużo podkładów od rimmela do lancome i d&g, na tle wszystkich catrice wypada ok może to od odcienia zależy? ja mam 005.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 19:02   #3450
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54383566]Szczerze Wam sie dziwie, ze jeszcze te szusz ogladacie i nabijacie jej wejscia, serio.[/QUOTE]



Ja również. Odkąd zaczęła nagrywać te codziennie vlogi, gdzie widac głównie jej twarz jestem nią totalnie zmęczona. Juz raczej nigdy ponownie nie dam jej suba. Wszystkie posty o niej omijam. Za to polubiłam Stylizacje, ale ją samą, bez męża
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.