Tabletki a libido - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 11:51   #361
Lili_Acae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wielkopolska (dom)/Pomorze (studia)
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki a libido

magrest - sądząc po mince chyba nie masz jakiegoś czarodziejskiego sposobu na zwalczenie tej przypadłości? Bo na mnie nic nie dziala. Musi po prostu mi przyjść ochota (co sie zdarza mniej wiecej raz na miesiąc). Zaznaczam ze z chłopakiem wszystko w porządku - to nie jego wina, wrecz zastanawiam sie czasem jak to mozliwe ze majac takiego faceta jak on, nie kochamy sie codziennie!
Lili_Acae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:44   #362
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez Lili_Acae Pokaż wiadomość
magrest - sądząc po mince chyba nie masz jakiegoś czarodziejskiego sposobu na zwalczenie tej przypadłości? Bo na mnie nic nie dziala. Musi po prostu mi przyjść ochota (co sie zdarza mniej wiecej raz na miesiąc). Zaznaczam ze z chłopakiem wszystko w porządku - to nie jego wina, wrecz zastanawiam sie czasem jak to mozliwe ze majac takiego faceta jak on, nie kochamy sie codziennie!
Nic dodać, nic ująć. Mogę się pod tym podpisać.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:39   #363
dzastina/25
Raczkowanie
 
Avatar dzastina/25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Krefeld De./Szczecin
Wiadomości: 133
GG do dzastina/25
Dot.: Tabletki a libido

Czesc dziewczynki rozumiem was wszystkie, jestem nastepna do kompletu nieszczesliwych kobiet. Walcze z libido a raczej z jego odzyskaniem juz 3 lata nic nie pomaga Vamea byla zmiany tabletek i rozne inne sposoby, moj zwiazek sie rozpada mysle ze juz dlugo nie wytrzymamy.A najgorsze jest to ze mi to obijetne jest, kocham mojego tz ale wiem ze ja sie nie zmienie na to nie ma lekarstwa i beda klotnie tylko i ciche dni.Nie znam nikogo kto mial ten problem i sie cos zmienilo chyba ze odstawily dziewczyny tabletki.Wiec bez sensu jest ciagle szukac i zmieniac tabletki ja juz postanowilam ide w tym miesiacu do lekaza i zaczne rozmowy na temat spirali, jedyny problem to ten ze nie rodzilam a spirali mirena nie chce ona tez ma hormony.Wiecie co jeczcze zauwazylam u mnie totalna ozieblosc kiedys bylam impulsywna smialam sie i plakalam teraz nie pamietam kiedy lze uronilam a powinnam bo moj 7 letni zwiazek sie rozpada, dzieje sie to przeze mnie, i kocham mojego tz. Ale mimo to nie wzrusza mnie to jestem jak bryla lodu. nie potrzebuje zadnego kontaktu cielesnego kiedys uwielbialam sie wtulac w tz w nocy i wogole ciagle calowac go i sciskac. Teraz moge totalnie bez tego zyc.to jest straszne tabletki odebraly mi radosci zycia
__________________
"A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta."
dzastina/25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:54   #364
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Post Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez dzastina/25 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki rozumiem was wszystkie, jestem nastepna do kompletu nieszczesliwych kobiet. Walcze z libido a raczej z jego odzyskaniem juz 3 lata nic nie pomaga Vamea byla zmiany tabletek i rozne inne sposoby, moj zwiazek sie rozpada mysle ze juz dlugo nie wytrzymamy.A najgorsze jest to ze mi to obijetne jest, kocham mojego tz ale wiem ze ja sie nie zmienie na to nie ma lekarstwa i beda klotnie tylko i ciche dni.Nie znam nikogo kto mial ten problem i sie cos zmienilo chyba ze odstawily dziewczyny tabletki.Wiec bez sensu jest ciagle szukac i zmieniac tabletki ja juz postanowilam ide w tym miesiacu do lekaza i zaczne rozmowy na temat spirali, jedyny problem to ten ze nie rodzilam a spirali mirena nie chce ona tez ma hormony.Wiecie co jeczcze zauwazylam u mnie totalna ozieblosc kiedys bylam impulsywna smialam sie i plakalam teraz nie pamietam kiedy lze uronilam a powinnam bo moj 7 letni zwiazek sie rozpada, dzieje sie to przeze mnie, i kocham mojego tz. Ale mimo to nie wzrusza mnie to jestem jak bryla lodu. nie potrzebuje zadnego kontaktu cielesnego kiedys uwielbialam sie wtulac w tz w nocy i wogole ciagle calowac go i sciskac. Teraz moge totalnie bez tego zyc.to jest straszne tabletki odebraly mi radosci zycia
ojej to faktycznie nieciekawie a moze powinnas calkowicie zrezygnowac z antykoncepcji doustnej a postawic przez jakis na prezerwatywy, wiem ze to nie jest bardzo komfortowe rozwiazanie ale przynajmniej nie byloby juz ingerencji w gospodarke hormonalna organizmu i moze odzyskalabys chec na seks..

ja biore tabletki yasminelle i moje libido na szczescie nie uleglo zmianie i jest nadal bardzo duze..ale to widocznie indywidualna sprawa
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:01   #365
dzastina/25
Raczkowanie
 
Avatar dzastina/25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Krefeld De./Szczecin
Wiadomości: 133
GG do dzastina/25
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez monia.1987 Pokaż wiadomość
ojej to faktycznie nieciekawie a moze powinnas calkowicie zrezygnowac z antykoncepcji doustnej a postawic przez jakis na prezerwatywy, wiem ze to nie jest bardzo komfortowe rozwiazanie ale przynajmniej nie byloby juz ingerencji w gospodarke hormonalna organizmu i moze odzyskalabys chec na seks..

ja biore tabletki yasminelle i moje libido na szczescie nie uleglo zmianie i jest nadal bardzo duze..ale to widocznie indywidualna sprawa
Monia a jak dlugo bierzesz tabletki bo to tez jest istotne, ja biore 9 lat i od okolo 3 zaczely sie moje problemy.
__________________
"A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta."
dzastina/25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:25   #366
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Post Dot.: Tabletki a libido

a widzisz, a ja dopiero drugi miesiac to faktycznie nie mam sie co madrzyc.. myslalam ze wszystkie skutki uboczne ''wychodza'' od razu w ciagu tych trzech pierwszych miesiecy ale jak widac sie pomylilam. chociaz moja znajoma tez cierpi z powodu malej ochoty na seks,mimo ze przed braniem tabletek zupelnie nie miala takiego problemu i dolegliwosc ta pojawila sie u niej zaraz po rozpoczeciu stosowania tabletek..ale tak jak napisalam jest to bardzo indywidualna sprawa tak jak wszystkie skutki uboczne.
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:04   #367
mikolajka_1985
Raczkowanie
 
Avatar mikolajka_1985
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 192
GG do mikolajka_1985
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez monia.1987 Pokaż wiadomość
a widzisz, a ja dopiero drugi miesiac to faktycznie nie mam sie co madrzyc.. myslalam ze wszystkie skutki uboczne ''wychodza'' od razu w ciagu tych trzech pierwszych miesiecy ale jak widac sie pomylilam. chociaz moja znajoma tez cierpi z powodu malej ochoty na seks,mimo ze przed braniem tabletek zupelnie nie miala takiego problemu i dolegliwosc ta pojawila sie u niej zaraz po rozpoczeciu stosowania tabletek..ale tak jak napisalam jest to bardzo indywidualna sprawa tak jak wszystkie skutki uboczne.
Hej! ja miałam podobny problem co ty, a mianowicie tabletki anty. odebrały mi calkowicie ochote na seks, moje libido było poprostu zerowe. Tabletki biore juz od 4 lat, przez 1 miesiac bralam tri minulet ale je zmienilam bo kosztowały z 40zl. Zaczełam brać microgynon21 i po nich nie mialam zadnych skutkow oprocz spadku libido,z miesiaca na miesiac bylo coraz gorzej, moje zycie seksualne z chłopakiem było naprawde kiepskie, bylam zalamana bo kazdy seks nie przynosil mi zadnej przyjemnosci i powoli dostawalam coraz gorszego dola az w koncu postanowilam zrobic sobie przerwe w tabletkach,ale po pól roku postanowiłąm znow wrócić do nich. Lekarz przepisał mi Cilest i nie wiem co się stało ale odżyłam wiec wydaje mi sie ze trafilam na te odpowiednie tabletki, moje libido jest wysokie jak nigdy dotad, jestem z chłopakiem 5 lat i dopiero teraz przezywam z nim najlepsze chwile w lóżku, wiec tobie radzilabym odstawic te tabletki bo wydaje mi sie ze twoje libido nie wzrosnie tylko bedzie gorzej. Idz do gina i powiedz zeby przepisal ci inne tabsy, podobno dobre sa Yasmine, ktore podnosza libido ale tak jak wspomnialas na kazdego tabletki dzialaja inaczej wiec musisz probowac i nie poddawaj sie
mikolajka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 08:38   #368
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Tabletki a libido

Mnie tez opadlo ale znalazlam na to sposob
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:38   #369
mikolajka_1985
Raczkowanie
 
Avatar mikolajka_1985
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 192
GG do mikolajka_1985
Dot.: Tabletki a libido

A jaki to sposób znalazłaś ??
mikolajka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 16:22   #370
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez mikolajka_1985 Pokaż wiadomość
A jaki to sposób znalazłaś ??
afrodyzjaki
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:30   #371
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Tabletki a libido

Odkopuję nieśmiało wątek bo nie chcę tworzyć nowego kiedy już tyle ich o tej tematyce. Problem moj polega na tym, że już rok temu odstawiłam tabletki a libido nie wróciło i jest zerowe. Tracę już powoli nadzieję, że jeszcze będę cieszyła się seksem. Może któraś z Was miała podobnie i libido wróciło?
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 10:37   #372
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Tabletki a libido

Ech ja biore Yasmin i mam zerowe libido:/ dodatkowo kiepski nastrój, zmienne humory:/ chce odstawić ale boję się pogorszenia stanu skóry...

no i nie mam pojęcia, które tabletki bedą dla mnie dobre, po których wzrośnie libido.. to chyba tylko się da na zasadzie prób i błędów trafić na odpowiednie tabletki

to sprawa indywidualna- wiele dziewczyn na po Yasmin niskie libido, inne mają wysokie, tak samo z Cilestem... jednym słowem ruletka...nie wiadomo na co sie trafi.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:42   #373
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ech ja biore Yasmin i mam zerowe libido:/ dodatkowo kiepski nastrój, zmienne humory:/ chce odstawić ale boję się pogorszenia stanu skóry...

no i nie mam pojęcia, które tabletki bedą dla mnie dobre, po których wzrośnie libido.. to chyba tylko się da na zasadzie prób i błędów trafić na odpowiednie tabletki

to sprawa indywidualna- wiele dziewczyn na po Yasmin niskie libido, inne mają wysokie, tak samo z Cilestem... jednym słowem ruletka...nie wiadomo na co sie trafi.
To prawda. Ja brałam już Microgynon, Yasmin, Harmonet, Logest i nic. Po każdych to samo, także odstawiłam tak jak mowię rok temu i nadal cisza
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:31   #374
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez mikolajka_1985 Pokaż wiadomość
Idz do gina i powiedz zeby przepisal ci inne tabsy, podobno dobre sa Yasmine, ktore podnosza libido ale tak jak wspomnialas na kazdego tabletki dzialaja inaczej wiec musisz probowac i nie poddawaj sie
Ja biorę Yasmin od 2 lat i niestety libido mam p.p.m.

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
To prawda. Ja brałam już Microgynon, Yasmin, Harmonet, Logest i nic. Po każdych to samo, także odstawiłam tak jak mowię rok temu i nadal cisza
Jej. Po roku odstawienia nic się nie dzieje ? to nie fajnie.
Mam nadzieję że jak odstawię za rok moje tabletki, to libido szybko wróci
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 11:56   #375
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
Odkopuję nieśmiało wątek bo nie chcę tworzyć nowego kiedy już tyle ich o tej tematyce. Problem moj polega na tym, że już rok temu odstawiłam tabletki a libido nie wróciło i jest zerowe. Tracę już powoli nadzieję, że jeszcze będę cieszyła się seksem. Może któraś z Was miała podobnie i libido wróciło?
To w takim razie to chyba nie była wina tabletek. Tylko.. po prostu TY nie masz ochoty na sex.
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:11   #376
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Tabletki a libido

Ja odstawilam we wrzesniu i w listopadzie juz bylo o wiele lepiej a pozniej jeszcze lepiej bralam pigulki ok.4 lat, na poczatku super i cacy, ale wlasnie przyszedl spadek libida...nie wiedzialam czemu (moja -pozal sie Boze- p.doktor nie umiala pomoc i tez nie wiedziala czemuna szczescie sie z nia pozegnalam...),w koncu poszlam do innego lek.i postanowilam ze odstawiam.
To byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac!

Natomiast jak po roku nic sie nie ruszylo, to...chyba to rzeczywiscie nie bylo spowodowane pigulkami
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:33   #377
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Ja odstawilam we wrzesniu i w listopadzie juz bylo o wiele lepiej a pozniej jeszcze lepiej bralam pigulki ok.4 lat, na poczatku super i cacy, ale wlasnie przyszedl spadek libida...nie wiedzialam czemu (moja -pozal sie Boze- p.doktor nie umiala pomoc i tez nie wiedziala czemuna szczescie sie z nia pozegnalam...),w koncu poszlam do innego lek.i postanowilam ze odstawiam.
To byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac!
Gratuluję podjęcia decyzji
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:30   #378
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Tabletki a libido

Dziewczyny pojawił się jakiś nowy cud na libido... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241532
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:13   #379
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojawił się jakiś nowy cud na libido... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241532
Hym. Za 30 tab 87 zł. to trochę drogo Wszystkie składniki są oprate na ziołach
A skutki uboczne musza jakieś być
Ciekawe....... Jak ktoś nosi się z zamiarem kupna albo już próbował nich się wypowie na ten temat
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 10:15   #380
Dominika080
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Tabletki a libido

Brałam tabletki przez 5 m-cy ale spało mi dramatycznie libido. Był koszmar :/ Wlasciwie to tabletki wcale nie byly mi potrzebne, bo wcale nie mialam ochoty na seks. Jakis rok pózniej lekarz przepisal mi regulon na cerę, oczywiscie bardzo sie balam, że znow moje libido spadnie. Tym razem jest ok. Wiec wszystko zalezy od interakcji tabletek z organizmem, jak tolerujemy hormony.
Dominika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:08   #381
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Tabletki a libido

Ja rzuciłam piguły
Narazie jest wszystko wporządku
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 10:58   #382
makareska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Tabletki a libido

witam!Pisze prace mgr na temat wpływnu antykoncpecji hormonalnej na libido kobiet i proszę o pomoc.jesli ktoras z Pań zechciala by wypelnic moja ankiete do pracy,to prosze napisac mi swój maila,a wysle ankiete.dziękuje!
moj mail- makareska@wp.pl
makareska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:53   #383
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojawił się jakiś nowy cud na libido... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241532
No wiec zakupiłam to cudo dla siebie.Od jutra zacznę brać.Oprócz tego miałam avenea czy jakoś tak.Powiem szczerze ze ta avenea nawet fajna była.Czułam sie jak na lekkim rauszu
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:22   #384
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: Tabletki a libido

A moje libido wzrosło, mam ciagłą ochote na sex, lecz to dopiero moje pierwsze opakowanie
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:42   #385
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
A moje libido wzrosło, mam ciagłą ochote na sex, lecz to dopiero moje pierwsze opakowanie
A co bierzesz?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:49   #386
przykromi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 129
Dot.: Tabletki a libido

u mnie to samo:P ja biorę microgynon 21 :P
przykromi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:31   #387
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: Tabletki a libido

Novynette :d
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:59   #388
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Tabletki a libido

Cytat:
Napisane przez przykromi Pokaż wiadomość
u mnie to samo:P ja biorę microgynon 21 :P
Brałam z przerwami kilka lat. No i ostatnie pół roku, może 9 miesięcy, nic mi się nie chciało. Odstawiłam draństwo, mniej więcej po tygodniu zaczęło się polepszać
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 11:21   #389
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Tabletki a libido

ja tez mialam problemy z libido w trakcie brania yasmin. od ponad tygodnia nie biore juz tabletek, bo nie tylko z tym mi daly w kosc. czuje, ze w organizmie hormony walcza ze soba (przez to mam duze zmiany nastrojow). oby tylko byl tego pozytywny skutek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 11:10   #390
Dominika080
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Tabletki a libido

Mi się udało z tabletkami, zostały dobrze dobrane, bo libido w normie )) a poza tym dobrze się czuję. tak jakbym wogole nic nie łykała.
Dominika080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-29 12:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.