Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 11:12   #1561
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

2 dni temu zamówiłam Little Red Dress w ciemno na allegro dziś dotarły do mnie!! Pierwszy psik i niestety ten zapach alkoholu ;/;/ który mnie zatem odczekałam chwilkę i okazały się całkiem przyjemne- słodkie doprawione owockami z nutą pikanterii w sumie mają coś z Treselle fioletowych wyczuwam klimaty EuPhoriiklaski :
-->>zastanawiają mnie także te wody secret fantasy star oraz secret fantasy czy warto w ogóle zawracać sobie nimi głowe?
czytałam recenzje na KWC i są obiecujące. zależy mi na czymś słodkim i trwałym.
Miałąm kilka razy Little Black Dress i Far Away i te akurat zapaszki mi się znudziły i przejadły

Edytowane przez xyzgirl86
Czas edycji: 2012-01-27 o 19:20
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:19   #1562
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Moimi ulubionymi zapachami Avon są :
-Wink
-Brazil Beat
-Bali Bliss
-Outspoken Intense
-Outspoken
-Just play dla niej
-Secret Fantasy
-Rare Pearls
-Spirit
-Urabn Flowers Roma i Tokyo
-Ice Sheers luscious
kosmetykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:39   #1563
Pianka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Też bardzo lubiłam Wink. Ten zapach był taki radosny,dodawał energii

Dlaczego Avon musi wycofywać wszystkie fajne perfumy?

Edytowane przez Pianka7
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:41
Pianka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:48   #1564
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Pianka7 Pokaż wiadomość
Też bardzo lubiłam Wink. Ten zapach był taki radosny,dodawał energii

Dlaczego Avon musi wycofywać wszystkie fajne perfumy?
Wink był cudowny ale można go kupić jeszcze na allegro i tablicy no właśnie nie wiem czemu się tak dzieje. Ale ostatnio Celebre przywrócili szkoda tylko , że nie lubię tego zapachu
kosmetykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:43   #1565
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
W Avonie o ile dobrze kojarzę datę ważności sprawdza się w ten sposób, iż na opakowaniu (pudełku) powinna widnieć data produkcji wody, termin ważności to 3 lata (36M - miesięcy) od daty wyprodukowania jeśli się myślę to niech mnie ktoś oświeci ale tak pmiętam
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dokladnie
Czyli wg Twoich kodow wychodzi tak:
Y310811: wyprodukowane 31.08.2011
Z0409 i pod spodem 11: wyprodukowane: 04.09.2011

czyli wody swieze
I waznosc 3 lata (ale jak sa dobrze przechowywane).
To super dziekuje ze rozwialyscie moje watpliwosci , a to takze dowod na to ze te kalkulatory wcale nie musza pokazywac odpowiedniej daty...
Z avonowskich zapachow lubie:
Little red dress, Little black dress, incandessence, today, tomorow, always, autspoken,
z wcofanych: pink suede, far away sensual embrace, surrender,
Love blush - woda toal. eliksir miłosci Extraordinary napewno bym sie na ktoras skusila jesli by byla dostepna
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:18   #1566
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Widzieliście już ten plakat?
Szczerze powiem, że zdjęcie jak i oprawa reklamowa mają szanse "nagonić" wiele potencjalnych klientek...
edyta-kampania.jpg
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:04   #1567
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Widzieliście już ten plakat?
Szczerze powiem, że zdjęcie jak i oprawa reklamowa mają szanse "nagonić" wiele potencjalnych klientek...
Załącznik 4464262
No mnie to nagonilo tak, ze stanelam na glowie, zeby zdobyc probke i powiem, ze sie troche zawiodlam. Designem przypomina Eternity moment CK, natomiast zapach jest troche dziwny - lekko meski, kwiatowy, sa w nim fiolki, ale b.sztuczne, gorsze niz w Slip into, a oba zapachy uwazam za podobne do siebie.

Na dzien dzisiejszy moim lulubionym zapachem z Avonu jest Passion dance - zbieram za niego zreszta komplementy

Edytuje: teraz dopiero zauwazylam, ze na plakacie jest Herbuska Ja akurat zasugerowalam sie kampania reklamowa z ta blondynka w rozowym - od razu pomyslalam, ze to beda sloldkie wiosenne kwiaty

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2012-01-28 o 10:06
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 11:38   #1568
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 713
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

ja czekam na Far Away Exotic
kosmetykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:27   #1569
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
No mnie to nagonilo tak, ze stanelam na glowie, zeby zdobyc probke i powiem, ze sie troche zawiodlam. Designem przypomina Eternity moment CK, natomiast zapach jest troche dziwny - lekko meski, kwiatowy, sa w nim fiolki, ale b.sztuczne, gorsze niz w Slip into, a oba zapachy uwazam za podobne do siebie.
Strasznie kuszą mnie te fiołki, ale poczekam jeszcze z zakupem-nie mam ochoty pachnieć sztucznymi kwiatkami

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmetykomaniaczka Pokaż wiadomość
ja czekam na Far Away Exotic
Na allegro można już "upolować" pojedyncze sztuki..
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:34   #1570
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

a ja powróciłam do mojej starej poczciwej Pur Blanki (nie wiem jak odmienić Blanca)..
miło też wspominam Liitle Black Dress i Passion Dance aczkolwiek chyba już bym ich nie używała są jeszcze w ogóle w katalogach?

Surrender, Herve wszystkie Femme, Ete, Intrigue nie dla mnie miałam każdy i każdy poleciał na portalach aukcyjnych..

najgorzej wspominam taki na wiosne/lato dawany w błekitnej butelce.. chyba w nazwie miał summer? o maatko ale miałam go w liceum, czyli no.. dosyć dawno

natomiast mam teraz w domu 30 ml Incandessence i chyba nie bede używać zapach mi sie podoba, w butelce, ale na mnie jakoś.. no nie wiem.. mam wrażenie, że on i ja to dwie różne "osobowości"..
poczekam na wiosne.. możee coś między nami zaiskrzy
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 23:46   #1571
Alexandra1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

mi bardzo spodobała się outspoken intense fergie. =)
Alexandra1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 17:28   #1572
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

użyłam już kilka razy Far Away Exotic. czekałam na niego długo, czytając jakie ma nuty zapachowe stwierdziłam, że może być fajny. No ale trochę się zawiodłam. Pierwsze co czuje gdy się spryskam to jakiś mocny orientalny zapach (bynajmniej ja tak to odczuwam:P), jednak gdy się go trochę ponosi i lekko wywietrzeje ze skóry to zapach jest całkiem ładny. Gdzieś czytałam opinie, że pachnie jak słodki kokos - według mnie nic podobnego :p wyraźnego zapachu kokosa ja nie wyczuwam :P to zapach bardziej orientalny, tajemniczy, dziwny
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:42   #1573
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
użyłam już kilka razy Far Away Exotic. czekałam na niego długo, czytając jakie ma nuty zapachowe stwierdziłam, że może być fajny. No ale trochę się zawiodłam. Pierwsze co czuje gdy się spryskam to jakiś mocny orientalny zapach (bynajmniej ja tak to odczuwam:P), jednak gdy się go trochę ponosi i lekko wywietrzeje ze skóry to zapach jest całkiem ładny. Gdzieś czytałam opinie, że pachnie jak słodki kokos - według mnie nic podobnego :p wyraźnego zapachu kokosa ja nie wyczuwam :P to zapach bardziej orientalny, tajemniczy, dziwny
I ja oszczę sobie na niego pazury. Boje się tylko czy aby nie jest podobny do swojej starszej siostry (Far Away), której nie mogę zdzierżyć
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:15   #1574
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Widzieliście już ten plakat?
Szczerze powiem, że zdjęcie jak i oprawa reklamowa mają szanse "nagonić" wiele potencjalnych klientek...
Załącznik 4464262
Nie żartuj!! :/
Herbus jest beznadziejna, chwilowa gwiazdka która zaistniała nie wiadomo w sumie za co i po co :/ Nie znoszę jej, dla mnie nie ma klasy.
Wcześniejsza wersja tego samego katalogu była o wiele lepsza!
Liderzy na pewno ja widzieli.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:47   #1575
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
I ja oszczę sobie na niego pazury. Boje się tylko czy aby nie jest podobny do swojej starszej siostry (Far Away), której nie mogę zdzierżyć
Ja również nie mogę się doczekać nowego FA Exotic, a co do klasyka to nie mogę powiedzieć, że go nie znoszę, bo swego czasu miałam nawet flaszeczkę, ale oddałam koleżance.
FA nie jest zły i gdyby od razu pachniał tak jak po rozwinięciu to pewnie nadal bym go używała. Niestety na mnie po pierwszym psiku wyłaziła jakaś kwaśna nuta i była ona nie do zniesienia.
Natomiast na mojej koleżance z pracy FA pachnie bardzo podobnie do Hypnose aż kiedyś ją zapytałam czy używa tego zapachu, a ona do mnie, że to FA Avon
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:03   #1576
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

zapomniałam wcześniej wspomnieć...
woda toaletowa Pure O2, która niedługo wejdzie, jest cudna
ma świeży zapach, gdy nieco wywietrzeje wyczuwam jakąś słodką nutę, ale taką nienachalną

z opakowania:
"Niczym powiew ożywczego powietrza... Rozbudź zmysły eksplozją nut brzoskwiniowej białej herbaty i lekkich akordów wiciokrzewu otoczonych aromatem mlecznego piżma."
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:38   #1577
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
zapomniałam wcześniej wspomnieć...
woda toaletowa Pure O2, która niedługo wejdzie, jest cudna
ma świeży zapach, gdy nieco wywietrzeje wyczuwam jakąś słodką nutę, ale taką nienachalną

z opakowania:
"Niczym powiew ożywczego powietrza... Rozbudź zmysły eksplozją nut brzoskwiniowej białej herbaty i lekkich akordów wiciokrzewu otoczonych aromatem mlecznego piżma."
Dzięki za "cynk". Uwielbiam kwiatowe świeżaki, więc być może O2 wpadnie w moje gusta.... Jest już parę sztuk na allegro, więc może zaryzykuję i kliknę

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Natomiast na mojej koleżance z pracy FA pachnie bardzo podobnie do Hypnose aż kiedyś ją zapytałam czy używa tego zapachu, a ona do mnie, że to FA Avon
Gorzej by było gdyby twoja koleżanka pachniała Hypnose,a usłyszałaby że pachnie jak FA z avonu
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:44   #1578
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie żartuj!! :/
Herbus jest beznadziejna, chwilowa gwiazdka która zaistniała nie wiadomo w sumie za co i po co :/ Nie znoszę jej, dla mnie nie ma klasy.
Wcześniejsza wersja tego samego katalogu była o wiele lepsza!
Liderzy na pewno ja widzieli.
Do Herbuś mam stosunek ambiwalentny, ale nie mogę jej odmówić urody...Poza tym plakat reklamowy wpada w oko i działa raczej zachęcająco...Tak sobie myślę kto inny mógłby zareklamować perfumy avonu... Macie jakieś pomysły?
A co powiedzielibyście o Pani Basi?

e69dae77457d3be486758d38f7ac2b75.jpg
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:41   #1579
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Do Herbuś mam stosunek ambiwalentny, ale nie mogę jej odmówić urody...Poza tym plakat reklamowy wpada w oko i działa raczej zachęcająco...Tak sobie myślę kto inny mógłby zareklamować perfumy avonu... Macie jakieś pomysły?
A co powiedzielibyście o Pani Basi?

Załącznik 4470115
Ktoś z klasą , bo mnie ten plakat odstrasza.
Przybylska, Mielcarz, kiedyś była Cielecka.
Ktoś jak patrzać na okładkę powinien pomyśleć "O fajnie , że nawiązała z nimi współpracę, jest wiarygodną twarzą, zobaczę co to za zapach".
Herbuś do mnie nie przemawia.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 11:36   #1580
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ktoś z klasą , bo mnie ten plakat odstrasza.
Przybylska, Mielcarz, kiedyś była Cielecka.
Ktoś jak patrzać na okładkę powinien pomyśleć "O fajnie , że nawiązała z nimi współpracę, jest wiarygodną twarzą, zobaczę co to za zapach".
Herbuś do mnie nie przemawia.
Pamiętam zapach, który reklamowała Cielecka-Byłam w nim zakochana przez dłuższy czas Szkoda, że już go wycofali
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:53   #1581
monika1740
Przyczajenie
 
Avatar monika1740
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A wąchałyście zapachu christian lacroix? Ja ostatnio dostałam go na urodziny i na początku nie mogłam się do niego przekonać, ale teraz podoba mi się bardzo. Warto się z nim zapoznać, bardzo ciekawa nuta zapachowa.
monika1740 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:14   #1582
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez monika1740 Pokaż wiadomość
A wąchałyście zapachu christian lacroix? Ja ostatnio dostałam go na urodziny i na początku nie mogłam się do niego przekonać, ale teraz podoba mi się bardzo. Warto się z nim zapoznać, bardzo ciekawa nuta zapachowa.
Zalezy, ktory masz na mysli ten czerwony jest wedlug mnie ladny, ale za slodki - bardzo przypomina mi Miss Dior Cherie. Zielony Absynthe mialam jakas chwile, ale sprzedalam, w sumie nawet nie pamietam za bardzo jak pachnial - zdaje sie, ze w katalogu zrobil na mnie wrazenie, a jak go uzywalam to pachnial zupelnie inaczej, ale jak...? Z kolei fioletowy Nuit podoba mi sie najmniej - jest meskawy, drzewny, taki troche meczacy... Ale flakony za to maja b.ladne
A co do innych Avonow - czy uwazacie, ze zapach Little black dress jest podobny do Eclat z Oriflame?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:09   #1583
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Gorzej by było gdyby twoja koleżanka pachniała Hypnose,a usłyszałaby że pachnie jak FA z avonu
to fakt
Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
zapomniałam wcześniej wspomnieć...
woda toaletowa Pure O2, która niedługo wejdzie, jest cudna
ma świeży zapach, gdy nieco wywietrzeje wyczuwam jakąś słodką nutę, ale taką nienachalną

z opakowania:
"Niczym powiew ożywczego powietrza... Rozbudź zmysły eksplozją nut brzoskwiniowej białej herbaty i lekkich akordów wiciokrzewu otoczonych aromatem mlecznego piżma."
patrząc na nazwę zapachu, jego opis i wygląd flakonu obawiam się, że będzie całkowicie nie w moim guście, ale... poczekamy... zobaczymy... może będę pozytywnie zaskoczona
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 12:21   #1584
monika1740
Przyczajenie
 
Avatar monika1740
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Zalezy, ktory masz na mysli ten czerwony jest wedlug mnie ladny, ale za slodki - bardzo przypomina mi Miss Dior Cherie. Zielony Absynthe mialam jakas chwile, ale sprzedalam, w sumie nawet nie pamietam za bardzo jak pachnial - zdaje sie, ze w katalogu zrobil na mnie wrazenie, a jak go uzywalam to pachnial zupelnie inaczej, ale jak...? Z kolei fioletowy Nuit podoba mi sie najmniej - jest meskawy, drzewny, taki troche meczacy... Ale flakony za to maja b.ladne
A co do innych Avonow - czy uwazacie, ze zapach Little black dress jest podobny do Eclat z Oriflame?
właśnie do fioletowego się przekonałam.
monika1740 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:33   #1585
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dawno nie kupowałam zapachów z Avonu chyba ostatnie w 2008 roku i w tym tygodniu skusiłam się na kilka zapachów
-Little Red Dress- po zaaplikowaniu i odczekaniu chwili i ulotnieniu się alkoholu robi się miło,słodko z pazurkiem coś ala rozwodniona euphoria, trwałość jak na avon nie najgorsza;
-Little Black Dress- zapierałam się że nie kupię bo znam, bo się znudziły lecz sentyment został i wylądowały w mym zbiorze, kwiatowe, ciepłe eleganckie ponadczasowe jak na mnie w miarę trwałe;
- Secret fantasy- kupione w ciemno , po psiku robi się dosłownie "sweet"landrynkowo owocowo ( jakieś nuty są podobne jak w wodzie B.Spears Fantasy), nie tworzą ogonkai niestety są bardzo nietrwałe i nigdy więcej ich nie zakupię bo wgmnie nie warto jak coś nie pachnie ;/
-Incandessence- wspomnień czar, zapach lat młodzieńczych heheh robi się ciepło, bezpiecznie, troszkę kwiatowo. Ten zapach zawsze był dla mnie ciepłym otulaczem. Trwałość przyzwoita moje otoczenie jak najbardziej je toleruje
Lubię mieć kilka psikaczy naraz i pewnie będę polowała na jakieś inny zapachy ale to już z tych"Nowszych" chociaż nie zawsze co nowe to lepsze

Edytowane przez xyzgirl86
Czas edycji: 2012-02-03 o 15:11
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:06   #1586
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez slodki_lizaczek Pokaż wiadomość
za to nienawidze Today jest straszne jak dla mnie.....
A ja Today uwielbiam Kwiatowe klimaty bardzo mi służą....
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:11   #1587
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A Jet Femme Holiday jak Wam pachnie?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:39   #1588
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A Jet Femme Holiday jak Wam pachnie?
Na KWC znajdziesz kilka recenzji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37682,jet-femme-holiday-2010-edt.html&next=1
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 05:10   #1589
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A ja mam pytanie czy kiedykolwiek do perfum Absynthe i Rouhe Lacroixa byly rowniez zele pod prysznic i balsamy? Widze, ze aktualnie do Nuit sa, ale do reszty....?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:17   #1590
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy kiedykolwiek do perfum Absynthe i Rouhe Lacroixa byly rowniez zele pod prysznic i balsamy? Widze, ze aktualnie do Nuit sa, ale do reszty....?
Wystarczyło wpisać w google hasło: "avon Absynthe" i już masz odpowiedź na swoje pytanie

http://www.avon.sklep.pl/towar/997/c...-do-ciala.html

http://www.avon.sklepna5.pl/pokaz_pr...dprod=1&cow1=1
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.