Co myslicie o tej roznicy wieku? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 20:32   #91
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Próbować być razem powinny osoby na podobnym poziomie dojrzałości, niekoniecznie w podobnym wieku. No i - oboje dorośli. Lub - na innym etapie - oboje niedorośli.
O, to, to

Moja kuzynka miała 16 lat i faceta w wieku 26 lat.
Jak zobaczyłam ich zdjęcie na jakiejś imprezie z jej znajomymi to myślałam, że się przewrócę - facet z zakolami i pierwszymi siwymi włosami, w towarzystwie małolatek i kolesi, z ,,pierwszym wąsem". Naprawdę dość żałośnie to wyglądało. Poza tym zastanawiające dla mnie jest o czym oni rozmawiali i na jakim poziomie to były rozmowy. Przecież to był człowiek pracujący, teoretycznie dojrzały, ukształtowany. A ona - koniec gimnazjum / początek liceum. Jak dla mnie to coś tu nie grało Druga sprawa to podejście tego faceta - dla mnie trochę dziwne, że nie szuka partnerek / ,,dziewczyn" wśród swoich rówieśniczek ( lub coś koło swojego wieku ) , tylko właśnie jest z osobą tyle lat młodszą.
Byli ze sobą ok. 3 lat.
Oczywiście nie znaczy to, że wszystkim się nie udaje utrzymać takiego związku - o czym świadczą przypadki ( dość rzadkie, ale jednak ) innych użytkowniczek forum.
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 00:41   #92
monika2284
Raczkowanie
 
Avatar monika2284
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 306
GG do monika2284
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
oglądałam program o takich parach,jednak ona 70 lat-on 30.po 15 min zrobilo mi się niedobrze i przełączyłam na inny program.
dlaczego?
poniewaz mam syna i różnica wieku miedzy nami to 20 lat.nie wyobrażam sobie miec mężczyzny z taką różnicą,czułabym się jak pedofil z "własnym dzieckiem"
Też sobie nie wyobrażam być z takim starym facetem, jak ona będzie miała 30 to on 60.
monika2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:33   #93
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Też sobie tego nie wyobrażam, ale podobno miłość nie ma granic... :P
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:54   #94
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Takie granice faktycznie zacierają się wraz z wiekiem człowieka. Moja ciotka wyszła za mężczyznę 13 lat starszego. Oboje byli już wtedy dojrzałymi ludźmi z bagażem doświadczeń i nikt nie widział w tym nic zdrożnego. Jednak zdecydowanie nie wyobrażam sobie mojego wujka w wieku np. 30 lat będącego z 17letnią dziewczyną.
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:34   #95
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
A co myslicie o różnicy 28; 47? Znam taką pare i nie wiem czy tylko mnie sie robi niedobrze jak ich widzę, na dodatek facet prawdopodobnie zdradza ją z jeszcze młodszymi.
a czemu niedobrze sie robi?Ja nie widzę problemu-sama kiedyś byłam w takim związku-ja 27,on 47,byłam zakochana na zabój. Tyle że ..tak jak w tym przypadku który opisujesz, u mnie również bylo tak że mnie zdradzał i owszem-też właśnie z młodszymi. (chyba głównie dlatego że 40 tki to już za stare,obwisa im to i owo,i w ogóle ..Powodzenie miał u kobiet duże, i w każdym wieku, umiał zbajerzyć nawet 18-19 latki

A że zdrada to megaświństwo to wiadomo ale czy ta 28 latka o tym wie że on jej robi rogi?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez monika2284 Pokaż wiadomość
Też sobie nie wyobrażam być z takim starym facetem, jak ona będzie miała 30 to on 60.
fiu-mój znajomy w wieku 59-60 obracał 17 ,18 latki ,(niezupełnie za darmo co prawda-no ale jednak),ale już 30 latka z 60 latkiem to żaden ewenement.Nie wiadomo tylko czy nie za stara dla niego...
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:39   #96
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
a czemu niedobrze sie robi?Ja nie widzę problemu-sama kiedyś byłam w takim związku-ja 27,on 47,byłam zakochana na zabój. Tyle że ..tak jak w tym przypadku który opisujesz, u mnie również bylo tak że mnie zdradzał i owszem-też właśnie z młodszymi. (chyba głównie dlatego że 40 tki to już za stare,obwisa im to i owo,i w ogóle ..Powodzenie miał u kobiet duże, i w każdym wieku, umiał zbajerzyć nawet 18-19 latki

A że zdrada to megaświństwo to wiadomo ale czy ta 28 latka o tym wie że on jej robi rogi?
Mam nadzieję, że cytujesz domyślną ocenę tego faceta, a nie swoją o za starych (na co?) czterdziestolatkach. A on to niby co, w tym wieku? Belmondo z lat młodzieńczych?
---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



fiu-mój znajomy w wieku 59-60 obracał 17 ,18 latki ,(niezupełnie za darmo co prawda-no ale jednak),ale już 30 latka z 60 latkiem to żaden ewenement.Nie wiadomo tylko czy nie za stara dla niego...
Nie za darmo, to kazdy może, zawsze znajdą się chętne i chętni na taki zarobek. Mja 45 letnia koleżanka była nie za darmo fajnie "wyobracana" przez 20-latka na wyspach kanaryjskich i o czym to niby świadczy, oprócz tego, że zawsze znajdzie się ktoś, kto da d...za pieniądze, bo to dla niego łatwy zarobek?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:28   #97
marudzia
Raczkowanie
 
Avatar marudzia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 308
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

mam 19 lat.. wcześniej, nigdy nie byłam w jakimś poważniejszym związku. zresztą w takich przelotnych też nie.. uważam, że jak już kimś być to na 'poważnie'.. związek = uczucie.
pod koniec czerwca poznałam chłopaka. sympatyczny, inteligentny.. bardzo fajny, sympatyczny koleś przez kilka dni spotykaliśmy się w gronie znajomych. w trakcie którejś tam rozmowy okazało się, że ma skończone 25 lat. ale nie wywyższał się, traktował wszystkich na równi, z poczuciem humoru. znajomi zauważyli że coś jest na rzeczy i z dwa razy zostawili nas samych. zaczęliśmy się spotykać. przyjezdzal codziennie(bo był z miejscowości oddalonej jakoś o 15 km.). stale utrzymywaliśmy kontakt tel. na początku miałam duuże wątpliwości czy chcę się w to mieszać.. po dwoch pierwszych spotkaniach mi przeszło, i jakoś kompetnie nie myślałam o tej różnicy wieku.. nasze wieczorne spacery często przeciągały się do nocnych godzin. spacerowaliśmy, rozmawialiśmy o wszystkim i niczym. opowiadał mi o swojej rodzinie, ja jemu też. poznawaliśmy się. co było dość dziwne w moim przypadku, po tygodniu, dwóch juz bylismy parą. bez żadnych deklaracji miłości, pytan o chodzenie itp. tak po prostu. zachowywał się jak dorosły, lecz z taką skłonnością do żartow, zabawy.. uwielbiałam to w nim. nie zachowywał się jak rówieśnicy. był inny i to mi się w nim tak spodobało, po prostu. w sierpniu najpierw on wyjechal na tydzien, wrócił . jedno, dwa spotkania, wyjeżdżałam ja. pomimo, że wyjechalam za granicę, stale utrzymywalismy kontakt. tęskniłam. żałowałam, że musiałam wyjechac w chwili w ktorej zaczeło sie tak wspaniale ukladac. pod koniec sierpnia, po moim powrocie, nastepne spotkania. jego słowa: czuję, że wiele wspaniałych lat przed nami. mówił o tym, że cieszy się, że przed nim ostatni rok studiów bo będzie mógł dostosować się do mnie i moich planów. i wtedy przyszly watpliwosci. co dalej? zaczyna sie wrzesien. idę do szkoły, matura ostatni rok. zaczęłam się bać, naszych dalszych spotkań, i tego wejścia w jakby głębsze etapy naszego związku. rodzina, rodzice. zastanawiałam się nad reakcją mamy, która urodziła mnie w wieku 18, więc różnica wieku między nią a moim chłopakiem też nie była jakaś duza. do tego odległość, bo studiował w dość odlełym mieście. we wrześniu nabrałam takiego jakiegos dystansu. w końcu kontaktowaliśmy się telefonicznie. zauwazył, że coś jest nie tak. chciał spotkania, rozmowy. podczas ostatniej rozmowy, powiedział, że czuje że mnie traci, i ze ma nadzieję ze to nieprawda.. mam sobie wszystko przemysleć i odezwać się gdy będę chciała się spotkać. nie odezwałam się już. stchórzyłam. po jakimś czasie spotkaliśmy się i porozmawialiśmy.. tak na spokojnie. powiedziałam, że chyba nie jestem na to gotowa, i że potrzebuję czasu by do tego dojrzeć, zrozumiał..


z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że wtedy faktycznie byłam jeszcze zbyt niedojrzała do tego związku. bałam się reakcji rodziców, bałam się zaangażować. potrzebowałam kilku innych sytuacji później by zrozumieć czego na prawdę chcę.. cieszę się, że byłam z nim bo dużo się wtedy nauczyłam i wbrew pozorom i mojemu zachowaniu - dorosłam. a teraz? spotkałam go ostatnio kilka razy, zupełnie przypadkowo. kilka razy nawiązał w rozmowie do naszych niedoszłych planów.. do tego co razem robiliśmy. nie jest mi obojętny i czuję, że ja jemu też. myślę, że.. eh, postanowiłam sobie, że gdy wyjadę na studia, i 'bedę na swoim', spróbuję odnowić tą 'znajomość' bo co do uczucia między nami nie mam najmniejszych wątpliwości.

więc co z uczuciem gdy istnieje dość spora różnica wieku?
wydaje mi się, że do tego trzeba po prostu dojrzeć.


tyle z mojej strony.
__________________
grunt to unikać nadinterpretacji.
nadinterpretacja to zło.
marudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 09:49   #98
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Jak dla mnie różnica wieku na ten moment jest zbyt duża. Wynika to przede wszystkim z tego,że 23 letni facet wymaga czegoś innego od związku niż rówieśnik.Nie wydaje mi się aby 16latka była gotowa na coś więcej niż przytulenie czy pocałunek a niestety to chłopakowi w wieku 23lat raczej nie wystarczy.
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:29   #99
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
a czemu niedobrze sie robi?Ja nie widzę problemu-sama kiedyś byłam w takim związku-ja 27,on 47,byłam zakochana na zabój. Tyle że ..tak jak w tym przypadku który opisujesz, u mnie również bylo tak że mnie zdradzał i owszem-też właśnie z młodszymi. (chyba głównie dlatego że 40 tki to już za stare,obwisa im to i owo,i w ogóle ..Powodzenie miał u kobiet duże, i w każdym wieku, umiał zbajerzyć nawet 18-19 latki

A że zdrada to megaświństwo to wiadomo ale czy ta 28 latka o tym wie że on jej robi rogi?
Trudno powiedzieć, czy ona na 100% wie ale prawdopodobnie tak... moja bliska koleżanka była przez niego ze tak to nazwę wykorzystana, nie wiedziała o tym, że on ma kogoś... kłamał, że nie ma. No i moja koleżanka jak się dowiedziała to go 'rzuciła' i poinformowała mailowo tamta pania B. (znalazła gdzies do niej namiary) bo na żywo nie miała jak się z nią spotkac. Jesli jej facet przechwycił tą wiadomosc, to Beatka nie wie ale jesli ona to przeczytała to wie. Niedobrze mi sie robi, bo ten facet umie niezle bajerowac, ale nie jest zbyt przystojny, niedobrze mi sie robi jak go widze. Mam uczulenie na tego pana, zwłaszcza po tym jak sie dowiedziałam co on robi. Tyle, że ta sytuacja była troche dziwna, ona raczej poleciała nie na niego ale na jego kase... przynajmniej tak to wygląda, nie chce mi sie zreszta opisywać dokładnie tej sytuacji, ale moim zdaniem go chocby z tego powodu nie zostawi. Poza tym on był od początku pewny, że ona go nie zostawi a on może ją zdradzać na prawo i na lewo.
Tak w temacie różnicy wieku to mysle, ze 20 lat to jednak przesada, może w wieku 28-48 nie jest to jeszcze megatragedia (choć to i tak różnica pokoleń) ale nie na dłuższą metę, bo jakoś nie wyobrażam sobie np. 40-60 (60 lat to juz jak dla mnie dziadek).
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:41   #100
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
Jak dla mnie różnica wieku na ten moment jest zbyt duża. Wynika to przede wszystkim z tego,że 23 letni facet wymaga czegoś innego od związku niż rówieśnik.Nie wydaje mi się aby 16latka była gotowa na coś więcej niż przytulenie czy pocałunek a niestety to chłopakowi w wieku 23lat raczej nie wystarczy.
moim zdaniem akurat to jest najmniejszy problem, można być w wieku 16 lat gotowym na seks a chłopak w wieku 23 ( czy jakimkolwiek innym) jest w stanie poczekać jakiś czas na dziewczynę jesli mu na niej zależy. moim zdaniem problemem jest jednak przepaść intelektualno- emocjonalna. i również zauważyłam, ze do takich relacji najbardziej chętni są mało reprezentujący sobą faceci bo nastolatce po prostu dużo łatwiej zaimponować.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:19   #101
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
moim zdaniem akurat to jest najmniejszy problem, można być w wieku 16 lat gotowym na seks a chłopak w wieku 23 ( czy jakimkolwiek innym) jest w stanie poczekać jakiś czas na dziewczynę jesli mu na niej zależy. moim zdaniem problemem jest jednak przepaść intelektualno- emocjonalna. i również zauważyłam, ze do takich relacji najbardziej chętni są mało reprezentujący sobą faceci bo nastolatce po prostu dużo łatwiej zaimponować.
Nie mogę się do końca zgodzić. Akurat kwestia intelektualna i emocjonalna to indywidualna sprawa każdego człowieka. Jest - uwierz, tylu facetów po 20, po 30 a nawet i po 40 niedojrzałych emocjonalnie, zachowujących się jak niebieskie ptaki, że można spokojnie uznać, że mają mentalność 16 czy 17latków. To samo się tyczy kwestii intelektualnej, nie każdy ma takie same możliwości, nie ocenia się tego wyłącznie na podstawie wieku.

Co do tego, że nastolatce łatwiej zaimponować - z tym akurat się zgodzę. Tak samo kiedyś myślałam, że starsi faceci są lepsi, że mają jakąś ogładę, kulturę, wiedzą jak traktować kobiety i potrafią się zachować. Teraz już patrzę na to trochę inaczej, pogląd mi się zmienił, bo tacy faceci niekoniecznie zachowują się tak bo tacy są, często jest to zwykła manipulacja, próba zbajerowania. Teraz widzę, że np. często ci starsi są po prostu wyrachowanymi cwaniakami i manipulantami, którzy lubią wykorzystywać kobiety a mają pewne doświadczenie, więc wiedzą jak rozmawiać z ludźmi aby uzyskać od nich to czego chcą. Nie wszyscy tacy są rzecz jasna, ale często nastolatki dają się nabierać na takie zachowania starszych facetów, którzy stwarzają pewną wizję dżentelmena, który potrafi zadbac o kobietę a w rzeczywistości okazuje się, że wykorzystują w jeszcze bardziej wyrachowany sposób niż młodzi gówniarze.

Co do różnicy wieku 16-23... uważam, że w pewnych indywidualnych sytuacjach taki związek byłby możliwy. Jeśli dziewczyna zachowuje się dojrzale - czemu nie... jeśli facet jest bardzo niedojrzały to pewnie ani z 16 ani z 23latką mu nie wyjdzie. Aczkolwiek w wielu sytuacjach związek się posypie. Zależy kiedy dziewczyna np. myśli o rozpoczęciu współżycia. Taki facet może poczekać trochę, nie musi od razu od samego początku związku z nią sypiać, przecież wiele 23latków jest wolnych i dają sobie radę bez tego, więc czemu taki delikwent miałby nie wytrzymać np. kilku miesięcy. Natomiast jeśli dziewczyna chce czekać np. do 19-20 może pojawić się problem. Tak samo zależy czy jest zgodność charakterów, czy wszystko im w sobie odpowiada itp. Nie skreślałabym w każdym bądź razie takiego związku z góry, aczkolwiek nastawiłabym się na to że być może się nie uda.

Kiedyś kiedy byłam zakochana w dużo starszym mężczyźnie też sądziłam, że wiek nie ma aż takiego znaczenia, ale teraz np. nie mogłabym być z facetem starszym niż o 5-6 lat. 20 lat to na ten moment, kiedy patrzy się realnie i bez emocji to jednak różnica zbyt duża i prędzej czy później mogą pojawić się problemy.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 12:56   #102
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Mam nadzieję, że cytujesz domyślną ocenę tego faceta, a nie swoją o za starych (na co?) czterdziestolatkach.

Hehe no pewnie że jego ocenę cytuję a nie swoją
Właściwie to jest opinia nie tylko jego...I nawet nie domyślna-tylko wypowiedziana bardzo precyzyjnie na głos.(oczywiscie nie w towarzystwie kobiet po 40 tce..).Znam więcej starszych mężczyzn, i cóż-wszyscy oni jednogłośnie mówią że 40 tki to już za stare dla nich.Już ciało nie jest tak atrakcyjne, (no chyba że tam jakiś wyjątek się zdarzy czasem młodo wyglądający i jeszcze jędrny ale to rzadko).Najatrakcyjniejsz e dla nich są nastolatki(fizycznie) potem 20-30 , a już po 30 tce to tak chm...może niekoniecznie ale jeszcze ujdą (zwłaszcza w czasie posuchy chwilowej ).No ale już 40 +to była gruuba przesada i w ogóle wtedy pojawiają się objawy impotencji.Ten 60 letni znajomy opowiadał mi jak był w związku z taką własnie"starszą panią"jak ją nazwał ,(szarpnął się na taki karkołomny czyn mimo niechęci-nie wiem pewnie w ramach eksperymentu) no i mówił że za każdym razem gdy ona chciała się z nim kochać to on ...chm..no cóż..nie mógł"stanąć na wysokości zadania" ,więc tłumaczył jej że jest impotentem i że zawsze tak ma (żeby babce nie było przykro że go nie kręci) aż w końcu babka o mało go nie zaprowadziła do lekarza .A prawda była taka że on żadnych kłopotów z impotencją nie miał, i przy młodych kobietach wszystko grało że hej, a chodziło tylko o to że starsze go nie podniecały i tyle.



---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A on to niby co, w tym wieku? Belmondo z lat młodzieńczych?

heh -no wiesz, on się sam z sobą nie kocha więc się nie musi sam sobie podobać (aczkolwiek się podoba-gość ma tak dobre samopoczucie na swój temat że aż w szoku jestem, zero kompleksów) więc nie ma to dla niego znaczenia czy mu coś obwisa czy nie. Swoją drogą-fakt że nic mu nie obwisa... A szkoda bo choć można byłoby mu dokuczyć wtedy a tu nie ma się czego czepić .Zresztą on by się tam i tak nie przejął.
To bardzo umięśniony facet, troszkę przy tuszy,ale zle nie wygląda,taki "w sobie"zbudowany dość, silny i energiczny i dziarski,kręgosłup ma prostszy niż ja.Obawiam się że on do 80 tki będzie jeszcze miał taki wigor.
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:57   #103
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Wiesz Shessada, jak czytam Twoje posty to zastanawiam się, jakim cudem te młode laski poleciały na 60letniego dziadka, to jest dopiero obrzydliwe. On wypowiada się o 40-letnich kobietach jako o gorszych, a zastanawiam się co te młode dziewczyny sobie myślały o nim jak z nim spały - chyba nie chciałby tego wiedzieć. Pewnie robiły to za kasę, a musiały podczas zamykać oczy... Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej sytuacji z 60latkiem. Nawet ta 40-letnia kobieta była dla niego za młoda.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:08   #104
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie za darmo, to kazdy może, zawsze znajdą się chętne i chętni na taki zarobek.
Mja 45 letnia koleżanka była nie za darmo fajnie "wyobracana" przez 20-latka na wyspach kanaryjskich i o czym to niby świadczy, oprócz tego, że zawsze znajdzie się ktoś, kto da d...za pieniądze, bo to dla niego łatwy zarobek?
Oo jej
o czym świadczy-nie wiem-o samotności i desperacji tej pani chyba,o tym że jest nieatrakcyjna dla mężczyzn?
Widzisz to potwierdza jakby moją teorię-że 45 latki nikt już nie chce za darmo... I bidulka musi płacić.To smutne.

U tego osobnika o którym pisałam to" nie za darmo"-to np było zabranie na drogie wczasy, (a w przypadku ekstremalnym-nawet wystarczyło postwienie obiadu...lub zabranie stopem czyli darmowy przejazd) kiedy indziej znów kupienie przyborów do szkoły lub jakiegoś ciucha.
Natomiast 20-30 latkom już płacić nie musiał (tzn niektórym pewnie tak, ale były i takie którym nie,czyli że im się podobał, miał też związek z 20to parolatką) także nie jest to tak że tylko za kasę.
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:15   #105
Ropuszka007
Przyczajenie
 
Avatar Ropuszka007
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 23
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Gdyby to było chociaż te dwa lata później- ona 18 on 25 to juz lepiej ale i tak sporo.. No ale 16 lat to jeszcze dziecko Myslę, że to za duża róznica chociaz czasem zdarzają się wyjątki.
Ropuszka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:16   #106
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Wiesz Shessada, jak czytam Twoje posty to zastanawiam się, jakim cudem te młode laski poleciały na 60letniego dziadka, to jest dopiero obrzydliwe. On wypowiada się o 40-letnich kobietach jako o gorszych, a zastanawiam się co te młode dziewczyny sobie myślały o nim jak z nim spały - chyba nie chciałby tego wiedzieć. Pewnie robiły to za kasę, a musiały podczas zamykać oczy... Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej sytuacji z 60latkiem. Nawet ta 40-letnia kobieta była dla niego za młoda.

też bym chciała to wiedzieć
tzn te za kasę to wiemy-kasa.To jest logiczne więc nie ma co sie zastanawiać. A te pozostałe to myślę że jakoś zbajerzył i tyle.To taki "młodzieńczy"typ, nie wyglądał w sumie na swoje lata (hah ja mam "szczęście do samych takich ludzi,teraz mam znajomego 50 lat, który wygląda na nie wiecej niż 30 ci i podejrzewam że tak sie też czuje duchem).A tamten to w ogóle był typ taki że po prostu dogadywał się z młodzieża super-lepiej niż z ludzmi w swym wieku.Też był wysportowany ale przede wszystkim miał taką jakby charyzmę czy coś w tym rodzaju.Miał coś w sobie takiego że się kobietom podobał.
A wielu mlodym dziewczynom się starsi dojrzali faceci podobają-ja sama tak miałam za młodości,więc się aż tak bardzo tym laskom nie dzwieę.Tym bardziej że-(zapominamy i jednej rzeczy) np jeśli idzie o łózko o umiejętności faceta starszego są nie do porównania z facetem młodszym,starszy jest czuły,doświadczony, wie co jak gdzie i kiedy zrobić żeby kobieta była w 7 niebie.
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:21   #107
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Shesadda - wiem, że młodym laskom często podobają się starsi faceci, bo sprawiają wrażenie takich poukładanych, umiejących zająć się kobietą, ale mnie do tej pory się wydawało, że zazwyczaj młode dziewczyny lecą na facetów tak do 40... a nie ok. 60... przecież to już podchodzi pod gerontofilię ;p Ja rozumiem, że on może wyglądać na młodszego, ale mimo wszystko swoje lata już ma, a viagra na dłuższą metę szkodzi ;p
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:22   #108
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
też bym chciała to wiedzieć
tzn te za kasę to wiemy-kasa.To jest logiczne więc nie ma co sie zastanawiać. A te pozostałe to myślę że jakoś zbajerzył i tyle.To taki "młodzieńczy"typ, nie wyglądał w sumie na swoje lata (hah ja mam "szczęście do samych takich ludzi,teraz mam znajomego 50 lat, który wygląda na nie wiecej niż 30 ci i podejrzewam że tak sie też czuje duchem).A tamten to w ogóle był typ taki że po prostu dogadywał się z młodzieża super-lepiej niż z ludzmi w swym wieku.Też był wysportowany ale przede wszystkim miał taką jakby charyzmę czy coś w tym rodzaju.Miał coś w sobie takiego że się kobietom podobał.
A wielu mlodym dziewczynom się starsi dojrzali faceci podobają-ja sama tak miałam za młodości,więc się aż tak bardzo tym laskom nie dzwieę.Tym bardziej że-(zapominamy i jednej rzeczy) np jeśli idzie o łózko o umiejętności faceta starszego są nie do porównania z facetem młodszym,starszy jest czuły,doświadczony, wie co jak gdzie i kiedy zrobić żeby kobieta była w 7 niebie.
te co lecą na kasę to można łatwo rozpoznać,ale wiele kobiet leci na starszych,aby mieć opiekunow.
wierzą,że starszy i stateczny pan ma coś do zaoferowania,daje poczucie bezpieczeństwa i rozwija opiekuńcze skrzydła.czasem chcą zaistnieć przy znanej osobistości,lub "wybić się na jego kręgosłupie"
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:33   #109
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

A potem się okazuje, że stateczny i opiekuńczy pan rozwija opiekuńcze skrzydła i daje poczucie bezpieczeństwa jeszcze kilku innym takim młodym dziewczynom... i wtedy tym wszystkim zauroczonym kopara opada jacy wyrachowani potrafią być tacy faceci, którzy być może specjalnie biorą sobie młodszą, żeby im się podporządkowała. Rzecz jasna, nie w każdym przypadku tak jest... ale często się zdarza.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 13:43   #110
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
jakim cudem te młode laski poleciały na 60letniego dziadka, to jest dopiero obrzydliwe.
.

Z tym że on na dziadka to wcale a wcale nie wyglądał i nadal nie wygląda.Raczej na silnego faceta w średnim wieku, jest nawet dość pociągający.I umie taki stworzyć klimat, tak jakoś poczarować że dziewczyna czuje się przy nim wyjatkowa, adorowana, jakaś taka doceniona i w ogóle jakby była jedyna na świecie, atrakcyjna .No ma gość jakies takie techniki wyrywania lasek że ja nie wiem, na czym to polega ale lecą na niego jak ćmy do świeczki i już .


Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
On wypowiada się o 40-letnich kobietach jako o gorszych,
.

wypowiada się że są już nieatrakcyjne fizycznie a nie że gorsze jako ludzie.Czy to jego wina że go (cytuję)"stare baby" nie podniecają?
No nie jego .Dobrze że choć szczery jest.Inni często to sam myślą ale nie mówią tego przy kobietach (obojętnie w jakim wieku).A on brutalnie szczery.

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
a zastanawiam się co te młode dziewczyny sobie myślały o nim jak z nim spały - chyba nie chciałby tego wiedzieć. Pewnie robiły to za kasę, a musiały podczas zamykać oczy...
.


myślę że niekoniecznie.To zależy.Te od kasy to pewnie tak, ale te za darmo, to na pewno nie zamykały.Z jadną sama miałam(chm-przyjemność rozmawiać) to powiedziała że Krzysiek jest za☠☠☠istym facetem...No cóż..To raczej chyba ta nie zamykała oczu.


Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej sytuacji z 60latkiem. Nawet ta 40-letnia kobieta była dla niego za młoda.
ja bym powiedziała ze była za dobra i za wartościowa, ona go naprawdę kochała a on ją porabiał w piękne różki i jeszcze wmawiał impotencję (i ona biedna martwiła się o niego, o jego zdrowie,ech)-generalnie miał ją gdzieś.Dobrze że w końcu się rozstali.Jak on mi opowiadał o niej, pokazywał zdjecia ich wspólne,to mnie aż do płaczu było tak mi jej było szkoda i żal,-a przy tym jeszcze próbował robić propozycje mnie...Mamciu jedynaPrzypadek niereformowalny.No ale niestety wielu jest takich i taka postawa do rzadkości nie należy.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
A potem się okazuje, że stateczny i opiekuńczy pan rozwija opiekuńcze skrzydła i daje poczucie bezpieczeństwa jeszcze kilku innym takim młodym dziewczynom... i wtedy tym wszystkim zauroczonym kopara opada jacy wyrachowani potrafią być tacy faceci, którzy być może specjalnie biorą sobie młodszą, żeby im się podporządkowała. Rzecz jasna, nie w każdym przypadku tak jest... ale często się zdarza.
Otóż to... Smutne ale prawdziwe.
W jego przypadku tak właśnie było-rozwijał te opiekuńcze skrzydła nad ilomaś tam.
Nie wiem czy tu o podporządkowanie chodzi czy raczej po prostu o ...(sory)młody tyłeczek. Bardziej mi sie wydaje prawdopododne to drugie.Potrzebują wrażeń coraz to nowych -no to trzeba se je jakoś zalatwić .Brr

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ale wiele kobiet leci na starszych,aby mieć opiekunow.
wierzą,że starszy i stateczny pan ma coś do zaoferowania,daje poczucie bezpieczeństwa i rozwija opiekuńcze skrzydła.
Tak-dokładnie.Bo starszy facet daje jakby większe poczucie bezpieczeństwa,stabilizac ji ,(przynajmniej takie odczucie ma kobieta)czesto okazuje sie to niestety złudzeniem.
Mnie się starsi podobali ze względu właśnie na to takie życiowe doświadczenie, że dużo wie, że w niejednej sytuacji był wie jak wybrnąć jak co zrobić,niejedno przeszedł i przeżył.To jest w penym sensie interesujące .A przy tym właśnie te skrzydla opieki.
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 13:44   #111
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

A mnie się wydaje, że chodzi i o to i o to - o młody tyłeczek zapewne też, zwłaszcza temu 60latkowi o którym piszesz, ale pewnie taka sporo młodsza partnerka to też jest mniejszy problem w pewnych kwestiach... takiemu facetowi często udaje się zmanipulować młodą dziewczynę, bo przecież on jest niby starszy i bardziej doświadczony życiowo, więc wie lepiej... takie dziewczyny, które szukają poczucia bezpieczeństwa i pewnie czasem ojca czy opiekuna u starszego faceta (pewnie nie wszystkie ale często tak jest) też często po prostu dają się podporządkować, robią to na co facet ma ochotę - i nie protestują, rzadko się sprzeciwiają. Z taką bardziej doświadczoną juz 40latką mógłby być problem - bo już nie taka głupia, zna się na facetach być może i sie postawi, nie da sobie w kaszę dmuchać, a te młodsze bardzo często są takie jeszcze niepewne siebie. Oczywiście nie każde takie są, ale właśnie czesto te dziewczyny, które szukają kogoś kto by się nimi zaopiekował.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:26   #112
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
Hehe no pewnie że jego ocenę cytuję a nie swoją
Właściwie to jest opinia nie tylko jego...I nawet nie domyślna-tylko wypowiedziana bardzo precyzyjnie na głos.(oczywiscie nie w towarzystwie kobiet po 40 tce..).Znam więcej starszych mężczyzn, i cóż-wszyscy oni jednogłośnie mówią że 40 tki to już za stare dla nich.Już ciało nie jest tak atrakcyjne, (no chyba że tam jakiś wyjątek się zdarzy czasem młodo wyglądający i jeszcze jędrny ale to rzadko).Najatrakcyjniejsz e dla nich są nastolatki(fizycznie) potem 20-30 , a już po 30 tce to tak chm...może niekoniecznie ale jeszcze ujdą (zwłaszcza w czasie posuchy chwilowej ).No ale już 40 +to była gruuba przesada i w ogóle wtedy pojawiają się objawy impotencji.Ten 60 letni znajomy opowiadał mi jak był w związku z taką własnie"starszą panią"jak ją nazwał ,(szarpnął się na taki karkołomny czyn mimo niechęci-nie wiem pewnie w ramach eksperymentu) no i mówił że za każdym razem gdy ona chciała się z nim kochać to on ...chm..no cóż..nie mógł"stanąć na wysokości zadania" ,więc tłumaczył jej że jest impotentem i że zawsze tak ma (żeby babce nie było przykro że go nie kręci) aż w końcu babka o mało go nie zaprowadziła do lekarza .A prawda była taka że on żadnych kłopotów z impotencją nie miał, i przy młodych kobietach wszystko grało że hej, a chodziło tylko o to że starsze go nie podniecały i tyle.
60 latek gustujący w nastolatkach ? Spoko loko, nie takie żałosne egzemplarze po ziemi chodzą.
A jak sobie ładnie "towar" posegregował - 20tki tak, 30tki śmak, 40 tki kaplica O żesz w mordę jeża jaki palant i pustak jeden z drugim Swoją drogą gdyby taki plastuś w moim towarzystwie wygłaszał podobne mundrości, to bym go chyba zabiła śmiechem pamiętając, że i mnie kiedyś 40tka stuknie zamiast radośnie potakiwać łebkiem i pielęgnować w takim typiarzu przekonanie o słuszności tych pseudo teorii na temat jego boskości i marności pań 20+ (bo przecież nastolatki to najlepszy target, starsze to już mogą dziadziowi sprawić niejaki problem ).

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
Widzisz to potwierdza jakby moją teorię-że 45 latki nikt już nie chce za darmo...
A to wszystko są twoje "teorie" czy tego niby znajomego ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-14 o 14:38
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:44   #113
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

moja kolezanka zaczeła chodzic ze swoim TŻ jak ona miala 15 lat a on 20 lat teraz ona ma 20 lat a on 25 lat i nadal sa razem, co wiecej - zareczeni
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:06   #114
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

zgadzam sie z sine.ira typ z opisu wyjątkowy żałosny jak myślę o 60latku czarującym i "stwarzającym klimat" dla dwudziestoparolatki ( a co dopiero nastolatki) to mi się autentycznie robi niedobrze

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-04-14 o 15:09
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:14   #115
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z sine.ira typ z opisu wyjątkowy żałosny jak myślę o 60latku czarującym i "stwarzającym klimat" dla dwudziestoparolatki ( a co dopiero nastolatki) to mi się autentycznie robi niedobrze
A daj spokój, to typowy prymitywny ruchacz (przepraszam za wyrażenie, ale to jest najbardziej adekwatne), który nigdy nikogo nie kochał chyba skoro "wartość" kobiety definiuje wyłącznie po metryce i tym jakie ma ciało.
Jeszcze parę lat, kuśka przestanie mu dygać nawet przy 16tkach, nażre się viagry i pompka też mu padnie. Żałosny starzec.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-14 o 15:17
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:55   #116
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez Shesadda Pokaż wiadomość
ale jednak),ale już 30 latka z 60 latkiem to żaden ewenement.Nie wiadomo tylko czy nie za stara dla niego...
Nie wiem gdzie to niby jest taka norma. Przestań opowiadać niestworzone historie. Mam 33 lata, a 60 letni pan byłby starszy od mojego ojca. Co niby miałabym widzieć w takim próchnie ? On za 5 lat przejdzie na emeryturę, a ja nawet jeszcze do tej podobno mega obleśnej 40tki bym nie dobiła Za stara, dobre sobie

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Nawet ta 40-letnia kobieta była dla niego za młoda.
No raczej. 50tka to dla takiego starszego pana max. Psychicznie i "życiowo" mięliby jeszcze szanse się spotkać. Sory, ale 60 letni prawie staruszek biorący się za nastolatki musi mieć cos nie tak pod kopułą. A one to już w ogóle na bank nie są normalne - chyba dziadek ich nie kochał. Okropność.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:04
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:04   #117
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A jak sobie ładnie "towar" posegregował - 20tki tak, 30tki śmak, 40 tki kaplica





Prawda?Grunt to porządek Cóż posegregował zgodnie z upodobaniami. A gustu na siłę nikomu nie zmienisz-nawet nazywając go pustakiem.(z czym zresztą się zgadzam nota bene-bo że pustak to chyba jasne)



Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O żesz w mordę jeża jaki palant i pustak jeden z drugim

O kochana-takich jest niemało.Ja sama znam conajmniej kilku(coby nie rzec kilkunastu), a kolejnych kilku (innych )znają moje znajome.Nawet bym posunęła się do wysnucia takiej śmiałej tezy-że kto wie czy aby nie wszyscy (lub większość)przeciętni faceci tak to odczuwają, ale nie nie mają odwagi tego otwarcie powiedzieć przy kobietach ze względu wlaśnie na takie reakcje jak opisałaś pod spodem...
Sama w ten sposob powodujesz że facet nie będzie szczery ani autentyczny, ze swymi prawdziwymi odczuciami myślami będzie się krył, a na zewnatrz wypowie jedynie poprawną politycznie wersję na użytek dam..

I założe się że sama znasz takich samych pustaków tylko przy Tobie nie powiedzą głośno co im w duszy(no czy gdzieś tam) gra.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Swoją drogą gdyby taki plastuś w moim towarzystwie wygłaszał podobne mundrości, to bym go chyba zabiła śmiechem pamiętając,




No wlaśnie i z tego powodu mężczyzni się z tym nie afiszują.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
że i mnie kiedyś 40tka stuknie zamiast radośnie potakiwać łebkiem i pielęgnować w takim typiarzu przekonanie o słuszności tych pseudo teorii na temat jego boskości i marności pań 20+ (bo przecież nastolatki to najlepszy target, starsze to już mogą dziadziowi sprawić niejaki problem ).



Hah każdemu stuknie 40 tka-wtedy tylko sie cieszyć bo już będziesz poza kręgiem zainteresowań pustaka

wiesz od tego że mu powiesz iż jego myślenie(raczej odczuwanie bo z myśleniem niewiele ma to wspólnego) jest be, on się nie zmieni przecież. Chyba że liczysz na to iż ktoś zmieni swe preferencje seksualne z powodu takiego że pani X i pani Y uznały je za niegodne i nieładne Jeżeli go 40 tki nie kręcą, nie czuje podniecenia na nie-to nic z tym nie da sie zrobić-bo to natura i tyle.Nie da sie zmusić do tego aby mu sie podobały brzydkie, stare ,pomarszczone, Ty byś umiała sie zmusić do tego aby podobali Ci sie np 70 latkowie?Przypuszczam ze dla niego 40 latka jest tak samo nieapetyczna jak dla Ciebie 70 latek.I mozna sobie opowiadać o wartosciach wewnetrznych zaletach charakteru itp jasne, tylko ze i tak bariery ciała nie przeskoczysz a to ciało jest dla niego w tym wieku już nieatrakcyjne.I wsjo.Też mi nie jest wesoło z tego powodu, też mi przykro i wcale łebkiem nie potakuję radośnie, po prostu nie krytykuję nie potępiam bo wiem że nic to ani nie da, ani nie zmieni.Swój smutek na ten temat zachowuję dla siebie.

Popatrz zresztą kto(w jakim wieku) jakie kobiety znajdują sie na bilbordach, w Playboju czy innych tam tego typu "plakacikach"dla panów,choćby tapety do telefonu czy w necie.Widzisz tam roznegliżowane 40 latki? Czy raczej 20 latki ?(albo i młodsze jeszcze ...) Nawet po tym widać co najbardziej kręci mężczyzn, kobiety MŁODE.Mężczyzn w każdym wieku.

Wiem że (i na całe szczęście że tacy istnieją) jest jakaś grupka panów którzy są w stanie zaakceptować kobiety też i w starszym wieku,wchodzą nawet w związki.Ale jakoś takie mam wrażenie że oni nie stanowią większości.Obym się myliła...
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:22   #118
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Ja się w ogóle nie zamierzam wdawać w dyskusje o tym czy 40 latka jest stara, bo wtedy musiałbym wejść w poziom rozmowy twojego znajomego. Oczywiście, że stara nie jest. Swoją drogą podziwiam, ze włożyłaś tyle wysiłku żeby mnie o tym przekonać, wygląda na to jakbyś broniła swoich poglądów.
Tylko Ty chyba nie rozumiesz, ze żadnen rozsądny, dojrzały mężczyna nie kieruje się w życiu uczuciowym tylko metryką czy wyglądem ciała kobiety. A już najmniej tym, co pokazują w playboyu (gdzie swoją drogą widuje się akty też kobiet w dojrzałym wieku).
Ten facet jest szurnięty i tyle na ten temat. Poza tym, że 60tka to już niestety akurat jest początek starości. A że ten starszy pan nie umie się z tym pogodzic to już jego problem. On się przecież kompromituje w tym wszystkim najbardziej.
I nie, w moim otoczeniu nie ma 60 letnich pustaków, dla których 30 latki są za stare (bo mają zwykle córki w tym wieku), ani takich, którzy bzykają nastolatki. Ja się w takich patologicznych kręgach nie obracam.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:33
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:28   #119
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

a jakby kierować się stylówą w playboach czy innych ckmach to można by wysnuć wniosek, ze dla facetów atrakcyjne seksualnie są wyłącznie szczupłe, opalone kobiety z długimi nogami i dużym biustem kobietę zaś podniecić jest w stanie wyłącznie mężczyzna o ciele greckiego boga, min 180 cm wzrostu z szerokimi ramionami i kaloryferem na brzuchu
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:31   #120
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Co myslicie o tej roznicy wieku?

Za mną trzyletni związek z różnicą wieku 17.
Różnie się dzieje
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.