Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 20:20   #2431
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Skusiłam się dzisiaj na reklamowany w gazecie nowy płyn micelarny do twarzy L'oreala, z załozeniem, ze jak bedzie do niczego to 14 złotego z hakiem mnie nie zgubi Własnie użyłam i .... koniec z produktami wysokopołkowymi do mycia, zostaję przy tym Za pomocą jednego dużego płatka kosmetycznego zmyłam cały makijaz (prócz oczu). Sprawdziłam białym ręcznikiem czy coś zostało - nic
Na dodatek buzia faktycznie gładka po jego użyciu. No rewelka!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:28   #2432
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusiłam się dzisiaj na reklamowany w gazecie nowy płyn micelarny do twarzy L'oreala, z załozeniem, ze jak bedzie do niczego to 14 złotego z hakiem mnie nie zgubi Własnie użyłam i .... koniec z produktami wysokopołkowymi do mycia, zostaję przy tym Za pomocą jednego dużego płatka kosmetycznego zmyłam cały makijaz (prócz oczu). Sprawdziłam białym ręcznikiem czy coś zostało - nic
Na dodatek buzia faktycznie gładka po jego użyciu. No rewelka!
zarzuć linkiem
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:31   #2433
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kupiłam krem brzozowy Sylveco który kiedyś polecała Misianka i od dziś zaczynam testy. Mam nadzieję że się polubi z moją buzią, bo jak na razie jeszcze nie trafiłam na kosmetyk z którego byłabym w pełni zadowolona
...
nie wiem ile masz lat i jaką cere,ale....w razie jak brzozowy Ci nie podpasuje koniecznie wypróbuj rokitnikowy :brzyda l:
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:39   #2434
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
zarzuć linkiem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wrazliwej.html
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 20:51   #2435
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja to robię już druga pomadka idzie
I jak efekty? Dlugo musialam czekac?

-----------------------------------------
Wyszlam juz ze szpitala . Wracam za jakis czas, ale na razie moge byc u siebie. Zjadlam juz dzis dwa cheesburgery, frytki i popilam Fanta . Jeszcze Pringlesy dokupilam. Wiem, ze moj doktor poslalby karcace spojrzenie, ale tak mi tego brakowalo.

Bylam przelotem w S. ale na wyprzedazy nic ciekawego nie bylo. Moze kogos zainteresuje Idylle za 131 zl za 35 ml (bozonarodzeniowy zestaw z balsamem).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:03   #2436
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Przyglądałam się mu ostatnio, ale porzuciłam myśl o kupnie. W tej chwili moją głowę zaprzątają inne myśli

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wyszlam juz ze szpitala . Wracam za jakis czas, ale na razie moge byc u siebie. Zjadlam juz dzis dwa cheesburgery, frytki i popilam Fanta . Jeszcze Pringlesy dokupilam. Wiem, ze moj doktor poslalby karcace spojrzenie, ale tak mi tego brakowalo.
Noo nareszcie jakaś dobra wiadomość mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:13   #2437
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie wiem ile masz lat i jaką cere,ale....w razie jak brzozowy Ci nie podpasuje koniecznie wypróbuj rokitnikowy :brzyda l:
Zastanawiałam się nad rokitnikiem, bo - przynajmniej wg. opisu - nadaje się do zanieczyszczonej cery. Ale ostatecznie wzięłam brzozę, bo zależy mi też na nawilżeniu.

Cera mieszana w kierunku tłustej, ale ostatnio odwodniona
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 21:16   #2438
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad rokitnikiem, bo - przynajmniej wg. opisu - nadaje się do zanieczyszczonej cery. Ale ostatecznie wzięłam brzozę, bo zależy mi też na nawilżeniu.

Cera mieszana w kierunku tłustej, ale ostatnio odwodniona
..
rokitnik lepiej nawilża na szczeście te kremiki nie kosztują majątku,można poszaleć
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:22   #2439
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
rokitnik lepiej nawilża na szczeście te kremiki nie kosztują majątku,można poszaleć
No proszę. To może zamówię jako następny. O ile rzecz jasna nic złego nie będzie się działo

Zastanawiam się jeszcze nad sztyftem do ust
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:27   #2440
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Widzialyscie kolorowke pod szyldem Marca Jacobsa?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:38   #2441
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Widzialyscie kolorowke pod szyldem Marca Jacobsa?
Widziałam, nic specjalnego jak dla mnie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 21:46   #2442
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41854487]
Mam Benzacne w tym wiekszym stezeniu. Na poczatku twarz mi sie zasyfila. Szybko jednak nastapila poprawa. Obecnie jedyny efekt, ktory widze to lekkie wygladzenie zmarchy na czole (wciaz jest widoczna, ale mniej; tak mi sie zdaje). Sebaceous filaments na razie bez zmian. Obecnie nie mam dostepu do lepszego lusterka i dobrego swiatla, wiec dopiero za pare dni konkretne ogledziny przeprowadze.
Uzywam Benzacne od zeszlego poniedzialku z przerwami (uzywam pare dni i dzionek przerwy). Nie zawsze nakladam na cala twarz (glownie nos i policzki). Po godzinie od nalozenia Benzacne nakladam masc z witamina A.
Jak bede miala jakies efekty w rozjasnieniu SF to dam znac.
[/QUOTE]

Jeśli u Ciebie podziała na te całe SF,to też go wypróbuję.Mam jednak tak grubą skórę, że często rzeczy,które sprawdzają się u większości wizażanek,na mnie w ogóle nie działają.Musiałabym chyba co noc nakładać kwas 20% żeby jakieś kuku stało się na mojej twarzy


W bytomskiej Sephorze są jeszcze Juicy Tubes za 50 zł,ale w jakimś dziwnym wydaniu,chyba limitowanka -La petite collection.

Wzięłabym ale są całe oblepione i w koszmarnym stanie,aż się zdziwiłam że im nie wstyd to sprzedawać.

Po za tym rozczarowałam się,bo weszłam tam po odżywkę nawilżającą dla brunetek Johna Friedy,a mieli tylko nabłyszczające.

Sephora w Agorze Bytom to porażka

W dodatku obsługa jest niekompetentna,jak pytałam o te odżywki to konsultantka nawet nie wiedziała o co mi chodzi.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:51   #2443
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość

Noo nareszcie jakaś dobra wiadomość mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej
Nieszczegolnie. Sporo w domu teraz posiedze. Ciesze sie jednak, ze jestem juz u siebie.

Wlasnie sie wyprysznicowalam, wydepilowalam, wypumeksowalam, wypeelingowalam i naszczoteczkowalam buzie. Brakowalo mi tego. Tam mylam sie codziennie, ale mialam tylko podstawowe kosmetyki. Czuje sie taka czysta .

Nagrodzilam sie dzis za szpitalna cierpliwosc zakupami. W S. niestety nic nie znalazlam ciekawego. Przelotem tylko See by Chloe powahalam i nawet mi sie spodobala. Musze sprawdzic za jakis czas czy moje zainteresowanie zapachem pozostanie.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Widziałam, nic specjalnego jak dla mnie
Ja niestety nie widzialam, a bardzo mnie ciekawi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:54   #2444
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41875543]Nieszczegolnie. Sporo w domu teraz posiedze. Ciesze sie jednak, ze jestem juz u siebie.

Wlasnie sie wyprysznicowalam, wydepilowalam, wypumeksowalam, wypeelingowalam i naszczoteczkowalam buzie. Brakowalo mi tego. Tam mylam sie codziennie, ale mialam tylko podstawowe kosmetyki. Czuje sie taka czysta .

Nagrodzilam sie dzis za szpitalna cierpliwosc zakupami. W S. niestety nic nie znalazlam ciekawego. Przelotem tylko See by Chloe powahalam i nawet mi sie spodobala. Musze sprawdzic za jakis czas czy moje zainteresowanie zapachem pozostanie.



Ja niestety nie widzialam, a bardzo mnie ciekawi.[/QUOTE]

Jak to mawiają, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Link do kolekcji Marca Jacobsa http://www.temptalia.com/marc-jacobs...ely-at-sephora
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:57   #2445
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Jeśli u Ciebie podziała na te całe SF,to też go wypróbuję.Mam jednak tak grubą skórę, że często rzeczy,które sprawdzają się u większości wizażanek,na mnie w ogóle nie działają.Musiałabym chyba co noc nakładać kwas 20% żeby jakieś kuku stało się na mojej twarzy
Jasne, dam znac. Na razie musze troche jeszcze pouzywac. Za tydzien lub dwa powinnam juz jakies efekty osiagnac (albo nie). Napisze na pewno .

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Sephora w Agorze Bytom to porażka

W dodatku obsługa jest niekompetentna,jak pytałam o te odżywki to konsultantka nawet nie wiedziała o co mi chodzi.
To ostatnio norma. W Galerii Dominikanskiej czesc nowego personelu jest od jakiegos czasu: nie dosc, ze dziolchy niekumate to jeszcze jakies buraczary. Te dlugopracujace juz panie chyba od nich niektore zachowania przechwycily, bo tez jakies fladrowate sie zrobily. Kiedys to moja ulubiona perfumeria byla. Ochroniarz mnie juz przez wejsciem wital jak stara znajoma.
Raz bylam swiadkiem sytuacji, gdy pani sephorowa jedna z druga wraz z jakas mloda, nieogarnieta dziewczyna od Estee Lauder staly i obgadywaly klientki.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jak to mawiają, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Link do kolekcji Marca Jacobsa http://www.temptalia.com/marc-jacobs...ely-at-sephora
To widzialam. Czytajac Twoj post zrozumialam, ze Ty na zywo widzialas przed premiera .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:07   #2446
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41875616]To widzialam. Czytajac Twoj post zrozumialam, ze Ty na zywo widzialas przed premiera .[/QUOTE]

Ach nie, jedynie w necie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 00:01   #2447
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ładne opakowania
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 01:04   #2448
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41874623]I jak efekty? Dlugo musialam czekac?

-----------------------------------------
Wyszlam juz ze szpitala . Wracam za jakis czas, ale na razie moge byc u siebie. Zjadlam juz dzis dwa cheesburgery, frytki i popilam Fanta . Jeszcze Pringlesy dokupilam. Wiem, ze moj doktor poslalby karcace spojrzenie, ale tak mi tego brakowalo.[/QUOTE]

Ciężko mi powiedzieć, bo ja mam czarną oprawę oczu i długie, wywinięte czarne rzęsy tylko grubości im brakuje, a że lubię olejować włosy i nie mogę używać olejku rycynowego do rzęs to postanowiłam spróbować Ja jestem leniwa i nie używam szczoteczki maziam się pomadką po brwiach i rzęsach po pierwsze ładniejszy kształt brwi, błyszczą się i nie odstają, co mnie zawsze wkurzało. Tam gdzie miałam mniej włosków widzę nowe mniej wypada (to obserwuje po pomadkowaniu Rzęsy to samo : mniej wypada przy pomadkowaniu, rosną, błyszczą się, są sprężyste i ładnie się prezentują No i fajne dla mnie akurat jest to, że przyjemnie mi to nawilża moją skórę pod oczami. Ja już dawno lat 30 skończyłam i mam w temacie skóry pod oczami lekkie skrzywienie, a ta pomadka nawilża ,a nie podrażnia Uff

Zdrówka!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 08:36   #2449
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć, bo ja mam czarną oprawę oczu i długie, wywinięte czarne rzęsy tylko grubości im brakuje, a że lubię olejować włosy i nie mogę używać olejku rycynowego do rzęs to postanowiłam spróbować Ja jestem leniwa i nie używam szczoteczki maziam się pomadką po brwiach i rzęsach po pierwsze ładniejszy kształt brwi, błyszczą się i nie odstają, co mnie zawsze wkurzało. Tam gdzie miałam mniej włosków widzę nowe mniej wypada (to obserwuje po pomadkowaniu Rzęsy to samo : mniej wypada przy pomadkowaniu, rosną, błyszczą się, są sprężyste i ładnie się prezentują No i fajne dla mnie akurat jest to, że przyjemnie mi to nawilża moją skórę pod oczami. Ja już dawno lat 30 skończyłam i mam w temacie skóry pod oczami lekkie skrzywienie, a ta pomadka nawilża ,a nie podrażnia Uff

Zdrówka!
Naprawde? Po zdjeciu nigdy bym nie powiedziala. Mlodziutko wygladasz.

No nic, zakupie pomadke i bede smarowac brwi.

Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 11:12   #2450
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41877582]Naprawde? Po zdjeciu nigdy bym nie powiedziala. Mlodziutko wygladasz.

No nic, zakupie pomadke i bede smarowac brwi.

Dziekuje .[/QUOTE]



Ja polecam tę pomadę, krzywdy przede wszystkim nie robi, a fajnie, jakby to powiedzieć podkreśla atuty szkoda, że rzęsy nie gęstnieją, ale nie tracę nadziei
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 19:49   #2451
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ten nowy micel z Loreala jest w Super Pharm za 11zł.

Glamglow czarna w Douglasie do końca sierpnia za 179zł
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:07   #2452
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ten nowy micel z Loreala jest w Super Pharm za 11zł.

Glamglow czarna w Douglasie do końca sierpnia za 179zł
Ja dziś ten micel kupiłam za 12,99 zł ... w Kauflandzie .

A na Glamglow chyba się w takiej cenie skuszę ponownie. Wprawdzie to tylko 20 zł mniej niż ceny wyjściowa, ale zawsze coś. Mimo wszystko uważam, że za taką kasę ta maska aż takich cudów nie robi, do tego raczej mało wydajna jest, ale jednak coś tam działa, zwłaszcza pory mi zwęża.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:24   #2453
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja mam białą (jej jest jeszcze mniej bo 30ml, czarna 50ml) i owszem efekt jakiś jest ale dużego wow nie ma jak zapewnia producent. Jednak mimo wszystko z tych wszystkich masek z glinką które stosowałam Glamglow daje najlepszy efekt - porównując drogeryjne wychwalane na kwc, selektywne (między innymi Kanebo, Sisley, Clarins, Coolistar ) oraz zabiegami u kosmetyczki. Może po prostu glinki nie są dla mnie
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 22:14   #2454
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziś w TkMaxx widziałam takie zestawy w cenie 99 złhttp://www.lange.fr/en/product/derma..._rejuvenation/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 23:39   #2455
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jestem mega szczęśliwa. Upolowałam dziś w S. 200 ml DDML clinique za jedyne 123 zł. (był tylko jeden)
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:33   #2456
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziś w TkMaxx widziałam takie zestawy w cenie 99 złhttp://www.lange.fr/en/product/derma..._rejuvenation/
W Warszawskim TK Maxx?

Dziewczyny miałyście może podkład mineralny z bare minerals w kompakcie? Wcześniej używałam tego pudru mineralnego i był ok chociaż nie ukrywam, że aplikacja nie należała do najłatwiejszych..

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusiłam się dzisiaj na reklamowany w gazecie nowy płyn micelarny do twarzy L'oreala, z załozeniem, ze jak bedzie do niczego to 14 złotego z hakiem mnie nie zgubi Własnie użyłam i .... koniec z produktami wysokopołkowymi do mycia, zostaję przy tym Za pomocą jednego dużego płatka kosmetycznego zmyłam cały makijaz (prócz oczu). Sprawdziłam białym ręcznikiem czy coś zostało - nic
Na dodatek buzia faktycznie gładka po jego użyciu. No rewelka!
Ja używam też płynu do demakijażu oczu z tej serii i też jest super
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:03   #2457
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja używam też płynu do demakijażu oczu z tej serii i też jest super
Bedę musiała kiedyś wypróbowac, na razie mam w zapasie 3 flaszki mojego ulubionego Bi-Facil
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:34   #2458
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusiłam się dzisiaj na reklamowany w gazecie nowy płyn micelarny do twarzy L'oreala, z załozeniem, ze jak bedzie do niczego to 14 złotego z hakiem mnie nie zgubi Własnie użyłam i .... koniec z produktami wysokopołkowymi do mycia, zostaję przy tym Za pomocą jednego dużego płatka kosmetycznego zmyłam cały makijaz (prócz oczu). Sprawdziłam białym ręcznikiem czy coś zostało - nic
Na dodatek buzia faktycznie gładka po jego użyciu. No rewelka!
Też się skusiłam na ten płyn, po Twojej recenzji, i również jestem zachwycona. Jest naprawdę dobry i niedrogi
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:35   #2459
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
W Warszawskim TK Maxx?
W Warszawskim, konkretnie na Marszałkowskiej
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:42   #2460
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bedę musiała kiedyś wypróbowac, na razie mam w zapasie 3 flaszki mojego ulubionego Bi-Facil
a Bi-Facil też uwielbiam, ale drogie cholerstwo..

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
W Warszawskim, konkretnie na Marszałkowskiej
dziękuję
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.