Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 21:15   #3571
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Jezu ja sie zastrzelę, wyszłam na chwile do sklepu i dostaje telefon, zeby wracać, bo Zuzia połknęła monetę. Oczywiście moja wina, bo z mojej torby. Bo ☠☠☠☠a ciezko dziecku zabrać. Miałam 12 groszy na dnie ogromnej torby i dalej tam lezą, wiec niczego raczej nke połknęła, ale juz noe mam cierpliwości,.. Nie wstanie nigdy nie do niej, zostanie tylko jak juz spi, ja nke mogę ani do lekarza wyjsć ani nic załatwić, "bo ona wyje" i teraz moja wina, bo ja torbę zostawiłam .... No siedzę i rycze bo nie mam sił juz
Kurna weź go palą zdziel :/ Ale to w końcu polknela coś czy nie...? Czemu on tak myślał?





Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Przy 3 dzieci to od takiej kwoty to do sklepu z ubraniami po wyprawki wchodze.. niestety wszystko kosztuje a dzieci rosna szybko... w marcu czy kwietniu w ciagu jednego dnia zostawilam w f&f i c&a ponad 1500zl.. ale na lato sa ubrane.. juz nawet nie patrze ile na onlinie zostawilam bo a to kurtka jeszcze a to jakas bluza ..






Nie to ze nie lubie.. nigdy tam nic nie kupilam bo albo mi sie nie podobalo albo cena jak z kosmosu..



Mloda po drzemce ponad 3h. Wstala goraca jak piec :/ tempka od zebow 38.2 pod pacha mierzona ale pogodna i sie bawi.
Chlopcy juz w domu, ugotowalam sie jak po nich poszlam bo zar mega a byly ich wyprawki do odebrania juz a eM wzial dzis moje auto.
Jutro na 10 zakonczenie i wakacje..

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Wspolczuje. Nie nerwuj sie tak bo to nic nie da a Zuzka podlapie i bedzie niespokojna. Tzta za ucho do pionu postaw!
Zdrowka! Jak teraz temp.?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:18   #3572
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Byłyśmy dziś w piachu 2 razy i Ada piach od stop do głów, a ja miałam nawet w staniku i na plecach haha Balkon wyszorowałam na kolanach wczoraj i też przesiadujemy, dziś już kurs na dół musiałam robić 😜 butelka i body poleciały, ale to nie z premedytacją, wymckły się jej Zastanawiam się czy jutro nie kupić rano mini basenu w Pepco i na balkonie nie rozstawić, bo samej na działce ciezko by mi było.
Od której Pepco otwarte ?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Już wiem! 9 u nas
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:27   #3573
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Pavlinecka oj sprawdza Twoja cierpliwość Tż nie ma co... Trzymaj się jakoś 🙁

Violka o ja też myślę o baseniku na balkonie 😃 widziałam u nas na osiedlu też mają.

Nadia niedawno zasnęła tyyyle wrażeń, znajomi poszli przed 22, fajnie było 😃 Dostała taka krowę do skakania co kiedyś chyba Violka wklejala, fajna, niska i stabilna.
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:39   #3574
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Pavlinecka oj sprawdza Twoja cierpliwość Tż nie ma co... Trzymaj się jakoś 🙁

Violka o ja też myślę o baseniku na balkonie 😃 widziałam u nas na osiedlu też mają.

Nadia niedawno zasnęła tyyyle wrażeń, znajomi poszli przed 22, fajnie było 😃 Dostała taka krowę do skakania co kiedyś chyba Violka wklejala, fajna, niska i stabilna.

Poka linka jakiegoś bo niewiem o którą zabawkę chodzi
Z basenem się nie zastanawiaj tylko kupuj bo się upały skończą U nas jedni też mają, ale wody jeszcze nie napuszczali, na sucho testują póki co
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:49   #3575
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Ja kupiłam malutki basen, ale też jeszcze nie testowany
Jedziemy na weekend na Mazury to może przetestujemy. Albo jutro w ogrodzie. A dziś kupiłam pampki do pływania
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:05   #3576
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Poka linka jakiegoś bo niewiem o którą zabawkę chodzi
Z basenem się nie zastanawiaj tylko kupuj bo się upały skończą U nas jedni też mają, ale wody jeszcze nie napuszczali, na sucho testują póki co
Coś takiego https://www.google.pl/search?q=skacz...mqqUvzBRNYM%3A 😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:19   #3577
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość

O tak to ja wstawiałam Jeszcze kiedyś taką szaloną zebrę do skakania wstawiałam i nie wiedziałam czy to nie to

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja kupiłam malutki basen, ale też jeszcze nie testowany
Jedziemy na weekend na Mazury to może przetestujemy. Albo jutro w ogrodzie. A dziś kupiłam pampki do pływania

Ale fajnie z wyjazdem! My to mamy jakieś takie domowe towarzystwo, niema za bardzo z kim wyjeżdżać.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 22:35   #3578
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

A chwalilam się Wam że wzięłam jutro dzień urlopu i mam 3 dni wolnego?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 06:08   #3579
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A chwalilam się Wam że wzięłam jutro dzień urlopu i mam 3 dni wolnego?
Ale luksior teraz,nie? Udanego wyjazdu życzę! Ja jutro chciałam nad jezioro wyskoczyc,a tu mnie straszą,że deszcz idzie 😒 nad jezioro to obowiązkowo w pampku do plywania dziecko trzeba? Nie wiem czy juz do wody małej pozwolic wchodzic,czy nagrzana...

Zazdroscilam wam wczoraj wczesnego wstawania dzieci to dziś Hania wstala o 5:40 😀 zadowolona, wyspana po 8,5h snu. no ale o 6:20 zasnela jeszcze, bo jej powiedzialam,że potem nie będzie mieć kiedy odespac za to ja juz nie.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 07:15   #3580
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Mamy taką pomarańczowa





Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A chwalilam się Wam że wzięłam jutro dzień urlopu i mam 3 dni wolnego?
Oł jeeee!
Udanego wyjazdu


Dzień dobry

Julo po 6 sobie pogadal w łóżeczku. Potem usnal i pobudka 7.20. Inne dziecko od 2 dni. Takie jak normalnie ufff a zębów "ni ma"
Starszy mówił że głowa boli i jakis ciepły. Ma kilka stopni i został w domu
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 08:09   #3581
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62166906]Ale luksior teraz,nie? Udanego wyjazdu życzę! Ja jutro chciałam nad jezioro wyskoczyc,a tu mnie straszą,że deszcz idzie 😒 nad jezioro to obowiązkowo w pampku do plywania dziecko trzeba? Nie wiem czy juz do wody małej pozwolic wchodzic,czy nagrzana...

Zazdroscilam wam wczoraj wczesnego wstawania dzieci to dziś Hania wstala o 5:40 😀 zadowolona, wyspana po 8,5h snu. no ale o 6:20 zasnela jeszcze, bo jej powiedzialam,że potem nie będzie mieć kiedy odespac za to ja juz nie.[/QUOTE]

Zazdroscilas porannego wstawania? Czyś Ty oczadziala? :P
Tak, teraz 3 dni wolnego to wypas, dopiero teraz doceniam jak to cudownie było w domu.





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Mamy taką pomarańczowa







Oł jeeee!
Udanego wyjazdu


Dzień dobry

Julo po 6 sobie pogadal w łóżeczku. Potem usnal i pobudka 7.20. Inne dziecko od 2 dni. Takie jak normalnie ufff a zębów "ni ma"
Starszy mówił że głowa boli i jakis ciepły. Ma kilka stopni i został w domu
Oby go nie rozlozylo✊
A szczepilas już Jula mmr? Bo tak mi się kojarzy, ale mogłam coś pomylić.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 08:18   #3582
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Zazdroscilas porannego wstawania? Czyś Ty oczadziala? :P
Tak, teraz 3 dni wolnego to wypas, dopiero teraz doceniam jak to cudownie było w domu.







Oby go nie rozlozylo✊
A szczepilas już Jula mmr? Bo tak mi się kojarzy, ale mogłam coś pomylić.
Szczepilam 9 dni temu i spodziewałam się gorączki po 7-9 dniach a tu starszy ma temp.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 08:52   #3583
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Hanka - juz miałam Cię wzywać
Jak mama się sprawdza jako opiekunka?

Siedzę na necie i szukam gry na 6 urodziny. Sz.ma kolejne zaproszenie na urodziny do koleżanki

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Z aut nie lubię Francuzów tj.renault peugeot citroen. Auta raczej awaryjne
Mama póki co raz była na dłużej tzn na 6 godzin i nawet było spoko, bałam się ze nie da rady ale Filip byl łaskawy dla babci. Jedyne co to tylko raz pampka w tym czasie zmieniła i przypiela go zbyt luźno ale to szczegół




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62161021]Hej Hanka, w pracy juz po 8h pracujesz? Czemu skoda odpadla? My też kilka razy pomysl na model auta zmienialismy, juz myslalam,ze świra dostane jak tz ogloszenia przegladal i komentowal 😒
Moja Hania dzis o 21:05 zasnela,czyli niewazne w symie o ktorej zrobi drzemke i tak pozno spać idzie eh. Dobrze chociaż ze się uspokoila z zasypianiem.
Kupilismy jej dziś na promocji kask na rower, może się w końcu w weekend z nią wybiorę na rowerze.[/QUOTE]

dwa razy byłam po 8 h a tak to zwykle po 3-4 godz jestem. Bo chcieliśmy ta fabie ale ona jednak mała i nie do końca mi się wygląd podoba haha. Jakie Wy w końcu kupiliscie autko przypomnij?




Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A chwalilam się Wam że wzięłam jutro dzień urlopu i mam 3 dni wolnego?
Jeeeach ale supcio! Długi weekend

Witam się po nocy nietypowej, pierwsza pobudka dopiero o 4 rano, następna o 5 a potem spał do 8.20 także dziś pospalismy. Upał nie miłosierny chce z powrotem 23-25 stopni!!!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 08:55   #3584
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Zazdroscilas porannego wstawania? Czyś Ty oczadziala? :P
Tak, teraz 3 dni wolnego to wypas, dopiero teraz doceniam jak to cudownie było w domu.







Oby go nie rozlozylo✊
A szczepilas już Jula mmr? Bo tak mi się kojarzy, ale mogłam coś pomylić.
A mi sie juz w domu nudzi...ło przedostatnio i chcialam do pracy ale przy takiej pięknej pogodzie to mi się odechcialo coś 😛 ano zazdroscilam wczesnego ,bo ostatnio musze się nameczyc żeby Hanke rano obudzic, żadne halasy czy dotykanie nie działają-żeby do żłobka na 9tą wyszykowac..,a od pn na 8mą bedzie trzeba. Dziś ja dopiero na przewijaku dobudzilam,a ona w ogóle zrobiła kupę w nocy i tak z nią spala!?! A ja nie czulam!?! no szok 😱
Dzis juz Hanka sama szła do przodu w strone żłobka, bo wczoraj to do tyłu jeszcze i musialam ją nieść. Ale i tak ryk był przy oddawaniu.

MAJKA, kciuki za Szymka,żeby wydobrzal ✊ i za Julka,żeby mu sie humor utrwalil może teraz pogoda mu sie bardziej podoba i stąd poprawa?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:31   #3585
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Mama póki co raz była na dłużej tzn na 6 godzin i nawet było spoko, bałam się ze nie da rady ale Filip byl łaskawy dla babci. Jedyne co to tylko raz pampka w tym czasie zmieniła i przypiela go zbyt luźno ale to szczegół






dwa razy byłam po 8 h a tak to zwykle po 3-4 godz jestem. Bo chcieliśmy ta fabie ale ona jednak mała i nie do końca mi się wygląd podoba haha. Jakie Wy w końcu kupiliscie autko przypomnij?






Jeeeach ale supcio! Długi weekend

Witam się po nocy nietypowej, pierwsza pobudka dopiero o 4 rano, następna o 5 a potem spał do 8.20 także dziś pospalismy. Upał nie miłosierny chce z powrotem 23-25 stopni!!!


To fajnie że niania pomału sue wdraża








[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62173371]A mi sie juz w domu nudzi...ło przedostatnio i chcialam do pracy ale przy takiej pięknej pogodzie to mi się odechcialo coś 😛 ano zazdroscilam wczesnego ,bo ostatnio musze się nameczyc żeby Hanke rano obudzic, żadne halasy czy dotykanie nie działają-żeby do żłobka na 9tą wyszykowac..,a od pn na 8mą bedzie trzeba. Dziś ja dopiero na przewijaku dobudzilam,a ona w ogóle zrobiła kupę w nocy i tak z nią spala!?! A ja nie czulam!?! no szok 😱
Dzis juz Hanka sama szła do przodu w strone żłobka, bo wczoraj to do tyłu jeszcze i musialam ją nieść. Ale i tak ryk był przy oddawaniu.

MAJKA, kciuki za Szymka,żeby wydobrzal ✊ i za Julka,żeby mu sie humor utrwalil może teraz pogoda mu sie bardziej podoba i stąd poprawa?[/QUOTE]

:-*
Dziś Hania na ile godzin zostaje?
Jula humor niezależny od pogody, bardziej od fazy księżyca hehe
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:41   #3586
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Szymek idzie spać w zaleznosci ile spal w dzien, tak pomiedzy 19.00 a 20.30, czaaasem max 21.
Ja też jeszcze wolę nie wchodzić na zare :P może stacjonarnie wstąpię






Co kupilas?
Naklikalam z 16 rzeczy w tym bluza dla meza i dwa kombinezony plus kolczyki .. podejrzewam że kombinezony będą do zwrotu. Mąż przeszczesliwy ze w życiu takich szybkich zakupów nie zrobiłam i ze mam praktykować





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
R.80 hm to jak 86 Zara. Julo z Zary rzeczy r.86/92 na teraz.
Mam jedną Zare. Średnio zaopatrzona. Wole online i zwrócić.
W Zarze można zwracać też kurierem




Ech. Ja tez wydalam ponad 6 stów ale za 250 na bank do zwrotu bo to rozne rozmiary tej samej rzeczy Rzeczy sobie czy Piotrusiowi kupilas?
Ja wczoraj na jeansy dla starszego nie patrzyłam a dziś znalazłam świetne ale brak rozm buuu

głównie Małemu ale sobie 3 rzeczy i mąż się załapał
Z tymi rozmiarami to masakra... wczoraj juz większość out of stock. ..:/




Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Mnie to nie ruszyło i mam 600 w kieszeni :P

Ciebie ruszają inne promki, np HM




Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej My dziś z rana skoczyliśmy do zarki, mąż sie już ubrał na chrzciny, fajną koszulę i spodnie mu dobrałam, materiał rewelacja a cenowo teraz jak h&m, bardzo się cieszę Nadii kupiłam to co chciałam i jestem z siebie dumna bo to rzeczy już na jesień, a tyyyle rzeczy mi się letnich jeszcze podobało ale wg mnie ceny jeszcze za wysokie i poza tym, tyle letnich ciuchów ma, że nie zakładam nawet wszystkiego :/ sobie kupiłam dżinsy i bluzkę, normalnie zakupy z głową no i dostałam smsa, że bluzka z myślą o chrzcinach jest już do odbioru, akurat jak wyszliśmy z galerii wrrr..
Dzieć śpi wymęczony po placu zabaw a ja muszę zabrać się za porządki bo wieczorkiem znajomi wpadają.



a skoro on bierze drugą robotę to nie możesz jednak na wychowawczym zostać?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



Ty chyba nie lubisz zary co?

pełnią szczęścia powinni nazwać wejście do jednego sklepu, kupno czego potrzeba i wyjście bez zbędnych kilometrów w galerii




Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Jezu ja sie zastrzelę, wyszłam na chwile do sklepu i dostaje telefon, zeby wracać, bo Zuzia połknęła monetę. Oczywiście moja wina, bo z mojej torby. Bo ☠☠☠☠a ciezko dziecku zabrać. Miałam 12 groszy na dnie ogromnej torby i dalej tam lezą, wiec niczego raczej nke połknęła, ale juz noe mam cierpliwości,.. Nie wstanie nigdy nie do niej, zostanie tylko jak juz spi, ja nke mogę ani do lekarza wyjsć ani nic załatwić, "bo ona wyje" i teraz moja wina, bo ja torbę zostawiłam .... No siedzę i rycze bo nie mam sił juz
W sumie dobrze ze płaczesz. .. wyzbywasz się złych emocji nagromadzonych a Twojego Tz rusza to? W sensie poczuła się ze zachował się jak palant i to z jego powodu?
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:58   #3587
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Weszłam na forum i co? Trafiłam na Zare. Właśnie domowy budżet schudl o ponad 600 zł. .. gad demet :P
miszcz !
ja też byłam w Zarze wczoraj ale nie poszalałam za bardzo, poczekam na kolejne tury

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Julek ma tshirty r.86 w sam raz. Spodnie 92 dobre. Mi ciężko dobrać rozm.w zarze bo u nich co fason to inna rozmiarówka..
dokładnie, Alicja dostała sukienkę i 86 dobra a kombinezon 92 i akurat

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Jezu ja sie zastrzelę, wyszłam na chwile do sklepu i dostaje telefon, zeby wracać, bo Zuzia połknęła monetę. Oczywiście moja wina, bo z mojej torby. Bo ☠☠☠☠a ciezko dziecku zabrać. Miałam 12 groszy na dnie ogromnej torby i dalej tam lezą, wiec niczego raczej nke połknęła, ale juz noe mam cierpliwości,.. Nie wstanie nigdy nie do niej, zostanie tylko jak juz spi, ja nke mogę ani do lekarza wyjsć ani nic załatwić, "bo ona wyje" i teraz moja wina, bo ja torbę zostawiłam .... No siedzę i rycze bo nie mam sił juz
ojej współczuję nerwów

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Hania, ja mam opla astre i samochód spoko, ale blacha strasznie leci.

Zosia miała dziś w ciągu dnia tylko 30min drzemki, ale pięknie się zachowywała i juz śpi (chwile temu zasnęła)😉 wiec niezły wyczynowec z niej,
w oplach podobno klima awaryjna?

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja z tego wszystkiego jeszcze okresu za wcześnie dostałam...
ja wczoraj także piona! a coś się dziwnie czułam i wkręcałam sobie, że może ciąża

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
A mój to daje kasę i mowi żebym nie wracała póki całej nie wydam 😁 i posłusznie przedwczoraj wszystko wydałam 😁




Pi pi pi pi !!! Trzymaj się dzielnie kobieto! Teraz powinno być już tylko lepiej!
super mąż! dobrze, że się słuchasz
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:59   #3588
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dzień dobry

Mori dokładnie

Majka zdrówka dla Sz. mam nadzieję, żed to nic poważnego ta temp

Goczek ważne, że Hania do przodu szła będzie co raz lepiej


Mamusie polećcie jakieś fajne zabawki do kąpieli myślałam o http://allegro.pl/tomy-osmiorniczki-...050393523.html ale może coś fajniejszego znacie
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:10   #3589
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Byłyśmy dziś w piachu 2 razy i Ada piach od stop do głów, a ja miałam nawet w staniku i na plecach haha Balkon wyszorowałam na kolanach wczoraj i też przesiadujemy, dziś już kurs na dół musiałam robić �� butelka i body poleciały, ale to nie z premedytacją, wymckły się jej Zastanawiam się czy jutro nie kupić rano mini basenu w Pepco i na balkonie nie rozstawić, bo samej na działce ciezko by mi było.
Od której Pepco otwarte ?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Już wiem! 9 u nas
teraz ja Cię posłuchałam i po basen popędziłyśmy tylko nie wiem kto to napompuje, pompka już chyba spakowana w pudle wyjechała hmm

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja kupiłam malutki basen, ale też jeszcze nie testowany
Jedziemy na weekend na Mazury to może przetestujemy. Albo jutro w ogrodzie. A dziś kupiłam pampki do pływania
super z wyjazdem!

Majka-zdrówka dla Szymka

Goczek-kciuki za polubienie żłobka

Hania-a widzisz, umkknął mi ten przepis ale już truskawy spożytkowane

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

hejo! my z Alą wczoraj do Zary pojechałyśmy, wózka nie brałam, bo chciałam ją wsadzić do tych wózko-samochodzików ale nie mogłam ich zlokalizować i w końcu poszłyśmy bez,dzizaz zakupy level hard, najpierw dość grzecznie się bawiła wieszakami, ale potem już brykała po sklepie i np pchała wieszaki na kółkach, rozwalała buty z regałów albo podchodziła do wózków z dziecmi i też je pchała:P:P potem zapoznała koleżankę i na cały sklep się przedstawiała "AALLAAAA", tylko czekałam aż nas wyproszą wez tu człowieku pilnuj i jednocześnie poluj na wyprzedaży, parę rzeczy znalazłam i odłożyłam na kupkę to mi w międzyczasie ktoś podwędził, o sweterku zapomniałam i ostatecznie wyszłam z 3 rzeczami (dwie kiecki i kombinezon):P nieusatysfakcjonowana jestem po południu zrobiliśmy z tatusiem spacerek rowerkiem do takiego dużego parku koło ZOO, jakieś eventy biegowe były, ale w drodze powrotnej już dzieć zadecydował że woli pchać rowerek niż na nim jechać także tego..a jak musieliśmy się zatrzymać na światłach to jaki ryk, że trzeba stać i być na rękach, omg ludzie się oglądali przeszliśmy przez przejście to już zadowolona:P

Edytowane przez madzixx88
Czas edycji: 2016-06-24 o 10:12
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 10:11   #3590
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hanka my mamy seata altea, pojemny jest no i auto z grupy vag, wiec ponoc na solidnych podzespolach, a nie takie przewartosciowane jak audi. fabie kombi ja poczatkowo chcialam, ale jak sie przyjrzalam to jakies małe sie wydalo. fajnie, , że Filip dla babci łaskawy
Majka, dzis w zlobku na 3 h zostaje. jakos mi jednak jej szkoda,ze glodna będzie siedziec,jak nie musi. w pn powiedzialw,ze sprobuja ja nakarmic,a jak sie nie da to zadzwoni do mnie i z pracy podjade nakarmic, bo blisko mam. well... niepedagogicznie to pewnie, ale mam za miękkie serce 😕
31 stopni na osi dziś, kot od rana spi, tez bym pospala ale musze ruszac na zakupy
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:14   #3591
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dzięki dziewczyny :-*

Kamilove - fajna jest lodka z Ikei. Gumowe żabki z siatką do ich wylawiania
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:23   #3592
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mori dokładnie

Majka zdrówka dla Sz. mam nadzieję, żed to nic poważnego ta temp

Goczek ważne, że Hania do przodu szła będzie co raz lepiej


Mamusie polećcie jakieś fajne zabawki do kąpieli myślałam o http://allegro.pl/tomy-osmiorniczki-...050393523.html ale może coś fajniejszego znacie
ośmiorniczki ciekawie wyglądają
my mamy zwykłe gumowe zwierzątka, ostatnio jakiś zestaw z Pepco Ala dostała, z takim mini koszem i piłeczkami ale jeszcze nie odpakowałam to nie wiem czy fajne
myślałam też nad wędką z rybkami, choć może za trudne hmm
Ale cór się ostatnio nauczyła łowić drewniane rybki na magnes i ze skupieniem operuje wędką,choć to taka mini jest

Edytowane przez madzixx88
Czas edycji: 2016-06-24 o 10:26
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:37   #3593
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62177001]Hanka my mamy seata altea, pojemny jest no i auto z grupy vag, wiec ponoc na solidnych podzespolach, a nie takie przewartosciowane jak audi. fabie kombi ja poczatkowo chcialam, ale jak sie przyjrzalam to jakies małe sie wydalo. fajnie, , że Filip dla babci łaskawy
Majka, dzis w zlobku na 3 h zostaje. jakos mi jednak jej szkoda,ze glodna będzie siedziec,jak nie musi. w pn powiedzialw,ze sprobuja ja nakarmic,a jak sie nie da to zadzwoni do mnie i z pracy podjade nakarmic, bo blisko mam. well... niepedagogicznie to pewnie, ale mam za miękkie serce 😕
31 stopni na osi dziś, kot od rana spi, tez bym pospala ale musze ruszac na zakupy[/QUOTE]

Ja chyba bym tak nie robiła bo jak nakarmisz
i znów wyjdziesz i zostawisz Hanie to może być ciężko a poza tym jak Hania pomyśli że mama przychodzi karmić to nie będziemy jeść a czekać na Ciebie? Chyba że sie bardziej oswoi ze żłobkiem i wtedy zacznie jeść



Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
teraz ja Cię posłuchałam i po basen popędziłyśmy tylko nie wiem kto to napompuje, pompka już chyba spakowana w pudle wyjechała hmm


super z wyjazdem!

Majka-zdrówka dla Szymka

Goczek-kciuki za polubienie żłobka

Hania-a widzisz, umkknął mi ten przepis ale już truskawy spożytkowane

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

hejo! my z Alą wczoraj do Zary pojechałyśmy, wózka nie brałam, bo chciałam ją wsadzić do tych wózko-samochodzików ale nie mogłam ich zlokalizować i w końcu poszłyśmy bez,dzizaz zakupy level hard, najpierw dość grzecznie się bawiła wieszakami, ale potem już brykała po sklepie i np pchała wieszaki na kółkach, rozwalała buty z regałów albo podchodziła do wózków z dziecmi i też je pchała:P:P potem zapoznała koleżankę i na cały sklep się przedstawiała "AALLAAAA", tylko czekałam aż nas wyproszą wez tu człowieku pilnuj i jednocześnie poluj na wyprzedaży, parę rzeczy znalazłam i odłożyłam na kupkę to mi w międzyczasie ktoś podwędził, o sweterku zapomniałam i ostatecznie wyszłam z 3 rzeczami (dwie kiecki i kombinezon):P nieusatysfakcjonowana jestem po południu zrobiliśmy z tatusiem spacerek rowerkiem do takiego dużego parku koło ZOO, jakieś eventy biegowe były, ale w drodze powrotnej już dzieć zadecydował że woli pchać rowerek niż na nim jechać także tego..a jak musieliśmy się zatrzymać na światłach to jaki ryk, że trzeba stać i być na rękach, omg ludzie się oglądali przeszliśmy przez przejście to już zadowolona:P
Jednak takie zachowania są typowe dla roczniaków. Dwulatkow też ech
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:23   #3594
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
teraz ja Cię posłuchałam i po basen popędziłyśmy tylko nie wiem kto to napompuje, pompka już chyba spakowana w pudle wyjechała hmm


super z wyjazdem!

Majka-zdrówka dla Szymka

Goczek-kciuki za polubienie żłobka

Hania-a widzisz, umkknął mi ten przepis ale już truskawy spożytkowane

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

hejo! my z Alą wczoraj do Zary pojechałyśmy, wózka nie brałam, bo chciałam ją wsadzić do tych wózko-samochodzików ale nie mogłam ich zlokalizować i w końcu poszłyśmy bez,dzizaz zakupy level hard, najpierw dość grzecznie się bawiła wieszakami, ale potem już brykała po sklepie i np pchała wieszaki na kółkach, rozwalała buty z regałów albo podchodziła do wózków z dziecmi i też je pchała:P:P potem zapoznała koleżankę i na cały sklep się przedstawiała "AALLAAAA", tylko czekałam aż nas wyproszą wez tu człowieku pilnuj i jednocześnie poluj na wyprzedaży, parę rzeczy znalazłam i odłożyłam na kupkę to mi w międzyczasie ktoś podwędził, o sweterku zapomniałam i ostatecznie wyszłam z 3 rzeczami (dwie kiecki i kombinezon):P nieusatysfakcjonowana jestem po południu zrobiliśmy z tatusiem spacerek rowerkiem do takiego dużego parku koło ZOO, jakieś eventy biegowe były, ale w drodze powrotnej już dzieć zadecydował że woli pchać rowerek niż na nim jechać także tego..a jak musieliśmy się zatrzymać na światłach to jaki ryk, że trzeba stać i być na rękach, omg ludzie się oglądali przeszliśmy przez przejście to już zadowolona:P
No naprawdę level hard takie zakupy ja bym się chyba jeszcze nie odważyła
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:27   #3595
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hejo! My juz po próbie basenowej zadowolona bardzo tylko hmm wychodzenie i wchodzenie jest najfajniejsze więc trzeba uważać żeby się nie pośliznęła itd ja koc rozłożyłam i po nim śmigała - teraz się suszy Ale ogolnie Adka ma katar, obym gorzej jej nie zrobiła tymi kąpielami :/ W nocy mielismy imprezkę od 2 do 4 ale zasnęła z nami juhhhu 😀 już niepamiętam kiedy z nami spała. Cór na drzemce, zaraz chyba i ja sprobuję się przespać, bo z nią spanie to też na czuju, ale się cieszę bardzo że usnęła u nas
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:38   #3596
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Goczek musze zerknąć na tego Seata! Co do żłobka ja tak jak i Majka nie szlabym karmić, bo się przyzwyczai. Myślę że z czasem jak będzie juz tak dłużej zostawala to zglodnieje i będzie jadła jak trzeba.

Majka zdrówka dla starszaka!

A ja nie mam balkonu buuu tez bym basenik kupiła. ..
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:44   #3597
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
teraz ja Cię posłuchałam i po basen popędziłyśmy tylko nie wiem kto to napompuje, pompka już chyba spakowana w pudle wyjechała hmm


super z wyjazdem!

Majka-zdrówka dla Szymka

Goczek-kciuki za polubienie żłobka

Hania-a widzisz, umkknął mi ten przepis ale już truskawy spożytkowane

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

hejo! my z Alą wczoraj do Zary pojechałyśmy, wózka nie brałam, bo chciałam ją wsadzić do tych wózko-samochodzików ale nie mogłam ich zlokalizować i w końcu poszłyśmy bez,dzizaz zakupy level hard, najpierw dość grzecznie się bawiła wieszakami, ale potem już brykała po sklepie i np pchała wieszaki na kółkach, rozwalała buty z regałów albo podchodziła do wózków z dziecmi i też je pchała:P:P potem zapoznała koleżankę i na cały sklep się przedstawiała "AALLAAAA", tylko czekałam aż nas wyproszą wez tu człowieku pilnuj i jednocześnie poluj na wyprzedaży, parę rzeczy znalazłam i odłożyłam na kupkę to mi w międzyczasie ktoś podwędził, o sweterku zapomniałam i ostatecznie wyszłam z 3 rzeczami (dwie kiecki i kombinezon):P nieusatysfakcjonowana jestem po południu zrobiliśmy z tatusiem spacerek rowerkiem do takiego dużego parku koło ZOO, jakieś eventy biegowe były, ale w drodze powrotnej już dzieć zadecydował że woli pchać rowerek niż na nim jechać także tego..a jak musieliśmy się zatrzymać na światłach to jaki ryk, że trzeba stać i być na rękach, omg ludzie się oglądali przeszliśmy przez przejście to już zadowolona:P
O to Ala też ryknac potrafi? 😉

Moja wczoraj chciala klocki odrywac od takich dużych figur z lego ułożonych na wejściu do sklepu lego i tez ryk jak ją odciagalam. A potem mbie za reke ciagnela do sklepow dwóch z butami,kazara i gino rossi, bo za rękę na szczęście się trzymala. Z okrzykami "buti!" 😛 a w pepco autko dosiadla i zejsc nie chciala. Pol godziny w CH a człowiek upocony takim ganianiem,sciaganiem i przeciaganiem




Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja chyba bym tak nie robiła bo jak nakarmisz
i znów wyjdziesz i zostawisz Hanie to może być ciężko a poza tym jak Hania pomyśli że mama przychodzi karmić to nie będziemy jeść a czekać na Ciebie? Chyba że sie bardziej oswoi ze żłobkiem i wtedy zacznie jeść





Jednak takie zachowania są typowe dla roczniaków. Dwulatkow też ech
moze i masz rację... moze nie beda dzwonic i jakoś sobie poradzą. Teraz to tylko cztery dni.
Co przychodze po Hanke w porze obiadu to jedno i to samo dziecko tam beczy, tak jak baranek i nie jest to moja Hanka , juz dzis było dobrze i nawet na moj widok nie zrobila podkowki. Tylko teraz jest mały bek jak wychodzimy

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Ja mam balkon przy oknie na poludnie to słońce tam cały czas,dzis po powieszeniu prania to ledwo żyłam,taki skwar,34 w ciebiu jest,więc baseniku chyba tam nie postawie... boję się porazenia słonecznego

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hejo! My juz po próbie basenowej zadowolona bardzo tylko hmm wychodzenie i wchodzenie jest najfajniejsze więc trzeba uważać żeby się nie pośliznęła itd ja koc rozłożyłam i po nim śmigała - teraz się suszy Ale ogolnie Adka ma katar, obym gorzej jej nie zrobiła tymi kąpielami :/ W nocy mielismy imprezkę od 2 do 4 ale zasnęła z nami juhhhu 😀 już niepamiętam kiedy z nami spała. Cór na drzemce, zaraz chyba i ja sprobuję się przespać, bo z nią spanie to też na czuju, ale się cieszę bardzo że usnęła u nas
Ty się cieszysz,że Adka z Wami spala,a nie sama u siebie? Czy że w ogóle usnela?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:55   #3598
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja z tego wszystkiego jeszcze okresu za wcześnie dostałam...
A ja mam juz tydzien spoznienia.. ostatnio 2 dni bylo opuznienia.. nie wiem co sie dzieje.





Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Kurna weź go palą zdziel :/ Ale to w końcu polknela coś czy nie...? Czemu on tak myślał?







Zdrowka! Jak teraz temp.?

dzieki!
ok 18 znow wysoka byla i o 1.30 w nocy znow.. z rana juz sie nagrzewala tez.. albo 3dniowka albo od zebow




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Goczek musze zerknąć na tego Seata! Co do żłobka ja tak jak i Majka nie szlabym karmić, bo się przyzwyczai. Myślę że z czasem jak będzie juz tak dłużej zostawala to zglodnieje i będzie jadła jak trzeba.

Majka zdrówka dla starszaka!

A ja nie mam balkonu buuu tez bym basenik kupiła. ..
Ja polecam focusa mielismy w kombi i pol domu tam szlo wpakowac jadac nad morze do tego u nas bezawaryjny byl, wymienialismy na bierzaco to co w kazdym trzeba. Teraz mamy tourana i tez jestem zadowolona ale to juz krowa duza jest.



Bry.
My po zakonczeniu roku. Mlody znow z wyroznieniem zdal i od dyrki odbieral nagrode uroslam z dumy z 5cm
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:05   #3599
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Goczek musze zerknąć na tego Seata! Co do żłobka ja tak jak i Majka nie szlabym karmić, bo się przyzwyczai. Myślę że z czasem jak będzie juz tak dłużej zostawala to zglodnieje i będzie jadła jak trzeba.

Majka zdrówka dla starszaka!

A ja nie mam balkonu buuu tez bym basenik kupiła. ..
:-*





Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
A ja mam juz tydzien spoznienia.. ostatnio 2 dni bylo opuznienia.. nie wiem co sie dzieje.








dzieki!
ok 18 znow wysoka byla i o 1.30 w nocy znow.. z rana juz sie nagrzewala tez.. albo 3dniowka albo od zebow






Ja polecam focusa mielismy w kombi i pol domu tam szlo wpakowac jadac nad morze do tego u nas bezawaryjny byl, wymienialismy na bierzaco to co w kazdym trzeba. Teraz mamy tourana i tez jestem zadowolona ale to juz krowa duza jest.



Bry.
My po zakonczeniu roku. Mlody znow z wyroznieniem zdal i od dyrki odbieral nagrode uroslam z dumy z 5cm
Schudlas ostatnio, do tego 5cm urosłas. Laska
Oby gorączka spadła!
Gratulacje. Syn na medal
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:16   #3600
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
A ja mam juz tydzien spoznienia.. ostatnio 2 dni bylo opuznienia.. nie wiem co sie dzieje.








dzieki!
ok 18 znow wysoka byla i o 1.30 w nocy znow.. z rana juz sie nagrzewala tez.. albo 3dniowka albo od zebow






Ja polecam focusa mielismy w kombi i pol domu tam szlo wpakowac jadac nad morze do tego u nas bezawaryjny byl, wymienialismy na bierzaco to co w kazdym trzeba. Teraz mamy tourana i tez jestem zadowolona ale to juz krowa duza jest.



Bry.
My po zakonczeniu roku. Mlody znow z wyroznieniem zdal i od dyrki odbieral nagrode uroslam z dumy z 5cm
Tu z kolei Focusa odradzają ech juz nic nie wiem...
Brawo ale synek zdolniacha! I zdrówka również dla Tyski!

U nas drzemka leci ja pije mrożona kawę i lody smietankowe do tego - żyć nie umierać
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.