Wakacyjne Mamy 2012 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 21:34   #3241
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
urok urokiem ale dziecko się męczy

dziękuje w imieniu synka teraz trenuje piłkę nożną, w tym nie jest już tak uzdolniony ale mniej obciąża kolana i dużo bardziej go to wciągnęło
Zgadza się ale pocieszające, że to nic złego - chłopak po prostu rośnie. Chociaż doskonale rozumiem jakie to uczucie.
Ale dobrze, że znalazł inną pasję. To się liczy A może rośnie Ci drugi Luis Figo w domu? Tego nigdy nie wiadomo
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:37   #3242
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Soleilka wiem że wit k daje się do skończonego 3 mc.

Wiktoria, ja na 500zł musiałam pracować pół miesiąca
My dajemy 150zł. Za ślub dałam 400zł + 100zł dla kościelnego. A ślub mieliśmy 25. Grudnia.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:45   #3243
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Soleilka wiem że wit k daje się do skończonego 3 mc.

Wiktoria, ja na 500zł musiałam pracować pół miesiąca
My dajemy 150zł. Za ślub dałam 400zł + 100zł dla kościelnego. A ślub mieliśmy 25. Grudnia.
I taki przelicznik mi mówi, że jednak 100-150 zł to dość

Dziewczynki, idę spać Młody mi śpi od 20.15 i ja chyba też powinnam udać się w objęcia Morfeusza
Będę trzymać za nierozpakowane - czas na porodówkę bo jutro już 31 sierpnia
Życzę dobrej nocy i do przeczytania rano
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:53   #3244
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Moje dziecię to dzisiaj istny aniołek. Mam nadzieję, że zostanie jej tak do poniedziałku. Na weekend jedziemy do mojej siostry, a ona mieszka w kawalerce. Mówiłam, że przyjedziemy innym razem, ale siostra nie chciała o tym słyszeć. Ona chce Amelkę
Tak więc wrócę tutaj po weekendzie.
Trzymajcie się cieplutko
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:52   #3245
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Idę pierwszy raz SAMA kąpać małą. Boję się
U nas pierwszy raz kąpał tż, drugi ja, ale przy nim, a wszystkie kolejne kąpiele to już moja działka. Mamy foczkę, więc mała czasem siedzi jak w fotelu i rozkłada sobie rączki na boki. Śmiesznie to wygląda. Jak zaczyna się zsuwać, to po mince widzę, że się boi.


Agunia, Houserka - dziś widzę wysypkę nawet w uszku, a faktycznie posmarowałam je ostatnio oliwką Hipp. Resztę ciałka też nią smaruję i jest dobrze. Na główkę przedwczoraj kupiłam emulsję Emolium - może pomoże.
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Patryś nie chce pić wody . Wypluwa ją, a mleko pije chętnie. Kupiłam herbatkę ale też nie chce jej pić, próbowałam wody z glukozą-też nie chce pić. Więc czy powinnam dopajać go na siłe??

(Jeśli tak,to w jaki sposób to robić? ). Nie wiem co mu strzeliło do głowy
Przy karmieniu wyłącznie mm chyba powinnaś dopajać. Róża niechętnie pije wodę o tempraturze pokojowej, a 40 stopni (czyli tyle co mleko) nawet chętnie.
Jak bezpośrednio po herbatce (Hipp, czyli z glukozą) dałam jej samą wodę, to się krzywiła, jakbym jej dała sok z cytryny.
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Wiecie, znalazłam sposób na nasze odparzenia tyłeczka... Pampersy
U nas po testowaniu BeabyDream były "tylko" zaczerwienienia. Gdybym używała ich non stop, to skończyłoby się odparzeniem. Chcę przetestować Dadę, ale nim tż dotarł do Biedronki, to chyba promocja się skończyła. Za to zdążył mnie zawieźć do Natury, więc mam 3 paczki Pampersów.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ogłaszam sukces, Jąs pierwszy raz sam zasnął, bez lelania


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny a mnie bolą bardzo kolana, czy któas tak ma, nie wiem co za cholerstwo, czasem ciekzo mi po schodach juz wejsc
Myślę, że to problem z mazią w stawie. Teraz do galaretek chyba już nie dodają żelatyny, więc powinnaś brać coś z apteki. Najlepiej pogadaj z internistą lub z ortopedą, chociaż do tego drugiego potrzebne jest skierowanie.

Może siadają Ci stawy od noszenia Jasia?

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Co do prasowania, to prasuję ubranka, które są pogniecione. Aaa i czasem piore już w "dorosłym" proszku.
Ja ubranka tylko w Loveli, a swoją pościel w "dorosłym" Persilu Sensitive. Na początku oddzielałam Różę od pościeli pieluszką tetrową, ale teraz nie widzę takiej potrzeby.
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
kurcze teraz ci nie napisze bo jestem podpięta do dziecka ale kupiłam je bez recepty, zapytałam farmaceutę o wapn przy kp, powiedział ze to najczęściej mamy kupuja, niebieska tabletka, maz sie ze mnie śmieje
Tż zawsze podejrzliwie patrzył na Aleve.
Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
u mnie dziś nieustanny koncert... mały zasypia tylko na rękach a odkładany do łóżeczka budzi sie z rykiem...
Wytrwałości życzę.
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ogłaszam sukces, Jąs pierwszy raz sam zasnął, bez lelania
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 23:16   #3246
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Witam mamuski,
u mnie nadal nic, bylam na ktg i mialam tylko dwa skurcze przez 40 minut ktg Dziecko mi szaleje w brzuchu , chyba urodze sportowca.
Lekarz kazal przyjsc w poniedzialek to beda wywolywac no chyba ze jutrzejsza pelnia przyspieszy akcje A moj maz siedzi w jacuzzi w ogrodzie a ja mu tylko zazdroszcze.........
Nie martw się. U mnie odczuwalne skurcze zaczęły się dopiero jakiś czas po odejściu wód.
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ja też jedną
u nas jest IIa na lewym i na prawym też
zalecił tylko ćwiczenia - rowerek, nózki do brzuszka, 2min pare razy dziennie. kładzenie na brzuszku..
my nosimy Mała w Manduce, tam jest pozycja żaby
Linka - jak Martynka układa nóżki? Róża za pierwszym razem miała jak żabka pod nosidełkiem, a przy kolejnych wciskała pod pas biodrowy, więc w sumie ją podtrzymywałam. Dzisiaj już miała na zewnątrz, ale też ją podtrzymywałam, więc oczywiście bolał mnie kręgosłup.
I ile waży?
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ja nie prasuję
nic się nie dzieje
a co właściwie mogłoby się dziać?
Zagniecenia mogą powodować dyskomfort.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 05:15   #3247
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Hej dziewczynki Ja od rana na nogach, a w zasadzie powinnam powiedzieć na wizażu
O 5 moja mała się przebudziła, nakarmiłam ją, odciągnęłam mleko i zaraz będziemy ogarniać się przed wyjazdem. Jakoś strasznie dużo rzeczy mamy
Miłego weekendu
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 06:23   #3248
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

hejo nocka piekna. Spala os 22 do 3.30 pozniej do 6.15
Kupy nadal brak przed snem musiałam dokarmic mm....... Za duz wrazen wczoraj dla małej chyba.... cały dzien poza domem.......

mam pytanie, jak dokarmiam mm to wit K nie podaje nie? Tylko Wit D???
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!

Edytowane przez prince_polo
Czas edycji: 2012-08-31 o 06:46
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:27   #3249
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Asia
daj mu tę wodę bezpośrednio po spacerze - w momencie gdy będzie głodny i spragniony. Wtedy jest szansa ze nie pogardzi niczym!

Idę pierwszy raz SAMA kąpać małą. Boję się
Spróbuje
I jak kąpiel??

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
Asiu, a czemu chcesz dopajać Patryczka?
ja muszę mojej małej podawać glukozę, ponoć to jest element terapii przy żółtaczce
butli też nie chce, ale na szczęście łyżeczką daje radę, tyle, że to trwa
Ja karmie mm , i mówią że jeśli dopaja się wodą to łatwiej jest zrobić kupe

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość

Róża niechętnie pije wodę o tempraturze pokojowej, a 40 stopni (czyli tyle co mleko) nawet chętnie.
Jak bezpośrednio po herbatce (Hipp, czyli z glukozą) dałam jej samą wodę, to się krzywiła, jakbym jej dała sok z cytryny.

Ja mu zawsze dawałam wode o tem. pokojowej i pił . Spróbuje ją podgrzać




------------

Mamy katar, i ja i Patryś Co robić?? Czy wizyta u pediatry jest konieczna? (Dzwoniłam do przychodni ,to powiedzieli że jeśli dziecko nie ma gorączki to nie przychodzić,bo dzisiaj same dzieci chore są, a u takiego maluszka zostaje tylko płukanie noska wodą morską i wyciąganie wydzieliny) . Czy faktycznie tak jest?? Czy może lepiej nalegać na wizyte,albo osobiście pojechać? Katar ma mokry,wydobywa się wodnista wydzielina,ale tylko jak wyciągam fridą.Bo jak nie to nic nie leci,tylko słychać,że cięzko się mu oddycha.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Kamilka - tak tylko wit. D

U nas Patryś poszedł spać o 22,pobudka była o 1:30, później obudził się o 3 ale nie chciał jeść(leżeć u siebie w łóżeczku też nie ).Jak wzięłam go do nas to spał do 7
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2012-08-31 o 07:28
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:33   #3250
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kamilka - tak tylko wit. D

U nas Patryś poszedł spać o 22,pobudka była o 1:30, później obudził się o 3 ale nie chciał jeść(leżeć u siebie w łóżeczku też nie ).Jak wzięłam go do nas to spał do 7
a jak codziennie niwe dokarmiam to tez tyllko d??
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:38   #3251
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Super



Jak spojrzał na koperty od gości przypomniał sobie wówczas o pieniądzach dla księdza







Super,że po wizycie OK



Ja niestety się nie znam




Prasowałam -póki Patrysia nie było na świecie



Patryś nie chce pić wody . Wypluwa ją, a mleko pije chętnie. Kupiłam herbatkę ale też nie chce jej pić, próbowałam wody z glukozą-też nie chce pić. Więc czy powinnam dopajać go na siłe??

(Jeśli tak,to w jaki sposób to robić? ). Nie wiem co mu strzeliło do głowy
Nadia pije wodę z glukozę tylko jak jest bardzo gorąco wtedy potrai wypic ze 100 ml , ale teraz jak jest chłodniej to ze 30 ml, a czasami w ogóle. Skoro nie chce pic wydaje mi się , ze nie ma sensu go zmuszać , najważniejsze, że ma smaka na mleczko.
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 07:41   #3252
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a jak codziennie niwe dokarmiam to tez tyllko d??
Kamilka tutaj znalazłam coś takiego :

"Mi pediatra kazała w taki sposób- jeżeli dziecko wypije mm ok 250 ml dziennie i reszte pierś wtedy tylko wit D,a jeżeli mniej niż 250 ml wtedy podać K i D . "

http://40tygodni.pl/Category/022/2,4...zy-samo-D.html

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Nadia pije wodę z glukozę tylko jak jest bardzo gorąco wtedy potrai wypic ze 100 ml , ale teraz jak jest chłodniej to ze 30 ml, a czasami w ogóle. Skoro nie chce pic wydaje mi się , ze nie ma sensu go zmuszać , najważniejsze, że ma smaka na mleczko.
O ,czyli nie mam się co martwić. Oj tak smaka na mleczko ma ,problemów z kupą też nie mamy .
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:52   #3253
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Kamilka tutaj znalazłam coś takiego :

"Mi pediatra kazała w taki sposób- jeżeli dziecko wypije mm ok 250 ml dziennie i reszte pierś wtedy tylko wit D,a jeżeli mniej niż 250 ml wtedy podać K i D . "

http://40tygodni.pl/Category/022/2,4...zy-samo-D.html



O ,czyli nie mam się co martwić. Oj tak smaka na mleczko ma ,problemów z kupą też nie mamy .
hm czyli moja 2 dni nie jadla mm a wczoraj tylko 70 ml wiec owinnam dac. A niedawałam wcale K. Wiec bede wieczorem dawac witaminki wtedy bede wiedziala ile wupila butli i czy w ogole. JAk cos podam KiD

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

moja za to herbate lubi bardzo
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:53   #3254
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

I Kamilka myślę,że to najlepsze rozwiązanie. Wieczorem podliczysz ile razy było mm ( o ile będzie) i tak jak piszesz zobaczysz,czy trzeba dać K czy nie.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:59   #3255
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej
Byliśmy popołudniu na spacerze z Fabim i psem :P Fabi oczywiście się rozdarł bo głodny, ale butli nie chciał Musiałam cyca wyciągać... Teraz nakarmiony i wykąpany śpi. Od 19 go przetrzymałam, bo już śpiący był

Kasik paczka doszła, dziękuję

Idę Was nadrobić
Smacznego dla Fabianka

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
o jaaa ładny klocek Kolejna, która chyba smalcem karmi Będzie chłop jak się patrzy!



obrażalska po mamusi
a tak na serio, to po prostu zrobiła się już baaaaardzo ciekawska, już bardzo dużo widzi i uwielbia rozglądać się po mieszkaniu czy też patrzeć w lustro. I nie da się stać w jednym miejscu, trzeba chodzić i koniec.



moja w chuście też się zaczęła denerwować, bo głowa jest za bardzo przylepiona do mnie i za mało widzi



dzięki



ile? jak dla mnie to też za dużo, tyle za ślub dałam, z osobną mszą i przystrojeniem



to jeszcze sprawdź mu buty, czy nie ma za bardzo wytartej wyściółki/podeszwy. Bo to też może być przyczyną bólu kolan (tak było u mojego męża, też miał komplet badań porobionych, ortopeda nic nie wymyślił, a dopiero później skojarzyliśmy pewne fakty - męża kolano przestało boleć na wiosnę, czyli jak przestał chodzić w butach zimowych z mocno wytartą podeszwą)



oj tak, też to zauważyłam, że jak ten pampers obsikany to śmierdzi cholernie...
Agunia mam to samo mała kocha być na rączkach i oglądać mieszkania , uwielbia dwa obrazy i ciągle na nie patrzy i się do niech też uśmiecha.

My używamy pampersy Dada i jak mała dużo nasika to też śmierdzą .

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hejo nocka piekna. Spala os 22 do 3.30 pozniej do 6.15
Kupy nadal brak przed snem musiałam dokarmic mm....... Za duz wrazen wczoraj dla małej chyba.... cały dzien poza domem.......

mam pytanie, jak dokarmiam mm to wit K nie podaje nie? Tylko Wit D???
Tak na mm lub karmieniu mieszanym tylko witaminę d , chyba stosuje się ją do końca 3 miesiąca ( chociaż tu są opinie podzielone, muszę zapytać przy okazji o to pediatrę )

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Kamilka tutaj znalazłam coś takiego :

"Mi pediatra kazała w taki sposób- jeżeli dziecko wypije mm ok 250 ml dziennie i reszte pierś wtedy tylko wit D,a jeżeli mniej niż 250 ml wtedy podać K i D . "

http://40tygodni.pl/Category/022/2,4...zy-samo-D.html



O ,czyli nie mam się co martwić. Oj tak smaka na mleczko ma ,problemów z kupą też nie mamy .
Wiesz spróbuj chociaż troszkę jej podawać , ale jak ewidentnie nie będzie chciała nei zmuszaj. Ja często daję małej wodę z glukozą jak leży sobei w leżaczku wtedy trochę zawsze pociągnie.


Dziewczyny czy Wasze dzieci tez tak często jedzą , mała jest głodna najczęściej co 2 godziny , ale rzadko wypija naraz dużą porcję ( chociaż z tym róznie) , a karmienie trwa dobre pół godziny. Macie jakiś sposób mamy butelkowe, aby trwało to krócej Nadia często przysypia przy karmieniu i ją wybudzam dotykając( później odłożona nie bardzo chce spać )

Dziewczyny termin u laryngologa o którym pisałam WAm wcześniej gdzie chę przebadać uszka jest na 4 października , strasznie długo

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2012-08-31 o 08:01
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:04   #3256
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość


Dziewczyny czy Wasze dzieci tez tak często jedzą , mała jest głodna najczęściej co 2 godziny , ale rzadko wypija naraz dużą porcję ( chociaż z tym róznie) , a karmienie trwa dobre pół godziny. Macie jakiś sposób mamy butelkowe, aby trwało to krócej Nadia często przysypia przy karmieniu i ją wybudzam dotykając( później odłożona nie bardzo chce spać )

Dziewczyny termin u laryngologa o którym pisałam WAm wcześniej gdzie chę przebadać uszka jest na 4 października , strasznie długo
U nas karmienie jest co 2-3 godziny.Ale tak jak pisałam pare postów wcześniej ,od chwili szczepienia Patryś całkowicie zmienił sobie ilość i czas posiłków .Potrafi jeść co godzine do 1,5 . I to na raz porcje nawet 130 ml .Karmienie trwa długo . . . oj długo nawet 40 minut Bo On pije,później odpoczywa,dalej pije itd.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

To sobie poczekacie na wizyte
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:11   #3257
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
I Kamilka myślę,że to najlepsze rozwiązanie. Wieczorem podliczysz ile razy było mm ( o ile będzie) i tak jak piszesz zobaczysz,czy trzeba dać K czy nie.


tz odswierza łazienke wrazie gdyby doszlo do zamiany mieszkania Nie remontuje ale odswierza
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:13   #3258
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Kamilka, zawsze lepiej będzie wyglądała
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:18   #3259
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Witam się z kawką i bułeczką maślaną
U nas też noc spokojna, ale to standard, ciekawe jaki będzie dzień

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Mamy katar, i ja i Patryś Co robić?? Czy wizyta u pediatry jest konieczna? (Dzwoniłam do przychodni ,to powiedzieli że jeśli dziecko nie ma gorączki to nie przychodzić,bo dzisiaj same dzieci chore są, a u takiego maluszka zostaje tylko płukanie noska wodą morską i wyciąganie wydzieliny) . Czy faktycznie tak jest?? Czy może lepiej nalegać na wizyte,albo osobiście pojechać? Katar ma mokry,wydobywa się wodnista wydzielina,ale tylko jak wyciągam fridą.Bo jak nie to nic nie leci,tylko słychać,że cięzko się mu oddycha.

jeśli nie ma gorączki, to dokładnie tak jak Ci powiedzieli w przychodni. Na sam katar oni nic więcej nie poradzą, trzeba przeczekać po prostu

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość

Dziewczyny termin u laryngologa o którym pisałam WAm wcześniej gdzie chę przebadać uszka jest na 4 października , strasznie długo
oj faktycznie długo
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 08:19   #3260
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Myślę, że to problem z mazią w stawie. Teraz do galaretek chyba już nie dodają żelatyny, więc powinnaś brać coś z apteki. Najlepiej pogadaj z internistą lub z ortopedą, chociaż do tego drugiego potrzebne jest skierowanie.

Może siadają Ci stawy od noszenia Jasia?
ech całkiem mozliwe co piszesz, niedługo zrobimy kontrole bioderek Jasia to może spytam ortopedę na wizycie, oby tylko nie skasował podwójnie
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a jak codziennie niwe dokarmiam to tez tyllko d??
mi polozna mowila ze jak sie dokarmia tak malusio tylko to K+D 1 dzien a na drugi samo D
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:29   #3261
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Witam się z kawką i bułeczką maślaną
U nas też noc spokojna, ale to standard, ciekawe jaki będzie dzień



jeśli nie ma gorączki, to dokładnie tak jak Ci powiedzieli w przychodni. Na sam katar oni nic więcej nie poradzą, trzeba przeczekać po prostu

Bułeczki maślane


Nie ma gorączki - na szczęście. Tylko tą wodnistą wydzieline(ale tylko jak stosuje fride).A na spacerek możemy iść,czy lepiej sobie darować?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:32   #3262
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

powiedzcie mi czy Wasze pociechy tez maja czesto czkawke? moje dziecie ma prawie po kazdym karmieniu
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:33   #3263
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Bułeczki maślane


Nie ma gorączki - na szczęście. Tylko tą wodnistą wydzieline(ale tylko jak stosuje fride).A na spacerek możemy iść,czy lepiej sobie darować?
wiesz co, jak z noska nie leci to ja bym poszła, dzisiaj cieplutko.
Moja też ma czasem taką wodnistą wydzielinę przy odciąganiu, ale to sporadycznie tylko i się tym nie przejmuje

Natee moja swego czasu miała przynajmniej raz dziennie, teraz rzadziej, ale nigdy niemal przy każdym karmieniu. Karmisz butlą czy piersią?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:37   #3264
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Witam się z kawką i bułeczką maślaną
U nas też noc spokojna, ale to standard, ciekawe jaki będzie dzień



jeśli nie ma gorączki, to dokładnie tak jak Ci powiedzieli w przychodni. Na sam katar oni nic więcej nie poradzą, trzeba przeczekać po prostu



oj faktycznie długo
I to wizyta prywatna , a 24 września kolejne podejście do badania przesiewowego w szpitalu ? Z tych nerwów już ważę mniej niż przed ciążą . Liczę i wierzę w to mocno , że będzie ok. Słyszała któraś z Was o takim problemie , że badania przesiewowe słuchu nie wychodziło i jak to się zakończyło ?????/
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:41   #3265
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
I to wizyta prywatna , a 24 września kolejne podejście do badania przesiewowego w szpitalu ? Z tych nerwów już ważę mniej niż przed ciążą . Liczę i wierzę w to mocno , że będzie ok. Słyszała któraś z Was o takim problemie , że badania przesiewowe słuchu nie wychodziło i jak to się zakończyło ?????/
o rany, prywatnie takie terminy? Szok! Próbowałaś szukać jeszcze gdzie indziej?
Nas też czeka powtórka badania przesiewowego słuchu, ale tylko dlatego, że Luśka leżała ponad 7 dni na intensywnej terapii i takie są zalecenia, żeby powtórzyć. Nie słyszałam o takim problemie o którym piszesz, więc nie pomogę Póki co jednak postaraj nie martwić się na zapas, dla niuni, ona wyczuwa Twoje stresy
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:42   #3266
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

agunia karmie butelka a problem z czkawkami mamy od pierwszego dnia. pytalam poloznej i sie smiala z tego i nie kazala sie martwic. mnie to jednak troche niepokoi...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:43   #3267
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy Wasze pociechy tez maja czesto czkawke? moje dziecie ma prawie po kazdym karmieniu
U Patrysia czkawka jest raz dziennie .

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
I to wizyta prywatna , a 24 września kolejne podejście do badania przesiewowego w szpitalu ? Z tych nerwów już ważę mniej niż przed ciążą . Liczę i wierzę w to mocno , że będzie ok. Słyszała któraś z Was o takim problemie , że badania przesiewowe słuchu nie wychodziło i jak to się zakończyło ?????/
Prywatnie i taki okres oczekiwania??

Niestety , ja nie słyszałam o problemie związanym z badaniem przesiewowym


Agunia , to dzisiaj chyba z nim wyjde. Świeże powietrze dobrze mu zrobi, mam taką nadzieję
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:44   #3268
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
agunia karmie butelka a problem z czkawkami mamy od pierwszego dnia. pytalam poloznej i sie smiala z tego i nie kazala sie martwic. mnie to jednak troche niepokoi...
moj ma 2-3 czkawki dziennie, dosc długie i wkurzające, zauwazam ze pojawiają sie gdy mu się lekko uleje, moz emusisz dluzej go trzmac na odbicie?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:47   #3269
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
agunia karmie butelka a problem z czkawkami mamy od pierwszego dnia. pytalam poloznej i sie smiala z tego i nie kazala sie martwic. mnie to jednak troche niepokoi...
no to jak położna mówi, że wszystko ok, to co się martwisz na zapas? U takich maluchów czkawka to coś normalnego, a jak karmisz butlą, to pewnie łyka więcej powietrza niż przy piersi i stąd częstsze czkawki. A jak Cię to niepokoi bardzo, to spróbuj wymienić butelkę na antykolkową (chyba, że już takiej używasz), żeby maluch łykał mniej powietrza, może to coś da

https://mamotoja.pl/niemowle_noworod...ykul,4062.html
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 08:58   #3270
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

phdwo u nas tez jak uleje, ale juz staram sie go dlugo trzymac
agunia mamy butelke antykolkowa z odpowietrznikiem, zeby nie lykal powietrza. ehh moze z czasem mu przejdzie.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.