Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 08:58   #1
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27

Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?


Czesc dziewczyny

Spotkałam sie z fotografem ,którego zdjecia juz od dłuzszego czasu mi sie podobały( http://www.darekstawski.com/) Bardzo namawiał mnie na to,aby do zdjęć umalowała mnie wizażystka,z która na stałe pracuje. Początkowo zdziwiło mnie to,ze tak nalega. Wytłumaczył mi jednak,jak bardzo dobra współpraca między fotografem a wizażystka wpływa na jakość zdjęć. Rzeczywiscie,fotki sa piekne a dziewczyny wygladaja na nich rewelacyjnie. Postanowiłam mu zaufać i umówiłam sie z polecaną przez niego pania od make-up. I nie mogłam uwierzyc,ze moge tak wygladac! Makijaz niby nie był mocny,ale wygladałam inaczej niz zwykle. Nie mogłam oderwac wzroku od lustra.Chyba po raz pierwszy podobałam sie sobie po tym probnym makijażu.Miałam takie "otwarte" oko (na co dzień mam małe oczy) Teraz juz wiem,dlaczego ten facet mówił,ze tak poleca swoją panią Ewę. Jestem przekonana,ze tez bede tak ślicznie wyglądac na zdjęciach jak inne dziewczyny ,które fotografował.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 09:49   #2
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

rzeczywiście śliczne te zdjęcia, a co do makijażu zrobionego przez wizażystkę, to najważniejsze, żebyś Ty się z nim dobrze czuła. Skoro czułaś się dobrze w próbnym to na pewno tak samo będzie i w dniu ślubu, a dzięki temu masz jeden problem z głowy - nie musisz już szukać nikogo, kto mógłby Cię umalować a w dodatku mógłby to źle zrobić.

Pozdrawiam
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:34   #3
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

a czy ta makijażystka gdzies pracuje w jakimś salonie?? moze masz jakis namiar na nia??
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:49   #4
lamelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

mi osobiscie zdjecia sie srednio podobaja, wiekszosci sa takie sztampowe i brak w nich naturalnosci
a i ceny nie zachecaja, prawie 1500zl za slub + plener to sporo a w dodatku trzeba zaplacic 50% ceny jako zaliczke nawet jesli slub ma byc za rok
moim zdaniem przesada
lamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:29   #5
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

lamelka może i drogo ale jak dla mnie - profesjonalnie
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:44   #6
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

1500 zł za cały pakiet plener plus reportaż to drogo? Przeciez to sa srednie ceny w Warszawie.Lamelka wex pod uwage ,ze nie jest to jakiś niereformowalny fotograf z zakładu fotograficznego,który zrobi Cie na tle jelonków i wiezyczek.Obejrzalam jego fotki "na zywo" i kazda para wyglada jak z żurnala.Nawet moich znajomych ze szkoły tez fotografował,o czym nie wiedziałam. O mało nie spadłam z krzesła,jak zobaczyłam Irenę,która nigdy nie była pieknoscią a na jego zdjeciach wygladała jak modelka.Chłopak naprawde ma niesamowity talent.Wole zapłacic i miec pewnosc,ze nie bede sie wstydziła swoich fotek slubnych

Mimi,pani Ewa,która mnie malowała pracuje własnie z tym fotografem a na co dzień w TVP .Nie maluje w salonie.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:48   #7
lamelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Tego fotografa znam z forum gimbla i nie zrobil na mnie dobrego wrażenia. Jego wypowiedzi na forum mowia raczej o nim zupelnie cos innego niz Ty. Wciaz narzekal tam na rozne pary, że nie potrafia wspolpracowac, ze chcialyby bardziej szalone zdjecia, ze nie potrafia mu powiedziec czego dokladnie oczekuja. Ja osobiscie wolalbym nie miec takiego fotografa, pomijajac juz cene i moim zdaniem nieciekawe zdjecia (niewiele tam zdjec rozni sie jedne od drugiego, bardzo podobne pozy), ale to rzecz gustu.
bardziej mi sie podobaja zdjęcia tutaj:
http://www.moment.com.pl/
http://www.iwonadziuk.com/
http://www.kalina-studio.com/index.php

a te sa po prostu the best, no ale to juz inna liga
http://www.davidbeckstead.com/
lamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 09:02   #8
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Przesadzasz Lamelka. Własnie on robi najlepsze zdjecia,jakie widziałam wśród proponowanych fotografów,którzy maja swoje strony w Necie. Na pewno nie mozna o nich powiedziec,ze sa to nieciekawe fotki Raczej odwrotnie! Sa naturalne.
Podczas spotkania opowiadał,ze czasami jest cięzko na sesji,ze ludzie sa spieci i zdenerwowani i czasami bardzo długo trwaja zdjecia. Śmiał sie,ze ludzie przychodza do niego i mówia,ze chca miec "naturalne zdjecia" ale na sesji nie sa wcale naturalni tylko sztywni . Mam nadzieje,ze ja nie bede takim trudnym przypadkiem. Na szczescie,mamy sesje innego dnia ,wiec można bedzie poszaleć No i cieszę sie,ze bedę na sesji w dobrych rękach wizażystki Zawsze o tym marzyłam,aby choc raz przezyc taka przygode i aby zajmowali sie mna jak modelka na zdjeciach
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 08:53   #9
lamelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez koko-szanel
Przesadzasz Lamelka. Własnie on robi najlepsze zdjecia,jakie widziałam wśród proponowanych fotografów,którzy maja swoje strony w Necie. Na pewno nie mozna o nich powiedziec,ze sa to nieciekawe fotki Raczej odwrotnie! Sa naturalne.
Podczas spotkania opowiadał,ze czasami jest cięzko na sesji,ze ludzie sa spieci i zdenerwowani i czasami bardzo długo trwaja zdjecia. Śmiał sie,ze ludzie przychodza do niego i mówia,ze chca miec "naturalne zdjecia" ale na sesji nie sa wcale naturalni tylko sztywni . Mam nadzieje,ze ja nie bede takim trudnym przypadkiem. Na szczescie,mamy sesje innego dnia ,wiec można bedzie poszaleć No i cieszę sie,ze bedę na sesji w dobrych rękach wizażystki Zawsze o tym marzyłam,aby choc raz przezyc taka przygode i aby zajmowali sie mna jak modelka na zdjeciach
To fotograf powinien zadbac by mlodzi sie rozluznili podczas zdjec a nie smiac sie z nich, ze są spieci. Wlasnie to mnie odrzuca w tym fotografie, ze ma pretensje do mlodych o sprawy o ktore sam powinien zadbac.
Jesli chcecie poszalec to tez nie z tym fotografem, bo z jego wypowiedzi wynika raczej ze nie lubi takich zdjec i nie robil takich
http://www.gimbla.pl/forum/pokoje/viewtopic.php?t=29789
Jesli dla Ciebie jego zdjecia sa najlepsze to w porzadku, dla mnie co innego jest wyznacznikiem dobrych zdjec slubnych
Jak juz bedziesz po zdjeciach u niego podeslij na forum kilka zdjec
lamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:01   #10
annabielawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Ja współpracuję z fotografem, jako makijażystka www.xys.kart.pl. To, że my się dobrze rozumiemy, to o niczym nie świadczy. Makijaż musi podobać się Tobie a nie fotografowi. My oboje staramy się przede wszystkim, aby klient był zadowolony i dlatego podczas plenerów a także w studiu cały czas jestem przy sesji. wtedy na bieżąco mogę dbać o wygląd modeli.
annabielawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 19:43   #11
aniazz
Raczkowanie
 
Avatar aniazz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Szczerze.. zgadzam się z Tobą (z Lamelką


znaczy się) Pozdrawiam.

Gust - rzecz ludzka.

Edytowane przez aniazz
Czas edycji: 2005-09-21 o 19:45 Powód: dopisek
aniazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 17:14   #12
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

[QUOTE=lamelka]Tego fotografa znam z forum gimbla i nie zrobil na mnie dobrego wrażenia. Jego wypowiedzi na forum mowia raczej o nim zupelnie cos innego niz Ty. Wciaz narzekal tam na rozne pary, że nie potrafia wspolpracowac, ze chcialyby bardziej szalone zdjecia, ze nie potrafia mu powiedziec czego dokladnie oczekuja.

Poczytałam sobie niedawno wypowiedzi Darka na Gimbli i nie odniosłam wcale wrażenia,ze narzeka na pary.Opowiadał o tym,z czym sie spotyka w pracy ale raczej w formie fajnych rad dla młodych aby sesja była udana.Poza tym ciekawe jest to,ze pyta ,czego ludzie oczekuja po zdjeciach slubnych,bo przez to nie zamyka sie tylko we własnym przekonaniu co jest dobre.Jest tam tez watek o sesji innego dnia niz slub i akurat takze sie z tym zgadzam.Zreszta sama bede miała zdjecia juz po slubie. A to,ze współpracuje z wizazystką wydaje mi sie bardzo profesjonalne.W dodatku swietną,bo juz mnie malowała na próbnym i byłam bardzo zadowolona.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 22:17   #13
natalia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Thumbs down koko-szanel=darekstawski??? ;-D

dziewczyny, czy tylko ja odnoszę wrażenie że wypowiedzi koko-szanel są łudząco podobne do stylu pisania Pana Fotografa Stawskiego na innych forach ślubnych?? hahahhahha poprostu gośc podszywa się pod panne młodą i robi sobie po cichu reklamę :-(( takie wychwalanie wniebogłosy ....samego siebie jest dla mnie...żałosne? Kończ waśc wstydu sobie oszczędź!!
natalia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:09   #14
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Jeżeli inne dziewczyny wstawiaja tu zdjecia podajac swoich fotografów i dajac linki na ich strony ,to dlaczego ja nie moge sie pochwalic swoim wyborem? Jesli chodzi o reklame,to jak sobie weszłam na rozne portale,to akurat fotograf ,o ktorym pisalam ,ma wykupione reklamy na czolowych miejscach a one podobno slono kosztują...Nie musi wiec chyba kombinowac aby sie zareklamowac, bo go na to stac, po prostu.Widze,ze przez niektorych przemawia zadrosc.Zauważyłam to tez przy sukienkach i przy wizazystkach.Jak dziewczyna kogos poleci albo pochwali sie sukni,to tez jest krytykowana.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 11:14   #15
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Juz kiedys pisałam o tym, ze takie samo odnoszę wrażenie. Patrząc na fakt, że połowa postów koko-szanel dotyczy pana Stawskiego i jego wizażystki to ma swoją wymowę. Podobnie na forum gazety jest kilka nickow, w tym koko-szanel których wydaje się ze głownym zajeciem jest pisanie o panu Stawskim. Ale skoro to go bawi - trudno.
__________________
A krzesło łaski już czeka
I czuję jak głowa mi pęka
I tęsknię za tą chwilą
Gdy test na prawdę skończy się
Za oko oko, ząb za ząb
Nikt mi nie zajrzy w duszy głąb
Śmierć nie przeraża mnie...
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 09:25   #16
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez lamelka
Tego fotografa znam z forum gimbla i nie zrobil na mnie dobrego wrażenia. Jego wypowiedzi na forum mowia raczej o nim zupelnie cos innego niz Ty. Wciaz narzekal tam na rozne pary, że nie potrafia wspolpracowac, ze chcialyby bardziej szalone zdjecia, ze nie potrafia mu powiedziec czego dokladnie oczekuja. Ja osobiscie wolalbym nie miec takiego fotografa, pomijajac juz cene i moim zdaniem nieciekawe zdjecia (niewiele tam zdjec rozni sie jedne od drugiego, bardzo podobne pozy), ale to rzecz gustu.
bardziej mi sie podobaja zdjęcia tutaj:
http://www.moment.com.pl/
http://www.iwonadziuk.com/
http://www.kalina-studio.com/index.php

a te sa po prostu the best, no ale to juz inna liga
http://www.davidbeckstead.com/
Zdjęcia Davida Becksteada rewelacyjne!!!! Poprostu łzy wzruszenia poleciały z moich oczu (muzyka im w tym pomogła). On sfotografował uczucia, a nie poprostu ludzi. Przepiękne!!! Chciałabym takie zdjęcia ze swojego ślubu.
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:18   #17
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

nie, no dajcie juz spokoj z tym panem stawskim! od jakiegos czasu poszukuje fotografa na slub i w tym celu odwiedzam rozne fora - z taka nachalnoscia, jaka cechuje pana darka, nigdy sie nie spotkalam! na jakakolwiek strone nie wejde - wszedzie on! bez wzgledu na to, jak piekne zdjecia by robil, nigdy bym nie skorzystala z jego uslug! ta ciagla autopromocja doprowadzila do tego, ze mam alergie na tego pana...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:27   #18
majunia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez sylwia_g
Zdjęcia Davida Becksteada rewelacyjne!!!! Poprostu łzy wzruszenia poleciały z moich oczu (muzyka im w tym pomogła). On sfotografował uczucia, a nie poprostu ludzi. Przepiękne!!! Chciałabym takie zdjęcia ze swojego ślubu.

Ale piękne!! Właśnie marzą mi się takie zdjęcia nad morzem.
majunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 12:36   #19
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

dziewczyny, a spojrzcie jeszcze na te: http://www.tjweddings.com/
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 14:45   #20
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Szczerze mówiąc zdjęcia tego całedo p. Darka wcale nie rzucają mnie na kolana.
Za to baaardzo podobają mi się te, które podała Lamelka
http://www.moment.com.pl/

Oraz te, które podała papryczka
http://www.tjweddings.com/
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 14:10   #21
fotograf
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Duet:fotograf i wizażystka.Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez koko-szanel
Jestem przekonana,ze tez bede tak ślicznie wyglądac na zdjęciach jak inne dziewczyny ,które fotografował.
Słuszna decyzja. Pracuję na codzień z wizazystką i fryzjerką i to jest to...
Nie zaoszczędzi się kosztem efektu końcowego jakim jest fotografia.
fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.