ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 05:21   #61
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: rozdwajające końcówki

Cytat:
Napisane przez gaga
absolutnie mycie nie niszczy wlosy, ale nalezy uzywac wtedy lagonego szamponu myjacego, takiego do codziennej pielegnacji, radzilabym Ci tez kosmetykow do pielegnacji z profesjonalnj półki, oraz wcierac serum na koncowki, np Renee Blanche
Gaga czyli serum krystaliczne Renee zapobiega tez rozdwajaniu? Bo zwykle mam problem z koncówkami i podcinanie co kilka tygodni niewiele daje...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 14:33   #62
Sardynka17
Przyczajenie
 
Avatar Sardynka17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Cool Rozdwajające się końcówki :(

moim problemem są rozdwojone koncowki wlosow. Wlosy myję szamponem Nivea, pozniej nakladam na nie odzywke Pantene i tuz po umyciu glowy wsmarowuje we wlosy wode pokrzywowa (moje wlosy nieco sie przetluszczaja), wiec uwazam ze dosyc dobrze je pielęgnuję... dlaczego wiec koncowki sie rozdwajaja ??? podcinam wlosy co 4 miesiace, ale juz miesiac po wizycie u fryzjera na moim koncowkach pojawiaja sie biale kropki... są jakies domowe spodoby na rozdwojone koncowki ??? z gory dziekuje za pomoc
__________________
Sardyńcia
Sardynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 14:45   #63
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Rozdwajające się końcówki :(

Przeniosę Twój post na forum fryzjerskie, szybciej uzyskasz poradę. Poszukaj trochę przy pomocy wyszukiwarki, mam wrażenie że ten temat się już parę razy przewijał...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 14:48   #64
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Rozdwajające się końcówki :(

Widzę że jesteś nowa, więc radzę poradzę że taki wątek nadawałby się bardziej na forum z pytaniami do fryzjerki . Oprócz tego wpisz "rozdwojone końcówki" w wyszukiwarkę, napewno wyskoczy ci całą masa takich wątków.
To tyle tytułem małego pouczenia A jeśli chodzi o końcówki i domowe sposoby to dobrze może działać maseczka zrobiona z żółtka i olejku rycynowego, z tym że jeśli końcówki już są rozdwojone to raczje nie ma rady - trzeba je podciąć, a o zdrowe dbać i wcierać w nie np. sam olejek rycynowy przed myciem, wtedy nie będą się rozdwajać. Jeśli chodzi o fryzjera to może tu tkwić przyczyna, bo jeśli używa kiepskich nożyczek, to jakby "miażdży" włosy przy cięciu, i wtedy się rozdwajają. Myślę że już starczy mojego wywodu Pozdrawiam i witam nową wizażankę
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 17:04   #65
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Rozdwajające się końcówki :(

Jeśli masz długi włosy to rozdwajają się dlatego, że ocierają się o ubranie. Niektóre są bardziej na to podatne inne nie. Gdy zapuszczam włosy mam taki sam problem. Z domowych sposobów to polecam, tak jak poprzedniczka, olejek rycynowy.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:01   #66
Nutka88
Raczkowanie
 
Avatar Nutka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 152
GG do Nutka88 Send a message via Skype™ to Nutka88
Dot.: Rozdwajające się końcówki :(

Ja myśle, że Twoim problemem jest również to, że włoski podcinasz w zbyt długich odstępach czasu, bo co 4 miesiące! Ja bym Ci poleciła je podcinać co 4 tygodnie. W moim przypadku, odkąd zmieniłam okres czekania moich kudełków na obcięcie, ich stan znacznie się polepszył. Oczywiście używam też różnych odżywek, olejku rycynowego , od czasu do czasu olejku jojoba z Oriflame, maseczkę z jajka i oliwy z oliwek i wielu innych rzeczy, ale tak naprawdę bardzo polecam Ci częściej podcinać włoski Pozdroofka
__________________
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"
Paul Claudel
Nutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 13:26   #67
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Question Zniszczone końcówki.

Hej

Zauważyłam, że po powrocie znad morza mam zniszczone końcówki, porozdwajane i przesuszone, ale włosy przy czubku głowy przetłuszczają się jak zawsze.. Mam w domu dwie pary nożyczek fryzjerskich, nowych, kupionych w salonie i zamierzam sobie je sama podciąć. Stąd moje pytanie - jak je podcinać żeby nie zniszczyć włosów, czy są jakieś wskazówki którymi mam się kierować?? Jak wzmocnić włoski i spowodować żeby szybciej rosły?

Proszę o porady
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 14:02   #68
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zniszczone końcówki.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+ko%F1c%F3wki
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:11   #69
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Unhappy zniszczone końcówki!!

aaaaaaa!
zapuszczam wlosy i bardzo martiwe sie zbniszczonymi koncowkami (co prawda jeszcze ich nie mam,ale lepiej zapobiegac niz leczyc ) duzo czytalam o serum z Avonu na zniszczone końcówki? uzywala ktoras z Was? warto? a jesli tak to ile kosztuje?
a moze mozecie mi polecic jakiś inny kosmetyk który poradziłby sobie z niesfornymi końcówkami??

help
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:57   #70
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: zniszczone końcówki!!

owszem serum z avonu jest dobre ale nie "poskleja" zniszczonych i porozdwajanych koncowek, najlepszym rozwiazaniem bedzie najpierw podciecie zniszczonych końcówek, wiem ze zapuszczasz włosy, ale jak sie nie podetnie to one niszczą się jeszcze bardziej, a przecież 2-3 cm to nie jest duzo, no a potem jakies dobre serum na koncowki, dziewczyny polecaja to z Avonu i ja tez jestem z nigo zadowolona dlatego mysle ze mozesz sie na nie skusisc
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:23   #71
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: zniszczone końcówki!!

Moim zdaniem serum z avonu ma takie zalety jak: piekny zapach, nabłyszcza włosy. Jednak minusem jest to ze nie zapobiega rozdwajaniu. Niestety miałam chyba go z 3 razy i nie podołał.
Sproboj moze przed mysiem włosow nałozyc na koncowki odrobine olejku rycynowego, nastepnie go spłucz (zebys nie przeniosla na cale wlosy-mogla wygladac jak przetłyszczone )
Ja osobiscie tez mam problem z koncowkami,ale zrobilam tak: podcielam je, sa teraz ok, i za kazdym razem gdy myje wloski uzywam odzywki, z tym ze wiecej daje jej na koncowki. I jest super POzdrawiam
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 09:24   #72
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zniszczone końcówki!!

o fajnie ze wspomniano yutaj o serum z avonu bo wlasnie mam je zamiar kupic i nie wiedzialam czy warto tylko ze ja chyba nie mam az tak zniszczonych koncowek ale wole sie zaopatrzyc w taki specyfik zeby je wzmocnic bo przez to zapuszczanie nie bede ich czesto scinala
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:57   #73
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: zniszczone końcówki!!

moje wlasnie nie sa zniszczone, podcinalam wloski jakieś 3 tygodnie temu, wiec nie maja prawa
zapuszczam od tamtej pory i szukam czegos co sprawi że nie będą się rozdwajać zlepiac ich jeszcze chyba nie trzeba
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:02   #74
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zniszczone końcówki!!

Cytat:
Napisane przez noseknosek
moje wlasnie nie sa zniszczone, podcinalam wloski jakieś 3 tygodnie temu, wiec nie maja prawa
zapuszczam od tamtej pory i szukam czegos co sprawi że nie będą się rozdwajać zlepiac ich jeszcze chyba nie trzeba
no wiec noseknosek zalezy nam na tym samym i wydaje mi sie ze to serum z avonu bedzie do tego odpowiedznie. ja teraz bede jeszcze uzywac szamponu 2 w 1 z pantene i mam nadzieje ze bede miala piekne wloski
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:18   #75
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: zniszczone końcówki!!

Cytat:
Napisane przez noseknosek
moje wlasnie nie sa zniszczone, podcinalam wloski jakieś 3 tygodnie temu, wiec nie maja prawa
zapuszczam od tamtej pory i szukam czegos co sprawi że nie będą się rozdwajać zlepiac ich jeszcze chyba nie trzeba
Ja długo szukałam takiego kosmetyku jak Ty i w końcu znalazłam : fluid do końcówek bc bonacure Schwarzkopf Professional. Kosztuje około 36 zł za 75 ml, ale jest bardzo wydajny. Przy stosowaniu co drugi dzień (po każdym myciu) starczył mi na około 4 miesiące. A najważniejsze, że działa . Polecam więc z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:41   #76
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: zniszczone końcówki!!

a gdzie można kupić takie cudeńko?


u fryzjera????
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:47   #77
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: zniszczone końcówki!!

Ja pierwsze opakowanie kupiłam w sklepie fryzjerskim, a drugie u fryzjera, który pracuje na kosmetykach Schwarzkopf
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:00   #78
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zniszczone końcówki!!

Cytat:
Napisane przez Miramej
Ja pierwsze opakowanie kupiłam w sklepie fryzjerskim, a drugie u fryzjera, który pracuje na kosmetykach Schwarzkopf
A jaka on ma forme?? Fluid mi sie raczej kojarzy z kremowa konsystencja... Czy tez tak jak serum z Avonu jest w buteleczce z dozownikiem??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:12   #79
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: zniszczone końcówki!!

Jest w tubce. Ma konsystencję rzadkiego kremu, no właśnie fluidowatą . Bardzo dobrze się go stosuje, bo nie spływa z włosów, no jednym słowem taki w sam raz
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 11:20   #80
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: zniszczone końcówki!!

Ja polecam ten sklep
http://www.sklep-kosmetyki.pl/produc...8ae6d43251f261

Tez kupilam tam to serum (niedawno, wiec jeszcze nie wiem czy na mnie podziala )
I jeszcze dostalam fajne gratisy
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:31   #81
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zniszczone końcówki!!

Cytat:
Napisane przez livy
Ja polecam ten sklep
http://www.sklep-kosmetyki.pl/produc...8ae6d43251f261

Tez kupilam tam to serum (niedawno, wiec jeszcze nie wiem czy na mnie podziala )
I jeszcze dostalam fajne gratisy
A co to za gratisy??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:24   #82
axolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
zniszczone koncowki:(

po wizycie u fryzjera wszystko pieknie wygladalo;nastepnego dnia nie bylam w stanie ulozyc wlosow.Zdawalam sobie sprawe ze pasemka niszcza wlosy,ale nie przypuszczalam ze az tak bardzo...co powinnam zrobic azeby wlosy odzyskaly zdrowy wyglad i zeby koncowki wlosow nie byly tak postrzepione?
axolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:11   #83
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zniszczone koncowki:(

Cytat:
Napisane przez axolot
po wizycie u fryzjera wszystko pieknie wygladalo;nastepnego dnia nie bylam w stanie ulozyc wlosow.Zdawalam sobie sprawe ze pasemka niszcza wlosy,ale nie przypuszczalam ze az tak bardzo...co powinnam zrobic azeby wlosy odzyskaly zdrowy wyglad i zeby koncowki wlosow nie byly tak postrzepione?
slyszalam wiele pozytywnych opinii o serum avonu na zniszczone koncowki bede je mila jutro wiec bede mogla Ci cos wiecej o nim powiedziec
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:40   #84
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: zniszczone koncowki:(

Pasemka niszczą włosy okropnie-kiedys niestety zniszczyły i mojeInwestowałam we wszystko,bo denerwowały mnie te pióraWydaje mi sie,ze nie ma kosmetyku który nagle odbuduje ubytki w koncówkach...owszem serum z Avonu jest dobre-ale nie przeceniajmy jego możliwosci.Spróbuj go moze,jeśli jednak efekty beda marne to poprostu podetnij koncówki-tak zrobiłam jaNie zapomnij takze,ze teraz musisz zająć sie nie tylko koncówkami,ale całymi włosamiZainwestuj w jakies maski regeneracyjne- polecam gliss kura i garniera...a i na zniszczone końcówki dobra jest tez maska fitokreatyna Joanny kosztuje ok 5 zł .Ja zdobyłam sie na sposób nie nakładałam jej na całe włoski tylko na sam koniec po normalnej odzywce na końcówki,nie spłukiwałamPomogła mi Pozdrawiam!!!
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:47   #85
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: zniszczone koncowki:(

Obetnij końcówki, innej rady nie ma.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 18:52   #86
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Cool Po czym poznać, że ma się rozdwojone końcówki ??

Nie wiem w ogóle co to znaczy. Sorki, jeśli głupie pytanie - ale nie znam na nie odpowiedzi i w ogóle nie wiem jak wyglądają ROZDWOJONE końcówki...Nie wiem co to znaczy... ?? Proszę o wytłumaczenie i....nie bicie :P
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 18:58   #87
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Po czym poznać, że ma się rozdwojone końcówki ??

Cytat:
Napisane przez aniad61
Nie wiem w ogóle co to znaczy. Sorki, jeśli głupie pytanie - ale nie znam na nie odpowiedzi i w ogóle nie wiem jak wyglądają ROZDWOJONE końcówki...Nie wiem co to znaczy... ?? Proszę o wytłumaczenie i....nie bicie :P
yyy nie bede bila chociaz to pytanie wydaje mi sie bez sensu no rozdwojone znaczy ze jak ogladasz pojedynczy wos to przy koncu dzieli sie on na dwie czesci lub wiecej i przypomina taka miotelke lub widelki.Poza tym z daleka jak sie oglada rozdwojonego wlosa to na jego koncu widac taka biala kropke..
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:04   #88
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Po czym poznać, że ma się rozdwojone końcówki ??

Eee no to ja takich problemów {CHYBA} nie posiadam :P Sorki za to pytanko no ...męczyło mnie to od wieeelu dni czy tygodni...nie chce wyjsc na jakas przyglupawą :P pewnie i tak wyszłam, no ale OK Dziękuję LIMONKO Masz bardzo orzeźwiającego avatara :P Pozdrawiam Aaa...może kiedyś będę mieć rozdwojone włosy i wiem, że wtedy do fryzjera trzeba iść, żeby je podciąć - no nie ?? A jak zapobiegać ?
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:12   #89
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Po czym poznać, że ma się rozdwojone końcówki ??

Cytat:
Napisane przez aniad61
Eee no to ja takich problemów {CHYBA} nie posiadam :P Sorki za to pytanko no ...męczyło mnie to od wieeelu dni czy tygodni...nie chce wyjsc na jakas przyglupawą :P pewnie i tak wyszłam, no ale OK Dziękuję LIMONKO Masz bardzo orzeźwiającego avatara :P Pozdrawiam Aaa...może kiedyś będę mieć rozdwojone włosy i wiem, że wtedy do fryzjera trzeba iść, żeby je podciąć - no nie ?? A jak zapobiegać ?
hehe bardzo lubie swojego avatarka a co do zapobiegania to przede wszystkim dobrze pielegnowac wlosy czyli odzywiac,nie katowac prostownica i suszarka, czesto podcinac je u fryzjera,stosowac preparaty do zniszczonych koncowek np. avonu a jezeli juz sie dopusci do ich rozdwojenia to niestety zostaje juz tylko podciecie u fryzjera
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:19   #90
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Po czym poznać, że ma się rozdwojone końcówki ??

Aha dziękuję ślicznie To wszystko, co chciałam wiedzieć PA!
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 12:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.