Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 17:21   #1531
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie paletka Clinique Bez cła Sliczne są ! Nie bylam nigdy fanką peletek, ze względu na makabrycznie dobrane kolor... ale ta jest wyjątkowa W końcu naturalny beż i szary brąz Zamowilam drugą na zapas...(chomik sie wlancza)


Dopiero teraz sie przekonałam jakie to wygodne, wszystkie kolory w jednym pudełeczku


.... jesli zobaczycie na truskawie piątke Diora Earth Reflection dajcie prosze znac

AsikS Dziekuje Ci bardzo za pomoc przy mailach do truskawy Mam u Ciebie ogromny dług
Psycha, może reflektowałabys na moje piątki Diora Earth Refelection. Dostałam je tydzien temu i niestety one nie dla mnie -poprostu lepiej wygladam w szarościach a nie brązach

A tą paletkę Cliniqua to którą sobie kupiłaś?

Edit: Aaaa, juz widzę o która paletke chodziłoo
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:44   #1532
bubinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja też się nad tym zestawem zastanawiałam. Chyba też jest wersja do skóry tłustej...Też czekam na relację
Ja mam wersję Biothermu do cery normalnej i mieszanej (zielony), a cerę mieszaną. Żel do mycia twarzy bardzo przyjemny, ładnie się pieni, odświeża i chłodzi, tonik też niczego sobie, choć nie mam porównania np z wychwalanym Lancomem. Krem skutecznie nawilża, ale niestety nie mogę używać go na dzień, bo strasznie się po nim świecę, za to na letnią noc jest w sam raz.
bubinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:55   #1533
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oj od Fatala to ja już nic lepszego nie znam
co to za fatal? w sensie pelna nazwa
bo ja jestem fanatyczka rzes w wersji teatralnej - do tej pory zawsze mi sie wydawalo, ze diorshow daje najlepszy efekt
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:56   #1534
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie!
potrzebuję kremu na dzień, matującego. Mam 32 lata i od kilku dni robi mi się na twarzy jakas maskara :-( tłuszcz po niej dosłownie płynie, na czole bolące ogromne kosty. Nie mam pojęcia od czego tak mi się zrobiło :-( buuu. Mam mieszaną cerę, ale takiego tłuszczu i pryszczy, to już ze 20 lat nie miałam :-(
używam na noc Primordiale, twarz zmywam płynem miceralnym Vichy, podkład Dior Forever, ale ostatnio poeksperymentowałam z serum na pory Clinique (turnoraund) i Idealistem - może to od tego? :-(
tournaround ma jakieś kwasy, nie chciałabym Ciebie wprowadzić w błąd, ale czytałam ostatnio duzo na wątku biochemicznym i tam mi się coś takiego rzuciło w oczy, że po kwasach jest początkowo wysyp, bo następuje oczyszczenie porów. Idealist nie powinien tak zapchać, u mnie nie zapycha, jest super. Dior forever też mógł zapchać, to samo obserwowałam u siebie po tym podkładzie, spływa z buzi - mieszanej i trudno dobrze oczyścić twarz, włazi w pory i trzeba często robić peeling. diagnoza: nie robiłaś peelingu po diorze, albo tournaround zrobił wysyp, albo używałaś za dużo produktów i cera zwariowała. ja miałam ostatnio taki okres, że dostałam dużo próbek i się nimi smarowałam, różne kremy razem powodują, że cera wariuje. nie kupuj nic matującego, bo
  • cera najpierw się zmatowi przez 2 m-ce,
  • a potem będzie łojotok.
kup szczotkę do buzi, rób peelingi, maseczki oczyszczające, zwężające pory i na noc mocne nawilżanie, najlepiej serum. a jeżeli mocny i drogi kop, to zainwestuj w serum La Prarie, takie zielone normalizujące - hit i rewelacja razem wzięte. po kilku dniach stosowania piękna cera bez wyprysków, zmniejszone świecenie. ale kosztuje bardzo dużo, w perf. 700 zł, na Tru ok. 300 zł.

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane i Kamisio Mam fatala, helenke cetkowana, high impact clinique tez mam... I nadal szukam czegos, co jeszcze mocniej podkresliloby rzesy. Fatal sprawuje sie tu calkiem niezle, ale mam tendencje do zasypiania i wtedy nie moge sie nim malowac, bo jak sie spiesze to wychodzi masakra zamiast maskary Sprawdzialam tez wiekszosc tuszy EL - wszystkie dla mnie zle.
Macie moze jakies typy godne polecenia? Proooosze o jakies sugestie
polecam ysl vollume effet, piękna czerń, bardzo mocne podkreślenie, w zależności od egz. jeden wysycha szybciej, inny wolniej, na początku dość rzadki, po 2 tyg. gęstszy i wtedy najlepszy. ja maluję nim 3-krotnie zygzakami, efekt sztucznych rzęs murowany, ale ja mam długie rzesy i zawsze kupuję tusze pogrubiające.
z innych: Diorshow, tylko gdy nie łzawią Ci oczy na wietrze, bo inaczej płynie czarną smugą. EL magnascopic - super szczoteczka, ale tusz przeciętny, mało podkreślający rzęsy. HR - bardzo dobrej jakości tusze, mam lash queen, ale on coś mało podkreśla, może jeszcze zbyt świeży. skreśl wszystkie chanele, bo są bardzo delikatne. Co do ysl, to owszem robi jak jest gęsty owadzie nóżki, ale jest mocno pogrubiający i coś za coś. idealnego tuszu nie znam a owadzie nóżki można na końcach urwać to mój ulubiony tusz, lepszego nie znam.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:01   #1535
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
co to za fatal? w sensie pelna nazwa
bo ja jestem fanatyczka rzes w wersji teatralnej - do tej pory zawsze mi sie wydawalo, ze diorshow daje najlepszy efekt
Lancome Fatale spróbuj kiedyś, może Ci się także spodoba
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:21   #1536
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oj od Fatala to ja już nic lepszego nie znam
ja chyba też malowałam się nim dziś pierwszy raz, ale jestem zauroczona piękne, grube rzęsy bez sklejenia.. nie rozmazuje się, nie kruszy, dobrze się zmywa.
Żałuję tylko, że nie wzięłam dwóch sztuk
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:23   #1537
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja chyba też malowałam się nim dziś pierwszy raz, ale jestem zauroczona piękne, grube rzęsy bez sklejenia.. nie rozmazuje się, nie kruszy, dobrze się zmywa.
Żałuję tylko, że nie wzięłam dwóch sztuk
Ja też. I z każdym dniem jestem bardziej zadowolona.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:33   #1538
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Lancome Fatale spróbuj kiedyś, może Ci się także spodoba
no chyba sie skusze
ale mam nadzieje, ze ten tusz w rownym stopniu wydluza jak i pogrubia, bo osttanio zaczelam miec awersje do typowo pogrubiajacych
z tego co doweidzialam sie na KWC przyda mi sie filmik instruktazowy
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:42   #1539
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Filmik.. hmm.. no powiedzmy, że na pewno coś wnosi do naszego malowania się tym tuszem jednak każda z nas załapała pewnie po 2-3 pierwszych malowaniach Trudność chyba polega na precyzyjnym malowaniu grzebykiem, nie robieniu zygzaków.

Może by tak Klub Miłośniczeg Fatale'a założyć? jest nas coraz więcej..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:42   #1540
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Mam już mojego staruszka JT Na szczęście dotarł wczoraj bez cła.

Czy znacie może lakier Lancome Juicy Vernis nr 17- fraise? Zastanawiam się nad nim, ale nie mogę zgadnąć jaki to kolor? Czy bardziej róż, czy bardziej czerwień?

dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:45   #1541
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Filmik.. hmm.. no powiedzmy, że na pewno coś wnosi do naszego malowania się tym tuszem jednak każda z nas załapała pewnie po 2-3 pierwszych malowaniach Trudność chyba polega na precyzyjnym malowaniu grzebykiem, nie robieniu zygzaków.

Może by tak Klub Miłośniczeg Fatale'a założyć? jest nas coraz więcej..
Zapisuję się.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:47   #1542
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

No to świetnie Zbieramy zapisy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:59   #1543
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A samo przeszło i już dostajesz komplet maili?
Napisałam do nich że nie otrzymałam ani order ani SS i zaraz się poprawili. Od tego czasu otrzymuję komplet maili.

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Melduję się w wątku Znowu tu tyle stron nastukane
Dziś dostałam paczke z tru - korektor helenki. troche dlugo trwalo(statusże wysłane 15.05.), ale warto bylo czekać
Ale się zdenerwowałam, gdyż zamawiałam takie specjalne folie ochronne do nintendo ds dla TŻ i przyszły 2 uszkodzone z 5. normalnie rozerwana paczka była - myśleli pewnie ze pieniadze były wrrrr...

Asieńko, myślę, że gdzieś pośród pola truskawkowego znajdziesz tę swoją drugą polówkę truskawki, która na Ciebie czeka

Asiu, gratuluję paczuszki.

Dziękuję... też głęboko w to wierzę. Pięknie napisałaś.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:07   #1544
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam mocno podkreślone rzęsy
I jak na razie najlepiej u mnie sprawdza się baza Lancome (polecana chyba x razy w tym wątku) + Hypnose. Super
Poza tym Diorshow daje dobry efekt (aczkolwiek sporo osób się skarży że szybko wysycha), YSL ciut gorszy (i daje musze nóżki ). Na pewno te dwa są lepsze od HR, które miałam (nie pamiętam) i od HI Clinique.
Z tym że na razie na bazie Lancome testowałam tylko Hypnose, nic więcej.
dzieki wielkie! wlasnie zastanawialam sie od jakiegos czasu, czy kupic baze lancome, czy HR spidera ale skoro z hypnose daje taki dobry efekt to...

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oj od Fatala to ja już nic lepszego nie znam
no a ja ciagle nie usatysfakcjonowana w 100% tak juz myslalam, zeby go mianowac kwc ale chyba nie moge, bo nie mam czasu sie codziennie rano 5 minut machac


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
polecam ysl vollume effet, piękna czerń, bardzo mocne podkreślenie, w zależności od egz. jeden wysycha szybciej, inny wolniej, na początku dość rzadki, po 2 tyg. gęstszy i wtedy najlepszy. ja maluję nim 3-krotnie zygzakami, efekt sztucznych rzęs murowany, ale ja mam długie rzesy i zawsze kupuję tusze pogrubiające.
z innych: Diorshow, tylko gdy nie łzawią Ci oczy na wietrze, bo inaczej płynie czarną smugą. EL magnascopic - super szczoteczka, ale tusz przeciętny, mało podkreślający rzęsy. HR - bardzo dobrej jakości tusze, mam lash queen, ale on coś mało podkreśla, może jeszcze zbyt świeży. skreśl wszystkie chanele, bo są bardzo delikatne. Co do ysl, to owszem robi jak jest gęsty owadzie nóżki, ale jest mocno pogrubiający i coś za coś. idealnego tuszu nie znam a owadzie nóżki można na końcach urwać to mój ulubiony tusz, lepszego nie znam.
z tego wynika, ze musze kupic ich kilka ale na tusze zawsze pieniadze sie znajda zaraz sprawdze ktore sa na tru i do dziela bo juz czuje potrzebe nabycia czegos... normalnie te fioletowe wstazeczki jak afrodyzjak dzialaja, chce sie ich wiecej i wiecej

Dziekuje slicznie Dziewczyny! Zawsze mozna na Was liczyc
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:18   #1545
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane i Kamisio Mam fatala, helenke cetkowana, high impact clinique tez mam... I nadal szukam czegos, co jeszcze mocniej podkresliloby rzesy. Fatal sprawuje sie tu calkiem niezle, ale mam tendencje do zasypiania i wtedy nie moge sie nim malowac, bo jak sie spiesze to wychodzi masakra zamiast maskary Sprawdzialam tez wiekszosc tuszy EL - wszystkie dla mnie zle.
Macie moze jakies typy godne polecenia? Proooosze o jakies sugestie
ja, ja znam sztuczne rzęsy
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:23   #1546
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja, ja znam sztuczne rzęsy
ha, ktoś czyta w moich myślach właśnie sobie zamówiłam sztuczne rzęsy, nigdy nie miałam czegoś takiego na oku, więc pora spróbować, o ile będę umiała
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:25   #1547
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość

Czy znacie może lakier Lancome Juicy Vernis nr 17- fraise? Zastanawiam się nad nim, ale nie mogę zgadnąć jaki to kolor? Czy bardziej róż, czy bardziej czerwień?

wydaje mi się że bardziej czerwień - dosłowne tłumaczenie koloru z francuskiego to truskawka
dixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:31   #1548
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja, ja znam sztuczne rzęsy
nie mysl sobie, ze o tym nie myslalam jedwabne zageszczanie chodzi mi po glowie caly czas tylko to uzupelnianie... nie mam czasu cholera
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:37   #1549
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
nie mysl sobie, ze o tym nie myslalam jedwabne zageszczanie chodzi mi po glowie caly czas tylko to uzupelnianie... nie mam czasu cholera
na wyjścia polecam kępki (długośc short, u wiekszości osób sa tylko odrobinke dłuzsze lub równe rzęsom, wiec tylko zagęszczają), mozesz kłamać ze super tusz masz i nikt sie nie zorientuje jak wkleisz 12-14 kepek to masz o 100 włosków więcej na jednym oku i efekt jak z reklamy tuszu, moje klientki to kochaja
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:39   #1550
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
HR Surrealist 06.04.2006 a podkład EL 02.2006 - więc chyba wsio ok?
ooo cudnie ze ten podkladzik EL ma taka ladna date jeszcze bardziej przybliza to moj zakup

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Giga10, balsam fantastyczny, pachnie tak, że ledwo się powstrzymuję przed zjedzeniem Ma konsystencję nie lejącą, bardziej żelowatą, wchłania się błyskawicznie, na skórze długo zostaje zapach. Tylko...na zgrzewie tuby jest data. Wydaje mi się, że jednak ważności a nie produkcji - 05/12/2007. A że w krajach anglojęzycznych czasem zamienia się miejscami miesiące i dni to nie wiem, czy nie jest to 12/05/2007
Póki co nie mam alergii i zamierzam go wykończyć. Bo pachnie rewelacyjnie. A z tej firmy jest jeszcze kilka innych...czaję się na mango. No i co, że skamielina
martaboy, mozesz przypomniec ktory to byl balsamik?

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dla jakiej skóry Biotherm kupiłaś?
Ja mam różowy, do suchej i ładnie się sprawował. Teraz mam miniaturkę clinique 2 zobaczymy jaki będzie. Ciekawa jestem efektów u Ciebie.Proszę ładnie o relacje
kupilam zielony, do normalnej i mieszanej (mam mieszana) ale testy dopiero jutro, dzis nie mialam kiedy... napisze moze pojutrze, po 2 probach, jak sie u mnie ten zestawik sprawuje

Cytat:
Napisane przez bubinka26 Pokaż wiadomość
Ja mam wersję Biothermu do cery normalnej i mieszanej (zielony), a cerę mieszaną. Żel do mycia twarzy bardzo przyjemny, ładnie się pieni, odświeża i chłodzi, tonik też niczego sobie, choć nie mam porównania np z wychwalanym Lancomem. Krem skutecznie nawilża, ale niestety nie mogę używać go na dzień, bo strasznie się po nim świecę, za to na letnią noc jest w sam raz.
brzmi milo, ja jutro testowanie zaczynam ale przestraszylas mnie tym blyszczeniem!! wlasnie szukam czegos po czym nie bede sie blyszczec ale zeby nie bylo matujace...

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja, ja znam sztuczne rzęsy
slusznie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ha, ktoś czyta w moich myślach właśnie sobie zamówiłam sztuczne rzęsy, nigdy nie miałam czegoś takiego na oku, więc pora spróbować, o ile będę umiała
ja tez kupilam jakis czas temu sztuczne rzeski w H&M (pewnie niezbyt dobrej jakosci, ale na pierwsza, pewnie nieudana probe, szkoda lepszych ) ale do tej pory jakos boje sie ich sprobowac... nie wiem co i do czego


achh, kilka dni temu ktoras Wizazanka prosila mnie o napisanie jak sie sprawuje Smashbox Photo-Op, rozswietlaczpod oczka. Teraz po 4 dniach uzywania moge wreszcie cos napisac no wiec rozswietlacz jest bardzo przyjemny bardzo ladnie rozswietla pod oczkami, ma taki zlociutki pylek. Poza tym nie wysusza skory, chyba nawet troche nawilza ale zupelnie nie kryje!! ja nie mam cieni pod oczami, ale chcialam czegos co ukryje zmeczenie i niewyspanie - Smashbox bardzo ladnie sie sprawuje
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:49   #1551
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Tusz HR - tak, to ten z purchaweczki, ciemny brąz, moooookruteńki, bez grudek
Jak tylko go rozpakowałam, nie mogłam się doczekać efektów, więc tym tuszem maźnęłam rzęski na swój czarny, poranny, kładziony jeden raz
Efekt dla mnie no super, rzęsiska grube jak derki w płocie i do tego długie
Tylko ja niestety nie mam jeszcze porównania do innych marek - ale mam nadzieję, że dzięki truskawie i Wam, będę mogła wypróbować i inne..
No nieee....znowu coś fajnegooo...

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
A co to za wspaniały balsam? - pochwal się bo z opisu robi smaczka
Już mówię - balsam H2O+, malina z guawą.

http://oth.strawberrynet.com/product...48673&goChar=H

PS. Tylko ostrzegam, że może być po terminie Ale kto by się takim drobiazgiem martwił
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:56   #1552
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
na wyjścia polecam kępki (długośc short, u wiekszości osób sa tylko odrobinke dłuzsze lub równe rzęsom, wiec tylko zagęszczają), mozesz kłamać ze super tusz masz i nikt sie nie zorientuje jak wkleisz 12-14 kepek to masz o 100 włosków więcej na jednym oku i efekt jak z reklamy tuszu, moje klientki to kochaja
Kamisio, marzy mi sie taki efekt - zebym to ja tylko potrafila sobie takie cos sama "zamontowac"

a czy idac do wizazysty na makijaz mozna poprosic o sztuczne rzesy?? czy robi sie je tego samego dnia co caly makijaz (szykuje mi sie wesele za miesiac) czy jakos wczesniej?? ile wytrzymuja?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:58   #1553
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

No i stało się. Kliknęłam Helkę w brązie. Proszę o owacje, bo to mój najpochopniejszy zakup z dotychczasowych
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:02   #1554
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja też. I z każdym dniem jestem bardziej zadowolona.
to świetnie

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
no chyba sie skusze
ale mam nadzieje, ze ten tusz w rownym stopniu wydluza jak i pogrubia, bo osttanio zaczelam miec awersje do typowo pogrubiajacych
z tego co doweidzialam sie na KWC przyda mi sie filmik instruktazowy
mi pomogła recenzja Sis

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Może by tak Klub Miłośniczeg Fatale'a założyć? jest nas coraz więcej..
czemu nie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:03   #1555
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kamisio, marzy mi sie taki efekt - zebym to ja tylko potrafila sobie takie cos sama "zamontowac"

a czy idac do wizazysty na makijaz mozna poprosic o sztuczne rzesy?? czy robi sie je tego samego dnia co caly makijaz (szykuje mi sie wesele za miesiac) czy jakos wczesniej?? ile wytrzymuja?
jezeli wizażysta umie kleić to można kepki mozna kleić na jednorazowy klej albo na tako co wytrzymuje około 5-8 czasami 10 dni w zależności od skóry i sposobu demakijażu, ja kleje tylko na ten pierwszy bo nie uczula

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No i stało się. Kliknęłam Helkę w brązie. Proszę o owacje, bo to mój najpochopniejszy zakup z dotychczasowych
to fajny tusz, warto
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:07   #1556
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
jezeli wizażysta umie kleić to można kepki mozna kleić na jednorazowy klej albo na tako co wytrzymuje około 5-8 czasami 10 dni w zależności od skóry i sposobu demakijażu, ja kleje tylko na ten pierwszy bo nie uczula


to fajny tusz, warto
dziekuje Kamisio chyba sie skusze na taki super efekt przed tym weselem
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:13   #1557
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
to fajny tusz, warto
Dzięki Kamisio, wyrzuty sumienia trochę zmalały.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:13   #1558
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
nie mysl sobie, ze o tym nie myslalam jedwabne zageszczanie chodzi mi po glowie caly czas tylko to uzupelnianie... nie mam czasu cholera
ja też myslalam o tym
I też nie mam czasu
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
na wyjścia polecam kępki (długośc short, u wiekszości osób sa tylko odrobinke dłuzsze lub równe rzęsom, wiec tylko zagęszczają), mozesz kłamać ze super tusz masz i nikt sie nie zorientuje jak wkleisz 12-14 kepek to masz o 100 włosków więcej na jednym oku i efekt jak z reklamy tuszu, moje klientki to kochaja
A ile czasu trwa takie samodzielne doklejanie rzęs?
I czy w ogole można to sobie samej zrobić?
(jak się nie ma zdolności manualnych)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:15   #1559
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zapisuję się.
ja tez sie zapisuje, wprawdzie jeszcze nie uzywalam, ale z waszych opisow czuje ze mi sie psodoba, zwlaszcza ze rzesy lubie malowac baaaardzo dlugo
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:20   #1560
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
ja też myslalam o tym
I też nie mam czasu

A ile czasu trwa takie samodzielne doklejanie rzęs?
I czy w ogole można to sobie samej zrobić?
(jak się nie ma zdolności manualnych)
widzialam u znajomej takie jedwabne rzesiska i wygladaly pieeeknie a na dodatek przez 3 tyg wygladaly idealnie ale jak sobie pomysle, ze przy przyczepianiu przez 2h ktoj majstrowalby mi przy oczach i potem co miesiac przez pewnie godzine, to mi sie odechciewa to mniej wiecej tyle czasu miesiecznie chyba, co malowanie sie fatalem
i podpinam sie pod pytanie, czy samemu mozna sobie takie kepki wkleic?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.