Wszystko o Avonie II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 20:32   #271
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
a ja mam w brakach 5 zestaw.ów today i 2 kojące balsamy do suchej skóry z wit A i C
Kiedy masz wystawiona fakture? Dzisiaj?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:34   #272
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Czy atomizerki liczą się do wartości zamowienia? Wiem,ze to wczesniej gdzies było walkowane, ale nie moge znależć.Może ktos podpowie.
niestety nie, produkty ze starego logo nie wliczaja sie do kwoty zamowienia
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:42   #273
kubioczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Kiedy masz wystawiona fakture? Dzisiaj?

Ankoro ja jutro będę mieć wystawioną.. a biorę kilka rzeczy ze stron wyprzedażowych więc poinformuję o ewentualnych brakach
kubioczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:44   #274
magda_ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Avonie II

aiyyo - dzięki, na pewno spróbuję Twojego sposobu
magda_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:46   #275
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Wszystko o Avonie II

Oprócz braku atomizerków są produkty alternatywne :
ODZ.BALS./UST BRZOS.ML.M.VA produkt alternatywny
ARIZONA KUR. PARAF./DLONI CE produkt alternatywny
SPA BLOTNA MAS./TWARZY CE produkt alternatywny
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:46   #276
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie II

a właśnie, zamawialałam ze starego logo dwa portfele i niestety nie przyjdą, podobnie jak zestaw today..
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:47   #277
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
ja z perelek w koncu zrezygnowalam a tez mialam wziac, nie mam kasy juz za bardzo, moze w nastepnym katalogu, albo pod choinke sobie zazycze
Ja nadal się waham Miałam te perełki w poprzedniej wersji, tzn nadal mam ale już sie przeterminowały Nie jestem zdecydowana czy je brać Mam "kilka" mazideł na kości policzkowe (9 ) i nie wiem czy dziesiąty mi potrzebny


Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
J jeszcze bardzo ważne-co możecie powiedzieć o kolorach nectar i whisper szminki glass reflection?proszę o odpowiedź jeśli ktoś je widział!!!))
MagJa miała/ma któryś z kolorów - a może oba? Wyśłij jej PW lub wiadomość na gg


Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Ja treselle seduction raczej na pewno nie wezme - za to w 16 albo 01 wezme "klasyczne" treselle. Perelki zostawie na pozniej bo na razie zamowien marnie a potem moze ktos jeszcze cos chciec za mniej niz 50.
Wezme 5 szminek z musem: na pewno frozen rose i plum frost moze rum raisin (wiem ze bardzo ciemna), ewentualnie crushed rose albo mango sorbet albo delicate pink.
Poza tym zel z mineralami (na prezent) i swiecznik, naszyjnik Victorianna i szkatulke
Treselle bede musiała wywachać w COKu, ale nie wiem czy mi potrzebne kolejne pachnidło - mam: Incandessence, Surreal, True Glow, 2 mgiełki i Guerlain Insolence. Czaję się ejszcze na E.Arden 5th Avenue


Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam zamówionkowyszło 1026zł więc załapałam się na 35%
Gratuluje Ja mam narazie na ok 230 zł - tak to jest jak już kończy studia i nie ma kto zamawiać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 20:48   #278
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniła do mnie jakaś pani z Avonu, z mojego okręgu (137 Łódź) - hm....czy gdzieś indziej tez jest okreg 137, czy one są tak ponumerowane, że jest po jednym nr w Polsce?

Ale do rzeczy - zaprosiła mnie na spotkanie, na sobotę, spotkanie naszego okręgu

Teraz zastanawiam się, czy iść

Co radzicie?
Spieszyłam się bardzo przy tej rozmowie, bo byłam zajęta, więc nawet nie dopytałam o co chodzi
Nutko, w takim razie jesteśmy w tym samym okręgu . Tylko że ja dostałam mailem zaproszenie na spotkanie okręgu, które odbyło się dzisiaj o godzinie 17:30 (nie byłam na nim, bo za późno przeczytałam tego maila). O sobocie nic nie wiem .

Jeśli chodzi o to, czy warto iść, to trudno powiedzieć. Kilka lat temu, kiedy jeszcze miałyśmy inną OMS (wtedy to się nazywało "Szef Konsultantka" ) naprawdę warto było chodzić na spotkania naszego okręgu. Były np. bardzo atrakcyjne konkursy. Można było wygrać np. roczny kurs językowy w jednej z najdroższych w Łodzi szkół. Jak to wygląda teraz, nie mam pojęcia - nigdy nie byłam na spotkaniu z nową OMS.

Edytowane przez kashka
Czas edycji: 2007-11-15 o 20:56 Powód: dopisek
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:53   #279
gosiekck
Rozeznanie
 
Avatar gosiekck
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 933
GG do gosiekck Send a message via Skype™ to gosiekck
Talking Dot.: Wszystko o Avonie II

witam wszytskie avonomaniaczki Ja siedze w avonie od kilku ladnych latek udzielam sie takze razem z matulka w oriflame...
Czy u was takze bylo spotkanie jakos na tygodniu?? Ja niestety nie bralam w nim udzialu ale poszla moja matulka
Pzdr
gosiekck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:58   #280
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nadal się waham Miałam te perełki w poprzedniej wersji, tzn nadal mam ale już sie przeterminowały Nie jestem zdecydowana czy je brać Mam "kilka" mazideł na kości policzkowe (9 ) i nie wiem czy dziesiąty mi potrzebny





Gratuluje Ja mam narazie na ok 230 zł - tak to jest jak już kończy studia i nie ma kto zamawiać
weź weź

heh a u mnie na roku tylko jedna osoba zamawia, ale udało mi się uzbierać zamówienia na 1500 prawie
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:59   #281
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Nutko, w takim razie jesteśmy w tym samym okręgu . Tylko że ja dostałam mailem zaproszenie na spotkanie okręgu, które odbyło się dzisiaj o godzinie 17:30 (nie byłam na nim, bo za późno przeczytałam tego maila). O sobocie nic nie wiem .

Jeśli chodzi o to, czy warto iść, to trudno powiedzieć. Kilka lat temu, kiedy jeszcze miałyśmy inną OMS (wtedy to się nazywało "Szef Konsultantka" ) naprawdę warto było chodzić na spotkania naszego okręgu. Były np. bardzo atrakcyjne konkursy. Można było wygrać np. roczny kurs językowy w jednej z najdroższych w Łodzi szkół. Jak to wygląda teraz, nie mam pojęcia - nigdy nie byłam na spotkaniu z nową OMS.
No właśnie ja tez mejlem dostałam wiadomość, że spotkanie jest dzisiaj o 17:30, ale nie mogłam pójść... (to była wiad wysłana przez p.Wegner).

Ale dzisiaj zadzwonił kto inny i mi powiedział o tej sobocie

I teraz się zastanawiam czy iść
nigdy na czymś takim nie byłam...

a Ty się wybierasz?
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 21:00   #282
corx
Raczkowanie
 
Avatar corx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dziewczyny. Co oznacza gdy piszą "produkt alternatywny"? Bo w efekcie to co dostarczają, to dla mnie jest to ten sam produkt.
__________________
corx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:03   #283
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
ja raczej wezmę sobie Treselle seduction w ciemno w demo...
Ja nigdy nie biorę zapachów w demo w I terminie.
Kupuję próbki a jak mi się zapach spodoba to zamawiam wtedy w drugim terminie



Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem , bo w strefie konsultantki mam na wstepie wiadomość, że:" Twoje zamówienie Regularne z katalogu14/2007 nie zostało złożone Aby je edytować, kliknij tutaj." A w danych finansowych mam wystawioną fakturę- nic nie rozumiem

A może pisałaś zamówienie i nie wysłałaś go?
A faktura na pewno z tego zamówienia?



Na podglądzie fakturki K15 mam zero braków :
Maseczki błotne - alternatywne
Z wyprzedażowych przyjdą podkłady o konsystencji musu Cream i Warmest i Korektor Light.

Czy któraś zamawiała Magiczną kulę śnieżną Ella Ballerina i będzie mogła wkleić fotki jak dostanie paczkę?
A może któraś wybiera się do COK'u i mogłaby zrobić zdjęcie?
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:03   #284
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez corx Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Co oznacza gdy piszą "produkt alternatywny"? Bo w efekcie to co dostarczają, to dla mnie jest to ten sam produkt.
Sama się nad tym zastanawiałam...

Bo na fakturze mam napisane, że maseczka do twarzy jest alternatywna...
a przyszła zupełnie normalna, z polskimi napisami...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:04   #285
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nadal się waham Miałam te perełki w poprzedniej wersji, tzn nadal mam ale już sie przeterminowały Nie jestem zdecydowana czy je brać Mam "kilka" mazideł na kości policzkowe (9 ) i nie wiem czy dziesiąty mi potrzebny


ja tez mam mnostwo rozswietlaczy itp do twarzy a z samego avonu chyba ze 3 szt plus perelki brazujace, a rozswietlajace perelki nie zajace - nie uciekna

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Treselle bede musiała wywachać w COKu, ale nie wiem czy mi potrzebne kolejne pachnidło - mam: Incandessence, Surreal, True Glow, 2 mgiełki i Guerlain Insolence. Czaję się ejszcze na E.Arden 5th Avenue
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no ja mam sporo zapachow, jakos tak lubie miec rozne pachnidla na rozne okazje, z tych 30 ml mam Far Away i Extraordinary, mam jeszcze resztke zlotej edycji Extraordinary z tymi zlotymi drobinkami, mam Treselle Silver tez z pol flakonu, ostatnio pozbylam sie Crystal Aury bo juz nie moglam na nia patrzec oddalam pol flakonu kolezance za darmo teraz biore jeszcze ta Treselle Seduction, bedzie na codzien No i na szczescie niedawno wypsikalam do konca Be Sensual bo juz nie moglam tez czasem na niego patrzec. Cale szczescie ze zrezygnowalam z Rouge bo tez mialam chrapke A tak okazjonalnie psikam sie Eternity Calvina Kleina (kocham ten zapach, ale moja kieszen nie kocha ceny) i Naomi Campbell Mystery Tak wiec zapachow mam Hosenko prawie tyle ile Ty blyszczykow
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:05   #286
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
weź weź

heh a u mnie na roku tylko jedna osoba zamawia, ale udało mi się uzbierać zamówienia na 1500 prawie
ładnie to tak namawiać?? Obecnie mam: 4 opakowania kuleczek Cantare, Margaret (białe, różowe, beżowe, brązowe), brązująco-rozświetlający puder Max Factor, brązujący matowy jakiś bazarkowy, 3 róże L'Oreal i róż Miss Sporty . Ups czyli pomyłka w moim poprzednim poście - mam 10 a kuleczki byłyby 11 (nie liczyłam tu tych przeterminowanych, bo razem z nimi mam 11)

Mam jeszcze trochę czasu na zastanwowienie się Pozużywam tych przeterminowanych i porównam ich efekt z tymi mazidłami które mam

Co do zamawiania, to zamawiają kolezanki mojej mamy z pracy i jedna moja koleżanka. Czasem coś sobie wezmę, siostra i mama bardzo rzadko coś zamawiają. Co jakiś czas zamawia tez druga kolezanka, ale nie robi "spontanicznych" zakupów - bierze katalog tylkow tedy gdy czegoś konkretnego potrzebuje

corx: może i nie uciekna, ale przeterminują się tak jak te rozświetlające które mam Mając jeden rozświetlacz czy roż mozna bez problemu zuzyć, natomiast mając więcej - nie ma szans

Co do zapachów, to na codzień uzywam Surreal i True Glow.

O Incandessence jakoś zapominam, choć jak juz się nim psikne, to przypomina mi sie moja 18 (dostałam wtedy jego pierwsza buteleczkę od koleżanki) 6 lat temu. Przypomina mi się mój pierwszy "powazny" chłopak (byłam z nim ponad 2 lata) któremu bardzo się ten zapach spodobał (własnie na mojej 18) - przypominają mi się wspólnie spedzone chwile - niemal namacalnie - zamykam oczy i mam wrażenie że ON siedzi obok. Sądzę że będe wracać do Incandesence z sentymentu.

Insolence używam sporadycznie - dostałam je od obecnego chłopaka. Cena 30 ml tych perfum skutecznie powstrzymuje mnie przed wypsikaniem

Nowe Tresselle mnie korci i nie omieszkam ich wywąchać (już w poniedziałek - kiedy to bede w Krakowie)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:14   #287
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

a w ogole mam do Was pytanie, szukam jakiegos porzadnego kremu nawilzajacego, czytalam opinie na KWC o kremie dlugotrwale nawilzajacym solutions i sa nienajgorsze, a co Wy o nim sadzicie? Albo jaki inny polecacie? Moze krem nawilzajaco rozswietlajacy ten koloryzujacy? Bede wdzieczna za odp
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:15   #288
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wszystko o Avonie II

u mnie narazie kiepsko z zamówieniem... niby katalog świąteczny a zainteresowanie przeciętne...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:21   #289
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
a w ogole mam do Was pytanie, szukam jakiegos porzadnego kremu nawilzajacego, czytalam opinie na KWC o kremie dlugotrwale nawilzajacym solutions i sa nienajgorsze, a co Wy o nim sadzicie? Albo jaki inny polecacie? Moze krem nawilzajaco rozswietlajacy ten koloryzujacy? Bede wdzieczna za odp
Długotrwale nawilżający jest bardzo lekki - na zimę nie nada się za bardzo Z oferty Avonu najbardziej mi podszedł krem brzoskwiniowy - gęsty, cięższy troszkę (ale nie tłusty!). Świetnie nawilżał moją skórę, nawet na zimno się nadawał bo skóra nie byla podrazniona ani wysuszona przez mróz, snieg czy wiatr. Miałam tez aloesowy - ale kiepsko nawilzał, i taki specjalnie na zimę - był tłusty i kiepsko się wchłaniał

Najbardziej polecam jednak krem Ziaji - Calma biolipidowy (on jest tlusty, ale na mojej skórze spisał się świetnie - gdy go uzywałam miałam skórę tłustą, ale odwodnioną. Ten krem unormował mi skórę Wchłaniał się całkowicie bez błyszczenia. Nie mam juz problemów z przetłuszczaniem - mam teraz skóre normalną )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 21:21   #290
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Wam tez dzis muli strona avonu? Zwlaszcza przy koncowym wysylaniu zamowienia...
Ze szminek w koncu biore Frozen Rose, Plum Frost, Rum Raisin, Mango Sorbet i Crushed Rose. Zamowilam 4 atomizerki - 2 dla mnie i 2 dla znajomej konsultantki, ale pewnie nie przyjda
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:34   #291
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Wszystko o Avonie II

A ja mam prosbe odnosnie kolczyków z K15 tych Victorianna chodzi o to ze znajoma ma problem z kolczykami chodzi o podraznienia uczulenia na niektóre składniki etc a szczerze mówiąć nigdy z avonu nie miałam zadnych i nie wiem jakie one niby pisze ze bez niklu ale co w takim razie maja? moze mi ktoś pomóc? moze ktos ma wrażliwe uszka a miła jakies inne i nic mu nie jest albo włąsnie jest :P
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:39   #292
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
JA MAM TĄ KREDKĘ. Fotki zrtobic nie mogę, ale opisze Ci ją najlepiej jak potrafię kredka jest biała z delikatną metaliczną poświatą beżu. BARDZO SZYVBKO SIĘ ŚCIERA a po nałożeniu na powiekę wyglada jak tanio cień z rynku klasy 0. Jeżeli interesuje Cię kredka która na powiece wygląda jak zwałkowany cień to zamów w przeciwnym razie nie kupuj bo wyrzucisz pieniądze w błoto. Mam nadzieję ze pomogłam
Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
Dokladnie tez nie jestem zadowolona mam kolor jeszcze chocolate i jest lepszy a ta biała wyglada starsznie.
Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Witam.


W katalogach Avonu wklejam zdjęcie kredki Creamy Ice. Jest to poprzednia wersja kredki, ale jak porównywałam z nową wersją kolory są takie same.
Kredka ma być dla mamy TŻ...kończy sie jej ta wczesniejsza wersja w podobnym odcieniu..i temu chcialam wiedziec jaki odcien ma ta big colour
dzieki za opinie i za fotki
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:40   #293
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Wam tez dzis muli strona avonu? Zwlaszcza przy koncowym wysylaniu zamowienia...
Ze szminek w koncu biore Frozen Rose, Plum Frost, Rum Raisin, Mango Sorbet i Crushed Rose. Zamowilam 4 atomizerki - 2 dla mnie i 2 dla znajomej konsultantki, ale pewnie nie przyjda
Oj muli strasznie, pewnie pół Polski wysyla zamówienia.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:40   #294
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez irmandara Pokaż wiadomość
A ja mam prosbe odnosnie kolczyków z K15 tych Victorianna chodzi o to ze znajoma ma problem z kolczykami chodzi o podraznienia uczulenia na niektóre składniki etc a szczerze mówiąć nigdy z avonu nie miałam zadnych i nie wiem jakie one niby pisze ze bez niklu ale co w takim razie maja? moze mi ktoś pomóc? moze ktos ma wrażliwe uszka a miła jakies inne i nic mu nie jest albo włąsnie jest :P
moja mama, ktora ma ogromne uczulenie na niklowane rzeczy nosi kolczyki z avonu bez problemu, jedyne ktora ja uczulaja do tej pory to te Tevya czy cos takiego, te takie okregi brazowe w srodku z dziurka
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:41   #295
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Avonie II

zamowila moze ktoras z Was zegarek Deco? Albo go widziala? Bylabym wdzieczna za wszelkie wiadomosci i za fotki
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:43   #296
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Czy któraś zamawiała Magiczną kulę śnieżną Ella Ballerina i będzie mogła wkleić fotki jak dostanie paczkę?
A może któraś wybiera się do COK'u i mogłaby zrobić zdjęcie?
Mi przyjdzie w środę. A Gabrysia dla której ma być ta kula dzwoniła dzisiaj do mnie(ma 4,5 roku) i mówiła, że ona codziennie jak się tylko obudzi to ogląda tą kulę w katalogu to ona jest taka piękna
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:43   #297
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez mejlem dostałam wiadomość, że spotkanie jest dzisiaj o 17:30, ale nie mogłam pójść... (to była wiad wysłana przez p.Wegner).

Ale dzisiaj zadzwonił kto inny i mi powiedział o tej sobocie

I teraz się zastanawiam czy iść
nigdy na czymś takim nie byłam...

a Ty się wybierasz?

Nutko, wysłałam Ci PW, żeby nam nikt prywaty nie zarzucał
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:49   #298
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie czy bedzie jeszcze Zestaw Crystal Aura z serduszkiem, bo pisze ze do wyczerpania zapasow?
wg mnie to naszyjnik w kształcie serduszka jest do wyczerpania zapasów
-oby jeden do wtorku dla mnie pozostał gdy będę składała zamówienie
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:56   #299
corx
Raczkowanie
 
Avatar corx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
jutro składam zamówienie. nie biorę treselle seduction dla siebie, bo siostra zaklepała. ale zauważyłam w K16 ofertę jeden flakon za 49.90, a dwa za 74.90. a z tego co mi wiadomo, to klientka jedna chce treselle to ja sobie wezmę wtedy treselle albo surreal za 25 zł
Asiu. Gdzie znalazłaś surreal za 25 zł?
__________________
corx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:01   #300
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez corx Pokaż wiadomość
Asiu. Gdzie znalazłaś surreal za 25 zł?
w kat.16 są wody w ofercie 2 w cenie 74,9zł w zależności od opustu cena za sztukę może być taka właśnie
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.