Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 11:50   #2941
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Co innego dodatkowa opcja odbioru na poczcie, a co innego płatna dostawa do domu. Bo jednak myślę, że wiele osób zamawiało na regularne dostawy do domu-za darmo. Nie zawsze łatwo jest iść po kilka ciężkich kartonów na pocztę.
Dokładnie Ja, tak jak pisałam jakiś czas temu, mając wizję kartonu 1 lub 2 o wadze 10-15 kg, plus wózek, plus dziecko i to wszystko za jednym zamachem po schodach, odpuściłam pocztę i będę wykorzystywać TŻ i jego wolne lub wyślę go w nocy
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:23   #2942
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja, tak jak pisałam jakiś czas temu, mając wizję kartonu 1 lub 2 o wadze 10-15 kg, plus wózek, plus dziecko i to wszystko za jednym zamachem po schodach, odpuściłam pocztę i będę wykorzystywać TŻ i jego wolne lub wyślę go w nocy
No, ja dlatego też jeżdżę do paczkomatu, który mam dość daleko, a nie na pocztę, która choć bliżej nie ma parkingu.
Dobrze, że paczkomat przy markecie to chociaż zakupy można przy okazji zrobić, bo inaczej to nie wiem czy by się opłacało jeździć specjalnie tylko po to.
No i czasami mi odbiera Mama, bo ona ma paczkomat dość blisko pracy.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:55   #2943
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Dziewczyny na katalogowy wrzuciłam fotki podkładu matującego w musie Ideal Flawless w odcieniu "Ivory" (skład też), do tego zdjęcia składu tego kremu 2w1:redukującego pryszcze i nawilżającego z Demo oraz toniku z tej serii i wody City Rush dla niej (skład). Może kogoś zainteresuje

Wczoraj dostałam paczkę i z podkładu w musie jestem bardzo zadowolona, super konsystencja (typowy mus!!), ładnie i szybko się rozprowadza, idealnie stapia się ze skórą (trafiłam idealnie z odcieniem!!) i do tego naprawdę długo matuje Na pewno póki będzie dostępny w ofercie będę go kupować. Nawet nie wiem czy bezbarwnego Magix'a nie zdradzę na rzecz tego podkładu w musie

Jeśli chodzi o wodę City Rush to kupiłam w ciemno (tzn. wąchałam tylko stronę zapachową MAM 14) i wcale nie żałuje że ją wzięłam. Nie mogę przestać go wąchać Cudny zapach, na początku ma się wrażenie że za słodki ale później ta słodycz lekko ucieka i zapach jest słodki ale nie przesłodzony taki owocowo-kwiatowy (dla mnie czuć śliwkę i róże i coś waniliowego) i lekko drzewny...nie drażniący a otulający I jest trwały!! Popsikałam się rano ok. 11 i spokojnie do 20 jeszcze je czułam
Po HLI i HLE moje kolejne ulubione perfumy w Avonie!

Krem 2w1:redukcja i nawilżenie z demo zaskoczyła mnie jego wielkość, nie doczytałam że to tylko 30 ml!! Nie wiem jeszcze jak z jego działaniem bo dopiero raz użyty ale mam nadzieję że się sprawdzi W opakowaniu czuć chemią ale po rozsmarowaniu na buzi pachnie bardzo delikatnie, wystarcz nie wiele żeby rozsmarować na całą twarz i szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na twarzy i twarz się po nim nie świeci.

Edytowane przez kosmiderdmwz
Czas edycji: 2012-10-04 o 12:57
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:38   #2944
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Mi zawsze smsy koło 14-15 przychodzą. Pewnie wtedy wkładają do paczkomatu. Na szczęście przychodzi tak jak podają, ale dużo lepiej było jak była paczka wcześniej
To i tak nie najgorzej ) Ja mam 19-20, kiedyś też miałam 14-15 i było idealnie zawsze mogłam podjechać w drodze do domu )
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:17   #2945
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

ja wczoraj miałam swieto paczki. ale zeby nie było za dobrze to oczywiscie w paczce brak- wody toaletowej z programu motywacyjnego (tego z indywidualnymi celami sprzedazy) niby mam na fakturze a w paczce nie ma...
ostatnio miałam tak z balsamem- na fakturze jest, w paczce nie ma... juz mnie to zaczyna wkurzac.
napisałam do nich, ciekawe co dalej... bo balsamu do dzis na oczy nie widziałam...
zdarzało wam sie tak kiedys?? i jak obiecali ze dosla z nastepnym zamówieniem to dosyłali czy olali sprawe...??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2012-10-04 o 16:18
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:41   #2946
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam swieto paczki. ale zeby nie było za dobrze to oczywiscie w paczce brak- wody toaletowej z programu motywacyjnego (tego z indywidualnymi celami sprzedazy) niby mam na fakturze a w paczce nie ma...
ostatnio miałam tak z balsamem- na fakturze jest, w paczce nie ma... juz mnie to zaczyna wkurzac.
napisałam do nich, ciekawe co dalej... bo balsamu do dzis na oczy nie widziałam...
zdarzało wam sie tak kiedys?? i jak obiecali ze dosla z nastepnym zamówieniem to dosyłali czy olali sprawe...??
jeśli to kolejny raz, to mogą odmówić.

zresztą zależy na kogo trafisz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:12   #2947
migotka35
Raczkowanie
 
Avatar migotka35
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Nie krzyczcie jak już o tym było : czy woda po spełnieniu celu indywidualnego jest w paczce w aktualnym katalogu czy następnym ??

Edytowane przez migotka35
Czas edycji: 2012-10-04 o 19:41 Powód: literówka
migotka35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 19:51   #2948
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
Nie krzyczcie jak już o tym było : czy woda po spełnieniu celu indywidualnego jest w paczce w aktualnym katalogu czy następnym ??
Następnym. Poza tym czy było czy nie to jest też przecież w ulotce o programie...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:10   #2949
patula483
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam swieto paczki. ale zeby nie było za dobrze to oczywiscie w paczce brak- wody toaletowej z programu motywacyjnego (tego z indywidualnymi celami sprzedazy) niby mam na fakturze a w paczce nie ma...
ostatnio miałam tak z balsamem- na fakturze jest, w paczce nie ma... juz mnie to zaczyna wkurzac.
napisałam do nich, ciekawe co dalej... bo balsamu do dzis na oczy nie widziałam...
zdarzało wam sie tak kiedys?? i jak obiecali ze dosla z nastepnym zamówieniem to dosyłali czy olali sprawe...??
Ja tak miałam i stwierdziłam, że pisząc sprawy nie załatwię. Od razu po sprawdzeniu dzwonilam do nich i pani, która ze mną rozmawiała od razu dopisywała mi to do kolejnego zamówienia i przychodzilo.
patula483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:21   #2950
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez patula483 Pokaż wiadomość
Ja tak miałam i stwierdziłam, że pisząc sprawy nie załatwię. Od razu po sprawdzeniu dzwonilam do nich i pani, która ze mną rozmawiała od razu dopisywała mi to do kolejnego zamówienia i przychodzilo.
Ja tam zawsze piszę i zawsze sprawę załatwiam
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 07:36   #2951
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Zależy na kogo się trafi. Ja przed wakacjami też miałam problem z ginącymi produktami z paczek. Najpierw uznali, za drugim razem już nie. Musiałam powtórnie dszwonić i pisać, żeby w końcu mi uznali reklamację. Najważniejsze to walczyć i im nie odpuszczać, bo oni nic za darmo nie dają, a jak im cos nie pasuje to nie odpuszczają.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 08:01   #2952
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
zapomniałam jeszcze, że dostałam w prezencie z TPS książkę Sekrety Makijażu i bardzo mi się podoba nawet zaczęłam czytać
A ta książka jest jeszcze do kupienia w Avonie?Bo kiedys wyświetlała sie przy kolejnych krokach skladania zamowienia a teraz jej nie widac?


Mam pytanie jeszcze jedno dziewczyny czy teraz w edycji 2013 nie bedzie juz broszek za wstapienie do Klubu Róży?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Wysłałam zamówienie i niestety przy szamponach z dwoma prezentami są czerwone kropy :/ A cztery klientki je chciały i ja sobie tez wzięłam. Może jeszcze ktoś się na coś skusi i dojdą w tym miesiącu z innym zamówieniem.
Jezeli masz czerwonev kropy to zadzwon do Avonu i zapytaj kiedy bedą dostepne szampony i popros aby doslali Ci na odbiór własny np. paczkomat bezplatnie, ostatnio tak robilam i poinformowano mnie ze nie stanowi to problemu i nie trzeba czekac na kolejne zamowienie( w koncu to ich wina ze nie ma danego produktu a nie nasza)
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:07   #2953
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

mi też kiedyś nie przysłali zegarka który kosztował 70zł wściekłam się i im napisalłam bo to nie jest kosmetyk za 10zł który ewentualnie mogę odpuścić ale to kosztowało 70zł.... i im napisałam i bez problemu mi dołożyli....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:10   #2954
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Zosiasamosia83 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy któraś z was ma może Komplet kolczyków Mapiya i czy mogłaby wstawić na katalogowy ???
Chcemy z koleżanką na pół zamówić, ale nie wiem czy się opłaca, chociaż z zestawu NOVA jestem bardzo zadowolona.
A czy kolczyki Mapiya beda dostępne w 16stce badz 17stce bo powiem szczerze, ze nie oglądałam tych katalogow jeszcze a mocno sie nad nimi zastanawialam?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:12   #2955
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeszcze jedno dziewczyny czy teraz w edycji 2013 nie bedzie juz broszek za wstapienie do Klubu Róży?
Nie, teraz są jakieś teczki na dokumenty
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:57   #2956
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ja wczoraj miałam swieto paczki. ale zeby nie było za dobrze to oczywiscie w paczce brak- wody toaletowej z programu motywacyjnego (tego z indywidualnymi celami sprzedazy) niby mam na fakturze a w paczce nie ma...
ostatnio miałam tak z balsamem- na fakturze jest, w paczce nie ma... juz mnie to zaczyna wkurzac.
napisałam do nich, ciekawe co dalej... bo balsamu do dzis na oczy nie widziałam...
zdarzało wam sie tak kiedys?? i jak obiecali ze dosla z nastepnym zamówieniem to dosyłali czy olali sprawe...??
Helołłłłłłłłłłłłłłłłłłł. Te wody toaletowe przychodxą w nastepnym zamówieniu. czytać, nie od razu robic raban. Ja dziś też się nad tym zastanawiałam,czemu wody nie ma .(brałam SF KISS ostatnia z trylogii, dla córki bedzie na mikołajki)I znalazłam ulotkę.Jak nie masz ulotki to wszystko jest w strefie konsultantki.

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja, tak jak pisałam jakiś czas temu, mając wizję kartonu 1 lub 2 o wadze 10-15 kg, plus wózek, plus dziecko i to wszystko za jednym zamachem po schodach, odpuściłam pocztę i będę wykorzystywać TŻ i jego wolne lub wyślę go w nocy
Dziewczyny, ja wiem,że najlepiej jak były regularne za darmo do domu, ale nie przesadzajmy,że 4 zł to dużo. Tym bardziej,że jak dziewczyna pisała ma kilka kartonów, co oznacza,że nie bierze dla siebie kilka kosmetyków i starci na tym. Za 4 zeta doniosa jej to do domu i po sprawie.
.CZasem wiecej dziennie wydajemy na słodycze czy inne kole

Miałam pytać was jeszcze o 2 rzeczy
1 to , który szampon chwaliłyście:Pokrzywa łopian czy Koniczyna i porzeczka?
1 do dziewczyn trend, czy któras ma możliwośc sprawdzenia czy skłąd kremu na zime, szczególnie na noc, ma taki sam skład jak w zeszłym roku? bo teraz zeszłoroczny jest w netto za 7 zł, a nowy za 10 zł w MAM.I jesli są takie same to kupię w netto
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401

Edytowane przez olla74
Czas edycji: 2012-10-05 o 09:04 Powód: skleroza
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:12   #2957
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
1 to , który szampon chwaliłyście:Pokrzywa łopian czy Koniczyna i porzeczka?
Ja chwalę sobie Pokrzywa i Łopian, włosy są po nim mięciutkie, sypkie, świetny jest.
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:35   #2958
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Nie, teraz są jakieś teczki na dokumenty
osobiście uważam że te teczki będą bardziej praktyczne niż te broszki może w tym roku się załapie na KR bo w poprzedniej edycji bym się załapała bo miałam ponad 8 tys sprzedaży ale w pewnym momencie przeniosłam się na inny okręg...

a tak w ogóle to ma już ktoś tą książeczkę co dodają do zamówienia odnośnie KR... ??? są tam jakieś konkretne wiadomości na temat KR??

No i wreszcie mam okazję obejrzeć katalog 17...
dla siebie biorę nową wodę napewno tylko nie moge sie zdecydowac ktora...
i moze jeszcze cos ale musze na spokojnie obejrzec katalog papierowy...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:47   #2959
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ja wiem,że najlepiej jak były regularne za darmo do domu, ale nie przesadzajmy,że 4 zł to dużo. Tym bardziej,że jak dziewczyna pisała ma kilka kartonów, co oznacza,że nie bierze dla siebie kilka kosmetyków i starci na tym. Za 4 zeta doniosa jej to do domu i po sprawie.


Miałam pytać was jeszcze o 2 rzeczy
1 to , który szampon chwaliłyście:Pokrzywa łopian czy Koniczyna i porzeczka?
Wiesz, zależy Ja teraz nic nie brałam dla siebie, a zamówienie złożyły akurat tylko Klientki, które mają rabat (a rabat mają, bo tak jak kiedyś wam pisałam, przejęłam je po innej Konsultantce, u której takowy miały), więc jak obliczyłam, to po opłaceniu katalogów mam dla siebie coś koło 10zł To tu te 4 zł by mnie zabolało
W ogóle ze strachem szłam dziś na pocztę, bo paczka miała być wczoraj już ale nie dostałam sms... Kobita na mnie z wielkimi oczami, że przecież nie mają żadnej paczki i druga musiała ją wspomóc, bo nagle paczka się znalazła, ufff
Ja miałam z koniczyną szampon, fajny, włosy są po nim długo świeże, tyle tylko, że u mnie bez dodatkowej odżywki się nie obyło, bo włosy szorstkie się robiły. Teraz mam rumianek i aloes i jestem baaaardzo zadowolona, włosy są miękkie, lśniące, sypkie, długo świeże.
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 09:47   #2960
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ewlyn- Rose Creme bardzo ładna- tylko myślałam, że będzie ciut mniej intensywna
Pytałam ostatnio o odżywkę malina i hibiskus- ja ją zamawiałam dla siebie, miałam też zamówienie na szampon- i on pachnie obłędnie, a ta odżywka jakoś tak odrzucająco, w niczym nie przypomina ładnego zapachu szamponu, dam komuś na gratis, bo jej nie zdzierżę.
Btw, przez ostatnie 2 katalogi zamawiam we wtorek wieczorem i miałam w piątek, a teraz już wczoraj, także się cieszę i mam nadzieję, że wróci to do normy

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2012-10-05 o 10:09
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:54   #2961
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Helołłłłłłłłłłłłłłłłłłł. Te wody toaletowe przychodxą w nastepnym zamówieniu. czytać, nie od razu robic raban. Ja dziś też się nad tym zastanawiałam,czemu wody nie ma .(brałam SF KISS ostatnia z trylogii, dla córki bedzie na mikołajki)I znalazłam ulotkę.Jak nie masz ulotki to wszystko jest w strefie konsultantki.
To zależy o którą wodę chodzi... Bo teraz przychodziły za spełnienie celu w poprzednim katalogu.

Klientkom 14tka się nie podobała, ale za to spływają mi już zamówienia na 15tkę(a zawsze na ostatnią chwilę były) i już mam na ponad 200zł. Bo akurat to co zamawiają faktycznie ma ceny niższe w 15tce

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wiem,że najlepiej jak były regularne za darmo do domu, ale nie przesadzajmy,że 4 zł to dużo. Tym bardziej,że jak dziewczyna pisała ma kilka kartonów, co oznacza,że nie bierze dla siebie kilka kosmetyków i starci na tym. Za 4 zeta doniosa jej to do domu i po sprawie.
.CZasem wiecej dziennie wydajemy na słodycze czy inne kole
4zł co 3 tygodnie to może niedużo, a ja np. zamawiam kilka paczek na katalog Ja tam wolę wydać te 4zł (w ciągu roku sumując to dla mnie bardzo dużo te 4zł za każdą paczkę) na co innego.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
osobiście uważam że te teczki będą bardziej praktyczne niż te broszki może w tym roku się załapie na KR bo w poprzedniej edycji bym się załapała bo miałam ponad 8 tys sprzedaży ale w pewnym momencie przeniosłam się na inny okręg...

a tak w ogóle to ma już ktoś tą książeczkę co dodają do zamówienia odnośnie KR... ??? są tam jakieś konkretne wiadomości na temat KR??

No i wreszcie mam okazję obejrzeć katalog 17...
dla siebie biorę nową wodę napewno tylko nie moge sie zdecydowac ktora...
i moze jeszcze cos ale musze na spokojnie obejrzec katalog papierowy...
Chyba na katalogowym ktoś dawał linka do tej ulotki z KR.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:56   #2962
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
osobiście uważam że te teczki będą bardziej praktyczne niż te broszki może w tym roku się załapie na KR bo w poprzedniej edycji bym się załapała bo miałam ponad 8 tys sprzedaży ale w pewnym momencie przeniosłam się na inny okręg...

a tak w ogóle to ma już ktoś tą książeczkę co dodają do zamówienia odnośnie KR... ??? są tam jakieś konkretne wiadomości na temat KR??

No i wreszcie mam okazję obejrzeć katalog 17...
dla siebie biorę nową wodę napewno tylko nie moge sie zdecydowac ktora...
i moze jeszcze cos ale musze na spokojnie obejrzec katalog papierowy...
informacje takie jak zawsze, jakie progi, jakie przywileje, jakie nagrody
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:06   #2963
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość


4zł co 3 tygodnie to może niedużo, a ja np. zamawiam kilka paczek na katalog Ja tam wolę wydać te 4zł (w ciągu roku sumując to dla mnie bardzo dużo te 4zł za każdą paczkę) na co innego.

Otóż to Jedna paczka to pół bidy, ale zwykle na jednej się nie kończy i zamawiam minimum 2 czasem nawet 4 razy w katalogu. A to już nawet 16zł za które mogę kupić coś dziecku
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:10   #2964
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Otóż to Jedna paczka to pół bidy, ale zwykle na jednej się nie kończy i zamawiam minimum 2 czasem nawet 4 razy w katalogu. A to już nawet 16zł za które mogę kupić coś dziecku
50 tygodni razy 4zł to już pokaźna kwota 200zł
I niech mi ktoś nie mówi, że na to zarabiam zamówieniami, bo i tak muszę kupić katalogi, próbki itp. W sklepach internetowych za darmo wysyłają najczęściej od 100zł, czasem nawet od 50zł. A tu? Od 1000zł
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:13   #2965
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
50 tygodni razy 4zł to już pokaźna kwota 200zł
I niech mi ktoś nie mówi, że na to zarabiam zamówieniami, bo i tak muszę kupić katalogi, próbki itp. W sklepach internetowych za darmo wysyłają najczęściej od 100zł, czasem nawet od 50zł. A tu? Od 1000zł



Dziewczyny trendujące, czy któraś z Was miała już zimowy zestaw Solutions? A jeśli tak to czy kremy są bardziej tłuste lub półtłuste czy lekkie? Jak na zimę to powinny być bardziej tłuste ale wiadomo jak jest... Avon
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:16   #2966
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Przypomniało mi się ktoś już ma tą nową maskę z jagodami goji, która jest nowością w 15? Oprócz pędzelka do zdobień to z 15 biorę tylko tę maskę do włosów- tzn jeśli nie okaże się takim bublem jak odżywka malinowa
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:45   #2967
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się ktoś już ma tą nową maskę z jagodami goji, która jest nowością w 15? Oprócz pędzelka do zdobień to z 15 biorę tylko tę maskę do włosów- tzn jeśli nie okaże się takim bublem jak odżywka malinowa
A kiedyś aby nie było linii w Planet Spa z jagodami Goji właśnie? (tylko nie widzę tej maski w 15 )
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:52   #2968
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
A kiedyś aby nie było linii w Planet Spa z jagodami Goji właśnie? (tylko nie widzę tej maski w 15 )
była bardzo fajna seria zresztą
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:54   #2969
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Ja widzę maseczki z Naturals, ale z owocami Acai i Woskownicą

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
była bardzo fajna seria zresztą
Pamiętam, że miałam z tej serii balsam i żel pod prysznic (kiedyś dawali w jakimś programie chyba) i w sumie nic takiego nie robiły, ot takie zwykłe były. Ale to była jedyna seria z Planet Spa, która mi nie śmierdziała
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:55   #2970
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
była bardzo fajna seria zresztą
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja widzę maseczki z Naturals, ale z owocami Acai i Woskownicą
No coś mi świta, ze taka różowa była i miała małe granulki też różowawe
Fajna była, prawda I jeszcze żeby wróciła seria z Białą herbatą
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.