Wszystko o Avonie - cz.30 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 09:44   #961
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

no i wczoraj dostałam pierwszą paczkę z kat2 i :

woda Sensuelle - bardzo podobna do różowej Pur Blanca Blush

nowy balsam Care z pompką - użyłam go raz tylko ale super się go używa ale jak będzie dalej to zobaczymy na razie poszedł na półkę oczekujących i jest 3 w kolejce do użytku tak więc jeszcze trochę... ale butelkę ma dużą

nowa nie nowa Baza do cieni Super Shock - dla mnie taka jakaś dziwna spodziewałam się musu bardziej a tu taki troszkę kremik ale dzisiaj użyłam pierwszy raz tak więc zobaczymy co dalej...

nowe pomadki "Idealny Pocałunek" - super, mój nr 1 coś tak jak te co kiedyś były Pro-tu-Go - chyba tak się je pisało... usta takie miękkie są i w ogóle tak więc ja je będę kupować na pewno... mam odcień Natural Glow ale lepiej wygląda pomadka aplikowana na podkład...

Krem BB - powiedziała bym bardziej że to jest podkład niż krem.... daje kolor taki mocny jak bym używała podkładu... mam odcień Natural Beige i wyglądam jak murzyn troszkę nie wiem czy one są ciemne czy ja zbladłam troche.... co prawda smarowałam się z próbki bo pełną wersję mam dla mamy ale sobie też wezmę pełną wersję a i użyłam kremu na twarz bez żadnej bazy bo pisze że krem nawilża a tymczasem widać u mnie suche skórki na nosie i na czole między brwiami... tak więc trzeba użyć jakąś bazę prędzej...

mam też grzebień do prostowania włosów - ale użyłam dzisiaj rano go do wyprostowania grzywki bo resztę włosów mam krótkich i może być...

i przyszedł do mnie jeszcze rozświetlający puder dodawany do zakupu trzech pomadek "Idealny Pocałunek" - i na nim się zawiodłam... a mianowicie strasznie się świecę brokatem jak go użyję... no może dlatego że rozświetlający ale jak go użyłam po dwa razy na jeden policzek to wyglądał jak róż na policzki a nie jak puder rozświetlający... tak więc trzeba z nim ostrożnie...

i mam nowy żel Senses ale nie wiem do czego mogę go porównać bo zapach mi nic nie mówi...

i z nowości to już chyba wszystko co mam...

a dzisiaj przyjdzie do mnie moja HL ale kurier będzie dopiero popołudniu ;/



dzisiejsza oferta świąteczna też mnie nie powala...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:45   #962
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

dziewczyny mam do Was pytanie: do perfumów Herve Leger Ete dołączona jest kremowa torebka i tu moje pytanie kto ją widział lub posiada:

- wygląda elegancko czy raczej na zakupy,
- torebka jest na zatrzask czy zamek?

Dziękuję za odpowiedź
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:51   #963
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

brak zatrzasku, zamka
elegancki materiał, ale raczej bym powiedziała, że to taka torebka, która może być stosowana jako ta druga (nosilam w niej jedzonko do pracy) lub np w lecie jako osobna
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:53   #964
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ty piszesz o tym etui za zeszły rok KR tak? Bo ja wczoraj dostałam "aktówkę" z nowego KR ale jeszcze próbek nie
a powiedz coś o tej aktówce?? fajna bo ja chciałabym się załapać chociaż na pierwszy poziom Kr i nie wiem czy walczyć czy nie... ?? mogłabyś wrzucić fotki jej na katalogowy ??
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:59   #965
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do Was pytanie: do perfumów Herve Leger Ete dołączona jest kremowa torebka i tu moje pytanie kto ją widział lub posiada:

- wygląda elegancko czy raczej na zakupy,
- torebka jest na zatrzask czy zamek?

Dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
brak zatrzasku, zamka
elegancki materiał, ale raczej bym powiedziała, że to taka torebka, która może być stosowana jako ta druga (nosilam w niej jedzonko do pracy) lub np w lecie jako osobna
Nie ma zatrzasku, i w ogóle niezbyt duża jest. Wg mnie w katalogu wyglądała na lakierowaną, beżową. A w rzeczywistości jest tandetnie złoto-beżowa. Wolałabym, żeby była cała taka lakierowana, jak jej dno od zwenętrznej strony i jak rączki. Dostałam ją w kat. 16 do wody HL Femme, zamiast małej kopertówki z HL. Wylądowała u mnie na dnie szafy i raczej nie ujrzy światła dziennego.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:14   #966
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ty piszesz o tym etui za zeszły rok KR tak? Bo ja wczoraj dostałam "aktówkę" z nowego KR ale jeszcze próbek nie .


Ja tez je zamawiałam i dla mnie też badziewne
Ja też dostalam aktowke ( calkiem fajna szkoda,że prawie pusta w środku), ale próbek też nie.
Długopisy - beznadzieja.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
a powiedz coś o tej aktówce?? fajna bo ja chciałabym się załapać chociaż na pierwszy poziom Kr i nie wiem czy walczyć czy nie... ?? mogłabyś wrzucić fotki jej na katalogowy ??
Specjalnie walczyć to nie wiem czy warto. Elegancka, na zamek dookoła. W środku dużo przegrodek, wygląda na solidną.Ale to tylko teczka - aktowka. Na grubość wiele rzeczy nie wejdzie.
Fotki ja nie dam rady zrobić, chyba,że wieczorem mąż pomoże.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:17   #967
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Mam dość Avonu!!!

Pan Adam na infolinii kłócił się ze mną, że na stronie Avon nie wyświetlają się błędy po angielsku! Że niemożliwe, że nie mogłam czegoś zrobić, bo błędów nie ma, a jeśli są komunikaty to po polsku... Jasne...
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 10:22   #968
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Też na niego trafiłam (adam b.) i to jakiś półgłówek, który zawsze idzie w zaparte.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:26   #969
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
brak zatrzasku, zamka
elegancki materiał, ale raczej bym powiedziała, że to taka torebka, która może być stosowana jako ta druga (nosilam w niej jedzonko do pracy) lub np w lecie jako osobna
Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Nie ma zatrzasku, i w ogóle niezbyt duża jest. Wg mnie w katalogu wyglądała na lakierowaną, beżową. A w rzeczywistości jest tandetnie złoto-beżowa. Wolałabym, żeby była cała taka lakierowana, jak jej dno od zwenętrznej strony i jak rączki. Dostałam ją w kat. 16 do wody HL Femme, zamiast małej kopertówki z HL. Wylądowała u mnie na dnie szafy i raczej nie ujrzy światła dziennego.
dziękuję za wiadomości ostrzegłam klientkę
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:27   #970
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Specjalnie walczyć to nie wiem czy warto. Elegancka, na zamek dookoła. W środku dużo przegrodek, wygląda na solidną.Ale to tylko teczka - aktowka. Na grubość wiele rzeczy nie wejdzie.
Fotki ja nie dam rady zrobić, chyba,że wieczorem mąż pomoże.
tzn. ja specjalnie walczyć też nie będę ale jak mi braknie do tysiąca to wtedy będę dobijać czymś nawet dla stałego opustu... jak mi braknie powyżej tysiaka to sobie odpuszczę...

mam taką aktóweczkę ale małą... jak się zapisywałam 7 lat temu do Avonu to była taka czarna w produktach logo za chyba 30zł i wzięłam ją wtedy ale ona na wysokość zmieści tylko katalog... już bloku A4 nie zmieści a ta co jest teraz w KR to duża jest??
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:35   #971
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Też na niego trafiłam (adam b.) i to jakiś półgłówek, który zawsze idzie w zaparte.
Dokładnie o tego samego mi chodzi!!!

Wiecie co, zawsze jak składałam zamówienie do 11 rano jednego dnia, to przychodziło do paczkomatu dnia następnego. Teraz już miła pani na infolinii stwierdziła, że nie ma opcji, bo zaczął się świąteczny sajgon i że jutrzejsze zamówienie będzie w poniedziałek...

Edytowane przez 51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Czas edycji: 2012-12-05 o 10:41
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 10:51   #972
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Też na niego trafiłam (adam b.) i to jakiś półgłówek, który zawsze idzie w zaparte.
a mi ten Pan rozpatrzył pozytywnie reklamacje
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:53   #973
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
tzn. ja specjalnie walczyć też nie będę ale jak mi braknie do tysiąca to wtedy będę dobijać czymś nawet dla stałego opustu... jak mi braknie powyżej tysiaka to sobie odpuszczę...

mam taką aktóweczkę ale małą... jak się zapisywałam 7 lat temu do Avonu to była taka czarna w produktach logo za chyba 30zł i wzięłam ją wtedy ale ona na wysokość zmieści tylko katalog... już bloku A4 nie zmieści a ta co jest teraz w KR to duża jest??
Ta aktowka ma zewnętrzne wymiary:34,5 cm x 25,5 cm , a grubość : 2 cm.
A4 wejdzie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:17   #974
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a mi ten Pan rozpatrzył pozytywnie reklamacje
napisałam, że chciałabym poznac zasady wyznaczanie celów - odpoweidz Pana A.B że wszystko w regulaminach

napisałam ponownie licząc ze odpisze ktos inny i prosząc o przytoczenie odpowiednich fragmentów ponieważ na strefie był błąd i pliki się nie ładowały - dostałam odpoweidź od A.B. że już dostałam odp na to pytanie

napisałam, że pliki z regulaminami są uszkodzone i się nie ładują - A.B. odpisał że to wina plików cookies

zacytowałam fragment tekstu wyświetlającego się po angielsku i przetłumaczyłam na polski, że to nie wina cookies a ich serwera - dostałam odpowiedź że rzeczywiście było coś nie tak, ale już mogę ściągnąć jeden a drugiego już nie ma na serwerze bo zmienił się katalog i przesłano mi go w zalaczniku (minął już ponad tydzień, a ja zadałam pytanie jak jeszcze był stary katalog i wtedy tez nie działał)

napisałam że przeczytałam cały regulamin i tam nie ma ani słowa o tym jak są wyznaczane cele - dostałam odpowiedz jakąś totalnie ogólne, że cele wyznacza program itd itp

czyli koniec końców się nie dowiedziałam
Pan natomiast nie mógł przyjac do wiadomości że jest błąd na stronie i odpowiedział na moje pytanie za 5 razem (chociaz i tak się nic nie dowiedziałam), potem straciłam cierpliwość
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:19   #975
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ta aktowka ma zewnętrzne wymiary:34,5 cm x 25,5 cm , a grubość : 2 cm.
A4 wejdzie.
to fajnie taka by mi się przydała....


a powiedzcie mi ogólnie jaki jest opust na tą ofertę świąteczną ze strony Avonu?? bo zastanawiam się nad wczorajszą ofertą
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:24   #976
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość

nowe pomadki "Idealny Pocałunek" - super, mój nr 1 coś tak jak te co kiedyś były Pro-tu-Go - chyba tak się je pisało... usta takie miękkie są i w ogóle tak więc ja je będę kupować na pewno... mam odcień Natural Glow ale lepiej wygląda pomadka aplikowana na podkład...
Ja mam kilka klientek, które ciągle pytają o Pro-to-go, ale im zależy by były one wysuwane, bo się jedną ręką malują w samochodzie I ciężko tłumaczyć czemu Avon je wycofał...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:31   #977
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

fotki na katalogowym Biżu z kat 2: kolczyki HEART i pierścionki EPINAL
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:58   #978
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

[1=51e83afea3b91707dbf3887 d008ce6a0f5de39ea_626dbf7 23f6b2;37978600]Dokładnie o tego samego mi chodzi!!!

Wiecie co, zawsze jak składałam zamówienie do 11 rano jednego dnia, to przychodziło do paczkomatu dnia następnego. Teraz już miła pani na infolinii stwierdziła, że nie ma opcji, bo zaczął się świąteczny sajgon i że jutrzejsze zamówienie będzie w poniedziałek...[/QUOTE]
Ja wczoraj rano złożyłam zamówienie i właśnie przed chwilą dostałam sms, że mogę już odebrać paczkę
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:18   #979
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Droga Konsultantko/Drogi Konsultancie,
Z produktów oczekujących na dosłanie dostępne są:
PODWÓJNE CIENIE DO POWIEK FLASH BACK,
TORBA MARCELIA,
REKAWICZKI DO PIELEGNACJI DLONI,
BROSZKA SPARKLING,
BLACK SUEDE TOUCH ŻEL DO MYCIA CIAŁA,
ANEW OCZYSZAJĄCA EMULSJA DO TWARZY,
AT XXL ODZYWCZY SZAMPON Z MAROK.OLEJ./ARG,
ZESTAW BEAUTIFUL YOU,
AT SZAMPON PRZECIWLUPIEŻOWY 2W1,
KREM DO RAK MLEKO I MIOD.
QUADRA FX ŻEL DO CIAŁA 4W1
BLACK SUEDE TOUCH ŻEL DO MYCIA CIAŁA
CT KOREKTOR PERFEKCYJNY KAMUFLAŻ LIGHT
NASZYJNIK LOVING MOMENT
ZAPARZACZ DO HERBATY - CHOINKA
Jeśli czekasz na któryś z powyższych produktów to informujemy, że zostaną one dołączone do na najbliższego zamówienia na dowolny rodzaj transportu.
Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie dostępne będą
kliknij tu i dowiedz się więcej: http://dok.avonpolska.pl/images/MW/BRAKI%200412.JPG
Pozdrawiamy
Dział Obsługi Konsultantek
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 12:27   #980
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

To informacje z wczoraj i już nieaktualne pewnie po południu dziś też się pojawią. Nie zdziwiłabym się jakby to co wczoraj było dostępne dziś znów było w brakach.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:29   #981
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
To informacje z wczoraj i już nieaktualne pewnie po południu dziś też się pojawią. Nie zdziwiłabym się jakby to co wczoraj było dostępne dziś znów było w brakach.
a wyskoczyło mi jako nowa wiadomość, wczorajszą mam odczytaną
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:33   #982
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
a wyskoczyło mi jako nowa wiadomość, wczorajszą mam odczytaną
Bo wczoraj na początku link nie działał i może stopniowo naprawiali Ale w linku są produkty dostępne 05.12, a to dziś przecież czyli nie ma o nich jeszcze informacji.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:34   #983
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj rano złożyłam zamówienie i właśnie przed chwilą dostałam sms, że mogę już odebrać paczkę
ja zamówiłam w poniedziałek po południu i paczki niet
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:35   #984
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam w poniedziałek po południu i paczki niet
Jeszcze może dostaniesz smsa dziś
Ja zamówiłam wczoraj po południu i mam nadzieję, że będzie jutro Choć zależy o której przyjdzie sms, bo jak za późno to i tak dopiero w piątek odbiorę.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:54   #985
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Jeszcze może dostaniesz smsa dziś
Ja zamówiłam wczoraj po południu i mam nadzieję, że będzie jutro Choć zależy o której przyjdzie sms, bo jak za późno to i tak dopiero w piątek odbiorę.
jak nie przyjdzie do 14 to i tak lipa, bo tż dopiero jutro odbierze zresztą u mnie w paczkomacie pakują zwykle do 14

edit: jest paczka
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012

Edytowane przez musso4
Czas edycji: 2012-12-05 o 13:16
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:27   #986
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ty piszesz o tym etui za zeszły rok KR tak? Bo ja wczoraj dostałam "aktówkę" z nowego KR ale jeszcze próbek nie

Ja jestem.

Musso niestety ale oni braki uzupełniają ok południa - tak mi zawsze mówią na infolini więc nic nie wiadomo.

Ja tez je zamawiałam i dla mnie też badziewne
Skoro tak, to nie chce tego długopisu ;/
a jeszcze jedno , czy te oferty ktore sie pojawiaja w kalendarzu adwwentowym ( moge kilka rzeczy kupic z poprzednich dni) jutro bede składac zamowienie, czy tylko z danego dnia ?
a ten łancuszek z jabłuszkiem ( hm mam dylemat zamawiac czy nie, bo prezent dla mamy chciałam zronbic)
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB

Edytowane przez francesca22
Czas edycji: 2012-12-05 o 13:35
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:30   #987
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jak nie przyjdzie do 14 to i tak lipa, bo tż dopiero jutro odbierze zresztą u mnie w paczkomacie pakują zwykle do 14

edit: jest paczka
Do ostatniej chwili Cię przetrzymali w niepewności
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:33   #988
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
a ten łancuszek z jabłuszkiem ( hm mam dylemat zamawiac czy nie, bo prezent dla mamy chciałam zronbic)
po zdjęciach na katalogowym się skusiłam, ale ktoś pisał, że taki sobie, za jakieś pół godziny obejrzę go na żywo
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:37   #989
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
po zdjęciach na katalogowym się skusiłam, ale ktoś pisał, że taki sobie, za jakieś pół godziny obejrzę go na żywo
Mam nadziej, ze napiszesz opinie na jego temat to bede wiedziała czy brac czy jednak nie
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB

Edytowane przez francesca22
Czas edycji: 2012-12-05 o 13:39
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:42   #990
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno , czy te oferty ktore sie pojawiaja w kalendarzu adwwentowym ( moge kilka rzeczy kupic z poprzednich dni) jutro bede składac zamowienie, czy tylko z danego dnia ?
a ten łancuszek z jabłuszkiem ( hm mam dylemat zamawiac czy nie, bo prezent dla mamy chciałam zronbic)
Możesz wcześniejsze, ale są do wyczerpania zapasów więc możesz się nie załapać.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.