Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 14:05   #631
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość

Moja siostra ma 3 małych urwisów (rok, 2,5roku, 5,5roku). Często jeździ gdzieś z nim i sama i nie jest w stanie ich upilnować albo zwyczajnie jej się nie chce Wykupiła ubezpieczenie OC od strat jakie zrobią jej dzieci do 10 000zł i nie straszne jej wybite szyby czy inne zniszczenia zrobione przez jej dzieci.

Tylko ten telewizor to był w domu, nie w sklepie. Małego po sklepach nie ciąga, zostawia ze starszym rodzeństwem (nastolatki), lub u którejś z babć lub cioci.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:13   #632
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dla męża na kanapki do pracy kupuję wędlinę, żółty ser i chleb na cotygodniowych zakupach, bo on tyle tego przejada że kupując dobry jakościowo poszłabym z torbami. Na 5dni roboczych (a często pracuje 6 dni w tygodni) schodzi: 3 bochenki białego chleba, 4 kostki masła, 1kg wędliny, 1kg żółtego sera i 2 pęczki rzodkiewek.
W domu je oczywiście śniadanie, obiad i kolację.


Ile???
O rany, a ja narzekam, ze moj duzo je.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:45   #633
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Ile???
O rany, a ja narzekam, ze moj duzo je.
Mój potrafi zjeść bochenek na śniadanie. Ale rzeczy na kanapki daje mało. Każdy plasterek przetnie na pół, Pomidora tez pół plasterka. Nigdy nie kładzie warzywa i wędliny/sera razem a smaruje.... Tylko troszkę na środek :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:39   #634
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Też narzekałam, że mój tyle je, ale chyba jednak nie. Chociaż mój mąż nie pracuje fizycznie, więc też ciężko porównywać.

Zrobiłam dziś kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym. Dobre, fajny sposób na wykorzystanie niedojedzonych ziemniaków.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:51   #635
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość

Zrobiłam dziś kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym. Dobre, fajny sposób na wykorzystanie niedojedzonych ziemniaków.
Podzielisz się przepisem ?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:06   #636
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Podzielisz się przepisem ?
Robiłam z tego przepisu:
http://arafatka35.bloog.pl/id,333001...wym,index.html
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:14   #637
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Od kilku lat prowadzę spis wydatków, paragony numeruje i przechowuje w pudełku. Bardzo ułatwia to życie - np zepsuła się gofrownica - sprawdzam kiedy ją kupiłam i bez problemu wyciągam paragon

Co do wychowywania syna - jestem wdzięczna teściowej, chociaż jej celem nie było 'wychowanie syna dla innej kobiety" tylko wychowanie samodzielnego faceta

Jeśli chodzi o reklamacje mój mąż od kilku lat nie zapłacił pełnej ceny za buty sportowe - po kilku miesiącach puszcza szew albo pęka podeszwa (za każdym razem wybiera inny model i często różne firmy - po prostu ma pecha).
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 17:16   #638
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Słuchajcie chciałam się Was zapytać Was o pranie. Ja mam taki problem, który po prostu już mnie wyprowadza z równowagi. Mianowicie na tym moim małym wynajmowanym mieszkaniu jest pralka - bardzo malutka, wąska o zakresie 1-4 kg, miała jakąś tam awarie, no i Pan Serwisant powiedział, że ta pralka jest przeładowywana i że do tej pralki można tylko wrzucić prania do połowy bębna i nie więcej...

Do połowy bębna wchodzi dosłownie albo 5 podkoszulek albo 2 pary spodni albo jedna bluza dresowa TŻ, no i tu jest problem, bo nawet przy nas dwóch to tak piorąc, takimi ilościami to ta pralka musi ciągle chodzić..
Przez chwilę nawet zaczęłam prać na programie 15 minutowym, oszczędnym no ale ... zauważyłam, że w takim czasie pranie jest licho wyprane i źle wypłukane. Ręce mi dziewczyny opadają. Bo jak mam jedną bluzę prać ponad godzinę to mi słabo. Pozatym po tygoniu normalnego funkcjonowania to takimi malutkimi ilościami to ja muszę zrobić pare prań.
Tak samo jak zmieniam pościel - prześcieradło idzie w jednym praniu a pościel w drugim.. Ręczniki to samo. Może z racji tego, że jest ona mała to nie idzie dużo wody, no ale prąd. Masakra to jest dla mnie po prostu.
Zdaje sobie sprawę, że łazienka jest bardzo mała, ale no można było kupić normalną pralkę i wstawić do kuchni bo jest dość duża jak na to mieszkanie. No ale.. wiadomo, nie jest to moje mieszkanie.
Musiałam się wygadać.
Wykańcza mnie już wynajmowanie mieszkań
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:35   #639
grissini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 221
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Słuchajcie chciałam się Was zapytać Was o pranie. Ja mam taki problem, który po prostu już mnie wyprowadza z równowagi. Mianowicie na tym moim małym wynajmowanym mieszkaniu jest pralka - bardzo malutka, wąska o zakresie 1-4 kg, miała jakąś tam awarie, no i Pan Serwisant powiedział, że ta pralka jest przeładowywana i że do tej pralki można tylko wrzucić prania do połowy bębna i nie więcej...

Do połowy bębna wchodzi dosłownie albo 5 podkoszulek albo 2 pary spodni albo jedna bluza dresowa TŻ, no i tu jest problem, bo nawet przy nas dwóch to tak piorąc, takimi ilościami to ta pralka musi ciągle chodzić..
Przez chwilę nawet zaczęłam prać na programie 15 minutowym, oszczędnym no ale ... zauważyłam, że w takim czasie pranie jest licho wyprane i źle wypłukane. Ręce mi dziewczyny opadają. Bo jak mam jedną bluzę prać ponad godzinę to mi słabo. Pozatym po tygoniu normalnego funkcjonowania to takimi malutkimi ilościami to ja muszę zrobić pare prań.
Tak samo jak zmieniam pościel - prześcieradło idzie w jednym praniu a pościel w drugim.. Ręczniki to samo. Może z racji tego, że jest ona mała to nie idzie dużo wody, no ale prąd. Masakra to jest dla mnie po prostu.
Zdaje sobie sprawę, że łazienka jest bardzo mała, ale no można było kupić normalną pralkę i wstawić do kuchni bo jest dość duża jak na to mieszkanie. No ale.. wiadomo, nie jest to moje mieszkanie.
Musiałam się wygadać.
Wykańcza mnie już wynajmowanie mieszkań
Ja bym zastanowila sie nad kupnem pralki swojej wlasnej. My jak wynajmowalismy to mieslimy swoje. Pralke/lodowke i wszedzie gdzie sie przeprowadzalismy tahalismy to ze soba. Az dotachalismy na wlasne. Jak sie przeprowadzalismy np to.prosilismy wlasciciela o wyniesienie.pralki np.do.piwnicy lub ja po prostu zabieral, a uzywalismy swojej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
grissini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:39   #640
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

I ona w tej sytuacji największą oszczędnością byłoby jednak kupić pralkę, bo piorąc tym systemem marnujecie kupę wody, prądu i detergentów my też wynajmujemy mieszkanie ale pralkę mamy własną i mam nadzieję, że posłuży nam jeszcze w naszym mieszkaniu bo tl raczej zakup.na lata. Jak Was nie stać na taki wydatek od razu to może raty 0%? Jest też opcja hard: zepsuć pralkę do reszty wtedy właściciel będzie musiał kupić nową
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:14   #641
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez grissini Pokaż wiadomość
Ja bym zastanowila sie nad kupnem pralki swojej wlasnej. My jak wynajmowalismy to mieslimy swoje. Pralke/lodowke i wszedzie gdzie sie przeprowadzalismy tahalismy to ze soba. Az dotachalismy na wlasne. Jak sie przeprowadzalismy np to.prosilismy wlasciciela o wyniesienie.pralki np.do.piwnicy lub ja po prostu zabieral, a uzywalismy swojej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
I ona w tej sytuacji największą oszczędnością byłoby jednak kupić pralkę, bo piorąc tym systemem marnujecie kupę wody, prądu i detergentów my też wynajmujemy mieszkanie ale pralkę mamy własną i mam nadzieję, że posłuży nam jeszcze w naszym mieszkaniu bo tl raczej zakup.na lata. Jak Was nie stać na taki wydatek od razu to może raty 0%? Jest też opcja hard: zepsuć pralkę do reszty wtedy właściciel będzie musiał kupić nową
Mysleliśmy o tym, bo w sumie moglibyśmy kupić sobie pralkę. Natomiast właścielka nie zgadza się na wyniesienie obecnej, bo twierdzi, że nie ma gdzie a nowego sprzętu nie wyniesie do piwnicy bo się zastoi a jest to sprzęt jeszcze na gwarancji. Nie wiem co znaczy "zastoi", nie zgadza się też na zmiany w szafkach kuchni i ulokowanie tam ewentualnie naszej pralki.
Prawdę powiedziawszy ja wiem, że teraz to sutuacja bez wyjścia. Dziś znów mam na nią nerwa więc chciałam się po prostu wygadać... Patrzyłam nawet, bo niedaleko mam pralnie samoobsługową, ale to się jednak finansowo nie opłaca.
Mój TŻ namiętnie śledzi mieszkania do kupienia, bo ma już też nerwy na to wynajmowanie i mi. takie kwiatki.
Powiem Wam, że wynajmując to mieszkanie oczywiście widzieliśmy tą pralkę ale nawet nam do głowy nie przyszło, że będą z nią takie jaja.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 18:19   #642
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Dlatego my wynajmujemy nieumeblowane mieszkanie i nie musimy się zmagać z takimi kwiatkami a i przeprowadzając się na własne nie będziemy się musieli urządzać od zera
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:27   #643
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dlatego my wynajmujemy nieumeblowane mieszkanie i nie musimy się zmagać z takimi kwiatkami a i przeprowadzając się na własne nie będziemy się musieli urządzać od zera
I to jest bardzo fajne.
My mamy tylko swje łóżko i małe mebelki, biurko - ale to wszystko jest u TŻ w domu pozabezpieczane i czeka na nasz własny kąt. No a tutaj na wynajmie mamy tylko wyposażenie kuchni własne - garniki, talerze, drobne sprzęty
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:23   #644
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
I ona w tej sytuacji największą oszczędnością byłoby jednak kupić pralkę, bo piorąc tym systemem marnujecie kupę wody, prądu i detergentów my też wynajmujemy mieszkanie ale pralkę mamy własną i mam nadzieję, że posłuży nam jeszcze w naszym mieszkaniu bo tl raczej zakup.na lata. Jak Was nie stać na taki wydatek od razu to może raty 0%? Jest też opcja hard: zepsuć pralkę do reszty wtedy właściciel będzie musiał kupić nową
wypierzcie klucze taki joke
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:10   #645
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
wypierzcie klucze taki joke
Sprytnie wykorzystałaś sytuację.

Swoją droga, skoro pralka jest na gwarancji to dlaczego nie naprawią jej/wymienią skoro nie jest w stanie spełniać swojej funkcji i prać 4kg?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:22   #646
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja też mieszkam na wynajmowanym i jeśli się zepsuje pralka, to muszę ją naprawić, a nie własciciel.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 22:35   #647
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Wykańcza mnie już wynajmowanie mieszkań
Wiem co czujesz, do dziś zdarzają mi się koszmary, w których wspominam dawne mieszkania, bez pralki, z właścicielami o wszystko się czepiającymi, niesprzątającymi współlokatorami i 250 km od domu. Życzę obyście jak najszybciej, w miarę możliwości, poszli na swoje i poczuli ulgę.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 23:51   #648
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, że łazienka jest bardzo mała, ale no można było kupić normalną pralkę i wstawić do kuchni bo jest dość duża jak na to mieszkanie. No ale.. wiadomo, nie jest to moje mieszkanie.
Musiałam się wygadać. :
Ale jaki problem kupić pralkę, a przy wyprowadzce ją zabrać? Albo pogadać z właścicielem o wymianie starej. Nasi akurat problemu nie robią i przy naszym wprowadzeniu kupili nam nową kuchenkę



http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak...landii-za-5-zl
Patrzcie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja też mieszkam na wynajmowanym i jeśli się zepsuje pralka, to muszę ją naprawić, a nie własciciel.
Dziwne Niby ty korzystasz ale ja bym nie inwestowała w coś co nie jest moje i ze mną nie wyjdzie przy wyprowadzce :P Znaczy pewnie inaczej gdybym sama zepsuła, albo miała nowe kupione przy moim wprowadzeniu, a tak jakiś x letni staroć którego dni są policzone -nie.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

U nas w piątkach już 760zł Zbieramy jakoś od połowy października.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 23:53   #649
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale jaki problem kupić pralkę, a przy wyprowadzce ją zabrać? Albo pogadać z właścicielem o wymianie starej. Nasi akurat problemu nie robią i przy naszym wprowadzeniu kupili nam nową kuchenkę



http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak...landii-za-5-zl
Patrzcie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------



Dziwne Niby ty korzystasz ale ja bym nie inwestowała w coś co nie jest moje i ze mną nie wyjdzie przy wyprowadzce :P Znaczy pewnie inaczej gdybym sama zepsuła, albo miała nowe kupione przy moim wprowadzeniu, a tak jakiś x letni staroć którego dni są policzone -nie.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

U nas w piątkach już 760zł Zbieramy jakoś od połowy października.
Ja chyba zaczne tak robic
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 07:29   #650
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

My ostatnio z mężem zaczęliśmy wrzucać do skarbonki po 5zł na wakacje Naprawdę fajny pomysł
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 08:05   #651
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak,dostają. A nawet muszą w ciągu miesiąca ileś takich sprzedaży z extra ubezpieczeniem sfinalizować. Dlatego tak napierają niemiłosiernie.
Mi też ostatnio jak kupowałam laptopa proponowali. Ale jak powiedziałam, że nie to dali spokój i nikt nie ponawiał pytania
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:08   #652
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja nie rozumiem tej idei odkładania. Przecież co to za różnica, czy odkładam po 5zl, czy po prostu wezmę i kupię wycieczkę płacąc z konta. To nie powoduje, ze ma się więcej, to są dalej nasze pieniądze...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:16   #653
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tej idei odkładania. Przecież co to za różnica, czy odkładam po 5zl, czy po prostu wezmę i kupię wycieczkę płacąc z konta. To nie powoduje, ze ma się więcej, to są dalej nasze pieniądze...
Tak, ale nie kazdego stac zeby zaplacic od razu.

A tak co miesiac troche pieniazkow idzie a nie calosc.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:22   #654
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Jak ktoś nie umie oszczędzać to jest to świetny patent
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:25   #655
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tak, ale nie kazdego stac zeby zaplacic od razu.

A tak co miesiac troche pieniazkow idzie a nie calosc.
Mam na myśli, że jeżeli mowie, ze za rok lecę na wakacje, to oszczędzam na te wakacje. Także odkładam w zamyśle te 200 zł miesięcznie. Bez spinania się, że nam w portfelu 5zl i nie mogę kupić chleba, wiec idę specjalnie do bankomatu i wpłacam 10zl,zeby kupić chleb. Przecież to i to daje taki sam efekt końcowy, a wygodniej jest raz odłożyć niż z tymi 5 do słoika, które leżą i nawet ten 1grosz odsetek nie urośnie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:34   #656
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tej idei odkładania. Przecież co to za różnica, czy odkładam po 5zl, czy po prostu wezmę i kupię wycieczkę płacąc z konta. To nie powoduje, ze ma się więcej, to są dalej nasze pieniądze...
No właśnie mi też trudno to pojąć, nie mówiąc już nawet o zaśmiecaniu mieszkania siedliskiem bakterii w postaci zbioru brudnych monet, bo nie sądzę że ktoś te monety myje
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:51   #657
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie mi też trudno to pojąć, nie mówiąc już nawet o zaśmiecaniu mieszkania siedliskiem bakterii w postaci zbioru brudnych monet, bo nie sądzę że ktoś te monety myje
Hahaha to mnie rozbawilas z rana!
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:52   #658
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie mi też trudno to pojąć, nie mówiąc już nawet o zaśmiecaniu mieszkania siedliskiem bakterii w postaci zbioru brudnych monet, bo nie sądzę że ktoś te monety myje
Powinnaś dołączyć do wątku o mininalizmie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:56   #659
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

U mnie zbieranie monet też by się nie sprawdziło, bo większośc transakcji robię kartą, do tego prowadzę budżet domowy, więc każdą 5tkę musiałabym i tak zapisywać.
Ale gratuluję tym co się udaje.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 10:02   #660
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

U mnie tez się nie sprawdziłoby takie oszczędzanie, bo z reguły wszystkie drobniaki trzymam, żeby później móc kupić bilet z automatu, ale jesli u kogoś ten sposób oszczędzania sprawdza się, to popieram
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 14:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.