Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-05, 11:32   #3001
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Emilka to kciuki za małego

Decorail ja zawsze wynoszę od razu do segregowanych odpadów a że tam nie są tylko nasze to TŻ w życiu się nie połapie jedyne co chowam po szafach to ciuchy jak sobie kupie i nie chce żeby TŻ widział

U nas dziś nocka spoko od 22-4-7 ale przyznaję że o 4 obudziłam dziecko bo mnie już (.) bolały a nie chciało mi się w środku nocy piłować tym laktatorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chowam ciuchy nowe, chociaż nie wiem po co, bo raz ze Tz nie ma nic przeciwko mojemu kupowaniu (a mi często wydaje się że przesadzam), a dwa to on jest bardzo spostrzegawczy i zawsze jak wyciągnę coś kupionego to od razu pyta czy to nowe to taki typ, że zawsze zauważy że byłam u fryzjera, ma to swoje plusy i minusy...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 11:35   #3002
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aniu ja nie będę brać fotografa, poproszę brata zeby zrobic pare zdjęć i tyle. Moim zdaniem te pieniądze można przeznaczyć na cos innego, ale to juz każdego kwestia indywidualna. Mi by wystarczyło z 10 zdjęć, głownie jak podajemy Maksa do chrztu ewentualnie możemy poprosić kolegę który robi zdjęcia głownie raczej w terenie ale jak narazie o tym nie myślimy, bo nie mamy nawet terminu wybranego.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 12:26   #3003
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania tez mi sie wydaje, ze szkoda kasy na fotografa, moze ktos z rodziny, znajomych obecnych na chrzcie zrobic troche zdjec.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 12:55   #3004
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

[QUOTE=ania9o;76041611]Angellinka, to moja Asia ta sama waga i z ubrankami to samo



Aniu to fajnie się składa, bo nasze dziewczynki miały ten sam termin.
Aniu moja pierwsza córka miała robione zdjęcia u fotografa, a synek nie, tylko moja siostra cykała. Patrząc z perspektywy lat tak samo się je ogląda.


Dziewczyny Wy macie problem z chrzestnymi przy pierwszym dziecku, a co powiecie przy trzecim dziecku ?
Nawet nie myślę na razie o chrzcinach, bo pomysłów na chrzestnych brak. Mój mąż ma jedynego brata w Irlandii, jako wujek bez sensu, zadzwoni raz na rok złoży dzieciakom życzenia i obieca przelew na konto, którego nigdy nie ma. Oczywiście nie chodzi mi o pieniądze, tylko o fakt pustych obietnic, jakby dzieci były debilami.
Ja mam dwie siostry, obydwie są chrzestnymi moich dzieci, reszta dalszej rodziny po świecie się rozjechała. Wymyśliłam tylko swoją córkę ma 17lat ...
__________________

angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 13:01   #3005
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Nie ma kto zrobić tych fotek bo będą na chrzcie tylko chrzestni (no nijak nie cykną) i nasi rodzice którzy na robieniu zdjęć i w ogóle obsługą aparatu znają się tyle co ja na grze na harfie dlatego chciałam kogoś wziąć żeby była pamiątka bo tak nie będziemy mieć wcale.

Angellinka mój brat jest moim chrzestnym także opcja spoko z Twoją córką

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 14:36   #3006
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej dziewczyny, ja myslalam, ze watek umarl smiercia naturalna, bo na FB dyskusja trwa w najlepsze, ale widze, ze tutaj tez sie rozmowa toczy .

Witam nowe dziewczyny . Postaram sie nadrobic, aczkolwiek 9 stron troche mnie przeraza .

Wlasnie bylam z mlodym na spacerze, marudzil, ale zasnal, a po przebudzeniu ogladal zabawki i pozniej zaczal marudzic na piers, wiec wrocilam do domu, nakarmilam, a on znowu przysypia . To moze i ja sie zdrzemne?

Zawsze lubilam rybe, ale po porodzie to mam ciagle ochote, ciagle! Jem rybe z 3-5 razy w tygodniu. Macie jakies dziwne zachcianki pociążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 15:12   #3007
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania - ja też chcę fotografa, ale kompletnie jeszcze nie wiem jakie są ceny
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-05, 15:59   #3008
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia mi się po ciąży chce słodkiego a przed ciążą słodycze mogły nie istnieć swoją drogą musiałabym się zważyć 😁 nawet nie wiem co i jak z moja waga po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 17:50   #3009
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hejka w sobotę boziuu jaka nuda.. czekam na tż.. pojechał załatwić ostatnie formalności do kościoła bo jutro mamy chrzciny 😁 może wybierzemy się na spacer bo zakisze się w domu.. choć ż chęcią poszłabym spać, oczy mi lecą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 19:04   #3010
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - mam to samo ze słodkościami

Talusia - w lokalu macie chrzciny?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 22:36   #3011
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Chusta kupiona teraz tylko czekam do środy w końcu wybraliśmy grafitowy topaz
My chrzestnych mamy już wybranych ale daty póki co brak. Trochę się zastanawiam nad reakcja księdza, bo my nie jesteśmy małżeństwem z TZ, także oby się zgodzili na chrzciny... dodatkowo rodzice TZ są po rozwodzie i średnio tolerują się na imprezach rodzinnych. Strasznie to kłopotliwa sytuacja...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 05:02   #3012
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Witam się z rana 😙
Decorail, Magnificence, ja już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam i nie zamierzam, póki nie schudne-a wtedy w sumie też nie, bo mam całą szafę w rozmiarze 36 😤 teraz chodzę w 2 parach spodni na zmianę. Ale progres jest, wczoraj rolki zaliczone, nawet mnie dziś nic nie boli 😂
Ja chowam przed mężem papierki po czekoladzie, bo się wkurza że potem marudzę, że jestem gruba. Parcie na słodycze mam niemożebne niestety. Chciałabym mieć taką ochotę na ryby 😂 w ogóle powinnam wrócić na dietę, bo mam nietolerancje laktozy i glutenu, plus problemy z trawieniem skrobi. W ciąży miałam spokój, teraz wszystko wróciło.
Talusiax, trzymam kciuki za imprezę ✊
My nie mieliśmy fotografa, zdjęć praktycznie nie mamy niestety, ale w fotografa bym i tak nie zainwestowała, szkoda by mi było kasy. Z chrzestnymi chyba zawsze jest problem. U nas mój brat i siostra męża-mieszka w Londynie, więc kontakt będzie sporadyczny, ale "tak wypadało" 😠
Wczoraj siedziałam cały dzień sama, dziś niech się tata wykaże i zajmie dzieckiem 😂 chciałam gdzieś pojechać za miasto, jest chłodniej, więc zabierzemy wózek, psa i może jakiś spacer po lesie? A potem Himalaje prasowania na mnie czekają 😤
Od 14 będą fajne ubranka w Lidlu-body z długim za 8 PLN przy zakupie 3 sztuk, będę polować😊
Udanej niedzieli Dziewczynki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 05:57   #3013
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Olivs - kiepska sytuacja z rodzicami Tż, ale ze względu na Was i dziecko to myślę, że będą ponad to i będą się zachowywać przyzwoicie?

Kasptak - ooo muszę ubranka zobaczyć ale chyba poproszę teściową, żeby poszła na łowy, bo ja to taka picka grochowa, hehe, że nie umiem za bardzo nic upolować

Syn chciał dziś wstać 5:20 Jestem wykończona
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 06:09   #3014
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Decorail, mój powiedział dzień dobry o 4... Bez komentarza to zostawię 😂
Olivs, raczej nie powinno być problemu z chrztem, znam wiele par bez ślubu, albo z cywilnym i dzieci są ochrzczone. Rodzice TŻ powinni sobie dać na wstrzymanie ze względu na wnuka chociaż raz. Posadź ich najdalej od siebie jak tylko się da😁 u nas moja rodzina siedziała razem, rodzina męża osobno, a że ja między młotem a kowadłem to na środku. O moich teściach i przebojach z nimi powinnam książkę napisać, pewnie by była bestsellerem w kategorii science fiction, bo oni są jak złośliwe gremliny z kosmosu😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...

Edytowane przez kasptak
Czas edycji: 2017-08-06 o 06:11
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 06:27   #3015
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzień dobry. Wczoraj zasnęłyśmy po 18 i o 6 pobudka wzięłam Asię do sypialni bo marudziła i położyłyśmy się na łóżku przytulone i zasnęłyśmy. Miała być to drzemka która przyciągnęła się do rana Ja tylko karmiłam 21-2-6

U nas nic nie będzie bo moja rodzina skłócona i byłaby tylko rodzina męża a ja tak nie chce więc wolę wcale nic nie robić.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 06:58   #3016
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak - też mieliśmy czas, że 4:30 nie spał już, ale to było ze 2 miesiące temu chyba współczuję takich teściów na chrzcinach chociaż się zachowali jakoś?

Ania - drzemka życia powiem Ci, że nawet zazdroszczę chrzcin tylko w kościele - zero stresu i do domu

W końcu chłodniej dzisiaj! Kot cały happy poszedł na drzemkę na balkon, bo w mieszkaniu jeszcze nagrzane
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 07:50   #3017
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
O moich teściach i przebojach z nimi powinnam książkę napisać, pewnie by była bestsellerem w kategorii science fiction, bo oni są jak złośliwe gremliny z kosmosu😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahhahaahahaha!!!!! 😂😂 padłam ze śmiechu 😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 08:26   #3018
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Teoretycznie rodzice TZ powinni się przemoc dla dobra dziecka. Ale jak rok temu brat TZ robił chrzciny i ślub kościelny to była mała awantura. Brat nas "zamęczał" rewelacjami jak byliśmy na wakacjach. Tata TZ chciał przyjść z partnerka, dla której zostawił mamę TZ, ale to było ponad 10 lat temu. Jak jego mama się o tym dowiedziała, to powiedziała, że ona i jego siostry nie przyjdą. Ich najbliższy wujek powiedział, że on w takim razie tez nie przychodzi. Ostatecznie skończyło się tak, że mama z siostrami przyszła a tata TZ złożył im tylko życzenia pod Kościołem. Także nie wiem jak to będzie.... a jak ich mały kończył rok to zrobili dwie imprezy, żeby rodzice się nie spotkali. Wiecie, z jednej strony mogę zrozumieć żal mamy TZ, ale z drugiej strony po tylu latach to mogłaby już trochę odpuścić zwłaszcza dla dobra dzieci. U mnie jest trochę podobna sytuacja, ale była żona mojego taty potrafi wpaść do mojej mamy na herbatę a ja ze swoją przyrodnia siostra mam świetny kontakt mimo, że dzieli nas 13 lat różnicy. A może u nas to nienormalne jest
Kapstak powinno być ok, ale różni księża się trafiają. A mój TZ to rozwodnik na dodatek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez olivs88
Czas edycji: 2017-08-06 o 10:03
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 09:17   #3019
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Czytam wasze rozważania o slodyczach jedząc ciastka

Ja karmilam dziś o 4 I zasnelam dopiero o 8 :/ młody spał w najlepsze.

Czy wasze dzieci też usmiechniete od ucha do ucha cały dzień? Mój uwielbia śpiewanie, śpiewam mu kolędy, muzyke pop, hity weselne A tz jak mu puścił hip hop to zrobił podkowe bo mu się nie podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 09:19   #3020
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Olivs - kurczę, ciężka sprawa... rozumiem mamę Tż - pewnie bym babę miała ochotę zabić, ale po 10 latach to chyba by mi przeszło no, ale czasami trzeba być ponad takie sytuacje i tyle urodziny to jeszcze można zrobić dwa razy, ale chrzciny nie bardzo

Camomiles - nie mogę czytać ile Wasze dzieci śpią hehe, ja na śniadanie zjadłam Marsa... jestem w takim podłym nastroju, że jak Tż spytał czy coś zjem to powiedziałam, że sama sobie zrobię... Bo nie powinien pytać tylko zrobić, haha Także biedny Tż musi moje fochy znosić. A jak poszedł do pracy i poszłam do lodówki to okazało się, że nie ma nic do jedzenia poza wędliną - także tego... Jestem wściekła jak osa.

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-08-06 o 09:22
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 13:42   #3021
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas nocka pod znakiem huby-wysysacza-trzymacza sutkow w buzi. Co godzine sie budzil i narudzil, a ze wczoraj zaslablam, to o 9 sprzedalam potomka mezowi (a on, cwaniaczek, do 2giej w nocy siedzial z kolega. Jego problem!) i spalam do 12 . Dzisiaj duuuzo lepiej.

Dziewczyny, rodzice Tzta tez rozwiedzeni i nie mozemy na zadna uroczysttosc zaprosic ojca tzta, bo mama i siostry nie przyjda. Troche zenada, bp u siostry na slubie tata byl. Ja tam za nim nie przepadam, ale tz na pewno by chcial, zeby tata przyjechal na chrzciny. Na slubie go nie bylo, mama kazala wybrac ;-).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 14:03   #3022
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dla mnie to chore troche, zeby wybierać miedzy rodzicami tzn nie ma pretensji do Tz twojego ale matki. Jak można własnemu dziecku kazać wybierać miedzy rodzicami, rosnę sa sytuacje ale dziecko niczemu winne nie jest. Mojego Tz tez rodzice sa po rozwodzie, ale na naszym slubie zachowywali sie normalnie. Na chrzest nie zaprosimy jego taty bo Tz nie chce, nie maja w sumie żadnego kontaktu, ale to zupełnie cos innego.
Ja bym w życiu tego dziecku nie zrobiła zeby musiał wybierać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 14:29   #3023
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia trudna sytuacja z rodzicami Twoje TŻ szkoda że jego mama tak stawia sprawę. Moi rodzice też się rozwiedli ale chodzą na nasze imprezy tylko zwyczajnie ze sobą nie rozmawiają.

U nas dziś ciężki dzień. Mała chce być tylko na rękach albo przy cycu. Niczym nie da się jej zająć 😔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 15:18   #3024
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dla mnie takie sytuacje, że rodzice każą wybierać są po prostu chore. Wkurza mnie to strasznie, że nas stawiają przed takim wyborem. A zależy mi na tym, żeby wszyscy dziadkowie byli obecni z życiu młodego. Ja niestety nie miałam takie okazji. Niestety była gorszą wnuczką od gorszej córki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 19:58   #3025
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzisiaj Jagoda zaczęła się na głos śmiać! 😍😍 świadomie, głośno i tak przeuroczo ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 19:58   #3026
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Chore są takie układy, że rodzice każą wybierać. W końcu to oni się rozwiedli, a nie dzieci. Ja z treściami nie mam lekko, ale mój mąż jest bardzo związany ze swoją familią, więc udaje że jest ok. Kosztuje mnie to sporo nerwów, na razie tylko raz nie wytrzymałam (przez 18 lat &#128514
Miała być zayebista rodzinna niedziela, skończyło się awantura i fochem...
Vikunia, a wiadomo dlaczego zaslablas? Nie jadłas? Robiłaś sobie badania ostatnio?
Kiwaczka, super naszemu sie parę razy też zdarzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...

Edytowane przez kasptak
Czas edycji: 2017-08-06 o 20:01
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 20:00   #3027
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj Jagoda zaczęła się na głos śmiać! 😍😍 świadomie, głośno i tak przeuroczo ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super 😍😍😍 ja czekam na ten moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 20:03   #3028
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A jeszcze się miałam zapytać, czy puszczacie dzieciom muzykę? Jakos nie trawie Mozarta polecanego na rozwój mózgu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 20:04   #3029
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
A jeszcze się miałam zapytać, czy puszczacie dzieciom muzykę? Jakos nie trawie Mozarta polecanego na rozwój mózgu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko co leci w mtv 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-06, 20:05   #3030
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj Jagoda zaczęła się na głos śmiać! 😍😍 świadomie, głośno i tak przeuroczo ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super 😍 Grzes juz od jakiegos czasu sie tak smieje i doslownie roztapia mi tym serce 😊
Kochana lacze sie z Toba w bolu wypadajacych wlosow, tez zaczely mi leciec 😩 ale jest tak jak mówila mi moja fryzjerka ze zwykle w okolicach 3 miesiaca po porodzie tak sie dzieje za dwa tygodnie wybieram sie na farbe to je chyba zdecydowanie przytne tzn tak do ramion bo mnie juz szlag trafia ze G. ma ciagle w raczkach moje pojedyncze wlosy 😠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.