Wyrwane rzęsy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 10:03   #1
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Angry

Wyrwane rzęsy!!!


Witam!
Mam pytanie. W sobotę byłam na koncercie i w tłumie kolega "przyłożył mi" pięścią w powiekę. Byłam pewna, że będę miała niezłe limo. O zgrozo stało się coś gorszego. Okazało się, że uderzył mnie na tyle dziwnie, że wyrwał mi rzęsy. Wyglądam jak "łysek".
Ile potrwa zanim rzęsy odrosną?? Jak się nie umaluję to wyglądam okropnie, mam łyse miejscę na 1/4 powieki
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:56   #2
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Po pierwsze... gratuluje fantastycznych kolegow (ja slucham black metalu i jeszcze nikt mi nigdy nie przylozyl hehehhehe)

Co do rzes to sie nie martw..odrosna.. a oodrastaja tak jak inne wlosy. Zapewne potrwa to jakis dobry miesiac zanim uzyskaja pelen "rozmiar" bo wlosy rosna w roznych fazach. Dla pocieszenia dodam ze ja kiedys podpailam brwi i rzesy.. wiec nie martw sie.. kazdemu moze sie zdazyc. Jezeli bardzo ci przeszkadza fakt "golizny" zainwestuj w sztuczne rzesy
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:07   #3
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Po pierwsze... gratuluje fantastycznych kolegow (ja slucham black metalu i jeszcze nikt mi nigdy nie przylozyl hehehhehe)
Wiesz jakichś szczególnych pretensji do niego nie mam. Trudno, stało się. Najbardziej przeszkadza mi brak rzęs
Dzięki za odpowiedź, miałam nadzieję, że trochę krócej to potrwa, ale dobrze że w ogóle odrosną...
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:12   #4
Black_Bride
Raczkowanie
 
Avatar Black_Bride
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
GG do Black_Bride
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

hmm mam podobny problem, mianowice też straciłam troche rzęs i teraz odrastają mi takie brzydkie, nie wim jak to opisać ale są takie prościutkie(te na górnej powiece) i nie kręcą sie jak pozostałe te które nie zostały wyrwane.Bardzo brzydko to wygląda, poradźcie co zrobić?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
Black_Bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:16   #5
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Cytat:
Napisane przez Black_Bride Pokaż wiadomość
hmm mam podobny problem, mianowice też straciłam troche rzęs i teraz odrastają mi takie brzydkie, nie wim jak to opisać ale są takie prościutkie(te na górnej powiece) i nie kręcą sie jak pozostałe te które nie zostały wyrwane.Bardzo brzydko to wygląda, poradźcie co zrobić?
No muszę Ci powiedzieć, że mnie nie pocieszyłaś... Moje koleżanki jak byłysmy troszkę młodsze obcinały sobie rzęsy żeby im urosły dłuższe , ale potem nie zauważyłam żeby były prostsze niż moje...
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:44   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

aby przyspieszyc porost nowych rzes stosuj olejek rycynowy - jest o nim watek
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:40   #7
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Ja miałam podobny problem tyle ze nikt mnie nie pobił... kleiłam bombke super glue i prusnął mi klej a rzesy..obciełam je dołysa hehe
jest marzec i mi odrosły z tym ze łykałam skrzypowite
ps odrosły dłuższe i grubsze tyle na plus z tej przygody
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 19:42   #8
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Jeśli rzęsy zostały całkowcie wyrwane, ich odrośnięcie zajmie około 3 miesięcy. Dosłownie parę dni temu powiedział mi to mój okulista, który miał pacjenta z powyrywanymi w wyniku wypadku z super glue rzęsami Uzbrój się więc w cierpliwość, stosuj olejek rycynowy czy inną odżywkę i nie martw się na zapas.
neith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:44   #9
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Dzięki wielkie wszystkim za rady. Jutro z samego rana biegnę do apteki po olejek rycynowy i skrzypowitę. Mam nadzieję, że to trochę skróci oczekiwanie na nowe, lepsze rzęsy
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:20   #10
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Moze smaruj olejkiem rycynowym

ja jak miałam 6 lat to stwierdziłam ze mam za długie rzęsy i... obcięłam je nożyczkami do papieru... do dziś widać ten genialny pomysł z przed lat;P
teraz się z tego śmieje ale wtedy to rodzice chcieli mnie zabić...a mialam takie ładne rzesy...
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:13   #11
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Moje rzęsy niestety nie odrastały przez kilka ładnych miesięcy (skutek dwukrotnego przedłużania). Miałam przerwę na jednym oku, paskudnie to wyglądało i nie dało się niczym zatuszować Nie pomógł olejek rycynowy, używałam też kilku odżywek. Pomogła dopiero odżywka Talika - droga, ale działa.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 11:05   #12
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

miałam ten sam problem - cholerna zalotka
podkręcałam rzęsy i dziwnym trafem, akurat wtedy musiała mi się obsunąć ręka...Niezła kępka rzęs wzięła ze mną rozwód :/ wyrwałam je nz zewnętrznego kącika.
Miało to miejsce około dwa miesiące temu i rzęsy prawie mi odrosły.
W każdym razie już tego nie widać jak jestem umalowana
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:18   #13
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

jak bylam mala i wszyscy mi mowili ze chca moje rzesy bo sa tak dlugie ze kiedys je obcielam i zanioslam kolezance mojej siostry, skutek widac do dzis ale nie w dlugosci a po prostu w ksztalcie.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:57   #14
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Cytat:
Napisane przez przeddzidzie Pokaż wiadomość
Ile potrwa zanim rzęsy odrosną?? Jak się nie umaluję to wyglądam okropnie, mam łyse miejscę na 1/4 powieki
kiedys przez przypadek (kiedy mialam jakies 10 lat) skleilam sobie oko superglueBylam na kolonii i sklejalam rozklejone adidaski no i kropelka tego specyfiku jakos nieszczesliwie trafila mnie w oko... Tak szybko jak wtedy do lazienki chyba nigdy nie bieglam
Przemylam oko, ale klej zostal (wszakze byl to superglue-superszybko schnacy) no i przez jakies koeljne dwa tygodnie rzeski powoli wypadaly razem z czastkami odklejajacego sie kleju, a koeljne kilak miesiecy odrastaly...Wtedy nie byl to dla mnie klopot (nie malowalam sie), ale swoje przezylam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:02   #15
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Widzę, że nie tylko ja się zmagam z tym problemem i jest nas więcej
Ja muszę malować rzęsy bo tak bardzo wtedy tej łysinki nie widać a jak nie umaluje to mam paskudny łysy placek.
Kupiłam olejek rycynowy i oczywiście smaruje nim rzęsy a nie piję go I biorę od 3 dni skrzypowitę. Może to chociaż trochę przyspieszy sprawę
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:10   #16
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

mam dla Ciebie jeszcze jedna 'dobra rade'
Moze juz to robisz, ale rysowanie kreski (czarnej, czy brazowej, linerem albo kredka) na powiece, tuz nad linia rzes pomoze!!
ukryje twn nieszczesny 'lysy placek'
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:16   #17
wilczynska
Przyczajenie
 
Avatar wilczynska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Exclamation Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

Witajcie,
mam problem ponieważ dziś rano niechcący obcięłam sobie rzęsy jednego oka (tak wiem ciężko sobie wyobrazić jak można niechcący obciąć sobie rzęsy.... )
Normalnie bym grzecznie poczekała jak urosną, bo jak rysuję czarną kreskę na górnej powiece to wierzę, że tego tak nie widać ALE...
ale w niedzielę jadę nad morze na urlop razem z chłopakiem i znajomymi i wiadome jest że makijażu nie będzie się nakładać i te rzęsy będą bardzo widoczne -jako dziwne, krótkie "kołki"
Spanikowana zaczęłam przeszukiwać fora zamierzając sobie przedłużyć rzęsy metodą 1:1, ale poczytałam że jednak bardzo często osłabia to naturalne rzęsy i efekt po zdjęciu rzęs jest bardzo słaby.
Nie chcę przez długi czas ponosić konsekwencji dzisiejszego poranka i dlatego piszę tutaj na forum z prośbą czy jest jakiś sposób, żeby to ukryć i móc cieszyć się urlopem -bez makijażu i z normalnie wyglądającymi rzęsami.
Sama nie wiem co by to miało być? Jakieś kępki czy pojedyncze rzęski doczepione.. są takie opcje? Żeby trzymało jakieś 1,5 tyg minimum, ale żeby wyglądało naturalnie (te rzęsy 1:1 jednak trochę przegięte -widać od razu że są przedłużane.. ładnie wyglądają ale zbyt nienaturalnie jak dla mnie)
Pomocy proszę! PILNE!
wilczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 16:32   #18
Pauladalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

nie wiem na ile Ci to może pomóc,ale czytałam,że nawilżanie rzęs olejkiem rycynowym wzmacnia je! Czy zdążą odrosnąć...może nie! Ale słyszałam też,że włosy (to nie rzęsy,ale coś wspólnego przecież niby mają) rosną szybciej po kąpielach w osolonej wodzie...


Poza tym mam koleżankę,która uważa,że dzięki piciu codziennie zielonej herbatki z pokrzyw i czegoś tam ma piękne rzęsy!
Pauladalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:22   #19
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

Cytat:
Napisane przez Pauladalia Pokaż wiadomość
nie wiem na ile Ci to może pomóc,ale czytałam,że nawilżanie rzęs olejkiem rycynowym wzmacnia je! Czy zdążą odrosnąć...może nie! Ale słyszałam też,że włosy (to nie rzęsy,ale coś wspólnego przecież niby mają) rosną szybciej po kąpielach w osolonej wodzie...


Poza tym mam koleżankę,która uważa,że dzięki piciu codziennie zielonej herbatki z pokrzyw i czegoś tam ma piękne rzęsy!

Do niedzieli to raczej olejek rycynowy ani herbatka z pokrzywy nic nie pomogą. Choć oczywiście nie zaszkodzą i można je stosować ale efekt nie jest jakiś piorunujący i na pewno nie w kilka dni.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 17:52   #20
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

przedłużanie rzęs przecież nie musi sztucznie wyglądać
zależy co chce się osiągnąć
mogą być długie albo krótkie, gęste lub rzadsze
na urlop fajna sprawa bo nie trzeba się malować
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:45   #21
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:02 Powód: proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich w
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 17:43   #22
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Szybki ratunek uszkodzonym rzęsom!!

Cytat:
Napisane przez Pauladalia Pokaż wiadomość
nie wiem na ile Ci to może pomóc,ale czytałam,że nawilżanie rzęs olejkiem rycynowym wzmacnia je! Czy zdążą odrosnąć...może nie! Ale słyszałam też,że włosy (to nie rzęsy,ale coś wspólnego przecież niby mają) rosną szybciej po kąpielach w osolonej wodzie...


Poza tym mam koleżankę,która uważa,że dzięki piciu codziennie zielonej herbatki z pokrzyw i czegoś tam ma piękne rzęsy!
OLEJEK RYCYNOWY ! również polecam sama stosowałam i byłam zadowolona.
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:07   #23
lenka_MK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrwane rzęsy!!!

Co za ulga że odrosną. Dziś zrobiłam dokładnie to samo - wypadek z zalotką i teraz mój wewnętrzny kącik oka jest całkiem łysiutki a powieka boli i piecze Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na nowe rzęsy
lenka_MK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.