~~studniówka 2008~~ - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 07:07   #841
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: ~~studniówka 2008~~

czy wy sie szykujecie do studniowki na poczatku 2008 roku?

juz?

a mnie sie strasznie nie chce isc, matka mnie zmusza. Nie mam partnera (setny raz rozstalam sie z facetem, tym razem juz na zawsze) jestem w trakcie leczenia izotekiem i zamiast twarzy mam syfowisko(((( nie mam pomysly, jaka sukienka by mi pasowala(( (mam 173 wzrostu, 87 w biodrach, 60 w pasie i 85 w biuscie jakos tak) - i co z tego,ze mam dlugie nogi, skoro moje krecone wlosy wypadaja jak... i boje sie,ze do lutego bede lysa;/ ze juz nie wspomne, ze musialabym sobie worek na twarz ubrac;(

macie pomysl, jak przekonac matke, by nie isc na studniowke?
(jesli chozi o inne dziedziny zycia jest tolerancyjna, ale tu sie uparla)

help
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 07:28   #842
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Eee tam... studniówka jest jedna Głowa do góry.

Na wszystko można coś zaradzić. Nie wiem co to ta kuracja i na czym to polega ale świat się nie kończy, prawda?

Jak będziesz mieć jakieś pytania dot. sukienki, włosów i w ogóle to pisz. My chętnie pomożemy
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 08:34   #843
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: ~~studniówka 2008~~

abercrombie&fitch - hmm.. izotek to mega silny lek na tradzik, z mnostwem skutkow ubocznych, ale jako jedyny (?) likwiduje tradzik raz na zawsze. kuracja trwa ok 6 miesiecy, moze wiecej. Ja lkam to swienstwo od miesiaca; to czas ilnego pogorszenia;/.

Co do sukienki - nawet nie wiem, gdzie mozna kupic sukienke studniowkowa... i ile moze kosztowac

dzieki za odzew
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 09:41   #844
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Śliczna jest ta ostatnia!! Chciałabym własnie coś takiego ale ciekawe jak się w niej tańczy....Przez to rozcięcie chyba niewygodnie.....

Dziewczyny czy u Was też sa poprawiny studniówki na drugi dzień???
poprawiony studniowki? pierwszy raz slysze..


a co do dlugich sukienek- wygoda zalezy od jej kroju i materialu z jakiego jest wykonana.. ja w ubieglym roku bylam u kolegi w dlugiej i z parkietu w sumie nie schodzilam i bylo super
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:18   #845
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

lele jak tam twoja sukienka doszła już ?? Zamawiałaś z niemieckiego ebay-ja prawda?? Znalałma tam prae ładnyc sukienek i może nawet od tego samego sprzedawcy co ty swoja (taką tez ma na aukcjach). MOzesz zdradzić ile cię wynosi przesyłka ??
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:27   #846
sikorkaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hey pisalyscie cos o stanikach uwazam ze jezeli plecy sa zakryte a sukienka jest bez ramiaczek to mozna stanik przyszyc delikatnie do sukienki i jest ok, ale jezeli chodzi o sukienki z odkrytymi plecami hmmm jezeli o mnie chodzi czulabym sie malo komfortowo jezeli mialabym taki sulikonowy. Popatrzcie na wsyztskie znane gwiazdy czy one nosza staniki??? teraz jak najbardziej w modzie jest chodzic bez stanikow mimo ze mam 75 C statnik zakladam tylko jak musze ( do jakiejsc przeswitujacej bluzki)
sikorkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 13:34   #847
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

angellka- przesylka kosztowala mnie drugie tyle co sukienka.. calkowity koszt to bylo cos kolo 280 zlotych.. jestem ze swojej zadowolona, tylko, ze bede musiala ja sporo zwezic w pasie( wiedzialam o tym, bo tam sa inne wymiary i gdybym nie musiala jej zwezac, to bym sie w biuscie nie zmiescila).. hehehe i jeszcze gratis otrzymalam pierscionek a sukienka doszla po niecalym chyba nawet tygodniu..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 14:13   #848
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cześć maturzystki .

Hmm od kilku dni namiętnie myślę o mojej studniówkowej kiecce i póki co stanęłam przy małej czarnej, w której jestem absoluuuutnie zakochana http://www.kasiazapala.com/sw6_1.html no i moglaby się przydać parę razy po tej imprezie . chciałabym do niej dłuuuuugie kolczyki, takie do ramion najlepiej, w stylu Edie Sedgwick... http://www.telegraph.co.uk/fashion/g.../19/stedie.jpg ( tylko, że nigdzie takich długich nie widzialam ). Myślę, że fajnie mógłby wyglądać bialy kożuszek czy jak to się nazywa na wierzch, na ramiona...
Tylko z butami nie mam kompletnie żadnego pomysłu. Na początku myślałam o czerwonych, ale nie wiem .

Buźka, na pewno będzie najlepiej na świecie!
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:27   #849
emillkaa
Zadomowienie
 
Avatar emillkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomości: 1 549
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez novitzka Pokaż wiadomość
Cześć maturzystki .

Hmm od kilku dni namiętnie myślę o mojej studniówkowej kiecce i póki co stanęłam przy małej czarnej, w której jestem absoluuuutnie zakochana http://www.kasiazapala.com/sw6_1.html no i moglaby się przydać parę razy po tej imprezie . chciałabym do niej dłuuuuugie kolczyki, takie do ramion najlepiej, w stylu Edie Sedgwick... http://www.telegraph.co.uk/fashion/g.../19/stedie.jpg ( tylko, że nigdzie takich długich nie widzialam ). Myślę, że fajnie mógłby wyglądać bialy kożuszek czy jak to się nazywa na wierzch, na ramiona...
Tylko z butami nie mam kompletnie żadnego pomysłu. Na początku myślałam o czerwonych, ale nie wiem .

Buźka, na pewno będzie najlepiej na świecie!
podoba mi się ona, taka elegancka i można obskoczyć wiele imprez,ale bym jednak nie kładła czerwonych butów.
__________________
***
emillkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:33   #850
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Czarne?
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:35   #851
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sikorkaa2 Pokaż wiadomość
Hey pisalyscie cos o stanikach uwazam ze jezeli plecy sa zakryte a sukienka jest bez ramiaczek to mozna stanik przyszyc delikatnie do sukienki i jest ok, ale jezeli chodzi o sukienki z odkrytymi plecami hmmm jezeli o mnie chodzi czulabym sie malo komfortowo jezeli mialabym taki sulikonowy. Popatrzcie na wsyztskie znane gwiazdy czy one nosza staniki??? teraz jak najbardziej w modzie jest chodzic bez stanikow mimo ze mam 75 C statnik zakladam tylko jak musze ( do jakiejsc przeswitujacej bluzki)
Bez?! To prawda że gwiazdy chodzą bez staników, ale albo są zupełnie płaskie albo mają silikony które nie śmią ruszyć z miejsca. Po to jest taki wynalazek, żeby mając 40 lat biust nie zwisał do kolan .

Te sukienki rzeczywiście kłopotliwe. Nawet silikonowe ramiączka wyglądają obciachowo.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 14:57   #852
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez timiri Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch - hmm.. izotek to mega silny lek na tradzik, z mnostwem skutkow ubocznych, ale jako jedyny (?) likwiduje tradzik raz na zawsze. kuracja trwa ok 6 miesiecy, moze wiecej. Ja lkam to swienstwo od miesiaca; to czas ilnego pogorszenia;/.

Co do sukienki - nawet nie wiem, gdzie mozna kupic sukienke studniowkowa... i ile moze kosztowac

dzieki za odzew
Skoro miesiąc kuracji masz już za sobą a teraz jest ta najcięższa faza to do studniówki cera Ci się już oczyści,nawet jeśli coś jeszcze zostanie to na pewno niewiele Wypadanie włosów może być związane ze zmianą pory roku,zajrzyj na wątki o tym temacie.I nie bój się,tak szybko nie wyłysiejesz Ja od wakacji borykam się z wypadaniem i jeszcze mam włosy


A co do nienoszenia stanika to nie wyobrażam sobie jak można tańczyć bez.... Przecież to musi być strasznie niewygodne
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:01   #853
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Bez?! To prawda że gwiazdy chodzą bez staników, ale albo są zupełnie płaskie albo mają silikony które nie śmią ruszyć z miejsca. Po to jest taki wynalazek, żeby mając 40 lat biust nie zwisał do kolan .

Te sukienki rzeczywiście kłopotliwe. Nawet silikonowe ramiączka wyglądają obciachowo.

To nawet ramiączek silikonowych nie będę mogła założyć???I co teraz??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:37   #854
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
To nawet ramiączek silikonowych nie będę mogła założyć???I co teraz??
Ja ci nie zabraniam Chodziło mi o to ze jak jest sukienka bez ramiączek to te silikonowe wystające głupio wyglądają. Jeżeli jednak sukienka jest na cienkich ramiączkach to nie widzę przeszkody :P
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:47   #855
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Alien - dzieki za slowa otuchy Niby tak sobie mowie, ale nie wyobrazam sobie, jaka sukienke bede mogla miec. na ile to pomoze, czy bede mogla odslonic plecy czy szukac golfu <hahaha>

ile srednio kosztuje sukienka? gdzie mozna znalezc fajne kiece?
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:04   #856
mrowka.bg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Talking Dot.: ~~studniówka 2008~~

witam wszystkie tegoroczne maturzystki.Chciałam się was zapytać co sadzicie na temat mojej wymarzonej sukienki.Niestety nie posiadam jako takiego zdjęcia ponieważ mam zamiar ta sukienke mieć szyta ale tył tej sukni bedzie wygladał tak samo jak tej białej po nizej bedzie ona przed kolano i myslę ze w jakimś takim miedzianym kolorze lub brazowym.
Czekam na wasze opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 230905538_2.jpg (47,9 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 284bg_suntan.jpg (27,9 KB, 100 załadowań)
mrowka.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:44   #857
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

jak dla mnie ta biała jest troche z abardzo wyzywająca przez te wycięcia ale to tylko moje zdanie. Właśnie ktoś już o to pytał ale ja ponowie pytanie: ile mniej więcej kosztuje uszycie sukienki? Pytam bo jeśli chodzi o sukienki to nosze rozmiar 434 a czasem nawet 32 i znalezienie dla mnie dopasowanej sukienki to naprawde duży problem tym bardziej że jeszcze wzorstu mam 165.
A co do timiri to też kiedyś miałam problem z trądzikiem na szczęście nie na twarzy a głównie na plecach ale mi pomogło na to solarium które wysuszyło mi skóre z tyłu (reszte ciała stale nawilżam dobrymi balsamami) i pozbyłam sie problewmu. Teraz chodze średnio raz na 2-3 tygodnie i jest ok. A sukienki wcale nie musisz mieć z odkrytymi plecami albo możesz sobie kupić bolerko albo jakiś szal zasłaniający plecy.l
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:14   #858
gipsy:)
Raczkowanie
 
Avatar gipsy:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No to i ja się dołączę maturalno-studniowkowy maniak to ja
studniówkę mam 12 stycznia, i już powoli zaczynają się przygotowania
może was zaskoczę ale u mnie studniówka jest w szkole i płacimy cos ok 100zł za pare;] oczywiście do tego dochodza roznego rodzaju składki i składeczki ale raczej zamkniemy sie w 150zł;] za pare oczywiscie
a co do sukienki to zastanawiam sie nad kilkoma. Kolor juz sobie wybrałam:d o taki jak z pierwszego zdjęcia. A co do fasony tos ie wciaz zastanawiam i zastanawiam... Bo sukienke bede sobie szyć. Mam juz namiary na super tania i dobra krawcowa. Wiec jestem dobrej mysli.
A jeszcze wracajac do koloru to co myślicie o kremowej sukience??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rosaclara3.jpg (50,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5423174.jpg (49,8 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5412182.jpg (36,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna.jpg (27,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg versace 2.jpg (39,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja;).jpg (31,7 KB, 74 załadowań)
gipsy:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:15   #859
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Timiri, jest wiele sukienek zasłaniających plecy a bardzo ładnych. Wystarczy wybrać się na sklepy i pooglądać. Ja apeluję by wklejać jakieś zdjęcia kiecek z zakrytymi pleckami specjalnie dla Timri żeby ją zachęcić

Co do ceny kupionej i szytej sukienki. To zależy od sklepu, materiału, czy jest ona jakaś "wymyślata" czy skromna. Myślę że można spokojnie zmieścić się w granicach 150-300zł. To zależy od was ile chcecie na nią wydać. Wiadomo że te bardziej wystawne kosztują sporo. Jeśli chodzi o szycie to każda krawcowa ma swój cennik.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 17:28   #860
sylwia18201
Raczkowanie
 
Avatar sylwia18201
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

to ja płace 100zł. za krawcową i za materiał 80 to razem 180zł. plecy będą odsłonięte.. i to bardzo bo prawie całe.. wyśle fotke jak uszyje dzisiaj chłopak zaproponował mi że pojedziemy do centrum handlowego po szpilki z zebry na 100dniówke no i pojechaliśmy... jak się okazało zawiuzł mnie do swojej chrzesnej!!!! myślałam że umre była też tam jej córka z mężęm i 2 letnim synkiem.. jestem jeszcze do teraz w szoku wszyscy oczywiście mili itp. ale to było okropne przeżycie nie przygotowałam sie na takie spotkanie;p hehehe poźniej pojechaliśmy wkońcu po te buty są śliczne zrobie fotke i dodam dziś albo jutro ale szczerze to nie wygodne troche bo stope mam prawie pionowo ustawioną musze się przyzwyczaić do nich i będzie ok często chodze w szpilkach to nie powinno być problemu i z tymi
sylwia18201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:33   #861
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No to ja dodam kiecki z zakrytymi pleckami.


Polecam zajrzeć jeszcze tu: http://gwiazdy-moda-uroda.ownlog.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edressme_1967_22821153.jpg (18,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1967_22853933.jpg (17,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1968_6411420.jpg (17,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1968_26012707.jpg (14,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1969_28067367.jpg (22,6 KB, 44 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:44   #862
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Świniaczek ja się od wczoraj odchudzam,tzn kręcę hula hop Przyłączasz się??Mam zamiar zrzucić do studniówki parę cm w talii żeby sukienka lepiej leżała

Hihihi wstyd się przyznać, ale nie umiem kręcić hula hop Odkąd pamiętam to się usiłowałam nauczyć i wychodzi mi to tak samo dobrze jak śpiewanie (babka od muzyki w gim stwierdziła, że nie dziwi mi się, że nie chciałam przy klasie "śpiewać" ) i po ok 5 sekundach hula hop zjeżdża na stopy Mam taką śmieszną "huśtawkę" w domu, że jedna noga do przodu druga do tyłu i takie tam i spróbuję to wygrzebać, może to coś da A jeszcze dodatkowo i tak muszę ćwiczyć na kręgosłup bo mam skoliozę (minimalną, ale strasznie bolesną ) i mi się to aż do karku rozchodzi i muszę mięśnie pleców wzmocnić, a przy tych ćwiczeniach bardzo dużo idzie na brzuch, bo większość z nich działa od razu na jedno i drugie
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 17:52   #863
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hej Maturzystki i studniówkowiczki
Postanowiłam się dołączyć do tematu

Cytat:
Napisane przez werg7 Pokaż wiadomość
A co do timiri to też kiedyś miałam problem z trądzikiem na szczęście nie na twarzy a głównie na plecach ale mi pomogło na to solarium które wysuszyło mi skóre z tyłu (reszte ciała stale nawilżam dobrymi balsamami) i pozbyłam sie problewmu. Teraz chodze średnio raz na 2-3 tygodnie i jest ok. A sukienki wcale nie musisz mieć z odkrytymi plecami albo możesz sobie kupić bolerko albo jakiś szal zasłaniający plecy.l
Mam nadzieję że na moje plecy to pomoże mam taki sam problem

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Timiri, jest wiele sukienek zasłaniających plecy a bardzo ładnych. Wystarczy wybrać się na sklepy i pooglądać. Ja apeluję by wklejać jakieś zdjęcia kiecek z zakrytymi pleckami specjalnie dla Timri żeby ją zachęcić
No ja też proszę takie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
No to ja dodam kiecki z zakrytymi pleckami.


Polecam zajrzeć jeszcze tu: http://gwiazdy-moda-uroda.ownlog.com
Fajne nawet


JA mam taki problem że najpierw idę na półmetek TŻ i muszę mieć na niego sukienkę z zakrytymi plecami bo nie zdążę pozbyć się trądziku na plecach. Do kosmetyczki idę dopiero w połowie listopada. Proszę więc o propozycje albo pomysły na sukienki z zakrytymi plecami bo ja sobie ją zaprojektuję a później uszyję w szkole

Na półmetek biorę jakąś za kolano fioletową koniecznie bo TŻ lubi hehe a na studniówkę tą co na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.JPG (99,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.JPG (116,8 KB, 194 załadowań)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:39   #864
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja ci nie zabraniam Chodziło mi o to ze jak jest sukienka bez ramiączek to te silikonowe wystające głupio wyglądają. Jeżeli jednak sukienka jest na cienkich ramiączkach to nie widzę przeszkody :P
Aaaaa.....O to chodziło Z tym się zgadzam.Myślałam że ogólnie stały sie obciachowe

To ja się teraz zastanawiam czy by sobie też nie uszyć sukienki....Najpierw muszę znaleźć partnera a potam krawcową

A tak na marginesie:znacie takie powiedzonko "studniówka nie bzykana-matura nie zdana"?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:49   #865
LiryczneCudo
Raczkowanie
 
Avatar LiryczneCudo
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 191
GG do LiryczneCudo
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mathilda zazdroszcze bo mój TŻ nie lubi fioletu ;(

Alien ja pierwszy raz takie powiedzenie słysze
__________________
...Nothing Else Matters...
LiryczneCudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 18:56   #866
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No to ja dodam jeszcze parę... (jedna sie powtórzy bo nie dodałam wcześniej przodu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edressme_1969_5342998.jpg (22,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1969_28067367.jpg (22,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1970_26042828.jpg (16,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1970_36597764.jpg (99,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edressme_1970_61620682.jpg (100,5 KB, 17 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:08   #867
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość

A tak na marginesie:znacie takie powiedzonko "studniówka nie bzykana-matura nie zdana"?
Ojejku!! Ja nie chce nie zdać
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:27   #868
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ojejku!! Ja nie chce nie zdać
Haha.Dobre choc gorzej z wykonaniem :P .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:48   #869
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
...
A tak na marginesie:znacie takie powiedzonko "studniówka nie bzykana-matura nie zdana"?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 00:34   #870
Złociszcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Trzecia Planeta od Słońca
Wiadomości: 30
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A tak na marginesie:znacie takie powiedzonko "studniówka nie bzykana-matura nie zdana"?
Ulala. Pierwsze słyszę, no, ale cóż.. jeśli chodzi o maturę to jestem gotowa uwierzyc we wszystkie, albo przynajmniej w większosc przesądów i powiedzonek. Wszystko, byle tylko zdac

Zaś w drugiej klasie przed półmetkiem, głównym hasłem było "Nieważne z kim się wchodzi, ważne z kim sie wychodzi."


Pozdrawiam nocną porą.
__________________

Buka siedziała na plaży i czekała. Muminek wyszedł naprzeciw niej bez lampy, stanął przy łódce i spojrzał na nią. Nic nie mógł dla niej zrobic.


Złociszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.