Bez męza jestes nikim! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 09:32   #1
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Exclamation

Bez męza jestes nikim!


WItam

Przeczytałam ten artukuł i się zbulwersowałam:

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...im,980842,3320

a szcególnie zirytowały mnie odnosniki- singiel to wybryk natury.

Sama zauwazma, że jest więcej dobrze wykształcocnyh kobiet, dobrze zarabiających i samotnych. Bo... nie chce żadnego mezcyzny urazic- mniej mezcyzn studiuje, więcei emzcyzn popada w przestepczość,itd.

Pani z biura matrymonialneog pisz,e ż enajlepiej meza znależc na studiach- bo jak kobieta pójdzie do pracy, to już ciezko. Żenada- wnioske taki- kobiety ida szukac meza na studiach, a nie uczyć sie Szczeólnie na pedagogice czy filologiach duzo mezcyzn studiuje.

Zapraszam do dyskusji
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:51   #2
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
WItam

Przeczytałam ten artukuł i się zbulwersowałam:

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...im,980842,3320

a szcególnie zirytowały mnie odnosniki- singiel to wybryk natury.

Sama zauwazma, że jest więcej dobrze wykształcocnyh kobiet, dobrze zarabiających i samotnych. Bo... nie chce żadnego mezcyzny urazic- mniej mezcyzn studiuje, więcei emzcyzn popada w przestepczość,itd.

Pani z biura matrymonialneog pisz,e ż enajlepiej meza znależc na studiach- bo jak kobieta pójdzie do pracy, to już ciezko. Żenada- wnioske taki- kobiety ida szukac meza na studiach, a nie uczyć sie Szczeólnie na pedagogice czy filologiach duzo mezcyzn studiuje.

Zapraszam do dyskusji
A ja przeczytałam i wcale się nie zbulwersowałam.

Artykuł wcale nie jest taki najgorszy, tylko tytuł ma do niczego, zreszta tak samo jak tytuł odnosnika. Za tytuły 0 punktów.

Sam artykuł nie jest zły, chociaz strasznie powierzchowny i skrótowy. ale ogólny wydzwięk ma (dla mnie) taki, że "stare panny" nie sa już postrzegane tak jak kiedyś i coraz bardziej przesuwa sie granica wieku od którego "panna" zaczyna byc "stara".
Czyli raczej pozytywnie toto odebrałam.


A co do tego, że męża najlepiej poznac na studiach...
Wydaje mi się, ze nie chodzi w tej wypowiedzi o to, ze dziewczyny idą na studia po to, zeby męza "złapac".
Ale raczej o to, że w takim studenckim tłumie łatwiej znaleźc osobe, która nam pod wieloma względami (umysł, wyglad, wiek) odpowiada niż potem, kiedy idziemy do pracy. Siłą rzeczy po studiach zaczynymy się obracac w mniejszych grupach ludzi, gdzie inni sa już bądz zajeci, bądz pod jakims wzgledem nam nie odpowiadaja.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:13   #3
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez Luba;
A ja przeczytałam i wcale się nie zbulwersowałam.

Artykuł wcale nie jest taki najgorszy, tylko tytuł ma do niczego, zreszta tak samo jak tytuł odnosnika. Za tytuły 0 punktów.
Zgadzam sie z Luba,tez uwazam ze artykuł jest nie najgorszy,natomiast tytuł beznadziejny jest zdecydowanie.

Wydaje mi sie ,ze sama zainteresowana singielka w pewnym wieku,sama zadaje sobie pytanie;" czy ja jestem juz stara panną".Tak jak owa pani 32 letnia z artykulu.Dla mnie to nie ma zneczenia.
Jest samotna i to jest widocznie jej wybór.

Z jednym sie zgadzam zdecydowanie,ze im kobieta jest starsza,wykształcona i niezależna,to automatycznie ma wieksze wymagania i moze dlatego trudniej znaleźć partnera skoro tak twierdzą w artykule............

Jest tam taki fragment......samotnych wciaż pzrybywa.............owsz em ale pzreciez to nie są tylko panie,ktore z własnego wyboru,na razie nie mają meżów,ale sa to rozwódki ,wdowy......

Tez sie nie zbulwersowałam

Ale zbulwersowało mnie cos innego......Luba kochana,dlaczego masz ostrzezenie...,niemo zliwe,ze zalazłas komuś za skóre
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:21   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Etam nie ma nic bulwersującego dobrze, że stereotyp starych panien znika... ludzie mają różne priorytety,jedni wolą najpierw zrobić kariere,albo po prostu nie potrzebują związku- ich wybór. A singileką jest się częściej z wyboru niż koniecznośći chyba- singielka wcale nie oznacza brzydkiej,starej panny,która nie może dorwać faceta-nie problem znaleźć byle jakiego, każdy ma swoje wymagania, a czy to dobrze czy źle nie wiem,każdy decyduje o sobie. Jak ktoś sie uprze to niech czeka na tego księcia z bajki i nic nikomu do tego.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:23   #5
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Zapomniałam rowzinac - bardziej zbulwersował mnie tytuł, ale i tez hasło- stara pannne mozna od razu pzonać Po czym ma na czole wypisane??

Nie zauwazyłam- Luba coś przeskrobała:-P?
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:28   #6
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Ale zbulwersowało mnie cos innego......Luba kochana,dlaczego masz ostrzezenie...,niemo zliwe,ze zalazłas komuś za skóre
Wykorzystam, ze mnie o to spytałas i odpowiem publiczne, bo na razie jestem zasypywana PW w tej sprawie

Zeby to Nikus moja złota za zalezienie komus za skóre! Gdziez tam. Wykasowałam post i sprawiedliwie mi sie punkcik dostał. Niedługo punkt zniknie i z głowy będzie.
W kazdym razie, całkiem sprawiedliwie go dostałam i na własne życzenie.

lemoorko, wybacz za zaśmiecanie, już skonczyłam.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:30   #7
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Bez męza jestes nikim!

A prosze- też się zdziwiłam, że Ty osoba spokojna i niekonfliktowa masz punkcik karny
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 10:32   #8
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Bez męza jestes nikim!

A co z kwestią starego kawalera ? Zdaje się rolnicy mają z tym problem bo im kobitki do miasta uciekają... No, ale to przecież dla kobiety większy problem być samotną niż dla faceta pfff....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:40   #9
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez lemoorka;
Zapomniałam rowzinac - bardziej zbulwersował mnie tytuł, ale i tez hasło- stara pannne mozna od razu pzonać Po czym ma na czole wypisane??

Nie zauwazyłam- Luba coś przeskrobała:-P?
Lemoorka masz racje,pzreciez singielka,może miec partnera,nazreczonego.... .tylko nie zalegalizowanego,jak to brzmi,jak licznik na wode,ktory sie daje do legalizacji.

Stara panna,generalnie rzecz mówiac to dla mnie pani 60 letnia,ktora z własnego wyboru,nia zostala.Czasami została skrzywdzna pzrez meżczyzne,albo narzeczony zginał na wojnie i ona pozostała mu wierna,zamierzchłe czasy,teraz nie ma starych panien.
Chii masz racje jak ktoras chce ,niech czeka i na ksiecia nic nikomu do tego.

No własnie ja tez nic nie zauwazyłam,żeby Luba cos pzreskrobala

No to dobzre Lubo,ze nie sprawilo Ci to wielkie pzrykrosci ale nie dziw sie kochana,ze miałaś i zapytania na PW,wszystkich to zaskoczyło.Kto jak kto ...ale Ty .......... Najwazniejsze,ze za kilka dni zniknie
__________________


Edytowane przez nika672
Czas edycji: 2007-09-24 o 10:45 Powód: zobaczylam wpis Luby
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:48   #10
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Bez męża jesteś nikim!
Za
brzmiało mi tak jak by to mąż dodawał wartości kobiecie
Drogie Wizażanki no to do roboty szybciutko wychodzić za mąż

Przy mężu nauczycie się prasować koszule, cerować skarpety, opuszczać deskę sedesową (po ukochanym)
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:59   #11
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Ciekawy tytul watku - zagladnelam z zainteresowaniem.

Artykul jest bardzo powierzchowny. Kazda osoba tak zwanie samotna jest inna i ma inne powody dlaczego jest tak a nie inaczej. Wolny wybor.
Nie rozumiem dlaczego dalej dla niektorych ludzi, i tzn. 'zyczliwych sasadow', bycie singlem to jest cos dziwnego. Kazdy wybiera taka droge jaka mu odpowiada - to ze kobieta powinna znalezc meza, miec dzieci i siedziec przy garach to stereotyp. Jesli sie nie ma ochoty na zwiazek czy malzenstwo i ma sie inne priorytety to po co sie zmuszac? I na pewno nie zrozrobilabym nic aby zadowolc otoczenie - jesli juz to dla siebie.
Ktos kiedys powiedzial ze Londyn to miasto ludzi samotnych - tutaj nikogo to nie dziwi ze ktos jest sam i poswiecil sie czemus innemu, jak na przyklad karierze. Ale pochodze z malego miasteczka w Polsce i wiem jak nadal, w XXI wieku, bycie singlem po 30-tce wzbudza sensacje.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 11:09   #12
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Lemoorka masz racje,pzreciez singielka,może miec partnera,nazreczonego.... .tylko nie zalegalizowanego,jak to brzmi,jak licznik na wode,ktory sie daje do legalizacji.
No właśnie ja mam nie zalegalizowanego starego kawalera przy boku Bo rozumiem, że jak facet dobiega 30-tki i nie ma żony to już jest starym kawalerem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:11   #13
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Tytuł jest jawnie i perfidnie prowokacyjny (co mu się nawet udało), ale sam artykuł bardzo powierzchowny.
BTW, kilka lat temu, w Polityce bodajże, ukazał się raport na temat staropanieństwa i co się okazało? Że wyśmiewane stare panny są dosłownie kwiatem inteligencji naszego kraju! Na ogół wykształcone, mądre kobiety. I taka kobieta, ma, za przeproszeniem, pierwszego lepszego nieroba utrzymywać? Tylko dlatego, że sąsiedzi będą krzywo patrzeć?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:17   #14
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Bulwersujący to jest tutuł artykułu. Bo niby, skoro od 2 miesięcy jestem mężatką to że dopiero od 2 miesięcy jestem KIMŚ??
A merytorycznie to nic nowego nie napisali. Artykuł tendencyjny, mało przekonywujacy. Napisany aby tylko coś napisać. Stare panny były, są i będą. Tylko że to archaiczne określenie powoli zanika. I bardzo dobrze bo mnie się nie podoba.
Też się zastanawiam, po czym poznać starą panne na odległość??
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 13:58   #15
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Czyli ja na pedagogice powinnam poszukać żony bo faceta nie urzyczysz u nas...
I co ja pocznę - muszę się pospieszyć bo został mi tylko rok
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:17   #16
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Czyli ja na pedagogice powinnam poszukać żony bo faceta nie urzyczysz u nas...
I co ja pocznę - muszę się pospieszyć bo został mi tylko rok
No właśnie... u mnie na studiach sami filozofowie w swetrach i szalikach albo fanatycy RPG i białej broni..ech to nie dla mnie...ja żyję w innym świecie niż oni toteż znalazłam sobie przeklinającego,normalneg o,niefilozoficznego,hipho powego chłopaka.. a jakbym na niego nie trafiła to wolałabym być starą panną niż związać się z kimś z moich studiów...wyższość intelektualna i poczucie inności takiego delikwenta by mnie dobiło
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:22   #17
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Bez męza jestes nikim!

E tam, się bulwersować, normalny jest. A temat zawsze będzie ciekawy, dlaczego Krysia spod siódemki, ładna i fajna dziewczyna, sama jest. No, chyba, że miasto duże, i nie wie się, kto mieszka piętro niżej, albo nadejdą czasy, gdy już każdy będzie siedział zamknięty w domu przy kompie.

Też jestem ciekawa, jak się poznaje stara pannę na odległość. Jak nie smutna, z kotem, na bujanym fotelu, płaskim biustem, okularami i niemodnym ubiorem, nie wredna i nie zgorzkniała, to jak? Za wesoła? Za dobrze ubrana? Zbyt starannie umalowana? Nosi okulary w fikuśnych oprawkach? Organizuje wiece w parkach, że faceci to są świnie i be? Ma za dużo zainteresowań? W ogóle ma zainteresowania? (Mężatka zainteresowań mieć już nie może?) Jada na mieście? Ma sportowe auto? Leci z grubą książką pod pachą? Zapachu mężczyzny nie roztacza, czy co..?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:22   #18
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
No właśnie... u mnie na studiach sami filozofowie w swetrach i szalikach albo fanatycy RPG i białej broni..ech to nie dla mnie...ja żyję w innym świecie niż oni toteż znalazłam sobie przeklinającego,normalneg o,niefilozoficznego,hipho powego chłopaka.. a jakbym na niego nie trafiła to wolałabym być starą panną niż związać się z kimś z moich studiów...wyższość intelektualna i poczucie inności takiego delikwenta by mnie dobiło
Mi szczerze mówiąc nie przyszło nawet do głowy szukanie męża na studiach - co jak co to ja go wogólne nie szukam, znajdzie się sam

Nowy av - ładny
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:29   #19
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Bez męza jestes nikim!

I gdzie ja teraz męża znajdę?
Przed trzydziestką jestem, może jeszcze nic straconego

Znam przypadki trzydziestoletnich singielek (z kotem ale bez bujanego fotela), i są to osoby o niesamowitej energii życiowej.
Ciekawe czy byłyby takie same z mężusiem przy boku Może tak, może nie...
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 14:30   #20
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Sama zauwazma, że jest więcej dobrze wykształcocnyh kobiet, dobrze zarabiających i samotnych. Bo... nie chce żadnego mezcyzny urazic- mniej mezcyzn studiuje, więcei emzcyzn popada w przestepczość,itd.
A co do zamążpójścia ma fakt,że mniej mężczyzn studiuje?

No i nie popadajmy w przesadyzm,że coraz więcej sosobników płci męskiej 'popada w przestępczość' ,gdyby to była prawda,to za lat kilka żaden pan po wolności chodzić nie będzie.

Cytat:
Pani z biura matrymonialneog pisz,e ż enajlepiej meza znależc na studiach- bo jak kobieta pójdzie do pracy, to już ciezko. Żenada- wnioske taki- kobiety ida szukac meza na studiach, a nie uczyć sie Szczeólnie na pedagogice czy filologiach duzo mezcyzn studiuje.
Na studia można iść z wielu powodów-nie tylko po to,żeby zgłębiać tajniki konkretnej wiedzy,ale i po to,żeby sobie młodość przedłużyć,od wojska się wymigać -to i pewnie nie jedna i nie dwie panny męża idą szukać .

Ale prawda jest taka,że im bardziej człowiek w latach się posuwa i przybywa mu obowiązków-tym mniejsze szanse na zamążpójście (w przypadku kobiet) ,czy ożenek ( w przypadku mężczyzn) .

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość

Znam przypadki trzydziestoletnich singielek (z kotem ale bez bujanego fotela), i są to osoby o niesamowitej energii życiowej.

Ciekawe czy byłyby takie same z mężusiem przy boku Może tak, może nie...
A mąż w czymś przeszkadza?
Wysysa z żony energię ?

Jakoś nie zauważyłam.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:39   #21
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość

Znam przypadki trzydziestoletnich singielek (z kotem ale bez bujanego fotela), i są to osoby o niesamowitej energii życiowej.
Ciekawe czy byłyby takie same z mężusiem przy boku Może tak, może nie...
Znam przypadki trzydziestoletnich męzatek (z kotem, psem i dziecmi) i sa to osoby o niesamowitej energii zyciowej.

Ciekawe czy byłyby takie same jako singielki? Moze tak, moze nie...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:08   #22
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Znam przypadki trzydziestoletnich męzatek (z kotem, psem i dziecmi) i sa to osoby o niesamowitej energii zyciowej.

Ciekawe czy byłyby takie same jako singielki? Moze tak, moze nie...
Pogdybamy o tym?
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:16   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Przysłowie mówi:
-marudzi ,jak stara panna

Pewnie humorzaste usposobienie odróznia ję od meżatek .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:32   #24
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Pewnie są też meżatki marudzące jak stare panny
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:34   #25
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Pewnie są też meżatki marudzące jak stare panny
Nie ma zasady jedne i drugie fajne a weim to z autopsji bo i panną byłam mężatką jestem.
Ani jedne ani drugie gorsze. Obydwa stany są dobre i byle by dziewczyny w nich szczęśliwe były
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:42   #26
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Oh Freso, próbuję sprecyzować różnice pomiędzy singielkami a mężatkami, a Ty wyskakujesz z ogólnikowymi sentencjami

Zatem ustosunkuję się i stwierdzę, że połowice marudzą na swoich mężczyzn
Może ktoś, gdzieś, kiedyś będzie mnie cytował (pewnie po śmierci, chyba że za życia stanę się sławny).
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:49   #27
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Pogdybamy o tym?
A w zyciu!
Wybacz, ale tak jakos mam ciekawsze rzeczy do roboty niz gdybanie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:51   #28
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Oh Freso, próbuję sprecyzować różnice pomiędzy singielkami a mężatkami, a Ty wyskakujesz z ogólnikowymi sentencjami

Zatem ustosunkuję się i stwierdzę, że połowice marudzą na swoich mężczyzn
Może ktoś, gdzieś, kiedyś będzie mnie cytował (pewnie po śmierci, chyba że za życia stanę się sławny).
Ale to określenie nie było takie orginalne , mam męża więc zdarza mi się to usłyszeć
A co do cytowania Ciebie to może kiedyś kto wie wymyślisz coś orginalnego
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:00   #29
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Oh Freso, próbuję sprecyzować różnice pomiędzy singielkami a mężatkami, a Ty wyskakujesz z ogólnikowymi sentencjami

Zatem ustosunkuję się i stwierdzę, że połowice marudzą na swoich mężczyzn
Może ktoś, gdzieś, kiedyś będzie mnie cytował (pewnie po śmierci, chyba że za życia stanę się sławny).
Nie ja to wymyśliłam ,tylko przytoczyłam .


A wątpię,żeby jakikolwiek mąż długo wytrzymał z marudną żoną .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:11   #30
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Bez męza jestes nikim!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie ja to wymyśliłam ,tylko przytoczyłam .


A wątpię,żeby jakikolwiek mąż długo wytrzymał z marudną żoną .
Fresa nie strasz mnie
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.