Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 20:33   #271
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Ze swojej strony nie polecam kremu Loreala na zmarszczki mimiczne-nie dziala.Polecam za to Dermike Extremale-dzialaMoim zdaniem uzywanie kremu nie zalezy od wieku tylko od potrzeb skory.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:26   #272
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Cytat:
Napisane przez madziarra
Takie kremy znajdziesz również wsród polskich marek np. Dermika (seria Noblesse Spa,Preventi) Eris(seria Y&U), AA nowa seria Hydra Rich.
Czy ktoś uzywał kremu z AA Hydra Rich?? Chciałabym wiedzieć jaki jest ...

Idalka, kremów PRZECIWzmarszczkowych uzywa się, ZANIM powstaną zmarszczki, aby jak najbardziej opóźnić ich powstawanie, a nie wtedy, gdy już się pojawią!
Polecam na początek krótki artykulik Basi: http://www.wizaz.pl/basia_kosmetyki_a_wiek.php
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:47   #273
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Ja zuzylam po jednym opakowaniu 1) Age Fitness 2 Biotherm 2) Resolux yeux lancome 3) Ysthal+ Avene 4) Active C LRP i stanowczo polecilabym ten ostatni. Wyraznie zmniejsza zmarszczki, niweluje cienie, ma fajna zelkowa konsystencje mozna go schlodzic w lodowce. W kazdym razie ja uzywam i juz nie bede wiecje robic eksperymntow z innymi kremami.
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 11:52   #274
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

No właśnie, zastanawiam się czy w ogóle istnieją kremy działające przeciwzmarszczkowo. Czy moze wystarczy odpowiednio nawilzać skórę od zewnatrz i wewnatrz bo zmarszczek i tak nie wygładzi nam zaden krem (to byłoby za proste). A może sie mylę?
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 12:29   #275
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

wygładzić, wygładzi, tylko nie zlikwiduje.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:09   #276
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Ja mam sporą słabość do kremów na zmarszczki mimiczne, używalam kolejno Lancome Resolution, Dermiki Extremale i Vichy Myokine. Wróciłam do Dermiki i jest moim zdaniem ona jednym z bardziej skutecznych kremów jakie znam - właśnie wykańczam kolejny słoik. Świetny preparat, choć podrażnia mi spojówki i nie mogę go używać w okolicy oczu. Na takie kremy nigdy nie jest zawcześnie, one działają głównie prewencyjnie - zapobiegają zmarszczkom, istniejących już nie zlikwidują. Niektóre kremy mogą trochę rozprasować skórę, ale jest to efekt doraźny, który utrzymuje się podczas używania - jak przestaniemy, skóra powoli wraca do stanu wyjścia.
Tak naprawdę usunąć zmarszczki może tylko lekarz uciekając się do silniejszych metod, botoksu, wypelniaczy itd. Z kosmetyków, ktore głębiej regenerują i odnawiają skórę najskuteczniejsze są wspominana już wit C (Active C, Hydracid C, serum Flavo C czy serum domowej roboty), albo różne formy retinolu - retinaldehyd jak w Ysthealu czy kaliber najcięższy - retinoidy na receptę od lekarza.
Warto pamiętać że najlepszym środkiem opóźniającym powstanie zmarszczek jest dobry krem z filtrami, skutecznie chroniący przed UVA, używany codziennie, przez cały rok.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 10:29   #277
Szylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Unhappy Zmarszczki mimiczne

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale nie umiem sobie z tym poradzić. Mam dopiero 24 lata i okropne zmarszczki mimiczne mokół oczu. To fakt że dużo się uśmiecham i śmieje się cała moja twarz ale zmarszczki rzucają się bardzo w oczy. Stosowałam już maseczki, krem ujędrniająco-przeciwzmarszczkowe, teraz kupiłam specjalny krem pod oczy, stosuję go już miesiąc i nic. Czy ktoś ma może jakiś pomysł, poradę.
Szylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 10:35   #278
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Zmarszczki mimiczne

to chyba nie to forum..bo tu mowimy o paznokciach
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 07:35   #279
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Dziewczyny, ja sie podepne pod watek, moze pomozecie - przeszukalam KWC i zastanawiam sie nad produktem, ktory pomoglby mi zwalczyc taka denerwujaca bruzde mimiczna na moim czole... Jak to opisywalam juz pare razy stosuje kuracje kwasowa, uzywam stabilnych filtrow i jednym z moich ulubionych kremow jest active c lrp.... tak wiec czesc rozwiazan poniekad jest rpzeze mnie juz stosowana....Myslalam nad myokine, ale prawde mowiac nie lubie vichy i wolalabym tego nie kupowac, z cala pewnoscia kupie frownies w niedalekiej przyszlosci, myslalam tez nad eliksirem mlodosci aa oceanica z tej serii cytrusowej, dermika ekstremale czy oceanikiem botox like...a moze jeszcze jest jakies cudenko o ktorym calkiem zapomnialam? Chcialabym takiego kremu uzywac na noc i chwilowo wylacznie na czolo - dziewczyny, pomozcie mi sie zdecydowac!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 09:35   #280
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Knotie, jestem fanatatyczką pseudobotoksów, baaardzo lubię tego typu kremy polecam własnie Vichy Myokine, Dermikę Extremale a z górnej półki Lancome Resolution. Ale one raczej są zapobiegawcze, istniejących już zmarszczek nie usuną (tylko prawdziwy botoks). Trochę zminimalizują, bo rozprężą skórę - ale efekt utrzymuje się tak długo, jak uzywasz kremu, przestajesz i skóra znów zaczyna się kurczyć...
A frownies mnie osobiście zupełnie nie przekonują
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 09:48   #281
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Również się podepnę z moim pytankiem Mam 24 lata i dosyć dużo zmarszczek mimicznych od śmiechu wokół oczu - jak sie śmieje to wygladam jak małpka, same zmarszczki, a oczy jak szparki, a do tego jeszcze cienie pod oczami. I mam problem ze skora wokół ust - od ciagłego gryzienia się mam już minimalne zmarszczki wokół ust (pionowe, takie jak u palaczek). Widać je szczególnie mocno pod koniec dnia, jak jestem zmęczona. Co mogę zrobić z tymi zmarszczkami? Czy stosować kremy przeciwzmarszczkowe, czy wystarczą nawilżajace? Czy też wspomóc sie jakimś zabiegiem? Poza tym moja cera jest w dosyć dobrym stanie (mieszana, oprócz przetłuszczania w strefie T i przesuszania na policzkach nie sprawia mi szczagólnych problemów)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:28   #282
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Knotie, jestem fanatatyczką pseudobotoksów, baaardzo lubię tego typu kremy polecam własnie Vichy Myokine, Dermikę Extremale a z górnej półki Lancome Resolution. Ale one raczej są zapobiegawcze, istniejących już zmarszczek nie usuną (tylko prawdziwy botoks). Trochę zminimalizują, bo rozprężą skórę - ale efekt utrzymuje się tak długo, jak uzywasz kremu, przestajesz i skóra znów zaczyna się kurczyć...
A frownies mnie osobiście zupełnie nie przekonują
Hmmm, no to mam nad czym myslec teraz Ale dzieki za opinie - lista skrocila mi sie dzieki Tobie do 3 produktow - ufam Twej opinii Kochana Smoczyco Moze skusze sie na ten myokine albo lancome'a.... dermike postanowilam sobie zostawic na sam koniec mojej walki - nie wiem czemu ale jakos nie podoba mi sie to opakowanie
Co do Frownies - mnie Smoczyco opis dzialania i technika tez zupelnie nie przekonuje, ale opisywane przez dziewczyny efekty juz tak Ufam szczegolnie opinii Elfika Naszego Kochanego, no a wiesz, tonacy to i brzytwy sie chwyci
Kusi mnie troche to serum z AA - moze zafunduje sobie na czolko moje odrobinke tego cytrusowego cudenka a na to myokine? Hmmmm
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 10:33   #283
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Również się podepnę z moim pytankiem Mam 24 lata i dosyć dużo zmarszczek mimicznych od śmiechu wokół oczu - jak sie śmieje to wygladam jak małpka, same zmarszczki, a oczy jak szparki, a do tego jeszcze cienie pod oczami. I mam problem ze skora wokół ust - od ciagłego gryzienia się mam już minimalne zmarszczki wokół ust (pionowe, takie jak u palaczek). Widać je szczególnie mocno pod koniec dnia, jak jestem zmęczona. Co mogę zrobić z tymi zmarszczkami? Czy stosować kremy przeciwzmarszczkowe, czy wystarczą nawilżajace? Czy też wspomóc sie jakimś zabiegiem? Poza tym moja cera jest w dosyć dobrym stanie (mieszana, oprócz przetłuszczania w strefie T i przesuszania na policzkach nie sprawia mi szczagólnych problemów)
Jesli chodzi o okolice oczu - propnuje Active C pod oczy - sama bardzo lubie serie Active, a poza tym moja przyjaciolka ma identyczny problem jak Ty i bardzo sobie ten kremik chwali... jesli jeszcze nie probowalas dzialac witaminka C - moze tojest cos wlasnie dla Ciebie Co do ust - hmmmm....kojarzy mi sie takie fajne serum czy sztyft lancome'a z ekstraktem z wina....dobrze nawilza i wygladza oraz ujedrnia .... tez ponoc cudenko....slyszalam pozytywne opinie na temat jego dzialania na okolice ust
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:28   #284
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Cytat:
Napisane przez knotie
Jesli chodzi o okolice oczu - propnuje Active C pod oczy - sama bardzo lubie serie Active, a poza tym moja przyjaciolka ma identyczny problem jak Ty i bardzo sobie ten kremik chwali... jesli jeszcze nie probowalas dzialac witaminka C - moze tojest cos wlasnie dla Ciebie Co do ust - hmmmm....kojarzy mi sie takie fajne serum czy sztyft lancome'a z ekstraktem z wina....dobrze nawilza i wygladza oraz ujedrnia .... tez ponoc cudenko....slyszalam pozytywne opinie na temat jego dzialania na okolice ust
Dzięki, Knotie Muszę wypróbować ten krem pod oczy
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:13   #285
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Dzięki, Knotie Muszę wypróbować ten krem pod oczy
Nie ma za co Oby Ci sluzyl
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 07:20   #286
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

Zachęcona próbką kupiłam słoiczek LUMENE VITAMIN+ RADIANT C-ENERGY
Age-Defying Intensive Care, czy któraś z przemiłych wizażanek używała tego kremu?, jeśli tak, to powiedzcie jak się sprawował przy dłuższym używaniu.
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 07:32   #287
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Pierwsze zmarszki mimiczne - jaki krem???

A ja mam pytanko - czy ktos juz uzywal tego serum l'oreala z serii z bosfeloxem?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:04   #288
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Cool Pierwsze zmarszczki pod oczami - najlepszy krem ??

czesc dziewczyny. chce kupic jakis krem pod oczy, dla mlodej cery co dobrego polecacie ???? z gory dziekuje za odpowiedzi
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:19   #289
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami - najlepszy krem ??

taki watek juz jest

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86392
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:07   #290
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

Witam wszystkie Wizażanki. Mam 24 lata i strasznie duze kurze łapki pod oczami-nie wiem z czego to wynika,byc moze to zmarszczki mimiczne,jednak z pewnościa nie dodaja mi uroku W pazdzierniku wychodze za maz i do tego czasu chcialabym sie pozbyc tego "mankamentu" .Moze ktoras z Was zna jakis dobry krem, ktory skutecznie upora sie z tymi zmarchami. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:35   #291
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

Polecam Yestal+ Avene z retinalem
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:02   #292
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

krem z dobrym filtrem codziennie, okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, jeśli trzeba, porządne nawilżanie; retinalhehyd (avene) i/lub wit.C (np. Juvit), ewentualnie kosmetyki "rozkurczające" np. dermika extremale (ale nie wersja pod oczy).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:42   #293
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

A jakbyś się chciała zdecydowanie pozbyć (choć nie trwale) to tylko botoks u lekarza...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:43   #294
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

ok, dzieki dziewczyny i prosze o jeszcze
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:44   #295
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

SMOCZYCA - wlasnie tez juz o tym myslalam.Orientujesz sie moze jaki jest koszt takiego zabiegu?
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:17   #296
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

Cytat:
Napisane przez marta_so
SMOCZYCA - wlasnie tez juz o tym myslalam.Orientujesz sie moze jaki jest koszt takiego zabiegu?

Jam nie Smoczyca ale napiszę co wiem , kiedys czytałam o tym w Wysokich Obcasach i zadzwoniłam do lekarza , który w Warszawie wykonuje takie zabiegi, było to ok.1,5 roku temu, zaśpiewał mi wtedy 1000 zł , niewiem jak wygląda to teraz , może potaniało, no i podejrzewam, że zależne to też jest od regionu.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:25   #297
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

dzieki Ewunia2-szczerze mowiac myslalam,ze tanszy ten zabieg Fakt,ze trzeba wziac poprawke na to,ze dzwonilas do lekarza z W-wy i ze bylo to pol roku temu,teraz moze jest taniej.
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:35   #298
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

Z pewnością wypowiedzią się inne Wizażanki i pewnie cena będzie niższa.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:28   #299
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: zmarszczki w młodym wieku- co z tym zrobic?

Cytat:
Napisane przez marta_so
SMOCZYCA - wlasnie tez juz o tym myslalam.Orientujesz sie moze jaki jest koszt takiego zabiegu?
Niestety, ja nie mam bladego pojęcia, nie przeprowadzałam nigdy - tylko czytałam, a ponieważ póki co nie myślę o takim zabiegu, to i ceny nie zapamiętałam...
Dziś już znikam spać, ale warto poszukać w sieci gabinetów dermatologów estetycznych, założę się że większość ma swoje strony internetowe z cennikiem
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:48   #300
Ifonkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 34
zmarszczki mimiczne pod oczami

mam 21 lat i chcialam sie dowiedziec czy da sie jakos zlikwidowac zmarszczki mimiczne pod oczami tak zeby skóra w tym miejscu byla idealnie gladka bez skutkow ubocznych??

z gory dziekuje za odpowiedzi
Ifonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.