Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 18:36   #871
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Gęsia skórka na nogach u Kamili, ale ałtfit jest.

Ludzie mnie rozwalają.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:20   #872
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
masz rację, mieszkanie nad morzem (pozdrawiam spod Słupska) zmusza to stylizacji zimowych wiosną - pizga dziś, no nie?, no ale jak widać Kasia Tusk robi je typowo na Warszawkę
Oo, w końcu ktoś z moich stron cześć i czołem
Co do Kasi to nie wiem czy nawet w Warszawie jest na tyle ciepło, że dziewczyny chodzą w szortach i sandałach Chociaż Charlize chodzi tak już od miesiąca więc co ja się tam znam dziadówa z prowincji

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Aż sama gęsiej skórki dostałam
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:39   #873
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Oo, w końcu ktoś z moich stron cześć i czołem
Co do Kasi to nie wiem czy nawet w Warszawie jest na tyle ciepło, że dziewczyny chodzą w szortach i sandałach Chociaż Charlize chodzi tak już od miesiąca więc co ja się tam znam dziadówa z prowincji
Też się melduję znam morza i przyznaję bez bicia, że do tej pory przechodziłam marzec i kwiecień w zimowej kurtce
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:58   #874
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

nawiasem mówiąc temperatura jest wkurzająca, jak wychodzę o 7 to zamarzam bo jest ledwo powyżej 0 stopni i zakładam zamszowe botki, ale jak wracam o 16 to jest przyjemnie i pewnie rozwalam tymi botkami wtedy wszystkie faszionistki które właśnie wyszły się sfotografować w sandałkach
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:08   #875
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

temperatura i różne miejsca zamieszkania to jeszcze jakoś człowiek dopuści do siebie, że może mają cieplej gdzieś.. ale dziś przechadzałam się po mieście w cienkiej kurtce, szaliczku, balerinach i dżinsach i tęskniłam za moją jesienną kurtką.. tymczasem obok przemknęła dziewuszka w mega krótkich szortach i cienkich rajstopeczkach ja rozumiem, że każdy odczuwa temperaturę inaczej, ale wiatr był tak zimny, że ja jej serdecznie współczułam. w sumie to nie tylko ja bo panowie z budowy widząc takie cudo aż przerwę zakrzyknęli by ją obejrzeć tylko nie wiem co dokładnie, bo stylizacja była rozwalająca, a modelka nie pierwszej "zgrabności" i jeszcze szła na mega obcasach.. z tym, że szła to za dużo powiedziane. Może obstawiali jak długo się utrzyma na tych szpilkach
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:09   #876
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3345626 1]nawiasem mówiąc temperatura jest wkurzająca, jak wychodzę o 7 to zamarzam bo jest ledwo powyżej 0 stopni i zakładam zamszowe botki, ale jak wracam o 16 to jest przyjemnie i pewnie rozwalam tymi botkami wtedy wszystkie faszionistki które właśnie wyszły się sfotografować w sandałkach [/QUOTE]

O o o, mam tak samo.
Poza tym posadziłam przed domem kwiatki w doniczkach i wieczorem je chowam do domu, rano wynoszę, wieczorem chowam, rano wynosze...taniec z kwiatami kura wodna. A u nas dziś rano -3. To mnie ROZWALA.

W kwestii gołych stóp od kilku lat rozwalają mnie polskie celebrytki chodząc całą zimę na imprezy w sandałach i piptołach, a na wiosnę ubierają rajtki i czółenka.

Rozwaliła mnie dziś dziewczyna w trenczu i adidasach (nie pytajcie mnie błagam czy to najki były bo baba po trzydziestce jestem i takich rzeczy nie zauważam )
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:10   #877
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

W Warszawie nie jest ciepło jak stylizacjach a la Charlize. A niby mieszkam w jednej z cieplejszych, południowych dzielnic.
Chodzę w welnianych plaszczykach, trencze wiszą w szafie jeszcze nie noszony tej wiosny. Skórzana kurtka służy mi pOki co zamiast zakietu do pracy a nie jako odkrycie wierzchnie.
Noszę tez skórzane rękawiczki i szal, bo pi**dzi niemiłosiernie.
W Wielkanoc chodziłam w kurtce puchowej, od miesiąca mam zatkane zatoki. Tak jest tu ciepło.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 21:16   #878
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość

W kwestii gołych stóp od kilku lat rozwalają mnie polskie celebrytki chodząc całą zimę na imprezy w sandałach i piptołach, a na wiosnę ubierają rajtki i czółenka.
ooo no wlasnie, też to zauwazyłam, celebrytki potrafią po sniegu przejśc z taksówki czy własnego samochodu z gołymi nogami ledwo w peep tołkach a na wiosnę zaczynają się rajstopy, legginsy.. też mnie to dziwi. Jakby nie można było połączyć mody z zestawem pasującym do pogody

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
W Warszawie nie jest ciepło jak stylizacjach a la Charlize. A niby mieszkam w jednej z cieplejszych, południowych dzielnic.
Chodzę w welnianych plaszczykach, trencze wiszą w szafie jeszcze nie noszony tej wiosny. Skórzana kurtka służy mi pOki co zamiast zakietu do pracy a nie jako odkrycie wierzchnie.
Noszę tez skórzane rękawiczki i szal, bo pi**dzi niemiłosiernie.
W Wielkanoc chodziłam w kurtce puchowej, od miesiąca mam zatkane zatoki. Tak jest tu ciepło.
no chyba żartujesz, to jeszcze nie chodziłaś w sandałach ? jaki wstyd!
(ja mieszkam w - podobno - jednym z nacieplejszych miejsc w Polsce, a też jakoś nie odczułam jeszcze powiewu lata ale jak pisałam wcześniej, w sumie nie przeszkadzają mi takie stylizacje o ile ktoś nie wciska mi na siłę że to outfit dnia )
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:17   #879
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3335266 2]tak samo mi się kojarzy, jak oglądanie jakiejś gazety typu ELLE czy TS ładne fotki z fajnymi rzeczami ale niekoniecznie chciałoby się tak samo.
wiele ubrań ma ładnych ale jakbym od miesiąca zestawiała pastele z pastelami i jeszcze większą ilością pasteli (bo są modne) to chyba bym się zanudziła. Przecież to nie jest jedyny trend w modzie. Widziałam foty z których aż biją po oczach piękne żywe kolory i wzory, to nie, wszędzie tylko te pastele i pastele, na każdym blogu co jakby pokazuje jak tak naprawdę te faszionistki są "zorientowane" w świecie mody [/QUOTE]

Ja noszę pastelowe rzeczy od dobrych kilku lat. Pastele są bardzo przyjemne, wygląda się w nich młodo i świeżo i do mojego koloru skóry, włosów i w ogóle typu urody bardzo pasują. Trochę mnie zaczyna irytować moda na nazywanie pastelowych stylizacji mdłymi
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:23   #880
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja noszę pastelowe rzeczy od dobrych kilku lat. Pastele są bardzo przyjemne, wygląda się w nich młodo i świeżo i do mojego koloru skóry, włosów i w ogóle typu urody bardzo pasują. Trochę mnie zaczyna irytować moda na nazywanie pastelowych stylizacji mdłymi
to nie jest moda, to jest opinia poprzez skojarzenie pastele kojarzą mi się z ciastkami typu bezy, cukrową watą itp a nadmiar takich słodkości potrafi zemdlić potężnie, przynajmniej mnie
poza tym, jak to już nie raz tu było powiedziane, jak ktoś nosi pastele od zawsze bo lubi / pasuja mu to przecież wszystko jest ok (mi też pasują ale nie obwiesiłam nimi całej szafy), ale lansowanie się na wielką znawczynię mody BO mam na sobie pierdyliard pasteli jest zabawne zwłaszcza że za kilka miesięcy mało kto będzie pewnie pamiętał o tym, jak nagle ulubionym kolorem stanie się brązowy / szary / granat...niepotrzebne skreślic
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:23   #881
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Też się melduję znam morza i przyznaję bez bicia, że do tej pory przechodziłam marzec i kwiecień w zimowej kurtce
Nawet jesteśmy z tego samego miasta No i co, czy to już nie czas na bikini ?
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 21:32   #882
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Nawet jesteśmy z tego samego miasta No i co, czy to już nie czas na bikini ?
Ależ oczywiście, wkładam jutro bikini i lecę się kąpać z dzieciakami w fontannie w PKiW
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:39   #883
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, wkładam jutro bikini i lecę się kąpać z dzieciakami w fontannie w PKiW
aż się łezka w oku kręci może umówimy się jutro o 7 na autobus do Ustki co by najlepsze miejsca na plaży zająć :P

Dzisiejszy rozwalacz - Pani lat 50+ ubrana cała na biało białe dzianinowe rajstopki, kozaczki, dzianinowa biała sukieneczka i biała ekoskórka do tego białe włosy zaplecione w dwa urocze warkoczyki Nie ma to jak próba odmłodzenia się na siłę
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:57   #884
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
aż się łezka w oku kręci może umówimy się jutro o 7 na autobus do Ustki co by najlepsze miejsca na plaży zająć :P

Dzisiejszy rozwalacz - Pani lat 50+ ubrana cała na biało białe dzianinowe rajstopki, kozaczki, dzianinowa biała sukieneczka i biała ekoskórka do tego białe włosy zaplecione w dwa urocze warkoczyki Nie ma to jak próba odmłodzenia się na siłę
Ej, niektórym kobietom takie "odmładzanie" pasuje - nie zapomnę pewnej dziewczyny, która była ubrana dość zwyczajnie (rozpięta koszula, t-shirt, dżinsy bootcuty), miała tak niesamowicie lekki chód i długie, dość ciemne włosy... Super figura, z tyłu wyglądała ekstra. W pewnym momencie się obejrzała... i sądząc po twarzy miała najbidniej z 50 lat Śliczna była i pasował jej taki "młodzieńczy" wygląd. Totalnie pozytywny rozwalacz.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:19   #885
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ej, niektórym kobietom takie "odmładzanie" pasuje - nie zapomnę pewnej dziewczyny, która była ubrana dość zwyczajnie (rozpięta koszula, t-shirt, dżinsy bootcuty), miała tak niesamowicie lekki chód i długie, dość ciemne włosy... Super figura, z tyłu wyglądała ekstra. W pewnym momencie się obejrzała... i sądząc po twarzy miała najbidniej z 50 lat Śliczna była i pasował jej taki "młodzieńczy" wygląd. Totalnie pozytywny rozwalacz.
No cóż co kto lubi, w tym przypadku to nie był pozytywny rozwalacz
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:41   #886
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jak to mawia moja mama - nie pomoże puder, róż kiedy baba stara już.
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:41   #887
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Też się melduję znam morza i przyznaję bez bicia, że do tej pory przechodziłam marzec i kwiecień w zimowej kurtce
Ja z powiewem pierwszych ciepłych dni na początku marca z hukiem wszystko schowałam do szaf, 2 dni później z kwaśną miną wyciągałam z powrotem zimowe płaszcze i kozaki... Ale od tygodnia chodzę w wiosennych ciuchach i chcę jak co roku tym wiosnę przywołać, co prawda staje się to czasem nie lada wyzwaniem, szczególnie jak tak wieje jak dzisiaj...
[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3345626 1]nawiasem mówiąc temperatura jest wkurzająca, jak wychodzę o 7 to zamarzam bo jest ledwo powyżej 0 stopni i zakładam zamszowe botki, ale jak wracam o 16 to jest przyjemnie i pewnie rozwalam tymi botkami wtedy wszystkie faszionistki które właśnie wyszły się sfotografować w sandałkach [/QUOTE]
A ja w botkach popylam cały czas, inaczej bym albo zamarzła w balerinach albo ugotowała się w kozakach. A sandały to nawet nie wiem gdzie mam, bo w zeszłym roku założyłam je chyba raz czy dwa takie piękne lato było.
Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
No cóż co kto lubi, w tym przypadku to nie był pozytywny rozwalacz
No nie wiem czy wyglądanie z tyłu liceum z przodu muzeum jest takie pozytywne - chyba tak głupio jak ktoś do ciebie zagada myśląc że masz 18 lat a tu 2 albo 3 razy więcej i głupia mina na twarzy... Choć lepsze to niż 50 latki od tyłu a z przodu sensowna 20stka- 30stka.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 23:06   #888
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No nie wiem czy wyglądanie z tyłu liceum z przodu muzeum jest takie pozytywne - chyba tak głupio jak ktoś do ciebie zagada myśląc że masz 18 lat a tu 2 albo 3 razy więcej i głupia mina na twarzy... Choć lepsze to niż 50 latki od tyłu a z przodu sensowna 20stka- 30stka.
Czyli po czterdziestce to już tylko worek pokutny, krótkie włosy, kaczy chód i 30 kilo nadwagi? Tamta babka wyglądała absolutnie genialnie i w zasadzie była ubrana dość klasycznie (koniec końców dżinsy, zwłaszcza bootcuty, nie są zarezerwowane dla nastolatek, t-shirt miała zwykły, jakiś jasny i gładki, a koszula - no, wiadomo), to nie jej wina, że miała ciało jak zadbana 20-latka (szczupła, duże wcięcie w talii, taka no... po prostu bardzo zgrabna). Poruszała się bardzo lekko i z gracją. Absolutnie chciałabym tak wyglądać mając 50 lat - tamta kobieta była po prostu śliczna i w garsonce wyglądałaby równie korzystnie.

Mój tata zawsze najeżdża na moją mamę (l. 43), że ubiera się jak hippiska, a ona wygląda w swoim stylu (który z hippie ma tylko parę punktów stycznych) bardzo dobrze - jest szczupła, lubi wszelkie luźne tuniki odcinane pod biustem, kolory ziemi, hafty, długie spódnice (ale w rurkach też chodzi, ostatnio w bordowych), zamiast kozaków nosi buty martensopodobne, na głowie ma rude włosy sięgające za ramiona, naturalnie poskręcane w nieładzie. Skórzany elegancki płaszcz wisi w szafie, a ona biega w kurtce typu parka I co? I nic. Niedługo przyjdzie lato i będzie chodziła w czeszkach. Życzę powodzenia każdemu, kto spróbuje jej wmówić, że jest za stara na tenisówki i będzie ją usiłował wcisnąć w eleganckie sandałki na obcasie, naprawdę. A nie, przepraszam, po czterdziestce to już tylko białe buty ortopedyczne

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-10 o 23:19
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 05:42   #889
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Czyli po czterdziestce to już tylko worek pokutny, krótkie włosy, kaczy chód i 30 kilo nadwagi?
Czy ja coś takiego powiedziałam? Czemu od za☠☠☠istych ciuchów nagle przechodzimy do worków pokutnych i butów ortopedycznych (nie wiedziałam że tylko taki wybór jest). Po prostu moim zdaniem efekt z tyłu liceum z przodu muzeum jest niezbyt fajny, i może pani w wieku lat 55 powinna zrezygnować z mega obcisłych ciuchów, butów na mega obcasie i długich blond włosów (szczególnie jeśli blond wynika z wieloletniego farbowania). Można wyglądać seksownie i z klasą jednocześnie. Zlinczujcie mnie, ale uważam że ubierać się trzeba oczywiście w zgodzie ze sobą samym, ale uwzględniając swoją figurę i wiek. I tylko tyle.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 07:49   #890
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Też się melduję znam morza i przyznaję bez bicia, że do tej pory przechodziłam marzec i kwiecień w zimowej kurtce
Zaraz wszystkie będą znad morza a ja pochlipuję nad klawiaturą bo zawsze nad morzem chciałam mieszkać! Właściwie to taki mam stanowczy plan, może za rok albo dwa ...

A tak w ogóle to robiłam mały porządek w zakładkach i zajrzałam do Kissie (tak, wstydzę się tego!) w związku z czym mam dwa spostrzeżenia:
1. wytatuowane brwi są FUJ
2. duże piersi nie wyglądają dobrze jeśli ktoś jest malutką, zgrabniutką blondyneczką, no niestety. A już szczególnie jak stanik jest większy niż koszulka.
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-04-11 o 07:50
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:09   #891
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Zaraz wszystkie będą znad morza a ja pochlipuję nad klawiaturą bo zawsze nad morzem chciałam mieszkać! Właściwie to taki mam stanowczy plan, może za rok albo dwa ...

A tak w ogóle to robiłam mały porządek w zakładkach i zajrzałam do Kissie (tak, wstydzę się tego!) w związku z czym mam dwa spostrzeżenia:
1. wytatuowane brwi są FUJ
2. duże piersi nie wyglądają dobrze jeśli ktoś jest malutką, zgrabniutką blondyneczką, no niestety. A już szczególnie jak stanik jest większy niż koszulka.
Laska wygląda na "zrobioną", co nie do końca odpowiada moim gustom, ale na powyższych zdjęciach jest bardzo apetyczna. Piersi super, brwi ujdą.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:45   #892
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Czy mi się zdaje, czy ostatnio jakaś moda chodzenia bez stanika? Oczywiście chyba wszystkie wiemy, że jest to możliwe i dopuszczalne tylko jak się posiada mniejsze piersi, wtedy bluzka z wyciętym tyłem nas nie straszy, śmiało możemy nie zakładać stanika... ALE BOŻE ŚWIĘTY to jest niewygodne O_o i według mnie to tak jakby nie zakładać majtek ledwo się ciepło zrobiło, a wczoraj w sklepie widziałam dziewczyne z bluzką, która zakrywała jej tylko przód, właściwie całe plecy odkryte, no w końcu temperatura na plusie, trzeba zrzucić z siebie ubrania, tak gorąco jest

I btw http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-...09032462_n.jpg
Nie ma to jak robić sobie samemu zdjęcie
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-04-11 o 08:47
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:55   #893
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kissie coraz bardziej straszy, jeszcze parę lat i się rozleci
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:55   #894
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Laska wygląda na "zrobioną", co nie do końca odpowiada moim gustom, ale na powyższych zdjęciach jest bardzo apetyczna. Piersi super, brwi ujdą.
jest zrobiona .. i to konkretnie a ja raz oglądałam jej blog chyba ze 100 stron przeleciałam i nadal nie rozumiem dlaczego zrobiła sobie cycki wielkości arbuza i w ogóle który chirurg się na to zgodził na taki rozmiar.

pomijam jej nos który wygląda jak pyrka ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:38   #895
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
jest zrobiona .. i to konkretnie a ja raz oglądałam jej blog chyba ze 100 stron przeleciałam i nadal nie rozumiem dlaczego zrobiła sobie cycki wielkości arbuza i w ogóle który chirurg się na to zgodził na taki rozmiar.

pomijam jej nos który wygląda jak pyrka ..
jej mały nosek jest akurat jedyną ładną rzeczą, która posiada takie noski zawsze pomładzają, marzę o takim a nie o długim i prostym jak facet...
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:46   #896
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Laska wygląda na "zrobioną", co nie do końca odpowiada moim gustom, ale na powyższych zdjęciach jest bardzo apetyczna. Piersi super, brwi ujdą.
To wygląda prawidłowo bo jest zrobiona od stóp do głów, co tylko mogła to przerobiła
A tak w ogóle skoro Ty uważasz, że ona jest apetyczna a piersi ma super to jesteś chyba jedyną taką osobą na tym wątku I trud Kissie się opłacił zatem, ktoś docenił


Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Czy mi się zdaje, czy ostatnio jakaś moda chodzenia bez stanika? Oczywiście chyba wszystkie wiemy, że jest to możliwe i dopuszczalne tylko jak się posiada mniejsze piersi, wtedy bluzka z wyciętym tyłem nas nie straszy, śmiało możemy nie zakładać stanika... ALE BOŻE ŚWIĘTY to jest niewygodne O_o i według mnie to tak jakby nie zakładać majtek ledwo się ciepło zrobiło, a wczoraj w sklepie widziałam dziewczyne z bluzką, która zakrywała jej tylko przód, właściwie całe plecy odkryte, no w końcu temperatura na plusie, trzeba zrzucić z siebie ubrania, tak gorąco jest
Jak to ostatnio?? Ja przez całe liceum biegałam z luźnym cycem a latem to już obowiązkowo Ale chyba mi piersi urosły bo się kołyszą niebezpiecznie i staników mam teraz niezłą kolekcję. Ale tylko materiałowych i sportowych, żadnych pushapów nie posiadam Taka wolność i swoboda we krwi chyba jest
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-04-11 o 09:48
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:53   #897
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Czyli po czterdziestce to już tylko worek pokutny, krótkie włosy, kaczy chód i 30 kilo nadwagi? Tamta babka wyglądała absolutnie genialnie i w zasadzie była ubrana dość klasycznie (koniec końców dżinsy, zwłaszcza bootcuty, nie są zarezerwowane dla nastolatek, t-shirt miała zwykły, jakiś jasny i gładki, a koszula - no, wiadomo), to nie jej wina, że miała ciało jak zadbana 20-latka (szczupła, duże wcięcie w talii, taka no... po prostu bardzo zgrabna). Poruszała się bardzo lekko i z gracją. Absolutnie chciałabym tak wyglądać mając 50 lat - tamta kobieta była po prostu śliczna i w garsonce wyglądałaby równie korzystnie.

Mój tata zawsze najeżdża na moją mamę (l. 43), że ubiera się jak hippiska, a ona wygląda w swoim stylu (który z hippie ma tylko parę punktów stycznych) bardzo dobrze - jest szczupła, lubi wszelkie luźne tuniki odcinane pod biustem, kolory ziemi, hafty, długie spódnice (ale w rurkach też chodzi, ostatnio w bordowych), zamiast kozaków nosi buty martensopodobne, na głowie ma rude włosy sięgające za ramiona, naturalnie poskręcane w nieładzie. Skórzany elegancki płaszcz wisi w szafie, a ona biega w kurtce typu parka I co? I nic. Niedługo przyjdzie lato i będzie chodziła w czeszkach. Życzę powodzenia każdemu, kto spróbuje jej wmówić, że jest za stara na tenisówki i będzie ją usiłował wcisnąć w eleganckie sandałki na obcasie, naprawdę. A nie, przepraszam, po czterdziestce to już tylko białe buty ortopedyczne
Chyba za szeroko poszłaś z interpretacją Mnie absolutnie nie przeszkadza jak pani 50+ nosi dżinsy, trampki itd. Moja mama nosi jeansy, chinosy, baletki i inne elementy garderoby które teoretycznie są dla młodszych kobiet a wygląda świetnie moim zdaniem. Jeśli chodzi o babeczkę z mojego przykładu to jej strój był rozwalaczem samym w sobie, a dodatkowo przyodziany przez kobietę dojrzałą wyglądał przekomicznie ;-)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Zaraz wszystkie będą znad morza a ja pochlipuję nad klawiaturą bo zawsze nad morzem chciałam mieszkać! Właściwie to taki mam stanowczy plan, może za rok albo dwa ...

A tak w ogóle to robiłam mały porządek w zakładkach i zajrzałam do Kissie (tak, wstydzę się tego!) w związku z czym mam dwa spostrzeżenia:
1. wytatuowane brwi są FUJ
2. duże piersi nie wyglądają dobrze jeśli ktoś jest malutką, zgrabniutką blondyneczką, no niestety. A już szczególnie jak stanik jest większy niż koszulka.
Ta dziewczyna jest fatalna... po prostu żywy plastik i to już nawet nie jest przenośnia
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:54   #898
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jestem mniej więcej postury Kissie i nie wyobrażam sobie mieć piersi większych od własnej głowy

Bardzo zaintrygował mnie jej blog, przeglądam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:05   #899
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
jej mały nosek jest akurat jedyną ładną rzeczą, która posiada takie noski zawsze pomładzają, marzę o takim a nie o długim i prostym jak facet...
wg mnie nawet nosek wygląda dziwnie ...
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:06   #900
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Zaraz wszystkie będą znad morza a ja pochlipuję nad klawiaturą bo zawsze nad morzem chciałam mieszkać! Właściwie to taki mam stanowczy plan, może za rok albo dwa ...

A tak w ogóle to robiłam mały porządek w zakładkach i zajrzałam do Kissie (tak, wstydzę się tego!) w związku z czym mam dwa spostrzeżenia:
1. wytatuowane brwi są FUJ
2. duże piersi nie wyglądają dobrze jeśli ktoś jest malutką, zgrabniutką blondyneczką, no niestety. A już szczególnie jak stanik jest większy niż koszulka.
ojej, ja już tam nie zaglądam bo takie poprawianie urody wywołuje u mnie mdłości ja się już zaczynam zastanawiać czy to żywe stworzonko czy jakiś manekin.. fe a ten stanik wystający spod koszulki wygląda obrzydliwie.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:07
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.