Jak się "wypracować" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 09:36   #31
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Ja chyba wiem o co ci chodzi. Chociaż ja bym tego nie nazwała stylem Barbie, który raczej kojarzy się z toną makijażu, tlenionymi włosami, tipsami i kiczowatymi, pastelowymi ubraniami. Efekt jaki ty chcesz osiągnąć to w dużej mierze wynik pielęgnacji i dbania o siebie. I faktycznie bardzo duże znaczenie mają tutaj cera i włosy. Gładka buźka, bez trądziku czy innych krostek, o jednolitym kolorze. Polecam wszelkie maseczki, kremy, zmywanie twarzy mleczkiem lub żelem, toniki... O cerę trzeba specjalnie dbać a jeżeli chcesz osiągnąć efekt o jakim myślisz to w ogóle. Kosmetyczka raz na jakiś czas, może nawet solarium ale bardzo rzadko (nie chodzi przecież o "zsolaryzowaną" opaleniznę tylko o zdrowy wygląd skóry), latem opalać się ale lekko i zawsze używać kremów z filtrami!!! Makijaż powinien podkreślać urodę i zadbanie o siebie. Podkład, lekki róż na policzkach, tusz do rzęs dobrej jakości (żeby nie były posklejane), błyszczyk pasujący do typu urody (czyli nie ostry róż, jeśli mamy oliwkową cerę, nie brąz jeśli mamy bladą karnację i jasne włosy...), czasami cienie. Makijaż ma być subtelny i naturalny. I oczywiście bardzo staranny!
Dalej - fryzura. A raczej włosy. Jeżeli będziesz używać odżywek i szamponów dobranych do twojego rodzaju włosów to na pewno staną się one ładniejsze. Nie będą się puszyć i latać na wszystkie strony. Lakiery i inne kosmetyki do układania zarezerwuj tylko na specjalne okazje. Od czasu do czsau możesz też zafundować swoim włosom maskę. I obowiązkowo fryzjer - raz na kilka tygodni podcięcie rozdwajających się końcówek.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:46   #32
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Zapomniałam o paznokciach. Muszą być zadbane, więc zamiast naklejać tipsy zaopatrz się w dobre odżywki. Po jakimś czasie same urosną i wtedy do kosmetyczki na manikiur i lakier - najlepiej jasnobeżowy (taki jak od francuskiego manikiuru). Sam "frencz" wygląda trochę sztucznie ale jeśli podobają ci się białe końcówki to pomaluj płytkę od wewnątrz białą kredką do paznokci I obowiązkowo krem do rąk i do skórek!
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:13   #33
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Hmmm... racja miu miu. O takie coś mi własnie chodziło. Tylko co do włosów mam problem, bo się przetłuszczają przy skórze, mają mega suche końcówki i są mega proste. Pod koniec dnia się po prostu sklejają przy końcach. I używam odżywek przed i po spłukiwaniu. A nie mogę mieć swoich, mega prostych bo mam na razie za krótkie a i nie ładnie wyglądam w wyprostowanych, więc je puszę... Malować się nie maluję, bo nie lubię.. Tylko fluid, bo mam plamy potrądzikowe. Ale jeszcze mam takie pytanie. Ile razy wszystko, jak często itp? Odzywki i kremy do twarzy i włosów nakładam codziennie... no muszę. Ale resztę..? Trochę brakuje mi w tym systematyczności. Sorki, za trochę głupie pytania, ale nigdy nie zwracałam uwagi swoje dłonie ( zawsze poobgryzane paznokcie), swoją cerę itp. O cerę zaczęłam dbać od niedawna -> kwasy. Ale z resztą jestem zielona....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:49   #34
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Dla twoich włosów najlepszy będzie szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach. Poszukaj takich, teraz są dość często spotykane. Wiem, że Tiomotei ma taki w ofercie, na butelce są jakieś winogrona. Jeżeli nie masz długich włosów to musisz je dość często myć, co 1-2 dni. Odżywkę nakładaj po każdym myciu. Ja polecam takie bez spłukiwania - nakładasz na mokre włoski po umyciu i rano są zdecydowanie ładniejsze niż po samym szamponie. Jeżeli masz puszące lub elektryzujące się włosy to polecam mój trik: przed wyjściem z domu odrobinę odżywki bez spłukiwania rozcierasz w dłoniach i "przejeżdżasz" nimi po włosach. Będą gładsze bez używania kosmetyków do stylizacji Warto także nosić w torebce małą szczotkę żeby w ciągu dnia móc przeczesać włosy, które zaczynają się "sklejać".
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:54   #35
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Własnie mi się sklejają od czesania. Takie jaby luźne dredy. Nie czeszę włosów wcale. Tylko po umyciu, a myję codziennie daję odżywkę "z" i bez spłukiwania rano mam fajniutkie, ale gdy tylko bym je uczesała szczotką czy pod koniec dnia ...siano. A drugiej strony maxymalnie odżywione będą mega proste i przyklapnięte. Przy skórze przyklapnięte a końce się puszą. A gdyby tak na odwrót... ?? Poza tym mam cienkie włosy i jak je "przyliżę" to będę wyglądała łyso...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:05   #36
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Jeżeli raczej się nie malujesz to wnioskuję, że jesteś młodą osobą. W takim wypadku wystarczy ci jeden krem do twarzy przeznaczony dla twojej grupy wiekowej. Teraz jest mnóstwo fajnych kremów - miodowe, śmietankowe, owocowe, aloesowe... Na pewno coś wybierzesz. Pamiętaj, żeby był on przeznaczony dla twojego typu skóry, czyli np. jeżeli masz cerę mieszaną czy tłustą to nie używaj kremów dla cery suchej np. z miodem i mlekiem, gdyż intensywnie nawilżają. Nie wiem jaką masz cerę ale pisałaś, że masz zmiany trądzikowe, więc wnioskuję, że mieszaną - wtedy najlepszy będzie krem o lekkiej konsystencji, nawilżający (ale nie intensywnie) i (jeżeli masz świecącą się buźkę) matujący. Stosuj go na normalnie na noc, a na dzień jedynie cieńką warstwę.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:07   #37
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Jak się "wypracować"

Ja stosowałam taki szmpon o jakim pisze miu-miu, do włosów tłustych u nasady suchych na końcówkach GlissKur ale moim zdaniem niestety nie jest to najlepszy patent bo to nie wiele daje i moim zdaniem jest tylko poboznym życzeniem producenta. Lepiej sprawdzi się zastosowanie szamponu do włosów przetłuszczających sie- przy myciu więcej uwagi poswięcamy mysiu skóry głowy, nie wcieramy tak mocno szamponu we włosy-żeby nie przesuszyć i odpowiednie nałożenie odżywki (Dobra i tania jest Pantene Złota Linia). Co do odpowiedniego nakładania odżywki: jeśli masz problem z przetłuszczającą się skórą głowy to zwróć uwagę na stosowanie odżywki - nie wcieraj jej w skórę głowy , postaraj się nałożyć ją powiedzmy od połowy długości włosów w dół, wtedy nie obciążysz odżywką włosów przy nasadzie i nie będą się tak przetłuszczać, a odżywisz na suchych końcówkach. Mozesz pokusić się ewentualnie o serum na końcówki.
Próbowałaś może podnosić włosy na ogrągłą szczotkę? Wtedy są właśnie takie bardziej puszyste...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 11:14   #38
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miiee
Własnie mi się sklejają od czesania. Takie jaby luźne dredy. Nie czeszę włosów wcale. Tylko po umyciu, a myję codziennie daję odżywkę "z" i bez spłukiwania rano mam fajniutkie, ale gdy tylko bym je uczesała szczotką czy pod koniec dnia ...siano. A drugiej strony maxymalnie odżywione będą mega proste i przyklapnięte. Przy skórze przyklapnięte a końce się puszą. A gdyby tak na odwrót... ?? Poza tym mam cienkie włosy i jak je "przyliżę" to będę wyglądała łyso...
To może szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się? Nie chodzi mi o przylizanie włosów tylko o lekkie przygładzenie z wierzchu, żeby właśnie się nie puszyły i nie wyglądały jak siano.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:23   #39
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

miiee ja teraz muszę lecieć ale jak wrócę to napiszę ci więcej
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:26   #40
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miu miu
Jeżeli raczej się nie malujesz to wnioskuję, że jesteś młodą osobą. W takim wypadku wystarczy ci jeden krem do twarzy przeznaczony dla twojej grupy wiekowej. Teraz jest mnóstwo fajnych kremów - miodowe, śmietankowe, owocowe, aloesowe... Na pewno coś wybierzesz. Pamiętaj, żeby był on przeznaczony dla twojego typu skóry, czyli np. jeżeli masz cerę mieszaną czy tłustą to nie używaj kremów dla cery suchej np. z miodem i mlekiem, gdyż intensywnie nawilżają. Nie wiem jaką masz cerę ale pisałaś, że masz zmiany trądzikowe, więc wnioskuję, że mieszaną - wtedy najlepszy będzie krem o lekkiej konsystencji, nawilżający (ale nie intensywnie) i (jeżeli masz świecącą się buźkę) matujący. Stosuj go na normalnie na noc, a na dzień jedynie cieńką warstwę.
Hi hi zdziwię Cię. Jestem starsza od Ciebie. Mam 21 lat. A nie lubię się malować, bo nie umiem, czasami na imprezę coś tam wymyślę, ale na codzień to nie lubię, źle się czuję pomalowana. Co do dbania o cerę to bardzo dużo wiem, mam wspaniałą kosmetyczkę, co mnie wyszkoliła. Pół roku do niej chodziłam na zabiegi. Ale nie wiem co z tymi włosami, z paznokciami, z całą resztą. Jak często i co? A mi bardzie chodzi o to jak najwięcej wtciągnąć z własnej urody, niż malować powieki itp....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:34   #41
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Jednak jeszcze mam chwilkę Kontynuuję:

Maniaa dobrze mówi. Nie wcieraj odżywki mocno w skórę głowy. Skup się bardziej na końcówkach.

Wieczorem zawsze zmywaj twarz żelem i przemywaj tonikiem. Później nakładaj krem. Rano, po przebudzeniu, warto przemyć twarz tonikiem żeby usunąć kurz i zanieczyszczenia powstałe przez noc.

Piszesz, że brakuje ci systematyczności. Postaraj się to zmienić - zacznij np. po kolei wprowadzać kosmetyki do codziennego rytuału łazienkowego Wtedy z czasem przyzwyczaisz się i będziesz to robiła codziennie.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 11:40   #42
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

No fakt. Jesteś starsza ale niewiele

Nie piszę, żebyś malowała powieki. W każdym poście staram się pokazać, że to "wypracowanie się" (jak to określiłaś) nie polega na makijażu tylko w głównej mierze na pielęgnacji.

Co do paznokci - tutaj też liczy się systematyczność. Odżywki, olejki itp. trzeba nakładać systematycznie bo inaczej efekt nie będzie zadowalający. Ważne jest także, żeby kosmetyki były dobrej jakości. Polecam przejrzenie opinii na wizażu (KWC) i wybranie czegoś dobrego. Na rynku jest pełno odżywek do paznokci łamliwych, rozdwajających się, z jedwabiem... Wystarczy się rozejrzeć. Bardzo często na buteleczce napisane jest jak często stosować dany kosmetyk.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:50   #43
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Co do tych włosów - pewnie nie znalazłaś jeszcze szamponu, który w pełni zaspokajałby potrzeby twoich włosów. To nie jest łatwe ale na dłuższą metę się opłaci. A może myjesz cały czas w tym samym? To też nie jest dobre rozwiązanie bo skóra przyzwyczaja się do kosmetyku i po jakimś czasie przestaje on działać. Próbuj co jakiś czas czegoś nowego. "Wypracowanie się" jest efektem długotrwałego dbania o siebie.

A co do tego nieszczęsnego makijażu. Napisałaś, że podoba ci się Doda w teledysku. Ale ona MA na sobie makijaż. Z resztą wszystkie osoby w tv mają, może poza niemowlakami Wiadomo, że pielęgnacja jest na piwerwszym miescu ale gdzieś tak w końcu pojawia się makijaż. Bez niego na pewno nie osiągnie się takiego efektu. Nie mam na myśli pełnego make-up'u jak na imprezę ale właśnie takie subtelne zmiany - usta muśnięte błyszczykiem czy choćby balsamem do ust, podkład, żeby cera nabrała jednolitego koloru, korektor...
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:58   #44
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Jeszcze co do dłoni - krem do rąk jest bardzo ważny! Najlepiej stosować go wtedy, kiedy czuje się, że ręce są suche i nieprzyjemne czyli kilka razy dziennie. Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Sama kiedyś niespecjalnie dbałam o nie (zwłaszcza o paznokcie). Teraz staram się coraz bardziej i widzę, że są znacznie ładniejsze, gładsze, paznokcie mocniejsze i wreszcie udało mi się je zapuścić Poza tym zadbane ręce znacznie poprawiają samopoczucie
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 12:49   #45
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Jak się "wypracować"

ja to nie wiem jaki to efekt lalki Barbie ale jak piszesz o Dodzie to tylko jedno slowo sie nasuwa "kicz" chcetnie bym zobaczyla fotki jakie obiecalas
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 13:19   #46
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jak się "wypracować"

Princes fotki juz byly zamieszczone jakis czas temu ale chyba miiee je usunela bo juz ich nie widze Co do stylu barbie to faktycznie czesto jest strasznie kiczowaty i na pewno nie kazdej dziewczynie pasuje,czasem widze na ulicy dziewczyny tandetnie ubrane ,wymalowane bardzo ostro do tego mocno tlenione wlosy i solarium - no coz u mnie i mojego TZ taka dziewczyna wdbudza tylko usmiech ale musze powiedziec ze nieraz jak dziewczyna jest ubrana ze smakiem i delikatnie umalowana to nawet jak lubi styl barbie czy baby doll to wyglada slodko i dziewczeco
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:22   #47
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Ale miiee nie chodziło o styl a'la Barbie tylko o taki specyficzny efekt, że dziewczyna jest tak zadbana, że wygląda jak laleczka I nie chodzi tu o jakiś konkretny styl ubierania się, kolor włosów itp. Przynamniej ja tak to zrozumiałam. Trudno to wytłumaczyć. Jak znajdę zdjęcia w necie to je zamieszczę.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:25   #48
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

miu miu -> jesteś wielka dzięki ci wielkie. Masz rację. Nie wszystko od razu, po kolei... Co do stylu związanego z kiczem. To nie chodzi mi o spalenie się na solarce, utlenienie do żółtości włosów i tapeta dająca się zdrapywać linijką. Chciałam jak najwięcej uzyskać z urody własnej.... A zdjęcia usunęłam, bo nie było zainteresowania moim wątkiem. Usunęłam a dostałam mnóstwo porad...dziękuje
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:32   #49
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

Nie ma za co

Ja wiem o co ci chodzi. Nie wiem czy kojarzysz Mary-Kate i Ashley Olsen. One w serialu "So Little Time", zwłaszcza w tej serii gdzie były starsze, wyglądały właśnie tak "wypracowanie" (przynajmniej według mnie).
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 10:01   #50
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jak się "wypracować"

A moim zdaniem wypracowanie sprawi tylko tyle ze kobieta bedzie zadbana,a jesli nie ma sie dziewczecej urody itd to nic nie pomoze zeby wygladac jak laleczka,niektore dzieczyny poprostu maja taka slodka urode i naprawde nie musza duzo z tym robic bo natura im dala taka urode w prezencie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:47   #51
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Właśnie takie wypracowanie da każdej dziewczynie niesamowity efekt, niekoniecznie musi mieć urodę słodkiej. Waże, żeby wyglądać na zadbaną. Nie to, że dziewczyny o siebie nie dbają, ale niektóre robia to maxymalnie... przez co uzyskują taki suuper efekt.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:31   #52
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Jak się "wypracować"

miiee moglabys wstawic spowrotem fotki bo bym chciala zobaczyc jaki to efekt laleczki
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:50   #53
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak się "wypracować"

Mnie się styl Barbie kojarzy następująco;
PS; Zgrabna dziewczyna tylko szkoda, że bez biustu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 90694633.jpeg (118,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77777.jpg (90,1 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artikel0006161me8uo.jpg (102,8 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 226d8oh.jpg (96,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 90499032.jpeg (68,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artikel0006113b4hd.jpg (118,2 KB, 57 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:21   #54
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jak się "wypracować"

O matko jak ja widze takie wlosy jak na zdjeciu powyzej to tylko wspolczuc moge ,nie mowiac juz o skorze tej pani - na sile robienie z siebie mulatki jest troszke smieszne
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:23   #55
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa
Mnie się styl Barbie kojarzy następująco;
PS; Zgrabna dziewczyna tylko szkoda, że bez biustu
jak to bez biustu?przeciez widze ze ma biustOdpowiedni do jej figury-wszytko gra tylko wlosy nie zabardzo w moim guscie

btw-fajna ta pierwsza bluza w paski
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:27   #56
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jak się "wypracować"

Co do biustu to ja bym sie nie przyczepila bo przeciez kazdy ma taki jakim obdarzyla go natura ( pomijam operacje ) ale o wlosy i skore to naprawde mozna zadbac- dla mnie fotka powyzej to pseudo-zadbana dziewczyna
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:07   #57
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak się "wypracować"

Ma się taki jakim się obdarzyła natura, ale to nie mój ideał, bowiem jest bardzo nieproporcjonalny do figury - ledwo go widać dodatkowo ramiona wydają się strasznie szerokie.
Idealna figura to szczupła o kobiecych kształtach.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 08:59   #58
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Talking Dot.: Jak się "wypracować"

oo fajny wątek . Będę obserwować Aha, mówisz, że masz trądzik. Wiem, że trzeba to leczyć, ale na drobne krostki polecam Acnofan. świetny, do kupienia w aptece
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 09:04   #59
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Jak się "wypracować"

Kurczę, a co do tej pani na zdjęciach to muszę jej przyznać tytuł 'Miss Sztuczności' :/
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 09:34   #60
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa
Ma się taki jakim się obdarzyła natura, ale to nie mój ideał, bowiem jest bardzo nieproporcjonalny do figury - ledwo go widać dodatkowo ramiona wydają się strasznie szerokie.
Idealna figura to szczupła o kobiecych kształtach.
szczupła o kobiecych kształtach sory, ale to jakoś przeczy samo sobie [bo rozumiem, że chodzi ci o duży biust, wielkie wcięcie w talii i biodra o obwodzie zbliżonym do obwodu w biuście]
nie można mieć biustu mega [choć zdażają się wyjąctki] kiedy się jest szczupłą
chyba, ze mówimy również o silikonach

pani wyżej ma rozmiar biustu odpowiedni do swojej figury
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.