Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 08:01   #1141
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja byłam w zeszłym roku po raz pierwszy nad morzem od 18 lat, więc miałam podobnie Co prawda ja byłam w Gdyni i tutaj plaża malutka i zatłoczona (ta najbliżej centrum), ale w ostatni dzień pobytu pojechałyśmy do Rewy i tam jest cudnie Wąski cypelek plaży (można dojść do jego końca i wchodzi się w morze) a po obu jego stronach Baltyk, z jednej strony zwykle bardziej wieje z kolei z drugiej jest spokojniej. Plaża co prawda dość mocno kamienista, ale jednocześnie mało uczęszczana i spokojna

Oj Ja sobie robię kilkudniową przerwę z malowaniem, też mi się zaczynają rozdwajać, ale u dłoni. Poza tym przy tej wilgotności (właśnie sprawdziłam, jest 75% ) lakiery nie chcą schnąć. Wczoraj po ponad godzinie miałam jeszcze mokry.
Takie mało uczęszczane plaże są najlepsze Ja lubię wylegiwać się w spokoju, a nie słuchać wszystkich dookoła i co jakiś czas obrywać np. piłką w głowę.

Mi też u dłoni się rozdwajają, wyglądają tragicznie przed chwilą malowałam (faktycznie piękny ten Sun Downer ) i nie wyobrażam sobie zostawić ich bez lakieru. Po pierwsze przyzwyczaiłam się do koloru, a po drugie wygląda to paskudnie Najprawdopodobniej brakuje mi jakiś witamin / mikroelementów - od 1,5 miesiąca moja dieta jest dość ograniczona, a wcześniej nie miałam takich problemów. Chyba nie pozostanie mi nic innego, jak ratować się suplementami.


ice, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Spełnienia marzeń kosmetycznych i tych poważniejszych, samych szczęśliwych dni i mnóstwo miłości. Ściskam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 08:50   #1142
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pożarłam właśnie na obiad kebaba i jest mi z tym źle. Niedługo się nie podniosę z krzesła, bo rośnie.
Zjadłabym kebaba strasznie rzadko jem takie rzeczy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To świetnie Jeżeli do tego będzie się dobrze trzymał, to wyląduje na mojej liście must have, bo za każdym razem intensywnie mu się przyglądam.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z topu
Teraz to będzie niemiarodajne bo nie wiadomo czy będzie się dobrze trzymał bo jest dobry czy dlatego, że top OPI go trzyma. Ale przetestuję następnym razem solo. Z topu myśle że będę zadowolona, bo najbardziej bło mi trzeba czegoś co mi nabłyszczy lakier zmatowiony wysuszaczem w oliwce.

Hmm jak tak się teraz przyglądam moim paznokciom to widze prześwity też na 2 innych niż ostatnio, chyba muszę bardzie uważnie tym Tart Deco malować.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię tą maseczkę, kupiłam ją za bon wygrany w konkursie facebookowym wzięłam też tą z wit. E, ale jeszcze jej nie próbowałam.
Ta z witaminą E też mnie kusiła kiedyś, ale nie miałam. Kurcze... muszę się wybrać do TBS kiedyś po maseczki, dawno nie miałam nic od nich.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mi też u dłoni się rozdwajają, wyglądają tragicznie przed chwilą malowałam (faktycznie piękny ten Sun Downer ) i nie wyobrażam sobie zostawić ich bez lakieru. Po pierwsze przyzwyczaiłam się do koloru, a po drugie wygląda to paskudnie Najprawdopodobniej brakuje mi jakiś witamin / mikroelementów - od 1,5 miesiąca moja dieta jest dość ograniczona, a wcześniej nie miałam takich problemów. Chyba nie pozostanie mi nic innego, jak ratować się suplementami.
Oprócz suplementów niezmiennie polecam odżywkę Eveline różową, można wzmocnić trochę pazury, bo przy suplementach tudzież zmianie diety to chyba na efekt się czeka trochę dłużej...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Spełnienia marzeń kosmetycznych i tych poważniejszych, samych szczęśliwych dni i mnóstwo miłości. Ściskam
Dziękuję kochana


Przeżyłam wczoraj imprezę rodzinno-urodzinową z rodzicami, było całkiem fajnie, dostałam 100 ml Dune (chyba w nowej wersji), Hypnose Doll Eyes (problem tuszu rozwiązany), szminkę MF, żel YR z ylang ylang i kask rowerowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:22   #1143
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm jak tak się teraz przyglądam moim paznokciom to widze prześwity też na 2 innych niż ostatnio, chyba muszę bardzie uważnie tym Tart Deco malować.
Właśnie o tym czytałam, że prześwituje i dziwnie się nakłada, ale może to też kwestia wprawy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oprócz suplementów niezmiennie polecam odżywkę Eveline różową, można wzmocnić trochę pazury, bo przy suplementach tudzież zmianie diety to chyba na efekt się czeka trochę dłużej...
Niby NailTek II też powinien pomóc, ale przyjrzę się tej odżywce, skoro tak polecacie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przeżyłam wczoraj imprezę rodzinno-urodzinową z rodzicami, było całkiem fajnie, dostałam 100 ml Dune (chyba w nowej wersji), Hypnose Doll Eyes (problem tuszu rozwiązany), szminkę MF, żel YR z ylang ylang i kask rowerowy.
Ale fajne prezenty! Widać, że wiedzą, co może sprawić Ci radość.

Jestem ciekawa, jak sprawdzi Ci się Doll Eyes, ja też niedługo będę go używała, jak wykończę Noir G i miniaturę Double Wear z EL
A Dior ostatnio robi nowe wersje chyba wszystkich zapachów po kolei - przerobili Miss Dior Cherie na Miss Dior, Diora Addicta 2 na Addict Eau Fraiche... Dobrze, że nie zmieniają zapachów!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:46   #1144
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zjadłabym kebaba strasznie rzadko jem takie rzeczy.

Przeżyłam wczoraj imprezę rodzinno-urodzinową z rodzicami, było całkiem fajnie, dostałam 100 ml Dune (chyba w nowej wersji), Hypnose Doll Eyes (problem tuszu rozwiązany), szminkę MF, żel YR z ylang ylang i kask rowerowy.
ice wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń i duużo uśmiechu na codzień

Ja w sumie też jakoś często nie jadam tego typu fast-foodów, ale jednak zawsze jak zjem, to potem myślę ile to ma kalorii

Fajne prezenty
Też bym chciała jakieś nowe perfumy...może kupię sobie coś na jesień, jakiś przyjemny otulający zapach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:49   #1145
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie o tym czytałam, że prześwituje i dziwnie się nakłada, ale może to też kwestia wprawy
Mi się dziwnie nakładał, bo miałam wrażenie że ma miększy pędzelek niż pozostałe. Poza tym było ok, ale mam wrażenie, że trzeba go dać ciut grubszą warstwę i to powinno rozwiązac problem. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale Ty pisałaś że nie lubisz grubej warstwy na paznokciach.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Niby NailTek II też powinien pomóc, ale przyjrzę się tej odżywce, skoro tak polecacie
Nie wiem w jakim stanie masz paznokcie, ale jak ja kupowałam Eveline to miałam w taki stanie, że NT już nie pomagał.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale fajne prezenty! Widać, że wiedzą, co może sprawić Ci radość.

Jestem ciekawa, jak sprawdzi Ci się Doll Eyes, ja też niedługo będę go używała, jak wykończę Noir G i miniaturę Double Wear z EL
A Dior ostatnio robi nowe wersje chyba wszystkich zapachów po kolei - przerobili Miss Dior Cherie na Miss Dior, Diora Addicta 2 na Addict Eau Fraiche... Dobrze, że nie zmieniają zapachów!
No staram się im co jakiś czas przypominać jak pytają

Też jestem ciekawa Doll Eyes, chciałam go już kiedyś kupić, ale postawiłam wtedy na klasyczne Hypnose. Pierwsza próba oczywiście rano była, na razie wrażenia tak sobie, ale pierwsza próba często jest nieudana więc się nie zrażam.

Dune pachnie ciut inaczej na początku niż moja resztka ze starej buteleczki, ale nie wiem czy to nie kwestia że tam to ostatnie skoncentrowane kropelki z dna. Ale dalej są piekne.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

isa dziękuję
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 09:54   #1146
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Iza jakoś wcześniej nie pomyślałam, ale dobry deser na szybko to ciasto francuskie ja najczęściej robię z jabłkami, a dziś zrobiłam z bitą śmietaną i malinami.
Oooo, z jabłkami planuję upiec ciasto do bardzo dawna, muszę to nadrobić!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciasto francuskie jadam ze szpinakiem. Chciałam nawet zrobić dzisiaj na kolację, ale nie ma mi kto przewieźć paki szpinaku z Makro do domu.
U mnie dziś TŻ zrobi ciasto francuskie ze szpinakiem, porem i łososiem Ech, zrobiłam się głodna!
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W zeszłym roku pojechałam nad Bałtyk po raz pierwszy od chyba 12 lat i przeżyłam wielkie zauroczenie Z tym, że ja nie lubię naszych nadmorskich "kurortów", deptaków pełnych wszystkiego made in china oraz niezbyt zachęcających knajpek. Lubię iść na plażę tam, gdzie jest prawie pusto, cieszyć się słońcem i morską bryzą

A burzę nad morzem raz przeżyłam i nie mam ochoty na powtórkę
Ja kiedyś byłam kilka razy w Stegnie i raz w Krynicy Morskiej pół dnia (na żaglach) i było fatalnie - za dużo ludzi dla mnie, wszęęędzie stragany... Na taka pustą plażę pojechałabym bardzo chętnie!
No pewnie mi by wystarczył też jeden raz

Byłam wczoraj na filmie Pani Minister tańczy Przepiękny, baardzo stary, ciągle się zachwycałam, jak pięknie mówili Mam ochotę pójść jeszcze na jakiś pokaz w środę, bo są właśnie takie stare filmy pokazywane, ale to tak późno się kończy:/
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 13:54   #1147
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Chciałam obejrzeć nową gazetkę SP ale nie śmiga mi ich strona i się nie ładuje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 14:12   #1148
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej!
Znów jestem tu tylko z doskoku bo większość czasu spędzam u rodziców lub gdzieś z siostrą(przyjechała na urlop do Pl z całą rodziną). U rodziców nie ma niestety netu.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Sleepy jest z Białego czy z Lublina?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z Białego Z Lublina jest Nosek
Zgadza się

Estella, planujesz odwiedzić podlasie? Zapraszam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chciałam obejrzeć nową gazetkę SP ale nie śmiga mi ich strona i się nie ładuje.
Obejrzałam ją wczoraj na fb. Na pewno kupię kilka maseczek Tołpy. W ciągu ostatniego tygodnia wypróbowałam trzy i bardzo mi się spodobały.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:32   #1149
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie wpadłam na to wcześniej żeby obejrzeć na fb.
Nie widzę nic ciekawego, poza tym że jak już kupiłam krem Dermiki pod oczy to go przecenili.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:11   #1150
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, zapomniałam wcześniej: najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:13   #1151
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziękuję
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 19:45   #1152
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin !!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 20:53   #1153
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dorotko wszystkiego dobrego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:41   #1154
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, jeszcze raz, tym razem w ostatniej chwili, wszystkiego najlepszego



Nie wyszedł mi dziś chleb
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2012-07-26 o 22:27
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 06:23   #1155
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII



Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wyszedł mi dziś chleb

Oj, nie smutaj
Mój tata wczoraj pojechał ratować całą piekarnię, bo im maszyna padła i jednak nie udało się jej naprawić.


Śniło mi się w nocy, że kupowałam lakiery do paznokci, na pewno jakiegoś z China Glaze i coś z Essence. Czy to znaczy, że powinnam sobie iść coś kupić?

Zwiększona kuracja pokrzywowa chyba zaczyna działać, bo głowa mnie strasznie swędzi a to zwykle objaw tego, że moje włosy ruszają i chcą rosnąć szybciej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 07:36   #1156
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj, nie smutaj
Mój tata wczoraj pojechał ratować całą piekarnię, bo im maszyna padła i jednak nie udało się jej naprawić.


Śniło mi się w nocy, że kupowałam lakiery do paznokci, na pewno jakiegoś z China Glaze i coś z Essence. Czy to znaczy, że powinnam sobie iść coś kupić?
To może oznaczać, że wczoraj był zły dzień na chleb Mój jest jadalny, ale chciałam zrobić ładny bochenek, a mi się rozlało ciasto i wyszedł placek... No nic, jednak muszę piec w blaszkach...

Odpowiedź jest prosta: TAK
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:49   #1157
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziękuję dziewczyny za życzenia

isa odpowiedź brzmi - TAK

Wzięłam sobie dzisiaj dzień urlopu żeby nadgonić zawalone sprawy i idę zaraz w ramach przerwy odebrać mój filtr Bioderma i kupić coś świeżego na targu obok.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:05   #1158
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice ja rowniez zycze Ci wszystkiego najlepszego

Z gazetki SP nic mnie nie kusi poza zestawem Flavo C,to chyba niezla cena za krem i polowe serum?

Kupilam ekoampulke i przy tej okazji wymusilam probke kremu pod oczy Rexaline.Na razie jestem zadowolona,ma przyjemna konsystencje i b.dobrze nawilza,ale i tak nie sadze,zeby byl wart swojej ceny.
Pani Sephorzanka byla strasznie obrazona,ze chce probke kremu za 200 zl i nie wystarcza mi jej zapewnienie,ze jest swietny i zebym poczytala na kartoniku reszte informacji.Bez komentarza.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-07-27 o 12:10
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:11   #1159
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No to czuję się rozgrzeszona jeśli kupię jakiś lakier w przyszłym tygodniu Pewnie we środę, bo znów zaczynam wizyty u dentysty. Został mi ostatni ząb do kanałowego leczenia

Wreszcie wyszło słońce, więc postanowiłam się nieco opalić. Ale i tak poleżałam jakąś godzinę i było mi za gorąco
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 12:47   #1160
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kupilam ekoampulke i przy tej okazji wymusilam probke kremu pod oczy Rexaline.Na razie jestem zadowolona,ma przyjemna konsystencje i b.dobrze nawilza,ale i tak nie sadze,zeby byl wart swojej ceny.
Pani Sephorzanka byla strasznie obrazona,ze chce probke kremu za 200 zl i nie wystarcza mi jej zapewnienie,ze jest swietny i zebym poczytala na kartoniku reszte informacji.Bez komentarza.
Oczywiście czekam na relację jak się spisze u Ciebie Też muszę się rozejrzeć za kremem pod oczy:/
Mi sephorzanka w ZT powiedziała kiedyś, że nie robią nigdy odlewek korektorów pod oczy, mogę sobie przetestować na miejscu W dodatku na siłę próbowała mi wcisnąć korektor w pędzelku Givenchy, jak jej powiedziałam, że uważam takie pędzelki za niehigieniczne, to była wręcz obrażona i też mi wmawiała, że takie nie są...
Jakoś pod tym względem mam dużo lepsze wspomnienia z Douglasa...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wreszcie wyszło słońce, więc postanowiłam się nieco opalić. Ale i tak poleżałam jakąś godzinę i było mi za gorąco
Straasznie dzisiaj gorąco na Słońcu - rano już uciekałam do cienia. Ale to niedługo minie, przyjdzie jesień i będziemy marznąć


Jak ja bym chciała już jechać na rowerze do domu:buja w obłokach:
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 16:36   #1161
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Właśnie skończyłam kosić trawę na podwórku, zaczęłam przed 15.00 Wypociłam tyle wody, że teraz piję jak wielbłąd, bo nawet picie w trakcie niewiele dało.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 17:31   #1162
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej, mogę się podłączyć?
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 17:35   #1163
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja rowniez zycze Ci wszystkiego najlepszego

Z gazetki SP nic mnie nie kusi poza zestawem Flavo C,to chyba niezla cena za krem i polowe serum?
Dziękuję

Cena chyba nie najgorsza, też zwróciłam uwagę, ale może ten zestaw jest taniej w internecie? Bo sam ten krem kosztuje 40 zł wszędzie, więc nie zdziwiłabym się gdyby ten zestaw też się przewijał po aptekach.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Oczywiście czekam na relację jak się spisze u Ciebie Też muszę się rozejrzeć za kremem pod oczy:/
Mi sephorzanka w ZT powiedziała kiedyś, że nie robią nigdy odlewek korektorów pod oczy, mogę sobie przetestować na miejscu W dodatku na siłę próbowała mi wcisnąć korektor w pędzelku Givenchy, jak jej powiedziałam, że uważam takie pędzelki za niehigieniczne, to była wręcz obrażona i też mi wmawiała, że takie nie są...
Jakoś pod tym względem mam dużo lepsze wspomnienia z Douglasa...
Ja ostatnio ciągle słyszałam, że nie mają pojemniczków na próbki. W magiczny sposób pojawiły się jak kupiłam puder.

Ale Douglas też mi podpadł, bo kupiłam tam kiedyś otwarty podkład. To jeszcze było w czasach kiedy wyrzucałam paragon do kosza zaraz za drzwiami sklepu, od tego czasu mam do nich drobny uraz. W Sephorze jest o tyle lepiej że wszystkie kartoniki są pozaklejane taśmą klejącą.

Ja jestem zła, bo odebrałam filtr, a teraz jest w Ziko -20% na produkty Biodermy. No ale nie ważne, mam nadzieję, że chociaż się sprawdzi. Widziałam promocję na micele Sebium o której pisała kiedyś bossy, gdybym nie miała suchej skóry to bym się skusiła pewnie.


Byłam też w Factory zareklamować stanik w Intimissimi (pękło mi kółeczko w ramiączku) i pozwolili mi go od ręki wymienić, co skończyło się dwoma kompletami bielizny, bo teraz takie niskie ceny, że grzech nie brać. No i byłam w SP, kupiłam peeling szafirowy Yoskine i 2 lakiery Miyo, bo jakaś bezduszna istota postawiła je przy kasie. Jeszcze nawet nie próbowałam tego pierwszego, ale miały takie cudne kolorki więc wzięłam miętę ze złotym połyskiem i ciemniejszy niebieski z delikatnymi niebieskimi drobinkami.

Oglądałam też to serum AA Prestige które było reklamowane w artykule o filtrach, który wrzucała rzyrafka ale to prawie sam silikon, nie dla mnie takie wynalazki.

Ogłaszam sierpień miesiącem bez zakupów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 21:20   #1164
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wróciłam, niestety z internetem lipa- PALY nie ma zasięgu a T-mobile niby ma ale czasami nawet podstawowej wersji gmaila nie ładował

Przede wszystkim spóźnione życzenia dla Madziarry i Ice - wszystkiego najlepszego

No to jedziemy z odpisywaniem- rata pierwsza
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No te Bell Air Flow podobało mi się zawsze kilka kolorów ale nie mogłam się zdecydować, a za 6 zł to chętnie się skuszę, to jest moja ulubiona cena za lakier.
Ale to tak w każdej każdej Biedronie będą?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
znalazłam swatche chyba całej kolekcji Air Flow i chyba zostanę przy tych dwóch, które wymieniłam, reszta ok, ale bez szału
Ja mam 702 i 707, to jest najpiękniejszy czysty szaraczek jaki w życiu widziałam, bez żadnych niebieskich/zielonych/fioletowych podtonów a ten drugi to taki kakaowy beżo-róż, też go bardzo lubię.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie ochrona idealna po tej Rexonie, ale znalazłam w niej jedną wadę - mam takie uczucie że ona nie chce się zmyć z mojej skóry, strasznie tego nie lubię.

I jeszcze tusz muszę kupić, kończy mi się miniatura EL, 2000 kcal to porażka, nie wiem jak mogłam go kiedyś uwielbiać.
Nakładaj mniej, ja tak mam jak dam za dużo właśnie. U babci jechałam na samym sprayu, ze zmywaniem kłopotu nie ma, tylko mnie denerwuje jak to leci z taką siłą po całym pokoju, do nosa, do oczu i wszędzie

Co masz na oku ciekawego?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam najprostsze Blackberry - Curve 8520. TŻ ma już długo BB i mi się spodobały możliwości tego telefonu, ale po przesiadce ze zwykłej Nokii trochę zgłupiałam.
Jak już go poznasz to zrecenzuj- też chyba będe musiała sie przesiąść na coś lepszego, bo wczoraj jak kończyłam rozmowę to urwałam taką mała zatyczkę do wejścia na słuchawki/ładowarkę i nie za bardzo wiem jak to załatać teraz i się boje że mi się zapcha.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jak będę wracać w końcu zahaczę o pocztę i odbiorę swój tusz, który tak źle się spisuje rzyrafce
Mnie ostatnio też przyjaciółka namawia na konie... I TŻ też... Ale ja się właśnie boję, konie są wspaniałe, ale jednak wydają mi się za duże, żeby nad nim zapanować
No ciekawa jestem jak go odbierzesz
Ja mam podobnie, żeby panować nad zwierzęciem to trzeba mieć inny charakter niż ja

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciasto francuskie jadam ze szpinakiem. Chciałam nawet zrobić dzisiaj na kolację, ale nie ma mi kto przewieźć paki szpinaku z Makro do domu.
Moja mama robiła z francuskiego takie jakby obrączki wypełnione pieczarkami kiedyś
A jak robisz? Mi smakuja bardzo takie małe bułeczki gotowe z Almy wypiekane na miejscu.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ta z witaminą E też mnie kusiła kiedyś, ale nie miałam. Kurcze... muszę się wybrać do TBS kiedyś po maseczki, dawno nie miałam nic od nich.

Oprócz suplementów niezmiennie polecam odżywkę Eveline różową, można wzmocnić trochę pazury, bo przy suplementach tudzież zmianie diety to chyba na efekt się czeka trochę dłużej...

Przeżyłam wczoraj imprezę rodzinno-urodzinową z rodzicami, było całkiem fajnie, dostałam 100 ml Dune (chyba w nowej wersji), Hypnose Doll Eyes (problem tuszu rozwiązany), szminkę MF, żel YR z ylang ylang i kask rowerowy.
Ja też tęsknię za Seaweedkiem

Kupiłam u babci serum Regenerum http://regenerum.pl/ ma taki pedzelek jak w błyszczykach. Póki co to fajnie nawilża skórki, ciekawe czy cos więcej... A u babci używałam tylko odżywki Revlona Post trauma, ale coś mi się chyba skiepściła i chyba wywalę. schnie wieki i kruszy się na paznokciu

No to pytanie o tusz widzę nieaktualne już
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A Dior ostatnio robi nowe wersje chyba wszystkich zapachów po kolei - przerobili Miss Dior Cherie na Miss Dior, Diora Addicta 2 na Addict Eau Fraiche... Dobrze, że nie zmieniają zapachów!
Mi się zdawało, że 2 została- a Eau Fraiche to jeszcze co innego było no ale się nie znam, była wystawiona w D. z jakims nowym Sensuelle- z blotterków mnie zachęciły do następnych testów nadgarstkowych
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dune pachnie ciut inaczej na początku niż moja resztka ze starej buteleczki, ale nie wiem czy to nie kwestia że tam to ostatnie skoncentrowane kropelki z dna. Ale dalej są piekne.
Ja się do tych nowych przekonałam, wychodziz nich delikatna słodycz a jak testowałam kiedyś stare to za ostre były, sam pieprz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oglądałam też to serum AA Prestige które było reklamowane w artykule o filtrach, który wrzucała rzyrafka ale to prawie sam silikon, nie dla mnie takie wynalazki.

Ogłaszam sierpień miesiącem bez zakupów.
To co to za serum z silikonami

Myslisz, że to realne? Może i ja bym się zdobyła na takie wyrzeczenie? Aha, jeszcze nie nadrobiłam nowych gazetek

Widziałam się z Estellą wczoraj i dziś i oparłam się żelom pod prysznic Balea, możecie być dumne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 07:15   #1165
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale to tak w każdej każdej Biedronie będą?
Powinny być chyba w każdej, ale ja obstawiam, że największy wybór będzie w tych nieco większych Biedronkach

Wykończyłam wczoraj mleczko Garnier, zostałam więc z połową masła do ciała Ziaja Sopot Spa i resztką mleczka Alterry, którego nie mogę zmordować. Muszę sobie kupić coś nowego.


Obejrzałam wczoraj całą ceremonię otwarcia igrzysk. Dobrze że sobie nagrałam, bo po nocach by mi się nie chciało siedzieć Ale jeśli mam być szczera, to otwarcie w Pekinie bardziej mi się podobało
Gorzej, że F1 ma miesięczną przerwę i na co ja będę paczeć w niedzielne popołudnia?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 07:25   #1166
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczoraj całą ceremonię otwarcia igrzysk. Dobrze że sobie nagrałam, bo po nocach by mi się nie chciało siedzieć Ale jeśli mam być szczera, to otwarcie w Pekinie bardziej mi się podobało
Gorzej, że F1 ma miesięczną przerwę i na co ja będę paczeć w niedzielne popołudnia?
Wczoraj do południa była powtórka.

Jakieś nudne to otwarcie mi się wydało.


Sukces :d Od kilku dni mogę myć zęby Tylko dalej musze uważać przy płukaniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-07-30 o 07:27
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 08:27   #1167
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jakieś nudne to otwarcie mi się wydało.


Sukces :d Od kilku dni mogę myć zęby Tylko dalej musze uważać przy płukaniu
Mi też, chyba mnie nie rusza angielska historia i kultura Chociaż sama koncepcja znicza składającego się z tych "garnków" jest dość ciekawa.

O to dobrze, a poza tym samopoczucie w porządku?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:35   #1168
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim spóźnione życzenia dla Madziarry i Ice - wszystkiego najlepszego
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale to tak w każdej każdej Biedronie będą?
Pewnie w mojej koło domu, która jest malutka nie będzie, ale ja mam już plan okrężnego powrotu do domu przez większą B.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nakładaj mniej, ja tak mam jak dam za dużo właśnie. U babci jechałam na samym sprayu, ze zmywaniem kłopotu nie ma, tylko mnie denerwuje jak to leci z taką siłą po całym pokoju, do nosa, do oczu i wszędzie
Hmm spróbuję, ale nie wydaje mi się, żebym nakładała dużo. Ale spróbuję zwrócić uwagę, żeby nakładać jeszcze mniej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak już go poznasz to zrecenzuj- też chyba będe musiała sie przesiąść na coś lepszego, bo wczoraj jak kończyłam rozmowę to urwałam taką mała zatyczkę do wejścia na słuchawki/ładowarkę i nie za bardzo wiem jak to załatać teraz i się boje że mi się zapcha.
Na razie jestem na etapie użerania się z Play żeby mi usługa BIS chodziła jak trzeba, bo mi zżera płatny transfer jak wchodzę na strony internetowe a powinnam mieć wszystko w cenie.

Poza tym na razie mi się podoba, ale przez to że nie moge korzystać z niego normalnie to trochę mam zepsuty humor. Po mojej wysłużonej starej Nokii to jest przeskok technologiczny o rok świetlny do przodu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moja mama robiła z francuskiego takie jakby obrączki wypełnione pieczarkami kiedyś
A jak robisz? Mi smakuja bardzo takie małe bułeczki gotowe z Almy wypiekane na miejscu.
Najczęściej robię tak, że tnę na małe kwadraty, nakładam szpinak zrobiony z czosnkiem, solą i gałką, na to plasterek sera żółtego, na to czosnek przemieszany z oregano i pokrojonymi drobno suszonymi pomidorami.

Planuję też zrobić zawijane - szpinak zrobiony z fetą, zwinięty z ciastem w rulon i to pocięte w poprzek, ale ciągle nie mam szpinaku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to pytanie o tusz widzę nieaktualne już
Problem rozwiązany odgórnie. Ale bardzo dobrze, bo chodził za mną ten tusz od pewnego czasu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się do tych nowych przekonałam, wychodziz nich delikatna słodycz a jak testowałam kiedyś stare to za ostre były, sam pieprz
Ja lubiłam ten pieprz, na szczęscie moja skóra podbija ostre nuty, więc to nowe Dune nie wychodzi przesłodzone i przypomina bardzo poprzednie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Myslisz, że to realne? Może i ja bym się zdobyła na takie wyrzeczenie? Aha, jeszcze nie nadrobiłam nowych gazetek
Hmm myślę że się względnie uda, ale daję sobie dyspensę na 2 lakiery Air Flow i rzeczy potrzebne - Lactacyd i jakąś maseczkę oczyszczającą.

Generalnie trochę mnie w lipcu poniosło z zakupami i to w większości na rzeczy które poszły do zapasów. Jeszcze ostatnio nie dopisałam, że skusiłam się w SP na Dermedic Hydrain 2 do zakupów w promocji, poszedł do zapasów oczywiście.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Widziałam się z Estellą wczoraj i dziś i oparłam się żelom pod prysznic Balea, możecie być dumne
Ja też się widziałam z Estellą, ale nie chodziłyśmy po drogeriach.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sukces :d Od kilku dni mogę myć zęby Tylko dalej musze uważać przy płukaniu
No to sukces pewnie już z każdym tygodniem będziesz się czuć coraz lepiej

Pomalowałam paznokcie niebieskim Miyo i jestem rozczarowana - w buteleczce niebieski z delikatnymi drobinkami, na paznokciach granatowy z niewidocznymi drobinkami. Ładny granat, ale nie o to chodziło.

Przyjechałam dzisiaj autobusem do pracy bo było mokro, a teraz robi się ładne słońce.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:02   #1169
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze ostatnio nie dopisałam, że skusiłam się w SP na Dermedic Hydrain 2 do zakupów w promocji, poszedł do zapasów oczywiście.
Też się na niego skusiłam.
I kupiłam wreszcie dwa Esiaki - Watermelon i Camera.
A to wszystko w Warszawie, gdzie byłam na koncercie RHCP.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:33   #1170
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też się na niego skusiłam.
I kupiłam wreszcie dwa Esiaki - Watermelon i Camera.
A to wszystko w Warszawie, gdzie byłam na koncercie RHCP.
I kolejna NK uległa watermelonowi
Miałam kiedyś ten krem Hydrain 2, nie najgorszy był, ale chyba trochę tłustawy jak dobrze pamiętam

Właśnie złożyłam zamówienie z Avonu z kat. 11. Przespałam sobie poprzedni, ale w sumie i tak w 10 niewiele mi się podobało W ogóle ostatnie moje zamówienie było chyba jeszcze jakoś zimą, długo nic nie kupowałam w Avonie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.