Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 20:48   #2491
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmmm więc ta aukcja z 100ml wydaje się być ciekawa
tak no i dodali 25ml, więc na dłużej posłuży, a nie sądzę, żeby coś namieszano w składzie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 06:41   #2492
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Daj znać, jak jak się spisuje Neutrogena, jak już przetestujesz
Bardzo apetycznie brzmi ta świeczka!
Na razie przetestowałam na rękach i wydaje się w porządku. Bardzo szybko się wchłania. Jedynie zapach jednak jak dla mnie zbyt zwyczajny i kremowy. Wolałabym nieco bardziej owocowy, ale przeżyję

No świeczka jest super. Najmocniej pachnie jak się chwilę popali i potem zgasi. Mam ją na szafce koło łóżka i nawet w nocy czułam zapach I ten efekt świecenia na kolorowo też super
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:58   #2493
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A wiesz już może kiedy będą jakieś nowe zapachy Foot Works?

Gratulacje!U mnie coś czuję, że wszystkie końcówki wyjdą w jednym czasie, lubię tak

Ee, doczytałam, że nie wyszło Więc 3mam za kolejną okazję, żeby się pojawiła i żebyś mogła skorzystać :tak:

Byłam dziś w kinie na "Jesteś Bogiem". Nigdy nie byłam miłośniczką hh, więc nie wiem jak ocenią film fani Paktofoniki, ale muszę przyznać, że jest fajnie zrobiony i warto zobaczyć

EDIT: Rossmann w odwyku nie pomaga
Porzeczka z wanilią, gdzieś od połowy października

Na razie idzie mi świetnie, więcej zużyć niż zakupów ale u mnie zwykle końcówki miesiąca są najcięższe, oby tym razem było inaczej

Niestety nie wyszło, byłam dziś w tej firmie po podpis na świstku dla UP i fajni ludzie tam pracują

Ja byłam przez chwilę w liceum, z reszta nadal lubię te bardziej wyszukane teksty ze starszych kawałków. Na film też się wybieram, z ciekawości.

Mi chyba za bardzo nie zaszkodzi, kosmetykom marek rossmannowych spokojnie się oprę, bo 2 zł obniżki nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla dalszego chomikowania przy obecnym stanie posiadania
A z Biedronki kusi ten szampon Revlonu oraz odżywka (jeśli namówię siostry do współpracy w zużywaniu ) i spray Rexony oczywiście.
Jeszcze ulotka YR kusi, najbardziej to gratisowe lusterko
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oczywiście cytaty mi wyleciały. Pamiętam, że miałam napisać rzyrafce, że te podkłady Rimmel naprawdę dopasowują się do koloru skóry, nie mam pojęcia jak to możliwe. Jeśli miałabyś jak wypróbować, to spróbuj sama.
Serio? hmm, to może spróbuję. Tylko teraz podkładowo jestem zaspokojona, więc lepiej chyba nie kusić losu

Ice- potestowałam sobie parę dni masełko Bielendy i jestem chętna na Twój słoiczek Zrobiłam hardkorowy test- na łydkach świeżo wydepilowanych. Nie było pieczenia, łuszczenia na drugi dzień no i kocham ten zapach

Najintensywniejsza część remontu mi się kończy= wreszcie będę miała czas wziąć się porządnie za porządki jesienne w garderobie. I w kolorówce-przydałoby się w końcu coś wystawić na sprzedaż/wymienić

A kulinarnie na tapecie dynia- mam w planie zupę-krem z wanilią, naleśniki i racuszki. Same drobiazgi, ale jakoś chwilowo nie mam ochoty na dłuższe stanie nad garami.
I odkryłam ostatnio w Realu krem kokosowy- prawie jak ndzienie Rafaello jadłam go na zwykłym waflu, obsypanego płatkami migdałowymi, nawet mi się ich prażyć nie chciało, rewelacja

Nie wytrzymam do końca miesiąca z tą odżywką do rzęs, oddam ją komuś. Mam już nowy specyfik, ciekawe czy sprosta moim bidulkom...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:01   #2494
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niestety nie wyszło, byłam dziś w tej firmie po podpis na świstku dla UP i fajni ludzie tam pracują
Szkoda, że Ci się nie udało
Ja jestem też coraz bardziej sfrustrowana tymi ofertami, które choć fajne się wydają to prawie wszędzie albo wymagają orzeczenia o niepełnosprawności albo statusu studenta do 26 r. życia
Czyli wychodzi, że jestem już za stara i zbyt zdrowa żeby pracować Widać jak pracodawcy kombinują żeby tylko mieć mniejsze koszty utrzymania pracownika.


Pomalowałam dziś paznokcie granatem Delii, który kupiłam ostatnio. Fajny kolorek, ale przy 2 warstwach wciąż prześwituje i chyba przydałaby się jeszcze jedna. W dodatku długo schnie mimo preparatu Palomy, który nałożyłam. Gdzieś lekko zadarłam lakier już na jednym paznokciu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:12   #2495
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wchodzę na Allegro, żeby kupić krem Physiogel i ... koniec aukcji Ale wchodzę w przedmioty sprzedającego i nowa aukcja z kremami, 3 zł taniej Wzięłam 2
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 23:12   #2496
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jak makiem zasiał tutaj dziś

"drobiazgi" z dyni wcale nie okazały się drobiazgami- stałam w kuchni 3 godziny a i tak zrobiłam 2 przepisy z 3
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 06:48   #2497
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko jak tam samopoczucie?

Użyłam sobie wczoraj balsamu z Neutrogeny i muszę przyznać, że fajny. Tylko jakoś nie mogę się przekonać do opakowania z pompką, wolę jednak tradycyjne tubki albo pudełka zakręcane
Tak czy inaczej, skórę mam po nim miękką, gładką i nawilżoną. Ciekawe jak się będzie spisywał, gdy zrobi się chłodniej na dworze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 07:56   #2498
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Isa: dobrze Zwlaszcza, że w tym tygodniu mam urlop
Zaczynam 6 miesiąc
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 08:20   #2499
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Porzeczka z wanilią, gdzieś od połowy października

Kupię na pewno!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Użyłam sobie wczoraj balsamu z Neutrogeny i muszę przyznać, że fajny. Tylko jakoś nie mogę się przekonać do opakowania z pompką, wolę jednak tradycyjne tubki albo pudełka zakręcane
Tak czy inaczej, skórę mam po nim miękką, gładką i nawilżoną. Ciekawe jak się będzie spisywał, gdy zrobi się chłodniej na dworze
Brzmi jak coś, czego mogłabym używać rano
Ja co do kremu do rąk mam mieszane uczucia. Bardzo podoba mi się to, ze szybko się wchłania i ślicznie pachnie, ale nawilżenie jest niestety wystarczające I nie jestem pewna, czy ta parafina trochę mnie nie przesusza...


Wczoraj zrobiłam już zakup z październikowej listy - byłam w aptece, do której wybieram się raz na dwa miesiące po leki (mają najtaniej, a jest mi zupełnie nie po drodze). Okazało się, że mają krem Pharmaceris z kwasem migdałowym w dobrej cenie, tylko 2 zł drożej niż w Gemini, to kupiłam, bo nie wiem, kiedy zbiorę większe zamówienie apteczne.

Farmaceutka od razu mi powiedziała, że filtr minimum 30 - chciałam używać spf 15... Ale mam jedno małe przebarwienie na policzku i postanowiłam, że lepiej jednak nie ryzykować.
W tamtej aptece nie było już żadnego wyboru z filtrów, więc w następnej kupiłam za ok. 40 zł Uriage Bariesun SPF 30. Był w zestawie z jakąś torbą i dzięki temu był 30% tańszy - ten sam bez torby miał tylko -15% rabatu Uznałam, że cena jest korzystna. Nigdy nie miałam filtra z tej marki, ciekawe, jak się spisze.

Kupiłam też szampon Pharmaceris do wypadających włosów - Himalaya średnio się spisuje, Fructis mi nie służy przy skórze głowy, a nie chcę drugi raz pod rząd stosować Friedy, bo kiedyś mnie bardzo przesuszył.

Trochę wyszłam poza listę, ale właściwie nic z tego za zachciankę nie uznaję i mogę już odhaczyć zakup z listy październikowej.


Otworzyłam wczoraj mini masełko TBS Chocomania - posmarowałam nim tylko nogi, zapach jest zdecydowanie za intensywny i zbyt duszący jak dla mnie!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 08:55   #2500
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Spotkałyście się gdzieś z wersją kremu Physiogel o pojemności 100ml? Myślałam, że jest 75ml, a na Allegro jakaś apteka sprzedaje 100ml (nie ma inf. czy to próbki)
Ja mam 75 ml krem nawilżający, to chyba wychodzi na to że dostałam starszą wersję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przykro mi Nie ze względu na moją chęć zdobyczy zza zachodniej granicy, tylko na pewno fajnie byłoby Ci się oderwać na trochę od codzienności chociaż na kilka dni, po takim intensywnym okresie...
No niestety, po długiej dyskusji muszę przyznać mu rację, że teraz nie bardzo mamy środki na wyjazd. Ewentualnie na weekend gdzieś w Polsce może skoczymy, ale to też nie na pewno. Jak się trochę poprawi to może pojadę ja sama w listopadzie albo w grudniu.
Odpoczynek by się bardzo przydał.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak przemyślisz, to napisz koniecznie - ja do 1 października może jeszcze uaktualnię moją
Właśnie muszę pomyśleć, ale na razie mam chaos w głowie i na dzień dzisiejszy na pewno byłaby za długa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przetestowałam wczoraj Lipidię, po maseczce oczyszczającej Sebio Tołpy i jestem zachwycona. Cudownie koi, nawilża, zmiękcza i tak ślicznie pachnie! Kojarzy mi się z jednym z moich ulubionych maseł z TBS
Też jestem bardzo zadowolona z tego kremu, ale nie czuję w nim zapachu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niestety nie wyszło, byłam dziś w tej firmie po podpis na świstku dla UP i fajni ludzie tam pracują
No to szkoda może następnym razem będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ice- potestowałam sobie parę dni masełko Bielendy i jestem chętna na Twój słoiczek Zrobiłam hardkorowy test- na łydkach świeżo wydepilowanych. Nie było pieczenia, łuszczenia na drugi dzień no i kocham ten zapach
Super to moje jest już Twoje. Daj znać kiedy jesteś w domu to Ci je podrzucę w drodze do/z pracy jak nie będzie padać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Najintensywniejsza część remontu mi się kończy= wreszcie będę miała czas wziąć się porządnie za porządki jesienne w garderobie. I w kolorówce-przydałoby się w końcu coś wystawić na sprzedaż/wymienić
To chyba najfajniejsza część remontu jak już widać koniec.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
"drobiazgi" z dyni wcale nie okazały się drobiazgami- stałam w kuchni 3 godziny a i tak zrobiłam 2 przepisy z 3
Tak to zwykle bywa. Ja ostatnio tego doświadczyłam jak wzięłam się za placuszki z cukinii, niby nic, a ile czasu schodzi.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zaczynam 6 miesiąc
Robi się bliżej niż dalej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja co do kremu do rąk mam mieszane uczucia. Bardzo podoba mi się to, ze szybko się wchłania i ślicznie pachnie, ale nawilżenie jest niestety wystarczające I nie jestem pewna, czy ta parafina trochę mnie nie przesusza...
Mnie chyba na dzień dzisiejszy nie przesusza, chociaż też nie jestem fanką parafinowych smarowideł, ale mam podobne odczucia co do tego kremu. Niemniej do pracy się nadaje.
Za to w domu otworzyłam krem oliwkowy Palmers i jest super.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Farmaceutka od razu mi powiedziała, że filtr minimum 30 - chciałam używać spf 15... Ale mam jedno małe przebarwienie na policzku i postanowiłam, że lepiej jednak nie ryzykować.
W tamtej aptece nie było już żadnego wyboru z filtrów, więc w następnej kupiłam za ok. 40 zł Uriage Bariesun SPF 30. Był w zestawie z jakąś torbą i dzięki temu był 30% tańszy - ten sam bez torby miał tylko -15% rabatu Uznałam, że cena jest korzystna. Nigdy nie miałam filtra z tej marki, ciekawe, jak się spisze.
Daj znać jak Ci się spisze ten filtr.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:02   #2501
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć Dziewczyny!

Starałam się nadrobić wątek, od zeszłego tygodnia panuje u mnie jakiś istny sajgon, cały weekend przesiedziałam na szkoleniu od rana do wieczora A w pracy też dużo zamieszania, oby od przyszłego tygodnia wszystko się unormowało

Ice, jestem beznadziejna, nie wysłałam Ci jeszcze obiecanych próbek Ale jutro mam wolne i na pewno to zrobię!

Snow,baza Smashboxa od Ciebie jest rewelacyjna i używam ostatnio tylko tych próbek Na pewno ją w przyszłości kupię, czekam tylko na promocję w Sephorze na -20%

Mnie ostatnio zachwycił nowy podkład YSL, trafiłam na niego przypadkiem w TS, przetestowałam próbkę i się zakochałam Rewelacyjny odcień, efekt taki, jaki lubię. Na pewno go kupię, ale chyba na All, bo cena w S. jest trochę zaporowa .... W sumie żałuję teraz, że kupiłam MAC'a, daleko mu do YSL.

W racji tego, że ostatnio brakuje mi czasu to nic nie kupuję No wczoraj skusiłam się na tonik i balsam Garniera, ale to raczej z konieczności niż z zachcianki. Aha, i jeszcze doszła mi pomadka Bebe

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Ice, trzymam kciuki )
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 09:11   #2502
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: dobrze Zwlaszcza, że w tym tygodniu mam urlop
Zaczynam 6 miesiąc
Jak ten czas leci, no to już coraz bliżej

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W tamtej aptece nie było już żadnego wyboru z filtrów, więc w następnej kupiłam za ok. 40 zł Uriage Bariesun SPF 30. Był w zestawie z jakąś torbą i dzięki temu był 30% tańszy - ten sam bez torby miał tylko -15% rabatu Uznałam, że cena jest korzystna. Nigdy nie miałam filtra z tej marki, ciekawe, jak się spisze.
O też nie słyszałam o takich filtrach wcześniej, daj znać jaki on jest

Ja wczoraj kliknęłam Effaclar K i krem rozjaśniający przebarwienia z Avy. Niby ma SPF 15, więc jest raczej na dzień, ale pewnie i tak będę go stosować na noc.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:19   #2503
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, jestem beznadziejna, nie wysłałam Ci jeszcze obiecanych próbek Ale jutro mam wolne i na pewno to zrobię!
Nic się nie dzieje Ja miałam 2 dni urlopu to w końcu podreptałam na pocztę w ramach wyjścia na słońce. Mam nadzieję, że wszystko dotarło bez uszczerbku i dobrze posłuży.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, trzymam kciuki )
Ojej teraz to zaczynam czuć że to już za 3 dni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:21   #2504
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odpoczynek by się bardzo przydał.
Na pewno coś wymyślicie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie muszę pomyśleć, ale na razie mam chaos w głowie i na dzień dzisiejszy na pewno byłaby za długa.
Ja od rana jestem wściekła, mam okropny dzień w pracy, więc jakbym teraz robiła listę, to chyba bym zbankrutowała

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też jestem bardzo zadowolona z tego kremu, ale nie czuję w nim zapachu.
Naprawdę? Tzn. ja mam bardzo wyczulony zmysł węchu (co bywa przekleństwem), ale żeby aż tak? Dla mnie pachnie i to wyraźnie, tak lekko słodko

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie chyba na dzień dzisiejszy nie przesusza, chociaż też nie jestem fanką parafinowych smarowideł, ale mam podobne odczucia co do tego kremu. Niemniej do pracy się nadaje.
Za to w domu otworzyłam krem oliwkowy Palmers i jest super.
Jak najbardziej, do pracy się nadaje, ale wolałabym silniejszą pielęgnację
A ten oliwkowy zostawia tłustą warstwę? Jak pachnie?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci się spisze ten filtr.
Jasne Zacznę go najpóźniej w poniedziałek.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Starałam się nadrobić wątek, od zeszłego tygodnia panuje u mnie jakiś istny sajgon, cały weekend przesiedziałam na szkoleniu od rana do wieczora A w pracy też dużo zamieszania, oby od przyszłego tygodnia wszystko się unormowało
Trzymam ckiuki, żebyś miała trochę luzu

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow,baza Smashboxa od Ciebie jest rewelacyjna i używam ostatnio tylko tych próbek Na pewno ją w przyszłości kupię, czekam tylko na promocję w Sephorze na -20%
Bardzo się cieszę!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zachwycił nowy podkład YSL, trafiłam na niego przypadkiem w TS, przetestowałam próbkę i się zakochałam Rewelacyjny odcień, efekt taki, jaki lubię. Na pewno go kupię, ale chyba na All, bo cena w S. jest trochę zaporowa .... W sumie żałuję teraz, że kupiłam MAC'a, daleko mu do YSL.
Mam próbki, ale jeszcze go nie testowałam.


ice, wczoraj wzięłam oglądałam True Match. Vnanille bardzo ładna, ale wzięłam próbkę w odcieniu W4 D4 - ten kolor to ideał!!! Wbrew pozorom dosyć jasny, zółtawy, chyba po raz pierwszy mam podkład stuprocentowo w kolorze mojej cery!
Nie mogę się nadziwić
I póki co fantastycznie zachowuje się na skórze

Dziewczyny, polecicie jakieś bibułki matujące? Jesienią i zimą moja sucha skóra reaguje czasami nagłym świeceniem od klimatyzacji i mocnego ogrzewania...
Zużyłam 3 opakowania Shiseido i są dla mnie idealne, ale wolałabym chyba coś tańszego teraz.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej teraz to zaczynam czuć że to już za 3 dni.
Nic się nie denerwuj, na pewno będzie dobrze, wszystkie tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:39   #2505
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Naprawdę? Tzn. ja mam bardzo wyczulony zmysł węchu (co bywa przekleństwem), ale żeby aż tak? Dla mnie pachnie i to wyraźnie, tak lekko słodko
Powiem Ci że specjalnie się wczoraj w niego wwąchiwałam jak się smarowałam i nie czuję. Nie wiem, chyba musisz mieć dość mocno wyczulony węch.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ten oliwkowy zostawia tłustą warstwę? Jak pachnie?
Pachnie cierpko ale dość przyjemnie dla mnie, warstwe zostawia nawet nie tłustą, ale taką hmm... tępawą? Nie wiem sama jak to opisać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, wczoraj wzięłam oglądałam True Match. Vnanille bardzo ładna, ale wzięłam próbkę w odcieniu W4 D4 - ten kolor to ideał!!! Wbrew pozorom dosyć jasny, zółtawy, chyba po raz pierwszy mam podkład stuprocentowo w kolorze mojej cery!
Nie mogę się nadziwić
I póki co fantastycznie zachowuje się na skórze
Ja się moim malowałam w sobotę jak poszliśmy do znajomych i też byłam bardzo zadowolona. A pomyśleć że jakiś czas temu miałam kryzys i nie mogłam na niego już patrzeć.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie jakieś bibułki matujące? Jesienią i zimą moja sucha skóra reaguje czasami nagłym świeceniem od klimatyzacji i mocnego ogrzewania...
Zużyłam 3 opakowania Shiseido i są dla mnie idealne, ale wolałabym chyba coś tańszego teraz.
Ja mam z TBS, takie z pudrem, ale długo je mam i nie wiem czy jeszcze je robią. Ale bardzo fajne są i skuteczne i drogie nie były.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nic się nie denerwuj, na pewno będzie dobrze, wszystkie tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie!
Dziękuję kciuki na pewno bardzo się przydadzą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 09:49   #2506
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Powiem Ci że specjalnie się wczoraj w niego wwąchiwałam jak się smarowałam i nie czuję. Nie wiem, chyba musisz mieć dość mocno wyczulony węch.
On mi pachnie podobnie do masła Cocoa Butter z TBS tylko delikatniej.
Chyba je miałaś, z tego co pamiętam, to będziesz wiedziała, o jaką nutę zapachową mi chodzi.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pachnie cierpko ale dość przyjemnie dla mnie, warstwe zostawia nawet nie tłustą, ale taką hmm... tępawą? Nie wiem sama jak to opisać.
Tępawa nie brzmi dobrze. On jest bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się moim malowałam w sobotę jak poszliśmy do znajomych i też byłam bardzo zadowolona. A pomyśleć że jakiś czas temu miałam kryzys i nie mogłam na niego już patrzeć.
Zapowiada się cudownie, dziękuję za polecenie!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam z TBS, takie z pudrem, ale długo je mam i nie wiem czy jeszcze je robią. Ale bardzo fajne są i skuteczne i drogie nie były.
O, muszę się przyjrzeć, dzięki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję kciuki na pewno bardzo się przydadzą.

A ile czasu trwa taki egzamin?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 10:04   #2507
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
On mi pachnie podobnie do masła Cocoa Butter z TBS tylko delikatniej.
Chyba je miałaś, z tego co pamiętam, to będziesz wiedziała, o jaką nutę zapachową mi chodzi.
Miałam i kochałam. I zapach też, ale w Lipidii go nie czuję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Tępawa nie brzmi dobrze. On jest bez parafiny?
Ja używam prawie wyłącznie na noc więc mi nie przeszkadza. Bez parafiny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zapowiada się cudownie, dziękuję za polecenie!
Do usług. Zawsze miło skusić na coś naprawdę fajnego.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ile czasu trwa taki egzamin?
2,5 h.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 10:13   #2508
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja używam prawie wyłącznie na noc więc mi nie przeszkadza. Bez parafiny.
Pewnie mnie kiedyś skusi, jestem maniakiem, jeśli chodzi o kremy do rąk.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do usług. Zawsze miło skusić na coś naprawdę fajnego.
Na pewno go kupię, chyba wyląduje na liście październikowej, o ile będzie w promocji w R. albo SP. Kolor jest tak piekny, że nie mam ochoty wracać do Lingerie De Peau z mikrokroplą różu
Póki co będę się cieszyć dużą próbką, przygotowaną przez przemiłą panią w Douglasie (nigdy wcześniej nie spotkałam się tam z tak przyjemną obsługą).

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
2,5 h.
To faktycznie dość długo, chociaż nie wiem czemu wyobrażałam sobie, że jeszcze dłużej.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 10:22   #2509
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja od rana jestem wściekła, mam okropny dzień w pracy, więc jakbym teraz robiła listę, to chyba bym zbankrutowała


ice, to już ten egzamin, o którym jakiś czas temu pisałaś?
W takim razie trzymam mocno kciuki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 10:35   #2510
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno go kupię, chyba wyląduje na liście październikowej, o ile będzie w promocji w R. albo SP. Kolor jest tak piekny, że nie mam ochoty wracać do Lingerie De Peau z mikrokroplą różu
On chyba dość często bywa w promocjach ja bym chciała żeby Vanilla była ciut jaśniejsza.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To faktycznie dość długo, chociaż nie wiem czemu wyobrażałam sobie, że jeszcze dłużej.
De facto dłużej bo trzeba przyjść prawie 2h wcześniej.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, to już ten egzamin, o którym jakiś czas temu pisałaś?
W takim razie trzymam mocno kciuki
Ano ten. Dziękuję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:01   #2511
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
On chyba dość często bywa w promocjach ja bym chciała żeby Vanilla była ciut jaśniejsza.
U mnie na dłoni Vanilla wyszła ciemniejsza od tego, który wybrałam, co mnie lekko zaszokowało.


Wklejam za facebookiem Sephory - może któraś z Was ma ochotę przetestować podkład Clinique:

Masz podkład, którego nie kupiłabyś po raz drugi? Zamiast trzymać go na dnie szuflady, wymień go na nowy! Tylko w Sephora w zamian za stary podkład dostaniesz zestaw saszetek najwyższej jakości podkładu Clinique. Uwaga! Wymieniamy od jutra do wyczerpania zapasów!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:08   #2512
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wklejam za facebookiem Sephory - może któraś z Was ma ochotę przetestować podkład Clinique:

Masz podkład, którego nie kupiłabyś po raz drugi? Zamiast trzymać go na dnie szuflady, wymień go na nowy! Tylko w Sephora w zamian za stary podkład dostaniesz zestaw saszetek najwyższej jakości podkładu Clinique. Uwaga! Wymieniamy od jutra do wyczerpania zapasów!
Chyba nie mam nic do wydania. Chyba żeby resztkę Colorstay, ale pewnie próbki Clinique będą za ciemne dla mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:13   #2513
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba nie mam nic do wydania. Chyba żeby resztkę Colorstay, ale pewnie próbki Clinique będą za ciemne dla mnie.
Możliwe, chociaż ja kiedyś dostałam jasny odcień w saszetce. Inna sprawa, że dla mnie wszystkie Clinique są różowe.

A z próbkami podkładów, które są zbyt ciemne też sobie radzę, zazwyczaj nakładam wtedy bardzo jasny albo żółty (Redness Solutions) puder i jest ok, a przynajmniej wiem, jak się sprawdza, jeśli chodzi o działanie / konsystencję.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:18   #2514
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja takich za ciemnych próbek używam jak nie muszę iść do ludzi. Ale chyba dzisiaj nie będę się napalać na to i dam spokój.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:22   #2515
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja też nie skorzystam.

ice przypomnij mi, czy miałam Ci wysłać coś poza Nutri Gold i maseczką TBS? Wyślę w tym tygodniu albo najpóźniej w poniedziałek
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 12:25   #2516
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Chyba tyle? Ja Ci maseczkę spakuję w poniedziałek pewnie. W tym tygoniu to już chyba nie dam radę na pocztę skoczyć. Ty ode mnie chciałaś tylko maseczkę czy pamięć mi szwankuje?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:02   #2517
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Napisałam Ci PW.

Uzupełnienie do akcji Clinique: w zestawie jest 5 saszetek, do wyboru Even Better Makeup SPF 15 (odcień Neutral) lub Superbalanced Makeup (odcień Vanilla).
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:47   #2518
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow a mialas już kiedyś ten szampon Pharmaceris?

Poprosiłam brata o zakup micela Eveline w Bieronce a ten mi mowi własnie,ze kupił 3,bo nie odbieralam tel.a stały ostatnie sztuki
Mam nadzieje,ze chociaż dobry będzie...I jak tu nie robić zapasów?!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:53   #2519
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow a mialas już kiedyś ten szampon Pharmaceris?

Poprosiłam brata o zakup micela Eveline w Bieronce a ten mi mowi własnie,ze kupił 3,bo nie odbieralam tel.a stały ostatnie sztuki
Mam nadzieje,ze chociaż dobry będzie...I jak tu nie robić zapasów?!
Nie, pierwszy raz kupiłam

Zapomniałam, że to od dziś Pewnie już nic nie będzie...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 14:04   #2520
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ach, faktycznie dziś weszła gazetka urodowa w Biedronce! Zupełnie zapomniałam Może bym się jutro tam wybrała
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.