Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 11:40   #91
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość




Też czekam na gazetkę, ale to się nie pali.
Na razie i tak nie wiem czy będę miała czas skoczyć do Hebe, więc się nie nastawiam jakoś kosmicznie.



Chyba ciężko polecić coś komuś jak się nie wie jaką ma cerę i co lubi, nieprawdaż?
a gdzie ja napisałam żeby mi ktoś COKOLWIEK polecał? chciałam się dowiedzieć jakich firm kremy używa i tylko tyle
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-02-28 o 11:45
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:48   #92
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ale piękna wiosna dziś Odebrałam dyplom, zrobiłam spacer po Krakowie i jestem od razu w lepszym humorze.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szukam cały czas, nie mam niestety szczęścia w tej dziedzinie. No trudno, i tak nie jest najgorzej, bo mogli mi po prostu podziękować, skoro wiadomo było że etatu i tak dla mnie nie zrobią.
Trzymam kciuki, ja też wciąż szukam i lipa
Wczoraj mi odpisali z jednej firmy, że jednak moje kwalifikacje im nie wystarczą (a praca dotyczyła mojej branży - rozliczania projektów UE). Jak już w swojej dziedzinie ciężko coś znaleźć, to ja już nie wiem co to się dzieje


No, ale wracając do przyjemniejszych tematów, kupiłam w SP:
- szampon Garnier Sekrety Prowansji morelowy
- odżywkę Garnier j.w. lawendową (bo nie było morelowej)
- masełko Nivea malinowe
- krem pod oczy do skóry wrażliwej Flos Lek (już mi się żele pod oczy tej firmy znudziły, więc zobaczę co to za cudo ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:57   #93
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Różnych, zazwyczaj nawilżających lub tych na pierwsze zmarszczki

Szybko się przestawisz , a na którą chodzisz?

No właśnie one bardzo zmieniają kolor na ustach, ciemnieja Nie wiem czemu tak się dzieje, ale kolor, który zakupiłam zupełnie inaczej wyglądał na dłoni i na ustach
a i jeżeli chodzi o pierwsze zmarszczki to polecam wypróbować ( o ile już nie używasz) serum hiarulonowe z Biodermic - niezależnie od tego jaką masz cerę.
A jeżeli masz cerę szarą/zmęczoną/mieszaną/tłustą/ z rozszerzonymi porami/ pierwszymi zmarszczkami - to polecam również Hydracid peel SVR ( z 15 % kwasem glikolowym ) - sama używam i efekty są świetne.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-02-28 o 11:59
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 12:07   #94
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trochę kiepskie to jest
101 testowałam, bo bardzo mi się spodobał i zupełnie nie przypominał na ustach tego, co widziałam na aplikatorze! Nie dość, że ciemnieją, to jeszcze trochę zmieniają tonację, przynajmniej na moich ustach (testowałam chyba jeszcze 102 i 200, który u mnie na ustach nie zachował nawet odrobiny z tej soczystej czerwieni...).
Właśnie kiepskie, myślę, że nie jest to celowe (inaczej huczaloby o tym w kampanii reklamowej), musieli cos pomieszac w formule...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie o tym kolorze wstępnie myślałam, ale trochę się boje jak wyjdzie na moich ustach.
.
to sprawdź koniecznie bo u mnie to jasny, ciepły miedziany odcień

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
hmm bardzej chodziło mi o firmy bo szukam swojego ideału- na razie kończy mi się ireny eris aktywnie nawilżający mogę powiedzieć że go bardzo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba ciężko polecić coś komuś jak się nie wie jaką ma cerę i co lubi, nieprawdaż?
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a gdzie ja napisałam żeby mi ktoś COKOLWIEK polecał? chciałam się dowiedzieć jakich firm kremy używa i tylko tyle
Nie ma powodów do nerwów, zgadzam się z ice, że ciężko doradzić cos komuś, kiedy nie wiemy , jaką Kto ma cerę i potrzeby...
A same nazwy firm o niczym nie świadcza, trzeba szukać swego ideału
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:30   #95
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to w każdym tesco? Kocham granat w kosmetykach

Próbowałam jej też- to był kit do niczego się nienadający. I nie widzę sensu poprawiania takiego kosmetyku. Pewnie można też kłaść cienie na samej glicerynie, spróbuj

Ja się nie zabieram za takie rzeczy, mam taki charakter, że z tych cudów chciałabym spróbować wszystkiego, a ponieważ wiem, że to niemożliwe to olewam. Tak samo z minerałami, nie zaczęłam nawet.
Nie mam pojęcia. Szukając informacji na temat tych odżywek natknęłam się na blogi, gdzie dziewczyny pisały, że dostały je w tesco.

Chyba sama gliceryna mało mi pomoże. Mam coś takiego jak tłuste powieki i tylko baza potrafi utrzymać wszystko na miejscu na trochę dłużej niż 10minut

Też bym chciała wszystkiego spróbować No ale tyle życia przede mną, że trochę zdąże przetestować

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Apiscosmetics.pl?

http://www.maxel-cosmetics.pl/apis-v...ml-p-6137.html

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To zabrzmi super głupio, ale jak odbija się kreska? Mnie się nigdy coś takiego nie zdarzyło i nie umiem sobie tego wyobrazić
Też to czasami mam Teraz zakupiłam takie tasiemki. Zobaczymy czy coś pomogą na głęboko osadzone oczy
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:36   #96
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie kiepskie, myślę, że nie jest to celowe (inaczej huczaloby o tym w kampanii reklamowej), musieli cos pomieszac w formule...


to sprawdź koniecznie bo u mnie to jasny, ciepły miedziany odcień





Nie ma powodów do nerwów, zgadzam się z ice, że ciężko doradzić cos komuś, kiedy nie wiemy , jaką Kto ma cerę i potrzeby...
A same nazwy firm o niczym nie świadcza, trzeba szukać swego ideału
nie chciałam rady akurat firmy mnie interesowały w tym wypadku
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-02-28 o 13:39
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:46   #97
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a gdzie ja napisałam żeby mi ktoś COKOLWIEK polecał? chciałam się dowiedzieć jakich firm kremy używa i tylko tyle
Brzmiałaś jakbyś chciała, żeby Ci coś polecić, cóż mój błąd. Ale również uważam, że powodu do nerwów i unoszenia liter nie ma.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
to sprawdź koniecznie bo u mnie to jasny, ciepły miedziany odcień
Miedziany? A jaki masz naturalny kolor ust? Ciemny/jasny?
Testowania na ustach w sklepie nie dopuszczam zazwyczaj do siebie, a widze, że przy tych szminkach to może być zwyczajnie ryzykowne, żeby kupic bez tego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 22:09   #98
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
On chyba jest taki żelkowy? To akurat nie mój typ kolorystyczny, więc nigdy zbyt długo mu się nie przyglądałam.. Myślę, że na all znajdzie swoją nową właścicielkę.

Ja jestem zachwycona i będę HB kupować, chyba zaprenumeruję, o taniej wychodzi. Pięknie wydany magazyn, świetne artykuły, fakt, że pokazują drogą modę, ale można znaleźć inspirację

Gratuluję, ja wciąż na etapie lenistwa ćwiczeniowego weekend mam pracujący, ale od poniedziałku ruszam ostro i bez wymówek.

To zabrzmi super głupio, ale jak odbija się kreska? Mnie się nigdy coś takiego nie zdarzyło i nie umiem sobie tego wyobrazić
Mnie się wczoraj odbił High Lenghts pod brwiami
No jest, nie wiedziałam Oby, nie mogę na niego patrzeć

Kupię ten numer też dla Beli, a potem się zobaczy

Pff, dziś się jednak nie udało znów. Także statystykę mam kiepską

Mi nieruchoma część powieki "nawisa" w taki sposób, że jak otwieram oczy to się skleja z ruchomą prawie do samych rzęs. Jak schudnę to i ten problem się rozwiąże Tusze też się czasami idbijają, ale to już zależy od konkretnej sztuki- nie wszystkie się rozpuszczają.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się Le Smoky nie odbiła nigdy ale drażni mnie, że te kredki blakną, muszę jakieś nowe zakupy poczynić w tej kategorii.

Gratuluję porannych ćwiczeń, ja bym nie dała rady bo to w zasadzie na głodnego trzeba.
Dzisiaj bym chciałe wieczorem poćwiczyć, ale nie wiem jak będzie z forma i motywacją po pracy.

Za to jestem po rozmowie w sprawie końca mojej umowy i jak na razie nie wygląda to za dobrze. Na normalną umowę nie mam co liczyć.
Firlit chyba już otwarty- widziałam wczoraj wieczorem z roweru, także wznawiam polowanie na inlinery ID. A co do kolorowych to chyba mam już wszystkie kolory jakie bym chciała mieć w kredkach

Strasznie bym chciała jutro się wyrobić

Może to i lepiej, w końcu znajdziesz coś lepszego, a ja dalej nie wierzę w swoje szczęście!
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Szybko się przestawisz , a na którą chodzisz?
Wstyd przyznać, ale na 11-stą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trochę kiepskie to jest
101 testowałam, bo bardzo mi się spodobał i zupełnie nie przypominał na ustach tego, co widziałam na aplikatorze! Nie dość, że ciemnieją, to jeszcze trochę zmieniają tonację, przynajmniej na moich ustach (testowałam chyba jeszcze 102 i 200, który u mnie na ustach nie zachował nawet odrobiny z tej soczystej czerwieni...).
a jakie masz usta i jak Ci się zmienił 200?
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Szukając informacji na temat tych odżywek natknęłam się na blogi, gdzie dziewczyny pisały, że dostały je w tesco.

Chyba sama gliceryna mało mi pomoże. Mam coś takiego jak tłuste powieki i tylko baza potrafi utrzymać wszystko na miejscu na trochę dłużej niż 10minut

Też bym chciała wszystkiego spróbować No ale tyle życia przede mną, że trochę zdąże przetestować

Też to czasami mam Teraz zakupiłam takie tasiemki. Zobaczymy czy coś pomogą na głęboko osadzone oczy
Może kiedyś trafię na nie

Też to mam, Lumene i sypki Hauschka załatwiają mi sprawę

A mi właśnie szkoda życia na to, już mniej więcej doszłam do tego co lubi moja skóra i wystarczy

Hmm ciekaw te tasiemki, wyglądają na stworzone dla moich oczu

Dostałam smsem 20% na wszystko w Sephorze do 10.03
A z nowych gazetek najbardziej kusi 30% na markę Kiwi w SP potrzebuję coś porządnego do wyczyszczenia moich kozaczków żółtych.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:18   #99
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A mi właśnie szkoda życia na to, już mniej więcej doszłam do tego co lubi moja skóra i wystarczy

Hmm ciekaw te tasiemki, wyglądają na stworzone dla moich oczu
Zazdroszczę. Wstyd się przyznać ale dopiero od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej dbać o skórę twarzy. I na razie szukam czegoś co pomoże zniwelować przebarwienia i trochę wybielić twarz

Jak je wypróbuję to od razu zdam relację
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 06:29   #100
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, ja też wciąż szukam i lipa
Wczoraj mi odpisali z jednej firmy, że jednak moje kwalifikacje im nie wystarczą (a praca dotyczyła mojej branży - rozliczania projektów UE). Jak już w swojej dziedzinie ciężko coś znaleźć, to ja już nie wiem co to się dzieje


No, ale wracając do przyjemniejszych tematów, kupiłam w SP:
- szampon Garnier Sekrety Prowansji morelowy
- odżywkę Garnier j.w. lawendową (bo nie było morelowej)
- masełko Nivea malinowe
- krem pod oczy do skóry wrażliwej Flos Lek (już mi się żele pod oczy tej firmy znudziły, więc zobaczę co to za cudo ).
isa, za Ciebie też trzymam kciuki!

Fajne zakupy Ciekawe, czy polubisz się z malinowym masełkiem, na moich ustach wygląda strasznie biało. Karmelowe za to super mi pasuje

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
to sprawdź koniecznie bo u mnie to jasny, ciepły miedziany odcień
Miedziany? U mnie nadal był trochę różowy, ale w taki bardzo brudny i bardzo ciemny sposób.. W sztucznym świetle nie bardzo to wyglądało. Planuję kolejne testy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Testowania na ustach w sklepie nie dopuszczam zazwyczaj do siebie, a widze, że przy tych szminkach to może być zwyczajnie ryzykowne, żeby kupic bez tego.
Ja zazwyczaj też nie dopuszczam, ale czasami jednak inna opcja nie wchodzi w grę, więc aplikator błyszczyka wycieram ze trzy razy chusteczką (chociaż najchętniej spryskałabym jeszcz podręcznym alkoholem ), a szminki wysuwam do końca i nakładam palcem z samego dołu ścianki szminki Tam zazwyczaj widac, że nie były przez nikogo macane.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi nieruchoma część powieki "nawisa" w taki sposób, że jak otwieram oczy to się skleja z ruchomą prawie do samych rzęs. Jak schudnę to i ten problem się rozwiąże Tusze też się czasami idbijają, ale to już zależy od konkretnej sztuki- nie wszystkie się rozpuszczają.
Idealnie zobrazowane, wszystko zrozumiałam! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wstyd przyznać, ale na 11-stą
O wow, o 11 wybija połowa mojej pracy Dlatego ja chodząc na 7 nawet się nie łudzę, że mogłabym ćwiczyć rano.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a jakie masz usta i jak Ci się zmienił 200?
Mam różowy odcień i dość jasny, zmienił mi się na fioletowe bordo W białym świetle R. przynajmniej tak to wyglądało.. szybko zaczęłam z tym walczyć chusteczką, ale nie chciało zejść za bardzo
Tylko teraz myślę, że nakładałam go po tym 101 i mimo, że dość dokładnie go starłam, mogło to mieć znaczenie dla zmiany koloru.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dostałam smsem 20% na wszystko w Sephorze do 10.03
Coś planujesz? High Beam?
Ja miałam kupon na wcześniejszy termin, do 03.03, poza zakupionym już pudrem Chanel nie zamierzam już chyba korzystać
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 07:05   #101
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa, za Ciebie też trzymam kciuki!

Fajne zakupy Ciekawe, czy polubisz się z malinowym masełkiem, na moich ustach wygląda strasznie biało. Karmelowe za to super mi pasuje


Masełka już użyłam wczoraj parę razy i jestem zadowolona. U mnie nawet nie bieli ust, ale jak nałożę grubszą warstwę to wtedy może trochę faktycznie je rozjaśnia

Użyłam wczoraj lawendowej odżywki Garnier i jestem ciut zaskoczona, że ona jest taka wodnista! Ostatnio używałam odżywek Nivea i one są gęste jak klej Tak czy inaczej odżywka bosko pachnie (nie przepadam za lawendą jakoś szczególnie, ale tutaj mnie aromat nie drażni), wlosy są miękkie i gładkie i zupełnie inne w dotyku niż po Nivei. Mam wrażenie, że po Garnierze są takie bardziej lekkie i końcówki mi się nie wywinęły, są proste.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 07:37   #102
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wygrałam w konkursie Dove
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:08   #103
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Gratulacje, wczoraj widziałam Mnie się tym razem nie udało, ale wygrałam w konkursie Celii
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:29   #104
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Wstyd się przyznać ale dopiero od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej dbać o skórę twarzy. I na razie szukam czegoś co pomoże zniwelować przebarwienia i trochę wybielić twarz

Jak je wypróbuję to od razu zdam relację
Ja się od dawna borykam z trądzikiem, ale już olałam ten temat, trochę mi przycichło, chociaż nie wiem czy jakiekolwiek kosmetyki tu pomogły czy po prostu hormony z wiekiem się uspokoiły i tyle. Dbam o ogólny stan cery- trochę złuszczania, nawilżanie, ochrona filtrem. I czytam składy zarówno pielęgnacji jak i jedzenia- to też myślę, że się dokłada na plus

Czekam zatem. Najbardziej ciekawi mnie mechanizm chowania tego powiekowego "nawisu"
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj też nie dopuszczam, ale czasami jednak inna opcja nie wchodzi w grę, więc aplikator błyszczyka wycieram ze trzy razy chusteczką (chociaż najchętniej spryskałabym jeszcze podręcznym alkoholem ), a szminki wysuwam do końca i nakładam palcem z samego dołu ścianki szminki Tam zazwyczaj widac, że nie były przez nikogo macane.
Mam różowy odcień i dość jasny, zmienił mi się na fioletowe bordo W białym świetle R. przynajmniej tak to wyglądało.. szybko zaczęłam z tym walczyć chusteczką, ale nie chciało zejść za bardzo
Tylko teraz myślę, że nakładałam go po tym 101 i mimo, że dość dokładnie go starłam, mogło to mieć znaczenie dla zmiany koloru.

O wow, o 11 wybija połowa mojej pracy Dlatego ja chodząc na 7 nawet się nie łudzę, że mogłabym ćwiczyć rano.

Coś planujesz? High Beam?
Ja miałam kupon na wcześniejszy termin, do 03.03, poza zakupionym już pudrem Chanel nie zamierzam już chyba korzystać
Mi się zdarzyło chyba ze 2 razy przetestować coś do ust, ale tylko dlatego, że sama rozdziewiczałam tester. Tusze do rzęs też kilka razy spróbowałam
Ja też mam blado-różowe usta, to może na początek skuszę się na jeden kolor. Na pewno część piogmentu wniknęła z tego pierwszego w takim razie.

Jestem beznadziejna, poszłam spać przed 1 (pierwszy raz odkąd chodzę do pracy!) i wstałam godzinę po budziku Zostaje mi tylko zrobić śniadanie do pracy i spadać...

No właśnie nie wiem jeszcze co. Nie widzę na razie wypłaty na koncie, ale jakiś prezent bym sobie zrobiła. Estella przypomniała mi o tuszu Clinique do dolnych rzęs i chyba to będzie dobry pomysł. Przyzwyczaiłam się do malutkiej szczoteczki z tuszu Avonu i nie mogę się przestawić na normalne (wobec czego dolnych na codzień nie maluję wcale ) Nowe perfumy też chodzą po głowie, ale jeśli się skuszę to będzie mnie stać najwyżej na Amber Elixir z Oriflame (60 zł )
Za rozświetlaczem tak się tylko wstępnie rozglądam, Gosha mam jeszcze połowę.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Masełka już użyłam wczoraj parę razy i jestem zadowolona. U mnie nawet nie bieli ust, ale jak nałożę grubszą warstwę to wtedy może trochę faktycznie je rozjaśnia

Użyłam wczoraj lawendowej odżywki Garnier i jestem ciut zaskoczona, że ona jest taka wodnista! Ostatnio używałam odżywek Nivea i one są gęste jak klej Tak czy inaczej odżywka bosko pachnie (nie przepadam za lawendą jakoś szczególnie, ale tutaj mnie aromat nie drażni), wlosy są miękkie i gładkie i zupełnie inne w dotyku niż po Nivei. Mam wrażenie, że po Garnierze są takie bardziej lekkie i końcówki mi się nie wywinęły, są proste.
Ja nadal męczę YesToCarrots, miętowego i marchewkowego, zostało mi ok 1 cm w obu. A w zapasach 3 tubki z Bigelow, 2 sztyfty (ChapStick, cytrynowy YtC) i słoiczek marakujowy TBS

A co dowłosów, to chyba jednak odwiedzę fryzjerkę- sporo końcówek mam podniszczonych
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygrałam w konkursie Dove
Gratulacje
Ja jeszcze w niczym nie wystartowałam, robię miejsce w szafkach

Miłego dzionka, oby nie padało. A wczoraj było tak pięknie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:46   #105
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja dostalam maila z Rossmana, ze robie duzo zakupow dla dziecka i mam w drogerii do odebrania prezent. Byla to rossmanowska gazeta Skarb o dzieciach... Zenada
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:51   #106
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratulacje, wczoraj widziałam Mnie się tym razem nie udało, ale wygrałam w konkursie Celii
Oooo, a mi Celia cos nie idzie :/ Długo mi schodzi przejście do kolejnego pytania :/
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-01 o 09:50
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:24   #107
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Firlit chyba już otwarty- widziałam wczoraj wieczorem z roweru, także wznawiam polowanie na inlinery ID. A co do kolorowych to chyba mam już wszystkie kolory jakie bym chciała mieć w kredkach
Daj znac czy coś jest czy może szafa ID jednak wyleciała tak jak rozmawiałyśmy.

Ja bym jeszcze kilka kolorów kredek mogła przygarnąć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dostałam smsem 20% na wszystko w Sephorze do 10.03
Też dostałam, ale nie skorzystam na pewno.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj też nie dopuszczam, ale czasami jednak inna opcja nie wchodzi w grę, więc aplikator błyszczyka wycieram ze trzy razy chusteczką (chociaż najchętniej spryskałabym jeszcz podręcznym alkoholem ), a szminki wysuwam do końca i nakładam palcem z samego dołu ścianki szminki Tam zazwyczaj widac, że nie były przez nikogo macane.
Mi się chyba tylko raz zdarzyło testować w sklepie szminkę, ale to był nowiutki tester, użyłam go pierwsza. Tak to nie mogę, nie przełamałabym się. Dlatego te Shine Caresse mnie martwią, bo się nie zmuszę do tego chyba.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygrałam w konkursie Dove
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratulacje, wczoraj widziałam Mnie się tym razem nie udało, ale wygrałam w konkursie Celii
Gratulacje, szczęściary. Ja dawno nic nie wygrałam, a ostatnio grałam o fajny wyjazd weekendowy i mi było bardzo żal.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nadal męczę YesToCarrots, miętowego i marchewkowego, zostało mi ok 1 cm w obu. A w zapasach 3 tubki z Bigelow, 2 sztyfty (ChapStick, cytrynowy YtC) i słoiczek marakujowy TBS
O rany ja bym nigdy takich zapasów pielęgnacji ust chyba nie zużyła.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co dowłosów, to chyba jednak odwiedzę fryzjerkę- sporo końcówek mam podniszczonych
Ja się nie zebrałam jednak, nie zdążę juz przed wyjazdem, trudno. W sumie odkąd mam nową suszarkę to trochę sie przeprosiłam z moimi włosami, ale z odrostami by pasowało coś zrobić.

Jedziemy jutro w góry do znajomych, muszę skompletować moją kosmetyczkę na okoliczność braku bieżącej wody. Jak ja nie lubię takich warunków.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:52   #108
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygrałam w konkursie Dove
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratulacje, wczoraj widziałam Mnie się tym razem nie udało, ale wygrałam w konkursie Celii
Gratulacje dziewczyny
Ja coś zastopowałam i nie wysyłam ostatnio żadnych zgłoszeń, ale może znow zacznę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:23   #109
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

SP rzuciło dodatkową gazetkę, jest -30% na małe L'Orealki, będe musiała koniecznie się ta wybrać i tym razem coś kupić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 18:02   #110
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Ciekawe, czy polubisz się z malinowym masełkiem, na moich ustach wygląda strasznie biało. Karmelowe za to super mi pasuje
Wiedziałam, co dobre. Karmelowe to też moje ulubione, ale malinowe u mnie nie bieli ust i też je lubię.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratulacje, wczoraj widziałam Mnie się tym razem nie udało, ale wygrałam w konkursie Celii
Co wygrałaś?

Ja ostatnio nie mam czasu na żadną aktywność fizyczną, po prostu masakra. Wczoraj spędziłam 15h w pracy. Ale jak tylko zacznie się wiosna, to wracam do codziennej jazdy na rolkach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:12   #111
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mój mąż nie powinien myśleć w nocy ... Wymyślił, że będziemy biegać Cóż, będzie musiał biegać sam, bo mnie ten sport nie przekonuje

A propos biegania - jutro organizujemy bieg i muszę jechac o 8 do Krynicy Zacznie się praca w weekendy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:13   #112
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój mąż nie powinien myśleć w nocy ... Wymyślił, że będziemy biegać Cóż, będzie musiał biegać sam, bo mnie ten sport nie przekonuje
A mnie własnie naszło ostatnio żeby spróbować trochę pobiegać jak już zrobi się porządna wiosna. Skakanie w domu na skakance trochę mi sie już nudzi. Tylko gdzie ja na tej mojej wsi będę biegać? Muszę coś wykombinować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:27   #113
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

isa, nie masz jakiegoś lasu w miarę blisko?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:40   #114
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, nie masz jakiegoś lasu w miarę blisko?
Lasu nie, raczej same pola i łąki
Ewentualnie mogłabym wyskoczyć do wujka na jeszcze większą wieś, tam jakieś jego sąsiadki śmigają z kijkami do nordic walking po zwykłej polnej drodze, ale ona jest utwardzona, więc może dałoby się też biegać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:10   #115
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Ja dostalam maila z Rossmana, ze robie duzo zakupow dla dziecka i mam w drogerii do odebrania prezent. Byla to rossmanowska gazeta Skarb o dzieciach... Zenada
No to się wysilili
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Daj znac czy coś jest czy może szafa ID jednak wyleciała tak jak rozmawiałyśmy.

Ja bym jeszcze kilka kolorów kredek mogła przygarnąć.

O rany ja bym nigdy takich zapasów pielęgnacji ust chyba nie zużyła.

Jedziemy jutro w góry do znajomych, muszę skompletować moją kosmetyczkę na okoliczność braku bieżącej wody. Jak ja nie lubię takich warunków.
Rozmawiałyśmy Firlicie w kontekście ID? Ja raczej mówiłam o aptece w g. krakowskiej

Ejj, w sumie to przyjrzę się tym sephorowym jeszcze raz

No, strasznie toto wydajne, miętową wyjęłam na lato, marchewkową nie pamiętam nawet

W zimie to też chyba nie lubię.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
SP rzuciło dodatkową gazetkę, jest -30% na małe L'Orealki, będe musiała koniecznie się ta wybrać i tym razem coś kupić.
Ooo, 30% na Dermedic chyba wpadnie kremik H3 i zestaw miniaturek Normactive jeśli będzie wchodził w to. I szminka Bourjois, hmm...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój mąż nie powinien myśleć w nocy ... Wymyślił, że będziemy biegać Cóż, będzie musiał biegać sam, bo mnie ten sport nie przekonuje
Spróbuj to zobaczysz, ja się przekonałam po pierwszym razie, a razem z basenem były to dla mnie najgorsze sporty (teraz basen został sam na placu boju )

Znacie jakieś fajne miejsca w Częstochowie? Będę jutro w tym muzeum http://setowski.com/main.php
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:35   #116
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam kilka balsamów na stanie + kilka antycellulitowych specyfików.
Aż tak lubisz brązujące czy się skumulowały?
Jakoś się rozmnożyły same Ale kończę jeden i zabiorę się za drugi, idzie wiosna i trochę zaczynają mnie drażnić całkiem białe nogi
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widziałyście nowości z Balei? Chciałabym wszystkie żele I balsam z mango. TŻ nie ma wyjścia, musi mnie zawieźć za niemiecką granicę.
Wyglądają super!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja omijam zimowe serie- w ogóle nie kuszą. Z ato letnie poza minionym rokiem kupuję regularnie
A mogłabyś powiedzieć gdzie w Krakowie można kupić Baleę? Bo jak się kiedyś wybiorę, to mogłabym tam zajść na chwilkę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się wczoraj odbił High Lenghts pod brwiami
Mi też ostatnio zaczął się odbijać tusz pod brwiami. Rzęsy mi raczej nie urosły, ale to chyba "wina" tuszu, bo mocno mi je podkręca, tzn są mocno wyciągnięte do góry dzięki niemu (to plus oczywiście, ale drażni, że czasem się odbija)
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

No, ale wracając do przyjemniejszych tematów, kupiłam w SP:
- szampon Garnier Sekrety Prowansji morelowy
- odżywkę Garnier j.w. lawendową (bo nie było morelowej)
- masełko Nivea malinowe
- krem pod oczy do skóry wrażliwej Flos Lek (już mi się żele pod oczy tej firmy znudziły, więc zobaczę co to za cudo ).
Fajne zakupy Też byłam w SP i też nie wyszłam z pustymi rekami Kupiłam 2 szampony garnier - lawendowy i morelowy iiii 2 błyszczyko-szminki Rimmel Apocalips - Nova i Stellar Miałam ochotę na coś szalonego - póki co Stellar mi się szalenie podoba, ale nie wiem, czy odważę się z nim wyjść kiedyś na ulicę
Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Ja dostalam maila z Rossmana, ze robie duzo zakupow dla dziecka i mam w drogerii do odebrania prezent. Byla to rossmanowska gazeta Skarb o dzieciach... Zenada
Ale zaszaleli, bez sensu, że Cię w ogóle fatygowali
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się chyba tylko raz zdarzyło testować w sklepie szminkę, ale to był nowiutki tester, użyłam go pierwsza. Tak to nie mogę, nie przełamałabym się. Dlatego te Shine Caresse mnie martwią, bo się nie zmuszę do tego chyba.
Ja też się zawsze brzydzę testować szminki (a już błyszczyki całkiem mnie odrzucają). Nigdy nie miałam żadnej opryszczki i jestem pewna, że od razu bym się czymś zaraziła. Shine Carresse i mnie kusiło, ale kompletnie nie widzę wśród nich koloru dla siebie. W dodatku wszędzie gdzie je oglądałam wyglądały podejrzanie - a często była skroplona woda w środku (to chyba przy tym kolorowym pasku jest trochę pustej przestrzeni), a to wydawały się rozwarstwione, bo kolor czerwonego był jakiś rozmyty... No i jedyny kolor, który by mi pasował to ten Madziarry, a jak zmienia kolor, to bez sensu



A dzisiaj idę na urodziny mojej ukochanej siostrzenicy i upiekłam tort tęczowy Wiem wiem, sama chemia itd. Ale barwników dodaje się niewiele, a we wszystkim co jemy ze sklepu są jakieś substancje chemiczne, więc raz na ruski rok można zaszaleć No i mam nadzieję, że dziewczynkom się spodoba Zaraz idę robić krem, wczoraj się gimnastykowałam z blatami do północy...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:07   #117
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Też byłam w SP i też nie wyszłam z pustymi rekami Kupiłam 2 szampony garnier - lawendowy i morelowy iiii 2 błyszczyko-szminki Rimmel Apocalips - Nova i Stellar Miałam ochotę na coś szalonego - póki co Stellar mi się szalenie podoba, ale nie wiem, czy odważę się z nim wyjść kiedyś na ulicę


A dzisiaj idę na urodziny mojej ukochanej siostrzenicy i upiekłam tort tęczowy Wiem wiem, sama chemia itd. Ale barwników dodaje się niewiele, a we wszystkim co jemy ze sklepu są jakieś substancje chemiczne, więc raz na ruski rok można zaszaleć No i mam nadzieję, że dziewczynkom się spodoba Zaraz idę robić krem, wczoraj się gimnastykowałam z blatami do północy...
No to też fajne zakupy poczyniłaś
Stellar wygląda bardzo ładnie. Ja się odważyłam i wychodzę z czerwonymi ustami, więc nie ma się co bać

Piękny ten tort! Sama bym taki zjadła, na pewno się spodoba
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:07   #118
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A dzisiaj idę na urodziny mojej ukochanej siostrzenicy i upiekłam tort tęczowy Wiem wiem, sama chemia itd. Ale barwników dodaje się niewiele, a we wszystkim co jemy ze sklepu są jakieś substancje chemiczne, więc raz na ruski rok można zaszaleć No i mam nadzieję, że dziewczynkom się spodoba Zaraz idę robić krem, wczoraj się gimnastykowałam z blatami do północy...
Wygląda świetnie, sama bym taki chciała!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:37   #119
freewolna6
Raczkowanie
 
Avatar freewolna6
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 252
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej, można się dołączyć?

Kurczę, tylko boję się, że moja chwilowa silna wola umrze śmiercią wizażaną ;PPP

W moje ręce wczoraj wpadły lakiery wibo tworzone przez blogerki i widzę silnie zakorzenioną chorobę u siebie ;P
__________________
Zapraszam do odwiedzenia bloga urodowego ...
http://freewolnosc.blogspot.com

oraz do polubienia mnie na FB
Facebook Freewolnosc :https://www.facebook.com/Freewolnosc
freewolna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:54   #120
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to też fajne zakupy poczyniłaś
Stellar wygląda bardzo ładnie. Ja się odważyłam i wychodzę z czerwonymi ustami, więc nie ma się co bać

Piękny ten tort! Sama bym taki zjadła, na pewno się spodoba
No może się uda
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wygląda świetnie, sama bym taki chciała!
Tort wyszedł, co prawda strasznie wysoki, więc zrezygnowałam z pomarańczowej warstwy. Za to dziewczynkom po ukrojeniu pierwszego kawałka zrobiły się wielkie oczy Ciasto w smaku nie jest zachwycające - po prostu słodki tort. Następnym razem spróbuję dodać owoce o odpowiednich kolorach
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.