Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-11, 11:28   #361
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Wróciłam do paczek po krótkiej przerwie, patrzę, a tu... kosmetyki! Spotkałyście się z czymś takim?
A Wasze paczki świetne!Załącznik 7777356
Ten screen to Foodsi, nie TGTG, tak mi się wydaje? Ostatnio chyba Ava Cosmetics na fejsie napisali że dołączają do Foodsi. Napisali że będą oferowali kosmetyki z krótkim terminem ważności w atrakcyjnych cenach.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 12:39   #362
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wciskanie surówek z datą do jutra lub do dzisiaj. Ale może znowu dam szansę, bo w razie czego wiem, że niektórzy tu "negocjowali" zawartość.

Wow, myślałam właśnie, że Auchan staje na wysokości zadania, a tu takie kwiatki.

Chyba z 5-ta aktualizacja aplikacji ostatnimi czasy. Szkoda, że oferta za tym nie idzie. W moim mieście zero czegokolwiek. Buuu.
Możliwe bardzo, że zależy to od obsługi danego sklepu i niektórym się wydaje, że wciskanie prawie zepsutych produktów jest w porządku :/

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Podzielisz się przepisem na placki? Mam kilka bananów do zużycia. W Auchan koło mnie owoce i warzywa w pełnej cenie często są w tragicznym stanie, jakieś wędliny czy nabiał zdarzają się nieświeże bo ktoś np. postawi paletę na sklepie i pójdzie, a produkty wymagające lodówki sobie kisną. Mam już wyrobiony nawyk których rzeczy u nich nie kupować bo mogę trafić zepsute - a szanse że właśnie te rzeczy będą w paczce są dość duże. Także odpuściłam kompletnie paczki Auchan, mimo że jeszcze na żadną się nie załapałam. Wolę wybierać to co mają na półkach z krótkim terminem i ocenić na bieżąco czy coś mi pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ich odlubilam w apce Nie wiem co to za myślenie, żeby wpychać byle g ludziom.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 13:17   #363
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ten screen to Foodsi, nie TGTG, tak mi się wydaje? Ostatnio chyba Ava Cosmetics na fejsie napisali że dołączają do Foodsi. Napisali że będą oferowali kosmetyki z krótkim terminem ważności w atrakcyjnych cenach.
A tak, Foodsi. W tym wątku piszemy i o tej, i o TGTG, więc nie rozróżniłam.
Dzięki za informację!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 19:09   #364
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dziękuję za przepisy, będę testować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 19:13   #365
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dzisiaj znowu Costa, jestem zadowolona w 99% Znowu tortilla z kurczakiem, bagietka z warzywami i szynką, sandwiche piętrowe z serem i szynką i wielki jogurt w szklanym słoiczku z musem mango.

Ten 1% odbieram za ogromne ilości majonezu we wszystkich wytrawnych opcjach Mąż tez lekko niepocieszony, bo jest wegetarianinem, także tylko jogurt zjadł.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 19:14   #366
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Na śląskiej grupie na fb, z tego co widziałam, ludzie byli zadowoleni z Auchan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 21:07   #367
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89315056]Na śląskiej grupie na fb, z tego co widziałam, ludzie byli zadowoleni z Auchan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To jest na 100% kwestia sklepu. U mnie w mieście są 3 Auchany i jeden Bi1 (to też Auchan tylko inna nazwa) i we wszystkich oprócz tego koło mnie warzywa i owoce są fajnej jakości. Żaden nie ma paczek, tylko ten "mój" w którym odwalają manianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-11, 21:45   #368
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu Costa, jestem zadowolona w 99% Znowu tortilla z kurczakiem, bagietka z warzywami i szynką, sandwiche piętrowe z serem i szynką i wielki jogurt w szklanym słoiczku z musem mango.

Ten 1% odbieram za ogromne ilości majonezu we wszystkich wytrawnych opcjach Mąż tez lekko niepocieszony, bo jest wegetarianinem, także tylko jogurt zjadł.

Fajna paczka z tej costy.
Ja ze Starbucks wzięłam dziś jakieś 3 kanapki z łososiem jedna, a reszta to nawet nie wiem. Jestem po wyrwaniu zęba i okazały się za twarde dla mnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 22:27   #369
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dziś złapałam na foodsi cukiernie fit 10/30. 2 kawałki wypasnego tortu. Wyglądają super, niestety mimo że większość opcji w lokalu bez glutenu akurat paczki dziś tylko z musiałam kupić normalnie kawałek ciasta bo się już nakręciłam na słodkie

U mnie Auchan wartość zachowywał. Daty też spoko. Z tym że biorę normalne paczki xxl a nie zieleniaki.
Jeszcze z raz spróbuje, ale powoli zaczynam stwierdzać że się nie opyla w przypadku osoby z mocnym ograniczeniem dietetycznym. Takie lokale gdzie mogę zjeść wszystko są całe dwa w mieście wojewódzkim i paczki jeszcze nie widziałam dostępnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 07:18   #370
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

My się wczoraj wieczorem skusiliśmy na mała paczkę za 9,90 zł z lokalnej cukierni i dostałam taka ładna tartę z beza.
Tylko nie doszliśmy czy ona ma nadzienie jabłkowe czy cytrynowe, ja uważam ze jabłkowe a rodzina się upiera ze cytrynowe albo jakieś takie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6EDF0759-CDF3-4B08-8592-534FE8F4788C.jpg (106,8 KB, 132 załadowań)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 08:46   #371
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
My się wczoraj wieczorem skusiliśmy na mała paczkę za 9,90 zł z lokalnej cukierni i dostałam taka ładna tartę z beza.
Tylko nie doszliśmy czy ona ma nadzienie jabłkowe czy cytrynowe, ja uważam ze jabłkowe a rodzina się upiera ze cytrynowe albo jakieś takie.
Może to nadzienie z rabarbaru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-12, 09:18   #372
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Dziś złapałam na foodsi cukiernie fit 10/30. 2 kawałki wypasnego tortu. Wyglądają super, niestety mimo że większość opcji w lokalu bez glutenu akurat paczki dziś tylko z musiałam kupić normalnie kawałek ciasta bo się już nakręciłam na słodkie

U mnie Auchan wartość zachowywał. Daty też spoko. Z tym że biorę normalne paczki xxl a nie zieleniaki.
Jeszcze z raz spróbuje, ale powoli zaczynam stwierdzać że się nie opyla w przypadku osoby z mocnym ograniczeniem dietetycznym. Takie lokale gdzie mogę zjeść wszystko są całe dwa w mieście wojewódzkim i paczki jeszcze nie widziałam dostępnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ostatnio właśnie ograniczenia dietetyczne hamują przed zamawianiem. Tęsknię za cateringiem z Niedźwiedzia bo jedzenie pyszne ale niestety nie dla osoby z IO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-12, 21:57   #373
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio właśnie ograniczenia dietetyczne hamują przed zamawianiem. Tęsknię za cateringiem z Niedźwiedzia bo jedzenie pyszne ale niestety nie dla osoby z IO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj podjęłam ostatnią chyba próbę, fit catering dietetyczny gdzie się wyjmuje jedzenie z automatycznej lodówki i można wybrać. Na grupie na fb ludzie wrzucali rozniaste rzeczy, owsianki risotta, 3 różne rzeczy brali... Ja zastałam pełną lodówkę tylko i wyłącznie jednego dania, którego zjeść nie mogę
18.30 z 55 za 3 obiady (pulpety w sosie z kaszą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-13, 08:19   #374
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Dzisiaj podjęłam ostatnią chyba próbę, fit catering dietetyczny gdzie się wyjmuje jedzenie z automatycznej lodówki i można wybrać. Na grupie na fb ludzie wrzucali rozniaste rzeczy, owsianki risotta, 3 różne rzeczy brali... Ja zastałam pełną lodówkę tylko i wyłącznie jednego dania, którego zjeść nie mogę
18.30 z 55 za 3 obiady (pulpety w sosie z kaszą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja może i bym mogła (zależnie od składu) ale pulpety są dla mnie tak nisko na liście że musiałabym być bliska śmierci głodowej żeby się na nie zdecydować
Póki co ograniczę się do paczek warzywnych, z nich mogę zjeść w zasadzie wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-13, 19:25   #375
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dzisiaj odebrałam paczkę z Foodsi, ze sklepu My Wine. Paczka za 23,49 zł o wartości 70 zł. Zazwyczaj dają dwa wina 0,7L, dzisiaj dostałam jedno 0,7L jedno 1,5L i małpkę. Trochę liczyłam że znajdę w paczce jakieś fajne winko które dam w prezencie na wesele, ale głupio dać to duże a standardowe jest warte około 20 zł także wina zostają u nas IMG_20220813_195454.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-13, 22:59   #376
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie dziś przed długim weekendem prawdziwe zatrzęsienie paczek. Niestety w ciągu dnia nie bardzo miałabym jak je poodbierać, za to odbiłam sobie wieczorem - zgarnęłam 3 paczki z Costy i 2 z Grycana. Od razu mówię, że nie wszystko dla mnie. Ale trafiły się same super rzeczy - z Costy dwie bagietki z tofu i jedna z kurczakiem, bułka z jajkiem, donut pistacjowy, rurki z kremem, tarta z truskawkami, i jeszcze cztery kawałki różnych ciast. Z Grycana jeden deserek z chia, dwa kokosowe, tartaletka z borówkami, szarlotka z migdałami, jakiś serniczek, tiramisu i jeszcze jakieś ciasto. 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-13, 23:00   #377
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie stacje benzynowe BP. Ale może jutro lub w poniedziałek skorzystamy, bo nie zrobiliśmy tylko małe zakupy, a w poniedziałek święto.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-14, 09:06   #378
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Dzisiaj podjęłam ostatnią chyba próbę, fit catering dietetyczny gdzie się wyjmuje jedzenie z automatycznej lodówki i można wybrać. Na grupie na fb ludzie wrzucali rozniaste rzeczy, owsianki risotta, 3 różne rzeczy brali... Ja zastałam pełną lodówkę tylko i wyłącznie jednego dania, którego zjeść nie mogę
18.30 z 55 za 3 obiady (pulpety w sosie z kaszą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam bym pulpetami nie pogardziła

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrałam paczkę z Foodsi, ze sklepu My Wine. Paczka za 23,49 zł o wartości 70 zł. Zazwyczaj dają dwa wina 0,7L, dzisiaj dostałam jedno 0,7L jedno 1,5L i małpkę. Trochę liczyłam że znajdę w paczce jakieś fajne winko które dam w prezencie na wesele, ale głupio dać to duże a standardowe jest warte około 20 zł także wina zostają u nas Załącznik 7777537

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, u mnie nie ma takich cudów z winami

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
U mnie stacje benzynowe BP. Ale może jutro lub w poniedziałek skorzystamy, bo nie zrobiliśmy tylko małe zakupy, a w poniedziałek święto.
Też mamy zamiar jutro coś wyciągnąć z BP, jak się uda.



_______

Ja wzięłam wczoraj dwie paczki z Carrefoura i oprócz pięciu drożdżówek (jedna z jabłkiem, dwie z makiem i dwie z serem), których nie ma na zdjęciu, to reszta bardzo w porządku:

- papryczki nadziewane serem,
- 7 opakowań wędlin (salami są cztery),
- Jogurt Gratka truskawkowy,
- mięso na burgery, takie już uformowane,
- mozzarella di bufala ,
- ser w posypce z ananasem i migdałami.

Była jeszcze Activia pitna bez cukru, ale wypiłam w drodze ze sklepu do domu i dwie bułki pełnoziarniste, które zjedliśmy

Ogólnie jak zawsze spoko - tylko pierwszy raz trafiło mi się bez owoców czy warzyw

IMG_20220814_095323-01_copy_2179x1634.jpeg
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-14, 09:34   #379
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ale macie fajne paczki! Szczególnie ta z winem wydaje się być fajna, bo zawsze możesz dostać droższe alkohole xd

U nas ostatnio zastój z paczkami, ale pewnie od wtorku będziemy polować na paczkę z fancy piekarni, bo skończył nam się zapas chleba z ostatniej paczki tak nam te chleby posmakowały, że nie chcemy już jeść żadnych innych, a jednak cena powyżej 15 zł za bochen chleba nas boli (jeszcze, zobaczymy, jak dalej inflacja powyższy ceny wszystkiego. Pewnie niedługo to będzie normalna cena za chleb).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-16, 07:12   #380
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Paczka z winem że też u mnie nie ma żadnej

Przed weekendem odebrałam paczkę z lokalnej knajpki - w środku większa pizzerina i 2 drożdżówki, a potem Carrefour - zapas jogurtów do pracy zrobiony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20220813_174928.jpg (126,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20220813_174954.jpg (171,6 KB, 119 załadowań)
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 17:45   #381
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

W weekend złapałam dwie paczki z North Fisha, każda po 13 zł. Dostałam spory kawałek dorsza w panierce, trzy "nuggetsy" rybne, dwie tortille (jedną z dorszem i ostrym sosem a drugą z łososiem i szpinakiem), gnocchi chyba ze szpinakiem i kapustę z ciecierzycą. Zdjęcia nie robiłam bo wyglądało dużo słabiej niż smakowało, upiekliśmy sobie trochę frytek i mieliśmy z całości dwa syte obiady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 01:02   #382
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W weekend złapałam dwie paczki z North Fisha, każda po 13 zł. Dostałam spory kawałek dorsza w panierce, trzy "nuggetsy" rybne, dwie tortille (jedną z dorszem i ostrym sosem a drugą z łososiem i szpinakiem), gnocchi chyba ze szpinakiem i kapustę z ciecierzycą. Zdjęcia nie robiłam bo wyglądało dużo słabiej niż smakowało, upiekliśmy sobie trochę frytek i mieliśmy z całości dwa syte obiady.
To sympatycznie.

Niestety albo ja mam coś z apką, albo po prostu mieszkam w do d... mieście. Cały czas BP, jakieś bezsensowne Bakallandy z mocno przeszacowanymi paczkami w stylu "4 opakowania migdałów" i tyle. Jak już coś bywa se sensowniejszego, to 20 km plus.

Zmieniam taktykę: pozaznaczałam sobie kilka miejsc jako ulubione, bo rzekomo paczki z nich były, tylko nie wiem kiedy. Apkę sprawdzam bardzo często. Niektórzy to nie wiem - jakieś powiadomienia mają? Czy cynk od obsługi? Bo ja paczek z tych miejsc nigdy nie widzę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-08-17 o 01:21
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 07:19   #383
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To sympatycznie.

Niestety albo ja mam coś z apką, albo po prostu mieszkam w do d... mieście. Cały czas BP, jakieś bezsensowne Bakallandy z mocno przeszacowanymi paczkami w stylu "4 opakowania migdałów" i tyle. Jak już coś bywa se sensowniejszego, to 20 km plus.

Zmieniam taktykę: pozaznaczałam sobie kilka miejsc jako ulubione, bo rzekomo paczki z nich były, tylko nie wiem kiedy. Apkę sprawdzam bardzo często. Niektórzy to nie wiem - jakieś powiadomienia mają? Czy cynk od obsługi? Bo ja paczek z tych miejsc nigdy nie widzę.
Może tak być, że mieszkasz w okolicy gdzie mało kto jeszcze decyduje się oddać towar.
W czasie urlopu byłam w powiecie tatrzańskim, nowotarskim i rabczańskim i praktycznie nic nie wyskakiwało. Pojedyncze oferty od razu przechwycone.
Podobnie było w powiecie międzychodzkim. Tu tylko stacja BP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 07:22   #384
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja pracuję w centrum Katowic i niby jest tego mnóstwo, ale co z tego, skoro musiałabym cały dzień nic nie robić, tylko w aplikację klikać.
Nie raz patrzę i mam info, żeby sprawdzić później, a za pół godziny już, że wyprzedał się 20 minut temu.
Chciałam coś złapać z Salad Story i nie umiem od kilku miesięcy.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 07:23   #385
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Może warto spytać w danym miejscu, w jakich godzinach wystawiają paczki na TGTG? I wtedy polować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 08:59   #386
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To sympatycznie.

Niestety albo ja mam coś z apką, albo po prostu mieszkam w do d... mieście. Cały czas BP, jakieś bezsensowne Bakallandy z mocno przeszacowanymi paczkami w stylu "4 opakowania migdałów" i tyle. Jak już coś bywa se sensowniejszego, to 20 km plus.

Zmieniam taktykę: pozaznaczałam sobie kilka miejsc jako ulubione, bo rzekomo paczki z nich były, tylko nie wiem kiedy. Apkę sprawdzam bardzo często. Niektórzy to nie wiem - jakieś powiadomienia mają? Czy cynk od obsługi? Bo ja paczek z tych miejsc nigdy nie widzę.
Ja dodałam do ulubionych wszystko z czego kiedykolwiek mogłabym chcieć paczkę, dzięki temu jak wchodzę w aplikację to od razu widzę kropkę przy ikonie ulubionych jeśli coś jest dostępne. Do tego zakładkę ulubione można odświeżać, więc jak się poluje na coś konkretnego to jest łatwiej.
No i chyba najważniejsza sprawa - trzeba zerknąć o której zazwyczaj pojawiają się paczki z danego miejsca i przed tą godziną zacząć polować. Inaczej trudno jest coś trafić, choć czasem zdarza się że dodają coś o dziwnej porze i wtedy zazwyczaj stali klienci się nie rzucają bo nie ma żadnych powiadomień że coś się pojawiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 09:02   #387
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja pracuję w centrum Katowic i niby jest tego mnóstwo, ale co z tego, skoro musiałabym cały dzień nic nie robić, tylko w aplikację klikać.
Nie raz patrzę i mam info, żeby sprawdzić później, a za pół godziny już, że wyprzedał się 20 minut temu.
Chciałam coś złapać z Salad Story i nie umiem od kilku miesięcy.
Ja raz upolowałam w Katowicach w sklepie ze zdrową żywnością. Tak to albo wszystko wyprzedane, albo odbiór tylko przez godzinę wieczorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 09:22   #388
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja wyczaiłam o której mój Carrefour wystawia paczki i ustawiłam sobie przypomnienia w kalendarzu. Wczoraj odebrałam dwie – mieszanki warzyw, owoców i jogurtów/serków, w tym dwie paczki jarmużu. Będą chipsy jarmuzowe Zainstalowałam też sobie Foodsi i próbuję się rozeznać póki co, ale żadnych win koło mnie nie widzę

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 10:14   #389
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Ja wyczaiłam o której mój Carrefour wystawia paczki i ustawiłam sobie przypomnienia w kalendarzu. Wczoraj odebrałam dwie – mieszanki warzyw, owoców i jogurtów/serków, w tym dwie paczki jarmużu. Będą chipsy jarmuzowe Zainstalowałam też sobie Foodsi i próbuję się rozeznać póki co, ale żadnych win koło mnie nie widzę

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Ja też tylko Carrefoura umiem upolować, zawsze o tej samej porze wrzucają ☺
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 10:49   #390
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie to jest różnie. W niektórych miejscach wiem dokładnie o której wrzucają, wtedy jak mam ochotę to biorę. W niektórych wiem mniej więcej i wtedy częściej zerkam do apki o danej porze, czasem się udaje złapać. Czasem to po prostu szczęście zajrzenia w odpowiednim momencie. A czasem jak mi się faktycznie nudzi, to np. oglądając coś na kompie pod ręką mam telefon, po którym co jakiś czas przejadę palcem w celu odświeżenia ulubionych. Plus płacę zawsze podpiętym Google Payem, więc odpada mi wpisywanie numeru karty, 2-3 kliknięcia i gotowe.
Ale widziałam też na własne oczy, jak w jednym miejscu jeden z pracowników wrzucał paczki w apkę, a drugi obok niego już czekał z telefonem, żeby sobie upolować. 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 17:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.