ten czas gdy chce coś zrobić a boje się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 19:52   #1
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13

metamorfoza tylko jaka?


Witam serdecznie
Ja wiem że dużo takich wątków jest nawet na kilku portalach już prosiłam o radę ale zamiast rady często otrzymywałam pouczenia i dogryzliwe komentarze a o to mi nie chodzi proszę o radę kochane
Tak więc od ok 5 lat rozjaśniam włosy co zapuszczę to się wykruszą i tak w koło włosy mam różnej długości z jednej strony nie chciała bym zmieniać koloru dobrze się w blondzie czuje choć na pewno zrezygnuje z rozjaśniacza i przejdę na farbę nie lubię złotych blondów z góry mówię nie :P ale myśle też o jakiejś głębokiej rudości tylko że nigdy nie miałam innego koloru niż blond i nie wiem czy pasował by mi tu umieszczę moje zdjęcie może któraś z pań będzie miała jakieś propozycje na metamorfozę dla mnie
jestem otwarta na wszelakie propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04794-001.jpg (30,2 KB, 477 załadowań)
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:00   #2
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Hmm...rudy brzmi nieźle,sama chyba się przefarbuję z czerwieni na rudy,a gdybyś spróbowała np.kasztan albo czerwień? ale nie taka mocna i krzykliwa.
Mi doradziła fryzjerka i regularnie do niej chodzę,ponieważ to był strzał w dziesiątkę
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:00   #3
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

udam się do fryzjera z tym że mam wrażenie iż większość nie ma pojęcia co doradzić lub za wszelką cenę chcą wcisnać usługę regeneracyjną ...jeśli zdecyduje się na jakiś kolor pewnie umieszczę zdjęcie nowego wyglądu ))

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

a może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na zmianę dla mnie ?
zastanawiam się czy jest u mnie w okolicy jakiś profesjonalny stylista miejmy nadzieje że jest
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:02   #4
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Mam to samo, też rozjaśniam włosy, więc się wykruszają, więc raz zrobiłam sobie brąz i wiecie co, to była masakra przez duże M, znajomi mylili mnie z mamą, wygladałam staro i blado! Ze swojej strony odradzam ciemny kolor, bo mam podobną urodę do Twojej, ale rudy może okazać się strzałem w dziesiatkę. A propos regeneracji to kupiłam sobie maskę jakiej używa sie często w salonach fryzjeskich, jest duża lepsza niz te dostępne w rossmanie chociażby.
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:00   #5
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

może i to śmieszne ale wynalazłam jakąś starą perukę w kolorze ciemny brąz heh zrobiłam zdjęcie i tak jak poprzedniczka uważam że wyglądam na 10 lat więcej jednak brąz odpada dla ciekawych mogę zamieścić zdjecię
boję się jednak że za jakiś czas będę żałować jakiejś decyzji heh na allegro ruda długa peruka hehe chyba zakupię zobaczę czy zle nie będę się czuć i pewnie też pstryknę zdjęcie dla porównania może tak jak mówicie rudy to strzał w 10 ale ahhhh ten blond trudno mi będzie się z nim rozstać jakiś sentyment mam ale do odważnych świat należy
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:32   #6
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Dobry sposób z tymi perukami
Wychodzę z założenia, że włosy nie ręka - odrosną, dlatego miałam już kilka dziwnych fryzur, ale wiem jedno - nigdy już brązu nie zrobię.
Dodaj zdjęcie, zobaczymy jak Ci w tej peruczce
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:17   #7
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

A mnie się bardzo podobasz w blondzie, może rzeczywiście zanim się przefarbujesz, to przymierz perukę
Przypominasz mi trochę Shakirę
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 07:14   #8
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

zamówiłam perukę teraz poczekam aż dojdzie do mnie i zobaczymy być może zostanę przy blondzie nie wykluczone bo jak wcześniej napisałam jakiś sentyment mam do niego
tylko chyba będzie trzeba zejść z rozjaśniacza i na jakieś farby się przekonać bo mało już tych włosków mam na głowie
tylko że ja tak panicznie nie lubię złotych blondów czy tam żółtych kojarzą mi się ze złym czy tam nie udanym zabiegiem fryzjerskim każdy wie o czym mówię ale włosy odrosną ....więc można kombinować tylko z gustem by nie wyglądać komicznie i dobrze się czuć z tym jak się wyglada
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:46   #9
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Z doświadczenia poweim Ci, że zostaniesz przy blondzie. Marzyły mi się długie włosy, ale przekonałam się do krótkiej fryzurki, ale za to w korzystnym blondzie i tak już zostanie
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:07   #10
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Masz naprawdę ładny kolor tego blondu, nie farbuj na inny . Z rudego nie będzie już odwrotu.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:18   #11
Alutka5462
Przyczajenie
 
Avatar Alutka5462
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Dobrze ci w blondzie, ale jeżeli zależy ci na zmianie może na początek zacznij od czegoś małego. Może spróbuj średni blond, albo jeżeli chcesz mieć rude, to najpierw wypróbuj szamponetke. Jak ci się nie spodoba to zmyjesz. Ja jak chce jakąś zmianę zrobić na swoich włosach, to zawsze najpierw próbuję
Alutka5462 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 12:19   #12
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

jednak więcej jest osób za pozostaniem w blondzie więc może tylko odcień zmienię przejdę na farby podratuje włoski tym sposobem na dniach pozbędę się odrostów i coś pokombinuje dodam zdjęcie co to mi wyszło na głowie ...
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:57   #13
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

A jaki masz swój naturalny kolor?
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:56   #14
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

ciemny blond taki chłodny to moj naturalny kolor włosków
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:17   #15
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Ja bym jednak zmieniła ten kolor troszkę, ale wydaje mi się, że powinnaś zostać przy blondzie. Możesz rzeczywiście zmienić rozjaśniacz na farbę i spróbować zapuścić włoski. Może jakieś delikatne loki? Masz naturalnie takie ciemne brwi? Myślę, że mogłabyś zmienić nieco kształt. Są bardzo ładne, ale chyba w mniej okrągłych byłoby Ci lepiej
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:07   #16
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Nie lubisz swojego naturalnego koloru? Może dobrze by Ci było w naturalnych włoskach?
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 17:57   #17
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

rudy do takiej opalenizny nie pasuje
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:27   #18
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Post Dot.: metamorfoza tylko jaka?

zamówiłam farbę wella koleston 12/11+oxydant 9% wiem że popiel nie wyjdzie ale może bardziej zgaszony złoty nie nastawiam się na jakąś rewelacje .... mam naturalny kolor oprawy oczu i może faktycznie ten kształt zmienię i tak umówiona jestem na depilację więc i o brwi spytam . Jeśli chodzi o mój naturalny kolor lubię go ale niestety ze względu na to jestem drobna i mam te 163 cm w kolorze naturalnym czuje się jak 16 latka ... wiem że blond odmładza ale w nim się czuje dobrze .Może rudy odpada ale mam tu zdjęcie w kolorze ciemny brąz robione z jakiś miesiąc temu jak dla mnie tragedia dobrze że to peruka na tą chwile nie mam zdjęci w naturalnym kolorze włosów na kom. jeśli coś wynajdę to też umieszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0195.jpg (73,5 KB, 158 załadowań)
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 09:34   #19
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Nauczona doświadczeniem zdecydowanie odradzam brąz.
Powiem Ci, że w blondzie wygladam na młodszą niż jestem i bawi mnie kiedy idę na spacer z córką, a ludzie mi mówią, że mam śliczną siostrzyczkę
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 11:26   #20
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

koloryzacja zakończona umieszczam zdjęcie przed i po.
Na tą chwilę mam siwo- niebieskie włosy na szczęście nie żółte osobiscie jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04903.jpg (46,8 KB, 90 załadowań)
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:29   #21
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

a do zdjęcie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04929.jpg (16,7 KB, 117 załadowań)
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:27   #22
Altarfka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: metamorfoza tylko jaka?

Nooo, powiem że kolrek ciekawy wyszedł
Altarfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 19:52   #23
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
ten czas gdy chce coś zrobić a boje się

witam serdecznie,
Co jakiś czas napada mnie by coś zmienić w sobie prosto mówić nie mogę patrzeć na siebie w lustrze ....
Mój kolor naturalny włosów to ciemny blond kiedyś parę lat temu ufarbowałam włosy na platynowy blond i tak do dzisiejszego dnia to trwa najpierw był to rozjaśniacz teraz jest to złotawy blond który robię u fryzjera i prawdę mówiąc włoski są niestety podniszczone jakieś takie bez witalności ....i tak dziś w jakimś tam wirtualnym styliście stwierdziłam że w ciemnym jest ok ale ale ale ......co tu dużo mówić boje się drastycznej zmiany boje się ze będę się tak zle w nim czuć że nie będę mogła funkcjonować .....jestem tu dla tego by prosić o radę czy faktycznie wybić sobie zmianę czy może wręcz przeciwnie
zdjęcia sa nie wyrazne ze wzgledu ze byly robione aparatem wprost z monitora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0056-1-1.jpg (101,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0110.jpg (48,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0112.jpg (46,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0115.jpg (47,9 KB, 38 załadowań)
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 22:53   #24
avril16
Przyczajenie
 
Avatar avril16
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: ten czas gdy chce coś zrobić a boje się

Ja uważam, że chyba lepiej by Ci było w brązie, ponieważ ten blond jest bardzo nienaturalny. Musisz tylko znaleźć jakiś fajny, pasujący do Ciebie odcień. Albo po prostu jakiś średni blond. Na ostatnim zdjęciu wyglądasz najładniej!
Co do kondycji Twoich włosów, musiałabyś zafundować im porządną kurację regeneracyjną nie mówię tu od razu o kosztowanej wizycie u fryzjera. W sklepach jest ogromny wybór świetnych masek i odżywek w przystępnych cenach, warto popróbować.
A z doświadczenia wiem, że jak najdzie ochota na zmiany, to dopóki się nie spróbuje to człowiek nie ma spokoju.
Może któryś z tych kolorków Ci się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (11,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (7,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy_laska_nr30.jpg (23,9 KB, 13 załadowań)
avril16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 00:56   #25
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 145
Dot.: ten czas gdy chce coś zrobić a boje się

mi się podoba kolor ze zdjęcia nr 2 ;-) ładnie w nim Ci
maxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:56   #26
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: ten czas gdy chce coś zrobić a boje się

Cytat:
Napisane przez avril16 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że chyba lepiej by Ci było w brązie, ponieważ ten blond jest bardzo nienaturalny. Musisz tylko znaleźć jakiś fajny, pasujący do Ciebie odcień. Albo po prostu jakiś średni blond. Na ostatnim zdjęciu wyglądasz najładniej!
Co do kondycji Twoich włosów, musiałabyś zafundować im porządną kurację regeneracyjną nie mówię tu od razu o kosztowanej wizycie u fryzjera. W sklepach jest ogromny wybór świetnych masek i odżywek w przystępnych cenach, warto popróbować.
A z doświadczenia wiem, że jak najdzie ochota na zmiany, to dopóki się nie spróbuje to człowiek nie ma spokoju.
Może któryś z tych kolorków Ci się podoba?
Super by Ci było w tym 1 zdjęciu z tego posta, delikatne przyciemnienie, ale znowu nie za mocne.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.