Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 17:52   #1
ciupaupa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 32

Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?


Założyłam ten wątek aby zapytać was, jak zachowujecie się w szatni, i pod prysznicem na zwykłym basenie.
Podobno powstały nowe wytyczne jakiejś tam organizacji Polskiej aby przed wejściem do wody umyć całe ciało bez kostiumu, ale większość aqua parków nie zamierza tego respektować, i zostawia to woli klientów.
Czy bierzecie nago prysznic przed basenem? Czy macie zahamowania aby przebrać się w szatni przy szafce całkowicie, czy spotkały was z tego powodu jakieś nieprzyjemności?
Może teraz coś o sobie, pochodzę z mniejszego miasta, a mieszkam w dużym, w tym dużym gdy korzystam z basenu, spora część kobiet bez krępacji potrafi rozebrać się przy szafce i pójść nago czy w ręczniki pod prysznic, i wziąć go nago.
Gdy jestem w mieście rodzinnym tym mniejszym, zauważyłam, że wszyscy przebierają się w wc albo przebieralni a prysznic biorę w kostiumie, gdy raz próbowałam wziąć prysznic nago w tym mniejszym mieście byłam sensacją i wszyscy patrzyli na mnie jak na kosmitkę.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Nie chodzicie na basen?
ciupaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:05   #2
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Jak ostatnio byłam na basenie to umyłam się po wyjściu z niego pod prysznicem w kostiumie. I jeśli mam być szczera raził mnie obraz nagich kobiet biorących prysznic tuż obok mnie
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:23   #3
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Hahaha, temat tak bliski moim przemyśleniom.
Kiedyś, lata temu, się wstydziłam, a teraz już wiem, że to kwestia tylko reakcji otoczenia. Skoro wszystkie w szatni się zakrywały, to i ja też się wstydziłam.
Od lat nie mieszkam w Polsce, pamiętam pierwszy szok na basenie, kiedy to panie, nie dość, że się rozbierały do zera, to jeszcze nic sobie z tego nie robiły. Nie, to nie pośpieszne przemykanie pod prysznic, za kotarkę, w ręczniczku. One sobie bezczelnie spacerują! Obrócą się 50 razy, fałdy tłuszczu zafalują, pogadają, wetrą balsamik po pływaniu w całe ciało, bo przecież w majtach to tak niewygodnie się nacierać. I co? I przesiąknęłam. Jest to wygodne, zero wstydu, wszyscy to robią. Rok temu wybrałam się na basen w Polsce i z rozpędu sru poleciały ubrania do zera. Pani obok z dziewczynką pośpiesznie zaczęła ją wciągać do kabiny przeznaczonej do przebierania (nie zauważyłam!), a druga patrzała na mnie, jakby mnie zaraz miała zamordować. Prysznic już wzięłam w stroju kąpielowym. A tutaj, jakby ktoś wziął prysznic w stroju kąpielowym, to pewnie reakcja byłaby podobna, nawet są w stanie zwrócić wprost uwagę, że strój należy zdjąć, bo to niehigieniczne. Więc tutaj tak, pełna swoboda, w Polsce już nie spróbuję...
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 18:28   #4
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

1) nie myję się przed wejściem do basenu, ew. tylko się opłukuję. Jakoś nigdy nie słyszałam o takich wymogach, a sama o tym nie pomyślalam. Ale fakt, jakiś sens w tym jest, tylko żeby się wszyscy stosowali - niemożliwe. Wystarczy zobaczyć, co się dzieje w saunach.
2) jeśli chodzi o goliznę - po siłowni gdy idę pod prysznic, zawsze jestem owinięta w ręcznik, który zdejmuje dopiero pod prysznicem. Prysznice oddzielone są tylko szybkami, ogólnie jak ktoś idzie wzdłuż, może rzucić okiem, ale nie koncentruję się nad tym. Nie przechodzę od pryszniców do szatni nago, ale niektóre dziewczyny tak robią - nie rusza mnie to szczególnie, niech każdy robi co chce - za to dziwi mnie brak klapek, przecież tak łatwo złapać grzybicę.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 20:05   #5
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez ciupaupa Pokaż wiadomość
Założyłam ten wątek aby zapytać was, jak zachowujecie się w szatni, i pod prysznicem na zwykłym basenie.
Podobno powstały nowe wytyczne jakiejś tam organizacji Polskiej aby przed wejściem do wody umyć całe ciało bez kostiumu, ale większość aqua parków nie zamierza tego respektować, i zostawia to woli klientów.
Czy bierzecie nago prysznic przed basenem? Czy macie zahamowania aby przebrać się w szatni przy szafce całkowicie, czy spotkały was z tego powodu jakieś nieprzyjemności?
Może teraz coś o sobie, pochodzę z mniejszego miasta, a mieszkam w dużym, w tym dużym gdy korzystam z basenu, spora część kobiet bez krępacji potrafi rozebrać się przy szafce i pójść nago czy w ręczniki pod prysznic, i wziąć go nago.
Gdy jestem w mieście rodzinnym tym mniejszym, zauważyłam, że wszyscy przebierają się w wc albo przebieralni a prysznic biorę w kostiumie, gdy raz próbowałam wziąć prysznic nago w tym mniejszym mieście byłam sensacją i wszyscy patrzyli na mnie jak na kosmitkę.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Nie chodzicie na basen?
Zawsze biorę prysznic nago, bo nie wiem, jak inaczej miałabym się dokładnie umyć. Dodam, że na basen chodzę pływać dość intensywnie, więc mam klasyczny, sportowy jednoczęściowy kostium, być może z bikini problem jest mniejszy. Wyjątkiem są sytuacje, w których wzięłam prysznic w domu tuż przed wyjściem. Tak samo nago myję się po basenie (chodzę zwykle rano przed pracą i sorry, ale chcę się dokładnie umyć, żeby zminimalizować zapach chloru). Nigdy nikt na mnie dziwnie nie patrzył, wiele kobiet (na szczęście!) robi tak samo. Zauważyłam jedynie, że dużo większa krępacja jest u młodych dziewczyn, starsze panie nie mają z tym problemu. Miedzy 6.00 a 8.00, kiedy zwykle bywam na basenie, większość pływających to seniorzy i babki (bo pod męskim prysznicem nie byłam) wszystkie, jak jeden mąż, rozbierają się do mycia do rosołu.

Z tym, że ja regularnie chodzę na saunę, nie krępuje mnie więc ani moja własna nagość, ani cudza. Ot, normalna rzecz. Bardziej bym się krępowała na miejscu co poniektórych ludzi, którzy w trakcie upału 35' wpadają na basen zlani potem, pod prysznicem ledwo się trochę pomoczą i sruu do wspólnej wody. Ble.
Zresztą w saunie jest podobnie, nic mnie bardziej nie irytuje, jak okutane ręcznikiem pod szyję panny, które wstydzą się, żeby nikt im kawałka cycka nie zobaczył, ale nie wstyd im kłaść bosych stóp na deski, bo ręcznik za krótki, żeby zarówno zakryć cycka, jak i podłożyć pod nogi, a drugiego nie wzięły.

Edytowane przez yosanne
Czas edycji: 2015-07-24 o 20:12
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 20:57   #6
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby kobiety na basenie myły się nago. Zawsze w stroju kąpielowym, a przebierały się w szatniach. Ja robiłam tak samo, myłam się pod prysznicem normalnie w stroju i przebierałam się w przebieralni. Ale do szafki chodziłam w bieliźnie, żeby nasmarować się balsamem
Wiem, że wszystkie kobiety mają to samo, ale jakoś nie chciałabym oglądać ich miejsc intymnych, tak samo nie chcę, żeby one oglądały moje. No po prostu nie.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:25   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52192655]Jak ostatnio byłam na basenie to umyłam się po wyjściu z niego pod prysznicem w kostiumie. I jeśli mam być szczera raził mnie obraz nagich kobiet biorących prysznic tuż obok mnie [/QUOTE]

Wybacz, ale dość śmieszne jest uważanie za "rażący" widok nagiej kobiety POD PRYSZNICEM

Nie wiem gdzie chodzicie na te baseny, że nie widujecie kobiet myjących się normalnie, bez ubrania.
Jak byłam nastolatką to miałam opory żeby się rozebrać, moooże gdybym była z jakimiś znajomymi dziewczynami to bym się krępowała (np. na basenie w ramach wf na studiach dziewczyny się nie rozbierały poza kabinkami, ale jak chodziłam sama to jakoś mnie mało interesowało czy ktoś tam na basenie życzy sobie "oglądać moje miejsca intymne" czy nie, prysznic jest po to by się pod nim umyć. Więc się myłam, bez kostiumu, nie byłam nigdy jedyna - tak pół na pół wychodziło.
Dodam, że naprawdę jak się nie chce patrzeć na czyjeś miejsca intymne, to wystarczy zająć się sobą i się nie gapić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 21:37   #8
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Ja się ogólnie nie wstydzę, ale robie tak jak większość. Na basenie z którego korzystam osobne szatnie są dla saun i osobne dla basenu, na basenie rzadko widzę kogoś myjącego się bez stroju wiec i ja biorę prysznic w stroju, na saunie pod prysznicem nago jest jakieś 75% pań wiec i ja korzystam z prysznica czy basenu do schładzania nago. Krępujące byłoby by dla mnie gdybym była jedyną naga osoba, a tak to nie mam z tym problemu nie razi mnie to wcale bo i co w tym rażącego?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
Ja się ogólnie nie wstydzę, ale robie tak jak większość. Na basenie z którego korzystam osobne szatnie są dla saun i osobne dla basenu, na basenie rzadko widzę kogoś myjącego się bez stroju wiec i ja biorę prysznic w stroju, na saunie pod prysznicem nago jest jakieś 75% pań wiec i ja korzystam z prysznica czy basenu do schładzania nago. Krępujące byłoby by dla mnie gdybym była jedyną naga osoba, a tak to nie mam z tym problemu nie razi mnie to wcale bo i co w tym rażącego?
Edit. Mycie w stroju kąpielowym uważam za bardzo niewygodne mimo, że ubieram bikini i czuje się nieumyta tylko opłukana, że wiec zawsze po takim prysznicu myje się ponownie w domu. Nie za bardzo wiem jak umyć w stroju miejsca intymne tak żeby to nie wyglądało głupio.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 22:52   #9
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Ja tam nie chcę by jakiś facet mnie zobaczył i miał satysfakcję, że ma większego.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 06:39   #10
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Nie zdarzylo mi sie, zebym widziala naga kobiete pod prysznicem, a jestem na basenie min raz w tygodniu.
Maz z synem w meskiej szatni - rowniez nigdy nie widzieli nagiego mezczyzny pod prysznicem.
To chyba nie problem umyc sie pod kostiumem, ja np nie chcialabym ogladac intymnych czesci cial obcych kobiet. Tak samo nie chcialabym zeby 8-latek ogladal nagie przyrodzenia obcych facetow.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 07:50   #11
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Ja nie chodzę ani do sauny ani na basen i problem z głowy
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 09:37   #12
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Zawsze nago biorę prysznic, wcieram balsam itd. U mnie wszyscy tak robią, i nie rażą mnie intymne części innych kobiet bo na nie nie patrzę kwestia przyzwyczajenia.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 09:43   #13
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie zdarzylo mi sie, zebym widziala naga kobiete pod prysznicem, a jestem na basenie min raz w tygodniu.
Maz z synem w meskiej szatni - rowniez nigdy nie widzieli nagiego mezczyzny pod prysznicem.
To chyba nie problem umyc sie pod kostiumem, ja np nie chcialabym ogladac intymnych czesci cial obcych kobiet. Tak samo nie chcialabym zeby 8-latek ogladal nagie przyrodzenia obcych facetow.
Śmieszne, nie? Nie widziała nagiej kobiety pod prysznicem
Tak, to jest problem umyć się pod kostiumem, bo niby jak? Uchylać rąbka i myć? I kto Wam każe oglądać intymne części ciała, zboczeńcy? Jak nie chcecie, to nie patrzycie tam, proste.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 10:56   #14
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Boże... wróciłam z wakacji i mnie rozwala podejście ludzi,żeby myć się w stroju pod prysznicem.. serio uważacie,że jak ktoś się umyje nago to jest coś złego? Tak Was razi po oczach widok damskich stref intymnych? Jak czytam to sie zastanawiam czy ludzie nie mają problemów z seksualnością albo akceptacją swojego ciała..
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:11   #15
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Śmieszne, nie? Nie widziała nagiej kobiety pod prysznicem
Tak, to jest problem umyć się pod kostiumem, bo niby jak? Uchylać rąbka i myć? I kto Wam każe oglądać intymne części ciała, zboczeńcy? Jak nie chcecie, to nie patrzycie tam, proste.
Dziwne, prawda? Jeden z większych basenow w Polsce, i jakos setki kobiet nie maja problemow z umyciem sie w kostiumie.
Ale coz, wiocha - kobiety ktore widuje na basenie sa takie nieswiatowe .
Tak jak mowie - NIGDY nie widzialam zeby jakas chodzila nago.
Krakow to w koncu wiocha, nie potrafimy sie zachowac. Wszystkie idiotki myja sie w strojach
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:28   #16
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dziwne, prawda? Jeden z większych basenow w Polsce, i jakos setki kobiet nie maja problemow z umyciem sie w kostiumie.
Ale coz, wiocha - kobiety ktore widuje na basenie sa takie nieswiatowe .
Tak jak mowie - NIGDY nie widzialam zeby jakas chodzila nago.
Krakow to w koncu wiocha, nie potrafimy sie zachowac. Wszystkie idiotki myja sie w strojach
Też mieszkam w Krakowie i akurat tu nauczyłam się myć nago - tak jest po prostu wygodnie. Idę w bieliźnie do polotwartej kabiny, tam się rozbieram, kapie, ubieram i do szafki wracam w nowej bieliźnie. Kabiny są polotwarte, ale wszyscy widzą innych nago głównie od tyłu
To zależy od basenu - jak nikt się nie rozbiera, to nikt się nie odważy być pierwszym, a jak robi to większość, staje się to naturalne i wygodne Zresztą na moim basenie/silowni nie ma przebieralni, tylko 2 toalety, więc byłoby bez sensu chować się w łazience i czekać w kolejce
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:46   #17
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Moze chodzi o to, ze ja chodze tylko w weekendy, wtedy jest tam masa dzieciakow. Moze kobiety same czuja sie niezrecznie gdy na nie patrzy kilka dziewczynek, to samo w meskich szatniach.
Tak jak wspominalam, maz mowil, ze nigdy faceci nie wchodzili nago pod prysznic. Moze dlatego, ze patrzylo na nich 10 chlopiecych par oczu
Moze poza weekendami, gdy jest mniejszy ruch i mniejsza ilosc dzieci to wyglada inaczej i ludzie zachowuja sie swobodniej.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:37   #18
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Na mojej siłowni każdy normalnie się przebiera, niektóre babki chodzą po szatni nago, każdy myje się nago pod prysznicem, a prysznic wygląda mniej więcej tak. Nikt się na nikogo nie gapi, nie zwraca na to uwagi, nie wiem co w tym rażącego, że ktoś jest nago pod prysznicem. Ciało jak ciało, co może być rażącego w cyckach innych kobiet
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 13:51   #19
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Podziwiam wiele osób, że są w stanie. Ja nie chodzę na basen, czy na saunę, czy na siłownię (no chyba, ze darmową, 'pod chmurką'), choć sauna bardzo kusi... I po prostu nie mogłabym, gdybym już chodziła. Gdyby ktoś tak chodził obok mnie to bym przeżyła, raczej by mi to nie przeszkadzało, ale ja sama bym nie umiała. I tak, mam problem z akceptacją własnego ciała i w ogóle siebie (głównie przez trądzik, no i z pielęgnacją stóp też sobie nie radzę i nawet nie lubię o tym rozmawiać, ale moje paznokcie, jakby wrastają w skórę po bokach i niczego nie umiem z tym zrobić), a jak jeszcze nie raz czytam o tych wszystkich wymogach... Golę się dość rzadko, najczęściej pod pachami, a w miejscu intymnym i nogi... Jak troszkę bardziej podrosną to znów golę, ale nie kilka razy w tygodniu. Choć przed basenem pewnie bym ogoliła, choć póki nie wystają spod majtek, to kto wie .
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 14:49   #20
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dziwne, prawda? Jeden z większych basenow w Polsce, i jakos setki kobiet nie maja problemow z umyciem sie w kostiumie.
Ale coz, wiocha - kobiety ktore widuje na basenie sa takie nieswiatowe .
Tak jak mowie - NIGDY nie widzialam zeby jakas chodzila nago.
Krakow to w koncu wiocha, nie potrafimy sie zachowac. Wszystkie idiotki myja sie w strojach
O matko, jak dobrze, że na moim małym prowincjonalnym basenie są inne obyczaje, na taki moloch, gdzie setki ludzi wskakują do wody, nie umywszy się wcześniej dokładnie, szybko bym przestała chodzić. Fuj.


Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Podziwiam wiele osób, że są w stanie. Ja nie chodzę na basen, czy na saunę, czy na siłownię (no chyba, ze darmową, 'pod chmurką'), choć sauna bardzo kusi... I po prostu nie mogłabym, gdybym już chodziła. Gdyby ktoś tak chodził obok mnie to bym przeżyła, raczej by mi to nie przeszkadzało, ale ja sama bym nie umiała. I tak, mam problem z akceptacją własnego ciała i w ogóle siebie (głównie przez trądzik, no i z pielęgnacją stóp też sobie nie radzę i nawet nie lubię o tym rozmawiać, ale moje paznokcie, jakby wrastają w skórę po bokach i niczego nie umiem z tym zrobić), a jak jeszcze nie raz czytam o tych wszystkich wymogach... Golę się dość rzadko, najczęściej pod pachami, a w miejscu intymnym i nogi... Jak troszkę bardziej podrosną to znów golę, ale nie kilka razy w tygodniu. Choć przed basenem pewnie bym ogoliła, choć póki nie wystają spod majtek, to kto wie .
Ee tam, myślę, że nawet Ty byś się przełamała, gdybyś tylko spróbowała. Wystarczy raz przejść się na saunarium z prawdziwego zdarzenia i po prostu zdjąć ręcznik, po 5 minutach wszelki wstyd znika, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że kompletnie nikt nie zwraca na niego uwagi, ani na jego fałdki, zmarszczki, czy trądzik. W saunarium, na którym dość często bywam, jednorazowo przebywa nawet kilkadziesiąt osób, bardzo różnych, młodych, starych, szczupłych, otyłych, z jędrną i obwisłą skórą, etc. Najbardziej wstydzą się, jak pisałam w poprzednim poście, młode, przeważnie całkiem ładne dziewczyny. Reszta ma totalnie wywalone Przecież to sama natura.

Edytowane przez yosanne
Czas edycji: 2015-07-25 o 14:52
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:04   #21
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez dekra Pokaż wiadomość
Boże... wróciłam z wakacji i mnie rozwala podejście ludzi,żeby myć się w stroju pod prysznicem.. serio uważacie,że jak ktoś się umyje nago to jest coś złego? Tak Was razi po oczach widok damskich stref intymnych? Jak czytam to sie zastanawiam czy ludzie nie mają problemów z seksualnością albo akceptacją swojego ciała..
O, to jak wróciłaś z wakacji to widzę że mamy do czynienia z autorytetem w tej sprawie xD opowiedz jak to jest zagranico
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:11   #22
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

A mi sie podoba byc nago

Ale chyba jestem kulturalna, bo jak wlaze miedzy wrony, to kracze, jak ony; jak wszyscy dookola pozakrywani, to nie rwe sie, zeby ich swoja nagoscia na sile uszczesliwiac czy razic
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:30   #23
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

ja do całkowitej nagości w miejscach typu szatnie przyzwyczaiłam się jakieś 2 lata temu jak zaczęłam trenować w pewnym klubie sportowym, bardziej kameralnym i swojskim niż klasyczne fitness cluby gdzie raczej widziałam kobiety dość szczelnie zawijające się w ręczniki. Tam za to pierwszy raz zobaczyłam jak dziewczyny przebierają się na luzie, bez owijania w ręcznik byleby tylko kawałek piersi czy pośladka się nie odsłonił. więc sama zaczęłam tak robić i się przyzwyczaiłam. Dla mnie to jest fajne, uczy takiego naturalnego i zdrowego podejścia do swojego ciała. tak samo jak np nagość w saunie. i o ile rozumiem, że ktoś może się czuć niekomfortowo rozbierając się to oburzenia cudza w nagością w miejscach do rozbierania przeznaczonych wydaje mi się przesadą

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
A mi sie podoba byc nago

Ale chyba jestem kulturalna, bo jak wlaze miedzy wrony, to kracze, jak ony; jak wszyscy dookola pozakrywani, to nie rwe sie, zeby ich swoja nagoscia na sile uszczesliwiac czy razic
robię dokładnie tak samo
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:45   #24
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

U mnie na basenach nie ma typowych kabin prysznicowych. Są tylko miejsce z natryskami i pojemnikami na mydła. Więc nie wyobrażam sobie, że stoję sobie nago z 15 kobietami i się tak razem myjemy, może zacofana jestem I ciekawe jak tu nie zwracać na to uwagi w jednym pomieszczeniu
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:55   #25
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
U mnie na basenach nie ma typowych kabin prysznicowych. Są tylko miejsce z natryskami i pojemnikami na mydła. Więc nie wyobrażam sobie, że stoję sobie nago z 15 kobietami i się tak razem myjemy, może zacofana jestem I ciekawe jak tu nie zwracać na to uwagi w jednym pomieszczeniu
Mam tak samo, nawet jak siłownia to blisko domu i prysznic w domu. Niech każdy robi tak jak chce, ale ja się nie rozbiorę przy ludziach..
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:09   #26
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo, nawet jak siłownia to blisko domu i prysznic w domu. Niech każdy robi tak jak chce, ale ja się nie rozbiorę przy ludziach..
Dokładnie. Ja się rozbierać też nie zmierzam. Na basenie brałam prysznic w stroju, a jak wracałam do domu to myłam się jeszcze raz dokładniej
Jak ktoś chce niech się rozbiera, jego sprawa.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:42   #27
yosanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja się rozbierać też nie zmierzam. Na basenie brałam prysznic w stroju, a jak wracałam do domu to myłam się jeszcze raz dokładniej
Jak ktoś chce niech się rozbiera, jego sprawa.
To nie chodzi o prysznic po basenie, bo jak dla mnie to nie musisz się w ogóle potem myć, tylko PRZED wejściem do wspólnej wody. To kwestia wyłącznie higieny.
yosanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 17:04   #28
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez yosanne Pokaż wiadomość
To nie chodzi o prysznic po basenie, bo jak dla mnie to nie musisz się w ogóle potem myć, tylko PRZED wejściem do wspólnej wody. To kwestia wyłącznie higieny.
E... zmyć chloru nie musisz, serio?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 17:17   #29
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
U mnie na basenach nie ma typowych kabin prysznicowych. Są tylko miejsce z natryskami i pojemnikami na mydła. Więc nie wyobrażam sobie, że stoję sobie nago z 15 kobietami i się tak razem myjemy, może zacofana jestem I ciekawe jak tu nie zwracać na to uwagi w jednym pomieszczeniu
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo, nawet jak siłownia to blisko domu i prysznic w domu. Niech każdy robi tak jak chce, ale ja się nie rozbiorę przy ludziach..
U mnie na siłowni dokładnie tak to wygląda i nikt nie ma oporów przed kąpaniem się tam nago, w męskiej szatni jest ponoć tak samo. Czasem tak stoi 5 kobiet obok siebie, w różnym wieku, chudsze, grubsze, z różnymi fryzurami intymnymi Każdy wchodzi, żeby się umyć, robi swoje i wychodzi - zawinięty w ręcznik albo i nie. Myślicie, że ktoś wam będzie zdjęcia pod tym prysznicem robił? Mycie się w stroju kąpielowym to dopiero zabawne.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 19:06   #30
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wybacz, ale dość śmieszne jest uważanie za "rażący" widok nagiej kobiety POD PRYSZNICEM

Wybacz ale Twoje zdanie na temat tego co sądzisz o tym co napisałam jakoś nie specjalnie mnie interesuje
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-14 20:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.