CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 19:51   #91
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Cytat:
Napisane przez JOASIA* Pokaż wiadomość
Kurcze szukam od jakiegoś czasu fajnych stempli z motywem kwiatowym lub jakiś wywijasków i nic nie mogę znaleźć (...)może wiecie gdzie można dostać, albo macie już jakiegoś taniego i sprawdzonego sprzedawcę w internecie ?
Niestety, nie tanie ale fajne:
http://www.memorabilia.pl
http://naszehobby.pl

Dlaczego te stemple są takie strasznie drogie?
Jakby ktoś znalazł pieczątki - alfabet w jakiejś ludzkiej cenie, to proszę dać znać. Ale chyba się w końcu skuszę na ten http://www.memorabilia.pl/index.php?...uct&prod_id=45
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 16:48   #92
JOASIA*
Raczkowanie
 
Avatar JOASIA*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 422
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Tores zajrzałam na stronki (dzięki ) ale te stemple naprawdę cholercia drogie ... nie dziwię się że nie mozesz się zdecydować..

Dziewczyny, nie chciałam narazie zakładać nowego wątku (chyba że będzieicie zainteresowane...) a na targowisku są już raczej wyroby gotowe i Was tam nie widziałam ...
a ja mam parę rzeczy którymi chętnie się wymienię więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zamieszczam fotki.
Najchętniej wymienię się na kwiatki w innym kolorze,fajne guziczki, naklejki, koraliki itp - oólnie rzeczy które mozna wykorzystać przy scrapach i kartkach a których nie mozńa zrobić samemu

1fotka
jak widać kwiatki różnej maści drugie są w kolorze ecru z delikatną brązową obwódką, a trzecie mają w rzeczywiśtości troszkę bardziej intensywny kolor. Kwiatek nr dwa mam jeszcze w kolorze ciemnej wiśni (?)
2 fotka
lekkie drewniane serduczka (ok 2 cm) na przylepcu, kolorowe plastikowe gwiazdki (mają dziurki ), pasmanteryjne kwiatki
3 fotka
plastikowe zielone i zółte kwiatki wielkosc od ok. 1 - do 2 cm, z dziurkami
taśma cieniowana, papierowa
4 fotka
"perełki" ok 0,5 cn, z dziurką
listki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,5 KB, 21 załadowań)
__________________
Tu znajdziecie wszystkie moje pracki - http://picasaweb.google.pl/asia1977
JOASIA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:19   #93
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Moje drogie Panie !!!

A czemu nie szukacie na Allegro!!! To jest moja kolejne mania

Tores nie widziałam alfabetu, ale trzeba by poszukać , mi codzienni daje allegro spis co nowego weszło na aukcje i tak można i czatować na jakąś rzecz, a ile rzeczy można kupić za przysłowiowe nie ruszanie się z domu...

Fakt jest taki, że ja czasami sobie sprawdzam ceny w sklepie i opłaca się wziąć z allegro nawet z przesyłką , ale wiecie nie przeszadza sprawdzić , a jesli alegrowicz sprzedawca mieszka w pobliżu to tylko koszt przejazdu do niego.... Naprawdę czasami warto ...

Teraz sprawdziłam Aallegro,... Dla dzieci... Zabawki .... Art. plastyczne ... i tam wpisałam pieczątki wyskoczyło 30 pozycji w cenie od 4,25 do 39,90

Tylko proszę mnie nie podbijać jestem tam pod męza nikiem bo akurat się zamierzam na pewne pieczątki !!!!
__________________
<< ŻYCIE JEST JEDNO , WIEC KORZYSTAJ NA MAXA >>
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:24   #94
JOASIA*
Raczkowanie
 
Avatar JOASIA*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 422
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

ja niestety nie mogę na allegro...
I tak cud że mnie jeszcze nie wywalili z pracy za wchodzenie na to forum. Niestety coraz bardziej zaczynają nas ścigać..

Ale jak juz będę w końcu miała necik w domu .... rozmarzyłam się
__________________
Tu znajdziecie wszystkie moje pracki - http://picasaweb.google.pl/asia1977
JOASIA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:57   #95
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Cytat:
Napisane przez JOASIA* Pokaż wiadomość
Ale jak juz będę w końcu miała necik w domu .... rozmarzyłam się



Joasiu życzę ci tego z głebi serca... Człowiek jak ma neta w domu to juz nie potrafi bez niego żyć To jest chyba gorzej niż alkohol do uzależnienia .... no ale cóz jest to tak jak okno na świat przez, które zobaczyć można wszystko !!! I z wszystkimi porozmawiac ... poklikac ....
__________________
<< ŻYCIE JEST JEDNO , WIEC KORZYSTAJ NA MAXA >>
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 09:32   #96
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Kreffcik - mam pieczątki z allegro, za 9,90 - malutkie, byle jakie, trudno ułożyć napis, ogólnie nie o to chodziło... Ale poza tym pewnie, ja też allegro skanuję codziennie, bo a nuż coś się trafi
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 13:30   #97
Kate Polak
Rozeznanie
 
Avatar Kate Polak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Brzydgoszcz:)
Wiadomości: 579
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Fajny pomysł z tą wymianką, ja na tą chwilę niestety nic nie posiadam takiego co mogłabym wymienić -jestem w fazie początkowej zbierania

Dzisiaj byłam na malutkich zakupach na których upolowałam:
-różyczki -1,50 za 12 sztuk,
-różyczki różnokolorowe 15 gr za jedną,
-brokatowe kleje za 5.50, myślicie, że się opylało??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg różyczki1.jpg (100,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatki2.jpg (108,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brokat.jpg (104,5 KB, 26 załadowań)
Kate Polak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 14:23   #98
JOASIA*
Raczkowanie
 
Avatar JOASIA*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 422
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

ja myśle że zdecydowanie tak

rożyczki świetne, a co do kleju to ja jakoś sie nie mogę przekonać do ich stosowania
__________________
Tu znajdziecie wszystkie moje pracki - http://picasaweb.google.pl/asia1977
JOASIA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:47   #99
Kate Polak
Rozeznanie
 
Avatar Kate Polak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Brzydgoszcz:)
Wiadomości: 579
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

z tego co widzę to są trochę nieprzewidywalne w stosowaniu, ale myślę, że znajdą zastosowanie do jakichś niewielkich zdobień
Kate Polak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:53   #100
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Hehe, Joasia, no właśnie z klejem brokatowym mam to samo, często się przymierzam do niego, a może w efekcie to z jeden raz użyłam. Może po prostu nie wszyscy lubią efekt brokatu. Zastanawiam się, jak inaczej, oprócz robienia napisów, możnaby go wykorzystać, żeby go trochę "uszlachetnić"?
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:03   #101
Kate Polak
Rozeznanie
 
Avatar Kate Polak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Brzydgoszcz:)
Wiadomości: 579
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Ja go widzę w zadaniach wyłącznie wykończeniowych (np. brzegi jakichś elementów czy samej kartki)...nie nadaje się do pokrywania większych płaszczyzn, w tym napisy odpadają...widziałam na wizażu kilka razy jak dziewczyny za bardzo zawierzyły brokatom i wykonały napisy przy jego pomocy -wyszło średnio efektownie a miało być glamour - moim zdaniem
Kate Polak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 17:20   #102
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

O, dobry pomysł, brzegi można spróbować pobrokatować.
Dobrze to określiłaś, że te kleje to niby dają efekt glamour, a tak naprawdę to wychodzi średnio.
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:34   #103
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

No właśnie tym klejem brokatowym wykończyłam swoje ostatnie ATC.
Miałam zrobione te karteczki, a to wymiar ~~~6 x9 i cos mi brakowało dlatego zdecydowałam dodać ten napis który jest tematem tym klejem, i tak jak jest zdjęcie na moim watku to fakt jest bez sennsu za duzy no i bbbllleeee ale jak spojrzeć tak 1:1 to można powiedzieć że ma swoje zastosowanie i zalety . Ale przy dużych kartkach to tak jak napisał Kate wykończenia i drobiazgi no tak jak zastosowac brokat ja wogóle mam charakter że im czym trudniej coś wykorzystać albo zrobić to bede tym wiecej się wokół tego kręciła !!!! Nawet ostatnio sobie dokupiłam ten klej brokatowy w palecie klei różnokolorowych w tesko ..... ostatnio jakis czas temu ale pisałam o tej promocji na tym wątku !!!
__________________
<< ŻYCIE JEST JEDNO , WIEC KORZYSTAJ NA MAXA >>
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:37   #104
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

A tores masz 100% rację z tymi pieczątkami ..... Wiesz ja pisałam tak jak ktoś chce użyc od czasu do czasu... w końcu sa to pieczątki dla dzieci !!!! Ale zawsze można coś wyniuchać ,,, ale profesjonalizm to profesjonalizm !!!!
__________________
<< ŻYCIE JEST JEDNO , WIEC KORZYSTAJ NA MAXA >>
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 21:17   #105
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Cytat:
Napisane przez mamuta Pokaż wiadomość
Od 19. 04 w "Plusie" są do kupienia zestawy różnych papierów, sa tam też cekiny, paseczki papieru, bibułki kolorowe, kartony jednokolorowe i we wzorki, moim zdaniem warto wydać 15zł, kupiłam sobie takie wa zestawy przed bożym narodzeniem, teraz są po raz drugi w ofercie, u mnie jeszcze są, choć oferta ważna już od czw., zdjęcie z gazetki, jak chcecie to mogę dokładnie wypisać z pudełka co w tym zestawie się znajduje, ale to później bo słyszę, że Emi wstała
dzisiaj dorwałam ostatni
zestaw z niektórymi identycznymi elementami (karteczka w gwiazdki, tektura falista, gwiazdki i brokat w 'fiolkach') był kiedyś w Lidlu elementów było więcej, były jeszcze różnokolorowe brokaty, serduszka itp

jestem zadowolona z zakupu, za 15 zł się opłaca
no i przy okazji mam fajną 'walizeczkę' na wszystkie moje kartki papieru, bibułki itp

te paseczki są fajne - ja nie mam tyle cierpliwości, żeby takie wycinać, a tym bardziej równo wycinać

szkoda tylko, że nie dodali żadnego kleju
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 09:11   #106
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Wczoraj byłam w mieście i donoszę, co widziałam
W Empiku - pieczątki na drewnianych uchwytach, nawet ładne: motylek, motywy kwiatowe (róże, tulipany, bukieciki), jakieś misie i wodne stworzonka (ryby, konik morski, muszle). Wymiary ok. 3-4 cm, cena 12 zł. Były też piękne kolorowe tusze (w poduszeczkach), np. złoty i srebrny, niestety po 20 zł. Z nowych rzeczy mają też naklejki z alfabetem, dość małe, złote i czarne, po 3,90.
W Smyku - bardzo fajne tekturowe naklejki - alfabet, różne kolory, duże litery, niestety w komplecie jest tylko po jednej sztuce każdej litery (i weź tu człowieku coś napisz po polsku, jak masz jedno "a"!), po 9,90. I spory wybór naklejek 3D na różne okazje, też po 9,90, nie wiem, czy to się opłaca.
W ogóle polecam myszkowanie w Smyku, bo mają coraz więcej takich kreatywnych rzeczy, a czasem coś przeceniają
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 10:23   #107
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Ja tez byłam w Smyku , ale we wtorek, zapomniałam napisać.... i widziałam te naklejki do scrabookingu są nice ... ale kurcze drogie... wygrzebałam kwiatki i serduszka, jakby 3D - fajne , milutkie całość wymiar 7 x 16cm zamieszcza 90 szt cena - 4,50.. Empik - pieczątek nie widziałam ,ale są nożyczki do robienia wzorków juz za 3,99... bardzo się opyta... No i na koniec byłam w Notabene kupiłam komplet koralików 5 pudełek rożne wzory i odcienie 4 x 6 cm+ pudełeczko z wstążką kokardkami i drucikiem + pudełeczko 6 x 8 zawierające jakąś pierdółkę, skrawki oryginalnego kartonu =cena 12,00 ( w kolorach srebrny, srebrno-czerwony , srebrno-fioletowy- granatowy) . Jutro jadę do Parku Matarni więc będzie kolejna specyfikację towaru.. Dam znać jak coś znajdę lub zauważę !!!
__________________
<< ŻYCIE JEST JEDNO , WIEC KORZYSTAJ NA MAXA >>
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 13:21   #108
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Cytat:
Napisane przez kreffcik Pokaż wiadomość
są nożyczki do robienia wzorków juz za 3,99... bardzo się opyta...
Takie nożyczki najtaniej można dostać w zwykłych "osiedlowych" sklepach papierniczych czy wielobranżowych - ja kupuję po 2,90 za sztukę, a ostatnio kupiłam zestaw 5 nożyczek na 9 zł (z tym, że jest 5 par ostrzy z różnymi wzorkami, a jedne rączki i te ostrza się ściąga i nakłada - zmienia sie je migiem, jedynym minusem jest to, że korzysta naraz tylko jedna osoba)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:59   #109
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Wczoraj w Netto kupiłam herbatę Liptona, taki zestaw różnych smaków, w fajnym dużym pudełku, które ładną klapkę do zamykania, a w środku przegródki I na pewno się przyda do przechowywania różnych drobiazgów scrapowych
Czy wy też wszystkie przedmioty oceniacie pod kątem przydatności do scrapowania? Bo ja np. ostatnio, jak mi mąż chciał kupić bombonierkę na urodziny, to powiedziałam, że czekoladki w środku nieważne, ma być tylko duże pudełko, żeby mi się do środka zmieściły arkusze naklejek, i z klapką, a nie przykrywką, żeby było wygodnie zamykać
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 09:08   #110
Kate Polak
Rozeznanie
 
Avatar Kate Polak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Brzydgoszcz:)
Wiadomości: 579
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Mam to samo (tylko ja wykorzystuje "śmieci" w robieniu kartek).
Zbieram wszystkie tekturki (np. od rajstop ), błyszczące papierki od cukierków, kartoniki a z bombonierki to zachowałam i kartonik i tą taką matkę, która przykrywa cukierasy (bo służy mi czasem zamiast gąbeczki do robienia odstającch elemntów) a także złotą wytłoczkę, z której powycinałam różne rzeczy
Kate Polak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 18:08   #111
JOASIA*
Raczkowanie
 
Avatar JOASIA*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 422
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

miało mnie nie być cały tydzień, ale na chwilę się udało

Ja też tak mam odkąd robię kartki i scrapy
Właśnie wczoraj miałam urodzinową imprezkę no i dostałam różne prezenty, oczywiście bardzo się ucieszyłam, ale potem oglądałam jeszcze wszystko pod względem przdatności tekturek, wstążek, papierków itp.
To chyba zaczyna być choroba
__________________
Tu znajdziecie wszystkie moje pracki - http://picasaweb.google.pl/asia1977
JOASIA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 19:39   #112
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Joasiu, najlepsze życzenia z okazji urodzin! Dużo pomysłów na scrapy i jeszcze więcej ślicznych materiałów do ich wykonywania
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 09:00   #113
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

a kochane dziewczynki nie wiecie moze gdzie w lodzi mozna dostac drewniane piorniczki?? one sie swietnie nadaja do decu, ale niestety nie moge nigdzie znalezc....


a ja ostatnio bylam w lodzkiej biedronce przy ul bodajze pomorskiej i tam nabylam w cenie ok 3zl(nie pamietam dokladnie ile bo kupowalam jeszcze inne rzeczy) sliczne serwetki zółto-rozowe(a moze to fiolet?? niewiem kolorek jakby pomiedzy-naprawde cudny)w motylki. bylo 30sztuk
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 17:29   #114
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

W LIDLU sa ciekawe serwetki wiosenne w ładnych kolorkach chyba za 2,49, polecam
__________________
Moje watki:
szydełkowy i inne
papierowy
biżu

galeria
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 01:16   #115
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Ja od kąd zaczęłam się pracami hand made żyje z myślą ze "nie ma takiej rzeczy która się kiedyś nie przyda" więc posiadam kolekcje różnorakich pierdół i pierdółek związanych z robieniem kartek i decou aż się boję bo zaczynam się interesować robieniem scrapów. Ostatnio zaczęłam kolekcjonować pudełka po Ferrero Rocher są przezroczyste i ładnie wyglądają ułożone w wieżę .

Chciała bym zaoferować do wymiany 6 transparentnych farbek do szkła - użytek profesjonalny firmy Renesans. Dostałam je na urodziny od cioci niestety nie interesuję się malowaniem szła (nie mam do tego cierpliwości) a szkoda by było żeby się zmarnowały są w następujących kolorach : karmin, fioletowy, żółty, niebieski, magneta, srebrny. (Jeszcze z cenami hehe )
A oto zdjęcia :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4e7fe6d38.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...76056bc2e.html
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 09:46   #116
tores
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 121
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Szkoda, że nie można robić wszystkiego naraz... Ja kiedyś dużo malowałam na szkle, a teraz farbki stoją w kartonie pod łóżkiem i wysychają. Myślałam nawet, żeby coś znowu pomalować, ale mam tyle pomysłów na scrapy, że nie nadążam
tores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:23   #117
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Ale takie farbki do malowania na szkle można wykorzystać w scrapach i w kartkach, tworząc jakby witrażowe naklejki.
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:17   #118
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Blue_Lady a co chcesz w zamian za farbki?
__________________
Moje watki:
szydełkowy i inne
papierowy
biżu

galeria
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:40   #119
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

No właśnie Blue co być chciała za farbki ??
Ja co prawda byłabym zainteresowana tylko srebrnym i fioletowym no ale
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:51   #120
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: CO,GDZIE, KIEDY I ZA ILE-kwiaciarnie,markety,książ ki,gazety itp.

Ja zbieram asortyment do scrapów chyba ze macie coś ciekawego do zaproponowania
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.