Kolor włosów vs blizny potrądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 20:43   #1
Aga-BoUnTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8

Kolor włosów vs blizny potrądzikowe


KOchani mam problem...

Nie wiem czy w dobrym dziale załozyłam ten wątek.
Chcialabym 'coś' zmienic w swoim wyglądzie - fryzure, kolor, moze jakies kolorowe soczewki do oczu. Moim problemem niestety sa blizny potrądzikowe (oraz od czsu od czasu krosty) - moja twarz ma różowy odcień i stąd pewne kolory włosów po prostu nasilają 'różowy' efekt i wyglądam jak potwór z Loch Ness :/
Może wicie jaki kolor włosów pasowałby do twarz z takimi problemami?
Generalnie moje naturalne włosy są koloru ciemnego brązu (brwi bardzo jasne, jesli to ma jakieś znaczenie) i tworzą bujną, lokata czuprynę.

Marzy mi sie bardzo kolor rudy (i do teo zielone soczewki ) , ale nie wiem czy to odpowiedni wybór ;(


Co jeszcze moge napisac - mój tyu urody to zdaje sie 'jesień' - jasna (nawet bardzo) karnacja, ciezko sie opalam, włosy naturalne bązowe (ze złotym polyskiem), oczy tak samo, jasne brwi itp.

Mam nadzieję, że cos ciekawego mi doradzicie.

Ahh i jeszczy czy sa jakies łądne fryzury dla wlosow kręconych, których jednak nie trzeba dlugo ukłądać. Niestety na razi trafiałam na samych beznadziejnych 'fachowców', gdzie z zakładu wychodzilam wyglądając gorzej niż przed wejściem :/

Edytowane przez Aga-BoUnTy
Czas edycji: 2009-02-24 o 20:46
Aga-BoUnTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:11   #2
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Bez zdjecia ciezko bedzie cos doradzic
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:39   #3
Aga-BoUnTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Jak mus, to mus...
Niestety ja sobie raczej zdjec nie robie - unikam jak mogę, nie dosc, ze niefotogeniczna, to jeszcze chyba by się aparat zepsuł przy wiecej niż mojej 1 fotce okazyjnie ;P Nie wiem czy takie się nada...

To zdjecie jest dosc stare niestety, tutaj wlosy prostowałam, moje naturalne są kręcone...

Edytowane przez Aga-BoUnTy
Czas edycji: 2009-02-28 o 10:21
Aga-BoUnTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:44   #4
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Ja rowniez mam blizny potradzikowe i farbuje sie ciagle na ciemny braz (a mam sredni braz), oczy niebieskie i bardzo jasna karnacja. Mysle, ze kolor rudy odwroci uwage od blizn i tak samo soczewki zielone sprobuj... moze warto
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:11   #5
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Wszelkie czerwienie podkreślają blizny, niestety

Ja mam ciemny brąz, ale najlepiej do mojej zmasakrowanej cery pasował brąz z fioletowym połyskiem, który właśnie gasi czerwień na twarzy.
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:56   #6
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Wszelkie czerwienie podkreślają blizny, niestety

Ja mam ciemny brąz, ale najlepiej do mojej zmasakrowanej cery pasował brąz z fioletowym połyskiem, który właśnie gasi czerwień na twarzy.

a w sumie racji tez w tym jest troche... ale mysle, ze rudy kolor znowu tez by odciagal wzrok od buzi... nie wiem... nie probowalam nigdy, a sama sie farbuje tylko na ciemny braz.
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:25   #7
rerusso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez Aga-BoUnTy Pokaż wiadomość
KOchani mam problem...

Nie wiem czy w dobrym dziale załozyłam ten wątek.
Chcialabym 'coś' zmienic w swoim wyglądzie - fryzure, kolor, moze jakies kolorowe soczewki do oczu. Moim problemem niestety sa blizny potrądzikowe (oraz od czsu od czasu krosty) - moja twarz ma różowy odcień i stąd pewne kolory włosów po prostu nasilają 'różowy' efekt i wyglądam jak potwór z Loch Ness :/
Może wicie jaki kolor włosów pasowałby do twarz z takimi problemami?
Generalnie moje naturalne włosy są koloru ciemnego brązu (brwi bardzo jasne, jesli to ma jakieś znaczenie) i tworzą bujną, lokata czuprynę.

Marzy mi sie bardzo kolor rudy (i do teo zielone soczewki ) , ale nie wiem czy to odpowiedni wybór ;(


Co jeszcze moge napisac - mój tyu urody to zdaje sie 'jesień' - jasna (nawet bardzo) karnacja, ciezko sie opalam, włosy naturalne bązowe (ze złotym polyskiem), oczy tak samo, jasne brwi itp.

Mam nadzieję, że cos ciekawego mi doradzicie.

Ahh i jeszczy czy sa jakies łądne fryzury dla wlosow kręconych, których jednak nie trzeba dlugo ukłądać. Niestety na razi trafiałam na samych beznadziejnych 'fachowców', gdzie z zakładu wychodzilam wyglądając gorzej niż przed wejściem :/
Witam.hmm jak pisały moje poprzedniczki cięzko doradzic jak niema choć zdjęcia ale:
* u więkrzości osób o typie urody jesieni pasują odcienie rudości, w twojej sytuacji wszystkie odcienie rudości i czerwieni spowodują ,ze wszystkie niedoskonałości skóry będą bardziej widoczne. na moje oko (spróbowałam sobie Ciebie wyobrazic) myślę ,że powinnaś zrobić sibie henne na brwi i rzesy, ładnie wyrególować brwi, i NAJWAŻNIEJSZE KOLOR powinnaś zrobić kolor popielaty na poziomie 6 (czyli średni blond) i do tego również popielate ale bardziej białe refleksy umieszczene bliżej twarzy.A soczewki to fajny bajer ale myśle ze masz swój piękny kolor oczu ewentualnie mozesz je bardziej podkreślic soczewką ale w odcieniach głębokiego brązu. a co do fryzury: to dobre kosmetyki do stylizacji powinny spowodowac ze Twoje włoski zamienią się w jedyne w swoim rodzaju romantyczne loki. powodzenia.
P.S odezwij się po swojej metamorfozie.pozdrawiam
rerusso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 08:20   #8
Aga-BoUnTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Na BLOND na pewno się nie zafarbuje, o nie - bez urazy, po prostu nie lubie ;P
Dałam zdjecie, ale nikt nie odpisywał ;P

Ja na swoje loki nie narzekam, są ładne, ładnie sie kręcą (z pewnymi anomaliami) itp.

Ja chce coś zmienić - wiem, że do mojej 'urody' pasują najlepiej brązy, no ale ja juz takie mam i oczy i włosy ciemnego brązu, kiedyś miałam włosy z czerwonym połyskiem i wszyscy mówili, że mi pasuje, dlatego tak pomyślałam o tym rudym - ta baaardzo chciałam rude włoski Ja w ogóle jestem otwarta na eksperymenty (oprócz blondu - źle się czuję w tym kolorze, no i znajomi chyba by na zawał zeszli - wiecie ja jestem typu 'czarna, glany itp.


Kiedyś wyglądałam tragcznie, dlugo nie umialam pozbyć się nieznośnych wyprysków, a miałam je bardzo rozległe - leczyłam się i leczyła, okazało się, ze niepotrzebnie - gdy tylko ustatkowałam się hormonalnie wypryski zaczęły schodzić (pojawiają się tylko podczas okresu), niestety została po ich twarz zombie



Generalnie zapomniałam dodac, ze nosze okulary, ale to ne problem bo uwielbiam soczewki, dlatego tez moge poeksperymentowac z naprawde różnymi kolorami ;P

Edytowane przez Aga-BoUnTy
Czas edycji: 2009-03-01 o 08:21
Aga-BoUnTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:21   #9
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

jesli lubisz eksperymentowac, to moze zacznij? jakas fajna grzyweczka, nowy kolor i makijaz jakis inny niz zwykle?
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:32   #10
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Hmm... przy rudym kolorze będzie widać każdą niedoskonałość Twojej cery. Nawet ja, chociaż nie mam większych problemów ze skórą, jak miałam różne odcienie rudości, to musiałam nakłądać tonę tapety by wyglądać jak cżłowiek- każde najmniejsze zaczerwienienie, każda krostka była widoczna. To samo z czernią. Zdecydowanie mniej wymagający był czekoladowy brąz. No i, oczywiście blond. W każdym razie, powinnaś pozostać przy chłodnych odcieniach, przy rudym każde zaczerwienienie jest dużo bardziej widoczne. I nie, rudy kolor włosów nie odciąga wcale uwagi od twarzy. A tak w ogóle, to jesteś pewna, że chcesz farbować włosy? nie wiem, czy to taki świetny pomysł. Może lepiej po prostu zmienić samą fryzurę?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:56   #11
Aga-BoUnTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Ale juz napisałam, że orzy moich włosach kazda jedna fryzura prezentuje sie identycznie - przy lokach nie idzie sobie tak pofolgowac jak przy włosach prostych i jest naprawde bardzo niewiele możliwości, a przynajmniej ja trafiam zawsze na fachowcóc, którzy nigdy nie umieją wymyslec czegoś owego, co by zmieniło fryzure.
Grzywka przy lokach? Nierealne chyba, że zamiast grzywki chcę miec pudla na głowie Nie chcę też prostowac rzywki - jest to dobre na krótką metę, a potem nadaje se do wycięcia, bo jest napuszona, poza tym nie sprawdza się w teraźniejsza pogodę, gdyż ledwo wyjdzie się zdomu, mimo naprawde mocnych specyfików zaraz się kręci...
Aga-BoUnTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 14:59   #12
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

to moze chemiczne prostowanie wlosow? dosc drogi zabieg ale skuteczny
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:46   #13
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Ja zas mam spore problemy z twarza i daże wlasnie do uzyskania rudego.. mam juz rude ale ciemnawe.. no i kazdy mi mowi ze w takich mi najlepiej, bo wlasnie ludzie zwracaja uwage na włoski a nie na twarz.
Po za tym nie zauwazylam zeby przy rudym kolorze wlosow czerwonosci byly "podkreslone".
Najlepiej wyglądalam ze 4 lata temu jak mialam wlosy koloru bordo.. ten kolor to juz calkowicie mi pasowal. mam chyba identyczna karnacje co Ty ale mam duzo wiecej niedoskonalosci [w ogole to gdzie Ty je masz? ]

Moj oryginalny kolor to bardzo ciemny braz, nie mniej czulam sie w swoim kolorze bardzo zle bo wlasnie oczka od razu lecialy na tradzik..

no nei wiem moze inna jestem
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:13   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Aga-BoUnTy pierwsza rzecz to zaznajom sie z regulaminem,,, zakazuje edycji zdjec....wiec prosze nie usuwac
druga to to ze na naszym forum jest wiele fotek dla wlosow kreconych, po prostu tam moze zajrzyj
a co do koloru rudosc i czerwienie na pewno podkresla kolor cery ale kolor zloty sredi braz, klor kasztanowy ciemny ..taki jak dojrzaly kasztan, to odcien ,ktory jest raczej jedynym z rudosci dla Cibie, oraz cieply sredni czekoladowy braz z karmelkowymi reflesami tez fajny
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:34   #15
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

do każdego pasuje coś innego, jednym rudy moze podkreslac blizny i tradzik a innym nie... wyprobuj... przeciez jesli Ci sie nie spodoba mozesz po kilku dniach przefarbowac na inny kolor wiem, ze to niszczenie wlosow, ale nie sprobujesz to sie nie dowiesz... lepiej zalowac, ze sie cos zrobilo, niz zalowac, ze sie tego nie zrobilo
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:50   #16
Aga-BoUnTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Swego czasu walnęłam sobie malinowo-różowa czuprynę wiec chyba juz mnie nic nie zabije (w zamierzeniu miała być burgund, ale wyszedł okropny różowy!) Ale wtedy rzeczywiscie prawie znajomych do zawału doprowadziłam, jak mnie kumpele zobaczył, to myślałam, że sie posikają ze śmiechu - ale przebolałam

Edytowane przez Aga-BoUnTy
Czas edycji: 2009-03-01 o 22:12
Aga-BoUnTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:22   #17
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów vs blizny potrądzikowe

Aga ale chociaz sprobowalas bylo smiesznie i juz wiesz, ze w takim kolorze nie jest Ci dobrze szukaj dalej hihih
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.