czerwone żyłki na podbródku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 19:23   #1
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54

czerwone żyłki na podbródku


aaa! właśnie weszłam do domu i zauważyłam, że na podbródku zrobiła mi się dość duża plama (tak z 5 cm) - złożona z jakby z czerwono- sinych żyłek. Wygląda trochę jak malinka ale zdecydowanie nią nie jest. Nie boli, a skóra jest gładka.
Wygląda strasznie a jutro dopiero niedziela więc zanim dostanę się do lekarza to trochę minie.

Co to może być i jak coś z tym zrobić.. i jutro spróbować to zakryć podkładem czy lepiej nie paprać?
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 22:39   #2
izka_79krk
Raczkowanie
 
Avatar izka_79krk
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 239
Dot.: czerwone żyłki na podbródku

Cytat:
Napisane przez Rogalicja Pokaż wiadomość
aaa! właśnie weszłam do domu i zauważyłam, że na podbródku zrobiła mi się dość duża plama (tak z 5 cm) - złożona z jakby z czerwono- sinych żyłek. Wygląda trochę jak malinka ale zdecydowanie nią nie jest. Nie boli, a skóra jest gładka.
Wygląda strasznie a jutro dopiero niedziela więc zanim dostanę się do lekarza to trochę minie.

Co to może być i jak coś z tym zrobić.. i jutro spróbować to zakryć podkładem czy lepiej nie paprać?
to może być naczyniak gwiażdzisty ale pewna nie jestem bo nie widzę tego,ale ja miałam takiego na ręce i ostatnio jak było domykać naczynko na nosie to dziewczyny z salonu własnie takim mianem określiły to co opisujesz
najlepiej wybierz sie do dermatologa albo naczyniowca lub jak masz zaprzyjażnionego kogoś w salonie kosmetycznym niech to oglądnie i oceni co to takiego

jesli okazałoby się ze to tez naczyniak to laser podobno pomaga, ja sie będe umawiać na takie domykanie ale najpierw ochłonę po tym zabiegu

pozdrawiam
__________________
izunia_35

Edytowane przez izka_79krk
Czas edycji: 2014-04-05 o 22:40
izka_79krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 23:39:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.