Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 08:41   #31
szyszka90
Przyczajenie
 
Avatar szyszka90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

ostatnio kupiłam szalik w pepco za 9,90 zł, jak na taki cienki szalik, za który w innych sklepach miałam zapłacić 39,90 naprawdę jest ok. Ciuchów tam nie kupuję, bo jakoś nie ma w moim guście poza tym na pierwszy rzut oka widać, że nie są najlepsze jakościowo...
szyszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 10:24   #32
magda_piot
Przyczajenie
 
Avatar magda_piot
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 24
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Pasek do spodni też szybko się rozwalił ale czego wymagać od paska za 10 zł
magda_piot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:55   #33
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Artykuły dekoracyjne, niektóre rzeczy do kuchni i dodatki z Pepco są całkiem ciekawe, jednak ubrania to najczęściej bardzo niska jakość. Dostałam ostatnio tę sowę i niczym nie różni się od znacznie droższych naszyjników z innych sieciówek, a jest śliczna
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:08   #34
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Wszystko pięknie tylko jedna ważna rzecz - o Pepko mogą pomarzyć dziewczyny, które noszą 34 i 32. Nie ma tam takich numerów, a S jest ogromna! Także, ja podziękuje za ciuszki w Pepko. Dodam także, że również mam wrażenie iż jakoś rzeczy jest dość niska.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 12:26   #35
pola252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Powiem tak w pepco trzeba trafic na coś. Ja często bywam w pepco głównie, za jakimiś drobiazgami na prezenty - ramki na zdjęcia - no i za ciuchami.. ja natrafiam często na ciuchy ze sklepów firmowych - kupiłam t-shirt z marks& spencer taki rózowy ale bylo ich zaledwie kilka i nastepnym razem już ich nie było.. widziałam też spodnie crossa. nie byłam zainteresowana więc nie wzięłam.. męzowi kupiłam t-shirt - jak się później okazało miał taki sam tylko że z metką z reserved i chyba ten z reserved lepiej się trzyma. t-shirt męża miał tylko rozmiar na metce. Sukienka na zdjęciu czarna z różowym dołem - taka samą kupiłam w mohito z tym że za 100 zł ale też z innego materiału gatunkowo lepszy.. Często też widzę ubrania z metką- nowe które mają metki wycięte i widać tylko że było coś - wtedy polecam takie rzeczy brać bo to znaczy ze to jakas firmówka a oni nie mogą tak sperzedawać z metką rzeczy. Mój t-shirt z metką marsk &spenser ma rok często w nim chodzę i jest ok ale inny t-shirt który kupiłam zeszmacił się po razie. Bielizna - jestem zachwycona kolorystyką i rozmiarami - co prawda cięzko dopasować sobie ale mi się udało... mało gdzie można kupić duze miseczki małe w obwodzie i jeszcze w fajnych kolorach bez tych grubych gąbek... majteczki coś czuję ze te bawełniane długo nie zagoszczą w mojej komodzie... ciuszki dla dzieci.. też często kupuję ale nie rozumiem osób mówiących ze nie warto bo się szmacą... no jasne jak kupie za 4 zł body a nie za 20 zł w muszę się liczyć z tym że gatunkowo będzie gorszy... ale prada jest taka.. kupisz za 20 zł bodziak ubrudzi się jakąs zupką i nie wypierze się to to też już tylko koło domu
pola252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:52   #36
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Faktycznie w PEPCO można ubrać się za niewielkie pieniądze, ale jakość ubrań nie jest powalająca. Ubrania szybko się mechacą i już po kilku praniach nadają się tylko do chodzenia po domu. Oczywiście nie wszystkie są takiej marnej jakości, wszystko zależy od ceny. Jednak nie spodziewałabym się rewelacji po np. bluzce za 14,99 zł. Za to fajne mają dodatki i drobiazgi na prezenty.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 12:39   #37
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Bardzo lubię Pepco. Nie wszystko nam będzie odpowiadało, bo to nie jest Monnari ani Zara, ale naprawdę można trafić na cudowne ubrania lub praktyczne akcesoria domowe
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 09:14   #38
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Czy któraś z was kupowała takie świeczki małe, zapachowe. Czy one po zapaleniu też tak ładnie pachną?
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:06   #39
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: Hity z PEPCO, czyli modnie i tanio

Jak dla mnie PEPCO jest ok. Fakt nie wszystkie ubrania są może super jakość. Ja kupiłam sobie tam spódnicę i sweterek i jestem naprawdę zadowolona. Biżuteria też jest moim zdaniem taka sama jak w innych sklepach tylko różni się ceną. Jasne jest przecież że nie kupi się dobrych kolczyków za 20zł np H&M więc za taką samą jakość wolę zapłacić 10 w PEPCO
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.