Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 13:22   #1141
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
chyba,że "kolega z samochodem" to ten taksówkarz od forda sharana,który ich przywiózł...Adria mówi o nim "taksówkarz" a Paweł "kolega z samochodem"...cholera wie...
wydaje mi sie ze ze jechali razem - no bo jak ?? Adrian i Marek jadą do Gdańska z "kolegą z samochodem" a Adria jedzie w ta samą stronę i bierze taksówke za którą musi zapłacić? To nielogiczne i nieekonomiczne

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Po nim w tamte okolice pojechala ciotka Iwony - podobno nie znalazla zadnych plakatow
nie kumam tej wypowiedzi ??
po nim?? - było napisane że adrian i marek pojechali a nie paweł
nie znalazla plakatów w tamtych okolicach??? - a czy tu jest napisane ze pojechali tam rozwieszać plakaty

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:30
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:22   #1142
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
z drugiej strony gdyby wszyscy łącznie z rodzina, policją, detektywem wieszali na mnie psy, a ja byłabym niewinna z dziką rozkoszą i uśmiechem na twarzy powiedziałabym "walcie sie , mam alibi"
w pierwszej chwili bym sie pewnie broniłą a po 2 miesiacach pewnie byłabym zmęczona udowadnianiem swojej niewinności , a do tego rozgoryczona brakiem wdzięczności za pomoc w poszukiwaniach

oczywiście może sie tez okazać że jednak jest winny i dobrze gra
no tak wiadomo,że Paweł może być " Bogu ducha winną osobą"ale...skoro rodzina,rutek,jackowski i policja mają co do niego podejrzenia to chyba nie tylko na podstawie tego,że "jego babcia mieszka na parterze",wiedzą coś jeszcze -to czego my nie wiemy...a do tego alibi "jako takie"...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:25   #1143
ravik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 85
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Artykuł w GW wniósł kilka naprawdę ciekawych wątków- przede wszystkim wypowiedź Mamy Iwony że szła do DC pierwszy raz..i wcześniejsze oświadczenie z DC że Iwona tam bywała często i była znana tamże. Tu nie może być żadnej pomyłki- życie Iwony było po prostu ostatnimi czasy bardzo tajemnicze i była w tym jakaś gra...dziewczyna 17 lat..a tu towarzystwo dobrze sytuowanych facetów przed 30tką...sprawa jest skomplikowana i powiązani są z nią z tego co widać ludzie ze specyficznych środowisk..majętni być może z różnymi układami. Być może teraz jest to sprawa priorytetowa- ale w pierwszych dniach i tygodniach komuś najwyraźniej zależało żeby sprawa pozostała nigdy nie rozwiązana..
ravik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:27   #1144
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ravik Pokaż wiadomość
Artykuł w GW wniósł kilka naprawdę ciekawych wątków- przede wszystkim wypowiedź Mamy Iwony że szła do DC pierwszy raz..i wcześniejsze oświadczenie z DC że Iwona tam bywała często i była znana tamże. Tu nie może być żadnej pomyłki- życie Iwony było po prostu ostatnimi czasy bardzo tajemnicze i była w tym jakaś gra...dziewczyna 17 lat..a tu towarzystwo dobrze sytuowanych facetów przed 30tką...sprawa jest skomplikowana i powiązani są z nią z tego co widać ludzie ze specyficznych środowisk..majętni być może z różnymi układami. Być może teraz jest to sprawa priorytetowa- ale w pierwszych dniach i tygodniach komuś najwyraźniej zależało żeby sprawa pozostała nigdy nie rozwiązana..
19 lat chyba, że miałeś na myśli Adrię.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:31   #1145
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dawno mnie tu nie bylo..dlaczego jest drugi wątek??? o co chodzi..?
a jesli chodzi o nowy artykul w wyborczej to daje do myslenia...
mysle ze sprawa zbliza sie do konca...a artykul hmmmm oskarza stanowczo jedna osobe...pawla
wiecie co dla mnie tez jest bardzo dziwne to na co zwrocila uwage mama iwony..ze jakoby iwona umowila sie na 8:30 na siatkowke...po nieprzespanej nocy...i ze nigdy tak podobno nie robila
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:32   #1146
kamii20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zagin??a Iwona z Trójmiasta - wejd? i pomó? nam jej szuka? !!!

Cytat:
Napisane przez kamii20
Witam, czy kto? zwróci? uwag? na to : `W poszukiwaniach przewodzi Pawe?. Drukuje plakaty, rozdziela zadania. Gdy w poniedzia?ek pojawia si? plotka, ?e Iwon? widziano nad morzem, w Rewalu - wysy?a tam Adriana i Marka. Trzysta kilometrów w jedn? stron?.
Nie wiem, wydaje mi sie to podejrzane, powstaje plotka, Pawe? nie chce aby w gr? wkroczy?a policja i wysy?a tam kolegów aby by? mo?e ukry? Iwon? ? B?d? jej cia?o ? Mo?e w?a?nie Rewal to ca?y punkt kulminacyjny.


Po nim w tamte okolice pojechala ciotka Iwony - podobno nie znalazla zadnych plakatow



Skoro już tam byli, to powinni porozwieszać plakaty, chyba że nie zrobili tego celowo.

Edytowane przez kamii20
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:33
kamii20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:33   #1147
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

a mnie ciekawi jak to jest, że opinia Iwony jest tak broniona przez wszystkich... jak na grzeczną 19-latkę to dziwne, że bywała często w dyskotece z półnagimi tancerkami.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 13:34   #1148
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ooo dopiero weszlam na neta a tu takie newsy, wiele ciekawych watkow w artykule, np nie wiedzialam, ze to byli tacy niedawno poznani znajomi i to poznani przez Kasie, jakos tak wczesniej sadzilam, ze to znajomi Adrii byli i ona ich zapoznala z Iwona. Plus mame Iwony tak samo jak mnie dziwi ta dziwna pora spotkania na plazy, tak wczesnie po imprezie trwajacej praktycznie do rana??
plus ja caly czas myslałam, ze alarm wszczęla Kasia kiedy Iwona sie nie pojawila, a tu sie okazuje, ze to jednak Pawel, to Kasi jednak nie zmartwilo to , ze przyjaciolka sie nie pojawila o tej 7?? juz nic nie kumam
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:34   #1149
ravik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 85
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
19 lat chyba, że miałeś na myśli Adrię.
Tak..19..literówka Nie zmienia to jednak sensu tego co wynika z artykułu
ravik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:34   #1150
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

[QUOTE=ry-bcia;22273661]wydaje mi sie ze ze jechali razem - no bo jak ?? Adrian i Marek jadą do Gdańska z "kolegą z samochodem" a Adria jedzie w ta samą stronę i bierze taksówke za którą musi zapłacić? To nielogiczne i nieekonomiczne

tak, to mało ekonomiczne,ale ja pamietam,że gdzieś było info,że Adria poszła na postój taksówek pod dworzec
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:37   #1151
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Po nim w tamte okolice pojechala ciotka Iwony - podobno nie znalazla zadnych plakatow
ale zaraz, on kolegów wysłał do Rewala, żeby sprawdzili trop a sam rozwieszał plakaty na półwyspie helskim - i one tam były, sama widziałam (tzn. nie wiem czy akurat te co widziałam to Paweł osobiście rozwiesił)
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 13:39   #1152
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi jak to jest, że opinia Iwony jest tak broniona przez wszystkich... jak na grzeczną 19-latkę to dziwne, że bywała często w dyskotece z półnagimi tancerkami.
w GW jest napisane, że była tam pierwszy raz.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:40   #1153
kamii20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
ale zaraz, on kolegów wysłał do Rewala, żeby sprawdzili trop a sam rozwieszał plakaty na półwyspie helskim - i one tam były, sama widziałam (tzn. nie wiem czy akurat te co widziałam to Paweł osobiście rozwiesił)
ale skoro była plotka, że widziano ją w Rewalu to tam też powinno się rowiesić plakaty skoro już były tam osoby od Pawła.
poza tym pojechali tam i co ? szukali jej po całym mieście ? jakieś to takie pomieszane.
kamii20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:44   #1154
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi jak to jest, że opinia Iwony jest tak broniona przez wszystkich... jak na grzeczną 19-latkę to dziwne, że bywała często w dyskotece z półnagimi tancerkami.
e tam...to nie tak,tam na huśtawkack bujają się raczej zwykłe dziewczyny,mają staniki-ale nie bieliźniarskie tylko bardziej zabudowane,albo topy,do tego spódniczki albo spodenki,uwierz mi,że nie są to ociekające seksem panienki rodem z gorącego klubo go-go
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:44   #1155
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Rewal to 25km ode mnie
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:46   #1156
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość

tak, to mało ekonomiczne,ale ja pamietam,że gdzieś było info,że Adria poszła na postój taksówek pod dworzec
a moze Adria to po prostu rozsądna dziewczyna, zostala sama ze starszymi facetami, Iwona, ktora ich lepiej znala sobie poszla, moze Adria nie miala ochoty na podroz z nimi samochodem tylko wolała wrocic samodzielnie..... nie wiem tak kombinuje, bo po prostu ja bym tak zrobila, wedle zasady "umiesz liczyc, licz na siebie"
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc

Edytowane przez klaustrofobia007
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:48
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:49   #1157
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
w GW jest napisane, że była tam pierwszy raz.
z oświadczenia DC wynika co innego
Cytat:
Napisane przez kamii20 Pokaż wiadomość
ale skoro była plotka, że widziano ją w Rewalu to tam też powinno się rowiesić plakaty skoro już były tam osoby od Pawła.
poza tym pojechali tam i co ? szukali jej po całym mieście ? jakieś to takie pomieszane.
może nie pomyśleli o tym? Może sądzili, że na pewno tam Iwona jest?
ech, znajomi jej szukają to od razu pojawiają się pytania: po co? Nie szukają: jak to? nie angażują się? co to za znajomi? I tak źle i tak niedobrze...
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:54   #1158
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a moze Adria to po prostu rozsądna dziewczyna, zostala sama ze starszymi facetami, Iwona, ktora ich lepiej znala sobie poszla, moze Adria nie miala ochoty na podroz z nimi samochodem tylko wolała wrocic samodzielnie..... nie wiem tak kombinuje, bo po prostu ja bym tak zrobila, wedle zasady "umiesz liczyc, licz na siebie"
Uważam podobnie, wolałabym sama wsiąść w taksówkę niż gdzieś jechać z trzema mało znanymi mi facetami, dodatkowo z humorem zepsutym kłótnią z przyjaciółką.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:57   #1159
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

a tak swoją drogą, to to oświadczenie było na ich oficjalnej stronie? Widział to ktoś? Bo ja to widziałam na jakimś forum, ale przecież właściwie każdy by mógł na forum napisać.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 13:59   #1160
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a moze Adria to po prostu rozsądna dziewczyna, zostala sama ze starszymi facetami, Iwona, ktora ich lepiej znala sobie poszla, moze Adria nie miala ochoty na podroz z nimi samochodem tylko wolała wrocic samodzielnie..... nie wiem tak kombinuje, bo po prostu ja bym tak zrobila, wedle zasady "umiesz liczyc, licz na siebie"
Paweł: "...Byłem w domu u babci tuż przed czwartą..."napisał esemesa,który juz nie doszedł bo komórka Iwony była rozładowana.Skoro Paweł był w domu przed czwartą,to nie mogli wracać razem jednym autem,bo: Adria była po domem i rozmawiał z Iwona przez telefon z tego co pamiętam ostatnia rozmowa była ok 3:30 czyli Adria była pod domem wcześniej niż Paweł, u babci gdyby jechali jednym autem byłoby odwtotnie...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:00   #1161
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

"Jackowski oskarża Pawła o krętactwa i zaczyna grzebać w kompostowniku. W końcu bez ogródek oświadcza:

- Taki głupi, żeby tu ją schować, to nie jesteś.

Paweł: - Myślałem, że on zwariował"


No ja osobiscie nie dziwie sie chlopakowi, ze ma dosc po czyms takim!

Angazuje sie - zle. Nie angazuje sie - tez niedobrze.
I tak jak niektore osoby tutaj - coraz bardziej mu wspolczuje..
A do Jackowskiego, to stracilam juz resztke szacunku.

obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:05   #1162
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ooo dopiero weszlam na neta a tu takie newsy, wiele ciekawych watkow w artykule, np nie wiedzialam, ze to byli tacy niedawno poznani znajomi i to poznani przez Kasie, jakos tak wczesniej sadzilam, ze to znajomi Adrii byli i ona ich zapoznala z Iwona. Plus mame Iwony tak samo jak mnie dziwi ta dziwna pora spotkania na plazy, tak wczesnie po imprezie trwajacej praktycznie do rana??
plus ja caly czas myslałam, ze alarm wszczęla Kasia kiedy Iwona sie nie pojawila, a tu sie okazuje, ze to jednak Pawel, to Kasi jednak nie zmartwilo to , ze przyjaciolka sie nie pojawila o tej 7?? juz nic nie kumam
No właśnie, ciągle jakieś nowe pytania się pojawiają i brak na nie odpowiedzi i jedynie gdybanie nam zostaje. Więc ja powiem tak : Paweł mógł wszcząc alarm żeby oczyścic siebie z zarzutów (pod warunkiem że on jest w zamieszany w zaginięcie Iwony) no bo w końcu po co by tak wcześnie alarmował że coś się stało skoro by coś jej zrobił no i miałby więcej czasu na zatracie śladów, więc zagranie taktyczne, albo faktycznie troska o Iwonę co się z nią dzieje po kłótni z poprzedniego wieczoru. Ciekawe czy ktoś sprawdził bilingi z jego komórki, ale w sumie pewnie nic by nie dało bo w końcu można wykręcic numer
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:09   #1163
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
No właśnie, ciągle jakieś nowe pytania się pojawiają i brak na nie odpowiedzi i jedynie gdybanie nam zostaje. Więc ja powiem tak : Paweł mógł wszcząc alarm żeby oczyścic siebie z zarzutów (pod warunkiem że on jest w zamieszany w zaginięcie Iwony) no bo w końcu po co by tak wcześnie alarmował że coś się stało skoro by coś jej zrobił no i miałby więcej czasu na zatracie śladów, więc zagranie taktyczne, albo faktycznie troska o Iwonę co się z nią dzieje po kłótni z poprzedniego wieczoru. Ciekawe czy ktoś sprawdził bilingi z jego komórki, ale w sumie pewnie nic by nie dało bo w końcu można wykręcic numer
pewnie sprawdzili, skoro go wszyscy od policji po jasnowidza podejrzewają.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:10   #1164
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Można już przeczytać ten artykuł:

http://wyborcza.pl/1,82709,8419661,P...krzyczec_.html
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:19   #1165
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
lepiej nie pisz tak wprost bo za chwile po tobie pojada jak po mnie
Chyba pijesz do mnie drogi Robsonie
Ja po nikim nie "jechalam". Tylko grzecznie prosilam.
Kazdy ma prawo sie wypowiadac jak uwaza za stosowne. Tak samo kazdy moze sie do wypowiedzi ustosunkowac.
Ale kazdy powinien byc swiadom konsekwencji swoich osadow (odnosze sie tu do wypowiedzi Kimikiki - przyznaje jej racje).
Osobiscie znam dziewczyne, ktora tak sie przejela swoja praca - nieuzasadnionymi oskarzeniami szefa, ze leczy sie w tej chwili w szpitalu psychiatrycznym po probie samobojczej.
Prosze coniektorych - zostawcie oskarzenia prokuraturze i spusccie z tonu.
Wspolczuje tym mlodym ludziom , bo czy sa winni zaginiecia Iwony, czy nie, to i tak juz na starcie maja spaprana opinie, a nawet zycie.
Dziekuje tez wszystkim, ktorzy zachowuja umiar w swoich osadach.

Edytowane przez obserwatorka79
Czas edycji: 2010-09-24 o 14:45
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:31   #1166
madziullah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomze jeszcze funkcjóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Linda_Wallander Pokaż wiadomość
Legendy miejskie...Zaczęło się od czarnej wołgi w latach 50-tych...
To było w latach 50-tch ? Pamiętam, że ta legenda jeszcze funkcjonowała w latach 80-tych, byłam dzieciakiem i strasznie bałam sie czarnych wołg ....Aż 30 lat zyła własnym zyciem...Heh..Czego to ludzie nie wymyśla.
madziullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:40   #1167
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość

Można już przeczytać ten artykuł:

http://wyborcza.pl/1,82709,8419661,P...krzyczec_.html
tak tylko przypomniałam.

I jeśli to prawda co piszą w tym artykule czy nie to chciałam najmocniej przeprosiś ADRIĘ.
Chociaż nigdy nie pisałam, że ją oskarżam mimo wzystko moje komentarze mogły ją urazić.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:57   #1168
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

jak dla mnie na obecną chwilę cała sprawa jest rozmywana. nie ma dowodów, w sprawie dzieje się niewiele, więc trzeba gdzieś było ulokować podejrzenia... trafiło na Pawła i teraz powstaną tysiące historii na jego temat. bo niestety w internecie tak to już jest, że każdy dopowiada sobie trzy słowa i za chwilę okaże się, że zniknięcie Iwony to zlecenie albo inna historia rodem z filmu.

chwila oddechu dla Adrii, ale może jeszcze do niej wrócimy... bo teoria Pawła pewnie długo nie będzie 'żywa'
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.

Edytowane przez bezuczuciowa
Czas edycji: 2010-09-24 o 14:59
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:59   #1169
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

a propos pawła zachowania podczas wywiadu-->

tu macie mowe ciala osoby klamiacej


http://zenforest.wordpress.com/2008/...ie-mowa-ciala/

a tak w ogole chlopak po smierci dziewczyny moze byc juz skrzywiony psychicznie, wiec...
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:03   #1170
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
jak dla mnie na obecną chwilę cała sprawa jest rozmywana. nie ma dowodów, w sprawie dzieje się niewiele, więc trzeba gdzieś było ulokować podejrzenia... trafiło na Pawła i teraz powstaną tysiące historii na jego temat. bo niestety w internecie tak to już jest, że każdy dopowiada sobie trzy słowa i za chwilę okaże się, że zniknięcie Iwony to zlecenie albo inna historia rodem z filmu.

chwila oddechu dla Adrii, ale może jeszcze do niej wrócimy... bo teoria Pawła pewnie długo nie będzie 'żywa'
o tak, to mi przypomina "rozmowy kontrolowane":
– Złapali Bujaka.
– Eee, kogoś ważniejszego.
– Boże Święty
– Ojca Świętego złapali.
– Słyszała pani? Jaruzelski porwał papieża
– Nie. Kiedy?
– Dzisiaj z samego rana
– Regana aresztowali?!
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.