Therm Line - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-27, 07:30   #601
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Smile Dot.: Therm line

Dziś 12 dzień jak biorę, kołatanie ustało, po 2 cm zewsząd mi zleciało a z ud 3 cm.
Kupiłam na allegro kolejne opakowanie.
Tylko przeszkadza mi własnie to ze nawet jak jestem zmeczona to nie jestem to takie właśnie dziwne uczucie
Widać kazdy reaguje inaczej..
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 07:46   #602
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Jesteście pewne, że przez tabletki

Trochę mnie wystraszyłyście... ale mam nadzieję, że przy odpowiednim odżywianiu mnie to nie spotka
To na pewno indywidualna sprawa, ja jednak zdrowo sie odzywialam itp.
Jestem pewna ze to od tabletek bo mam normalnie cere bezproblemowa a tu nagle atak wypryskow i przesuszona skora Moze to od tej duzej ilosci kofeiny, nie wiem.

pozdrawiam
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 09:40   #603
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez ikonka86 Pokaż wiadomość
jestem juz pewna ze z tych tabletek... nigdy nie mialam takiego wysypu, a nowych kosmetykow nie kupowalam... no coz... kupilam za 17,50 wiec majatku nie wydalam, byl to taki 1 produkt, wiecej sie nie nabiore dzisiaj odstawiam tabletki, wole miec ladna i gladka twarz

pozdrawiam i powodzenia w chudnieciu!!
Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
To na pewno indywidualna sprawa, ja jednak zdrowo sie odzywialam itp.
Jestem pewna ze to od tabletek bo mam normalnie cere bezproblemowa a tu nagle atak wypryskow i przesuszona skora Moze to od tej duzej ilosci kofeiny, nie wiem.

pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź dziewczyny
Pozostaje tylko obserwować organizm i wyrzucić w diabły przy pojawieniu się ew. niepożądanych skutkach

Także pozdrawiam ślicznie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Jak na mnie to nai therm line ani teraz fat burner, ani slim trio nie dzialaja Pozostaje jedynie na oleju z orzechow cedrowych... I na activii

A teraz ot. Jak to jest z dziennym zapotrzebowaniem organizmu na skladniki? O ile mnie pamiec nie myli to bialka powinno byc 20 g, tak ? A jak z weglami i z tluszczem? Moze ktos wie?
Jaga - Te z wyższej półki działają (raczej ), ale pewnie nie tak samo na każdego. Poza tym... większość dziewczyn chyba zapomina, że łykanie tabletek nie przyniesie spektakularnych efektów. To nie atak na Ciebie, a raczej reakcja na te wszyskie "nie działa" i zdzwione minki pozostałych osób

Dieta + ruch = sukces, czyż nie...

Co do pytania numer dwa. Białko - na redukcji 2g na kilogram masy ciała, czyli niekoniecznie 20g... jeśli chłop waży 100kg to jego dzienna dawka wyniesie ok. 200g i nie ma bata, w posiłu zawsze będzie więcej niż te 20g. A pozostałe wynikają z diety chyba Są przecież niskowęglowodanowe rozmaite i tam ww ogranicza się na rzecz tłuszczy, a np. w 10PŻ tłuszcze mają stanowić ok. 25-30% dzienniego bilansu...

Jak coś kręcę to proszę poprawić
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 09:51   #604
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Therm line

hmm chyba i ja się jednak zdecyduje na therm line II.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 13:06   #605
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Jaga - Te z wyższej półki działają (raczej ), ale pewnie nie tak samo na każdego. Poza tym... większość dziewczyn chyba zapomina, że łykanie tabletek nie przyniesie spektakularnych efektów. To nie atak na Ciebie, a raczej reakcja na te wszyskie "nie działa" i zdzwione minki pozostałych osób

Dieta + ruch = sukces, czyż nie...

Co do pytania numer dwa. Białko - na redukcji 2g na kilogram masy ciała, czyli niekoniecznie 20g... jeśli chłop waży 100kg to jego dzienna dawka wyniesie ok. 200g i nie ma bata, w posiłu zawsze będzie więcej niż te 20g. A pozostałe wynikają z diety chyba Są przecież niskowęglowodanowe rozmaite i tam ww ogranicza się na rzecz tłuszczy, a np. w 10PŻ tłuszcze mają stanowić ok. 25-30% dzienniego bilansu...

Jak coś kręcę to proszę poprawić
No tak, tylko, ze te gornopolkowe potrafia kosztowac 200 zl, a mnie na takie nie stac. Moze TZ podkusze by kupil Wiem, ze dieta + ruch to sukces, ale ja mam problem ze stawami i biegac np. nie moge. DLugo chodzic tez nie Pozostaja mi jedynie cwiczenia na podlodze, ale jak dluzej leze to mi sie w glowie kreci Obecnie robie A6W i jak na razie idzie mi clakiem niezle. Co prawda niewiele sie ruszylo przez te 2 tyg jak robie, ale jkos jestem zmotywowana i mam ochote robic te cwiczenia a to juz sukces. Obrzerac tez sie nie obrzeram. Staram sie jest zdrowo, ale waga ciagle stoi a tluszcz nadal wisi Wiem, ze nic nie bedzie tak chop - psiu, ale myslalam, ze moze przy pomocy supli choc troche sie poprawi. A tu Bez roznicy czy je biore czy nie... Tak wiec postanowilam sie nie truc a jedynie pije rano tluszcz

I Twojej wypowiedzi nie traktuje jako ataku

Wiem, ze jesli nic robic nie bede a tylko lypakc suple i tylko na nich polegac to nic nie beda dzialac, ale ja na prawde sie staram
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 16:12   #606
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Therm line

jaga nie ma sie co oszukiwać, ze suplemnet za 200 zł zdziała cuda
szkoda kasy
lepiej popracować nad dietą a za te pieniądze kupić coś innego
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 16:19   #607
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jaga nie ma sie co oszukiwać, ze suplemnet za 200 zł zdziała cuda
szkoda kasy
lepiej popracować nad dietą a za te pieniądze kupić coś innego
ale to co ja mam juz zmienic? Jem ryby i filety z kurczaka. Zwykly makaron zamienilam na razowy i ten najczesciej jem. Ziemniaki jem praktycznie tylko raz w tygodniu. Jem tez sporo warzyw. Szczegolnie smakuja mi zielone. Ale staram sie nie ograniczac. Soki pijam tylko przecierowe a nie klarowne. Chleb tez razowy, max 3 kromki na dzien. Co dzien pijam olej z orzechow cedrowych. Do salatek dodaje oliwe z oliwek. I tak jem od dluzszego czasu a efektow nie widac Zalamac sie idze. A wczesniej moglam jesc absolutnie wszystko, w takich ilosciach w jakich chcialam i przy wzroscie 175 cm wazylam 56 kg. I nie tylam przez 3 lata! Pozniej poznalam TZ, zaczely sie jego "dokarmiania" i zazelam tyc Obecnie waze 12 kg wiecej BMI jest ok, ale mam otylosc tluszczowa!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 19:02   #608
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Therm line

jak masz ochotę to zapraszam na PW
moim zdaniem dieta do kompletnej przeróbki, szczególnie, ze nie mozesz ćwiczyć
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 22:40   #609
serwus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Therm line

4 dzień na wadze spada powoli , ale w talii 5 cm mniej Pozatym mam takiego "kopa" energii. Wczoraj na basenie(Zajęcia na uczelni) pływałam 2 razy szybciej niz inni. z tym , że czułamszybsze kołatanie serca. Więc polecam tableteczki
serwus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:55   #610
farenheit
Przyczajenie
 
Avatar farenheit
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Therm line

Hej dziewczyny

Mam na koncie 16lat i 3 dni brania Thermo Line II. Zmiany? Niezbyt. No, moze kilka. Szybko się pocę - jest mi cieplej niż zwykle. Jak mierzyłam temperaturę to mialam 37st Dużo mniej jem - bo po prostu nie chce mi się. Po 1 kanapce czuję ze wystarczy. Znaczy sie dam radę zjeść więcej, ale nie muszę Kapsułki są okropne do połykania i niezbyt ładnie pachną:/ Po pierwszych 2 tabletkach czulam sie dziwnie, ale teraz wszystko ok. Problemów z cerą nie mam żadnych, ale ja nigdy nie miałam.

TLII kupiłam za 39,99 + 5zł przesyłka (na Allegro) za 120 tabletek. Sprzedawała je tam apteka. Bardzo dużo dziewczyn je kupuje.

Nie ćwiczę w ogóle w domu, sama i z własnej inicjatywy - chociaż się ruszam. Dużo biegałam na wf ostatnio i baaardzo dużo chodziłam + jeździłam na rowerze. Kiedyś robiłam 6 weidera, ale efekty były.. dziwne. Mięsnie rzeźbiły się tylko tuż pod biustem, tam czułam ciepełko po ćwiczeniach, ale całe sadełko było zimne i ani troche sie nie zmniejszało (ćwiczyłam 14 dni).

Napiszę później czy działa

Ps. Co do L-karnityny - słyszałam że jest skuteczna, ale tylko wtedy, gdy naprawdę nieźle się ćwiczy.
farenheit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:08   #611
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: Therm line

Ja osobiscie nawet zastanawialam sie nad kupnem TLII, ale skonsultowalam sie z mama ktora od dawna interesuje sie dietetyka i medycyna chinska...

Generalnie wiadomo, ze to chemia, co samo w sobie na dluzsza mete pewnie nie jest najkorzystniejsze.. Poza tym kofeina tez zdrowa nie jest. Wedlug medycyny chinskiej kazdy czlowiek rodzi sie z pewna dawka wewnetrznej energii na cale zycie.. takiej energii, ktorej sie uzupelnic nie da, a kofeina, tudziez kawa etc. wlasnie z tej puli energie czerpią w nadmiernej ilosci, przez co szybciej sie nam ona wykonczy.. Nie trzeba w to wierzyc, ale wedlug mnie to jest logiczne i ja tam wole nie ryzykowac Zreszta ja bez zadnej kawy i thII mam przyspieszony puls, wiec skoro piszecie, ze macie kolatanie serca, to dla mnie to kolejny odstraszacz.. Tez ciekawa jestem, czy np. po odstawieniu takeigo suplementu nie ma sie efektu jojo ;> wole nie probowac na sobie mimo wielu pochlebych komentarzy. Aa i te problemy z cera.. Watpie, zeby to byl zdrowy objaw
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 09:32   #612
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Therm line

juz kiedys tu pisalam .. ze moja mama to lyka.. kupila sobie trzecie opakowanie bo schudla az 5 kg i choc nadal nie jest chuda wyglada o niebo lepiej
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 10:14   #613
farenheit
Przyczajenie
 
Avatar farenheit
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Sahari Pokaż wiadomość
Tez ciekawa jestem, czy np. po odstawieniu takeigo suplementu nie ma sie efektu jojo ;> wole nie probowac na sobie mimo wielu pochlebych komentarzy. Aa i te problemy z cera.. Watpie, zeby to byl zdrowy objaw
Kilka(dziesiąt) postów temu było wyjaśnienie, dlaczego są problemy z cerą. Thermo Line II zwiększa metabolizm. Tzn że wszystkie rzeczy człowiekowi niepotrzebne są wydalane szybciej niż zwykle. To dlatego pojawia się więcej wyprysków niż wcześniej - po prostu organizm "przyspieszył". Dlatego też częściej się pocimy. Thermo Line II podnosi temperaturę ciała - jest więc nam cieplej.

Po odstawieniu TLII nie ma efektu jo-jo. Na "zwykłej" diecie odmawiamy organizmowi pożywienia. Po skończonym odchudzaniu "normalnym" zaczynamy jeść tyle co przedtem i szybko tyjemy - bo organizm "boi się", że znowu będziemy go głodzić i chce wziąć jak najwięcej na zapas. Dużą rolę odgrywa też psychika. Jeżeli wmawiamy sobie "nie mogę jeść", to także nie schudniemy. Organizm będzie magazynował, my będziemy jadly coraz mniej, ... i każda z nas wie, jak to się może skończyć.

Dlatego uważam że TLII to dobry wybór. Słabszy od innych wpomagaczy, a działa. No i ma też inne dzialanie - psychika. Zaczynamy wierzyć że schudniemy, a to też bardzo pomaga. (Wiecie że pacjent, który wierzy że się wyleczy, wyzdorwieje znacznie szybciej niż pacjent, który jest załamany i czeka na trumnę? Obaj są chorzy na to samo i dostają takie same leki. Takich przykładów jest sporo. Badanie przeprowadzono na 2 kilkuosobowych grupach. Podano im placebo - czyli tabletkę bez żadnego działania. Pierwszej grupie powiedziano, że od tego szybciej zasną. Drugiej grupie - że tabletka ta utrudni zaśnięcie. Zgadnijcie, która grupa ludzi zasnęła szybciej?)

A jeśli ktoś ma problemy ze zjadaniem zbyt wielkiej ilości słodyczy, to najlepiej kupić chrom. Z tym że tak jak wszystkie środki - nie polecany dla osób ze skłonnościami do depresji.

To tak gwoli wyjaśnienia
farenheit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:39   #614
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez farenheit Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam na koncie 16lat i 3 dni brania Thermo Line II. Zmiany? Niezbyt. No, moze kilka. Szybko się pocę - jest mi cieplej niż zwykle. Jak mierzyłam temperaturę to mialam 37st Dużo mniej jem - bo po prostu nie chce mi się. Po 1 kanapce czuję ze wystarczy. Znaczy sie dam radę zjeść więcej, ale nie muszę Kapsułki są okropne do połykania i niezbyt ładnie pachną:/ Po pierwszych 2 tabletkach czulam sie dziwnie, ale teraz wszystko ok. Problemów z cerą nie mam żadnych, ale ja nigdy nie miałam.

TLII kupiłam za 39,99 + 5zł przesyłka (na Allegro) za 120 tabletek. Sprzedawała je tam apteka. Bardzo dużo dziewczyn je kupuje.
Matko boska, dziewczyno! na www.hygieia.pl kosztuja one 20 zl
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:40   #615
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Therm line

Dlaczego chrom jest niepolecany osoba ze sklonnosciami do depresji?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:51   #616
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Dlaczego chrom jest niepolecany osoba ze sklonnosciami do depresji?
gdy mamy zly humor to siegamy po slodycze, nie prawdaz? A slodycze powoduja wytwarzanie hormonu szczescia A hormon ten zapobiega depresji Jesli ktos ma zly humor i majac chec na slodycze siegnie zamiast tego po chrom to nie dostarczy organizmowi tego cudownego hormonku a tym amym moze spowodowac to depresje. To tak w duuuzym uogolnieniu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:54   #617
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Sahari Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nawet zastanawialam sie nad kupnem TLII, ale skonsultowalam sie z mama ktora od dawna interesuje sie dietetyka i medycyna chinska...

Generalnie wiadomo, ze to chemia, co samo w sobie na dluzsza mete pewnie nie jest najkorzystniejsze.. Poza tym kofeina tez zdrowa nie jest. Wedlug medycyny chinskiej kazdy czlowiek rodzi sie z pewna dawka wewnetrznej energii na cale zycie.. takiej energii, ktorej sie uzupelnic nie da, a kofeina, tudziez kawa etc. wlasnie z tej puli energie czerpią w nadmiernej ilosci, przez co szybciej sie nam ona wykonczy.. Nie trzeba w to wierzyc, ale wedlug mnie to jest logiczne i ja tam wole nie ryzykowac Zreszta ja bez zadnej kawy i thII mam przyspieszony puls, wiec skoro piszecie, ze macie kolatanie serca, to dla mnie to kolejny odstraszacz.. Tez ciekawa jestem, czy np. po odstawieniu takeigo suplementu nie ma sie efektu jojo ;> wole nie probowac na sobie mimo wielu pochlebych komentarzy. Aa i te problemy z cera.. Watpie, zeby to byl zdrowy objaw
heh, to wg tej teorii powinnam zyc baaaaaaaardzo dlugo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:19   #618
farenheit
Przyczajenie
 
Avatar farenheit
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Matko boska, dziewczyno! na www.hygieia.pl kosztuja one 20 zl
Napisałam że zapłaciłam tyle (45zł z przesyłką) za 120 kapsułek ... Tam jest 60 za 20.85 zł + przesyłka. Czyli wyszło mi taniej
farenheit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 20:27   #619
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: Therm line

Ja biore therm line od paru dni, zadnych negatywnych efektow nie widze.
Naleze do osob z bardzo zla przemiana, ze zdrowa cera, malymi problemami zdrowotnymi i wielka sklonnoscia do tycia.
Kazde negatywne objawy sa rzecza indywidualna wedlug mnie.
Tosa moje pierwsze tabletki jakie lykam,wczesniej tylko pilam figure.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 22:00   #620
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Therm line

Ja biorę drugi tydzień therm line i stosując diete spadło mi 6,5 kilo.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:25   #621
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez the-scarlet-garden Pokaż wiadomość
Ja biorę drugi tydzień therm line i stosując diete spadło mi 6,5 kilo.
A jak wymiary? Przy odchudzaniu to z nim ma lecieć najwięcej...
Kilogramy wcale nie są takie ważne.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 06:05   #622
serwus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Therm line

dziś 6 dzień tabletek.po tym jak rano wstałam stanęłam na wagę i jest conajmniej 4 kilo mniej w talii 7 cm mniej no i to co udało się pierwszy raz w zyciu. Nigdy nie ubię cm w biodrach a zgubiłam 1 cm. Ciesze się NO ale oprócz tabletek ćwicze. http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176
polecam ta stronkę. jestem na 4 dniu i jest świetnie.
serwus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:49   #623
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Therm line

Z ud spadło po 5 cm, z pasa 7 cm, z bioder 5 cm. juz jest 8kg mniej
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:42   #624
nastolatqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Therm line

uuuu...to niezle ...a the-scarlet-garden ile cwiczysz??woogole wszyscy ile cwiczycie i jakie są rezultaty??no i ile i co jecie?;d
nastolatqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:47   #625
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez nastolatqa Pokaż wiadomość
uuuu...to niezle ...a the-scarlet-garden ile cwiczysz??woogole wszyscy ile cwiczycie i jakie są rezultaty??no i ile i co jecie?;d
No to tak: jem mało, tylko wtedy gdy jestem głodna, duzo białka, piję bardzo duzo wody niegazowanej, jem warzywa, owoce. Nie jem wogóle pieczywa, makaronu, ryzu, słodyczy. A czy ćwiczę? hmm... czasem na godzinę na rower pójde. A tak to mało.
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:37   #626
♥vena♥
Raczkowanie
 
Avatar ♥vena♥
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 481
Dot.: Therm line

czy osóbka mająca 18 lat może TL stosować bez obaw? chciałabym zrzucić około 7-8 kg
__________________
GORĄCE!!! POSZUKIWANIA SWETERKA Z
~H&M~

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509




♥vena♥ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:13   #627
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez ♥vena♥ Pokaż wiadomość
czy osóbka mająca 18 lat może TL stosować bez obaw? chciałabym zrzucić około 7-8 kg
Tutaj chyba nie o wiek chodzi, a o inne przeciwwskazania... nie mam ulotki i nie przepiszę co piękny producent napisał...

ale... nie byłabym sobą gdybym nie napisała...

zdrowe odżywianie + ruch

To podstawa i u większości to pomoże... tabletki powinny być tylko maluteńkim dodatkiem, o ile wcale ich nie powinno być. Nie zrobią nic za nas.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:21   #628
serwus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Therm line

a ja byłam na majówce, od 12 wczoraj wróciłam dziś koło 20 . Bałam się bo był gril .. pieczony kurczak i rybka. Ale waga bez zmian, nie poszło ni grama wgóre - więc zadowolona jeden dzie to niby nie dużo ale znam swój organizm i wiem jak łatwo potrafię coś złapać , przytyć. tableteczki oczywiście dalej
serwus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 13:24   #629
nastolatqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Therm line

a ile ważycie? ile ważyłyście?w jakim czasie ile schudłyście??...ahh..ja tylko te pytania hehe
nastolatqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:14   #630
serwus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Therm line

MAM pytanie. Piję ostatnio dośc dużo wody, therm line,odchudzanie. ale między 17 a 22 potrafie wypić bez problemu szklanka po szkalnce 5 litów wody. i to dlatego, że chce mi się pić. ojciec ms cukrzycę i zmierzył mi cukier, mówiłam mu że się odchudzam i dlatego ta woda. ale tak naprawde to ja ograniczam się do tych 5 litrów a dalej chce mi się pić. no i zauważyłam że ma troche zawyżony cukier. na czczo mam taki jaki być powinien zaraz po jedzeniu. mierzę 2 razy dzienniei widze że jest za wysoki. A jeszcze 3 mi3siące temu było wporządku z cukem Wiecie coś o wpływie therm line na wysokość cukru we krwi?? Jeśli któras ma dostęp do glukometru i może to niech zmierzy sbie cukier i NAPISZE CZY TE MA PODWYŻSZONY .PROSZĘ. MIERZY SIĘ NAJLEPIEJ NA CZCZO I 2 GODZINY PO JEDZENIU
serwus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 09:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.