Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 14:20   #511
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
cicho mi tu o tych paletkach! nie kuscie, nie kuscie wy kusicielki wstretne! na szczescie jutro wyjezdzam i zapomne o paletkach :P
Podpisuje sie pod Twoimi slowami Lilithin Kusza i kusza... A ja bede jutro lub pojutrze na Oxford Street

Aniu cicho tu jakos od kiedy masz ten "kosmetykowy odwyk"...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 18:23   #512
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Aniu cicho tu jakos od kiedy masz ten "kosmetykowy odwyk"...
juz przybywam no wiec mimo mojego odwyku dzisiaj znalazlam wytlumaczenie dla kilku zakupow. Umotywowanie mialam twarde, w pelni usprawiedliwiajace kupno paru drobiazgow
Bo to wszystko wina producentow!!!!!!!!! co chwila wymyslaja jakies nowosci i wypuszczaja na rynek nowe produkty...wrrrrrrrr No i tak bylo z clinique! Wypatrzylam nowa ( przynajmiej dla mnie) serie - derma white. A ze mnie zawsze mozna bylo latwo nabrac na ten apteczno-kliniczny image clinique ( mam tu na mysli ta sterylnosc i panie w bialych fartuszkach rodem ze szpitala na peryferiach ), to tym razem tez sie dalam zrobic. No i kupilam
Derma white eye moisture spf 15narazie sie nie wypowiadam, bo kremik jeszcze nie doczekal sie premiery
no i Boot'sa tez odwiedzilam efekty nastepujace: Botanics - rough skin scrub i Botanics foot butter ( to tak w ramach przygotowan stopek do wiosennych bucikow )

I to na tyle.....oczywiscie ze swych zobowiazan sie nie wylamalam. Bo krem do oczu z filtrem - to koniecznosc a stopy, wiadomo - idzie lato
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 18:53   #513
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
juz przybywam no wiec mimo mojego odwyku dzisiaj znalazlam wytlumaczenie dla kilku zakupow. Umotywowanie mialam twarde, w pelni usprawiedliwiajace kupno paru drobiazgow
No jasne
Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Bo to wszystko wina producentow!!!!!!!!! co chwila wymyslaja jakies nowosci i wypuszczaja na rynek nowe produkty...wrrrrrrrr No i tak bylo z clinique! Wypatrzylam nowa ( przynajmiej dla mnie) serie - derma white.
Paskudni producenci, tak Cie podeszli

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A ze mnie zawsze mozna bylo latwo nabrac na ten apteczno-kliniczny image clinique ( mam tu na mysli ta sterylnosc i panie w bialych fartuszkach rodem ze szpitala na peryferiach ), to tym razem tez sie dalam zrobic. No i kupilam
Aniu, to brzmi jak jakis fetysz Sterylne panie w bialych fartuszkach, hmm...


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
I to na tyle.....oczywiscie ze swych zobowiazan sie nie wylamalam. Bo krem do oczu z filtrem - to koniecznosc a stopy, wiadomo - idzie lato
Jasne, to same produkty pierwszej potrzeby
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:11   #514
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod Twoimi slowami Lilithin Kusza i kusza... A ja bede jutro lub pojutrze na Oxford Street
ooo, to sie dobrze składa Jakbys tam gdzies byla i (przez przypadek oczywiscie ) wpadla do Soap Baru to czy moglabys zerknac, jakie kosmetyki tam maja dokladnie? Tzn czy mniej wiecej te same co Sephora USA. I czy jest ta duza paleta cieni, ale czarna, do smoky eyes? (zamiescilam zdjecie powyzej)
Tak przez przypadeczek oczywiscie...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:26   #515
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ooo, to sie dobrze składa Jakbys tam gdzies byla i (przez przypadek oczywiscie ) wpadla do Soap Baru to czy moglabys zerknac, jakie kosmetyki tam maja dokladnie? Tzn czy mniej wiecej te same co Sephora USA. I czy jest ta duza paleta cieni, ale czarna, do smoky eyes? (zamiescilam zdjecie powyzej)
Tak przez przypadeczek oczywiscie...
Chyba moglabym, przez przypadeczek oczywiscie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:47   #516
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mam pytanko do niekwestionowanej znawczyni Clinique :D

Co możesz powiedzieć o tonikach złuszczających?? Zastanawiam się nad wersją 2 lub 3 - czym one się różnia?? Czy 3 lepiej może złuszcza?? Z tego co wyczytałam na opakowaniu 3 ma też działanie antykrostkowe i antypryszczowe

I powiedz mi jeszcze czy miałaś bibułki matujące - jakie one sa? Tzn chodzi mi o to czy są takie bardziej "papierkowe" czy bardziej "foliowe" (miałam kiedyś takie i takie), pytam dlatego, bo te "papierkowe" lubia się drzeć. No i czy sa wystarczające duże
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 15:45   #517
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ooo, to sie dobrze składa Jakbys tam gdzies byla i (przez przypadek oczywiscie ) wpadla do Soap Baru to czy moglabys zerknac, jakie kosmetyki tam maja dokladnie? Tzn czy mniej wiecej te same co Sephora USA. I czy jest ta duza paleta cieni, ale czarna, do smoky eyes? (zamiescilam zdjecie powyzej)
Tak przez przypadeczek oczywiscie...
Beekeeper, bylam, widzialam, zdolalam nie kupic Choc musze przyznac, ze boska byla paletka do oczu zielonych. Byly 3 rodzaje - do niebieskich, brazowych i zielonych oczu, ale nie widzialam tej do smoky eyes niestety. Byla limitowana paletka z cielisto-brazowymi cieniami za to.

W ogole duzo maja tam kosmtykow - blyszczyki, cienie, kredki do oczu i glittery. Pokazna kolekcja, ledwie sie moglam oprzec, ale dalam rade, ufff...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 17:28   #518
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam pytanko do niekwestionowanej znawczyni Clinique :D

Co możesz powiedzieć o tonikach złuszczających?? Zastanawiam się nad wersją 2 lub 3 - czym one się różnia?? Czy 3 lepiej może złuszcza?? Z tego co wyczytałam na opakowaniu 3 ma też działanie antykrostkowe i antypryszczowe

I powiedz mi jeszcze czy miałaś bibułki matujące - jakie one sa? Tzn chodzi mi o to czy są takie bardziej "papierkowe" czy bardziej "foliowe" (miałam kiedyś takie i takie), pytam dlatego, bo te "papierkowe" lubia się drzeć. No i czy sa wystarczające duże
Jako znawczyni, niekwestionowana rzecz jasna czuje sie w obowiazku odpowiedziec

mysle, ze tonik nr2 jest duzo lepszy. I tez ma zastosowanie anybakteryjne i odkazajace. Moim zdaniem trojka jest za mocna,wysusza, podraznia i w ogole zakrawa na spirolek salicylowy . Bibulki uzywam tylko i wylacznie Shiseido. Sa o niebo lepsze od Clinique, sa na pograniczu 'papierka i folijki, czyli w sam raz. I jeszcze nigdy ani jedna mi sie nie podarla. co do wielkosci to tez idealna. Zreszta to nie tylko moja opinia, bo bibulki Shiseido Pureness ciesza sie dosc powszechna slawa I w sumie to ja juz sie od nich uzaleznilam mam je zawsze w torebce.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:12   #519
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Beekeeper, bylam, widzialam, zdolalam nie kupic Choc musze przyznac, ze boska byla paletka do oczu zielonych. Byly 3 rodzaje - do niebieskich, brazowych i zielonych oczu, ale nie widzialam tej do smoky eyes niestety. Byla limitowana paletka z cielisto-brazowymi cieniami za to.

W ogole duzo maja tam kosmtykow - blyszczyki, cienie, kredki do oczu i glittery. Pokazna kolekcja, ledwie sie moglam oprzec, ale dalam rade, ufff...
naprawde podziwiam <respect> A moglabys mi pokazac, co to za limitowanka była? Co do palety smoky, to tak myslalam...dostepna tylko w Sephorze USA
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2007-03-08 o 18:42
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 19:32   #520
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
naprawde podziwiam <respect> A moglabys mi pokazac, co to za limitowanka była? Co do palety smoky, to tak myslalam...dostepna tylko w Sephorze USA
No ja sie tez nadziwic sobie nie moge ze nie uleglam Ale dobrze bo na dzien kobiet od TZecika dostalam troche Clinique

Chetnie Ci pokaze ta paletke na ich stronie, jak tylko ja uruchomia bo na razie jest "under construction"

Edit: Bee to byla ta paletka, ktora umiescilas w swoim poscie - brazujaco rozswietlajaca do twarzy i ciala (?)

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2007-03-08 o 19:35 Powód: Niezbedne info ;-)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 20:10   #521
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Jako znawczyni, niekwestionowana rzecz jasna czuje sie w obowiazku odpowiedziec

mysle, ze tonik nr2 jest duzo lepszy. I tez ma zastosowanie anybakteryjne i odkazajace. Moim zdaniem trojka jest za mocna,wysusza, podraznia i w ogole zakrawa na spirolek salicylowy . Bibulki uzywam tylko i wylacznie Shiseido. Sa o niebo lepsze od Clinique, sa na pograniczu 'papierka i folijki, czyli w sam raz. I jeszcze nigdy ani jedna mi sie nie podarla. co do wielkosci to tez idealna. Zreszta to nie tylko moja opinia, bo bibulki Shiseido Pureness ciesza sie dosc powszechna slawa I w sumie to ja juz sie od nich uzaleznilam mam je zawsze w torebce.
Super dzieki

W Sephorze poprosiłam o zrobienie próbki tego toniku 2

Na Allegro jest spory wybór bibułek Shiseido i nie wiem na które sie zdecydować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 21:15   #522
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Na Allegro jest spory wybór bibułek Shiseido i nie wiem na które sie zdecydować
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa STOJ! TYLKO NIE TO!
Na allegro jest w cholere podrobek! Moja siostra kupila kiedys w takim jasnym opakowaniu, wiecej sztuk niz daja w oryginale! Odrazu rozpoznalam tania podrobke! Kup tylko te z serii Pureness, w niebieskim, takim gumkowym etui, zapakowanym seryjnie w folijke a potem w pudelko, tez niebieskie!
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 01:16   #523
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No ja sie tez nadziwic sobie nie moge ze nie uleglam Ale dobrze bo na dzien kobiet od TZecika dostalam troche Clinique

Chetnie Ci pokaze ta paletke na ich stronie, jak tylko ja uruchomia bo na razie jest "under construction"

Edit: Bee to byla ta paletka, ktora umiescilas w swoim poscie - brazujaco rozswietlajaca do twarzy i ciala (?)
jak to mozliwe, ze przeoczylam Twojego posta??

OPOWIADAJ!!!!!!!!!!!!!!! jakie Clinique, co? gdzie? jakie troche???
mam nadzieje, ze dostalas Repairweara bo jak nie to osobiscie skarge do TZecika napisze!

Aaliyah!!!!!! DO RAPORTU!!!!!!!!!!
A co do paletki to byla dokladnie ta ktora BeeKeeper wkleila
ps: przypadkiem tez mialam okazje poogladac, podotykac i w pelni zlustrowac te kosmetyki. Jak przyjechalam do domu lapy mialam cale swiecace Tylko szkoda, ze nie mam zielonych teczowek bo paletka jest miodzio

edit: dopiero ide spac wlasnie wrocilam z lotniska
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 07:42   #524
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

jestescie straszne!! jak mozna tyle gadac o tych kosmetykach!! przez was mam liste produktoww Clinique -dla kolezanki jadacej odwiedzic USA- opiewajaca na jakies 100euro! a to przeciez tylko kilka waznych produktow.
Niestety Clinique repairwear na dzien i noc - nie moge uzywac, zatyka mi pory ;( dostalam probke i coz, szkoda, ale co zrobic..musze znalezc odpowiednik:/
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 08:18   #525
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa STOJ! TYLKO NIE TO!
Na allegro jest w cholere podrobek! Moja siostra kupila kiedys w takim jasnym opakowaniu, wiecej sztuk niz daja w oryginale! Odrazu rozpoznalam tania podrobke! Kup tylko te z serii Pureness, w niebieskim, takim gumkowym etui, zapakowanym seryjnie w folijke a potem w pudelko, tez niebieskie!
hmmm no to ja juz kupiłam jakaś Japonka je sprzedaje no trudno, akurat na marce mi nei zależało, tylko na tym żeby działały - a działałąy te które Twoja siostra kupiła??

A co do toniku Clinique 2 to kurcze ja bym z 10 razy taniej sprzedawała rozcieńczony spirytus - nie wiem skąd ta kosmiczna cena za 100ml skoro to sam denatural i woda (noo + jakiś wyciąg z rośłinki). A któ0ry tonik bardziej lubisz? ten czy Tea Tree z BS?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 08:38   #526
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
jak to mozliwe, ze przeoczylam Twojego posta??

OPOWIADAJ!!!!!!!!!!!!!!! jakie Clinique, co? gdzie? jakie troche???
mam nadzieje, ze dostalas Repairweara bo jak nie to osobiscie skarge do TZecika napisze!

Aaliyah!!!!!! DO RAPORTU!!!!!!!!!!
Aniu moj TZcik skrzetnie zanotowal co chcialam, wtedy jeszcze kiedy zazyczylam sobie DDMG... No i dostalam zelik 125ml z pompka i za darmo 60ml toniku nr3 i ze 30ml zelu do mycia do tlustej cery. A i jeszcze All About Eyes sobie zazyczylam, bo mialam ostatnio probke z jakiejs gazety i bardzo mi podpasowal.
Nie bij, nie bij! Wiem, ze polecalas repairwear... ale wiesz co uzylam tego wszystkiego wieczorem i rano cerka jakas ladna taka wiec chyba nie jest zle Zel do mycia delikatny o dziwo, tonik to potwierdze - ma wysoka zawartosc spirytusu, ale ja naprawde mam wybitnie tlusta cere i nawet mi cery nie sciagnal wiec moze to produkuja dla takich "egzemplarzy" jak ja wlasnie
A w ogole obczailam KWC i DDMG ma zaskakujaco dobre recenzje, w przeciwienstwie do DDML takze mysle, ze biorac pod uwage nadchodzace wiosne i lato (splywajacy makijaz! ) to bedzie jak znalazl Wszystko wyjdzie w praniu, jak dostalam prezencik wczoraj to sie baaardzo ucieszylam, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
jestescie straszne!! jak mozna tyle gadac o tych kosmetykach!! przez was mam liste produktoww Clinique -dla kolezanki jadacej odwiedzic USA- opiewajaca na jakies 100euro! a to przeciez tylko kilka waznych produktow.
Niestety Clinique repairwear na dzien i noc - nie moge uzywac, zatyka mi pory ;( dostalam probke i coz, szkoda, ale co zrobic..musze znalezc odpowiednik:/
AfroJazz my bardzo lubimy rozmawiac o kosmetykach Hmmm, to moze dobrze, ze nie dostalam Repairweara

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
hmmm no to ja juz kupiłam jakaś Japonka je sprzedaje no trudno, akurat na marce mi nei zależało, tylko na tym żeby działały - a działałąy te które Twoja siostra kupiła??
Hosenko, moze i na marce Ci nie zalezalo, ale chyba nie chcialas podroby co? W koncu to Shiseido, a nie imitacja ma wysokie oceny na KWC Ale jak kupujesz od Japonki to jest duza szansa, ze to bedzie orginal jednak. Tam te produkty sa o niebo tansze podobno
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 08:57   #527
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ufff pocieszyłaś mnie niska cena mnie troszke zdziwiła - 20zł za 120 sztuk. Sprzedaje je Japonka Sayuri Takase-Gorzelnik, w aukcji jest napisane ze sa prosto z Japoni przywiezione... No nic, zobaczymy

a jak mam rozpoznac podróbkę?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:35   #528
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczynki i chłopcy , miałabym do Was ogromną prośbę , szczególnie do osób , które raz na jakiś czas przyjeżdzają do Polski w celu odwiedzenia bliskich .
Czy ktoś z Was byłby tak miły i mógłby mi zakupić odżywkę Henna Treatment Wax tą angielską.(wziełabym z checia 2 opakowania)
Używałam polskiej i miałam okazję spróbować angielskiej i po prostu nie ma porównania. Jakbym stosowała 2 rózne kosmetyki.
A może ktoś mógłby mi tego waxa wysłać pocztą ?
Oczywiscie wszelkie koszta pokryje jeszcze przed zakupem waxa , zeby nie obciazac nikogo finansowo.
Byłabym bardzo bardzo wdzieczna
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 10:31   #529
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tylko nie wiem gdzie kupic tego Wax-a, bo ja specjalnie sobie z pOlski przywiozlam W sklepach z naturalnymi kosmetykami?

Wiecie co dziewczyny, chodzi za mna caly czas sprobowac wyrobu wlasnych kosmetykow Tylko TZ cos marudzi ze za duzo te moje eksperymenty kosztuja

Moja mama ma 50 w marcu. Co ja mam jej kupic???
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 10:47   #530
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem gdzie kupic tego Wax-a, bo ja specjalnie sobie z pOlski przywiozlam W sklepach z naturalnymi kosmetykami?

Wiecie co dziewczyny, chodzi za mna caly czas sprobowac wyrobu wlasnych kosmetykow Tylko TZ cos marudzi ze za duzo te moje eksperymenty kosztuja

Moja mama ma 50 w marcu. Co ja mam jej kupic???
Evja - to nie przywoz z Polski bo angielski jest 1000 razy lepszy , ma troszke inny skład i działa na włosy zdecydowanie lepiej niz nasz polski wax.
Z tego co mi mówiła kolezanka to można go kupić w sieciach ( tylko nie wiem czy dobrze napisze )boots lub superdrug moze jeszcze gdzies indziej. Niestety kolezanka juz do angli nie wraca i musze szukac innych źródeł.
I jest tanszy w angli niz w polsce .
Ja mamie zawsze na urodzinki kupuje kosz kosmetyków yves rocher , płyn do kapieli, mleczko do ciala, perelki do kapieli , tabletki do rozpuszczania w wodzie , te małe perfumy . Wszystko o jednym zapachu . Ostatnio kupiłam mamie malinke na lato i była zachwycona.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 10:56   #531
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

AniaWila pomoz prosze - co kupic zamiast repairwear, bo on niestety zatyka mi pory:/
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 11:11   #532
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Moja mama ma 50 w marcu. Co ja mam jej kupic???
Ejvo, Mozesz kupic Mamie perfumy jezeli oczywiscie znasz jej upodobania. Ja zawsze jakies Mamie przywoze jak lece do Polski bo sama nigdy sobie nie kupi bo za drogie...

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
AniaWila pomoz prosze - co kupic zamiast repairwear, bo on niestety zatyka mi pory:/
AfroJazz, a moze sprobujesz tego nowego Continuous Rescue z antyoksydantami? Albo kremu Total Turnaround? Maseczka i koncentrat z tej serii podobno super - zdanie eksperta Jak sie ekspert pojawi to Ci doradzi, ja tylko tak sugeruje
Swoja droga ciekawe czemu Cie Repairwear zatkal, uzywalas wersji do skory mieszanej/tlustej czy do suchej? Jest wersja lotion SPF15 z Repairwear i lotion na noc (jeden i drugi bez tluszczu), probowalas tego?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:07   #533
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ajjjj GLUPOL jestem, nie repairwear ale wlasnie TURNAROUND CONCETRATE VISIBLE SKIN RENEWER mnie zatyka... pochrzanilo mi sie...
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:37   #534
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a może wiecie kto sprowadza kosmetyki z WB do Polski?, może tą drogą mogłabym nabyc tego waxa
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 14:27   #535
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

szukalas na allegro??? moze ktos tam? bo z tego co wiem produkty np. Body Shop napewno mozna znalezc na allegro, moze i ten swoj wax znajdziesz?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 16:35   #536
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

nie no, pol dnia czlowieka nie ma a tutaj milion postow nabite! jestescie nieznosne
caly dzien mam zawalony, nie mam minutki a natezenie ruchu trwa dalej, wiec wrzucam tylko szybkiego posta
Hosenko - nie wierze w 120szt oryginalnego Shiseido za 20zl. I pewnie sa to te w kremowym opakowaniu, takie miala moja siostra. Zlustrowalam jedna i wiem jedno - sa beznajdziejna podrobka, niestety :/

Aaliyah w sumie to mimo, ze TZecik nie kupil Repairweara to kosmetyki fajne DDMG na bank Ci nie zaszkodzi, nawilzy -wiec jest ok

Afro - to ja juz nie wiem co Cie zapycha a co nie zapycha, w zapychanie przez repairweara nie uwierze ;p ;p ;p a poza tym kremikiem to polecam serie total turnaround. Na temat tego nowego kremu o ktorym pisze Aaliyah nie moge sie wypowiedziec bo nie mialam

ok, spadam............buziaki
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 21:32   #537
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

TURNAROUND CONCETRATE VISIBLE SKIN RENEWER...to mnie zapycha
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 22:59   #538
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Afro!! z pelna odpowiedzialnoscia polecam w takim razie repairwear night lotion! tak jak Aaliyah pisala do typu skory oily to very oily. Na dzien tez lotion 15spf. A co do turnarounda to dziwna sprawa...jestes pewna, ze od tego Cie zapycha? bo ja mam troche wrazenie, ze pojecie ''zapychania'' zaczelo byc troche pochopnie naduzywane i za szybko diagnozowane. Moze to cos innego

Dziewczyny ja na piec dni znikam z czynnego zycia forum lece jutro do PL. Zyczcie udanych lowow na bezclowym ;p

btw: Aaliyah ta sol do kapieli jest obledna!!!!!!!!!!!!!! po wsypaniu do wody zapach jest boski i zniewalajacy. Dziewczyno! niedlugo zostaniesz moim wyznacznikiem zakupow kosmetycznych. jeszcze nie bylo czegos co mi polecilas a co nie okazalo sie fenomenem!!!!!!!
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 10:04   #539
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja na piec dni znikam z czynnego zycia forum lece jutro do PL. Zyczcie udanych lowow na bezclowym ;p

btw: Aaliyah ta sol do kapieli jest obledna!!!!!!!!!!!!!! po wsypaniu do wody zapach jest boski i zniewalajacy. Dziewczyno! niedlugo zostaniesz moim wyznacznikiem zakupow kosmetycznych. jeszcze nie bylo czegos co mi polecilas a co nie okazalo sie fenomenem!!!!!!!
Udanych zakupow na bezclowce Aniu I mega-przyjemnego pobytu w PL

Strasznie sie ciesze, ze sol Ci sie spodobala "Wyznacznik zakupow kosmetycznych", hmmm... brzmi dumnie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 13:15   #540
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Zobzcaymy jak to z tymi bibułkami nieszczęsnymi będzie - póki co na nie czekam

Mam pytanko do BodyShopoholiczek - czy wam też z masełek ucieka piekny zapach i robi sie jakis taki "inny"?? Wczoraj zauważyłam że moje mango kochane nabrało jakiegoś dziwnego, obcego polotu

AniaWila powtórze pytanko o tonik Clinique vs Body Shop Tea Tee: który z nich lubisz bardziej, o ile można je porównać, bo chyba mają inne działanie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.