panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :| - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 11:11   #31
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez lain

a nie dopuszczasz do siebie mysli, ze to sie moze najzwyczajniej w swiecie nie podobac? a wrecz wzbudzac negatywne odczucia...
Ale chyba nie o to chodzi żeby ubierać się "dla kogoś",żeby komuś się podobało?
Poza tym autorka wątku miała chyba na myśli młode dziewczyny ubierające się tak na co dzień,do szkoły
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:36   #32
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

wydaje mi sie, ze zle rozumujesz. z moich obserwacji wynika, ze facet ktory gdzies w tam młodzienczych latach zadawał sie z takimi "foczkami" wybrał na miłosc swojego zycia dziewczyne w ogole do tych "rozowych laluń" nie podobną. zauwaz, ze mentalnosc chłopaków od zawsze była inna od mentalnosci kobiet. oni zawsze beda patrzec lub dotykac to co jest kuse, co przyciąga wzrok. a kiedy juz sie przekonają, ze ogolne przykrycie ciała ktore wynosi 5 cm nie daje szczescia. i wtedy szukają kobiet z charakterem.
zresztą te nastolatki czy nawet starsze kobiety kiedyś i tak zmienią swój styl.
jak dla mnie to walka z wiatrakami.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:37   #33
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

wydaje mi się że na pewne odczucia nie mamy wpływu i każdy tu o nich pisze

czasami podoba mi się - mini, kozaki, fajny makijaż - moga być niesamowicie kobiece i efektowne - i myślę sobie "jaka fajna dziewczyna i ekstra się ubrała, bardzo odważnie ale jej to świetnie pasuje"

ale są osoby które niestety kiepsko wychodza na takim wizerunku, ale jeśli lubią ubrac się jak barbie no to rzeczywiście tylko ich sprawa, każdy ma w końcu inny gust

co do młodzieży to mi nie przeszkadzają "odstrzelone" małolaty - one sa na etapie szukania swojego stylu, czasem chcą się wtopić w grupę, czasem wyróznić czymś ekstrawaganckim - niech to robią, ważne żeby miały coś w głowie, żeby wiedziały że strój to nie wszystko..
w końcu moda może być zabawą i mi to akurat nie przeszkadza..

to co mi przeszkadza to wulgarne, pijane małolaty (fuuj) a nie stroje, choćby i bardzo kuse,
16latki mają szansę z tego wyrosnąć..a 30letnia barbie już nie bardzo (no nic nie poradzę że mnie się to nie podoba :P )
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:44   #34
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

lain jeśli ktoś nie preferuje takiego stylu to z reguły nie zwraca zbytniej uwagi na osobe która jest tak ubrana , ( np. moje koleżanki preferują dużo spokojniejszy styl )
Jeśli ktoś mnie nie zna nie ma prawa mnie oceniać , a jeśli już to robi to nie świadczy to najlepiej o nim .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:49   #35
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez obca
. (...)..a 30letnia barbie już nie bardzo (no nic nie poradzę że mnie się to nie podoba :P )
to mnie załamałaś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:52   #36
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Jeśli ktoś mnie nie zna nie ma prawa mnie oceniać , a jeśli już to robi to nie świadczy to najlepiej o nim .
zle mowisz. kazdy z nas, swiadomie lub nieswiadomie, w mniejszym lub wiekszym stopniu, ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. np. gdy widzisz jakis dwoch chłopaków, i dla banalnego przykładu, jeden z nich to na prawde przystojny i zadbany facet a drugi to chłopak ktory smierdzi, nie ma stylu, zapuszczony. do ktorego idziesz zeby pogadac? pewnie ze do pierwszego. a moze sie okazac, znowu dla przykładu, ze ten pierwszy jest pusty a drugi ma ciekawą osobowosć.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:55   #37
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Talking Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Zacznę od tego że dziewczyna w kusej bluzeczce i mini to nie zawsze jest panienka lekkich obyczajów. To jest uogólnianie i moim zdanie próba poprawy własnej samooceny. ( Tylko bez obrazy wyrazam swoje zdanie.) Nie denerwuja mnie takie panienki, jezeli sa faceci którym sie to podoba to jest ich indywidualna sprawa. Przesada budzi niesmak, owszem, ale zgrabna dziewczyna w kusej spódniczce to moim skromnym zdamiem miły dla oka widok.
Poza tym pomslcie jakby na ulicach było jednolicie i monotonnie gdyby kazdy ubierał sie tak samo aby nie odbiegać zbytnio od tłumu.
Pozdrowienia.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 11:57   #38
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Poza tym autorka wątku miała chyba na myśli młode dziewczyny ubierające się tak na co dzień,do szkoły
ja w poscie autorki watku nic o wieku nie odnotowalam, a o sposobie ubierania, wygladzie i rzeczach z tym zwiazanymi...

Cytat:
Napisane przez roxsi
lain jeśli ktoś nie preferuje takiego stylu to z reguły nie zwraca zbytniej uwagi na osobe która jest tak ubrana , ( np. moje koleżanki preferują dużo spokojniejszy styl )
Jeśli ktoś mnie nie zna nie ma prawa mnie oceniać , a jeśli już to robi to nie świadczy to najlepiej o nim .
a ja uwazam, ze mam prawo. oczywiscie nie trabie o tym wszystkim, ale swoje zdanie na ten temat moge miec. co najwyzej ponabijamy sie troche z TŻem (dyskretnie, zeby nikogo nie urazic). z reszta autorce chyba nie szkodzi o sam sposob ubierania, ale o taki wyglad + zachowanie, ktore czesto sie z nim (niestety) wiaze. nie twierdze, ze kazdy kto sie tak nosi jest pusta lalą...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:58   #39
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez agabil1
to mnie załamałaś
ups.. od każdej reguły są wyjątki czasami i pani po 60tce ładnie się prezentuje w różowym..i mhm..możliwe że w różowej mini też
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:00   #40
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez agabil1
Mysiu droga ale spójrz na zacytowany przez mnie fragment wypowiedzi założycielki wątku i na jej avatar jedno przeczy drugiemu?


Agnieszko, rozumiem
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:09   #41
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

lain ja miałam raczej na myśli coś w rodzaju grup dyskusyjnych które czasami tworzą się np. w dyskotece na temat mojej osoby , bo to że ktoś przerywa swoją zabawe aby zmierzyć mnie od stóp do głów jest poprostu żałosny . Każdy z nas jest inny i lubi co innego ja np. nigdy nie założyłbym adidasów na dyskoteke czy dresu ale jeśli ktoś jest tak ubrany to zwyczajnie nie zwracam na to uwagi. Korzystam z tego jak teraz wyglądam i lubie eksponować swoje atuty , na wszystko w życiu jest czas na pewno w wieku 30 lat nie będe różową landrynką .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 12:13   #42
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)

to te wydekoldowane foczki zmienily mentalnosc facetow na tak plytką.. :/ :/ :/
Ja myśle, ze po prostu tym facetom z "plytka mentalnoscia" daly latwiejszy dostep.
Są faceci i faceci.Nie można powiedzieć, ze wszyscy to albo wszyscy tamto.

Poza tym strój nie świadczy o wszystkim jak to juz zostalo tu zauwazone
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:23   #43
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez agabil1
nie mogę się powstrzymać Twoja uwaga i ton wypowiedzi w zderzeniu z avatarem
Dokładnie, to samo chciałam napisać
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:30   #44
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
Wlasciwie cala masa facetow oglada sie za tzw "foczkami" tj panienkami w przykusych bluzeczkach, spodniczkach i ogólnie wszystkim. co wiecej, zapewne duza czesc samcow nie miala by nic przeciwko puszczajacym sie (tj majacym meskie podejscie do seksu) panienkom, bo to w koncu wyraznie skraca ich droge do lóżka (albo do samochodu, tudziez dyskotekowej toalety).
Oglądać się to jedno, a kwestia tego, czy im się naprawdę podobają, to drugie. Ja też się przyjrzę dziewczynie wyglądającej jak kopia Dody- fajnie zawiesić oko na ładnym ciele Jesteśmy wzrokowcami, co tu kryć.
No i druga sprawa. Odnośnie "puszczania się, czyli męskiego podejścia do seksu". Jeśli dziewczyna lubi seks, to jest puszczalska? Powinna być romantyczną skromnisią ubraną "po bożemu", dopuszczającą myśl o seksie po kilku miesiącach stałego związku? Sorry, ale to nie tak.


Cytat:
to te wydekoldowane foczki zmienily mentalnosc facetow na tak plytką.. :/ :/ :/
"Mentalność facetów" zawsze była taka sama. Nie ma co się łudzić, że, patrząc na skąpo odzianą dziewczynę myślą o tym, co obejrzeć w tv


I jeszcze. DekolT. I nie foczki, sztuki, towary. Proszę.
Plus kwestia tego, w jakim towarzystwie się obracamy Moi koledzy nie gustują w solaryjnych tipsiarach, jak je określasz. W swoim męskim gronie pewnie sobie skomentują takie dziewczyny, ale nie są one ich ideałem. Co więcej, na tipsy patrzą z lekką odrazą Kopie Mandaryny kwitują uśmiechem, więc zapewniam, że nie wszyscy mężczyźni mają "zmienioną mentalność na tak płytką"

A kto zwykle stoi przy boku "różowej landrynki"? Karki, dresy( brzydkie określenia, cóż) pobrzękujące złotymi łańcuchami. Czy to jest twój ideał mężczyzny, że się przejmujesz jego gustem?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:38   #45
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Hm mnie tam bardziej śmieszą takie małolatki ubierające się wyzywająco.Potem się dziwią,ze przez 9 miesiecy im brzuch rośnie :/
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:46   #46
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

A ja tam jestem grzeczną dziewczynką

Jak mnie jakiś facet próbuje obmacywać na imprezie to go spławiam i po krzyku
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:47   #47
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez obca
ups.. od każdej reguły są wyjątki czasami i pani po 60tce ładnie się prezentuje w różowym..i mhm..możliwe że w różowej mini też
Np. Dolly Parton
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:50   #48
crazy_girl_13
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar crazy_girl_13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 683
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Według mnie nie każda dziewczyna, która od czasu do czasu ubierze bluzkę z dekoldem czy mini, jest panienką lekkich obyczajów... Gdy zachowuje się normalnie, nie podrywa każdego napotkanego faceta i nie wiesza mu się na szyję, to jest OK
Zresztą według mnie wartościowi faceci wcale nie chcą wiązać się z jakąś pustą lalą. Za nimi uganiają się tylko tacy, którzy sami nie mają nic ciekawego do zaoferowania, oprócz nowego auta i komóry
crazy_girl_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:54   #49
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
A kto zwykle stoi przy boku "różowej landrynki"? Karki, dresy( brzydkie określenia, cóż) pobrzękujące złotymi łańcuchami. Czy to jest twój ideał mężczyzny, że się przejmujesz jego gustem?
Dokładnie.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 13:08   #50
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez crazy_girl_13
Według mnie nie każda dziewczyna, która od czasu do czasu ubierze bluzkę z dekoldem czy mini, jest panienką lekkich obyczajów... Gdy zachowuje się normalnie, nie podrywa każdego napotkanego faceta i nie wiesza mu się na szyję, to jest OK
Zresztą według mnie wartościowi faceci wcale nie chcą wiązać się z jakąś pustą lalą. Za nimi uganiają się tylko tacy, którzy sami nie mają nic ciekawego do zaoferowania, oprócz nowego auta i komóry


płytcy faceci szukaja plytkich panienek,jesli chcesz miec w miare inteligentnego faceta,to musisz wziaśc go na osobowosc,a nie na dekolt do pasa,spodniczke mini ,kozaczki a'la doda i kilogram tapety.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:40   #51
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

a wiecie co?ja zawsze wlasnie powtarzam mojemu TZ, ze ZAWSZE jak jest jakas para to dziewczyna do chlopaka jest podobna. ZAWSZE chodzi mi o styl ubierania, zachowania, a nie ze buzie maja podobne, choc to tez sie pewnie zdarza
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:52   #52
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

takie dziewczęta w moich oczach robią z siebie pośmiewisko.Jak można ubrac kobiece ciuchy do dziecięcego i niedojrzałego ciała :| Co do kobiet w rózu to podobaja mi sie tylko delikatne ciuchy, bo gy kobieta założy młodzieżową różową bluzke to wygląda to niezbyt ładnie.Przypomnijcie sobie końcówkę klipu Pink "Stupid Girl"
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:56   #53
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez Mysia_
ZAWSZE jak jest jakas para to dziewczyna do chlopaka jest podobna. ZAWSZE chodzi mi o styl ubierania, zachowania,
No zachowanie to może ale ubranie?
Ubranie może coś świadczyć o człowieku ale też nie mówi absolutnie wszystkiego.
I nie zgodze się, że zawsze styl ubierania jest podobny
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:33   #54
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Poza tym autorka wątku miała chyba na myśli młode dziewczyny ubierające się tak na co dzień,do szkoły
tak do szkoły przedewszystkim . Mundurki powinny byc i koniec Serio mówie, nie było by tej rewii mody i rywalizacjii która sie ładniej ubiera.
Najbardziej mnie denerwuje że taka laska odpicuje sie jak Barbie na dyskoteke, a potem płacz i lament że zgwałcona.
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:41   #55
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
Najbardziej mnie denerwuje że taka laska odpicuje sie jak Barbie na dyskoteke, a potem płacz i lament że zgwałcona.
ta uwaga jest nie na miejscu, jakkolwiek dziewczyna byłaby ubrana/rozebrana, nie daje to żadnemu facetówi prawa do traktowania jej jak przedmiotu, który można sobie "wziąć i użyć"

i naprawde nie sądzę, żeby jakiś określony gust lub jego brak był wyznacznikiem poziomu inteligencji
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:42   #56
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
tak do szkoły przedewszystkim . Mundurki powinny byc i koniec Serio mówie, nie było by tej rewii mody i rywalizacjii która sie ładniej ubiera.
Najbardziej mnie denerwuje że taka laska odpicuje sie jak Barbie na dyskoteke, a potem płacz i lament że zgwałcona.
To Ty nie słyszałaś, że na disco powinno się chodzić w habitach? dziewczyno, ocknij się. Nie każda ofiara gwałtu jest prowokatorką, nawet jeśli ma te nieszczęsne tipsy i dwa centymetry różowej spódnicy, ugh... :/
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:44   #57
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez kuki9
Ubranie może coś świadczyć o człowieku ale też nie mówi absolutnie wszystkiego.
ale chyba nie świadczy to dobrze o dziewczynie która ma biodrówy a na 5 cm z nich stringi wystawaja. To taka dziewczyna chyba nie ma w głowce poukładane. ( ot taki przykład dałam tylko )
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:46   #58
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Nastolatko jak można było wogóle coś takiego napisać to że dziewczyna idzie na dyskoteke ubrana dość wyzywająco to wcale nie świadczy o tym że przyszła tam po to aby ją ktoś " przeleciał " , dyskoteka to nie szkoła czy praca i każdy ma prawo wyglądać tak jak chce . Ja lubie wyzywające ubrania ale nie zakładam takich do pracy czy na spacer z psem . To że od czasu do czasu dziewczyna ma ochote założyć coś bardziej skąpego wcale nie znaczy że jest " wygłodniałą suczką " polującą na facetów i przygodny seks . Jeśli bronisz facetów robiących takie świństwa , za wszystko obwiniając dziewczyny które poprostu chciały sobie potańczyć to szczerze gratuluje inteligencji .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:47   #59
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
To Ty nie słyszałaś, że na disco powinno się chodzić w habitach? dziewczyno, ocknij się. Nie każda ofiara gwałtu jest prowokatorką, nawet jeśli ma te nieszczęsne tipsy i dwa centymetry różowej spódnicy, ugh... :/
a czy ja coś takiego napisałam że w habitach?? miałam na myśli zachowanie tych dziewczyn i zdecydowana wiekszosc tych dziewczyn to prowokatorki. Nie zgodzisz sie?? Wogóle to ja jestem zdania że takie dyskoteki to sa dla dziewczyn żeby DAĆ i dla facetów żeby WZIAŚĆ.

Tak na marginesie to chyba sobie do gustu nie przypadłysmy.
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:49   #60
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: panny lekkich obyczajów....? Co to sie na tym świecie dzieje :|

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
ale chyba nie świadczy to dobrze o dziewczynie która ma biodrówy a na 5 cm z nich stringi wystawaja. To taka dziewczyna chyba nie ma w głowce poukładane. ( ot taki przykład dałam tylko )
Nastolatko, dziękuję Zawsze marzyłam o takim podsumowaniu, że ja, 19-latka z wystającymi stringami nie mam poukładane w główce najzwyczajniej w świecie mi po prostu wychodzą zza spodni i nawet o tym nie wiem, no ale nie ma co się tłumaczyć, zostałam sklasyfikowana jako ta, której "wystawają" stringi. Ej Boże, widzisz i nie grzmisz...
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.