Październikowe mamy 2015 część I - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 11:36   #601
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez barbara6 Pokaż wiadomość
Gratulacje Screaming Whispers i szybkiego powrotu do zdrowia. Dostalas już jakieś badania do wykonania czy po chorobie dopiero?
Dziękuję. Gino powiedział, że za 2 tyg, czyli przy nastepnej wizycie bedziemy badać krew i mocz. Dostałam za to wykaz płatnych badań, żebym mogła się zastanowić co chce zrobić i kiedy. Trochę tego sie nazbierało. Toxoplasmose bo przecież mamy w domu tego naszego nieszczesnego psa. Cytologia pewnie. Badania genetyczne płodu. W ogóle muszę siąść i ogarnąć te niemieckie nazwy badań, bo niektóre brzmią jak wyrok śmierci o_O

Su$ka, dziękuję bardzo. Żebyś wiedziała, już krzyż pański nad sobą widziałam. Ja właśnie taką pustą torbą jestem. Póki o własnych siłach z łóżka możesz wstać i nie wymiotujesz krwią tzn, że wcale chory nie jesteś. Tia tylko, że teraz jestem w dwupaku i moje życiowe mądrości są o kant dupy roztrzaskać. Muszę jeszcze przywyknąć do tego, że w tym wszystkim przestało o mnie chodzić.
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:58   #602
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość

Su$ka, dziękuję bardzo. Żebyś wiedziała, już krzyż pański nad sobą widziałam. Ja właśnie taką pustą torbą jestem. Póki o własnych siłach z łóżka możesz wstać i nie wymiotujesz krwią tzn, że wcale chory nie jesteś. Tia tylko, że teraz jestem w dwupaku i moje życiowe mądrości są o kant dupy roztrzaskać. Muszę jeszcze przywyknąć do tego, że w tym wszystkim przestało o mnie chodzić.
Haha uwielbiam Cię spokojnie kochana, ciąża faktycznie nie choroba, ale dbać o siebie trzeba i normy musisz chyba dla siebie teraz trochę opuścić i pozwolić sobie na relaks
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:09   #603
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
Haha uwielbiam Cię spokojnie kochana, ciąża faktycznie nie choroba, ale dbać o siebie trzeba i normy musisz chyba dla siebie teraz trochę opuścić i pozwolić sobie na relaks
Oj będę, będę. Wczoraj już miałam telefon z pracy, że byłoby lepiej dla mnie i dla małego gdybym przez całą ciążę została na zwolnieniu. Chyba przeanalizowali to, że sama nie zdecyduję się na urlop. Zresztą na koniec stycznia zwolnili całą moją zmianę z hasłem, że robię więcej niż oni wszyscy :| mąż twierdzi, że boją się pozwu, gdyby faktycznie coś mi sie stało. Niby nic wielkiego nie musiałabym robić ale wokół pełno oparów i chemii kosmetycznej a to też na bobasa wpływa. Śmiał się nawet, że pewnie w 6 tyg tak mu serce wali bo to nie człowiek tylko hulk lol.
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:24   #604
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Aisza_ Pokaż wiadomość


Jak Cię będzie dłużej trzymać to obstawiam u Ciebie dziewczynkę U mnie się sprawdziło z synkiem tylko słone bym jadła, chipsy i fast foody. Z córeczką jadłam ciasta za którymi nie przepadam i nawet czekoladę no ale wiadomo nie zawsze się sprawdza
Ja tam w ciąży jadłam słodkie jak najęta i mam syna







Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
No ja bym chciała córeczkę, Tż syna

Chyba 7t 1d. Mam nadzieje ze juz coś będzie, bo ten lekarz do którego idę ma naprawdę dobry sprzęt.
U mnie w 7t1d nie było serduszka. Ale to zależy od długości cyklu!






Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Matko, prawie tydzień mnie tu nie było. Umieram, dosłownie. Jestem tak zdechnięta, że bardziej się już nie da. Gorączka, gardło czerwone, wargi jak papier ścierny, kaszel mnie dusi. Dostałam od lekarza jakieś pastylki dla kobitek w ciąży ale to nic nie pomaga. Picie mleka z miodem i czosnkiem też nic nie zwalcza. Płukanie gardła szałwią troszeczkę mnie ratuje tylko, że na krótko. Znacie może jakieś inne domowe metody walki z wirusami?
Tak jak pisałam wcześniej, na poniedziałek byłam umówiona z lekarzem. Byłam też w pracy i chyba przegięłam, bo pociekła ze mnie lekko brunatna krew ze śluzem. Takiej paniki to ja w życiu nie doświadczyłam. Stwierdziłam jednak, że opanuje wewnętrznego idiotę i zaczekam te trzy godz na wizytę. Najdłuższe chwile jakie się kiedykolwiek ciągnęły.
O 16 gino mnie przyjął. Wywiad środowiskowy. Bla bla. Pogadanka o życiu prywatnym, o tym czy chce więcej dzieci, czy się boję a jak tak to nie ma czego bo on tą ciążę do końca doprowadzi. Pomyślałam tylko, że dobrze by było żeby doprowadził, mając w pamięci ten śluz.
Może 15 minut później padło pytanie czy mój mąż chciałby być przy wszystkim obecny , zero problemów. Proszę bardzo, niech pan sobie wygodnie usiądzie i patrzy na monitor. Oooo taka zadowolona byłam jak paw.
A za moment to już wyłam jak potłuczona. Serio. Chyba zeszło ze mnie napięcie ostatnich dni. Coś chciałam powiedzieć do męża, że w końcu jakiś normalny lekarz nam sie trafił a tu rozprasza mnie jakieś pulsowanie, mega silne. Wbijam zalzawione ślepia w monitor. 7 milimetrów. 6t2d a serduszko biło tak mocno i rytmicznie, że nawet lekarz pogratulował wojownika.
Poczułam ulgę, że z własnej głupoty nic nie nawyczyniałam. Plamienie było z przemęczenia organizmu, za dużo pracy, stresu i ten paskudny wirus. Tak czy siak, dostałam l4 do 22 lutego, żeby pozbyć się tej grypy. Mam nadzieję, że się uda.
Super, gratuluję! I zdrowia życzę!

Mnie dziś też coś rozkłada ;( z nosa się leje i źle się czuje
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:35   #605
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Oj będę, będę. Wczoraj już miałam telefon z pracy, że byłoby lepiej dla mnie i dla małego gdybym przez całą ciążę została na zwolnieniu. Chyba przeanalizowali to, że sama nie zdecyduję się na urlop. Zresztą na koniec stycznia zwolnili całą moją zmianę z hasłem, że robię więcej niż oni wszyscy :| mąż twierdzi, że boją się pozwu, gdyby faktycznie coś mi sie stało. Niby nic wielkiego nie musiałabym robić ale wokół pełno oparów i chemii kosmetycznej a to też na bobasa wpływa. Śmiał się nawet, że pewnie w 6 tyg tak mu serce wali bo to nie człowiek tylko hulk lol.
A powiedz gdzie pracujesz? W laboratorium? Bo ja też i się zastanawiam czy to b.szkodliwe jest dla dziecka?
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:37   #606
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
ktosuila gratulacje brawo teraz juz bedzie z górki

frik nie nakrecaj sie poki nie ma niepokojacyhc objawow to spokojnie sobie pracuj, stres tez nie jest dobry dla fasolki bete masz suepr wiec na pewno wsyztko dobrze tam rosnie

doriska kciuki za wizyte i czekamy na info
Kasia dziękuję Ci strasznie za slowa otuchy!

Ja w pracy i na aplikacji i nie mam zbytnio czasu pisac, ale kciukasy za dzisiejsze bety i usg
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 13:00   #607
Screaming Whispers
Raczkowanie
 
Avatar Screaming Whispers
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 382
GG do Screaming Whispers Send a message via Skype™ to Screaming Whispers
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
A powiedz gdzie pracujesz? W laboratorium? Bo ja też i się zastanawiam czy to b.szkodliwe jest dla dziecka?
Laboratorium kosmetyczne. Produkujemy kremy i inne dziadostwa mające odejmować lat. Nie wiem jak bardzo jest to szkodliwe ale skoro w takim trybie zaczynają już mnie wypychać na zwolnienie to chyba jest ku temu jakiś powód. No i dodatkowo czasami muszę coś przenieść z miejsca na miejsce a beczki z chemią wcale lekkie nie są, co się nawściekam przy tym, to moje.
__________________
All the pretty people died
Innocence is out of style
All the whores have gone away
Now there's nothing left for me


Provehito in Altum
Screaming Whispers jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 14:21   #608
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Screaming whisper - gratuluje

Za wszystkie dziewczynki trzymam kciuki za bety, usg itd
( cytowania pogrubienie itd chwilowo mi sie nie udają bo jakiś mały robal mi iPada wyrywa co chwila)

Dosyć krwawy mam ten śluz i brzuch mnie pobolewa ale w sumie nie zostaje mi nic innego jak czekac i odpocząć. Wydaje mi sie ze mogłam sie przedzwignac wczoraj czy coś , w końcu wchodzę z mała i zakupami na rękach na 2 piętro ;(
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:29   #609
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Wróciłam wszystko jest ok. Ale mam chodzić sobie dalej na nfz, bo wtedy badania będę miała. A jeśli bym chodziła do niego to ponad 200. No i ustaliliśmy ze do niego będę chodzic co miesiąc na usg
Pozniej się fotka pochwale
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:40   #610
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Czesc dziewczyny. Mozna dolaczyc? dzis bylam u gina, z notorycznie przedluzajacymi sie cyklami. Okazalo sie , ze jestem w ciazy, chociaz terminu jeszcze nie podal, bo ledwo cokolwiek bylo widac,test wyszedl pozytywny, jutro mam bete. Mamy juz 2 letnia coreczke. Jestem ciagle w szoku... z moich wyliczen wynika, ze to bedzie koncowka pazdziernika, a wiec ledwo sie zalapuje
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:55   #611
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Wróciłam wszystko jest ok. Ale mam chodzić sobie dalej na nfz, bo wtedy badania będę miała. A jeśli bym chodziła do niego to ponad 200. No i ustaliliśmy ze do niego będę chodzic co miesiąc na usg
Pozniej się fotka pochwale
Super! Serduszko biło? Teraz możesz być spokojniejsza





Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Mozna dolaczyc? dzis bylam u gina, z notorycznie przedluzajacymi sie cyklami. Okazalo sie , ze jestem w ciazy, chociaz terminu jeszcze nie podal, bo ledwo cokolwiek bylo widac,test wyszedl pozytywny, jutro mam bete. Mamy juz 2 letnia coreczke. Jestem ciagle w szoku... z moich wyliczen wynika, ze to bedzie koncowka pazdziernika, a wiec ledwo sie zalapuje
Hej! Witamy kolejną mamusie
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 15:14   #612
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mi jeszcze nie powiedział terminu. W pn się dowiem juz wszystkiego.


Nic mi nie mówil o serduszku a byłam tak zaaferowana ze zapomniałam zapytac

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------



Daje foteczke
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:16   #613
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
Ja też w pracy w pokoju z samymi facetami



a kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy? ja chyba jakoś po Świętach Wielkanocnych, to akurat 3 miesiące będzie...



ale masz apetyt kochana ja jednego wcisnęłam



też na słodycze nie mam ochoty, a właśnie tak jak TY wcześniej chociaż co drugi dzień lubiłam jakąś małą słodkość przekąsić...hmm.. mówią, że to zapowiedź na chłopaka
He he już to słyszałam obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka ;p najważniejsze aby zdrowe
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:20   #614
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie powiedział terminu. W pn się dowiem juz wszystkiego.


Nic mi nie mówil o serduszku a byłam tak zaaferowana ze zapomniałam zapytac

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------



Daje foteczke
Ale sliczna! Gratuluję!!
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:23   #615
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziękuję ale jeszcze nie wiem nic na temat serduszka
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:34   #616
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Matko, prawie tydzień mnie tu nie było. Umieram, dosłownie. Jestem tak zdechnięta, że bardziej się już nie da. Gorączka, gardło czerwone, wargi jak papier ścierny, kaszel mnie dusi. Dostałam od lekarza jakieś pastylki dla kobitek w ciąży ale to nic nie pomaga. Picie mleka z miodem i czosnkiem też nic nie zwalcza. Płukanie gardła szałwią troszeczkę mnie ratuje tylko, że na krótko. Znacie może jakieś inne domowe metody walki z wirusami?
Tak jak pisałam wcześniej, na poniedziałek byłam umówiona z lekarzem. Byłam też w pracy i chyba przegięłam, bo pociekła ze mnie lekko brunatna krew ze śluzem. Takiej paniki to ja w życiu nie doświadczyłam. Stwierdziłam jednak, że opanuje wewnętrznego idiotę i zaczekam te trzy godz na wizytę. Najdłuższe chwile jakie się kiedykolwiek ciągnęły.
O 16 gino mnie przyjął. Wywiad środowiskowy. Bla bla. Pogadanka o życiu prywatnym, o tym czy chce więcej dzieci, czy się boję a jak tak to nie ma czego bo on tą ciążę do końca doprowadzi. Pomyślałam tylko, że dobrze by było żeby doprowadził, mając w pamięci ten śluz.
Może 15 minut później padło pytanie czy mój mąż chciałby być przy wszystkim obecny , zero problemów. Proszę bardzo, niech pan sobie wygodnie usiądzie i patrzy na monitor. Oooo taka zadowolona byłam jak paw.
A za moment to już wyłam jak potłuczona. Serio. Chyba zeszło ze mnie napięcie ostatnich dni. Coś chciałam powiedzieć do męża, że w końcu jakiś normalny lekarz nam sie trafił a tu rozprasza mnie jakieś pulsowanie, mega silne. Wbijam zalzawione ślepia w monitor. 7 milimetrów. 6t2d a serduszko biło tak mocno i rytmicznie, że nawet lekarz pogratulował wojownika.
Poczułam ulgę, że z własnej głupoty nic nie nawyczyniałam. Plamienie było z przemęczenia organizmu, za dużo pracy, stresu i ten paskudny wirus. Tak czy siak, dostałam l4 do 22 lutego, żeby pozbyć się tej grypy. Mam nadzieję, że się uda.
super że wszystko w porządku i że te serduszko tak szybko.

A co do sposobów to można jeszcze wodą z solą przepłukiwać gardło

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Ja tam w ciąży jadłam słodkie jak najęta i mam syna


\
nooo, bratowa też a też jej córkę wróżyłam

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Wróciłam wszystko jest ok. Ale mam chodzić sobie dalej na nfz, bo wtedy badania będę miała. A jeśli bym chodziła do niego to ponad 200. No i ustaliliśmy ze do niego będę chodzic co miesiąc na usg
Pozniej się fotka pochwale
no szkoda, że nie było serduszka. Ale w poniedziałek już będzie Ty się nachodzisz do tych ginekologów

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Mozna dolaczyc? dzis bylam u gina, z notorycznie przedluzajacymi sie cyklami. Okazalo sie , ze jestem w ciazy, chociaz terminu jeszcze nie podal, bo ledwo cokolwiek bylo widac,test wyszedl pozytywny, jutro mam bete. Mamy juz 2 letnia coreczke. Jestem ciagle w szoku... z moich wyliczen wynika, ze to bedzie koncowka pazdziernika, a wiec ledwo sie zalapuje
witaj zapraszamy i gratuluję skoro się cieszysz to najważniejsze
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:38   #617
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Aisza_ Pokaż wiadomość
super że wszystko w porządku i że te serduszko tak szybko.

A co do sposobów to można jeszcze wodą z solą przepłukiwać gardło



nooo, bratowa też a też jej córkę wróżyłam



no szkoda, że nie było serduszka. Ale w poniedziałek już będzie Ty się nachodzisz do tych ginekologów



witaj zapraszamy i gratuluję skoro się cieszysz to najważniejsze
Doriska - super zdjecie, z serduszkiem na pewno bedzie ok!
Aisza- na razie jestem w szoku i nie dociera to do mnie,bo nie planowalismy. Jestem pelna obaw,ale w glebi serca sie ciesze
Jak sie czujecie?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:56   #618
Aisza_
Raczkowanie
 
Avatar Aisza_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Doriska - super zdjecie, z serduszkiem na pewno bedzie ok!
Aisza- na razie jestem w szoku i nie dociera to do mnie,bo nie planowalismy. Jestem pelna obaw,ale w glebi serca sie ciesze
Jak sie czujecie?
ale będzie mała różnica i córka będzie miała się z kim bawić

ja dobrze. mam ogromnyyyy apetyt i obolałe piersi, to wszystko póki co.ale ja w żadnej z ciąż nie miałam ani mdłości ani wymiotów ani nic takiego i oby tak zostało tym razem
Aisza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:05   #619
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Gratuluje usg piekne nie dlugo i my swoje zobaczymy.
Mnis co jakis czas pobolewa podbrzusze ale nie mam zadnych plamien wiec mysle ze jest ok, troche glupio ze musze mała dzwigać ale myśle , że to nic nie zaszkodzi

AMELIE Witaj
Ja narazie nie mam objawow , ostatni tydzien meczyly mnie mdlosci ale minely
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 16:18   #620
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mnie to straaaaaasznie bola piersi.
Masakra...
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:41   #621
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dooriska normalnie gigant na tym zdjęciu

Screaming to faktycznie maluch szybko sobie wytworzył serdunio, ale fajnie. JA już mam nadzieję, ze będzie serudnio w przyszłym tygodniu. Równo 7 tydzień będzie. Może...

Amelie witaj

Ja dzisiaj na becie byłam i czekam na wyniki w internecie mają być. Denerwuję się. MAm nadzieję, ze beta ładnie przyrosła. Wczoraj wieczorem jakoś tak mnie brzuch pobolewał i się wystraszyłam. Co chwilę latałam zobaczyć czy nie ma krwi na wkładce. Teraz nie wiem o której będą wyniki, bo baka z labo mówiła, ze wczoraj bety hcg wpisali dopiero ok 21, bo moja krewka do Wrocka do Diagnostyki poszła.
Ja mam ochotę na wszystko, ale na słodycze nie bardzo. Jednak nigdy nie przepadałam za słodyczami więc może dlatego. Szczególnie chodzą za mną takie ugotowane ziemniaczki i podpieczone później z koperkiem a do tego maślanka

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Dziewczyny a też macie na dole już takie duże brzuchy. Ja wyglądam na co najmniej 4 miesiąc i nie wiem czy to normalne czy po lekach i zmaltretowanych flakach przed IVF tak mam
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:52   #622
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Aisza_ Pokaż wiadomość
ale będzie mała różnica i córka będzie miała się z kim bawić

ja dobrze. mam ogromnyyyy apetyt i obolałe piersi, to wszystko póki co.ale ja w żadnej z ciąż nie miałam ani mdłości ani wymiotów ani nic takiego i oby tak zostało tym razem
Ja tez w poprzedniej ciazy nie wymiotowalam i teraz mam nadzieje tez tak bedzie. Tez bola mnie piersi. Raz mam apetyt raz nie. Jak zaczynam jesc to go trace
A ktora to ciaza?

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość

AMELIE Witaj
Ja narazie nie mam objawow , ostatni tydzien meczyly mnie mdlosci ale minely
I niech tak zostanie!
A ile malutka ma?

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj na becie byłam i czekam na wyniki w internecie mają być. Denerwuję się. MAm nadzieję, ze beta ładnie przyrosła. Wczoraj wieczorem jakoś tak mnie brzuch pobolewał i się wystraszyłam. Co chwilę latałam zobaczyć czy nie ma krwi na wkładce. Teraz nie wiem o której będą wyniki, bo baka z labo mówiła, ze wczoraj bety hcg wpisali dopiero ok 21, bo moja krewka do Wrocka do Diagnostyki poszła.
Ja mam ochotę na wszystko, ale na słodycze nie bardzo. Jednak nigdy nie przepadałam za słodyczami więc może dlatego. Szczególnie chodzą za mną takie ugotowane ziemniaczki i podpieczone później z koperkiem a do tego maślanka

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Dziewczyny a też macie na dole już takie duże brzuchy. Ja wyglądam na co najmniej 4 miesiąc i nie wiem czy to normalne czy po lekach i zmaltretowanych flakach przed IVF tak mam
Ja jutro ide na bete, a brzucha nie mam, za wczesnie na mnie

Najbardziej to sie chyba boje porodu. Pierwszy do najlatwiejszych nie nalezal. A i wypalanke mialam rok temu.

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-02-12 o 16:53
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:56   #623
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Moja 16 luty skonczy 13 miesiecy aż ooo tak mysle ze mozliwe ze zaszlam w jej roczek heheh
Ja to mam same miłe wspomnienia z ciąży i porodu dlatego tak chetnie zaszlam w drugą chociaz myslalam ze uda sie dopiero w maju i urodze w styczniu :P
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:02   #624
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Moja 9kwietnia 2 wlasnie mysle jak dam rade z dwojka..
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:08   #625
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witaj Amelie

Dorriska <3 zdjęcie

Moja Lily jutro skończy roczek

Wole o porodzie nie myślec jak sobie przypomnę ze mój pierwszy trwał 58 h ;((( wogole mój mąż to wogole nie chce dyskutować i od razu krzyczy ze cesarka i koniec....
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:12   #626
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Moj co prawda mniej ale i tak horror. Tez zastawiam sie nad cesarka. Ja to sie martwie, bo tz wtlyjezdza za granice, a mi ani mama ani tesciowa nie pomoze w niczym. Bede sama. Tego sie najbardziej boje.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:13   #627
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie powiedział terminu. W pn się dowiem juz wszystkiego.


Nic mi nie mówil o serduszku a byłam tak zaaferowana ze zapomniałam zapytac

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------



Daje foteczke
Gratulację, piękne zdjęcie, będzie pamiątka
Porobił Ci jakieś pomiary pęcherzyka i zarodka ?


Ja odebrałam wyniki wczorajszej bety - 27 540 a jutro wizyta
Wyczytałam w internecie, że przy takim wyniku jest już szansa zobaczenia serduszka, ciekawe czy się sprawdzi.
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:22   #628
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Basia jaka duża beta. A który to dokładnie tydz i dzień? Kurde by mogli już wpisać te wyniki moje, bo się stresuję.
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:29   #629
barbara6
Raczkowanie
 
Avatar barbara6
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Basia jaka duża beta. A który to dokładnie tydz i dzień? Kurde by mogli już wpisać te wyniki moje, bo się stresuję.
To wynik z wczoraj 6 tydz 3 dzień. Twoja pewnie będzie jeszcze wyższa, skoro poprzednim razem miałaś ponad 6 tyś. Trzymam kciuki

Odnośnie brzucha, to zauważyłam że się trochę powiększył. Tylko u mnie to wygląda na większą oponkę
barbara6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:54   #630
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Wow Basia jaki wynik Super

A dziewczyny jeszcze mam pytanie odnośnie jedzenia. Wyczytałam, że nawet za bardzo takich wędlin kupowanych nie można jeść, bo zawierają substancje które szkodzą :/ Kurde to co jeść? Na śniadanie lub kolacje zazwyczaj jem wędliny kupowane.. Wybieram te które mają najwięcej mięsa w składzie, ale nie da się uniknąć zupełnie tych różnych konserwantów.. Nawet ser żółty nie jest aż taki super.. Co o tym myślicie? Jecie wszystko oczywiście z rozsądkiem?
Bo ja już nie wiem co o tym myśleć.. Niby przecież nie jem tego kilogramami. 3-4 plasterki dziennie chyba to nie aż tak strasznie, no ale jak przeczytam że coś szkodzi to już panikuję :/
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.