Rolki:) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 18:13   #661
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Hej,

nie powiem są szybkie, ale z trzymaniem stopy, szczególnie wąskiej jest słabo.
Kółka 90mm, można włożyć 100mm - to już mega szybko dla dobrze jeżdżących.

Myślałem jeszcze o Powerslide Cell II 2007 - tańsze, lepiej trzymające stopy, prędkość maksymalna nie tak szybka jak w Roces R300, ale też szybkie - głównie dlatego, że trzymanie stóp jest bardzo dobre. Czyli większość energii z nogi idzie na odepchnięcie.

Ale powiem tak, mogę Tobie niezobowiązująco wysłać 2 pary rolek i sobie po prostu przymierzysz, albo nawet 3 pary - jeśli oczywiście chcesz Możesz zwrócić wszystko lub resztę jak coś wybierzesz
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:25   #662
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: Rolki:)

mnie bardzo odpowiadają rolki które kupiłam... Chociaż przyznam, że czasem jak mam "gorsze" dni to się zastanawiam czy na pewno warto było... Bo razem z ochraniaczami wyszło mnie to 570zeta... No ale w każdym razie są to moje pierwsze rolki i w związku z tym, że jak na moje warunki finansowe był to spory wydatek zastanawiam sie jak można przedłużyć żywotność rolek.

Słyszałam o przekładaniu kółeczek - tylko że 2 różne wersje, więc nie wiem która prawdziwa... 1z4 a 2z3 czy 1z3 i 2z4 czy może jeszcze inaczej??? i jak często powinno się to robić? czy raz na sezon przy umiarkowanej jeździe wystarczy?? - na pewno jeszcze na to za wczesnie u mnie, ale wolę wiedzieć za w czasu.

No i jeszcze chciałam zapytać w jaki sposób mogę dbać o rolki na co dzień?? To znaczy po jeździe widzę, że są zakurzone i przybrudzone. Czy przetarcie wilgotną szmatką wystarczy?? Jakieś inne zabiegi czyszczące??

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 20:52   #663
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Kółka zmienia się w zależności od ich zużycia. Z reguły ścierają się szybciej skrajne - 1 i 4. Muszą się one wtedy znaleźć jako 2 i 3. Z reguły jak przednie jest bardziej starte niż ostatnie, to pierwsze zamieniasz z 3 kółkiem, a czwarte z drugim.
Generalnie tak się zużywają właśnie kółka - dotyczy to większości osób, które niestety mają złą technikę odepchnięcia - odpychają się z palców, a nie z pełnej szyny.

Dodatkowo należy obracać kółka o 180 stopni, tak żeby zaczęły się ścierać od drugiej ich strony.

Co do czyszczenia rolek. Wilgotna szmatka wystarczy, jest normalnym, że się kurzą. Ważne żeby nie suszyć ich przy kaloryferze. Takie zabiegi wystarczą.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:54   #664
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Rolki:)

A ja nadal staram sie sprzedac moje nowe role, mam nadzieje ze sie ktos skusi A poza tym czekam juz na kolejne nowe , jakie dobral mi zico Bede miala Powerslide Cell II . Nie slyszlam o nich nigdy ale teraz sie naczytalam i naprawde jak dla mnie sa ekstra. Wlasnie dobral mi mniej wiecej typ podobny jak mialam wczesniej, a ja wlasnie lubie takie "mocniejsze " role. Juz zadna rekreacja, czy fitnes, bo jakos dla mnie te role byly takie małe, delikatne. Taka calkiem spokojna jazda to jednak nie dla mnie. I moze te role ktore kupialm nie sa takie zle tylko nie pasuja do mnie . Ale tak czy owak facet naklamal w aukcji, ze sa ultra szybkie
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 13:39   #665
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

Cześć
Mam do was prośbę, móglby ktoś ocenić te rolki: http://www.sportportal.pl/rolki-temp...een-p-984.html
Przeczytałam caaały wątek i stwierdziłam, ze musze sobie kupić rolki tylko po 1 nawet dobrze nie umiem jezdzic a po 2 moja studencka kieszeń nie pozwala mi na zakup rolek za 300-400zl, tym bardziej, że nie wiem, czy spodoba mi się jazda ( być może rzucę je w kąt).
Więc bardzo proszę was o pomoc Może macie jakies inne typy tak do 200 zł?
Z góry dzieki

EDIT:
albo może te: http://www.sportportal.pl/rolki-temp...nk-p-1016.html
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:22   #666
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Rolki:)

Najlepiej niech sie wypowie zico
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:54   #667
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Rolki:)

A ja tam z ciekawości spytam Cię zico jakie są najlepsze zapięcia ? Jakie połączenia. Ja osobiscie mam i sznurowadła i rzepa i klamrę , ale mnie ciekawi to Z gory dziekuje za odpowiedz
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 16:30   #668
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

Zico Zico odpowiedz mi najszybciej jak możesz, bo chcę do was (rolkarzy ) jak najszybciej dołączyć
Ale sie napaliłam na jezdzenie na rolkach
Pozdrawiam
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 17:42   #669
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Zapięcia:

Generalnie najlepsze będą sznurówki + klamra u góry cholewki. Oczywiście wiele rolek ma też rzep stabilizujący kostkę (pod kątem 45 stopni) - to też jest dobre.

Są również rozwiązania typu Rollerblade TFS - linka + klamra - też świetnie trzyma stopy, ale Rollerblade to marka i wiedzą, co robią.

Odrzucać z góry rolki z samymi klamrami - trzymają tylko punktowo. Jak są sznurówki, to jest ok.

Tempish:

markowe, ale słabe. Oczywiście jak ktoś robi granicę wydatków na rolki 200pln to jest trudny wybór. Trudność polega na tym, że jak Tobie nie przypasuje wygoda czy brak toczenia się kółek tj. się chciało - to po prostu możesz się zrazić do tego sportu.
Lepiej wydać więcej i mieć markowy sprzęt - na 99% spodoba się ten sport i nie będzie trzeba szybko wymieniać kółek czy łożysk, czy nawet po prostu rolki się nie rozpadną.

Niestety tanie rolki muszą mieć tanie komponenty. Nie ma czegoś takiego, co jest tanie i dobre. No chyba, że bierzemy w ten sposób: tani Rollerblade Spark 389pln, bo Rollerblade Speedmachine 8.0 kosztuje 999pln. Ale wtedy te dwie rolki mają zupełnie inne przeznaczenie. Dodam, że mam rolki u siebie za 2100pln i ta cena u niektórych w ogóle nie robi wrażenia. W tych rolkach są łożyska droższe od modelu Spark Ale wracając do tematu.

Jeśli ma się górną granicę 200pln - to lepiej rolki przymierzyć przed zakupem.
Jeśli się kupuje rolki firmowe - to naprawdę można kupować w ciemno w necie, bo gwarantuję komfort na 100%. Warunek - co najmniej dobry sprzedawca, który powinien też jeździć na rolkach "żeby czuć temat".
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:12   #670
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

dzieki za odpowiedź
Kurczę to juz sama nie wiem co zrobić...
A z tych firmowych lepszych i nie najdroższych to jakie polecasz?
Szkoda ze nie ma wypozyczalni lyzworolek, to bym wiedzala, czy będę jeździć czy nie.
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:30   #671
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

A w ogóle jaki rozmiar potrzebujesz? Bo czasami bywa tak, że jest mega przecena na niedobitki z zeszłego roku i można trafić w rozmiar
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 21:37   #672
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

rozmiar 41, w cm to będzie 26cm. Ja bym chciała takiego niedobitka
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 16:21   #673
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rolki:)

Czesc mozesz mi doradzic dostalam moje pierwsze rolki rozmiar jest w sam raz mam pytanie czy liner sie troche rozbije w miare uzywania
patin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 10:43   #674
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

Hejka
Uczę się jeździć na rolkach, jakoś tam do przodu jadę, nawet zakręcam, ale tylko na większej powierzchni ale nie potrafię sie nauczyć jeździć na jednej nodze... jak probuje np na lewej to nie przechylam się wystarczająco prosto tylko spadam w wprawą stronę, boję się, że upadne na lewą strone... ale mam problemy co? ale może coś poradzicie? Albo może jakieś inne ćwiczenia, żeby coraz lepiej jeździć?
Pozdrawiam
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:33   #675
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rolki:)

CZES tez sie ucze ja znowu mam problemy z ruszeniem z miejsca i z zatrzymaniem sie pozdrawiam
patin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:41   #676
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

ja z ruszaniem to nie, ale z zatrzymaniem się to już gorzej, właśnie wczoraj 1,5 godziny uczyłam sie zatrzymywać... i jakoś mi nie idzie... zaliczyłam jedną glebę i dzisiaj lecę po ochraniacze, bo szkoda rąk.
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:56   #677
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rolki:)

Ja co prawda mam ochraniacze, ale ich nie używam...jeździ mi się w nim bardziej sztywno, to nie dla mnie :/
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 21:17   #678
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rolki:)

Tez nie mam ochraniaczy jezdzi mi sie fajnie dzisiaj sobie pojezdzilampo parkingu obylo sie bez zadnej gleby tylko ciagle mam problem z zatrzymaniem sie zeby sie zatrzymac lapalam sie samochodow stojacych na parkingu niestety jedna glebe zaliczylam ale kontrolowana poszlam w jedno miejsce gdzie bylo troche z gorki i coz pod gorke sie zle jechajo niestety w droga strone niezle sie rozpedzilam i mialam do wyboru zatrzymac sie na samochodzie walnac w kraweznik lub upasc na tylek wybralam to trzecie ale i tak jest niezle mialam moje roleczki dopiero 3 razy na nogach
patin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 21:34   #679
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez patin Pokaż wiadomość
Tez nie mam ochraniaczy jezdzi mi sie fajnie dzisiaj sobie pojezdzilampo parkingu obylo sie bez zadnej gleby tylko ciagle mam problem z zatrzymaniem sie zeby sie zatrzymac lapalam sie samochodow stojacych na parkingu niestety jedna glebe zaliczylam ale kontrolowana poszlam w jedno miejsce gdzie bylo troche z gorki i coz pod gorke sie zle jechajo niestety w droga strone niezle sie rozpedzilam i mialam do wyboru zatrzymac sie na samochodzie walnac w kraweznik lub upasc na tylek wybralam to trzecie ale i tak jest niezle mialam moje roleczki dopiero 3 razy na nogach
Ja się dzisiaj tak rozpędziłam, że na siatce (ogrodzeniu) sie zatrzymałam
I mam wrażenie, że nie robię żadnych postępów...
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 13:00   #680
LaFinca
Raczkowanie
 
Avatar LaFinca
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Rolki godne i niegodne polecenia

W prawdzie bylo juz kilka watkow na temat rolek, ale w zasadzie zadnych konkretnych wnioskow, ktore rolki warto kupic, a w sumie temat wraca jak bumerang. Wiadomo, teoretycznie im drozsze tym lepsze. Ale nie kazda pozwoli sobie przeciez na zakup za 500-600 PLN. A sport popularny i sezon w pelni Wpisujcie dziewczyny, na jakic rolkach jezdzicie, ile Was kosztowaly i jakie sa ich wady/ zalety.
LaFinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 13:01   #681
LaFinca
Raczkowanie
 
Avatar LaFinca
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

Dziewczyny, nie jezdzicie na rolkach, czy co? Szkoda, bardzo pomoglybyscie mi w wyborze, bo czuje sie zagubiona pomiedzy tyloma opiniami.
LaFinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 14:39   #682
askaa
Przyczajenie
 
Avatar askaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

czy już masz jakiś wybrany model?
ja zaczęlam jeździć od jakiegoś miesiąca, najpierw przeczesalam net w poszukaniu opinii, no i jednak utwierdzialam się w przekonaniu, że jednak warto kupic rolki droższe, oprócz jakości wykonania to jest gwarancja, że nie rozpadną się po miesiącu. Mam Rollerblady Wing 6.0 niestety kosztowaly trochę ale po tych kilku tygodniach użytkowania nie żaluję wydanej kasy.
Zanim je kupilam umówilam sie z zico, który prowadzi sklep internetowy z rolkami i przymierzylam 3 pary, a jak zalożylam Wingi to już żadne inne mi nie odowiadaly.
askaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 14:44   #683
maitre
Raczkowanie
 
Avatar maitre
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

Ja od wielu lat jeżdżę na rolkach. Zaczynałam od jakiś tańszych z GoSportu (ok.150zł). Teraz mam Salomony. Naprawdę porządne rolki.. Myślę,że marka nie ma tu aż takiego znaczenia. Ważne,żeby pasowały Tobie
Przede wszystkim porządne zapięcia. Nie jakieś malutkie kółka (chyba,że chcesz jeździć wyczynowo) i dobre chęci. Miłej jazdy
__________________
Le fruit défendu a le plus de saveur
maitre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 19:51   #684
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

ja jezdze na Decathlonach V330 wersji damskiej. kosztowaly 399, choc ja kupilam za 299, bo to ostatnia para byla, wiec spuscili z ceny jestem z nich baaardzo zadowolona, szybko jezdza (bo maja wieksze kolka niz zwykle maja rolki), noga sie w nich nie meczy i maja przyjemny system wentylacji. ale z tego co widze to juz ich nie ma w sprzedazy, bo weszla inna kolekcja.

najlepiej isc do sklepu i na kazdych troche pojezdzic. ja tak moje wybralam i jestem w pelni zadowolona.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 19:52   #685
piotr USD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Rolki:)

elo mam do was prośbę zbuiieramy podpisy do petycji na budowę skateparku w naszej miejscowości... moze pomozecie ?? wystarczy sie wpisac ze jest sie za petycja i to wszystko, każdy glos sie liczy i mam nadieje ze nie zawiedziecie nas. o to link:
http://www.petycje.pl/3257 z góry dzięki jeśli możecie jeszcze przekażcie te stronkę znajomym pozdrawiam
piotr USD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 20:17   #686
LaFinca
Raczkowanie
 
Avatar LaFinca
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

Dzieki za rady, bylam wlasnie kilka razy w Decathlonie i Intersport (oba sklepy jakos nie polecane na forum Wrotkarstwo), ale albo odstraszaly mnie ceny, albo nie bylo mojego rozmiaru. Dopiero dzisiaj przymierzylam dwie pary, z ktorych najbardziej podobaly mi sie Rollerblady, niestety za 500zl. Ale faktycznie, bylo mi w nich bardzo wygodnie i wygladaja tak zgrabniutko Zarezerwowalam je sobie do jutra, bo roleczki maja duze kolka, 80 mm, to chyba spore wyzwanie dla poczatkujacego.

Asia, czytalam posty Zico, tyle, ze ja mieszkam w Wawie. W tych duzych sklepach bardziej zalezy im, zeby sprzedac, niz zeby doradzic.

Maitre, co uwazasz za malutkie kolka? Jestes bardziej za tymi 80?
LaFinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 21:55   #687
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Thumbs up Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

czesc wam ja mam rolerblady wing 6 0 sa super koleczka maja 82 tez jestem poczatkujaca coz jakos idzie choc czasem mam strach w oczach najgorzej jest z gorki bo one wtedy same jada a ja mam problem zeby sie zatrzymac a mieszkam w takim miejscu ze o rowny teren ciezko ale sie nie poddaje w koncu sie kiedys musze nauczyc pozdrufki
patin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 23:18   #688
LaFinca
Raczkowanie
 
Avatar LaFinca
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

Patin, duze wybralas sobie kolka! Juz wyobrazam sobie Ciebie w akcji (poczatkujaca) Ja dzisiaj w sklepie zalozylam te kolka 80, rozpedzilam sie i zatrzymalam dopiero na drzwiach... pech chcial, ze nie byly zablokowane, tak wiec wyjechalam na dwor a do tego wlaczyl sie alarm. A za mna leciala mama i krzyczala "ona wcale nie ucieka ze sklepu" )
LaFinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:07   #689
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

nie jest tak zle musze jeszcze dopracowac zatrzymywanie sie ,jak sie jedzie nie jest zle bo jak sie stoi gorzej z utrzymaniem rownowagi jakos sobie radze gleby jeszcze nie mialam sorki moje koleczka maja 80 mm a twardosc 82a sie pomylilam

Edytowane przez patin
Czas edycji: 2008-06-29 o 12:35
patin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:05   #690
LaFinca
Raczkowanie
 
Avatar LaFinca
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Rolki godne i niegodne polecenia

No wlasnie, przemyslalam sprawe i zdecydowalam sie jednak na kolka 80. Dzisiaj przez 7 godzin przetrzasalam sklepy i albo nie mieli mojego rozmiaru, albo rozmiar byl, ale roleczki cisnely mnie w lydke (chyba mam mocno niesymetryczne lydki..). Masz kupione dokladnie na swoj rozmiar, czy jeden wiekszy?
LaFinca jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.