Ostatnio testowałam... - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 20:08   #4921
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Ostatnio testowałam...

Testuję dzisiaj Hinoki. I myślę, że gdybym nie znała Rock Crystal, to miałby u mnie pewne szanse. Jednakże znam... Hinoki to dla mnie wyprane z powera pierwsze nuty Rock Crystal, czyli dość interesujący, ascetyczny, chłodny księżycowy dymek. Niestety ewidentnie brakuje mu mocy. Snuje się jakoś tak niemrawo... W porównaniu do Rock Crystal jest niestety tylko bladym cieniem. A poza tym, po księżycowych, chłodnych nutach w Rock Crystal wybucha ogień. A Hinoki... powoli niknie. Czy ktoś ma podobne wrażenia?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:13   #4922
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ostatnio testowałam...

rawito to zaskakujące porównanie, dla mnie rock crystal to kadzidło na wskroś kościelne a w hinoki go nie uświadczysz, z ascetyzmem i brakiem trwałości zgadzam się w 100%
a w temacie: bois d'iris TDC - początek piękny, głęboki i bardzo drzewny ale z czasem dochodzi do głosu tytułowy irys i przytłumia skutecznie całokształt, bardzo ekspansywny kwiat - w tym przypadku nie pudrowy a kwiatowy, nie mogłabym go nosić globalnie a szykowałam się na zakup butli na straganiku
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2008-10-15 o 20:42
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:43   #4923
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Ostatnio testowałam...

Kościelny?? Dla mnie właśnie w ogóle. Rock Crystal klasyfikuję jako kadzidło "abstrakcyjne", tzn nie kojarzące mi się z żadną religią. Podobnie abstrakcyjna jest dla mnie Norma Kamali, no i teraz Hinoki.
Ale, właśnie mi się przypomniało, że mój przyjaciel czując ode mnie Rock Crystal, twierdził, że pachnie jak Zagorsk, więc może tylko ja inaczej je odbieram Wydaje mi się takie... no, po prostu inne
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:43   #4924
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Ostatnio testowałam...

Rawita, mi się to składa z moim doświadczeniem. Hinoki jest zimny, zimny, zimny, jak te popioły na mrozie. Przeżarte chłodem do serca. W RC serce zostało gorące.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:48   #4925
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
Rawita, mi się to składa z moim doświadczeniem. Hinoki jest zimny, zimny, zimny, jak te popioły na mrozie. Przeżarte chłodem do serca. W RC serce zostało gorące.
o rany, ja odbieram go jak nadmorski las sosnowy spływający żywicą w gorący, upalny dzień i naprawdę nie czujesz w nim tej słodyczy kadzidła?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:17   #4926
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Ostatnio testowałam...

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;9345601]Twoje recenzje Czarna Zuziu, także zapadaja głęboko w pamięć. Zwłaszcza ta dotycząca ostatniego Lutka
No i bardzo mi się podoba ,ze mamy bardzo zblizone gusta. Obie kochamy Must i Chergui, nie wspominając o wspólnej antypatii do pewnego pana[/quote]




Gryksiu hm... nie wiem czy wypada a niech to co mi tam ,to dla Ciebie

KamaKama
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 12:21   #4927
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
Rawita, mi się to składa z moim doświadczeniem. Hinoki jest zimny, zimny, zimny, jak te popioły na mrozie. Przeżarte chłodem do serca. W RC serce zostało gorące.


No właśnie, tak to mniej więcej odbieram A czy czuję słodycz kadzidła? Trudno mi powiedzieć, bo na mnie kadzidło zarówno w Rock Crystal, jak i w Hinoki jest wytrawne. Może to kwestia skóry.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 12:25   #4928
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Ostatnio testowałam...

wczoraj z ciekawosci przetestowalam Ivresse YSL i wpadlam po uszy...naprawde szmpanski,ponadczasowy urzekajacy,cieply,kobiecy i bardzo ale to bardzo sexy...mam nadziej ze niedlugo zagosci na mojej toaletce choc cena jest dosc przerazajaca 77eur za 50ml
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:07   #4929
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
wczoraj z ciekawosci przetestowalam Ivresse YSL i wpadlam po uszy...naprawde szmpanski,ponadczasowy urzekajacy,cieply,kobiecy i bardzo ale to bardzo sexy...mam nadziej ze niedlugo zagosci na mojej toaletce choc cena jest dosc przerazajaca 77eur za 50ml
Magsch- jak milo czytac tak pozytywna opinie, na temat jednego z moich ukochanych zapachow. Uwielbiam Yvresse od pierwszego spotkania, (kilkanascie lat temu- jeszcze pod nazwa Champagne), takze w bardziej owocowej wersji Legere.
Yvresse sa tak harmonijne, a jednoczesnie nieobliczalne; potrafia rozwinac sie roznie, w zaleznosci od pogody i mojego nastroju. Dla mnie to zapach-kameleon.

Co do ceny- mysle, ze na pewno znajdziesz w sieci tansze- u mnie kosztuja, w przeliczeniu, ok. 40euro.
A! jeszcze jedno: istnieja 2 "srednie" pojemnosci: 50ml- to wersja starsza, ze zlotym szczytem butelki i 60ml- nowsza, w ktorej butelka jest cala przezroczysta. Mam obie i pacha tak samo.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:38   #4930
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Ostatnio testowałam...

tez pamietam te perfumy za starej nazwy ale to bylo dawno temu i podobaly mi sie rowniez bardzo ale po wczorajszych testach normalnie sie zakochalalm...a sa tak trwale ze czulam je nawet po kapieli...no i jeszcze musze dodac ze prawdopodobnie to byla 60 ml bo butla byla zuoelnie przezroczysta a ja po prostu myslalam ze to 50ml...napewno za jakis czas je zdobedei mam nadzieje ze to bedzie wierna milosc(z mijej strony)
to bardzo podobna sytuacja ze Sloniem od kenzo -powachalam zakochalam sie ,kupilam i zawsze gosci w moim zbiorku perfum
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:22   #4931
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam...

O tak! Slonik tez jest ze mna od 10 lat. Kiedys byl to nawet moj signature scent
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 17:18   #4932
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Podpisuje się
Gryxiu

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Kijanko, moja znajoma Australijka miala wszystkie cztery "Bare Scents" Donny Karan (nie ze sama pamietam,znalazlam w googlu: Labdanum, Lavender, Jasminum i wlasnie Wenge) i mimo ze idea jest taka, zeby je mieszac ze soba i eksperymentowac, to Sue zawsze pachniala samym Wenge
Twierdzila, ze jak sie budzi rano to "nie ma czasu eksperymentowac" a Wenge jest wystarczajaco piekny sam w sobie
Całkowicie się z nią zgadzam, ja także bym ich nie doprawiała. A już z całą pewnością nie lawendą lub jaśminem.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:32   #4933
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ostatnio testowałam...

Będzie bura, a Contax więcej mi żadnej próbki nie da... ;]
Ale niestety muszę to napisać:

Wenge jest wtórne. Na mojej skórze pachnie jak wspomnienie po Black Cashmere, błyskawicznie zmieniając się w bladego Gaiac'a, a następnie zupełnie tracąc charakter. Drewno 'wygłaskane', łykowate i nieco plastikowe - specyficzna nutka zupełnie jak w LouLou (na który, nawiasem mówiąc, patrzę z coraz większą tęsknotą)... Chyba nie tego się spodziewałam.
Najgorsza jest baza - mydlano-ambrowa, rozwodniona i nieco mdła. Zupełnie jakby ktoś mi podtykał pod nos zleżałe futro z babcinej szafy, brrrr.


Przepraszam niezmiernie,
psująca-statystyki Rachela i jej nieznający się nos
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:39   #4934
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Będzie bura, a Contax więcej mi żadnej próbki nie da... ;]
Ale niestety muszę to napisać:

Wenge jest wtórne. Na mojej skórze pachnie jak wspomnienie po Black Cashmere, błyskawicznie zmieniając się w bladego Gaiac'a, a następnie zupełnie tracąc charakter. Drewno 'wygłaskane', łykowate i nieco plastikowe - specyficzna nutka zupełnie jak w LouLou (na który, nawiasem mówiąc, patrzę z coraz większą tęsknotą)... Chyba nie tego się spodziewałam.
Najgorsza jest baza - mydlano-ambrowa, rozwodniona i nieco mdła. Zupełnie jakby ktoś mi podtykał pod nos zleżałe futro z babcinej szafy, brrrr.


Przepraszam niezmiernie,
psująca-statystyki Rachela i jej nieznający się nos


ładnie to tak się Cioci narażać
A futro, a jakże zamierzam zakupić już niedługo
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:52   #4935
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Ostatnio testowałam...

Mukhallat, Montale

Po raz kolejny rozpływam się nad własną roztropnością i me serce oraz portfel niewypowiedzianie się raduje, że nie kupiłam w ciemno skandalicznie drogiego flakonika tylko na podstawie nęcącego składu. Udawałam że nie widzę nieprzychylnych głosów testujących i uparcie dopieszczałam w głowie idylliczny obrazek, który miał przede mną stanąć po aplikacji tego niebiańskiego płynu na nadgarstek.

Truskawki, migdały, wanilia, piżmo...

Truskawki, migdały, wanilia, piżmo...


Oczami wyobraźni widziałam zapachowy raj, szlachetną słodycz w nieeksplorowanym jeszcze ujęciu Zdobyłam próbkę i normalnie czuję się zażenowana tym, co czuję. Podczas pierwszego testu zastanawiałam się skąd ja do cholery znam ten zapach. Bo znam go na 100% i miałam kiedyś idealnie tak pachnący kosmetyk. Już wiem. Jakieś 6 lat temu jako podlotek dostałam od mamy krem do ciała Avon z serii Naturals o zapachu truskawek. Od dawna już nie ma go w sprzedaży. Tępa konsystencja, brejowate i pachnące na maksa syntetycznie. Truskawka jest tam tylko jakąś cybernetyczną wariacją na temat realnego owocu i jest przygnieciona ciężko warstwą tłustawego, nieprzepuszczalnego filmu. Tak to właśnie wygląda.

O całe lata świetlne szlachetniejsza i realniejsza pod względem zapachu jest truskawkowa seria Yves Rocher.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:13   #4936
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Testuję dzisiaj Hinoki. I myślę, że gdybym nie znała Rock Crystal, to miałby u mnie pewne szanse. Jednakże znam... Hinoki to dla mnie wyprane z powera pierwsze nuty Rock Crystal, czyli dość interesujący, ascetyczny, chłodny księżycowy dymek. Niestety ewidentnie brakuje mu mocy. Snuje się jakoś tak niemrawo... W porównaniu do Rock Crystal jest niestety tylko bladym cieniem. A poza tym, po księżycowych, chłodnych nutach w Rock Crystal wybucha ogień. A Hinoki... powoli niknie. Czy ktoś ma podobne wrażenia?
Rock Crystal, powiadasz? Z zakochania w Hinoki i ten bliźniaczy i do tego dla Ciebie piękniejszy zapach będzie mi trzeba spróbować Na mnie jednak, a szczególnie na moim TŻ (bo w niego łatwiej mi się jakoś wwąchiwać, i do tego przyjemniej), Hinoki rozpala się właśnie na koniec, i jeśli czuję w nim w ogóle jakąś kadzidlaność oprócz świdrującej terpentyny, znieczulającej kamfory i chłodnej, strzelistej sosny, to taką ciepłą, miękką, bardziej smużkę dymu cedrowego niż kościelne kadzidło.
karamari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:24   #4937
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Rock Crystal, powiadasz? Z zakochania w Hinoki i ten bliźniaczy i do tego dla Ciebie piękniejszy zapach będzie mi trzeba spróbować Na mnie jednak, a szczególnie na moim TŻ (bo w niego łatwiej mi się jakoś wwąchiwać, i do tego przyjemniej), Hinoki rozpala się właśnie na koniec, i jeśli czuję w nim w ogóle jakąś kadzidlaność oprócz świdrującej terpentyny, znieczulającej kamfory i chłodnej, strzelistej sosny, to taką ciepłą, miękką, bardziej smużkę dymu cedrowego niż kościelne kadzidło.


Polecam Jeżeli jesteś zakochana w Hinoki, to spotkanie z Rock Crystal grozi Ci wybuchem gorącej namiętności
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:27   #4938
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio testowałam...

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;9368925]
A futro, a jakże zamierzam zakupić już niedługo[/quote]
Kijanki nie noszą futerek, a Ciocie Kijanki tak ?
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:02   #4939
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Kijanki nie noszą futerek, a Ciocie Kijanki tak ?
Anuschko, co starsze kijanki w bajorku dostają dotację na futra, dlatego ja się załapałam
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 20:06   #4940
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ostatnio testowałam...

Zima będzie surowa, Kijanki w futrach...
Choć dla mnie to nieco bolesny temat, zwierzaków mi szkoda

Baciki przyjęte, postaram się jakoś niedługo zrehabilitować. Tak mam ochotę coś kupić, wącham co popadnie (perfumy oczywiście) z nadzieją, że mnie coś zachwyci. I nic!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:55   #4941
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ginestet Le Boise - sosnowe wiórki + kadzidło, z czasem na mojej skórze staje się nieco waniliowy. Pretenduje do tytułu Prezentu na Boże Narodzenie Tylko czemu ten zapach jest taki delikatny!?

Ginestet Sauvignonne - musujący początek zdecydowanie przypomina mi Sowietskoje Igristoje (i jest to piękne otwarcie ) a później wychodzą jakieś ogóry, liście winogron, ogólnie świeże, zielone nuty, blah.

Ginestet Botrytis - mmm, miodzik pitny W tle dojrzałe owoce, śliwki, jarzębina (?). Piękny jesienny zapach, kolejny ewentualny PnBN choć trwałością nie grzeszy.

Mauboussin Maubossin EDP - karmelowa śliwka w benzynie, sfermentowane owoce. Ciekawe, ciekawe... Czytałam, że jest odbierany jako bardzo słodki, ciężki zapach - ciężki tak, ale słodki? Ma w sobie jakąś gorycz. Na jesień będzie idealny.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:12   #4942
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Będzie bura, a Contax więcej mi żadnej próbki nie da... ;]
Ale niestety muszę to napisać:

Wenge jest wtórne. Na mojej skórze pachnie jak wspomnienie po Black Cashmere, błyskawicznie zmieniając się w bladego Gaiac'a, a następnie zupełnie tracąc charakter. Drewno 'wygłaskane', łykowate i nieco plastikowe - specyficzna nutka zupełnie jak w LouLou (na który, nawiasem mówiąc, patrzę z coraz większą tęsknotą)... Chyba nie tego się spodziewałam.
Najgorsza jest baza - mydlano-ambrowa, rozwodniona i nieco mdła. Zupełnie jakby ktoś mi podtykał pod nos zleżałe futro z babcinej szafy, brrrr.


Przepraszam niezmiernie,
psująca-statystyki Rachela i jej nieznający się nos


Bury nie bedzie ale pozwolisz, ze nie zgodze sie z Toba

Wenge moze i jest wtorne, ale to mu nic a nic nie ujmuje uroku
Fakt, na mnie tez wybrzmierwa, jak baza z Black Cashmere, ale jest slodsze, gladsze, bardziej aksamitne i jakze eleganckie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 15:37   #4943
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ostatnio testowałam...

Chciałam go przetestować po przeczytaniu skrajnie różnych opinii i faktycznie - jest kontrowersyjny, mowa tu oMuscs Koublai Khan SL. Czuję w nim kwiaty umoczone w piżmie, szarej ambrze i innych wydzielinach i niestety po uporczywym wwąchiwaniu się - osławioną kupę nie jest dominująca co jednak nie poprawia ogólnego wrażenia przeładowania i przekombinowania. Niestety prawie każdy zapach Serga tak ma - przynajmniej na mnie...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:18   #4944
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Będzie bura, a Contax więcej mi żadnej próbki nie da... ;]
Ale niestety muszę to napisać:

Wenge jest wtórne. Na mojej skórze pachnie jak wspomnienie po Black Cashmere, błyskawicznie zmieniając się w bladego Gaiac'a, a następnie zupełnie tracąc charakter. Drewno 'wygłaskane', łykowate i nieco plastikowe - specyficzna nutka zupełnie jak w LouLou (na który, nawiasem mówiąc, patrzę z coraz większą tęsknotą)... Chyba nie tego się spodziewałam.
Najgorsza jest baza - mydlano-ambrowa, rozwodniona i nieco mdła. Zupełnie jakby ktoś mi podtykał pod nos zleżałe futro z babcinej szafy, brrrr.


Przepraszam niezmiernie,
psująca-statystyki Rachela i jej nieznający się nos
I ja podobnie jak Rachela niuchajac Wenge czulam blackcashmerowo-gaiacowa nute, i to wlasnie "plastikowe" drewno, drewno "nieprawdziwe".
Nie bardzo podoba mi sie Wenge. Albo inaczej - nie tego sie spodziewalam.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:20   #4945
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Ostatnio testowałam...

Midnight Poison elixir;bardziej aromatyczny i ciemniejszy niż pierwowzór,ale nie uwiódł mnie.Dosyć trwały.
Versace Medusa-spodziewałam się mocnej głowy,wibrującej pasmami a tu grzecznie,elegancko,klasy cznie i dość kwiatowo.Po cichu liczyłam na zapach niepokorny,ciemny,sięgają cy do mrocznych zakamarków duszy.ech tam..banał
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 18:31   #4946
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam...

Chanel No. 5 Eau Premiere Nuta głowy jeszcze podobna do starszej siostry, ale później podobieństwo raczej śladowe - jak dla mnie bardziej podobna do Irysowej Prady Zapach zielony, odświeżający, bukiet kwiatów, w którym pierwsze skrzypce gra irys. Przebijają też korzenne nutki. Fantastyczny. Ja kcem!

"Nowy" Boucheron
- nudziarz. Pomimo prób nie jestem w stanie napisać o nim więcej. Jakieś kwiatki, baza z drewienkami... Nic szczególnego, ginie ww tłumie. Tylko buteleczka śliczna.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:04   #4947
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Ostatnio testowałam...

CINEMA, po raz kolejny.
Dziwny jest ten zapach. Po aplikacji gasnie, wtula sie w skoré, przypomina mi bialá Manié odcedzoná z wanilii i z wieksza ilosciá kwiatow.
Ale tak strasznie blisko skory...jakby sie chowal.
Dla mnie za malo wyrazisty- ale urzeka mnie jego bliskoskórna trwalosc.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:46   #4948
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Ostatnio testowałam...

L'Artisan Mandarine Tout Simplemet [specjalnie dla Angel ] otóż stwierdzam, że momentami zapach przypomina mi do złudzenia pomarańczowe Tic Taci przysięgam, nawet z tą delikatną nutką wanilii gdzieś z tyłu, zanim się dobrze nie zaczną rozpuszczać na języku.
Ale oczywiście jest na wskroś bardziej mandarynkowy, taki mouthwatering
nieskomplikowany i w 100% optymistyczny. ale dość nietrwały [dlatego chyba ta ogromna pojemność 250ml] Pompka rozpyla delikatną mgiełkę.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:11   #4949
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
L'Artisan Mandarine Tout Simplemet [specjalnie dla Angel ] otóż stwierdzam, że momentami zapach przypomina mi do złudzenia pomarańczowe Tic Taci przysięgam, nawet z tą delikatną nutką wanilii gdzieś z tyłu, zanim się dobrze nie zaczną rozpuszczać na języku.
Ale oczywiście jest na wskroś bardziej mandarynkowy, taki mouthwatering
nieskomplikowany i w 100% optymistyczny. ale dość nietrwały [dlatego chyba ta ogromna pojemność 250ml] Pompka rozpyla delikatną mgiełkę.
Grzecznie za Tobą pobiegłam Ślicznie dziękuję za opis

O raaaany Już Ty wiesz jak sprawić na mnie mouthwatering wrażenie Oj wypiłabym trochę...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 18:31   #4950
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Chanel No. 5 Eau Premiere Nuta głowy jeszcze podobna do starszej siostry, ale później podobieństwo raczej śladowe - jak dla mnie bardziej podobna do Irysowej Prady Zapach zielony, odświeżający, bukiet kwiatów, w którym pierwsze skrzypce gra irys. Przebijają też korzenne nutki. Fantastyczny. Ja kcem!

.
Nowa Chanela faajooooowska. Wąchałam już ją na końcu, przewąchana za bardzo, żebym mogła się na niej skupić, ale zauważyłam- zauważalną urodę. I wszystko przede mną- następne testy...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.