Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 16:42   #4441
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
mam 33 dzien cyklu.. "kochalam się" w 10 bez zabezpieczenia ale seksem bym tego nie nazwała bo "włożył i pare razy pruszał" a wytrysku nie było. cykle mam bardzo nie regularne od 21-29 dni. ostatnio miałam 29, 30 a w lutym 27 dni. dzisiaj mija dokładnie tydzien jak bola mnie piersi tak jak normalnie przed okresem... powinien byc dzisiaj a jednak jeszcze go nie mam... czy moge byc ... ??
mozesz, zrób test.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:22   #4442
asia303030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Witam. Mam problem a mianowicie. Ostatnią miesiaczke miałam 30 stycznia a miałam je regularnie. Drugiego marca robiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski z tym, że kreska c była szara ale jednak. Na drugi dzień powtórzyłam test, tym razem wyszły dwie krechy. I za kolejne dwa dni kolejny- dwie krechy. W międzyczasie 03.03 byłam u ginekologa- nie widział nic. 06.03 znowu u innego gin.- tym razem widziała krew miesiaczkową i żadnych objawów ciąży i pewność, ze okres przyjdzie lada dzień. Kolejna wizyta 09.03. Tym razem ginekolog powiedział, że rzeczywiście coś w macicy jest ale nie jest to krew mies. bo gdyby była to okres bym pewnie już dostała, nie jest to napewno pęcherzyk płodowy bo to coś wodnistego. Żadnych zmian rakowych nie widzi i tak ja już nie wiem co mam myśleć. Dodam, że cały czas testy robiłam innych firm oraz odwiedzałam innych ginekologów. no i teoretycznie byłby to już początek 6tyg wiec usg powinno coś pokazać. Proszę o jakąś odpowiedź bo ja już głupieję. Może ktoś miał lub zna podobny przypadek... No i dodam, że 10 robiłam hcg i wyszło, że to już 5-6tydz (4001), dzisiaj także robiłam i jest ponad 9000 !!! Czyli6-7 tydz. a ciąży brak. Konsultowałam sie z lekarzem i powiedział, że pęcherzyk ciążowy powinien być już widoczny i jutro kolejna wizyta, czy to ciąża, ciąża pozamaciczna albo nie wiadomo co. Do tego dochodzą skurcze po lewej stronie brzucha i czasem kłucie w jajnikach oraz brązowe upławy. Może ktoś podobny przypadek znał ale proszę tylko o jakieś konkretne odpowiedzi.Dzięki wielkie i pozdrawiam.
asia303030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:39   #4443
*oska*
Raczkowanie
 
Avatar *oska*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mrk =)
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

to teraz ja mam pytanie z seri czy mige buc w ciazy:P
wiec tak odtstawilam tabsy 4 -5 miechow temu mialam regularnie okres po odstawieniu ale teraz juz 7 dni mi sie spoznia czy mozliwe ze mi sie rozregulowal czy ciaza wchodzi w gre jeśli nie kochalam sie ostatnio z chlopakiem tylko pieścilismy sie nie bylo wytrysku i tylko mnie tam nim smyral:P????
__________________

*oska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:52   #4444
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez *oska* Pokaż wiadomość
to teraz ja mam pytanie z seri czy mige buc w ciazy:P
wiec tak odtstawilam tabsy 4 -5 miechow temu mialam regularnie okres po odstawieniu ale teraz juz 7 dni mi sie spoznia czy mozliwe ze mi sie rozregulowal czy ciaza wchodzi w gre jeśli nie kochalam sie ostatnio z chlopakiem tylko pieścilismy sie nie bylo wytrysku i tylko mnie tam nim smyral:P????
Chyba niewielkie prawdopodobieństwo. Ale dla pewności możesz zrobic test.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:54   #4445
*oska*
Raczkowanie
 
Avatar *oska*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mrk =)
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzisiaj brzuch mnie boli od rana ale nie ma oznak okresu zrobie sobie goraca kapiel i w pon zrobie test bo w poblizu apteki nie mam a do miasta kawalek:P i dotego jeszcze mnie przeziebienie dopadlo
__________________

*oska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:00   #4446
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Chcę zrobić test ciążowy i czy wynik będzie wiarygodny jeśli rano zrobiłam siusiu do pojemniczka, a teraz zrobiłabym test ??
nie jestem pewna czy nie ma jakis obowiazkowych warunkow przetrzymywania moczu tyle godzin.
nie prosciej jest zrobic test od razu ??
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:01   #4447
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Nie jestem specjalistką. Lekarz powinien już stwierdzic czy rozwija się płód, ale może jeszcze nie jest widoczny. Poziom Beta HCG i dwie kreski wskazują na ciążę. Może to jest ciąża pozamaciczna. Ale nie denerwuj się. Mam nadzieje, że wkrótce się wyjaśni. Głowa do góry Może wybierz się do doświadczonego, poleconego ginekologa-położnika.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:07   #4448
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Cytat:
Napisane przez asia303030 Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem a mianowicie. Ostatnią miesiaczke miałam 30 stycznia a miałam je regularnie. Drugiego marca robiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski z tym, że kreska c była szara ale jednak. Na drugi dzień powtórzyłam test, tym razem wyszły dwie krechy. I za kolejne dwa dni kolejny- dwie krechy. W międzyczasie 03.03 byłam u ginekologa- nie widział nic. 06.03 znowu u innego gin.- tym razem widziała krew miesiaczkową i żadnych objawów ciąży i pewność, ze okres przyjdzie lada dzień. Kolejna wizyta 09.03. Tym razem ginekolog powiedział, że rzeczywiście coś w macicy jest ale nie jest to krew mies. bo gdyby była to okres bym pewnie już dostała, nie jest to napewno pęcherzyk płodowy bo to coś wodnistego. Żadnych zmian rakowych nie widzi i tak ja już nie wiem co mam myśleć. Dodam, że cały czas testy robiłam innych firm oraz odwiedzałam innych ginekologów. no i teoretycznie byłby to już początek 6tyg wiec usg powinno coś pokazać. Proszę o jakąś odpowiedź bo ja już głupieję. Może ktoś miał lub zna podobny przypadek... No i dodam, że 10 robiłam hcg i wyszło, że to już 5-6tydz (4001), dzisiaj także robiłam i jest ponad 9000 !!! Czyli6-7 tydz. a ciąży brak. Konsultowałam sie z lekarzem i powiedział, że pęcherzyk ciążowy powinien być już widoczny i jutro kolejna wizyta, czy to ciąża, ciąża pozamaciczna albo nie wiadomo co. Do tego dochodzą skurcze po lewej stronie brzucha i czasem kłucie w jajnikach oraz brązowe upławy. Może ktoś podobny przypadek znał ale proszę tylko o jakieś konkretne odpowiedzi.Dzięki wielkie i pozdrawiam.
A USG robiłaś??
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:08   #4449
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez *oska* Pokaż wiadomość
to teraz ja mam pytanie z seri czy mige buc w ciazy:P
wiec tak odtstawilam tabsy 4 -5 miechow temu mialam regularnie okres po odstawieniu ale teraz juz 7 dni mi sie spoznia czy mozliwe ze mi sie rozregulowal czy ciaza wchodzi w gre jeśli nie kochalam sie ostatnio z chlopakiem tylko pieścilismy sie nie bylo wytrysku i tylko mnie tam nim smyral:P????
Możliwe że się rozregulował po takim czasie.
Ja miałam 3 pierwsze miesiączki po odstawieniu tabletek bardzo regularne. Takie same jak podczas brania. A następne już różnie przychodziły.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:39   #4450
niunka9210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Angry Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam pytanie.. A więc... Czy to możliwe że jak nie mam żadnych objawów ciąży,a ostatni niby stosunek (peeting-boję się że na palcach miał spermę) z chłopakiem odbył się 5,5 miesiąca temu to mogę być w ciąży? Okres mam nieregularnie... Nieraz 24 dni, nieraz 33, a teraz juz 38...;/ Robiłam test ale wyszedł negatywnie..
niunka9210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:00   #4451
limonka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Skąd my to możemy wiedziec jak nawet lekarz nie wie
limonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 22:04   #4452
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez niunka9210 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.. A więc... Czy to możliwe że jak nie mam żadnych objawów ciąży,a ostatni niby stosunek (peeting-boję się że na palcach miał spermę) z chłopakiem odbył się 5,5 miesiąca temu to mogę być w ciąży? Okres mam nieregularnie... Nieraz 24 dni, nieraz 33, a teraz juz 38...;/ Robiłam test ale wyszedł negatywnie..
nie jestes w ciazy i najlepiej odstaw petting skoro masz takie schizy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:05   #4453
marleniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK/Oxford
Wiadomości: 24
Unhappy Ciąża? tylko nie teraz...:(

Witaam serdecznie wszystkie dziewczyny
jestem nowa i to moj pierwszy wątek.Potrzebuje pomocy dobrej rady,juz nie wiem sama.Otóz okres spoznia mi sie juz 8 dzien,zawsze mialam raczej regularnie co 28 dni..
A mam 21 lat ,od 2 lat współżyje z moich chłopakiem.Uprawiamy seks z prezerwatywa ,jednak również niestety (czego bardzo załuje i obiecuje ze nigdy wiecej nie zrobie jak tylko pojawi sie upragniony okres) stosunek przerywany
Mieszkam za granica i nie mam jak udac sie do gina ,a i ehhh z jezykiem słabo stoje niestety..
Dzisiaj rano zrobilam test ,jakis angielski wyszedł negatywnie,jednak nie uspokoilo mnie to zbytnio..
Dodam ze przez ostatnie 2,3 miesiace mialam barrrddzzo duzo stresu
Nie wiem co mam zrobic,jestem załamana ,nie czuje sie gotowa do bycia mama..
co sądzicie kochane dziewczyny??
marleniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:15   #4454
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

Cytat:
Napisane przez marleniczka Pokaż wiadomość
Witaam serdecznie wszystkie dziewczyny
jestem nowa i to moj pierwszy wątek.Potrzebuje pomocy dobrej rady,juz nie wiem sama.Otóz okres spoznia mi sie juz 8 dzien,zawsze mialam raczej regularnie co 28 dni..
A mam 21 lat ,od 2 lat współżyje z moich chłopakiem.Uprawiamy seks z prezerwatywa ,jednak również niestety (czego bardzo załuje i obiecuje ze nigdy wiecej nie zrobie jak tylko pojawi sie upragniony okres) stosunek przerywany
Mieszkam za granica i nie mam jak udac sie do gina ,a i ehhh z jezykiem słabo stoje niestety..
Dzisiaj rano zrobilam test ,jakis angielski wyszedł negatywnie,jednak nie uspokoilo mnie to zbytnio..
Dodam ze przez ostatnie 2,3 miesiace mialam barrrddzzo duzo stresu
Nie wiem co mam zrobic,jestem załamana ,nie czuje sie gotowa do bycia mama..
co sądzicie kochane dziewczyny??
co to za przedziwne tlumaczenie ze nie mozesz isc do lekarza i nie nzasz jezyka ??:0
to jakas wioska w srodku buszu ?

czy od stosunku minelo 14 dni ? dopiero wtedy test jest wiarygodny .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:22   #4455
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

i po co drugi identyczny watek?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:38   #4456
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
to jakas wioska w srodku buszu ?


Sorry
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:45   #4457
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

Weź sie w garsc dziewczyno.

Ja tez mieszkam za granica i jakos problemu nie widze, a nawet jesli tego jezyka nie znasz to istnieje multum polskich gabinetów.

Poza tym skoro test wyszedł negatywnie, to po co to haloooo?
Sama piszesz ,ze jestes zestresowana ostatnio i chyba jestes na tyle rozumna osobą,że wiesz iż stres moze spowodowac przesunięcie miesiączki.
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:54   #4458
marleniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK/Oxford
Wiadomości: 24
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

Tak mineło 14 dni od stosunku.
Moze to i smieszne ale wioska ...
wiem wiem głupie tłumaczenie ze nie znam jezyka...moze to ze strachu
marleniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:02   #4459
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

Poczekaj jeszcze z tydzien i nie panikuj
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 23:31   #4460
karomimbla
Przyczajenie
 
Avatar karomimbla
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

jestes w UK? Nic prostszego niz temat antykoncepcji w Anglii. Idz do pierwszego lepszego lekarza pierwszego kontaktu albo do szpitala do poradni GU. Zrobią Ci test i jesli nie jestes gotowa do bycia mama , zaproponują alternatywne rozwiązania. Ale skoro test wyszedł Ci negatywnie to raczej nie ma czym się martwić, tydzień w tą czy w tamtą zdarza się bardzo często szczególnie jeśli jak piszesz miałas ostatnio dużo stresów. Jeśli okaże się ze nie jestes w ciązy polecam jakąs skuteczniejszą metode antykoncepcji, np implant lub plastry, zastrzyki... tu wszystko jest za darmo! Ja za 3 dni ide na zabieg wstrzykniecia implanta. Daj jakis kontakt do siebie, np GG lub mail, postaram się Ci pomóc językowo i w ogóle, znajdziemy Ci jakiegoś lekarza blisko Ciebie, tez jestem w Anglii i akurat jestem z tematem na bieżąco. I trzymaj się ciepło, wszystko będzie dobrze.
__________________
karomimbla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 07:21   #4461
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Red face Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

przed chwila mierzylam temp wyszło 36.9. słyszalam ze przy ciazy jest powyzej 37. wczoraj po południu tez mierzyłam. wiem że popołudniowy odczyt jest bardzo mało miarodajny ale wtedy miałam 37.1 wiec rano musiałam miec tez poniżej 37.. zaraz ide do miasta kupic test.. mam nadzieje ze bedzie negatywny...
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:34   #4462
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

[quote=paula78;11433189]nie jestem pewna czy nie ma jakis obowiazkowych warunkow przetrzymywania moczu tyle godzin.



czytalam w necie ze mozna trzymac mocz 3 godziny.
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:28   #4463
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

nie myślałam, że po raz kolejny tu zawitam, właściwie z tym samym problemem. Biorę tabletki od lipca, regularnie, nigdy o żadnej nie zapomniałam, tak jak i w tym miesiącu, ale okresu nie ma. Skończyłam opakowanie w niedziele, zwykle we wtorek lub środę dostaje okres. Teraz w czwartek wieczorem pojawiła się taka czerwona bardziej wydzielina niż krew, byłam pewna, że zaczyna mi się okres, ale nie mam go do dziś. 2 opakowania temu była podobna sytuacja - dostałam okres ale baardzo skąpy, podczas gdy normalnie miałam długi i obfity - zrobiłam test, wyszedł negatywny. Przy następnym opakowaniu okres był już normalny, a teraz znów go nie ma. Podczas tego opakowania kochałam się z chłopakiem może 3 razy, nie więcej i wszystko brałam tak jak trzeba, więc nie wydaje mi się, żebym mogła być w ciąży, ale denerwuję się tym brakiem okresu
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:41   #4464
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez m9559b Pokaż wiadomość
Uprawialam parę razy stosunek przerywany ale tylko w dni nie plodne.zawsze po tym mialam miesiączke. Ostatni stosunek przerywany uprawialam 23 a okres mi sie skończył 21 test robilam 26 o godzinie 13 i wyszeł pozytywny czy jest prawdopodobieństwo ze test mógł sę pomylić??
***
test raczej się nie pomylił
***
już zaraz po miesiączce powinniście się zabezpieczać, co to w ogóle za filozofia stosunek przerywany???

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
nie myślałam, że po raz kolejny tu zawitam, właściwie z tym samym problemem. Biorę tabletki od lipca, regularnie, nigdy o żadnej nie zapomniałam, tak jak i w tym miesiącu, ale okresu nie ma. Skończyłam opakowanie w niedziele, zwykle we wtorek lub środę dostaje okres. Teraz w czwartek wieczorem pojawiła się taka czerwona bardziej wydzielina niż krew, byłam pewna, że zaczyna mi się okres, ale nie mam go do dziś. 2 opakowania temu była podobna sytuacja - dostałam okres ale baardzo skąpy, podczas gdy normalnie miałam długi i obfity - zrobiłam test, wyszedł negatywny. Przy następnym opakowaniu okres był już normalny, a teraz znów go nie ma. Podczas tego opakowania kochałam się z chłopakiem może 3 razy, nie więcej i wszystko brałam tak jak trzeba, więc nie wydaje mi się, żebym mogła być w ciąży, ale denerwuję się tym brakiem okresu
***
proponuję iść do lekarza
może masz jakieś zmiany hormonalne skoro ta miesiączka taka skąpa...
z pewnością wybierz się do porządnego ginekologa, z tymi babskimi sprawami nie ma żartów...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:54   #4465
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Myślę. że na tym etapie (6-7 tydzień) ciąża powinna być już widoczna. Trzeba zrobić USG i wtedy wszystko powinno być jasne.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:16   #4466
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Ciąża? tylko nie teraz...:(

poczekaj jeszcze z 2 dni i zrob znowu test z porannego moczu... jak bedzie negatywny a okres nadal nie przyjdzie to idz do ginekologa.. innego wyjscia nie ma... twój luby moze zna lepiej jezyk wiec pojdzie z tobą
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 18:17   #4467
*oska*
Raczkowanie
 
Avatar *oska*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mrk =)
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

kurde brzuch mnie boli na okres juz od 5 dni ale nic nie chce poleciec;/ probowalam przyspieszyc oklrres ciepla kapiel termofor, cwiczenia brzucha co jeszcze mozna zrobic;/ w ciazy nie ma bata zebym byla pomocy bo warjuje jakie sa jeszcze mozliwosci dlaczego okresu nie mam ?? stres, przeziebienie, ciaza ...??
__________________

*oska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:38   #4468
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mam pytanie. po jakim czasie można zrobić test ciążowy? czy tydzień po stosunku byłby już mniej więcej dokładny wynik testu? i jakie są najczęstsze, a może bardziej najwidoczniejsze objawy ciąży?
moja przyjaciółka ma problem. była bardzo nieodpowiedzialna, a ja teraz przeżywam razem z nią...
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:15   #4469
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez niewazne. Pokaż wiadomość
mam pytanie. po jakim czasie można zrobić test ciążowy? czy tydzień po stosunku byłby już mniej więcej dokładny wynik testu? i jakie są najczęstsze, a może bardziej najwidoczniejsze objawy ciąży?
moja przyjaciółka ma problem. była bardzo nieodpowiedzialna, a ja teraz przeżywam razem z nią...
14 dni po stosunku.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:18   #4470
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
14 dni po stosunku.
dziękuję bardzo.
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.