Buty EMU - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 09:15   #271
mystery89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
Dot.: Buty EMU

Hej dziewczyny planuje sobie kupic EMU.. i tak jak kolezanka pare postow wyzej wpadlam na pomysl zeby kupic dzieciece bo one chyba niczym sie nie roznia od damskich?? tylko nie wiem jaki rozmiar, zazwyczaj nosze 36/37.. myslicie zeby wziasc rozmiar 35 czy 36? Z gory dziekuje za pomoc
mystery89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 15:42   #272
MeryLu17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
Dot.: Buty EMU

Mam pytanko Czy buty Emu w sezonie zima 2009/2010 nadal są modne???
A jeśli nie to jakie???
Z góry dzięki
MeryLu17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 10:01   #273
C00kieMonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Buty EMU

Niby przeciwnicy co roku krzyczą ze to już nie modne ale jak widać ludzie dalej kupują te buty i jakoś jest a poza tym można też popatrzyć na gwiazdy które noszą te buty Jak dla nich jest ok to dla nas tym bardziej
C00kieMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:40   #274
starsucker
Przyczajenie
 
Avatar starsucker
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie zamierzam kupić Ugg classic cardy i mam problem... chciała bym kupić oryginalne albo chociaż od zaufanego sprzedawcy może ktoś miał stycznośc z którymś z tych sprzedawców???
http://www.allegro.pl/item800186241_...kolory_37.html
http://www.allegro.pl/item790629705_...kolory_37.html
http://www.allegro.pl/item797902315_...iane_r_37.html

Chciałam takie tylko szare lub beżowe.. znalazłam tylko 3 sprzedawców z tymi butkami na allegro.Może ktoś kupował u któregoś z nich lub potrafi jakoś odróżnić który sprzedaje podróby a który oryginały ?

A i jeszcze jedno czy ktos wie jak one wyglądają w środku?? mają też futerko? nie przemakają?
ten nicebuy na pewno ma podróby. tez chciałam je zamówić ale najpierw postanowiłam się naczytać w internecie na ten temat i napisałąm do niego maila z kilkoma pytaniami dotyczącymi pochodzenia tych butów itp i nie otrzymałam odpowiedzi. zresztą wystarczy zobaczyć ile od tamtej pory dostał negatywnych komentarzy, właśnie za owe buty. cieszę się że ich nei zamówiłam, tylko bym się stresowała

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mystery89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny planuje sobie kupic EMU.. i tak jak kolezanka pare postow wyzej wpadlam na pomysl zeby kupic dzieciece bo one chyba niczym sie nie roznia od damskich?? tylko nie wiem jaki rozmiar, zazwyczaj nosze 36/37.. myslicie zeby wziasc rozmiar 35 czy 36? Z gory dziekuje za pomoc
ja noszę 37, a emu mam 35/36 i żałuję że nie kupiłam dziecięcych 35, Tobie też chyba właśnie takie bym polecała. powinnaś zmierzyć sobie długość stopy i ocenić. ale skoro 36/37 to zapewne około 23cm, więc dziecięce 35 powinny być akurat po ubiciu futu :3
starsucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:49   #275
anululu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Buty EMU

a czy ktoś z was ma te buty ze skórki ekologicznej? przemakają? bo wydaje mi sie że obszycie jest identyczne jak w tym zwykłych a to niesttey przemaka.. proszę o odpowiedź
anululu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:41   #276
angelalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: *** Mukluks ***

Dla wszystkich które poszukują butów emu. jest taki sklep shaffashoes który ma teraz obniżki na swojej stronie. jeśli jeszcze nie znalazłyście swoich butów to może tam je odszukacie.
na hasło "Gwiazdka" dostaje się dodatkowe 10% na obniżenie rachunku.
DD może się opłacać kupić tam.
angelalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 00:01   #277
mystery89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
Dot.: Buty EMU

Ja wlasnie chcialam zamowic sobie EMU w Schaffaschoes! napisalam na ich nr gg i upewnilam sie czy jest ten model,rozmiar i kolor ktory chcialam. Odpisali mi ze owszem,jest dostepny. Zamowilam buty,przelalam pieniazki, a tu nastepnego dnia dostaje maila ze jednak tego rozmiaru nie ma wiec nie kierujcie sie rozmiarami ktore sa wypisane na stronie.. a tym co Wam odpisza na gg tez nie ma co sie kierowac, bo jak sie okazalo jednak nie dostane butow ktore chcialam a ja potrzebuje rozmiar 35 wiec nie wiem czy gdziekolwiek uda mi sie jeszcze takie znalezc
mystery89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:42   #278
ag94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Buty EMU

Chciałam się was spytać jaki mam kupić rozmiar emu stinger?
Normalnie nosze 38/38.5 i tak się zastanawiam czy 37 nie będzie za małe? Czy futerko w stingerach też się tak ugniata jak w bronte?
ag94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:25   #279
ja byc kropelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Buty EMU

hej ja wlasnie zamowilam sobie ugg-i na stronie http://www.snugaustraliauggboots.com.au/index.html i zaczelam sie zastanawiac czy one sa jakies podrabiane bo maja inne logo niz te najbardziej popularne ktore sa w sklepach czy widuje ludzi na ulicy SAMI ZOBACZCIE NA TEJ STRONIE CO PODALAM kosztuja tyle samo co orygionalne ,,ale tlo logo mnie zastanawia ,kolezanka mowila ze sa rozne rodzaje ,ale jakos ciezko mi w to uwierzyc no i co najwazniejsze nie maja metki w srodku ,,,prosze o jakie kolwiek wyjasneinie jesli ktos z was ma pojecie ...czy sa one oryginalne czy cos z nimi nie tak ..w koncu to oficjalna strona i maja tam niejedne takie buty
ja byc kropelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:24   #280
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez ja byc kropelka Pokaż wiadomość
hej ja wlasnie zamowilam sobie ugg-i na stronie http://www.snugaustraliauggboots.com.au/index.html i zaczelam sie zastanawiac czy one sa jakies podrabiane bo maja inne logo niz te najbardziej popularne ktore sa w sklepach czy widuje ludzi na ulicy SAMI ZOBACZCIE NA TEJ STRONIE CO PODALAM kosztuja tyle samo co orygionalne ,,ale tlo logo mnie zastanawia ,kolezanka mowila ze sa rozne rodzaje ,ale jakos ciezko mi w to uwierzyc no i co najwazniejsze nie maja metki w srodku ,,,prosze o jakie kolwiek wyjasneinie jesli ktos z was ma pojecie ...czy sa one oryginalne czy cos z nimi nie tak ..w koncu to oficjalna strona i maja tam niejedne takie buty
a skąd wiesz ze to oficjalna strona?
tutaj masz spis autoryzowanych sklepów internetowych UGG.
http://www.uggaustralia.com/retailst...inestores.aspx

ja nie widze tego Twoje na liście niestety
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 02:14   #281
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: Buty EMU

emu+dwie pary skarpet i mogę śmiać sie zimie w oczy szkoda tylko że przemakają.....wdziałyści e może jakieś smarowidła zabezpięczające te buty przed wilgocią??? i żeby śneig sie do niech tak nie przyklejał :/
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 10:56   #282
enjas
Przyczajenie
 
Avatar enjas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Buty EMU

Dziewczyny pomóżcie prosze!Planuje kupic Uggsy i zastanawiam sie teraz nad rozmiarem!
Dlugość stopy mam 25 cm. Mierzylam Emu i stwierdzilam ze 38 sa ok ale po rozciągnięciu beda kłapać. A jak to jest z uggsami bo one chyba mniej sie ugniatają niż emu bronte??Jaki rozmiar powinnam wziac?
enjas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:48   #283
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Buty EMU

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:07
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:31   #284
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

To już zaczynamy zakupy na zimę?

Ja jestem posiadaczką nowych letnich balerinek Ugg

http://www.uggur.com/ugg-australia-l...er-p-1229.html

Bardzo wygodne, ale trzeba brac w swoim rozmiarze, a nawet większe.

i wiosenno/jesiennych

http://obocc.com/product_view.asp?id=165&classid=78

Nosząc 38,5, wzięłam 37, trochę luźne, ale widac mi w nich zarys nogi, więc mniejsze byłyby zbyt małe.

Butów nie kupowałam na powyższych stronach, a w sklepach stacjonarnych.

Planuję jeszcze klasyczne shorty, ale muszę znaleźc w okazyjnej cenie..
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:53   #285
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Buty EMU

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:06
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:18   #286
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Smile Dot.: Buty EMU

A co sądzicie o modelu Kimba? Dla mnie są o wiele zgrabniejsze od "prawdziwych" modeli emu
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:24   #287
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Buty EMU

całkiem niezłe, ale takie całkowicie zwyczajne. wole typowe uggi (albo emu), które się kocha albo nienawidzi
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:02   #288
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez mrowka_92_ Pokaż wiadomość
A co sądzicie o modelu Kimba? Dla mnie są o wiele zgrabniejsze od "prawdziwych" modeli emu
Moja siostra ma ten dłuższy model Kimba. Mówi, że wygodne. Ja osobiście wolę klasyczne.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:32   #289
maugorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Buty EMU

uggi wygladaja bardzo fajnie, ale niestety maja 2 wady - przemakaja jak jest mokro, a nie oszukujmy sie, w Polsce zima non stop bywa mokro, wystarczy ze spadnie troche sniegu i przyswieci slonce, a takze rozczłapuja sie z czasem. w rezultacie wygladaja na nodze dosc niezgrabnie. ich powodzenie wzielo sie wg mnie stad, ze dziewczyny lubia wygladac slodko i niezdarnie, bo tak, uwazam, sie w nich wyglada. osobiscie jestem zwolenniczka skorzanych klasycznych oficerek, choc uggi tez mam - uzywam jako butow po zdjeciu skorup narciarskich i na rozne nieoficjalne okazje typu spacer z synkiem
ale raczej drugi raz nie inwestowalabym

pozdrawiam
http://blognife.wordpress.com/
http://blogmkm.wordpress.com/
maugorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 21:43   #290
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez maugorzata Pokaż wiadomość
uggi wygladaja bardzo fajnie, ale niestety maja 2 wady - przemakaja jak jest mokro, a nie oszukujmy sie, w Polsce zima non stop bywa mokro, wystarczy ze spadnie troche sniegu i przyswieci slonce, a takze rozczłapuja sie z czasem. w rezultacie wygladaja na nodze dosc niezgrabnie. ich powodzenie wzielo sie wg mnie stad, ze dziewczyny lubia wygladac slodko i niezdarnie, bo tak, uwazam, sie w nich wyglada. osobiscie jestem zwolenniczka skorzanych klasycznych oficerek, choc uggi tez mam - uzywam jako butow po zdjeciu skorup narciarskich i na rozne nieoficjalne okazje typu spacer z synkiem
ale raczej drugi raz nie inwestowalabym

pozdrawiam
http://blognife.wordpress.com/
http://blogmkm.wordpress.com/
masz na myśli Emu czy Uggi że przemakają? Bo to wątek o Emu i nie wiem czy oglnie napisałaś czy masz na myśli konkretny model.
Ja w tamtym roku kupiłam sobie emu bronte i nie przemokły mi ani razu, a zima była dość sroga, za to wykrzywiły się na pięcie trochę... strasznie mi się to nie podoba i teraz zastanawiam się czy kupić sobie Emu Stinger czy Uggi, które są wzmocnione przy pięcie. Nie wiem jak Stingery...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:18   #291
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Ja nosiłam Ugg'i całą zimę, nawet kiedy śnieg sięgał mi do pasa. I pomimo tego, że z zewnątrz były lekko mokre, to od wewnątrz było ciepło i sucho. Bez żadnych preparatów. Emu, owszem przemokły. Co do rozczłapywania, noszę Ugg'i bez przerwy przez 9 miesięcy (6 dni w tygodniu) i wyglądają jak wyjęte z pudełka. Jedyny problem jaki z nimi mam, to farbujące futro na pięcie.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:21   #292
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Ja nosiłam Ugg'i całą zimę, nawet kiedy śnieg sięgał mi do pasa. I pomimo tego, że z zewnątrz były lekko mokre, to od wewnątrz było ciepło i sucho. Bez żadnych preparatów. Emu, owszem przemokły. Co do rozczłapywania, noszę Ugg'i bez przerwy przez 9 miesięcy (6 dni w tygodniu) i wyglądają jak wyjęte z pudełka. Jedyny problem jaki z nimi mam, to farbujące futro na pięcie.
a gdzie kupiłaś swoje UGGi?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:22   #293
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Jedne na asosie, drugie w banku, trzecie na stronie www.uggaustralia.com, czwarte na allegro, a pozostałe na ebayu.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:47   #294
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Jedne na asosie, drugie w banku, trzecie na stronie www.uggaustralia.com, czwarte na allegro, a pozostałe na ebayu.
a możesz mi powiedzieć, czy rzeczywiście Uggi nie wyginają się na pięcie?
Jak porównujesz w ogóle Emu i Uggi?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:40   #295
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Ugg'i mają sztywną piętę, więc nie ma mowy o żadnym wyginaniu. W Ugg'ach futro ubija się mniej, są cieplejsze, można je nosic latem (naprawdę chłodzą), na moich nie zostawały białe zacieki, nie wyginają się, nie tracą koloru, nawet po czyszczeniu szczotą zostały milutkie (emu natomiast zrobiły się takie dziwne), podeszwa nie spłaszczyła się, są bezpieczne (w emu często się przewracałam na śniegu i lodzie). Jednym słowem, a może kilkoma : To najlepsze buty na świecie.


UWAGA: NIE KUPUJCIE UGG'ÓW NA ALLEGRO, A ZWŁASZCZA OD UŻYTKOWNIKA mb-your-partner, KTÓRY W SWOJEJ OFERCIE POSIADA WYŁĄCZNIE PODRÓBKI Z CHIN.

W chwili obecnej nikt nie oferuje oryginalnych klasycznych UGG'ów. Tylko balerinki, japonki i sandały plus jedne dla dzieci.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:44   #296
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Buty EMU

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Ugg'i mają sztywną piętę, więc nie ma mowy o żadnym wyginaniu. W Ugg'ach futro ubija się mniej, są cieplejsze, można je nosic latem (naprawdę chłodzą), na moich nie zostawały białe zacieki, nie wyginają się, nie tracą koloru, nawet po czyszczeniu szczotą zostały milutkie (emu natomiast zrobiły się takie dziwne), podeszwa nie spłaszczyła się, są bezpieczne (w emu często się przewracałam na śniegu i lodzie). Jednym słowem, a może kilkoma : To najlepsze buty na świecie.


UWAGA: NIE KUPUJCIE UGG'ÓW NA ALLEGRO, A ZWŁASZCZA OD UŻYTKOWNIKA mb-your-partner, KTÓRY W SWOJEJ OFERCIE POSIADA WYŁĄCZNIE PODRÓBKI Z CHIN.

W chwili obecnej nikt nie oferuje oryginalnych klasycznych UGG'ów. Tylko balerinki, japonki i sandały plus jedne dla dzieci.
dziękuję za informację
W tym roku w takim razie zainwestuję w Uggi. Patrzyłam na Asosie, ale nie ma tych co bym chciała... chodzi mi o czarne średnie. A na uggaustralia trochę boję się zamawiać... czy jakieś dodatkowe opłaty można dostać za zamawianie tam? Cło, wat itp?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:17   #297
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Nie wysyłają do Polski, ja zamawiałam do UK.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 08:06   #298
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Buty EMU

a orientuje się ktoś ile kosztują oryginalne emu w Anglii? bo mam możliwość sprowadzenia z uk od znajomego i zastanawiam się czy cenowo byłoby lepiej niż zamawiając na all lub kupując w moim mieście
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 09:38   #299
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Buty EMU

Mini kosztują 45 Funtów, Bronte High 89 Funtów, Stinger High 149 Funtów, krótkie Stingery 119, Outback 149 i 119, Paddington 179 i 109, Ayre 109, Barossa 99 King Cross 134, wkladka do buta (zmniejszająca) 19 i zestaw do czyszczenia 24.

Chociaż widzialam też Emu na wyprzedaży za 10 Funtów.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:05   #300
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Buty EMU

dzięki dzięki czyli powalającej różnicy nie ma
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.