Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 19:17   #1951
wydziergana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 2 544
GG do wydziergana
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Widziałyście może gdzieś podobne buty?
__________________
sex, DRUMS & rock'n'roll!
wydziergana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 23:37   #1952
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Witam się ; ) Ostatnimi czasy spodobał mi się styl boho. Jednak kwiatki i inne odważne wzory nie pasują do mnie, niestety. Więc zakadam bluzki w pastelowych kolorach, raczej gładkie, a do tego np jakieś skórzane paski, na ręce obowiązkowo rzemyki itd.
Lubię ubrania z Zary, jednak dość dużo osób się tam ubiera, więc szukam czegoś nowego. Może mogłybyście mi polecić jakieś sklepy (mile widziane internetowe ), w których są ładne, dobre gatunkowo ubrania? teraz konkretnie szukam:

1) Koszuli a'la jeansowej.. Widziałam fajną właśnie w Zarze, aczkolwiek miała taki dziwny 'kuferek' z tyłu, co niekorzystnie wyglądało.
2) Beżowej, bądz różowej (w niewinnym odcieniu) tuniki, chętnie z jakimiś koronkami, takiej romantycznej : )
3) Białej sukienki, luźnej, zwiewnej.
4) Bluzki 'nietoperka' (rozszerzanej u góry) beż, róż, biel.. itd
5) Czegoś luźnego w panterkę.. jedna rzecz taka rzecz w szafie nie zaszkodzi ; ) cos w tym stylu np http://www.pbpulse.com/wp-content/up...roper-boho.jpg

oraz innych ciekawych, subtelnych rzeczy, nietuzinowych, trochę retro.. jak coś Wam wpadnie w oko proszę - dajcie znać !

Edytowane przez lavanyaa
Czas edycji: 2010-07-21 o 23:42
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:55   #1953
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Mhm i poszukuje jeszcze rzeczy z wizerunkiem falgi angielskij.
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:14   #1954
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez marblle Pokaż wiadomość
marzą mi się (buty),
mam pieniądze,
ale nie ma ich nigdzie
Na zbiorowych zamówieniach dziewczyny chyba szukały chętnych na takie buty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:46   #1955
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Buty jak na zdjęciu... Wolałabym żeby były gdzieś w internecie,bo mieszkam w małej miejscowości..
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:18   #1956
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

poszukaj na all wpisując atmosphere i wejdz w czółenka
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 06:06   #1957
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Szukam czarnej maxi dress. Bardzo bliska ideału była sukienka z H&M, niestety sporo za krótka. Zależy mi na naprawdę maxi. Nie mogę żadnej znaleźć, co (biorąc pod uwagę jej popularność) trochę mnie dziwi...

Edytowane przez Jagoda09
Czas edycji: 2010-07-24 o 06:10
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 09:21   #1958
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Jagoda09 Pokaż wiadomość
Szukam czarnej maxi dress. Bardzo bliska ideału była sukienka z H&M, niestety sporo za krótka. Zależy mi na naprawdę maxi. Nie mogę żadnej znaleźć, co (biorąc pod uwagę jej popularność) trochę mnie dziwi...
Jeśli chciałabyś kupić gładką czarną sukienkę, to duży wybór jest na stronie Asos.com. Przy każdej podana jest długość i wzrost modelki. Możesz przyłączyć się do jakiegoś zamówienia w wątku wspólnozakupowym .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 09:33   #1959
Jagoda09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Bardzo Ci dziękuję.
Jagoda09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:02   #1960
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

szukam ciemnojeansowych, przyległych, krótkich spodenek i oczywiście nie potrafię nigdzie znaleźć ;( albo mają jakiś szpecący element, jak diamenciki albo nie ma mojego rozmiaru. w stradivariusie widzialam idealnie takie, o jakie mi chodzilo, na dodatek przecenione! i same 38, 40, 42! ;(
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:22   #1961
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez wydziergana Pokaż wiadomość
Widziałyście może gdzieś podobne buty?
Te buty są na allegro, nawet w kilku kolorach też mi się podobają, na jesień planuje ich zakup Podaję linka http://moda.allegro.pl/listing.php/s...2987&country=1
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 12:57   #1962
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Pewnie ktoś już keidyś tego szukał, ale zapytam tutaj

Dziewczyny, gdzie znajdę bluzkę w róże w bufiastymi rękawkami? Chciałabym taką z porządniejszego materiału może jakaś sieciówka (oprócz h&m) ?
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:36   #1963
fiszbinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Jestem strasznie zawiedziona, że zaspałam sobie akurat coś takiego
W sklepie widziałam tylko rozmiar 42, potrzebuję 36 lub 38

Na pewno wiele z Was widziało
http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=15622
Od kilku dni się smucę, marzy mi się iść w takiej na wesele. Jeszcze jest sporo czasu, ale już tą sobie upatrzyłam
I nie ma
__________________


fiszbinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 01:45   #1964
karolina_p19
Raczkowanie
 
Avatar karolina_p19
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 232
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez marblle Pokaż wiadomość
marzą mi się (buty),
mam pieniądze,
ale nie ma ich nigdzie
To buty Zary

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
Te buty są na allegro, nawet w kilku kolorach też mi się podobają, na jesień planuje ich zakup Podaję linka http://moda.allegro.pl/listing.php/s...2987&country=1
W tamtym roku zamówiłam takie same (jednak od innego sprzedawcy i za wyższą cenę niż na aukcji podanej przez Ciebie). Prezentują się całkiem nieźle, jednak wykonanie i trwałość pozostawiają wiele do życzenia.
karolina_p19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:12   #1965
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ale mi się strasznie marzą kozaki sznurowane na słupku wysokość do połowy łydki lub pod kolano, kolor brązowy/karmelowy, ew. czarny. 3 lata temu były takie pięękne w F&F
marandile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:49   #1966
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez marandile Pokaż wiadomość
Ale mi się strasznie marzą kozaki sznurowane na słupku wysokość do połowy łydki lub pod kolano, kolor brązowy/karmelowy, ew. czarny. 3 lata temu były takie pięękne w F&F
Kozaki będą w sklepach jesienią, raczej trudno będzie Ci coś znaleźć na początku sierpnia.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:26   #1967
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Kozaki będą w sklepach jesienią, raczej trudno będzie Ci coś znaleźć na początku sierpnia.
ja wczoraj widziałam juz kozaki w Street Super Shoes i to wcale nie pojedyncze pary. Cały stół.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:34   #1968
Mjucaczek
Zadomowienie
 
Avatar Mjucaczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Ostrołęka
Wiadomości: 1 877
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

aaaa, dziewczyny! co za wątek! w reserved kiedyś znalazłam cudną sukienkę, wtedy nie było mojego rozmiaru, ale po wielu poszukiwaniach itp. wiem gdzie ona może być! przynajmniej tak mi z reserved odpisali, że prawdopodobnie jest w c.h. promenada. prawdopodobnie ponieważ na wersję maxi i midi mają taki sam index, mi chodzi o krótszą jej wersje, rozmiar 36, czy mogłaby któraś z warszawianek odwiedzić ich sklep...? byłabym niesamowicie wdzieczna, do wawy mam 120km, niby nic,ale bilet w 2strony 30zł, a trochę bez sensu tak wydawać, jeśli w poniedziałek będę przejazdem w Warszawie, boję się tylko, że do tego czasu sukienka zniknie
czy któraś z was byłaby tak cudowna i mogła mi ją kupić, jesli by była, a ja w poniedziałek bym ją odebrała? to koszt 99zł, wszystko oddam, w wawie będę na pewno, bo jadę oglądac mieszkania na kolejny rok w Krakowie i do Wawy już mam bilet kupiony (+nawet jakbym spłonęła żywcem, wpadla pod samochód,zjadł mnie szczur - w reserved w ciągu 30dni można zwrócić towar)
bardzo, ale to bardzo mi na niej zalezy!

http://i216.photobucket.com/albums/c...a/sukienka.jpg to zdjęcie wersji maxi, krótsza zakończona jest gumką, jak bombka
szukałam jej w całym Krakowie, u siebie, wszędzie, ale jest tylko w kilku miejscach, tylko że w nich na pewno nie będę, tak jak w Wawie, dlatego zalezy mi na Wizazankach z Warszawy, bardzo bardzo proszę!
__________________
They say I'm different cause I'm a piece of sugar cane
And when I kick my legs, I got rythm
My great grandpa was a blues lover
He'd be rockin' his moonshine to B.B.King and Jimmy Reed...

Mjucaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:00   #1969
psychosue
Raczkowanie
 
Avatar psychosue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 97
GG do psychosue
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dziewczyny, potrzebuje żakiet taki jak ma Agnieszka Chylińska w nowym teledysku (bezowy), jesli nie taki to moze byc czarny dlugi z podwijanymi rekawami jak tez nosi.

http://idolo.pl/styl-gwiazd/agnieszk...g,2197,22.html

http://anhelunia.wrzuta.pl/film/9Ete..._offcial_video ok. 3:35
psychosue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 19:37   #1970
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A mi się marzy torebka ze stradivariusa, czekoladowa, z nowej kolekcji, coś a'la to co na zdjęciach, taka teczka Kosztuje 139 złotych i jeżeli jakaś dobra dusza by ją u siebie zauważyła, to proszę o kontakt. Bardzo, ale to bardzo mi na niej zależy!
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:56   #1971
MeryLu17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dziewczyny, od dawna marzą mi się sznurowane botki na koturnie (czarne lub karmelowe). Niestety znalazłam takie tylko na Allegro, a wolałabym nie ryzykować i zobaczyć oraz przymierzyć je "w realu". Czy wiecie gdzie takich można szukać? Bardzo proszę o pomoc!
__________________
Fotografia.
Muzyka.
Sztuka.

MeryLu17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:35   #1972
BananoweCiastko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 153
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A ja mam skromne marzenie. Chciałabym sukienkę mini (najlepiej czarną) w formie bokserki. Coś jak ta z załącznika, ale gładka i bawełniana. Taka na codzień. Widziałyście gdzieś?

http://i208.photobucket.com/albums/b...xm-black-a.jpg
BananoweCiastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:39   #1973
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Smile Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez MeryLu17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od dawna marzą mi się sznurowane botki na koturnie (czarne lub karmelowe). Niestety znalazłam takie tylko na Allegro, a wolałabym nie ryzykować i zobaczyć oraz przymierzyć je "w realu". Czy wiecie gdzie takich można szukać? Bardzo proszę o pomoc!
Na wizażu w wątku o hurtowni Sigma organizowane są zbiorowe zamówienia na różne buty od czasu do czasu te również są zamawiane, warto zajrzeć szczególnie, że ich cena jest niższa niż na allegro
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:40   #1974
MeryLu17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez mrowka_92_ Pokaż wiadomość
Na wizażu w wątku o hurtowni Sigma organizowane są zbiorowe zamówienia na różne buty od czasu do czasu te również są zamawiane, warto zajrzeć szczególnie, że ich cena jest niższa niż na allegro
Dzięki, na pewno zajrzę
__________________
Fotografia.
Muzyka.
Sztuka.

MeryLu17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:42   #1975
urodawdziekpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A mi się marzą buty eject są piękne , ale drogie i do tego nie widziałam ich w polsce...
__________________
Moda i Meble to moja pasja...
urodawdziekpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:05   #1976
Kiriko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 366
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
A mi się marzy torebka ze stradivariusa, czekoladowa, z nowej kolekcji, coś a'la to co na zdjęciach, taka teczka Kosztuje 139 złotych i jeżeli jakaś dobra dusza by ją u siebie zauważyła, to proszę o kontakt. Bardzo, ale to bardzo mi na niej zależy!
O taaak, mi też się marzy taka teczka... Ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można taką kupić? Bardzo, bardzo mi zależy, szukam takiej już od kilku lat...
Kiriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 15:21   #1977
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
A mi się marzy torebka ze stradivariusa, czekoladowa, z nowej kolekcji, coś a'la to co na zdjęciach, taka teczka Kosztuje 139 złotych i jeżeli jakaś dobra dusza by ją u siebie zauważyła, to proszę o kontakt. Bardzo, ale to bardzo mi na niej zależy!
o taak, cudowna jest! niestety jak ostatani raz byłam w Stradivariusie to nie było nic nie takiego niestety... Jak któraś znajdzie ją na południu Polski to dajcie znać :P
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 16:27   #1978
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

zesc dziewczyny Mam nadzieje, ze jakas dobra dusza bedzie w stanie mi pomoc. Otoz szukam takiego plaszcza jak w zalaczniku- rekawy nie musza byc marszczone ale chodzi mi glownie o ten rozkloszowany dol. Jedyne takie widzialam w ASOS.com ale 65 funtow mnie skutecznie odstrasza. Kolor to najlepiej bezowy. Dziekuje za wszystkie informacje i wskazowki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Asos 1.jpg (57,7 KB, 0 załadowań)
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2010-12-05 o 19:34
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 17:54   #1979
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez BananoweCiastko Pokaż wiadomość
A ja mam skromne marzenie. Chciałabym sukienkę mini (najlepiej czarną) w formie bokserki. Coś jak ta z załącznika, ale gładka i bawełniana. Taka na codzień. Widziałyście gdzieś?

Szukałaś w h&m? Kiedyś widziałam tam taką, wprawdzie w paski, ale może cała czarna też była
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 08:39   #1980
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

widzialyscie gdzies spodniczke bandage?
jedna juz mam zwykla z h&m. chodzi mi o jakas z zipem czy jakims innym gadzetem. zeby tylko sie roznily.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.