Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 16:52   #871
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem nażarłam się dużo jakiś tabletek. Całą noc nie spałam. Dzisiaj czuję się otępiała, bolą mnie mięśnie, mam wrażenie jakbym była poza swoim ciałem, czuje się fatalnie czy to samo minie? Zjadłam śniadanie, piłam dużo wody, teraz kawe. Nie wiem co robić żeby ten stan minął...?
witaj w klubie. U mnie w ruch poszły przeczyszczaki a wieczorem 4 psychotropy na sen... Myślałam, że będę spała i spałam. Obudziłam sie o 5 rano cała spocona, sucho w ustach, nogi i ręce drętwe a do tego rozszerzone źrenice jak u narkomanki Dzisiaj cały dzień nie funkcjonuje czuję się okropnie rano to w ogóle chciałam pogotowie wzywać ale chyba by mnie za wariatkę wzięli. Jeśli wzięłaś wczoraj wieczorem to już Ci będzie przechodzić także odpoczywaj
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:36   #872
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Nie przeszło i w środę wylądowałam na izbie przyjęć. Wezwali neurologa i od razu na łóżku zawieźli mnie na oddział. Dali kilka kroplówek i wczoraj rano już czułam się dobrze. Dzisiaj mnie wypuścili. Boże, nigdy więcej! Wtedy myślałam, że umieram.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:46   #873
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Dziewczyny,

Przepraszam, że tak z kosmosu, bez pytania i w ogóle, ale ja po prostu nie lubię o tym gadać, to się nie udzielam.
Ale czy któraś z Was ma jakiegoś dobrego, sprawdzonego psychiatrę ze Szczecina?
Swego czasu chodziłam do Gorzkowskiej, ale terapia z nią nie przyniosła prawie żadnych efektów.

Ostatnimi czasy jest ze mną coraz gorzej i gorzej, szukam kogoś, do kogo macie zaufanie i kto Wam pomógł.

... dzięki.
Nie chciałam zakładać nowego wątku. A nie wiedziałam, gdzie zapytać.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-08-19 o 16:52
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:34   #874
samarableed
Raczkowanie
 
Avatar samarableed
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 98
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Przepraszam, że tak z kosmosu, bez pytania i w ogóle, ale ja po prostu nie lubię o tym gadać, to się nie udzielam.
Ale czy któraś z Was ma jakiegoś dobrego, sprawdzonego psychiatrę ze Szczecina?
Swego czasu chodziłam do Gorzkowskiej, ale terapia z nią nie przyniosła prawie żadnych efektów.

Ostatnimi czasy jest ze mną coraz gorzej i gorzej, szukam kogoś, do kogo macie zaufanie i kto Wam pomógł.

... dzięki.
Nie chciałam zakładać nowego wątku. A nie wiedziałam, gdzie zapytać.
Psychiatra? Nie może psycholog? Aż tak źle? Czytając Twoje ostatnie jadłospisy myślałam, że jest lepiej, bo stosunek do jedzenia nieco zdrowszy, ale jak widzę to tyle pozory Przykro mi, bo wiem jakie to ciężkie. Powodzenia!
__________________
"If you can dream it, you can do it"
~`Walt Disney

'Czy gdyby łzy potrafiły mówić, wytłumaczyłyby ideę smutku?'


samarableed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:57   #875
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez samarableed Pokaż wiadomość
Psychiatra? Nie może psycholog? Aż tak źle? Czytając Twoje ostatnie jadłospisy myślałam, że jest lepiej, bo stosunek do jedzenia nieco zdrowszy, ale jak widzę to tyle pozory Przykro mi, bo wiem jakie to ciężkie. Powodzenia!
ja bym jej bardziej poleciła psychiatrę. zdiagnozowałby, ewentualnie zapisał leki, polecił terapię, może dać namiary na dobrego psychologa..
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:11   #876
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez samarableed Pokaż wiadomość
Psychiatra? Nie może psycholog? Aż tak źle? Czytając Twoje ostatnie jadłospisy myślałam, że jest lepiej, bo stosunek do jedzenia nieco zdrowszy, ale jak widzę to tyle pozory Przykro mi, bo wiem jakie to ciężkie. Powodzenia!
Nie, tu nie chodzi tylko o jedzenie, a może chodzi, znienawidziłam siebie ostatnio na nowo i nie mogę z powrotem się zebrać chociaż myślałam, że dam radę, od 2 miesięcy każdego dnia w nocy obiecuję sobie, że następny dzień będzie lepszy i nie, nie jest, jest jeszcze gorszy od poprzedniego, bo tak naprawdę liczę, że następny dzień nigdy nie przyjdzie. Staram się robić coś, żeby zająć myśli i ręce ale nawet prośba o zrobienie zakupów wywołuje u mnie atak płaczu nie mówiąc już o tym, że nie jestem w stanie nawet prowadzić auta, bo trzęsę się jak narkoman. Nienawidzę tych myśli, tego, że w środku boli straszliwie, że nie można uciec, czasem myślę, że już wewnętrznie umieram, ale niestety, następnego dnia budzę się znowu i znowu, i znowu.

Przepraszam, wysiadam.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-08-20 o 13:16
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 13:56   #877
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Nie, tu nie chodzi tylko o jedzenie, a może chodzi, znienawidziłam siebie ostatnio na nowo i nie mogę z powrotem się zebrać chociaż myślałam, że dam radę, od 2 miesięcy każdego dnia w nocy obiecuję sobie, że następny dzień będzie lepszy i nie, nie jest, jest jeszcze gorszy od poprzedniego, bo tak naprawdę liczę, że następny dzień nigdy nie przyjdzie. Staram się robić coś, żeby zająć myśli i ręce ale nawet prośba o zrobienie zakupów wywołuje u mnie atak płaczu nie mówiąc już o tym, że nie jestem w stanie nawet prowadzić auta, bo trzęsę się jak narkoman. Nienawidzę tych myśli, tego, że w środku boli straszliwie, że nie można uciec, czasem myślę, że już wewnętrznie umieram, ale niestety, następnego dnia budzę się znowu i znowu, i znowu.

Przepraszam, wysiadam.

Tak bardzo cie rozumiem. U mnie też gorzej i to po całości osiągnęłam dno.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 15:52   #878
samarableed
Raczkowanie
 
Avatar samarableed
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 98
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Nie, tu nie chodzi tylko o jedzenie, a może chodzi, znienawidziłam siebie ostatnio na nowo i nie mogę z powrotem się zebrać chociaż myślałam, że dam radę, od 2 miesięcy każdego dnia w nocy obiecuję sobie, że następny dzień będzie lepszy i nie, nie jest, jest jeszcze gorszy od poprzedniego, bo tak naprawdę liczę, że następny dzień nigdy nie przyjdzie. Staram się robić coś, żeby zająć myśli i ręce ale nawet prośba o zrobienie zakupów wywołuje u mnie atak płaczu nie mówiąc już o tym, że nie jestem w stanie nawet prowadzić auta, bo trzęsę się jak narkoman. Nienawidzę tych myśli, tego, że w środku boli straszliwie, że nie można uciec, czasem myślę, że już wewnętrznie umieram, ale niestety, następnego dnia budzę się znowu i znowu, i znowu.

Przepraszam, wysiadam.
Wiesz, rozumiem Cię, zapewne nie tylko ja. Sama wciąż nienawidzę siebie i swego ciała z całych sił, ale staram się żyć normalnie, bo wiem, że jest to tylko głupi wytwór mojej wyobraźni; coś, czego nie widzą inni. O ile się nie mylę, w zaburzeniach siedzisz już trochę czasu? Pomysł, jak wiele go straciłaś i jak dobrze byłoby wycisnąć z niego jak najwięcej się da. Nie poddawaj się nigdy. Nawroty są normalne, upadki też, ale najważniejsze to umieć się podnieść. ; *
__________________
"If you can dream it, you can do it"
~`Walt Disney

'Czy gdyby łzy potrafiły mówić, wytłumaczyłyby ideę smutku?'


samarableed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 21:58   #879
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Chyba najgorsze w tym wszystkim jest to bycie samą. Bo jak wytłumaczyć tżtowi, że nie chcesz wyjść, bo uważasz, że wyglądasz źle. Albo przyjaciółce, która nie przejmuje się wagą. Rodzice rozumieją, ale zachodzą w głowie, co zrobili nie tak. To nie ich wina.. Nie wiem, jak z radosnej ( choć grubszej ) dziewczyny stałam się rozpaczającą marudą. Nie wiem, kiedy chęć wyglądania pięknie - czyli oczywiście szczupło, zamieniła się w obsesję, kiedy każde 2 kg to dodatkowe 2 dni płaczu. Zgubiłam siebie. Wszyscy mają już dosyć. Chcę się zmienić, ale to silniejsze ode mnie. Tak, już trochę w tym siedzę, jestem zmęczona. Bardzo. Część mnie chce walczyć, bo jest tyle do stracenia ale ta druga część marzy o spokoju. Wiem, pewnie wiecie to wszystko. Ale czasem sama już nie wiem, gdzie pójść. Dla ludzi takie problemy są zupełnie abstrakcyjne.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:52   #880
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Chyba najgorsze w tym wszystkim jest to bycie samą. Bo jak wytłumaczyć tżtowi, że nie chcesz wyjść, bo uważasz, że wyglądasz źle. Albo przyjaciółce, która nie przejmuje się wagą. Rodzice rozumieją, ale zachodzą w głowie, co zrobili nie tak. To nie ich wina.. Nie wiem, jak z radosnej ( choć grubszej ) dziewczyny stałam się rozpaczającą marudą. Nie wiem, kiedy chęć wyglądania pięknie - czyli oczywiście szczupło, zamieniła się w obsesję, kiedy każde 2 kg to dodatkowe 2 dni płaczu. Zgubiłam siebie. Wszyscy mają już dosyć. Chcę się zmienić, ale to silniejsze ode mnie. Tak, już trochę w tym siedzę, jestem zmęczona. Bardzo. Część mnie chce walczyć, bo jest tyle do stracenia ale ta druga część marzy o spokoju. Wiem, pewnie wiecie to wszystko. Ale czasem sama już nie wiem, gdzie pójść. Dla ludzi takie problemy są zupełnie abstrakcyjne.
każde zdanie w tej wypowiedzi idealnie odnosi się do moich odczuć.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:13   #881
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
każde zdanie w tej wypowiedzi idealnie odnosi się do moich odczuć.
Phynn.. a ty? kiedy zdecydujesz się wreszcie na leczenie? wiesz dobrze, że JEST ci potrzebne.
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 12:04   #882
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

próbowałam.. najpierw psychiatra, który po 5 minutach rozmowy chciał zapisać antydepresanty,. a później z pozoru miła pani psycholog, ale ZA CHUDA i nakazująca codziennie wieczorem planować sobie jadłospis na kolejny dzień, co nie podobało mi się zbytnio. nie chcę planować, chcę jeść spontanicznie.poza tym za bardzo skoncentrowała się na jedzeniu, zamiast najpierw zrobić porządny wywiad. także po 3 wizytach się skończyło. zraziłam się trochę,. a teraz co ? staram się walczyć sama. chęć schudnięcia pomieszana z walką o zdrowie. codzienne bicie się z myślami. codzienne wyrzuty. natręctwa, obsesje. co z tego, że 'smyrnę' to kromkę masłem, co z tego, że pójdę na lody albo zjem ciacho..to tylko moja chęć pokazania sobie, że nie jest ze mną tak zle, chec udowodnienia, ze przecież sie staram.. szkoda, ze sedno sprawy ukryte jest w głowie.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:35   #883
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

hej, ale wiesz o tym, że są jeszcze inni psychologowie i psychiatrzy? to, że ludzie, u ktorych bylas ci nie odpowiadaja nie znaczy, ze sprawa jest juz przesadzona. jezeli chcesz sie leczyc - szukaj dalej. warto
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:07   #884
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
próbowałam.. najpierw psychiatra, który po 5 minutach rozmowy chciał zapisać antydepresanty,. a później z pozoru miła pani psycholog, ale ZA CHUDA i nakazująca codziennie wieczorem planować sobie jadłospis na kolejny dzień, co nie podobało mi się zbytnio. nie chcę planować, chcę jeść spontanicznie.poza tym za bardzo skoncentrowała się na jedzeniu, zamiast najpierw zrobić porządny wywiad. także po 3 wizytach się skończyło. zraziłam się trochę,. a teraz co ? staram się walczyć sama. chęć schudnięcia pomieszana z walką o zdrowie. codzienne bicie się z myślami. codzienne wyrzuty. natręctwa, obsesje. co z tego, że 'smyrnę' to kromkę masłem, co z tego, że pójdę na lody albo zjem ciacho..to tylko moja chęć pokazania sobie, że nie jest ze mną tak zle, chec udowodnienia, ze przecież sie staram.. szkoda, ze sedno sprawy ukryte jest w głowie.
Nie zamykaj drogi pomocy po 2 osobach i nie szukaj powodów. Sama sobie nie umiesz pomóc a uwierz mi są dobrzy ludzie z powołaniem którzy potrafią wiele rozjaśnić a tak naprawdę jak sama wiesz 98% zależy od nas.Ja byłam bardzo niezadowolona z 1 psycholog a teraz mam super babkę po 1 spotkaniu już zrobiła na mnie wrażenie i mam nadzieje ,że uda nam się współpraca. Tak naprawdę to nie 98% a powiem ,że 100 nawet zależy od nas bo takie bycie pół na pół no niby chce wyzdrowieć no niby nie. Trzeba powiedzieć jasno wóz bądź przewóz.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:41   #885
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
próbowałam.. najpierw psychiatra, który po 5 minutach rozmowy chciał zapisać antydepresanty,. a później z pozoru miła pani psycholog, ale ZA CHUDA i nakazująca codziennie wieczorem planować sobie jadłospis na kolejny dzień, co nie podobało mi się zbytnio. nie chcę planować, chcę jeść spontanicznie.poza tym za bardzo skoncentrowała się na jedzeniu, zamiast najpierw zrobić porządny wywiad. także po 3 wizytach się skończyło. zraziłam się trochę,. a teraz co ? staram się walczyć sama. chęć schudnięcia pomieszana z walką o zdrowie. codzienne bicie się z myślami. codzienne wyrzuty. natręctwa, obsesje. co z tego, że 'smyrnę' to kromkę masłem, co z tego, że pójdę na lody albo zjem ciacho..to tylko moja chęć pokazania sobie, że nie jest ze mną tak zle, chec udowodnienia, ze przecież sie staram.. szkoda, ze sedno sprawy ukryte jest w głowie.
ja to robię, to znaczy, ja zapisuję. niestety, jak tego nie robię, to jednego dnia potrafię mieć napad na jedzenie a przez kolejne trzy nie jem wcale, więc lepiej dla mnie pisać i się trzymać, albo chociaż ogólnie się trzymać.
o tak. co mi tak po kawałku ciasta, które sama upiekę. co mi tak po czekoladzie, skoro nie mogę spać, bo o niej myślę.
niedługo tabletki na uspokojenie się skończą.

Phynn, pomyśl o pomocy, serio.
Sama nie wierzę, że to mówię, ja też się kiedyś zraziłam do pomocy.
Ale będzie gorzej. Nie dasz rady sama - ja też chciałam. Może gdybym zabrała się za to wcześniej, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:54   #886
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
ja to robię, to znaczy, ja zapisuję. niestety, jak tego nie robię, to jednego dnia potrafię mieć napad na jedzenie a przez kolejne trzy nie jem wcale, więc lepiej dla mnie pisać i się trzymać, albo chociaż ogólnie się trzymać.
o tak. co mi tak po kawałku ciasta, które sama upiekę. co mi tak po czekoladzie, skoro nie mogę spać, bo o niej myślę.
niedługo tabletki na uspokojenie się skończą.

Phynn, pomyśl o pomocy, serio.
Sama nie wierzę, że to mówię, ja też się kiedyś zraziłam do pomocy.
Ale będzie gorzej. Nie dasz rady sama - ja też chciałam. Może gdybym zabrała się za to wcześniej, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem.
Dokładnie u mnie też najlepiej idzie trzymanie się plany bo również mam napady po których ledwo żyje. Także sama sięgnęłam po pomoc i już nie udaje przed sobą ,że wszystko gra.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:29   #887
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

bardzo możliwe, że szukam na siłę wykrętów zraziłam się do tej psycholog tak samo jak do psychiatry.. po czym od razu poddałam.
to tak jakby poznać dwoje fałszywych ludzi i krzyknąć, że cały świat jest taki...
nie wiem, czegos się boję, ale czego ? zdrowia ? szczęścia ?
nie mam pojęcia co czynić ze swoim życiem.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience



Edytowane przez Phynn
Czas edycji: 2011-08-22 o 19:30
Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:01   #888
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Byłam dzisiaj na terapii po miesiącu przerwy, psycholog jest ze mnie bardzo zadowolona. Ogólnie myślałam, że będę kombinować z jedzeniem przez ten czas, kiedy się z nią nie spotykałam, ale nic takiego nie było. Mogę przyznać sama przed sobą, że jem już normalnie, a temat jedzenia jest mi obojętny i nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Ostatnio tylko z waga cienko, bo schudłam, a do naturalnej wagi muszę przytyć jeszcze 1.5 kg, co idzie mi dość opornie . W dodatku w pełni się akceptuję, podobam się sobie i w końcu wyglądam jak kobieta, a nie dziecko o czym zapewnia mnie mój chłopak. Relacje ze znajomymi się poprawiły, odzyskałam przyjaciółki i koleżanki.

I właśnie dostałam trzeci z rzędu naturalny okres
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:48   #889
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cześć dziewczyny
Mam nadzieję, że przygarniecie kolejną osobę do swojego grona. Ciężko mi napisać pierwszy post tutaj, nie wiem od czego zacząć, ani o czym pisać, żeby nie złamać panujących tu zasad. Jestem bulimiczką, chodzę na terapię, ale nie widzę żadnych efektów, nawet jest gorzej, z rodziny o moim problemie wie tylko mama. Chcę z tego wyjść, ale mam wrażenie że chęć/ przymus jedzenia jest silniejszy, zdaję sobie sprawę ze wszystkich komplikacji jakie niesie ze sobą to zaburzenie, ale w chwili napadu nie są w stanie przemówić do mnie żadne argumenty, wtedy liczy się tylko jedzenie. Wierzę, że mogąc rozmawiać z wami, osobami które doskonale wiedzą co przeżywam będzie mi łatwiej walczyć z chorobą.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 22:18   #890
Ewelina093
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina093
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 58
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
bardzo możliwe, że szukam na siłę wykrętów zraziłam się do tej psycholog tak samo jak do psychiatry.. po czym od razu poddałam.
to tak jakby poznać dwoje fałszywych ludzi i krzyknąć, że cały świat jest taki...
nie wiem, czegos się boję, ale czego ? zdrowia ? szczęścia ?
nie mam pojęcia co czynić ze swoim życiem.
Ciężko jest znaleźć dobrego psychologa/psychiatrę, który będzie nam odpowiadał. Nie warto jednak poddawać się. Należy próbować, szukać informacji wśród znajomych, czytać opinię np. w internecie.
To przykre, że w obecnych czasach znaczna część lekarzy wykazuje się niekompetencją i zależy im tylko na wyciągnięciu pieniędzy od pacjentów.
Ewelina093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:07   #891
theworstpartofme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Czy ta gorsza wyniszczającą część siebie można kompletnie zabić czy ona gdzies i tak zostanie i będzie szeptać, poddawać złe mysli?
theworstpartofme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:25   #892
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez theworstpartofme Pokaż wiadomość
Czy ta gorsza wyniszczającą część siebie można kompletnie zabić czy ona gdzies i tak zostanie i będzie szeptać, poddawać złe mysli?
Można, przyznaję z czystym sumieniem, że można. Trzeba tylko naprawdę chcieć i ciężko pracować.
Jestem już u końca walki z chorobą, już nie daje żadnego znaku, że kiedykolwiek we mnie była.


Czuję się w końcu zdrowa.
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 11:19   #893
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
Można, przyznaję z czystym sumieniem, że można. Trzeba tylko naprawdę chcieć i ciężko pracować.
Jestem już u końca walki z chorobą, już nie daje żadnego znaku, że kiedykolwiek we mnie była.


Czuję się w końcu zdrowa.

Jej jakie to fajne i motywujące ,że można
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:25   #894
colson
Raczkowanie
 
Avatar colson
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 336
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

TrueLook - gratuluje
__________________
Biologia R
Chemia R


cel : medycyna

Ignavia corpus habetat, labor firmat
colson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:19   #895
theworstpartofme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
Można, przyznaję z czystym sumieniem, że można. Trzeba tylko naprawdę chcieć i ciężko pracować.
Jestem już u końca walki z chorobą, już nie daje żadnego znaku, że kiedykolwiek we mnie była.


Czuję się w końcu zdrowa.
To takie miłe i motywujące!!!
Dziękuję

Teraz wydaje mi się niewyobrażalnym zupełnie wolne życie i myślenie jak sprzed choroby kiedy jedzenie nie było groźne...

Podpowiesz swoje sposoby?
theworstpartofme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:42   #896
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
Można, przyznaję z czystym sumieniem, że można. Trzeba tylko naprawdę chcieć i ciężko pracować.
Jestem już u końca walki z chorobą, już nie daje żadnego znaku, że kiedykolwiek we mnie była.


Czuję się w końcu zdrowa.
Naprawdę? Jak to zrobiłaś... ?

I gratuluję.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:43   #897
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
Można, przyznaję z czystym sumieniem, że można. Trzeba tylko naprawdę chcieć i ciężko pracować.
Jestem już u końca walki z chorobą, już nie daje żadnego znaku, że kiedykolwiek we mnie była.


Czuję się w końcu zdrowa.
1 najważniejszy krok to pewnie chcieć wyzdrowieć
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 18:36   #898
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Muszę w końcu zacząć zmieniać swoje życie. Ten związek mnie wykańcza. Nic mnie nie cieszy. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy to po prostu nie jest przyzwyczajenie... Wróciłam do domu, wzięłam od niego prawie wszystkie rzeczy. Tak się boję. Do tego więcej objawów. Nie daję rady. Czuję się wypalona.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:30   #899
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Wstyd się przyznać, ale u mnie coraz gorzej pod względem ED. Tak jakbym miała mało problemów ze schizo, tak teraz to.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:18   #900
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść; cz. V

Dziewczyny we wtorek mam pierwszą psychoteriapię, wcześniej miałam wywiad z lekarzem psychiatrą i właśnie skierował mnie na te terapie. Powiedzcie mi czego mam się na takiej terapii spodziewać? Dodam tylko, że ze mną coraz gorzej..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.