Cytologia 'irlandzka' v polska (w irlandii) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 15:27   #1
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_

Cytologia 'irlandzka' v polska (w irlandii)


Czesc Dziewczyny,
mam pytanie..czy ktoras z was robila tutaj bezplata cytologie ta ich irlandzka nie polska?
pytam poniewaz zrobilam sobie u ginekolog po czym po kilku miesiacach dostalam list z odp ze niby wszystko ok (tak jakby 2 stopien naszej polskiej) po czym wezwali mnie do rotundy na kolposkopie...
poszlam..sprawdzali i mowili ze wszystko wyglada ok,wzieli jakis tam kawalek go badania po czym po kolejnych 2 miesiacach dostalam list ze za 6 mies mam sie zglosic na 'treatmet'.
zaniepokoilo mnie to poniewaz nie mialam jeszcze dzieci wiec nie chcialam poddawac sie czemus co moze byc ryzykowne.
poszlam z tymi wynikami do swojej ginekolog ktora rowniez je dostala.
powiedziala mi ze nie wiem dlaczego mnie na to wezwali bo jak dla niej wyniki sa ok. zeby sie upewnic zrobilam polska cytologie. wyszla mi grupa 2 z dopiskiem 'bardzo slabe'. ginekolog powiedziala ze nie ma sie czym martwic. powiedziala tez ze miala juz kilka pacjentek w dublinie i galway ktore mialy podobny problem. wszystko bylo ok a szpital wzywal je na 'treatment' a nie bylo do tego powodu.
tak wiec nie zglosilam sie juz do rotundy bo dlaczego lekarka miala by mnie klamac?
no ale wiecie jak to jest 'irracjonaln' mysli 'a co jesli'....zatanawialam sie czy ktoras z was miala podobne doswiadczenie ??
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 13:55   #2
avocado22
Przyczajenie
 
Avatar avocado22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 22
Dot.: Cytologia 'irlandzka' v polska (w irlandii)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=32106621 #post32106621
zapraszam za zamowienie zbiorcze firmy avanti oraz sigma
avocado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:09   #3
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Cytologia 'irlandzka' v polska (w irlandii)

Cytat:
Napisane przez _wanilka_ Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,
mam pytanie..czy ktoras z was robila tutaj bezplata cytologie ta ich irlandzka nie polska?
pytam poniewaz zrobilam sobie u ginekolog po czym po kilku miesiacach dostalam list z odp ze niby wszystko ok (tak jakby 2 stopien naszej polskiej) po czym wezwali mnie do rotundy na kolposkopie...
poszlam..sprawdzali i mowili ze wszystko wyglada ok,wzieli jakis tam kawalek go badania po czym po kolejnych 2 miesiacach dostalam list ze za 6 mies mam sie zglosic na 'treatmet'.
zaniepokoilo mnie to poniewaz nie mialam jeszcze dzieci wiec nie chcialam poddawac sie czemus co moze byc ryzykowne.
poszlam z tymi wynikami do swojej ginekolog ktora rowniez je dostala.
powiedziala mi ze nie wiem dlaczego mnie na to wezwali bo jak dla niej wyniki sa ok. zeby sie upewnic zrobilam polska cytologie. wyszla mi grupa 2 z dopiskiem 'bardzo slabe'. ginekolog powiedziala ze nie ma sie czym martwic. powiedziala tez ze miala juz kilka pacjentek w dublinie i galway ktore mialy podobny problem. wszystko bylo ok a szpital wzywal je na 'treatment' a nie bylo do tego powodu.
tak wiec nie zglosilam sie juz do rotundy bo dlaczego lekarka miala by mnie klamac?
no ale wiecie jak to jest 'irracjonaln' mysli 'a co jesli'....zatanawialam sie czy ktoras z was miala podobne doswiadczenie ??
skoro robili kolposkopie to musieli miec jakies podstawy, pobrany wycinek jest poddany badaniu histopatologicznemu i jak tu cos jest nie tak to wzywaja dalej
Powtorna cytologia a badanie wycinka jest niewspolmierne wiec nie ignoruj tylko sie zglos
Pamietaj ze nie zrobia nic na co sie nie zgodzisz.
Zdrowka zycze i pozdrawiam

Edit kurcze post z zeszlego roku a tu 0 odpowiedzi| przeoczylam wczesniej
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2012-02-07 o 20:11
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 13:52   #4
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Cytologia 'irlandzka' v polska (w irlandii)

wlasnie tez sie zastanawiam jak to wyglada
w PL bylam przyzwyczajona ze robil to ginekolog a nie gp czy pielegniarka

uzywaja raczej plastikow czy tego okropnego zelastwa? ile to tutaj trwa bo mnie doktor powiadomila ze trzeba zaznaczyc przy rejestracji bo jest to dluzsza wizyta niz normalna hmmm

dlugo sie czeka na wynik? no i czy mnie powiadamiaja czy doktor tylko?
i czy jesli to jest z tego programu cervical check to czy zupelnie nic nie place za wizyte?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.