Chlopak mną manipuluje! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-08, 20:29   #1
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Question

Chlopak mną manipuluje!


Wiatajcie kochane dziewczynki! Od ponad roku pisze sobie na gg z chłopakiem ,którego poznałam na gg(jest przesympatyczny i świetnie mi się z nim gada) .Jest to kuzyn mojego dobrego kumpla. Mój chłopak zawsze zpewnia mnie jak bardzo mnie kocha i wogóle,ale przestaje w to wierzyć ...Ostatnio powiedział ,że jeżeli spotkam się z 'kolegą' mogę zapomnieć o nim , o nas! Co powinnam zrobić ?On mówi ,że mi ufa ,choć ja w to nie wierze ,bo gdyby mi ufał nie zrobił by takiego świństwa chyba... POradzcie co powinnam zrobic bo jestem załamana i nie mam pojecia co w takiej sytuacji nalezy zrobić! Nie bądźcie na to obojętne to dla mnie bardzo trudne...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:33   #2
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Szczerze mówiąc rozumiem Twojego chłopaka. Być może faktycznie Ci ufa i nie wierzy, żebyś go zdradziła, ale może być zazdrosny o to, że jesteś blisko także z innym mężczyzną. Powinniście chyba to sobie wyjaśnić.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:34   #3
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Ale on nic nie chce wyjaśnieać ...Stanowczo mi zabronił, on jest o każdego faceta chorobliwie zazdrosny ,a jak on ma koleżanki to ja musze to tolerować :/
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:36   #4
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Wiatajcie kochane dziewczynki! Od ponad roku pisze sobie na gg z chłopakiem ,którego poznałam na gg(jest przesympatyczny i świetnie mi się z nim gada) .Jest to kuzyn mojego dobrego kumpla. Mój chłopak zawsze zpewnia mnie jak bardzo mnie kocha i wogóle,ale przestaje w to wierzyć ...Ostatnio powiedział ,że jeżeli spotkam się z 'kolegą' mogę zapomnieć o nim , o nas! Co powinnam zrobić ?On mówi ,że mi ufa ,choć ja w to nie wierze ,bo gdyby mi ufał nie zrobił by takiego świństwa chyba... POradzcie co powinnam zrobic bo jestem załamana i nie mam pojecia co w takiej sytuacji nalezy zrobić! Nie bądźcie na to obojętne to dla mnie bardzo trudne...
postaw się na jego miejscu i pomyśl jak Ty byś się czuła gdyby to on rozmawial na gg i chcial się spotkać z przesympatyczną koleżanką...
chyba powinniscie sobie wyjasnic w spokojnej rozmowie jak sie czujecie oboje
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:39   #5
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

na ostatnich wakacjach w kołobrzegu też ponoć sie zabawiał nieźle z inną panienką...A poza tym ja nie mam tym żadnych złych intencji poprostu mam ochote poznac TYLKO swojego rozmówcę, który mieszka setki km ode mnie!!!
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:39   #6
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Ale on nic nie chce wyjaśnieać ...Stanowczo mi zabronił, on jest o każdego faceta chorobliwie zazdrosny ,a jak on ma koleżanki to ja musze to tolerować :/
No, to w takim razie nie jest w porządku. Jeśli ktoś oczekuje czegoś od drugiej osoby, sam powinien się z tego wywiązywać...
A Tak po prawdzie to właśnie wcale nie musisz tolerować, możesz postawić sprawę na ostrzu noża- koleżanki? ok, Ty zatem będziesz miała kolegów. Albo Ty rezygnujesz z bliskich kontaktów z kolegami, a on w zamian z koleżankami.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:39   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Kobiety,ale co innego to posiadanie kolegi/przyjaciele,a co innego umawianie się z kimś na randki.


Ja bym olała Twojego faceta Może wtedy zrozumie co nieco
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 20:42   #8
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Powiedział ,że jeśli się z nim spotkam to z nami koniec! Zabrania mi miec kolegów ,przyjaciół
Nigdzie nie możemy wspolnie ze znajomymi wyjsc ,bo on sie nawet obrazi gdy jego kumpel usiądzie przy stoliku ,a ja bede siedziala w środku... kurde już sama nie wiem ...moze ja jakas zła jestm ...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:43   #9
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Coś za coś, jak wymaga czegoś od Ciebie to niech sam również spełnia te warunki, a jak nie to zjazd.
P.S. Nie cierpię taki facetów Mój też jest chorobliwie zazdrosny, ale wobec mnie jest wporządku i bardzo uczciwy.
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:43   #10
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Ale to posiadanie przyjaciół płci odmiennej też wcale nie musi być z radością akceptowane. Niektórym to nie przeszkadza, że facet ma bliskie znajome, przyjaciółki, z którymi dzieli się swoimi uczuciami, innym- np mnie- tak. Bo wolę, żeby zostawiał to dla mnie i ew. swoich kumpli. Grunt, żeby druga strona miała podobny pogląd i akceptowała takie podejście, bo inaczej poważne spięcia murowane.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:47   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Jeżeli on się zachowuje jak totalny frajer,a z opisów tak wnioskuję,to ja takiemu panu powiedziałabym do widzenia.Jeżeli naprawdę mu na Tobie zależy to pewnie będzie się starał Ciebie odzyskać i wtedy masz szanse na stawianie jakiś warunków,by wymagania jakie ma wobec Twojej osoby były podobne do jego zachowania,czyli jak on może to ty też.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 20:50   #12
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Ja juz sama nie wiem co powinnam zrobic z jednej strony chcę TYLKO poznać kolegę z gg a zdrugiej strony żal mi 3 lat które ze sobą spedziliśmy ...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:52   #13
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Boję się stracić tego co jest ,ale mam już też dosyć bycia 'pieskiem na smyczy' co byście zrobiły piszcie szczerze!
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:55   #14
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Gdyby Twój chłopak zachowywał się tak, jak wymaga od Ciebie- nie spotykał się z dziewczynami i nie kręcił (!!) z nimi, to uszanowałabym jego wolę i nie pojechała spotkać się z kolegą.
Tak jednak nie jest i w tej sytuacji- olałabym go! Rób na co masz ochotę!
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:57   #15
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

wydaje mi się, że zbyt radykalnie podchodzicie do sprawy... łatwo jest oddać pięknym za nadobne, sęk w tym, że to droga donikąd - w ten sposób można rozwalić najlepszy związek przy pierwszym problemie
lepiej szczerze porozmawiać o tym jak Ty się czujesz co On czuje i wspólnie znaleźc rozwiązanie
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:01   #16
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Własnie mi napisał ,że mu bardzo na mnie zalezy i jeśli ja chcę się spotkać z tym kolesiem to on pójdzie na to spotkanie ze mną na 5 minut buehehehe dobre no nie?!
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:01   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez strangelove
wydaje mi się, że zbyt radykalnie podchodzicie do sprawy... łatwo jest oddać pięknym za nadobne, sęk w tym, że to droga donikąd - w ten sposób można rozwalić najlepszy związek przy pierwszym problemie
lepiej szczerze porozmawiać o tym jak Ty się czujesz co On czuje i wspólnie znaleźc rozwiązanie
Jeżeli facet robi co mu się podoba,a od swojej dziewczyny potrafi wymagać tego czego sam nie przestrzega to co to za facet.Biorąc pod uwagę wątek pt.Jak poznałyście swoją drugą połowę to wcale nie jestem pewna czy zmiana byłaby na gorsze,choć zawsze może taka być,ale zawsze może też być na lepsze.Jeżeli obecnemu chłopakowi będzie zależało na very_crazy to pewnie będzie o nią walczył,a jak nie to znajdzie sobie inną.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:03   #18
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

A jak ja mu odpisałam ,że może jakis mały kompromis to on powiedział ,że czyli jednak wolę zakończyć to co miedzy nami jest ... a tak nie jest ja chcę tez mieć kolegów nie pryjaciół nawet ale kolegów
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:06   #19
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Własnie mi napisał ,że mu bardzo na mnie zalezy i jeśli ja chcę się spotkać z tym kolesiem to on pójdzie na to spotkanie ze mną na 5 minut buehehehe dobre no nie?!
skoro jak piszesz, on jest chorobliwie zazdrosny to to jest już jakiś postęp i może powinnaś się nad tym zastanowić? wiesz, żeby poszedł z tobą, przedsawił się i zmył? byłby i wilk syty i owca cała
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 21:06   #20
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

On jest naprawdę świetnym chłopakiem pomijając te wady zazdrości to jest bardzo czuły ,opiekuńczy i nawet czasem za bardzo i wkurza mnie to czasem ,a do tego (absolutnie nie patrzę na urode u chłopaka) jest niesamowicie przystojnym instruktorem tenisa , i kurcze wiele lasek za nim lata...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:07   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Biorąc pod uwagę fakt,że moi przyjaciele,to przede wszystkim faceci to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jaką teraz masz.Jeżeli mój facet nie potrafiłby zaakceptować moich kumpli/przyjaciół to do widzenia.Z nimi znam się dłużej,wiem,że mogę na nich liczyć.Nawet nie chce myśleć,że mogłabym zrezygnować z tego co jest między nami,większość z nich ma laski,więc tu nie chodzi o sprawy damsko-męskie,na rzecz faceta.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:09   #22
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

skoro jak piszesz, on jest chorobliwie zazdrosny to to jest już jakiś postęp i może powinnaś się nad tym zastanowić? wiesz, żeby poszedł z tobą, przedsawił się i zmył? byłby i wilk syty i owca cała
__________________
shachownica


Ale on ze mną

chciałby iść TYLKO na 5 minut i ze mna wrócic i absolutnie ,żebym sdama z nim została ...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:17   #23
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Juz mi nic nie doradzicie ? Piszcie ja sobie spać pojde i pozniej odcytam to dla mnie wazne Dziękuję za wszystko
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:28   #24
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Nie będę mówić, co powinnaś zrobić very_crazy, to powinna być Twoja decyzja. Jednak kiedy chłopak jest chorobliwie zazdrosny i próbuje odsunąć dziewczynę od jej znajomych natychmiast zapala mi sie alarmowa lampka. W rezultacie takich działań po jakimś czasie jedyną bliską osobą dziewczyny stanie się on sam, a co za tym idzie będzie miał na nią ogromny wpływ. Niekoniecznie dobry. Ci więcej, jeśli wymaga wyłączności, a sam biega z panienkami, to nie podoba mi się to jeszcze bardziej. Ale... z drugiej strony Ty znasz swojego faceta lepiej. My tutaj wiemy o nim tylko tyle ile napisałaś Dlatego rozważ jeszcze raz całą sytuację uzupełniając ją o Tobie tylko znane szczegóły. Pozdrawiam serdecznie
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:28   #25
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez natii4
Biorąc pod uwagę fakt,że moi przyjaciele,to przede wszystkim faceci to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jaką teraz masz.Jeżeli mój facet nie potrafiłby zaakceptować moich kumpli/przyjaciół to do widzenia.Z nimi znam się dłużej,wiem,że mogę na nich liczyć.Nawet nie chce myśleć,że mogłabym zrezygnować z tego co jest między nami,większość z nich ma laski,więc tu nie chodzi o sprawy damsko-męskie,na rzecz faceta.
natii4 więc chyba nie kochałaś tak mocno by zostawić wszystko dla Tego jedynego... nie kochałaś tak by pojechać za Nim na drugi koniec świata... nie kochałaś tak by czekać na Niego 5 lat... nie kochałaś tak by zmieniać się dla Niego...
Milość to nie transakcja handlowa.... nie można kupczyć miłością...
ale to moje zdanie, każdy może mieć własne
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:37   #26
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Ale on ze mną

chciałby iść TYLKO na 5 minut i ze mna wrócic i absolutnie ,żebym sdama z nim została ...
a to rzeczywiście inna bajka ale może spróbuj go do tego przekonać i może umów sie z nim, że cię odbierze np.za godzinę? inaczej, to chyba tylko zostaje ci potężna awantura i samodzielna wyprawa na to spotkanie, no i konsekwncje raczej nie do przewidzenia...
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:41   #27
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez strangelove
natii4 więc chyba nie kochałaś tak mocno by zostawić wszystko dla Tego jedynego... nie kochałaś tak by pojechać za Nim na drugi koniec świata... nie kochałaś tak by czekać na Niego 5 lat... nie kochałaś tak by zmieniać się dla Niego...
Milość to nie transakcja handlowa.... nie można kupczyć miłością...
ale to moje zdanie, każdy może mieć własne
Czy ja gdzieś napisałam,że mam obecnie faceta? W przeszłości zdarzały się takie sytuacje,że moi eks bardzo zaszli mi za skórę ,że miałam z nimi problemy i wtedy to nie przyjaciółki mnie pocieszały,wiedziały co zaszło,bo takich osób dziewczyn-przyjaciół prawie nie mam.Za to mam facetów-przyjaciół i to oni mnie wysłuchali,faceci patrzą na takie sprawy trzęźwiej niż kobiety.Znam wartość tego co jest między nami i dlatego nie wyobrażam sobie,że ktoś pojawia się w moim życiu i stawia mi takie warunki.Jestem zazdrosny o Twoich przyjaciół,przestań się z nimi spotykać.


Tak piszesz o tej miłości.Ja sprawdziłam w profilu ile lat ma autorka tego wątku.17.Wg mnie jeszcze wszystko przed nią
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 22:11   #28
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

A ja tak to widzę: nie musisz czuć się zobowiązana do przestrzegania reguł, które narzuca Ci Twój chłopak, a których on sam nie przestrzega. Co innego, gdyby on wymagał od Ciebie tyle samo, ile wymaga od samego siebie.
Troszkę rozumiem tego chłopaka, bo wiem, że gdybym z kimś była, nie chciałabym, żeby poznawał inne dziewczyny. Ze swoimi dawnymi znajomymi niech utrzymuje kontakt, w końcu ja też mam jakichś swoich kolegów, ale nie podobałoby mi się, gdyby będąc ze mną gadał z inną dziewczyną na GG i zawierał NOWE znajomości... Bo to już mi się trochę kojarzy z szukaniem czegoś poza związkiem... Oczywiście to nie jest regułą, i wierzę, że Ty akurat znasz granice.... Tylko, że CZASEM z takich nowych znajomości nie wychodzi nic dobrego dla związku.... No ale to jest tylko moje podejście: ja w ogóle nie przepadam za komunikatorami, choć mojego byłego chłopaka poznałam przez net, ale to było przypadkowe, bo potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi przy kompie, więc trafiło na niego ; mam też kilka fajnych kolegów poznanych przez neta... Ale nigdy nie było tak, że będąc w związku poświęcałam czas komuś po drugiej stronie kabla (mówię tu o nowych znajomościach, bo oczywiście utrzymuję kontakty z kolegami, których poznałam wcześniej)... bo nie chciałabym też być z chłopakiem, który będzie poznawał na czatach inne dziewczyny i jeszcze chodził na spotkania z nimi. Wg mnie jest to doprowadzanie do dwuznacznych sytuacji i sianie niepotrzebnego niepokoju w związku.
Gdyby Twoj chłopak był wobec Ciebie fair, odradziłabym Ci spotkanie z tym chłopakiem z netu.
Ale skoro ni4e jest fair, to uważam, że rób, co podpowiada Ci serce...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 22:14   #29
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
na ostatnich wakacjach w kołobrzegu też ponoć sie zabawiał nieźle z inną panienką...
I po takim czymś jeszcze z nim jesteś?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 22:30   #30
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać, żeby przestał sie tak zachowywac, skoro on ma koleżanki to Ty masz prawo miec kolegów. Skoro on tak sprawy stawia - to jak tu juz ktoś napisał - ostrzegawcza lampka - bo to moze się później przerodzic w bardziej toksyczny związek, tragedię. Dlatego warto przemysleć, czy wiązać się z kim takim, bo nigdy nie wiesz jak to się potoczy po ślubie za zamkniętymi drzwiami
tymbardziej, że jak piszesz on sie z kims zabawiał w czasie wakacji, a Tobie nie wolno nawet sie spotkac z przyjacielem.

ja tez juz od bardzo bardzo dawna koresponduje @ i przez gg z pewnym chłopakiem, który jest dla mnie jak brat i bardzo bym chciała sie z nim spotkac, bo tez mieszka dośc daleko. I mój TŻnie ma nic przeciwko, bo wie że jest jedynym w moim serduszku, a tamten to tylko przyjaciel. oczywiście czasem robi pokrzywdzoną mine czy patrzy podejżliwie jak sie szczerze do monitora, ale nigdy nie zabronił mi owej korespondencji.
Mam nadzieje ze nie zmieni podejscia gdy sie dowie ze mam nowego znajomego z którym sie umawiam na wypad w góry (oczywiscie z TŻ tez )
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.