Chlopak mną manipuluje! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-09, 11:11   #31
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Ale on nic nie chce wyjaśnieać ...Stanowczo mi zabronił, on jest o każdego faceta chorobliwie zazdrosny ,a jak on ma koleżanki to ja musze to tolerować :/
w moim poprzednim związku było dokładnie tak samo. Być może przestałabym wtedy pisać z internetowym kolega, gdyby nie to, że on też nie stronił od takich znajomosci. Własciwie to on pierwszy zaczął i ja trochę zazdrosna zapytałam, czy mógłby przestać bo mi to nie pasuje. Jezu, jak on mnie wtedy nazwymyslał. Coś tam też mówił o ograniczaniu go itp. No to później ja też zaczęłam takie znajomości(dziś już nie pisze z nikim przez internet, to było tylko coś na spróbowanie, bo akurat założyli mi wtedy stałkę w domu i to była taka nowość dla mnie ) a wtedy odezwała się jego zazdrość , która pzrerodziła się w coś tak strasznego-przeszukiwał moje rzeczy, kradł pocztę e-meilową (włamał się na konto), kłótnie wybuchały prawie codzień. I nic nie dawało tłumaczenie, że przecież on robi to samo...
W końcu zakończyłam ta znajomość i to była najlepsza decyzja w moim życiu (związek trwał 27 m-cy)
Niestety do dziś mnie ten typ nachodzi, dzwoni całymi dniami i nocami mimo, że minęlo już prawie 1,5 roku. Nie może się pogodzić z tym, że nie jesteśmy już razem, a ja od dawna jestem w szczęśliwym związku bez takich przypałów, czego życze i Tobie
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 17:10   #32
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Mam jeszce miesiąc do przyjazdu kolegi ,a może zdarzy się sytuacja ,że mój obecny chłopczyk wyjedzie niespodziewanie nauczac tenisa Wtedy nawet się nie bede wahała i pojde na spotkanie Póki co ciężko pogodzć mi się z tym ,ż eprzez takie spotkanie może runąć wszystko co jest ,a z drugiej strony tak fajno spotkać się na live z kimś z kim pizesz tak długo
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 19:16   #33
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Nie podoba mi się taki szantaż emocjonalny. Twój związek przypomina mi bardzo związek mojej bardzo dobrej kumpeli ze studiów. Rezultat był taki, że po 5 latach zerwała, bo facet walił ją w rogi na prawo i lewo podczas gdy ona potulnie siedziała w domu i czekała na niego Dodam, że dziewczyna jest bardzo atrakcyjna, inteligentna i pewna siebie, ale przez tego faceta popadła w ciężką depresję.Aż żal było na nią patrzeć. Na szczęście wyszła już na prostą.
Nie twierdze, że w Twoim przypadku może być tak samo, ale z tego co pisałaś, to już masz pierwsze symptomy: zabawiał się na wakacjach z jakąś inną panienką. Dziwi mnie , że mimo to jesteś z nim nadal.
Moja rada taka, idź na to spotkanie i nie rób tego za jego plecami, bądź z nim szczera. Nie daj się stłamsić, nie zasłużyłaś na to!! Jeśli facet z powodu takiego powodu z Tobą zerwie to znaczy, że nie jest Ciebie wart ( w ogóle z tego co pisałaś, to nie jest Ciebie wart teraz). Całkiem możliwe jest, że on poprostu Ciebie straszy, a wcale z Tobą nie zerwie. A jeśli zerwie, to z pewnością będzie chciał wrócić. Wtedy to TY dyktuj warunki, bądź twarda.
Pozdrawiam 3maj się
Kamila
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 19:31   #34
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Powiedział ,że jeśli się z nim spotkam to z nami koniec! Zabrania mi miec kolegów ,przyjaciół
Nigdzie nie możemy wspolnie ze znajomymi wyjsc ,bo on sie nawet obrazi gdy jego kumpel usiądzie przy stoliku ,a ja bede siedziala w środku... kurde już sama nie wiem ...moze ja jakas zła jestm ...
Skarbie to nie jest normalne, musisz to koniecznie wyjasnić,aż trudno pomysleć co to by było jak byście się pobrali.
Zero kolezanek,znajomych:norma lne więzienie.
Trzymaj się
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:40   #35
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Oj dziewczyny ,nawet nie wiecie jak mi z tym jest trudno,a z rdugiej strony naprawde boje sie teo stracic,boje sie jego szantażu ,że jak z nim zerwe to se cos zrobi ,kiedys jak mnie zobaczyl z moim byłym jak gadałam to połamal sobie reke na moich oczach uderzając w mur to nie jest takie proste jakby sie wydawało i wiem ,ze to na bank nie jest milosc zastanawiam sie czy przypadkiem nie przywiazanie
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:50   #36
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Dziewczyno, straszyć Cię nie chcę, ale to co napisałaś odnośnie jego szantaży i demonstracji autoagresji sprawiło, że zrobiło mi sie zimno. To nie jest normalne zachowanie! Rozmawiałaś o tym z kimś zaufanym z Twojego otoczenia? Nie możesz pozwolić by ktoś w ten sposób Tobą manipulował, to się może nie najlepiej skończyć Wybacz, że to powiem, ale ten facet zaczyna mi się coraz bardziej nie podobać Pozdrawiam Cię ciepło <przytul>
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:55   #37
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

ooo no to rzeczywiście masz problem!!
Z tego co piszesz to już nie jest taka tam sobie zwykła zazdrość. Wiem,że łatwo jest mi Tobie radzić ponieważ nie znajduję się w tej sytuacji.
Myślę jednak że rozmowa jest jak najbardziej wskazana a jeśli nadal będzie tak samo radzę Ci powziąć jakieś radykalne, zdecydowane kroki.
W końcu może dojść do takiej sytuacji że bedziesz z nim tylko dlatego żeby nic sobie nie zrobił. Po co tkwić w toksycznym związku, to tylko strata czasu.
Pozdrawiam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-10, 21:07   #38
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Ja mam pytanie do autorki.Masz 17 lat wg profilu,a ile lat ma on-twój facet?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2005-07-10 o 21:34
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 21:22   #39
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

łatwo jest pisać i radzić, skoro samemu sie tego nie przeżywa, ale po przeczytaniu Twojej ostatniej wypowiedzi powiem to co inne dziewczyny - to ni ejest normalne, zastanów sie porządnie i zostaw go jak najszybciej zanim zmarnujesz sobie zycie z takim typem
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:07   #40
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja mam pytanie do autorki.Masz 17 lat wg profilu,a ile lat ma on-twój facet?

Mój "chłopak" ma 19 lat ,nawet nie wiecie dziewczyny jak ja się boję mu czegoś odmówić ,a zwłaszcza bycia razem, jak on mi mówi ,że se coś zrobi to udaje ze nie robi to na mnie znaczena wiekszego ,a tak serio ja po nocach nie śpię tylko myślę co by tutaj zrobić :/ Dziękuję za wszystkierady i pozdrawiam
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:24   #41
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Myślałam,że starszy.
Wasz związek,z opisu,jawi się jako tzw.bluszcz,czyli facet uzależnia od siebie swoją kobietę.Takie związki są chore
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 17:14   #42
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Zostaw go jak najszybciej możesz i to raz na zawsze!!!!!!!!!
Nie życzę ci, zbyś się z kimś takim związała na całe życie. Wygląda na faceta, który nie dość, że chce Ciebie absolutnie podporządkować ale i nosi w sobie durzo agresji. Obawiam się, że któregoś dnia wyładuje ją na tobie zamiast na sobie...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:05   #43
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Dziewczęta mają rację Uciekaj jak najszybciej z tego związku, bo on Cię zniszczy. I nie daj się zaszantażować, nigdy, nikomu. Szantaż to jedna z najwstrętniejszych rzeczy, jakie można zrobić drugiemu człowiekowi. A tacy ludzie jak ten facet od razu wyczują, co działa i może być coraz gorzej.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:52   #44
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Ja byłam kiedyś w takim związku. Co prawda nie było tam agresji, ale bbaaaaarrrdzo długo nie zdawalam sobie sprawy, że byłam emocjonalnie szntazowana i manipulowana. Bylo nam razem bardzo dobrze, przez kilka lat (jak go poznałam miałam 16). Byłam zakochana i kochana i naprawdę ciepło wspominam ten okres totalnej, błogiej NIEŚWIADOMOSCI. Przez kila wspólnych lat trochę wydoroślałam i zdałam sobie sprawę, że jestem od niego uzależniona. Zerwałam kontakty ze znajomymi, przyjaciółmi, tylko jego otoczenie, jego koledzy itp itd. Wiele razy bardzo mi w życiu pomógł - kiedy jednak chiałam odrtobimę "swojego" życia, zawsze związek zaczynał się sypać. W końcu ja się zaparłąm, przestałam przytakiwać we wszystkim i na wszystko się zgadzać i odszedł do inneg kobiety. Wierzcie lub nie, ale odetchnęłam z ulgą. Ja sma chyba nie miałabym siły wtedy zerwać. A tak - zostałam sama, bez znajomych , przyjaciół, bez jednej bratniej duszy. Ale wreszcie po 5 latach poczułam się WOLNA. I zacząłam sobie budować swój świat od początku - po swojemu
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:10   #45
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Dziewczyny to moze się wydać dość naiwne z mojej strony ,ale on dzisiaj był dla mnie tak dobry jak nigdy , powiedział ,że uszanuje to,że chcę spotkac się z kolegą trochę mnie to dziwi, ale w ostatnich dniach zaczęłam zauważać ,że coś się w nim zmienia, że zaczyna stawać się bardziej tolerancyjnym i wyrozumiałym , zobaczymy na jak długo... Wiecie ja już zrywałam z nim kilka razy ,ale nigdy nie wytrzymywałam bez niego ... ostatni raz zerwałam z nim w lutym i na pewnej dyskotece w maju się spotkaliśmy i wszystko się zaczęło od nowa mi brakowało jego ,a jemu (ponoć ) mi Doradźcie mi czy warto mu dać tę ostatnią szansę ? to dla mnie bardzo ważne ... Z góry Wam wszystkim dziękuje za dortychczasowe rady to naprawde dużo dla mnie znaczy !!! Pozdrawiam
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:15   #46
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Bardzo ci współczuję ,że jesteś w związku z takim chłopakiem i to tyle czasu z drugiej strony gratuluję wytrwałości .Skoro piszesz ,że go nie kochasz to zakończ ten związek jak najszybciej bo to nie ma sensu.Jeśli on łamie sobie rekę widząc ,że rozmawiasz z byłym chłopakiem...ja bym się ostro zastanowiła na twoim miejscu .Pomyśl o tym co może być po ślubie (już któraś dziewczyna pisała o tym) ,nie będziesz miała życia, on jest jakimś tyranem ,skoro już teraz ci nie pozwala się spotkać z kolegą a sam utrzymuje kontakty z różnymi dziewczynami...
Zrozumiałabym gdyby on był w porządku , nie spotykał się z panienkami i w takiej sytuacji zażądał od ciebie tego samego.Ale w tym wypadku...ja bym poszła na spotkanie.Poza tym nie rozumiem twojego zachowania skoro miałaś chłopaka to po co szukałaś innych znajomości ?Jeśli ja jestem z chłopakiem to nie szukam już nikogo więcej ,utrzymuję kontakty z osobami ktore znałam wcześniej i to mi wystarcza.Poza tym oczekuje tego samego od mojego partnera i tak jak Gonia1 napisała ,że "zawieranie nowych znajomości kojarzy się z szukaniem czegoś poza związkiem(...)".Więc może jednak ci czegoś brakowało i tego szukałaś u innego?
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:21   #47
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez szczesciarka
Bardzo ci współczuję ,że jesteś w związku z takim chłopakiem i to tyle czasu z drugiej strony gratuluję wytrwałości .Skoro piszesz ,że go nie kochasz to zakończ ten związek jak najszybciej bo to nie ma sensu.Jeśli on łamie sobie rekę widząc ,że rozmawiasz z byłym chłopakiem...ja bym się ostro zastanowiła na twoim miejscu .Pomyśl o tym co może być po ślubie (już któraś dziewczyna pisała o tym) ,nie będziesz miała życia, on jest jakimś tyranem ,skoro już teraz ci nie pozwala się spotkać z kolegą a sam utrzymuje kontakty z różnymi dziewczynami...
Zrozumiałabym gdyby on był w porządku , nie spotykał się z panienkami i w takiej sytuacji zażądał od ciebie tego samego.Ale w tym wypadku...ja bym poszła na spotkanie.Poza tym nie rozumiem twojego zachowania skoro miałaś chłopaka to po co szukałaś innych znajomości ?Jeśli ja jestem z chłopakiem to nie szukam już nikogo więcej ,utrzymuję kontakty z osobami ktore znałam wcześniej i to mi wystarcza.Poza tym oczekuje tego samego od mojego partnera i tak jak Gonia1 napisała ,że "zawieranie nowych znajomości kojarzy się z szukaniem czegoś poza związkiem(...)".Więc może jednak ci czegoś brakowało i tego szukałaś u innego?


To niemożliwe ,że szukałam czegoś innego (wogóle nie szukałam) ... poprostu przez przypadek mój numer poprzez zanjomego kuzyna kolegi wpadł w jego ręce i w taki oto sposób zaczęliśmy sobie pisać razem ,a to raczej nie jest 'nic więcej' Gadam sobie z nim gdy nie ma z kim gadać ,a poza tym od czasu do czasu fajno powymieniać się wrażeniami z minionych dni z taką osobą.Jestem przkonana ,że z tym kolega to tylko zwykłe ,czyste koleżaństwo ...POza tym nie cierpię jak ktoś jest dwulicowy więc sama staram się takąnie być
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:32   #48
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Jak dla mnie to jest związek bez przyszłości,ale ty nie potrafisz się zdecydować i skończyć z tym co jest między wami..... My Ci radzimy,żebyś zerwała,ale jak na razie to chyba tego nie zrobisz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:44   #49
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Chyba tylko dlatego ,że się boję ,że jestem naiwna i się łudzę ,że coś się zmieni może jednak warto dać mu osatnią szansę?
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 21:48   #50
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Chyba tylko dlatego ,że się boję ,że jestem naiwna i się łudzę ,że coś się zmieni może jednak warto dać mu osatnią szansę?
nie chcę byc zlym prorokiem, ale czowiek nie zmieni się diametralnie w ciągu paru dni. bardzo możliwe że będzie to tłumił w sobie, żebys myślała że jest ok, aż wybuchnie ponownie i historia zatoczy koło.

zastnanów się czy chcesz męczyć sie w toksycznym związku, być psychicznie torturowana... moż elepiej skonczyc teraz, bo im później tym ciężej, człowiek się bardziej uzależnia i popada w depresje.

ale to tylko i wyłącznie Twoje życie, i to Ty musisz podjąc decyzję zgodna z Twoim sercem.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:49   #51
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Skoro go nie kochasz to to nie ma sensu według mnie .Musisz się zdecydować czy chcesz z nim być czy nie i my tutaj ci nie możemy powiedzieć co masz zrobić bo to twoje życie my tylko wypowiadamy się co zrobiłybyśmy na twoim miejscu.Jeśli ja zrywam z chłopakiem to na zawsze ,nie ma u mnie czegoś takiego jak powrót, a jeszcze po paru miesiącach ,nie ma takiej opcji .Myślami bym się zadręczyła co przez te miesiące on robił ,a jeśli by mi powiedział ,że był z kimś..."Dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi" przynajmniej w moim przypadku.Życzę powodzenia i właściwego wyboru .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:52   #52
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Bemolka ubiegła mnie, chciałam napisać to samo. Nie wierzę w tego typu odmiany, chciałabym, lecz nie wierzę. Jednak Ty decydujesz, my Cię tylko ostrzegamy. Pozdrawiam serdecznie.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:53   #53
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Dziękuję za wszystkie rady a czas pokaże ,wiem że sobie nie pozwole wiecej an takie cos...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:54   #54
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

I po co ta dyskusja i tak z nim zostaniesz-czy to będzie dobry czy zły wybór to się jeszcze okaże.
Może,żeby Ci uświadomić pewne rzeczy zrób sobie listę-po jednej stronie powody dla których warto trwać w tym związku,po drugiej dlaczego nie.Sama zobaczysz co Ci się lepiej "opłaci".
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:54   #55
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

coraz bardziej jestem przekonana ,że to chyab fakrtycznie toksyczny związek ,a ja zachowuję się jak niewidoma osoba ..
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:57   #56
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Cytat:
Napisane przez natii4
I po co ta dyskusja i tak z nim zostaniesz-czy to będzie dobry czy zły wybór to się jeszcze okaże.
Może,żeby Ci uświadomić pewne rzeczy zrób sobie listę-po jednej stronie powody dla których warto trwać w tym związku,po drugiej dlaczego nie.Sama zobaczysz co Ci się lepiej "opłaci".



Raczej z nim długo nie zostanę ...Sama zauważam u siebie ,że za czesto sie denerwuje...Zastanawiam sie tez czy to ze z nim zerwe to przypadkiem nie jest obawa przed tym czy sobie kogos znajde...
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:03   #57
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Czy kobieta MUSI sobie KOGOŚ ZNALEŹĆ?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:11   #58
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Crazy samotność ma także wiele plusów.Nikt ci nie będzie mówił co masz robić i z kim się spotkać a z kim nie.Na początku na pewno będzie ciężko ale dasz radę.
Poza tym miłości się nie szuka ,sama cię odnajdzie .Zresztą odpoczniesz i spojrzysz innym okiem na to wszystko .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:15   #59
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Bycie w niezdrowym związku tylko dlatego, aby nie być samemu? Nie nie nie nie Moja Droga, oj nie Zasługujesz na coś o wiele lepszego, niż funduje Ci ten osobnik. I dostaniesz to o ile sobie pozwolisz to od kogoś wziąć. Jesteś inteligentną, śliczną dziewczyną i nowy facet to nie problem. Ważne, by był Ciebie wart A samotność przez jakiś czas na prawdę nie jest niczym złym. Pozwala na dystans wobec różnych rzeczy i odpoczynek.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:46   #60
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Chlopak mną manipuluje!

Oj skąd ja znam ta sytuacje... z tym że ja już nie daje sobą manipulować swojemu facetowi, a raczej już byłemu... teraz ja się nim bawie... i nim manipuluje,mimo tego że jesteśmy przyjaciółmi świetnymi to teraz ja mam nad nim przewage, bo to on ciągle ma problemy ze swoją laską, a ja to wykorzystuje.. a wracajac do znajomego z gg to już raczej dobry przyjaciel i przy okazji jeden z najlepszych qmpli mojego ex... chociaż mój ex próbował mi wybiźć go z głowy i też mu się nie podobały relacje między moim przyjacielem a mną to wiesz, mam to gdzieś ,bo to jest moje życie i mój wybór... a mój (teraz już) ex nie ma nic do gadania czy mu sie to podoba czy nie... musiał to zaakceptować i jest wszystko okey... A ja za to mam teraz 2 dobrych przyjaciół płci męskniej... Pamiętaj ,masz prawo do własnego zdania i do tego jak poprowadzisz swoje życie, postaw mu sie, pokaz że nie będzie z Tobą robił co chce.. ja sie postawiłam, i tylko na tym zyskałam... Pozdrowionka i powodzenia..
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.