Macie tatuaż? - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 08:51   #3121
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Może pokażesz zdjęcia rękawka ?
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:20   #3122
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

no wlasnie pochwal sie zanim dasz go pod lampe?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:13   #3123
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
chociaz gejsza i maska idzie pod laser bo miejsce zle dobrane i boje sie ze bedzie mi przeszkadzal
Myslisz o pracy zawodowej? Dlaczego ma Ci przeszkadzac?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:52   #3124
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

Witajcie Od kilku lat myślałam nad tatuażem, aż w końcu dojrzałam do tej decyzji Kończę studia (obrona na początku września), chciałabym podsumować dotychczasowy etap swojego życia. Wzór mam w głowie, cóż zdolności plastycznych niestety nie posiadam, więc szkic mojego autorstwa troszeczkę odbiega od tego jak ten tatuaż sobie wyobrażam, ale główna koncepcja jest zachowana
Serpentyna z pięciolinii przedstawia mój związek z muzyką, na niej nuty z Preludium e-moll op. 28 nr 4 Chopina (tutaj link do odsłuchania: http://www.youtube.com/watch?v=-eQYJ82SuHQ) - uwielbiam ten utwór, tak wiele mam z nim wspomnień... aż się rozmarzyłam Pięciolinia przechodzi w zorzę polarną (nie potrafię tego narysować, więc wklejam przykładowe zdjęcie o co mi chodzi), co ma związek z moim sentymentem do Norwegii. Na górze gwiazdy - w życiu kieruję się zasadą "Per aspera ad astra". No i jako zwieńczenie tego tatuażu, na górze) chciałabym mieć słońce lub słońce połączone z księżycem (przykładowe zdjęcie w załączniku), bo jestem optymistką i wierzę w lepsze jutro
Więc taka byłaby pokrótce historia, a co do miejsca, to chciałabym go mieć na żebrach po lewej stronie (od serca), ale słyszałam, że to bolesne miejsce, a to mój pierwszy tatuaż Może doradzicie inne, w którym taki tatuaż dobrze by wyglądał? Chętnie również pooglądam inne propozycje tego słońca-księżyca - szukam czegoś delikatnego, eterycznego.
I na zakończenie - jakiego artystę tatuatora mogłybyście polecić? Miejsce wykonania oraz koszt nie mają znaczenia. No może ewentualnie przydałoby się żeby to było w Polsce

Edit: Dorzucam zdjęcie z zaznaczonym miejscem, w którym chciałabym mieć ten tatuaż
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*


Edytowane przez metafora
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:34
metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:45   #3125
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
Witajcie Od kilku lat myślałam nad tatuażem, aż w końcu dojrzałam do tej decyzji Kończę studia (obrona na początku września), chciałabym podsumować dotychczasowy etap swojego życia. Wzór mam w głowie, cóż zdolności plastycznych niestety nie posiadam, więc szkic mojego autorstwa troszeczkę odbiega od tego jak ten tatuaż sobie wyobrażam, ale główna koncepcja jest zachowana
Serpentyna z pięciolinii przedstawia mój związek z muzyką, na niej nuty z Preludium e-moll op. 28 nr 4 Chopina (tutaj link do odsłuchania: http://www.youtube.com/watch?v=-eQYJ82SuHQ) - uwielbiam ten utwór, tak wiele mam z nim wspomnień... aż się rozmarzyłam Pięciolinia przechodzi w zorzę polarną (nie potrafię tego narysować, więc wklejam przykładowe zdjęcie o co mi chodzi), co ma związek z moim sentymentem do Norwegii. Na górze gwiazdy - w życiu kieruję się zasadą "Per aspera ad astra". No i jako zwieńczenie tego tatuażu, na górze) chciałabym mieć słońce lub słońce połączone z księżycem (przykładowe zdjęcie w załączniku), bo jestem optymistką i wierzę w lepsze jutro
Więc taka byłaby pokrótce historia, a co do miejsca, to chciałabym go mieć na żebrach po lewej stronie (od serca), ale słyszałam, że to bolesne miejsce, a to mój pierwszy tatuaż Może doradzicie inne, w którym taki tatuaż dobrze by wyglądał? Chętnie również pooglądam inne propozycje tego słońca-księżyca - szukam czegoś delikatnego, eterycznego.
I na zakończenie - jakiego artystę tatuatora mogłybyście polecić? Miejsce wykonania oraz koszt nie mają znaczenia. No może ewentualnie przydałoby się żeby to było w Polsce

Edit: Dorzucam zdjęcie z zaznaczonym miejscem, w którym chciałabym mieć ten tatuaż
bardzo ciekawy pomysl na tatuaz ja bym nie zmieniala miejsca, mysle, ze na boku na zebrach bedzie on sie dobrze prezentowal. fakt ze zebra sa jednym z nieco bolesniejszych miejsc, ale czego sie nie robi dla pieknego tatuazu ewentualnie jeszcze widzialabym go na plecach tak wzdluz linii kregoslupa, ale bok bardziej mi sie podoba, chyba dlatego ze sama planuje kolejny tatuaz w tym miejscu
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:41   #3126
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Macie tatuaż?

Bardzo fajny pomysł tatuażu
W dobry studio Ci zrobią projekt jaki sobie zażyczysz, o to bądx spokojna.
Co do miejsca- mój pierwszy tattoo jest na lędźwiach, tez bolesne miejsce i jakos przezyłam. Tak na prawde, to pare godzin bólu warte jest pieknego obrazu na ciele, a skoro to Twoje marzenie- to sie nie zastanawiaj
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:33   #3127
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy pomysl na tatuaz ja bym nie zmieniala miejsca, mysle, ze na boku na zebrach bedzie on sie dobrze prezentowal. fakt ze zebra sa jednym z nieco bolesniejszych miejsc, ale czego sie nie robi dla pieknego tatuazu ewentualnie jeszcze widzialabym go na plecach tak wzdluz linii kregoslupa, ale bok bardziej mi sie podoba, chyba dlatego ze sama planuje kolejny tatuaz w tym miejscu
Dzięki Chyba pozostanę przy żebrach Ból jakoś wytrzymam... w końcu Per aspera ad astra

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pomysł tatuażu
W dobry studio Ci zrobią projekt jaki sobie zażyczysz, o to bądx spokojna.
Co do miejsca- mój pierwszy tattoo jest na lędźwiach, tez bolesne miejsce i jakos przezyłam. Tak na prawde, to pare godzin bólu warte jest pieknego obrazu na ciele, a skoro to Twoje marzenie- to sie nie zastanawiaj
Dzięki Oj liczę na profesjonalny projekt, bo to "coś" w moim wykonaniu, to -> . Teraz tylko pozostaje wyszukanie odpowiedniego salonu i osoby
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:39   #3128
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Metafora, widać, że jesteś konkretną osobą i masz konkretny pomysł na swój tatuaż Powiedz z jakiego województwa jesteś, dziewczyny Ci tu na pewno szybko jakiegoś dobrego tatuażystę dobiorą. Moim zdaniem najlepszym miejscem na Twoją kompozycję będą żebra Jeśli obawiasz się bólu, pomyśl o maści znieczulającej.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:29   #3129
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Metafora, widać, że jesteś konkretną osobą i masz konkretny pomysł na swój tatuaż Powiedz z jakiego województwa jesteś, dziewczyny Ci tu na pewno szybko jakiegoś dobrego tatuażystę dobiorą. Moim zdaniem najlepszym miejscem na Twoją kompozycję będą żebra Jeśli obawiasz się bólu, pomyśl o maści znieczulającej.
Jestem z dolnośląskiego Mieszkam w okolicach Wrocławia. Na razie przeglądałam strony salonów z Wrocławia. Moją uwagę przykuł jeden z nich, ale nie wiem czy wypada tutaj podać nazwę Zwróciłam uwagę na równą kreskę i fakt, że w przypadku tatuowanych zwierząt, wyglądają one realistycznie, a nie jak zniekształcone karykatury Jeżeli mogę podać nazwę, to napiszcie, ale na prawdę nie chodzi mi tutaj o ukrytą reklamę czy coś takiego
Coraz bardziej, również dzięki Wam, utwierdzam się w przekonaniu, że żebra to właśnie TO miejsce
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:32   #3130
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Macie tatuaż?

Podawaj nazwę bez obaw Tu jest ogólnie dyskusja też o studiach, więc nie ma problemów z posądzaniem o reklamę
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:33   #3131
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

oczywiscie ze podaj nazwe my tez piszemy u kogo sie tatuujemy, w jakich salonach u jakich tatuatorow w ten sposob wymieniamy sie info o tym kto jest dobry i wart polecenia a kto nie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 17:50   #3132
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez kamor Pokaż wiadomość
siemka, przegladam sobie ten temat i powiem wam że tatuaże zwłaszcza u kobiet to jest to co mnie kreci Sam mam cały rękaw wytatuowany [ ryba koi, gejsza i maska hannya- chociaz gejsza i maska idzie pod laser bo miejsce zle dobrane i boje sie ze bedzie mi przeszkadzal , chociaz jeszzce tego nie robi. ] Pozdrowienia
poka poka i jejku nei usuwaj
jak to dzieło to szkoda by było


metafora pomysł masz cudowny
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:09   #3133
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Podawaj nazwę bez obaw Tu jest ogólnie dyskusja też o studiach, więc nie ma problemów z posądzaniem o reklamę
Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
oczywiscie ze podaj nazwe my tez piszemy u kogo sie tatuujemy, w jakich salonach u jakich tatuatorow w ten sposob wymieniamy sie info o tym kto jest dobry i wart polecenia a kto nie
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość

metafora pomysł masz cudowny
Dzięki dziewczyny Salon nazywa się "Mosquito Tattoo" - ktoś coś słyszał? A tak w ogóle, to wygrzebałam kredki i siedzę jak dziecko rysując ten wzór na milion różnych sposobów Jutro, a może jeszcze dzisiaj, wkleję zdjęcia wersji w kolorze i może z tym słońcem na górze Dać mi kredki = .
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:51   #3134
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Macie tatuaż?

Ja nie slyszalam o tym studio szczerze mowiac. weszlam na ich stronke i jedyne co mi sie spodobalo to to bzyczenie przypominajace odglos tatuowania mnie ich galeria nie powalila, raczej nie bardzo mi sie podobaja te tatuaze u nich w galerii, ale nie jestem znawca, wiec to moja subiektywna opinia
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:44   #3135
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Salon nazywa się "Mosquito Tattoo" - ktoś coś słyszał? A tak w ogóle, to wygrzebałam kredki i siedzę jak dziecko rysując ten wzór na milion różnych sposobów Jutro, a może jeszcze dzisiaj, wkleję zdjęcia wersji w kolorze i może z tym słońcem na górze Dać mi kredki = .
mi sie to studio nie podoba...
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:47   #3136
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Jak na wrocławskie możliwości to rzeczywiście szału nie ma. A we Wrocławiu jest kilka salonów- perełek Jakbym tylko miała bliżej to może i bym się skusiła..
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:51   #3137
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Macie tatuaż?

.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-08-26 o 19:52
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:54   #3138
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Jak na wrocławskie możliwości to rzeczywiście szału nie ma. A we Wrocławiu jest kilka salonów- perełek Jakbym tylko miała bliżej to może i bym się skusiła..
no choćby

http://mantatattoo.bloog.pl/?ticaid=6ac64 :brzyda l:
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:57   #3139
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Własnie we wcześniejszym poście usiłowalam sobie przypomnieć ich nazwę, ale napisalam manga zamiast manta Na szczeście szybko się zorientowalam i edytowałam post.
No w każdym razie studio dobre, lepsze od tego które proponuje zainteresowana. O niebo lepsze.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 20:17   #3140
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

no no byłam w nim więcej niż 3x więc coś wiem
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:44   #3141
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Ja nie slyszalam o tym studio szczerze mowiac. weszlam na ich stronke i jedyne co mi sie spodobalo to to bzyczenie przypominajace odglos tatuowania mnie ich galeria nie powalila, raczej nie bardzo mi sie podobaja te tatuaze u nich w galerii, ale nie jestem znawca, wiec to moja subiektywna opinia
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
mi sie to studio nie podoba...
Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Jak na wrocławskie możliwości to rzeczywiście szału nie ma. A we Wrocławiu jest kilka salonów- perełek Jakbym tylko miała bliżej to może i bym się skusiła..
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Własnie we wcześniejszym poście usiłowalam sobie przypomnieć ich nazwę, ale napisalam manga zamiast manta Na szczeście szybko się zorientowalam i edytowałam post.
No w każdym razie studio dobre, lepsze od tego które proponuje zainteresowana. O niebo lepsze.
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
no no byłam w nim więcej niż 3x więc coś wiem
Jak dobrze, że Was tutaj mam Moje niewprawne oko mogło mnie wpakować w coś, czego mogłabym żałować Dziękuję za szczere opinie, już zaglądam do manty

EDIT: Manta! Manta! Manta! Koniecznie Manta! Zakochałam się A ten tatuaż z okiem i ręką Mistrzostwo !!
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*


Edytowane przez metafora
Czas edycji: 2010-08-26 o 21:03
metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:18   #3142
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Macie tatuaż?

zazdroszczę Ci, że tak ładnie rysujesz ta pięciolinia i nutki są cudne
Kiedyś miałam podobny pomysł, tylko, że ja mam milion pomysłów i zazwyczaj decyduję się na te, na których zależy mi tak naprawdę bardzo mocno
Niebawem też będę mieć nowy nabytek na ciele, ale to jeszcze chwila.
Nie zapomnij się pochwalić na tym forum swoim dziełem
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:24   #3143
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Dobry wybór!!
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 06:10   #3144
kamor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Macie tatuaż?

Teraz to już nie zdąże , bo za godzine mam autobus do polski :P [ 30 goddzin okolo bede marnowal czas =/ ] . Dlaczego przeszkadazl ? Naczytalem sie ze nie biora ludzi z tatuazami do pracy - w dodatku na przedramieniu =/ i tak sobie nawkrecalem bardzo bardzo mocno. Ale obiecuje ze zapodam jak wroce
kamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 09:19   #3145
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Macie tatuaż?

Faceci i tak mają lepiej, bo wiadomo, że jeśli jakaś praca biurowa, to koszula, marynarka itede. Kobitkom ciężej coś pozakrywać, często się chodzi w rajstopach i spódniczkach, albo bluzeczkach bez ramion.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:27   #3146
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Macie tatuaż?

W Mosquito TŻ mój robił - ma karalucha
wyszło ok tylko, że to prosty wzór i mało szczegółów i na ten twój pomysł to bym chyba lepsze wybrała

Albertyna piękna ta twoja noga !
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :


Edytowane przez Kallla
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:52 Powód: dopisek
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:45   #3147
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Macie tatuaż?

Witam
Czy mażecie polecić mi tatuatora który wykona cos takiego
http://2.bp.blogspot.com/_TNuWlvekgg...ttia_large.jpg

Nie chodzi mi o wzór tylko o wykonanie,taki "dotwork".Mam wzór w głowie ale ani odrobiny talentu plastycznego wiec szukam tatuatora który mi to rozrysuje,najlepiej kogos kto siedzi w takich klimatach.mogę dojechać w każdy zakątek Polski
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:04   #3148
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

problem w tym,że u nas dotwork lezy odłogiem-pewne próby widziałam w pracach agrypy z kultu z krakowa
ale do poziomu chlopaków chociażby z swastika freakshop to dalej jest średnio-myślę że moznaby abo własnie ruszyć gdzies dlaej albo polowac czy na którejs z konwencji nie bedzie kogoś kto się bawi w takie klimaty
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:21   #3149
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Macie tatuaż?

JA też mam tatuaż. Na lewej łopatce. Mały. Wygląda tak: klucz basowy a obok niego odwrócony do góry nogami klucz wiolinowy tak, zby oba razem nadawały kształt serca.
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:27   #3150
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość

Albertyna piękna ta twoja noga !
Dziękuje!
Też lubię moje nogi Obie... Choć druga nieupiekszona.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.