Czy można?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-16, 11:36   #1
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta

Czy można??


Tak sie zastanawialam, gdzie by tu opisac to co za chwilke opisze (ale ja pisze nieskladne zdania!;***Ale to nic, jakos chyba mnie rozczytacienio bo juz sie przywiazalam do tego forum i w ogole czesto je czytam i tak sobie szukalam miejsca gdzieby tu wreszcie napisac moja historie... No wiec wybralam plotki i ploteczki. A wiec zaczne juz pisac o co chodzi;**
No wiec: Rok temu w wakacje wyjechalam z siostrami nad morze do domku letniskowego, nio i poznalam tam bardzo fajnego chlopaka, z ktorym sie bardzo zaprzyjaznilam... ale wtedy to byla tylko przyjazn, ale jak wyjechalam (tzn w dzien wyjazdu) zdalam sobie sprawde ze ja czuje do niego cos wiecej... ale niestety bylo za pozno!!! (wiem wiem to brzmi jak telenowela brazylijska [img]icons/icon12.gif[/img] Nio i przez miesiac chodzilam przybita, bo nie mialam zadnego adresu ani nic (wiem, ciołek ze mnie bo jakos tak wyszlo, z reszta wiedzielismy ze sie spotkamy za rok w tym samym miejscu... nio i postanowilam przez ten rok troszke w sobie zmienic! tzn, schudnac, nauczyc sie wiekszego wdzieku i w ogole cos zrobic z wygladem! Wiem, ze to troszke glupiutki tak chciec sie zmienic dla faceta, ale to jest silniejsze ode mnie;*** Tylko problem w tym ze nie bardzo wiem za co sie zabrac... Jedynie o dietce pomyslalam juz wczesniej i od dlugiego czasu uwazam na to co jem i zazywam duzo sportu ( tak na marginesie to moj piekny jest sportowcem;**) ale nie tylko dla niego to robie, robie to tez dla samej siebie... tylko, ze jezeli chodzi o reszte to kompletnie nie mam pojecia co robic?? Wiec tak sobie pomyslalam ze moze Wy mi pomozecie? Niestety nie mam zadnego zdjecia, ale obiecuje ze niedlugo zamieszcze!!! Wiem, ze niektorym z Was moje przezycia moga wydac sie glupiutkie, ale dla mnie sa bardzo wazne! Blagaam o rade i pomoc!!! (uff ale sie wypocilam;**)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 11:52   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Czy można??

To nie jest głupiutkie. Skąd, jak możesz tak myśleć. To super, że chcesz się zmieniać, pracować nad sobą. A że między innymi robisz to dla chłopaka, to myślę, że każda z nas przynajmniej raz coś w sobie zmieniła dla tej ukochanej płci przeciwnej [img]icons/icon10.gif[/img]

Także podrzucaj foty a zrobimy z Ciebie bóstwo.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 12:03   #3
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Czy można??

Agnieszko kochana!!! Jak to miloosio ze tak szybciutko odpowiadasz na moje listy!!!;*** Wielkie buziaki dla Ciebie!!! Supcio i w ogole ekstra ze chcesz ze mnie zrobic bostwo!!! Jestes kochana i Ci za to serdeczeni dziekuje!!!;*** Przed chwila nacykalam fotek a jak sie uda to jutro zaniose do fotografa i wywyolam i wezme na plytke i wkleje)) Ojejej nie moge sie juz doczekac;***
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 12:15   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Czy można??

pewnie ze mozna i wklejaj fote margaretko [img]icons/icon7.gif[/img] a poki co, pobaw sie w postach emotikonkami [img]icons/icon7.gif[/img] bo zauwazyłam,ze emocjonalna z ciebie istotka [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/w-agora/help/pl/smilies.htm

chwilowo spadam [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 12:15   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Czy można??

I kup sobie jakąś ładną nową bieliznę [img]icons/icon7.gif[/img] Nie żebyś od razu miała ją pokazywać, ale ja na przykład jak mam na sobie ekstra bieliznę to od razu czuję się bardziej atrakcyjna i kobieca [img]icons/1ehem.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 12:37   #6
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Czy można??

O wlaaasnie! Szukalam tej listy z buzkami!!! [img]icons/1roza.gif[/img] dla Ciebie kofaniutka [img]icons/1cmok.gif[/img] madziu mas swieta racje!!! Wiesz, sprawie sobie jakis extra komplecik a dla mojego kachanego az szczena opadnie! [img]icons/icon24.gif[/img] hihihi [img]icons/1czarodziej.gif[/img] nio ale juz uciekam powolutku bo egzamin za pasem a ja jeszcze w lesie jestem! Nacykam jeszcze troszke zdjec bo filmu zostalo a tymczasem papapa caluskow 102!!!
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 14:30   #7
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Czy można??/jaki egzamin?

Ciagle ktoś ma jakieś... Jakiii egzamin???
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-16, 18:36   #8
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Czy można??/jaki egzamin?

Kochaniutka lejko;** Chodze do dwoch szkol: oprocz do normalnej to jeszcze do muzycznej, tam sa takie same klasy (tylkoze mniej liczne), zajecia tez tyleze np. historia muzyki, zasady, literatura ksztalcenie sluchu i wogole takie bzdetki;** (duuzo tego niestety;(()czyli jak widzisz ciezkopracujaca ze mnie kobita;** Nio i mam pod koniec maja egzamin z instrumentu (fortepian) i musze zakuwac niezle, zeby dobrze wypasc... a duzo mam tego niestety, nio ale w sumie to to lubie;** Nio to juz sie rozpisalam i pochwalilam hihihi))
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 21:19   #9
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: Czy można??/jaki egzamin?

W szkole podstawowej rowniez biegalam do muzycznej [img]icons/icon9.gif[/img] buuu.. nie lubialam jej [img]icons/tongue.gif[/img] hihihi
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 06:17   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Czy można??/jaki egzamin?

Achaaa... To powodzenia życzę. [img]icons/icon10.gif[/img] Mnie czeka w maju już kończacy gimnazjum, bleeeeee...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 14:16   #11
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Mam juz zdjecia!!!

Nareszcie mam zdjecia!!! Blagaaam pomozcie teraz i mi!!! W pytaniach do wizazystki juz wsadzilam kilka podobnych ale nikt mi nie odpowiedzial... [img]icons/icon9.gif[/img] Litosci pomozcie mi cos ze soba zrobic!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,1 KB, 1 załadowań)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.