Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 20:47   #2461
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Jaki jest adres Twojego bloga ?
Super grafika w nagłówku
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:50   #2462
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Super grafika w nagłówku
Dziekuje Kolezanka mi robila, bo ja sie na tym nie znam
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:10   #2463
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Hej dziewczyny Wlasnie wrocilam z wakacji i jeszcze bardziej mi sie nic nie chce niz przed wyjazdem...
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:16   #2464
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Dziewczyny mam do Was pytanie z zakresu minerałów Chciałabym zacząć przygodę z podkładami mineralnymi, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać Gdzie najlepiej zacząć zakupy?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:32   #2465
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie z zakresu minerałów Chciałabym zacząć przygodę z podkładami mineralnymi, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać Gdzie najlepiej zacząć zakupy?
kosmetyki-mineralne.com
ja wygrałam o nich podkład Lily Lolo i bardzo go sobie chwalę
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:35   #2466
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Ale miałam dzisiaj intensywny dzień Padam, a jutro na 7 do pracy. Grrr. Nie lubię nie mieć czasu na ogarnięcie wizażu i blogów
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 21:43   #2467
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Może nasze polskie pixie? p. Sylwia jest bardzo pomocna- możesz jej podesłać swoje zdjęcie, a ona podpowie kolor. Możesz także dowiedzieć się w wątku na wizażu, który dotyczy pixie.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie z zakresu minerałów Chciałabym zacząć przygodę z podkładami mineralnymi, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać Gdzie najlepiej zacząć zakupy?
.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 22:08   #2468
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

ja z mineralow mialam i Lily Lolo i EDM i Larosa jesli chodzi o sucha skore to ja polecam EDM bo fajnie sie trzyma nie znika w ciagu dnia i ma fajna lekko mokrawa konsystencje Lily Lolo u mnie dawalo slabsze krycie ale ponoc osoby z cera mieszana sobie bardziej je chwala niz suchoty a LaRosa tez fajnie wyglada ale daje wykonczenie takie satynowe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:18   #2469
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja z mineralow mialam i Lily Lolo i EDM i Larosa jesli chodzi o sucha skore to ja polecam EDM bo fajnie sie trzyma nie znika w ciagu dnia i ma fajna lekko mokrawa konsystencje Lily Lolo u mnie dawalo slabsze krycie ale ponoc osoby z cera mieszana sobie bardziej je chwala niz suchoty a LaRosa tez fajnie wyglada ale daje wykonczenie takie satynowe
Mówisz, że są jakieś mineralne podkłady, które nadają się dla osób z suchą cerą?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:58   #2470
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

no ja mam sucha skore i EDM w formule o-glo jest swietny dla mnie , daje taki satynowy efekt ale ja to lubie u mnie na blogu pisalam i o EDM i o LL LL tez sie nadaje bo nie przesusza ale slabiej kryje i jednak trzeba fajny nawilzajacy krem pod niego uzyc Larosa tez nie wysusza za to pixie moja skora nie lubi za bardzo a Lumiere to wysuszylo mnie na wior:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 00:29   #2471
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Candy, gdzie zamawiałaś Lumiere? Przymierzam się do minerałów i przegrzebuję różne strony, ale na Lumiere nie trafiłam, a może mają coś ciekawego
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 00:51   #2472
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Candy, gdzie zamawiałaś Lumiere? Przymierzam się do minerałów i przegrzebuję różne strony, ale na Lumiere nie trafiłam, a może mają coś ciekawego
Opłaca się samemu zamówić z ich strony
http://www.lumierecosmetics.com/
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:47   #2473
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Łeb mnie boli, jakbym wypiła co najmniej litr wódki, a nie wypiłam nawet kropli
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:18   #2474
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mówisz, że są jakieś mineralne podkłady, które nadają się dla osób z suchą cerą?
Ja jestem sucharem, używam pixie i jestem bardzo zadowolona.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:37   #2475
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Łeb mnie boli, jakbym wypiła co najmniej litr wódki, a nie wypiłam nawet kropli
ale mnie też, to chyba jest coś w powietrzu, jakieś kiepskie ciśnienie
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:41   #2476
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

nie mówcie nic o bólu głowy, mnie średnio boli codziennie, więc mam cudowną niespodziankę, jak mnie nie boli ;p
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:48   #2477
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

hej, można dołączyć?
Jestem początkującą blogomaniaczką napewno nie mam takiej wprawy w tworzeniu wpisów jak Wy ale myślę że z czasem będzie mi szło coraz lepiej.
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:52   #2478
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mówisz, że są jakieś mineralne podkłady, które nadają się dla osób z suchą cerą?
np Lucy ale ona czasem uczula, więc trzeba uważać, za to kocham jej kremową konsystencję...

Patalus - powinnaś koniecznie do lekarza iść! A pijesz dużo wody?

wczoraj wróciłam od rodziców (z finału LM) i juz nawet nie miałam siły odpalać kompa, ale za to zrobiłam szybki porządek w szafie i ... zmieściłam się w ostatnią, najmniejszą sukienkę, na której byłam z moim mężem, jeszcze wtedy chłopakiem, na naszym pierwszym Sylwestrze!! nie dopinałam się w niej totalnie, była najmniejsza z tych, jakie sobie zostawiłam! ale jestem zadowolona!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 10:55   #2479
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kosmetyki-mineralne.com
ja wygrałam o nich podkład Lily Lolo i bardzo go sobie chwalę
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Może nasze polskie pixie? p. Sylwia jest bardzo pomocna- możesz jej podesłać swoje zdjęcie, a ona podpowie kolor. Możesz także dowiedzieć się w wątku na wizażu, który dotyczy pixie.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


.
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja z mineralow mialam i Lily Lolo i EDM i Larosa jesli chodzi o sucha skore to ja polecam EDM bo fajnie sie trzyma nie znika w ciagu dnia i ma fajna lekko mokrawa konsystencje Lily Lolo u mnie dawalo slabsze krycie ale ponoc osoby z cera mieszana sobie bardziej je chwala niz suchoty a LaRosa tez fajnie wyglada ale daje wykonczenie takie satynowe
Dzięki dziewczyny Najpierw muszę rozgryźć swój typ urody i najbardziej pasuje do mnie zima, ale sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie mówcie nic o bólu głowy, mnie średnio boli codziennie, więc mam cudowną niespodziankę, jak mnie nie boli ;p
Oj ja też tak mam. Ciągle narzekam na ból głowy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 11:00   #2480
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
hej, można dołączyć?
Jestem początkującą blogomaniaczką napewno nie mam takiej wprawy w tworzeniu wpisów jak Wy ale myślę że z czasem będzie mi szło coraz lepiej.
cześć Pisz śmiało.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
... zmieściłam się w ostatnią, najmniejszą sukienkę, na której byłam z moim mężem, jeszcze wtedy chłopakiem, na naszym pierwszym Sylwestrze!! nie dopinałam się w niej totalnie, była najmniejsza z tych, jakie sobie zostawiłam! ale jestem zadowolona!
Gratuluję! Ja się nie mieszczę w rzeczy z ubiegłego roku... a o tych z przed kilku lat to mogę tylko pomarzyć
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:10   #2481
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
hej, można dołączyć?
Jestem początkującą blogomaniaczką napewno nie mam takiej wprawy w tworzeniu wpisów jak Wy ale myślę że z czasem będzie mi szło coraz lepiej.
witamy, witamy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
np Lucy ale ona czasem uczula, więc trzeba uważać, za to kocham jej kremową konsystencję...

Patalus - powinnaś koniecznie do lekarza iść! A pijesz dużo wody?

wczoraj wróciłam od rodziców (z finału LM) i juz nawet nie miałam siły odpalać kompa, ale za to zrobiłam szybki porządek w szafie i ... zmieściłam się w ostatnią, najmniejszą sukienkę, na której byłam z moim mężem, jeszcze wtedy chłopakiem, na naszym pierwszym Sylwestrze!! nie dopinałam się w niej totalnie, była najmniejsza z tych, jakie sobie zostawiłam! ale jestem zadowolona!
byłam, miała nawet robioną tomografie, głowę mam czystą, dostałam tabletki, które miałam brać codziennie, nie pomogły, a teraz mam takie, które biorę doraźnie na ból głowy ale w sumie, nie wiem do końca co mi jest, bo do tego towarzyszy mi anizokoria...no i nie pije zbyt dużo wody

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Najpierw muszę rozgryźć swój typ urody i najbardziej pasuje do mnie zima, ale sama nie wiem


Oj ja też tak mam. Ciągle narzekam na ból głowy
no i jeszcze tyle tabletek, co człowiek musi się nażreć...

u mnie na blogu dwa makijaże w stylu gwiazd z Cannes na konkurs wizażowy zapraszam
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:13   #2482
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Patalus, a może ciśnieniowcem jesteś?
Teraz pogoda wariuje tak, że mnie też ciągle głowa boli, ale właśnie od ciśnienia...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:16   #2483
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
cześć Pisz śmiało.


Gratuluję! Ja się nie mieszczę w rzeczy z ubiegłego roku... a o tych z przed kilku lat to mogę tylko pomarzyć

dziekuję za miłe przyjęcie
co do ubioru, to mi po ciąży sporo kilogramów jeszcze zostało i o ciuchach z przed ciązy mogę jedynie pomarzyć
Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
witamy, witamy



byłam, miała nawet robioną tomografie, głowę mam czystą, dostałam tabletki, które miałam brać codziennie, nie pomogły, a teraz mam takie, które biorę doraźnie na ból głowy ale w sumie, nie wiem do końca co mi jest, bo do tego towarzyszy mi anizokoria...no i nie pije zbyt dużo wody


no i jeszcze tyle tabletek, co człowiek musi się nażreć...

u mnie na blogu dwa makijaże w stylu gwiazd z Cannes na konkurs wizażowy zapraszam
dziekuję za przyjęcie
ja jak byłam w wieku szkolnym też miałam non stop bóle głowy , miałam robioną 2 razy w roku tomografie i non stop eeg , brałam jakieś leki a bóle dalej były ale z wiekiem mi przeszło a co mi było nie wiadomo
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:17   #2484
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Patalus, a może ciśnieniowcem jesteś?
Teraz pogoda wariuje tak, że mnie też ciągle głowa boli, ale właśnie od ciśnienia...
właśnie ciśnienie mam książkowe, wzrok też mam świetny, bo byłam u okulisty, muszę jeszcze zachaczyć do laryngologa, ale pewnie też powie, że jest okej i znów zostanie mi neurolog, może to jakiś typ migreny, w końcu tyle tego jest...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:18   #2485
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Gratuluję! Ja się nie mieszczę w rzeczy z ubiegłego roku... a o tych z przed kilku lat to mogę tylko pomarzyć
ja właśnie tak miałam co roku... i frustracja :/ wiesz, do jakiegoś momentu zwalałam na to, że widocznie taki mam urok i tak musi być...
Ale zawzięłam się w tym roku. i tak powoli powoli co wyciągnę z szafy z sezonów wstecz to pasuje w 36 już raczej chyba nie wejdę nigdy bo jestem ogólnie za duża, cycki itp. Ale niektóre bluzki mam już Ski albo 38 dół nadal 40 ale to i tak lepiej niż "przepraszamy, ale nasza rozmiarówka kończy się na rozmiarze 42, nie mamy już większych"...
Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
byłam, miała nawet robioną tomografie, głowę mam czystą, dostałam tabletki, które miałam brać codziennie, nie pomogły, a teraz mam takie, które biorę doraźnie na ból głowy ale w sumie, nie wiem do końca co mi jest, bo do tego towarzyszy mi anizokoria...no i nie pije zbyt dużo wody
ooo a co to jest anizokoria?
pytałam o tę wodę, bo mój szwagier przyszły, obecny student medycyny, kiedyś wyczytał, że 80% bólów głowy bierze się z odwodnienia organizmu. I często jak głowa nas zaczyna boleć to wystarczy wypić pół litra wody w danym momencie i powinno pomóc. W sumie jest to logiczne, bo głowa nas boli jak się coś z ciśnieniem zaczyna dziać, a wiadomo, że woda wyrównuje ciśnienie... Ja robię tak jak kazał i w wielu sytuacjach ten ból mija po samej wodzie... Jasne, czasem nie mija, jak np wtedy gdy pogoda wariuje... Ostatnio mnie tak głowa bolała że mnie aż mdliło...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:19   #2486
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
witamy, witamy



byłam, miała nawet robioną tomografie, głowę mam czystą, dostałam tabletki, które miałam brać codziennie, nie pomogły, a teraz mam takie, które biorę doraźnie na ból głowy ale w sumie, nie wiem do końca co mi jest, bo do tego towarzyszy mi anizokoria...no i nie pije zbyt dużo wody


no i jeszcze tyle tabletek, co człowiek musi się nażreć...
To ja aż tak nie mam. Boli mnie, ale położę się chwilę lub wezmę zwykły ibuprom i po jakimś czasie przechodzi


Napisałam właśnie wiadomość do Pixie o pomoc w dopasowaniu typu cery, bo ja sama nie potrafię
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:21   #2487
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
dziekuję za miłe przyjęcie
co do ubioru, to mi po ciąży sporo kilogramów jeszcze zostało i o ciuchach z przed ciązy mogę jedynie pomarzyć


dziekuję za przyjęcie
ja jak byłam w wieku szkolnym też miałam non stop bóle głowy , miałam robioną 2 razy w roku tomografie i non stop eeg , brałam jakieś leki a bóle dalej były ale z wiekiem mi przeszło a co mi było nie wiadomo
właśnie mi nie robili eeg, jak byłam w podstawówce, to też mnie tka często głowa bolała, ale pani neurolog kazała mi pić herbatę z cukrem no i teraz znów bóle powróciły, ketonal setka to na głowe mi nie pomaga, chociaż czasem bóle nie są takie mocne, jak strasznie częste
no właśnie ja też jeszcze nie wiem, bo na tomograf dostałam skierowanie właśnie przez tą anizokorie no i dowiedziałam się jeszcze, że mam początki nerwicy ale u mnie to rodzinne
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:22   #2488
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cześć dziewczyny

U mnie dzisiaj na blogu relacja ze śląskiego spotkania blogerkami A zaraz muszę jechać na uczelnię uhhhhhhhh...

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Łeb mnie boli, jakbym wypiła co najmniej litr wódki, a nie wypiłam nawet kropli
A wiesz, że ja też się dzisiaj jakoś tak kijowo czuję? Spałam dobre 9h a chodzę kompletnie nieprzytomna i za nic nie mogę się zabrać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:23   #2489
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja właśnie tak miałam co roku... i frustracja :/ wiesz, do jakiegoś momentu zwalałam na to, że widocznie taki mam urok i tak musi być...
Ale zawzięłam się w tym roku. i tak powoli powoli co wyciągnę z szafy z sezonów wstecz to pasuje w 36 już raczej chyba nie wejdę nigdy bo jestem ogólnie za duża, cycki itp. Ale niektóre bluzki mam już Ski albo 38 dół nadal 40 ale to i tak lepiej niż "przepraszamy, ale nasza rozmiarówka kończy się na rozmiarze 42, nie mamy już większych"...

ooo a co to jest anizokoria?
pytałam o tę wodę, bo mój szwagier przyszły, obecny student medycyny, kiedyś wyczytał, że 80% bólów głowy bierze się z odwodnienia organizmu. I często jak głowa nas zaczyna boleć to wystarczy wypić pół litra wody w danym momencie i powinno pomóc. W sumie jest to logiczne, bo głowa nas boli jak się coś z ciśnieniem zaczyna dziać, a wiadomo, że woda wyrównuje ciśnienie... Ja robię tak jak kazał i w wielu sytuacjach ten ból mija po samej wodzie... Jasne, czasem nie mija, jak np wtedy gdy pogoda wariuje... Ostatnio mnie tak głowa bolała że mnie aż mdliło...
anizokoria to nierówność źrenic, u mnie to czasem wygląda, jak po narkotykach, taka różnica jest w ich wielkości
nigdy nie próbowałam wody na ból głowy, żaden lekarz mi tego nie polecił, może dlatego właśnie, że ciśnienie mam w porządku, ale spróbować można
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To ja aż tak nie mam. Boli mnie, ale położę się chwilę lub wezmę zwykły ibuprom i po jakimś czasie przechodzi


Napisałam właśnie wiadomość do Pixie o pomoc w dopasowaniu typu cery, bo ja sama nie potrafię
to fajnie masz, że po tym jak się położysz przechodzi Ci u mnie ból się wtedy nasila
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:24   #2490
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
właśnie mi nie robili eeg, jak byłam w podstawówce, to też mnie tka często głowa bolała, ale pani neurolog kazała mi pić herbatę z cukrem no i teraz znów bóle powróciły, ketonal setka to na głowe mi nie pomaga, chociaż czasem bóle nie są takie mocne, jak strasznie częste
no właśnie ja też jeszcze nie wiem, bo na tomograf dostałam skierowanie właśnie przez tą anizokorie no i dowiedziałam się jeszcze, że mam początki nerwicy ale u mnie to rodzinne
mi też mówili że początki nerwicy ale że kto w tych czasach jej nie ma , robisz masę badań , zażywasz leki a lekarze nie wiedzą co Ci jest i wszystko zrzucają na stres i nerwy
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.